Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  cep o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Andrzej o O paranoi giedroyciowych i bar…
  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Antypolska „Gazeta Polska”.

Posted by Marucha w dniu 2014-08-31 (Niedziela)

Gdyby nie było „Gazety Polskiej”, nasi wrogowie musieliby ją stworzyć. Pomijam programowo antypolską „Gazetę Wyborczą”, nihilistyczno-kloaczne „Nie” czy ubeckie fałszywki Bubla, ale wsród mediów aspirujących do bycia patriotycznymi, nie ma i nie było niestety mediów równie szkodliwych, jak GP/GPC.

Nie twierdzę, że tak było zawsze , zaś związane z tym środowiskiem dziennikarki śledcze, panie Anita Gargas i Danuta Kania to jedne z jaśniejszych gwiazd na firmamencie polskiej żurnalistyki.

Środowisko GP/GPC od zawsze chorowało na Moskala, tyle, że choroba ta była w fazie latencji i jeśli przybierała jakieś formy, to co najwyżej niegroźnych idiosynkrazji.

Wszystko zmieniło się od czasu banderowskiej rewolty na Majdanie, kiedy nagle informacje zastąpiła agitacja i propaganda, przy jednoczesnym szantażu moralnym, że „kto nie skacze, ten za Putinem”.

Za swoistą cezurę można uznać wyrzucenie z redakcji Xiędza Isakowicza, którego w niespotykanie chamski (urbanowski wręcz) sposób pomówiono o „szerzenie putinowskiej propagandy”, co miałoby być tożsame z krwią na rękach. Po tej czystce redakcyjnej, kiedy wybitnego specjalistę ds. Ukrainy zastąpił arogancki ale ukorzeniony gówniarz (scil. Dawid Wildstein), nastąpiła już trwająca nieprzerwanie do dziś „jazda bez trzymanki”, bez jakichkolwiek moralnych zahamowań czy szacunku dla prawdy.

Od strony ideologicznej, GP/GPC na wyścigi z GW (co juz samo w sobie winno być powodem do zastanowienia, ale jak w zacietrzewieniu zdobyć się na spokojną refleksję?) suflują nam doktrynę Giedroycia, która zasługuje co najwyżej na poczesne miejsce w muzeum samobójczych wariactw narodowych, zaś jej ś.p. autora dawno należało strącić z cokołu, razem z pomnikami Dzierżyńskiego i Lenina. Po szczegóły odsyłam choćby do artykułów pana Aleksandra Szychta, tu wystarczy wspomnieć, iż ta całkowicie antyhistoryczna i oderwana od rzeczywistości koncepcja postkolonialnego umysłu w najmniejszym stopniu nie zadowala aspiracji naszych wschodnich sąsiadów, od Polaków zaś wymaga nie tylko amputacji pamięci o Kresach, ale skazuje na wieczne bycie krajem drugiej kategorii, będącym co najwyżej pasem transmisyjnym „wartości europejskich” na wschód.

Do tej chorej koncepcji zniewolonego umysłu środowisko GaPola dołączyło – i tu posłużę się parafrazą z Michnika – zoologiczną nienawiść do Rosji, podniesioną do rangi dogmatu i najwyższej cnoty narodowej. Dla GaPola Polska nie może wręcz istnieć bez rosyjskiej antytezy (co swego czasu tyle nieudolnie, co na bezczelnego starał się uzasadnić Dawid Wildstein podpierając się pobieżną lekturą Carla Schmitta – żenujący chucpiarz z tego redaktorka).

Owa zoologiczna nienawiść do Rosji jako wartość najwyższa jest celem, który uświęca wszystkie środki, ze zdradą Polaków na Kresach, gloryfikacją banderowskich degeneratów i medialną manipulacją włącznie. Co gorsza, GaPol stoi w pierwszym rzędzie medialnych podżegaczy do totalnej wojny przeciw Rosji, nie dostrzegając, iż są li tylko marionetkami w rękach szermierzy mającymi globalne interesy. [Podejrzewamy, że GaPol dostrzega co trzeba, ale rola marionetek ich po prostu nie brzydzi – admin]

Ze względu na szczupłość formy nie będę podawał przykładów, których mamy aż nadto, poza jednym. Co roku, na 17 września środowisko GaPola organizuje małpi performans przed rosyjską ambasadą w Warszawie i konsulatem w Poznaniu (pamiętam, jak na tę okoliczność Piotr Lisiewicz przebrał się za – proszę wybaczyć – wielkiego ch*ja z napisem „Putin”, co jest oczywiście zabawne), żeby … no właśnie, wyrazić sprzeciw wobec paktu Ribbentrop – Mołotow. Tyle, że równie dobrze można sprzeciwiać się rzezi Pragi, targowicy, rozbiorom, zajęciu Smoleńska i Inflant albo odebraniu Grodów Czerwieńskich przez księcia Włodzimierza w 981 roku (o czym wspomina Nestor w swoim Letopisie).

Już wcześniej zastanawiałem się, czemu te brewerie służą, poza konsolidacją własnego środowiska i zamanifestowaniem swojej wrogości do Putina i jego imperium? Nie zdziwiłbym się, gdyby logistycznie w organizowaniu takich manifestacji pomagała przez osoby podstawione sama ambasada Rosji, bo jest to przecież znakomity sposób na całkowicie bezpłodne i jałowe skanalizowanie emocji części środowisk patriotycznych, które tym sposobem poczują się spełnione ( „ale daliśmy tym kacapom popalić, aż im w pięty poszło!” ), a które nie będą się koncentrować na sprawach naprawdę ważnych. [Teoria, zdaniem gajowego, dość ryzykowna i pozbawiona podstaw – admin]

GaPol uzurpuje sobie prawo do wydawania certyfikatu na patriotyzm, który sami definiują w ułomny sposób jako histeryczną antyrosyjskość (niech na Polskę spadnie atomówka, byle na Rosję sto) . Tymczasem jedyne uzasadnienie dla tej uzurpacji jest takie, że w istocie nienawidzą Rosji dłużej i szczerzej niż inni.

Pismo Św. każe nam poznawać ludzi „po owocach”, zaś owoce działalności GaPola nawet jeśli nie są tragiczne (a i to tylko ze względu na zupełną marionetkowość naszej polityki i uzależnienie od Niemiec), to z pewnością gorzkie i opłakane.

Dochodzi do zwężenia perspektywy – walcząc (w swoim mniemaniu) „na śmierć i życie” z Rosją, rozmijamy się przeważnie z własnym interesem państwowym czy narodowym i nawet nie zauważamy, jak od tyłu zachodzą nas Niemcy czy Straszni Bracia Judejczykowie.
Robimy za moralny parawan dla krajów zachodnich, które tymczasem po cichu robią poważne interesy z Rosją (co jest czasami źródłem poważnych dysonansów poznawczych, np. dr Targalski nie posiadał się z oburzenia odkrywszy niedawno, że Francja od lat prowadzi politykę sprzeczną z Polskim interesem narodowym, zaś Niemcy są w sprawie Ukrainy fałszywi – normalnie intelektualny poziom przedszkolaka).

Stajemy się łatwym obiektem szantażu ze strony wschodnich sąsiadów, którzy wymagają od nas pomocy, poświęcania się, spolegliwości i przymykania oka na wszystko, co byłoby dla nich niewygodne … bo w przeciwnym wypadku wspieramy Putina.

GaPol metodą na „ruskiego agenta” niszczy wszelki dyskurs polityczny, tak samo jak GW metodą na antysemitę czy ksenofoba. Nie wolno nam nawet analizować innych opcji czy możliwosci, bo opcja słuszna jest tylko jedna. Tym sposobem dławione są w zarodku próby racjonalizacji naszej polityki, zaś utrwalane najgorsze dziwactwa towiańszczyzny, prometeizmu itp.

Warto też wspomnieć, iż GaPol był organizatorem skutecznej nagonki na abp. Wielgusa, tak się złożyło, że jednego z niewielu hierarchów o poglądach prawdziwie konserwatywnych i patriotycznych.

Na zakończenie, mała próbka rzetelności dziennikarskiej tego środowiska:
Kalifat Kremla
Putin wrócił do starych, sowieckich zwyczajów i rozpoczął „przesiedlenia” i „wysiedlenia” uchodźców ze wschodu Ukrainy. Na Syberię. Czy może nas to dziwić? Zwłaszcza w kontekście odnajdywania masowych grobów na wschodzie Ukrainy, ostrzeliwania konwojów uchodźców i mordowania cywilów?

Tymczasem w czerwcu tego roku:
Ministerstwo Obrony Ukrainy poinformowało o planach filtracji ludności południowego wschodu kraju. Powiedział dziś o tym po posiedzeniu ukraińskiego rządu pełniący obowiązki ministra obrony Ukrainy Mychajło Kowal.
„Prowadzona będzie pełna filtracja ludzi, specjalne działania filtracyjne, polegające na dopilnowaniu, aby wśród ludzi, w tym wśród kobiet, nie było osób związanych z separatyzmem, które popełniły przestępstwa na terenie Ukrainy, przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną. Postawiona została również poważna kwestia, związana z tym, że ludzie z południowego wschodu kraju będą osiedlani w innych regionach” – powiedział minister.
Czytaj dalej:http://polish.ruvr.ru/news/2014_06_12/Kijow-poinformowal-o-planach-filtracji-ludnosci-poludniowego-wschodu-1001/

W związku z tą i całym szeregiem manipulacji, z żerowaniem na fobiach i infantylizacją polityki proponuję red. Wildsteinowi zmianę nazwiska na Wildschwein, zaś czytelnikom unikanie GP/GPC jak morowego powietrza.

http://macgregor.neon24.pl

Komentarzy 25 do “Antypolska „Gazeta Polska”.”

 1. ERROR 404 NSZ said

  Potwierdzam tezę postawioną w tytule.

  Życzę dobrego dnia, były v-ce Klubu GP, ERROR 404 NSZ.

 2. Griszka said

  Dawidek co prawda nie jest „ocalanym”, ale też dokłada swoją cegiełkę do roszczeń ze strony przemysłu holokaustu. Nie wiem czy liczy na okruszyny ze stołu pańskiego czy to tylko ta słynna solidarność diaspory żydowskiej:
  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/100291,dawid-wildstein-na-twitterze-szerzy-skompromitowane-klamstwa-grossa

  Żałosny parch. Od obrony Niemców są już tylko dwa kroki do wspierania ich ukraińskich pachołków z dUPA.
  Wildstein teraz wziął się za tresowanie kresy.pl. Ciekawe kiedy zacznie robić Gajówce darmową reklamę ?

 3. Maverick said

 4. Griszka said

  Przepraszam Panie Gajowy, ale obrazek wyświetlił się bez mojej ingerencji. Chociaż z drugiej strony dobrze by było aby w każdej polemice z Dawidkiem u góry był umieszczony ten obrazek. Czytelnik wtedy ma pojęcie z jaką glizdą polakożerczą ma do czynienia.

 5. ERROR 404 NSZ said

  Zauważmy , że wszyscy ci mentorzy jedynej słusznej racji mają problemy z aparatem mowy.

  tzw. profesor bartoszewski, adaś michnik, senior wildstein, junior wildstein,

  i wielu innych wyznawców mamona….

  ERROR 404 NSZ

 6. Lily said

  Jego nie trzeba nawet sluchac,wystarczy popatrzec,i wszystko wiadomo.

 7. Witek said

  Myślę, że żydki z GP współpracują ściśle z niemcami.
  W GP napisano taki artykuł:

  Władysław Bartoszewski finansowany przez Niemców
  Dodano: 02.05.2014 [08:19]

  Jak pisaliśmy w tygodniku „Gazeta Polska” (w 2009 r.), będąc szefem MSZ-etu, otrzymał z niemieckiej fundacji Roberta Boscha 132 tysiące marek – „za rolę, jaką odgrywa w kształtowaniu stosunków polsko-niemieckich”.

  http://niezalezna.pl/54712-wladyslaw-bartoszewski-finansowany-przez-niemcow

  Czołowy dziennikarz GP i Republiki, Cezary Gmyz opisany jest na wikipedii:

  W 2003 był stypendystą niemieckiej Fundacji Roberta Boscha w Berlinie[17]. Jest wiceprezesem fundacji Medientandem, zajmującej się polsko-niemiecką współpracą dziennikarską i programem stypendialnym dla dziennikarzy z krajów niemieckojęzycznych.

  Delegat świecki Diecezji Warszawskiej z parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie na Synod Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego XIII kadencji[18] (członek Komisji ds. środków masowego przekazu i Komisji ds. prawnych[19]) i członek synodu diecezji warszawskiej Kościoła ewangelicko-augsburskiego[20].

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Cezary_Gmyz

  Czyli wychodzi na to, że ” nasz człowiek” może pobierać datki od niemieckich fundacji
  Ale onych – to już zdrajca!

  a patryjoty łykają, łykają…:)

 8. Romank said

  GP wlsc, Polin Shtyme -bylo i jest antypolskim gownem od samego poczatku…. w pelnym skladzie z Wierzbitzkim i jego konkubina Gargas…i calym kolezenstwem…Sakovitz et consortes….
  Prezesom Clubu GP:-)))) gleboko wspolczuje uposledzenia:-))))

 9. Lily said

  Taka ona”Polska”, jak i oni wszyscy Polacy.Po owocach ich poznacie”.Polakow mozna,bezpodstawnie obrazac,oskarzac,na to nie ma p…….ow.

 10. andy said

  Dawid Wildstein, filozof, wiceszef działu opinii w „GPC”, publicysta mediów „Gazety Polskiej”, rzecznik prasowy Forum Żydów Polskich na lamach niezalezna.pl napisal ze jest syjonista i ze jest z tego dumny

 11. Lily said

  Re 10; Andy,dziekuje Panu za ta informacje,obrzydlowa postac jak dla mnie,zreszta jak i cala reszta..

 12. Zerohero said

  @10

  Syjonista mieszkający poza Izraelem to może być tylko sayan, agent i lobbysta. Pasożyt wyciskający soki z kraju zamieszkania by dać je Izraelowi. Uczciwy syjonista jedzie do Izraela i tam zostaje. ZWŁASZCZA gdy jest Żydem, bo to jest założenie syjonizmu!

  Pomijam fakt mordowania Palestyńczyków.

 13. Dictum said

  U nich to nawet nie jest nienawiść do Rosji, oni mają nas utrzymywać w tej nienawiści, licząc na resentymenty Polaków odnośnie PRL-u. Ich celem jest niedopuścić do połączenia Słowian.

 14. RE:12;
  Chazar czy Syjonista? oto jest zapytanie?

 15. Toni said

  O tej szmacie jaką jest GaPol dawno wiedziałem, że trzeba od niej stronić jak od morowego powietrza… Problem w tym, że dziadostwo tam zainstalowane żeruje jak padlinożercy na resentymentach antyrosyjskich szerokich kręgów patryidiotów będących klientelą PiSuaru. Jak tego typu debilostwo (a przynajmniej niektóre jednostki sposród zjadaczy gówna GaPol) wyedukować na racjonalny patriotyzm, gdy stale jest im aplikowana taka kroplówka z łajna, której nie chcą odstawić? Oto jest pytanie…

 16. Romank said

  KTo????w obecnej Polsce na jakimkolwiek stanowisku wplywu nie jest Sajanem????? wsciekle wrogo nastawionym do Polakow – Slowian????

 17. Boydar said

  Pan, Panie Romanie, jawi mi się czasami jako polska wersja szariato-taliba. Siostrę, która dała się zgwałcić, trzeba ukamienować. Bo przecież nie krzyczała zbyt głośno. I nie obchodzi Pana, że miała własne majtki wepchnięte do gardła. honor rodziny ucierpiał, trzeba zmyć go krwią. Z Pana komentarzy zieje nienawiścią, z rzadka okraszoną wymyślnym szyderstwem. Długo sobie zadawałem pytanie, do kogo. Kogo Pan tak nienawidzi. Dzisiaj wydaje mi się, że przeniósł Pan to uczucie z tych, którzy byli naprawdę winni, na tych którzy stali się świadkami Pańskiej klęski. Gdyby to jeszcze rzecz dotyczyła kalifaktorów, zrozumiał bym. Ale Pan chyba już nawet nie ma ochoty na odróżnianie. Czy Pan chce czy nie, ta cecha łączy Pana i np. własnie Michalkiewicza; żaden z Was nie napisał nigdy nic POZYTYWNEGO. Bo Wy tego już nie potraficie; poczucie bycia oszukanym wywarło na was tak niezatarte piętno, że zmieniło Wasze psychiki w perfekcyjne ‚demolition hammers’.

 18. Romank said

  Najpierw odpowie pan na pytanie…zadane, a nie ciagnie pan za ogon kota do ciemnego kata…dokladnie jak nasz krol felietonu.

  Po drugie nie wie pan nic na temat Szariatu, bo gdyby pan wiedziel cokolwiek nie podalby pan tego idiotycznego przykladu.Ma pan muzulmanow za komletnych durniow????czy tez obraz jaki im maluja odpowiada panu?
  Spodziewalem sie, ze pan wie wiecej,,w tym na temat Islamu…gwalt jest wielka zbordnia podciagniety pod hiraba…tak jak terroryzm…i sad natychmiast ustali, czy byl to gwalt, czy tylko pokrywka niewiernosci, czy tez zwykly akt fornikacji….

  Myli sie pan i w tym i w ocenie jaka pan- ze siebie wydalil…

  Pozytywnie to napisalem pare razy o panu…i napisze o kazdym wszystkim co jest pozytywne…. niech mi pan tylko poda przyklad pozytywny.
  Po drugie po co pisac o pozytywnym jak jest OK????
  Co do panskich zjawien..wie pan na to nie mam zadnego wplywu, zatem niech je pan sam sobie tlumaczy.. Jednego w zyciu nienawidze….FALSZU….i Zalgania..i tej neinawisci nie staram sie nawet ukryc..wcale i nigdy!
  I odnioslem swoje zwyciestwo walczac z tym cale zycie.. nie dajac sie w to wciagnac, i na to jest duzo swiadkow….i nadal to czynie, co pan zresza na swoj sposob zauwazyl

  Falszywcow i ich obludy..obleczonej w koszulke intelektualna…i zla jakie czynia udajac kogos innego niz nim sa….czyli w zasadzie tego co wiekszosc uwaza za najwieksza ceche…a w Polsce w szczegolnosci. Zreszta dokladnie pokrywa sie to z podzialem klasowym…tzw polska klasa polityczna posiada to bez wyjatkow…genetyka??? edukacja??? fason??? nie zastanawiam sie nad tym wcale, ale stwierdzam fakt. Z Gazeta Polska mam na pienku od poczatku jej istnienia…na co mam dowody…kiedys wszyscy- jak dzis pan wrzeszczeli ,,co ty w sumie od nich chcesz????
  Nic ,,kuzwa ..ja tylko widze co oni chca od nas:-_)_)czego wy nie widzicie…pardon po latach neiktorzy w koncu dojrzeli…oczywiscie za pozno,,o czym tez narazie nie wiecie:-))
  Pan bedzie z tym sie meczyl..w duchu agape…prosze…….
  Ja nie! Dlatego, ze mi sie nie chce:-)) Pietno ..widzi pan ma swoje dobre strony,,bardzo mocno pomaga pamieci:-)) im bardziej widoczne tym lepiej:-))

 19. Boydar said

  Nie zacytuję całości, gdyż z całością się nie zgadzam. Ta ostatnia zwrotka oddaje jednak dość dobrze to, co mam na myśli

  Dając światu najlepsze, co posiadasz,
  otrzymujesz ciosy,
  Dawaj światu najlepsze, co posiadasz,
  Mimo wszystko

  Co chce Pan przekazać tej lepszej części, czy tylko ostrzeżenie aby nie dali się oszukać ? I to jest najlepsze, co Pan dla nich ma ?

 20. Siggi said

  Tak oni to widzo…

  https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQBsE0kz9FKqoSQz&w=470&h=246&url=http%3A%2F%2Ffile.answcdn.com%2Fansw-cld%2Fimage%2Fupload%2Fw_560%2Ch_293%2Cg_faces%2Cc_fill%2Fv1%2Ftk%2Fview%2Fcew%2F5%2F5%2F2%2F4%2F3%2F1%2F552431611%2F40db847f13f1d322ee85a359bfe62e2932c73850.jpg&cfs=1&upscale

 21. Boydar said

  Więc odpowiem. Kiedy Pan tu wróci. W obecnych okolicznościach przyrody kwestia ta nie stanowi, przynajmniej na razie, problemu Teksańczyków. Przepraszam.

 22. błysk said

  Swego czasu czytałem ,chyba u Pana Krajskiego,ze jakiś szef masonerii chwalił iż mają własne prawicowe pismo w Polsce. Po pewnym namyśle wyszło nam na Gazetę Polską

 23. Filo said

  17
  Boydar
  Pana slownictwo rzeczywiscie pachnie nieuctwem.
  Jak pan ma jakies argumenty to prosze przedstawic zebysmy wszyscy wiedzieli co takiego strasznego i nienawistnego pan RomanK napisal.
  Bo probuje czytac wpisy RomanaK i nie moge sie tych szariato-talibow w polskiej wersji (jakis nowy pusty wytwor jezykowy) doczytac.
  Czy moze mnie pan laskawie objasnic o co panu chodzilo z tym szariatem i nienawiscia, i do tego w polskiej wersji?

 24. Żydoski BRUKOWIEC "gazeta polska" z PSYCHOLEM T.Sakiewiczem said

  Tak, cała klasa rasowych płatnych OSZUSTÓW z żydowskim rodowodem ale polskim obywatelstwem, która dorwała się do koryta władzy w 1989r. to ZGRAJA zwykłych ZŁODZEJI która się NAKRADŁA i zniszczyła kompletnie Polska społecznośc. Wszyscy oni SPRZEDAJNI i służą obcym interesom, tak, więc red. T.Sakiewicz razem z swoja trzodą z pod szyldu „Gazeta Polska” i „nizależna.pl” są PŁATNYMI agentemi rządzących nekonów z Waszynktonu i Tel-Avivu.

  Oprócz skrajnej chorej rusofobii, ta banda skrajnych IDIJOTÓW z pod szyldu „gazeta polska” i „niezależna.pl” specjalizują się też w fabrykowaniu oszukańczych BREDNI i kłamstw oraz BEZPODSTWANYM szkalowaniu państwa Iran oraz wypisywaniu obrzydliwych paszkwili na temat współczesnych Persów.
  Wszystko to robią na zamówienie żydowskich wampirów zabijaków z Izraela oraz żydo-złodzijsko-zbrodniczej mafii okupujących MELINĘ „biały dom” która dokonała zamachu w 2001r na WTC w New Yorku.

  Ta zgraja pachołków Sakiewicza usiłuje PODSTEPNIE wykorzystać patriotyzm nie zoorientowanych Polaków zamieszkałych w III RP oraz za granicą do realizacji swych ukrytych celów, jak PODSTĘPNIE wykorzystali siłę Solidarności przez grupę cwanych ZNIENAWIDZONYCH żydowskich bezkarnych zdrajców(Geremek, TW bolek wałęsa, Kuroń, tusk …) oraz kosmopolitów w 1989 roku, którzy rządzą „warszawką” dzisiaj, RABUJĄCYCH owoce pracy tych polskich obywateli, którzy jeszcze nie wyjechali z III RP.

  Ta zgraja żyda KRĘTACZA T.Sakiewicza pozkładała w całej III RP, a nawet poza granicami Polski tzw. „‚kluby gazety polskiej” które „WERBUJĄ” swoich agentów do populryzacji tych swoich syjonistycznych BREDNI.
  Za pomocą tych „klubów” syjoniści zamieszkali w III RP realizują swój plan podboju Polski.

  Ten żydowski BRUKOWIEC „gazeta polska” jest tubą propagandową BANDEROWCÓW ukrainskich zamocowanych w PO-PiS którzy wywołują mdłości swoimi KŁAMSTWAMI takich banderowców jak Kaczyński czy super-oszuści jak Tusk lub Komorowski.

  Polscy obywatele NIE dajcie się WYKOŻYSTAĆ do niecnych celów KŁAMCY Sakiewicza czy BANDEROWCÓW PiS-u na czele z tymi PRZYGŁUPAMI Kaczyńskim, Tusk i im podobnych.

 25. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2014/08/31/antypolska-gazeta-polska/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: