Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Islam już za bramą

Posted by Marucha w dniu 2014-08-30 (Sobota)

W wielu podręcznikach historii Czytelnicy znajdą informację, że w 732 roku pod Poitiers armia frankijska, dowodzona przez majordomusa Karola Młota, zatrzymała liczącą ok. 50 tys. ludzi armię islamską, która przekroczyła Pireneje i szła na podbój Europy.

Wróciłem właśnie z Paryża. Między innymi odwiedziłem powtórnie, po ok. 15 latach, podparyskie Saint-Denis, gdzie znajduje się słynna bazylika-nekropolia zawierająca szczątki 42 królów Francji, licznych królowych, a także zasłużonych wielkich mężów stanu, w tym Karola Młota – tego samego, który pod Poitiers rozgromił muzułmańskie hordy.

Niestety, w drodze do bazyliki zacząłem nabierać coraz większych wątpliwości, czy zwycięstwo Karola Młota było trwałe. Północne przedmieścia Paryża od dawna zamieszkane są w większości przez kolorowych imigrantów, jednak to, co zobaczyłem – po 15 latach od ostatniej wizyty – przeszło moje wyobrażenie. Po wyjściu z RER-a, jeszcze na dworcu, poczułem się, jakbym był w Senegalu lub Kongu. Nie jestem rasistą, więc czarny kolor skóry nie robi na mnie niesympatycznego wrażenia ani nie wywołuje alergii.

Atmosfera kongijsko-senegalska wynikała z faktu, iż nie miałem wrażenia, że to są przedmieścia europejskiego miasta, które nie tak dawno było kulturową stolicą świata. Autochtoni nosili stroje mało przypominające Europę, a przed wejściem na dworzec stało kilkanaście „stoisk” (?), w postaci (najprawdopodobniej) ukradzionych z supermarketów wózków na kółeczkach, w których stały małe koksowniki, na których umieszczono ruszty, na których grillowano kukurydzę.

Dobrze, zaciskam zęby i idę dalej, zmierzam wszak do bazyliki-nekropolii arcychrześcijańskich monarchów Francji i nie będę się zrażał wyglądem i zachowaniem tutejszych mieszkańców. Po drodze spotykam właściwie tylko ludność pochodzenia afrykańskiego, zamieszkującą cały ten rejon. Mijam knajpy, a na każdej z nich – obok reklam produktów – widnieje napis „Halal”, czyli oznaczenie, że mięso pochodzi ze zwierząt zabitych w sposób rytualny, wedle zasad ortodoksyjnego islamu. Na ulicach walają się tony śmieci: torebek, papierków, rozdeptanych owoców etc.

Mijam sklepy. Wiele z nich oferuje ciekawe produkty: Koran po francusku, poradniki „Koran dla średniozaawansowanych”, „Wypisy z Koranu”, Koran na kasetach wideo lub płytkach CD, Koran z komentarzem, Koran bez komentarza, ciekawe filmy o męczennikach islamu, książki wywiady-rzeki ze znanymi mułłami etc. Był nawet Koran w puzzle.

Lekko zdziwiony ideę dalej, gdyż bazylika-nekropolia monarchów Francji wyłania się na końcu ulicy. I wtedy dochodzi mnie wesoła muzyka. Oto przed bazyliką-nekropolią stoi mała karuzela, gdzie małe islamskie dzieci jeżdżą sobie na konikach. Obok karuzeli, na ławkach siedzą sobie rodzice owych islamskich dzieci; czasami nie tyle siedzą, co wręcz leżą pomiędzy ławkami. Obok są wrota bazyliki, w której pochowano 42 arcykatolickich królów Najstarszej Córy Kościoła, a także i Karola Młota, któremu wydawało się (naiwnie), że skutecznie i raz na zawsze powstrzymał inwazję islamistów na Państwo Franków.

Zderzenie pomiędzy islamską dzielnicą a wnętrzem bazyliki jest absolutnie piorunujące. W środku znajduje się wielki pomnik katolickiego charakteru kraju, podczas gdy na zewnątrz – wielki dowód na to, że współczesna Francja nie ma z tradycją i wiarą w Chrystusa już nic wspólnego.

Problem w tym, że po wchłonięciu atmosfery wewnątrz bazyliki – stanowiącej znakomitą odtrutkę na demoliberalne multi-kulti – ponownie trzeba wyjść na zewnątrz, spojrzeć na karuzelę (nie da się wyjść tak, aby tego paskudztwa nie zobaczyć) i raz jeszcze przejść przez islamsko-afrykańską dzielnicę. I znowu pojawia się to pytanie: czy Karol Młot rzeczywiście zatrzymał arabską inwazję? Co zrobili z Francją jego potomkowie?

Adam Wielomski
http://prawica.net

Komentarzy 36 do “Islam już za bramą”

 1. hawo said

  ale za to w Polsce nigdy do tego nie dojdzie 😉

 2. Boydar said

  Krótka piłka, kto i z jakich środków żywi tą hucpę.

 3. Antares said

  Najstarszą córą Kościoła jest Armenia a nie Francja. Już w ok.300 r., a więc 12 lat przed edyktem mediolańskim zrównującym prawa chrześcijan z poganami , władca tego kraju przyjął chrześcijaństwo.

 4. Filo said

  No coz, uzbrojone po zeby armie z Francji, USA , Anglii, i w ogole z NATO grasuja po Bliskim Wschodzie i Afryce; niszcza miasta i wsie… a nieuzbrojone bandy muzulmanow nawiedzaja Europe. Do Europy trzeba miec paszport i zalegalizowany pobyt. Do Afryki – .nie trzeba.
  A czy polskie wojsko juz wrocilo z Mali? I co tam robia polscy zolnierze? Jest szansa, ze sie asymiluja.

 5. bv said

  Wcale mi nie jest żal Francji.Francuskie żydostwo zdestabilizowało wpierw Libię a pozniej Syrię.

 6. Filo said

  5
  Bv
  To prawda.
  Francuzi kolonizowali polnocna Afryke przez dobre ponad 200 lat!
  A i teraz im sie wydaje, ze maja prawo do zadymy.
  Wystarczy popatrzec tylko kto rzadzi we Francji: Jeden po drugim nie-Gal.

 7. Bebebe said

  Nie czepiam się słów,ale…rok temu, może dwa, z okazji obchodów rewolucji francuskiej, w Gajówce przeczytałam fragment .- nie pamiętam właśnie skąd i czyj ( jeśli gajówkowicze skojarzą,proszę pomóc poszukać i wkleić link).był to opis barbarzyńskiego ataku na Saint Denis, niszczenie grobów i sarkofagów, wywlekanie zwłok,szkieletów,mumii władców i królowych Francji i palenie ich przez dwa dni, a następnie przekopywanie podziemi w poszukiwaniu doczesnych szczątek ( nie pamiętam) Ludwika św.,czy może Młota,czy Pepina….
  obraz podobny do opisanego szału w Leninie Ossendowskiego.
  Tak więc pozostały mało znaczące kopie sarkofagów, muzeum dla zwiedzających, a potomkowie wszak dali głowy na gilotynie. O multi kulti zadbali inni, potomków Młota nie ma…

 8. Tralala said

  ad 5 i 6
  Ah, jacy Panowie madrzy i wspaniali ! Huzia na Jozia na Francuzow, niech ich pieklo pochlonie za ich Rzady !

  A co? W Polsce i innych krajach UE to ludzie sami sie rzadza? nie ma tam narzuconej wladzy z zewnatrz?
  Wstyd mi za Panow !

 9. Marucha said

  Re 7:
  Może chodziło o
  https://marucha.wordpress.com/2012/09/12/swieci-krolowie-czyli-o-sojuszu-tronu-ze-swietoscia/

 10. Premizlaus said

  Niedawno było św. Ludwika IX, króla Francji.
  Re 3:
  To prawda. Ormianie stali się pierwszym narodem chrześcijańskim za sprawą św. Grzegorza Oświeciciela.

 11. Filo said

  Szlak pieniezny muzulmanskiego ekstremizmu:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szlak-pieniezny-muzulmanskiego-ekstremizmu-2014-08

 12. Muzułmanie też sie z czasem zsekularyzują ale potrzeba na to czasu.Chrześcijanom wieki zajęło odejście od traktowania praw swojej religii na serio.

 13. marost said

  AD6
  Francuzi kolonizowali polnocna Afryke przez dobre ponad 200 lat!
  I powinni byc za to calowani po rekach. Dzieki temu maja przemysl i z wielu innych dziedzin otrzymali za darmo. Majac nawet bogactwa naturalne nie potrafili by ich przetworzyc. Rudy czy innego surowca nie da sie wlozyc do garnka i ugotowac. Ze walczyli przeciwko swoim braciom to swiadczy tylko o ich kretynstwie i braku szacunku dla siebie. De Gaulle popelnil blad ( nie jedyny )ze podstawil wtedy te statki by to dziadostwo ewakuowac do Europy.

 14. akej said

  @ 12
  NIGDY! Jihad + nienawisc sa przeciwienstwem sekularyzacji.

 15. Filo said

  13
  Marost
  Zwlaszcza Mali i CAR i Libijczycy beda calowac Francuzow po rekach!.
  A Bernard Henry Levi bedzie mial setki pomnikow z piasku, w piasku i na piasku pustyni.

  Takie same herezje wyglaszaja Anglicy o Indiach, ze pobudowali drogi ( glownie dla swoich wojsk i wlasnego transportu – ale za to pokradli diamenty, w tym Koh-i-nor.)
  Ciekawe co tez wojska francuskie ( i polskie) porabiaja na Mali? Kradna zloto dla Niemcow, do czego potrzebna im militarna interwencja bo cos niewdzieczni Tuaregowie nie chca dac zlota za darmo.

 16. Agaton said

  Już nawet Hitler wspominał o islamizacji Francji w Mein Kampf

 17. Tralala said

  ad 15

  No, jesli dla Pana BHL to Francuz, to nie mamy juz o czym rozmawiac, niech Pan zostanie w przeswiadczeniu, ze ma racje…

 18. To cholerstwo przyjdzie do Polski od zachodu – nie ma pytania – CZY przyjdzie…tylko kiedy…i się nie obronimy bo nie ma komu i czym.

 19. Filo said

  17
  Tralala
  BHL – taki sam Francuz jak Sarkozy, Fabius czy Holland – obywatele Francji
  Tam innych nie ma

 20. przemądrzałe bydlę said

 21. przemądrzałe bydlę said

  @Agaton
  Bo takie plany snuła nadsekwańska masoneria (GOdF) już na przełomie XIX i XX wieku jako sposób na dobicie (jeszcze wówczas silnego wśród zwykłych Francuzów) katolicyzmu. Gdzieś o tym czytałem i były tam cytaty czołowych „francuskich” masonów z tamtego okresu o tym mówiące, ale niestety nie zapisałem sobie i teraz nie jestem w stanie podać źródła.

 22. przemądrzałe bydlę said

  Tymczasem w meczecie w Gdańsku jakieś zadymy:

 23. marost said

  AD19
  17
  Tralala
  BHL – taki sam Francuz jak Sarkozy, Fabius czy Holland – obywatele Francji
  Tam innych nie ma

  Pozwole sobie dodac nazwiska…. z pamieci:

  Premier – Manuel Carlos Valls GalfettiN, ur 13 sierpnia w 1962r w Barcelonie – Hiszpania
  Minister edukacji i szkolnictwa – Najat Belkacem urodzona 4 octobre 1977 w Beni Chiker – Marok
  Mer Paryza – Anne Hidalgo, urodzona 19 czerwca 1959 w San Fernando – Hiszpania

  Francja od dawna nie rzadza juz Francuzi….

 24. Martka said

  Dobrze napisane. Daje bardzo do myslenia, zwłaszcza to: Obok są wrota bazyliki, w której pochowano 42 arcykatolickich królów Najstarszej Córy Kościoła, a także i Karola Młota, któremu wydawało się (naiwnie), że skutecznie i raz na zawsze powstrzymał inwazję islamistów na Państwo Franków.

  Putin – Za 20 lat Francja stanie się kolonia swoich byłych kolonii.

 25. marost said

  AD20
  Francja widziana oczami rosyjskiej telewizji (PL)

  I dobrze widziana – taka jest codziennosc we Francji.
  Nie powiedzieli o innym zjawisku – o zorganizowanych grupach zlodziei – kieszonkowcow z Polski, ktore grasuja na dworcach i w pociagach. Mowil agent ochrony kolei (odpowiednik polskiego SOK) – „nie mozna juz mowic o pojedynczych przypadkach – to sa polskie grupy zorganizowane”

  Jak to sie robi? – (mialem okazje tlumaczyc przesluchanie)
  Podpatruje sie przy dworcowych automatach do biletow jaki jest kod PIN.. CB?. – jako, ze bilet kupiony, osoba uda sie na peron…. sledzi sie – trzymajac sie blisko – jeden wsiada tuz przed upatrzona osoba, drugi tuz za nia, popychajac robi sztuczny tlok, podczas gdy trzeci, z boku kradnie torebke lub pladruje kieszenie szukajac karty bankowej do ktorej kod przechwyconuy byl wczesniej przy automacie.

 26. veri said

  W tamtym tygodniu wpadlem na jeden dzien do Strasbourga … generalnie to z bialych widzialem tylko turystow ( najczesciej niemieckich i holenderskich ).

 27. Wojtek said

  Widzę, że szanowni przedmówcy słabo rozumieją zachodzący proces.

  Co jest jednym z głównych postulatów antychrysta? – EKUMENIZM.
  [Ależ Pan zrobił odkrycie… czapki z głów! – admin]

  „Cały świat z podziwem spoglądał na bestię”
  Islam doskonale służył szatanowi w walce z Kościołem Walczącym. Gdyby nie powstanie islamu z inicjatywy szatana, świat wyglądałby zupełnie inaczej.
  Ale teraz – „murzyn zrobił swoje – murzyn może odejść”.
  Kościół Katolicki wyznający ekumenizm jest swoim zaprzeczeniem.

  Islam nie pójdzie na ekumenizm, więc musi być zniszczony. Jak to zrobić? Trzeba doprowadzić do konfrontacji islamu z resztkami naszej cywilizacji. Upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu. Nasza cywilizacja jeszcze mocniej ucierpi, ale nikt nie zaprzeczy, że jednak islam musi być wytępiony, choćby bronią atomową.

  A co do naszej sytuacji. Armia rosyjska składa się już w 40% z wyznawców allacha.
  Będzie potrzebowała nowej siły ludzkiej. Szykujcie się w kamasze, rosyjskie kamasze.

 28. Magda said

  re 18 Jack Ravenno
  Nie przyjdzie. Tu nie ma dobrego socjalu i rozbudowanej „infrastruktury” islamskiej. Większe zmartwienie to Ukraina, która szybciej da się we znaki.

 29. Joannus said

  Ad 18 Jack Raveno
  Dokładnie tak. Jesteśmy tak naród jak i państwo, jak chory konający organizm, do tego jeszcze toczony rakiem. Każda infekcja się przyjmie.
  jak to grożne dziadostwo podobnie jak fudstoki owsika, halołyny.i inne łajno z zachodu..

 30. Romank said

  Nier boje ie kalifatu….ale Chanatu…Khazarow,,,,to piersze to odwracanie uwagi od drugiego…

 31. Filo said

  27
  Magda
  W Polsce sa muzulmanie. Od dawien dawna. Ponad 600 lat.
  I na Krymie sa. I na Ukrainie. I w Uzbekistanie.
  I na Ukrainie akurat nie muzulmanie zaczeli zadyme.
  W wielu przypadkach polityka jest ponad-religijna. A w kazdym razie probuje manipulowac religia.
  Wiedza o tym zupelnie swieccy syjonisci poslugujac sie misinterpretacja religii judaizmu.

  Są, na szczęście jest ich mało, a nie 10% ludności. – admin

 32. Romank said

  Eeee pan Wilomski juz jak spointuje to mozna penc:-))))
  Wielka katedra emmpstrem bzdremmmm w Egipcie stoja piramidym, a dookola sami muzulmanie,
  Poacy sa wierni, ale do partii nalezalo 3, 8mln ludzi….donosilo dwa razy tyle…nawet ksiaza….
  bo 15 mln zawsze nei ma zielonegao pojecia co sie dzieje..micha , kima i dnia ni ma….

 33. Boydar said

  @ komentarz Pana Gajowego w (27)

  Dobrze, dobrze, dobrze ! Większy pożytek dla świata z jednego Wojtka który się wybudził z hipnotycznego transu, niż z dziesięciu Boydarów, którzy wprawdzie nie dali się uśpić ale tylko klepią w klawiaturę.

 34. @28 – MAGDA – ależ przyjdzie ale nie po socjal tylko plądrować, palić i gwałcić…

 35. marost said

  Byla sobie kiedys taka piosenka:
  Trzej przyjaciele z Boiska:skrzydłowy bramkarz i łącznik
  żyć bez siebie nie mogą ,dziarscy i nierozłączni.
  Niejeden mecz już wygrali niejeden przegrać zdążyli,
  często się rozjeżdżali, lecz zawsze znów się schodzili.

  Ponizsze zdjecie ilustruje ten refren: (Dłuuuugi URL !)

  http://www.google.fr/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xap1%2Fv%2Ft1.0-9%2Fp235x350%2F10501663_893406797354581_7379144156304912388_n.jpg%253Foh%253D992d856c2f53f97756922440a2d3b243%2526oe%253D547D8C6D%2526__gda__%253D1417078067_f926408966dea56ca8ea60a89bd43be8&imgrefurl=https%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2Fmsza.net&h=350&w=525&tbnid=m0J7SYV6jGnoGM%3A&zoom=1&docid=LMKcTi75ITi-TM&hl=fr&ei=oqsFVPiuKIWVat2YgNgG&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=772&page=6&start=282&ndsp=62&ved=0CH4QrQMwKDisAg

 36. Filo said

  ad.31
  admin

  Muzulmanow w Polsce malo bo oni sie w ogole slabo rozmnazaja.

  W Bosni to grozilo im juz wyginiecie, dlatego musialy przyjsc w sukurs Wahabici z Arabii Saudyjskiej i wzmocnic wierzenia. Zdaje sie, ze Bosniakom to niewiele pomoglo.

  Jack Ravenno @34
  Ale tez nie przypominam sobie, zeby Bosniacy pladrowali, palili i gwalcili w Europie. Bosnie znam bardzo dobrze.

  Zdaje sie, ze ta ostatnia zadymka przyszla wlasnie z Arabii Saudyjskiej
  a ich krol -zyd straszy, ze dzihadysci zaleja Europe. Znaczy sie dzihadysci – to nie wiem co to za religia.
  Zydy zawsze wiedza wczesniej. 9/11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/saudyjski-krol-ostrzega-wkrotce-bliskowschodni-dzihadysci-zaatakuja-zachod-2014-09

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: