Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Andrzej o O paranoi giedroyciowych i bar…
  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Francja: masoni zaniepokojeni „antymasonizmem”, a przecież „nie mają nic do ukrycia”

Posted by Marucha w dniu 2014-08-30 (Sobota)

Od czwartku do soboty odbywa się doroczna, masońska konferencja w Reims w Pikardii. W tym roku masoni obradują pod hasłem: „1914-2014, spojrzenia na wojnę i pokój”.

Konferencji przewodniczy Daniel Keller, wielki mistrz obediencji Wielkiego Wschodu Francji. Obecność wiceministra ds. kombatantów, Kadera Arifa potwierdza opinie o bliskich związkach masonerii z władzą.

Korzystając z okazji, wielki mistrz wskazał na rozszerzające się we francuskim społeczeństwie antymasońskie opinie według, których masoni to „sekta zgubna lub zagrażająca Republice”. Keller ubolewał, że „od kilku miesięcy widać rozwijające się pewne formy antymasonizmu. – Jedną z nich są manifestacje przed siedzibą Wielkiego Wschodu w Paryżu, gdzie ich organizatorzy w swoich wypowiedziach wracają co retoryki antymasońskiej sprzed II wojny światowej – mówił Keller.

Wielki mistrz wyznał: – Jesteśmy zaniepokojeni, bo chodzi o widoczny czubek góry lodowej i nie powinniśmy tego bagatelizować, bo nie jest to śmieszne. Stwierdził, że masoni nie mają nic do ukrycia, a ci, którzy ich nie lubią mogą przyjść na rozmowę z nimi.

Wielki mistrz przypomniał zaangażowanie masonerii w ruchy pacyfistyczne przed II wojną światową i wkład w organizację Ligii Narodów. Masonerię chwalił wiceminister Arif: – Można być pacyfistą i patriotą, jakimi są masoni, którzy byli zaangażowani w ruch Świętej Unii na wzór marszałka Joffra, bohatera tamtych czasów – powiedział.

Wielki mistrz mówił, że „masoni wezwani do walki w czasie I wojny światowej, nie odmawiali jej, ale ich idee pokoju i braterstwa sprawiły, że bardzo szybko stworzyli projekt Ligii Narodów”.

Wielki Wschód Francji jest największą obediencją nad Sekwaną, liczącą 50 tys. członków. Co roku organizuje swoje spotkania w Reims. W obecnym, uczestniczy 1200 delegatów z 17 regionów. Podczas obrad wybrany zostanie nowy wielki mistrz. Jedynym kandydatem jest 55-letni, Daniel Keller.

FLC
http://www.pch24.pl

Komentarze 34 do “Francja: masoni zaniepokojeni „antymasonizmem”, a przecież „nie mają nic do ukrycia””

 1. Zbyszko said

  Przecież takie ich spędy są okazją do skatalogowania ich. To właśnie konspiracja jest ich główną siłą.

 2. Dictum said

  Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

 3. zdravko said


  „Wielki mistrz przypomniał zaangażowanie masonerii w ruchy pacyfistyczne przed II wojną światową i wkład w organizację Ligii Narodów. Masonerię chwalił wiceminister Arif: – Można być pacyfistą i patriotą, jakimi są masoni, którzy byli zaangażowani w ruch Świętej Unii na wzór marszałka Joffra, bohatera tamtych czasów – powiedział.”

  To już znamy odpowiedź na pytanie: Dlaczego Francja z 3krotnie liczniejszymi wojskami przegrała z Niemcami w ciągu 7 tygodni

 4. Ad. 2

  Publiczna modlitwa? Taka nowa „świecka tradycja”? – Nowa, bo stara tradycja to jest modlitwa „w ukryciu”…

 5. zdravko said

  RE 4: Krzysztof M

  Kościół od wieków zalecał tworzenie grup modlitewnych, pod „publiczną modlitwę” można pociągnąć msze świętą,czy październikowy różaniec odmawiany w kościele. Katolicy nie mogą się wstydzić swojej wiary, bo na razie stanął pan w po stronie prześmiewców, którzy się wyśmiewali z księdza odmawiającego święty Michale archaniele.. pod pałacem prezydenckim w intencji wyrzucenia szatana z jego wnętrza.

 6. Joannus said

  Ad 2 Re 4

  O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy,i za wszystkimi którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za MASONAMI i wszystkimi polecanymi Tobie.

  Św. Maksymilian Maria Kolbe.

 7. Joannus said

  Ad 4
  ”Publiczna modlitwa? Taka nowa „świecka tradycja”? – Nowa, bo stara tradycja to jest modlitwa „w ukryciu”…”
  Primo. O wiele lepszym jest tekst modlitwy -egzorcyzmu dla przynajmniej niektórych czytelników, niż nasze niekiedy wymądrzenia puszczane w świat.
  Secundo. W minionych latach wielu skorzystało z atrakcyjnej ”oferty” aby swoją wiarę trzymać w sercach i sumieniu, inaczej w ukryciu. Problem, że potem nie udalo się jej odkryć.

 8. Masoneria to sługusy lucyfera. Mogą sobie twierdzić co chcą – są synami kłamcy i takimi pozostaną. Czegokolwiek się tkną – zamieniają w zniszczenie i śmierć. Proszę też tak przy okazji rzucić okiem na to:

  http://demotywatory.pl/4029178

  Czy to dziwne, że Tusk tak „się pnie” w PE?

 9. revers said

  dzisiaj w Brukseli sabat, szabas masońsko-syjonistyczny, media polskojęzyczne już dostają sraczki medialnej z gorączką typując Oskarka na prezydenta.

 10. Premizlaus said

 11. Boydar said

  @ Pan Dictum (2)

  … Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

  @ Pan Krzysztof (4)

  Czyżby dostał Pan piekącej wysypki po odruchowym przeczytaniu tekstu egzorcyzmu ?

 12. Tralala said

  ad 7 Joannus

  Brawo za : „Problem, że potem nie udalo się jej odkryć.”

 13. @9 REVERS – co do brukselki – co ciekawe – JKM zapowiedział już na kilku spotkaniach, że będzie się działo. Widocznie wie więcej i co w tym jest BARDZO ale to bardzo interesujące – się tym z ludźmi potrafi podzielić.

 14. revers said

  akurat JKM z parlamentem PE moze sobie politykowac, ustalac promien krzywizny unijnego banana, ogorka i brac za to niezle pensje plus diety. PE nie ma wplywu wiekszego na wybor komisarzy, lub Prezydenta. Te gremia obsadza Bildberg, komisje trojstronne.

 15. @14 REVERS – nie o tym napisałem. JKM coś wie i o tym publicznie „wspomina” przy wielu okazjach. m.in. także o tym, że może się okazać iż wybory w Polsce będą szybciej niż się komukolwiek wydaje. Ale to słowa JKM nie moje.
  Osobiście przyznam, że moja opinia na temat klasy próżniaczej jest stała i zawsze taka sama – to szubrawcy – to posłuchawszy kilkudziesięciu przemówień JKM nie jestem już tak pewien czy jest on niebezpiecznym oszołomem i wariatem. Zaintrygowały mnie zwłaszcza jego przemowy odnośnie Polski i Polaków. Ratowania Polski, która w obecnych warunkach zostanie przejęta i „zagospodarowana” przez obcych tak czy inaczej. Nie wiem czy jest masonem, nie wiem czy jest żydem ale przynajmniej zdecydowanie i logicznie mówi tak – jakby mu zależało na tym co robi w przeciwieństwie do partii oszustów, pisdzielców i peselowców (o reszcie litościwie nie wspomnę).

 16. revers said

  to wole juz wiadomosc bylego kolegi z UPR Michalkiewicza, ze od 1 listopada wchodzi nowa ordynacja wyborcza w uni, i praktycznie Polska jako panstwo juz nie istnieje, nawet politycznie.

  Kogo reprezentuje JKM? lub kazdy gajowicz?

 17. revers said

  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3197

 18. revers said

  Tusk szefem rady uni, padlem, bedzie bursztynowa unia, jak gold amber Michalka T. via LTexpress..

 19. @18 REVERS – rewelacja…z pewnością będzie świetnie – nawet kaczor zapiał 🙂 Moim zdaniem tym bardziej Polskę wydymają

 20. JO said

  ad.19. Po to Ustanowili Unie Tuskolandia. Drugi Hitlerek, ktory dal wydymac Niemcow.

 21. JO said

  ad.10. Niech Gajowy wyrzuci Swoje Dzinsy I zacznie wygladac na Swoj Wiek wkladajac spodnie materialowe na swoj suchy tylek.

  Niech Gajowy zrozumie, ze Jego Zdolnosci do „spacerow” to tylko Ma dlatego, ze Cialo jego jest grupy krwi 0 , gdzie stress idzie do Miesni I popycha cialo do wysilku by zredukowac STRES I dlatego p. Gajowy MUSI robic fizyczny wysilek a nie dlatego, ze ma „Kondyche” jak mlody I wiec mysli , ze jest mlody bo sprawny I musi wygladac jak inny „mlody , sprawny I jeszcze kobiecie dogodzi „( co jest Hanba publicznie mowic)

  Niech Stary bedzie Starym

  Mlody Mlodym

  dziecko Dzieckiem

 22. Joannus said

  Ad 21
  Panie JO, tak przy okazji, co według Pana znaczy grupa ”O Rh -” , ja tym nigdy się nie interesowałem. Będę wdzieczny za dwa słowa.
  Jednocześnie przepraszam czytelników za zboczenie od tematu.

 23. JO said

  ad.22. Podstawowy podzial grup Krwi Ludzkiej- podstawowy, bo juz rozpoznawany jest bardziej szeroki podzial – to O, A,B,AB i kazda z tych grup moze miec dodatkowy podzial Rh – lub Rh +.

  Rozpoznawalne sa podzialy ludzi na Grupy Hormonalne: Tarczycowa, Adrenalinowa, Przysadkowa oraz Gonadalna

  Rozpoznawalny jest tez trzeci podzial…, ale dla mnie malo znany.

  Jest Rozpoznawalny Link – zwiazek z Grupami tymi a ludzkimi PREDYSPOZYCJAMI Ciala, tak wzgledem Zachaowania….psychologii…namietnosci.., jak i odpornosci na choroby – zaburzen chomeostazy.

  Ta wiedza nie jest oficjalnie publikowana, bo potwierdza ROZNICE miedzy ludzmi oraz jest Kontrewolucyjna wzgledem filozodii Konsumizmu.

  Rozumienie Wlasnego Ciala namietnosciom dzieki tej wiedzy , daje mozliwosc KONTROLOWANIA tych namietnosci a wiec ta wiedza jest ProKatolicka a ANTYZYDOWSKA, Antymasonska.

 24. JO said

  Rozmawialem z jednym z Ksiezy z Bractwa, ktory jest Grupa A i jak to Ksieza on musi wstawac rano, wczesnie rano. Duzy Procent Grupy A Krwi ma wielki problem z „przebudzeniem ze snu” i wstania od razu z lozka po” zaraz otwarciu oczu” – tego problem nie ma duzy procent grupy 0.

  Wiele osob z grupy A krwi ma do siebie wyrzuty, ze nie potrafi sie szybko wybudzic, szybko wstac a potrzebuje czas, by „zmusic ” swoje cialo do wstania a jezeli to robi szybko to jest to Fizyczny Wielki Wysilek – calkowicie NIEZNANY i nierozumiany dla osob z grupa krwi 0!!! Na tym tle sa czesto konflikty Rodzinne nawet.

  Gdyby Kazdy rozumial Ciala predyspozycje, to nie bylo by wielu problemow w tym Kompleksow wzgledem samego siebie. Ba sa sposoby, by poleprzyc funkcjonowanie ciala ale tylko wowczas gdy sie je Rozumie na baize rozpoznania KIM SIE JEST a raczej Jakie Cialo dostalo sie od Pana Boga.

 25. JO said

  Ta wiedza to nic innego jak Dar, ktory razem z Darami Ducha Swietego-rozumu, madrosi…. jest Wielka Sila!!

 26. JO said

  Ja pracuje wsrod WIELU ludzi. Dzieki tej Wiedzy uniknalem i wciaz potrafie unikac Zagrozenia od Ludzi z ktorymi wspolpracuje w Korporacjach Wielkich. Rozpoznaje po wygladzie ludzkie TYPY i Spodziewam sie po nich zachowania, reakcji.

  Ta wiedza WYPRZEDZA ich zachownia, reakcje dzieki czemu ja wiedzac jak ONI zareaguja STOSUJE Prewencje i takie decyzje , ktore gwarantuja mi np – Kontynuacje pracy, podczas gdy inni wpadaja w konflikt, ktory eliminuje ich z mozliwosci zarabiania pieniedzy.

  Wielkie korporacje znaja ta wiedze, i podejmuja decyzje zatrudnienie w oparciu o wywiad, ktory zwykly kandydat nie rozumie, ze jest przeprowadzany. Np jest pytanie, czy Pan wstaje z rana szybko czy potrzebuje Pan czas na pobutke?

 27. JO said

  Nie wielkie Korporacje… a Zydzi w Korporacjach, ktorzy sa na stanowisku Kierownika od Ludzkiego Bydla, upss powinienem Napisac „Ludzkich Zasobow” co zreszta oznacza to samo 😦

 28. Joannus said

  @ JO
  Dziękuję Panu.

 29. Romank said

  Biedni masoni,,,,prosze a tu Konferencja masonska gdzies na Poludniu:

 30. Toni said

  Masoneria to kościół szatana. Szkoda tych biednych, ogłupionych ludzi, którym się wydaje (a raczej są oszukiwani), że udział w tym ruchu zapewni im maksimum pomyślności doczesnej, za którą będą musieli ojcu kłamstwa wypłacać się przez całą wieczność w piekle…

  Przez cały XX w. i nadal adepci masońscy trzymani są w szatańskim uscisku o wiele silniej niż miało to miejsce w dwóch poprzednich wiekach. Współcześnie ciężko jest nawrócić się nasonowi na właściwą drogę tym bardziej, że nasz kościół również ma w posoborowiu przetrącony kręgosłup…

  Sprawdziło się po części proroctwo, które dzięki łasce Bożej usłyszał papież Leon XIII:

  Lucyfer chełpił się przed naszym Panem, co słyszał za tabernakulun swojej kaplicu ten wielki paież – Lucyfer chełpił się, że może zniszczyć Kościół Chrystusowy, ale potrzebuje tylko trochę więcej czasu i trochę więcej władzy. „Ile władzy i ile czasu?” – padło pytanie naszego Pana. Diabeł odpowiedział: „Jakieś 80 lub 100 lat oraz więcej władzy nad tymi, którzy mi służą”. „Dobrze” – odpowiedział Pan – „Masz jedno i drugie. Który wybierasz wiek?” Lucyfer odparł: „Ten, co nadchodzi. Dwudziesty.”

  Leon XIII, blady i przerażony zasłyszaną z woli Bożej rozmową, udał się do zakrystii i natychmiast napisał ów egzorcyzm, który w 2 przytoczył Dictum, i Leon XIII polecił swojemu sekretarzowi napisać rozporządzenie, które zostało rozesłane do wszystkich kościołów krajowych, by modlitwe do św. Michała Archanioła odmawiano po każdej mszy świetej. I odmawiano ją w XX w., ale tylko do czasu Vaticanum II, po którym nowa liturgia odrzuciła praktykę odmawiania tego egzorcyzmu…

  Natomiast tymi nieszczęśnikami, którzy diabelstwu służą i nad którymi diabelstwo uzyskało wiekszą władzę, są m.in. masoni. Stąd wielka trudność, by mogli dojść do nawrócenia, nawet po wielu modlitwach typu tej, napisanej przez św. Maksymiliana Kolbe dla Rycerstw Niepokalanej, którą przytoczył w 6 Joannus.

  Św. Maksymilian napisał ową modlitwę po swoich doświadczeniach, kiedy to, będąc w Rzymie na studiach w 1917 r., był świadkiem czarnej procesji masonów niosących sztandary Lucyfera… Masoneria świętował wówczas dwie swoje ważne rocznice: wystąpienie Lutra 1517 r. i rozbicie kościoła na Zachodzie oraz 1717 r. – powstanie form zorganizowanych masonerii, czyli załorzenie pierwszej loży masońskiej w Anglii…

  Co będzie chciała uczcić masoneria w roku 2017? Czy nie będzie to chęć odtrąbienia końca epoki chrześcijańskiej na świecie, a kościoła katolickiego (nawet tego posoborowego) w szczególności? Zostanie już on totalnie rozmyty w ramach jednej, „uniwersalnej (ekumenicznej) religii” na modłę masońską… W ten sposób skończy posoborowie, ale prawdziwy kościół Chrystusowy – ta reszta, która została zachowana – przetrwa.

 31. Tralala said

  ad 26

  Oj, panie JO, to co Pan wypisuje o tych grupach krwi, kompletnie nie zgadza sie z zyciem.
  A nawet calkiem na odwrot, co oczywiscie jest przypadkiem, bo czlowiek nie jest zalezny tylko od grupy krwi !

 32. Marucha said

  Re 21, 23, 24, 25, 26, 27:
  Panie JO, kto Panu powiedział, że chodzę w jeansach? Mam akurat na sobie uczciwe spodnie drwalskie z dużą liczbą głębokich kieszeni.
  Kto Panu powiedział, że zachowuję się i staram wyglądać jak młody? Czy Pan oszalał i zaczął wierzyć w swe zdolności jasnowidzenia?
  A że wciąż jakąś tam kondycję posiadam (choć to może tylko 50% tego, co miałem jeszcze 5 lat temu) – to co, mam się tego wstydzić?

  I w ogóle do czego odnoszą się Pana wpisy? Do masonerii i masonizmu?

 33. Boydar said

  Gajówka z rana jak śmietana 🙂

  „Św. Maksymilian napisał ową modlitwę po swoich doświadczeniach, kiedy to, będąc w Rzymie na studiach w 1917 r., był świadkiem czarnej procesji masonów niosących sztandary Lucyfera…”

  A wystarczyło by Uzi i kilka F1. No cóż, „tak krawiec krai …”. Nam też wypada nie stać bezczynnie.

 34. kasia said

  Panie Marucha, dziękuję i życzę kondycji 18 latka:)To właśnie dzięki Panu zajęta gromadzeniem kasy, konsumpcjonizmem 35 latka zobaczyła co dzieje się w jej kraju , ta wiedza załamała mnie , ale zaczynam zadawać sobie pytanie co ja kobieta, matka mogę jeszcze zrobić dla swojego kraju, naszych polskich dzieci? Bo tu trzeba działać …..tylko jak.Jeszcze raz dziękuję za bezcenną wiedzę…..pozdrawiam

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: