Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kurewstwo

Posted by Marucha w dniu 2014-09-10 (Środa)

Podczas, gdy przywódcy NATO dyskutowali na swoim szczycie o obronie Europy przed „agresją Rosji”, dzięki działaniom Rosji strony konfliktu społecznego na Ukrainie usiadły do negocjacji, podpisały rozejm, prezydent Poroszenko wydał rozkaz zawieszenia „akcji antyterrorystycznej”.

Ludzie na wschodnio-południowej Ukrainie zaczęli mieć nadzieję na pokój. W reakcji na te działania, USA i unijne państwa główkują, jak tu po raz kolejny dogryźć Rosji, tłumacząc to …sytuacją na Ukrainie.

Bywają sytuacje, w których żaden literacki, elegancki język ojczysty nie pasuje do opisywanej rzeczywistości wywołującej wyłącznie negatywne emocje.

Nie posługuję się na co dzień dosadnymi określeniami, tym razem jednak skorzystam ze „Słownika polskich przekleństw i wulgaryzmów” Macieja Grochowskiego. Tytułowe „kurewstwo”, zgodnie ze słownikiem, jest wulgarnym określeniem „łajdactwa”, „draństwa”, „postępowania nieetycznego”. Kurewstwem określa się też „zbiorowość, o której mówiący myśli, jako o czymś bardzo złym”, ze złością.

W XXI-wiecznej Europie rozgrywa się straszliwy dramat – wojna domowa na Ukrainie – wywołana z inspiracji Zachodu pod pozorem przystąpienia Ukrainy do UE. Tysiące rannych i zabitych cywilów, blisko milion ludzi na emigracji. Zniszczona infrastruktura miast i wsi. Wojska rządowe, wsparte nacjonalistycznymi bojówkami, przegrywając w walce ze społeczeństwem, dopuszczają się bestialstw. Strzela się do kobiet, dzieci, starców, kalek, dziennikarzy…

Wynegocjowany rozejm kilka dni temu jest bardzo kruchy, sfery militarno-rządowe Ukrainy jawnie manifestują niechęć do pokojowego rozwiązania konfliktu. Powstańcy są nieufni…
Zachód de facto nie jest zainteresowany pokojem na Ukrainie i podejmuje decyzje, które ukraiński konflikt zaostrzają. W tym procesie bierze też udział Polska.

„Po raz pierwszy od czasów Reagana USA prą do światowego konfliktu. Ukraina, ostatni bufor przed Rosją, jest rozdzierana przez faszystowskie siły wspierane przez USA i UE. (…) Jak wcześniej Irak czy Afganistan, Ukraina została przekształcona w park rozrywki dla CIA, prowadzony osobiście przez dyrektora agencji Johna Brennana. Nadzoruje on ataki na ludzi, którzy przeciwstawili się zamachowi stanu w lutym. (…) Gdy Putin ogłosił wycofanie wojsk z ukraińskiej granicy, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony w rządzie Arsenija Jaceniuka, Andrij Parubij, założyciel faszystowskiej partii Swoboda, mówił, że operacja przeciwko terrorystom będzie kontynuowana. W Orwellowskim stylu propaganda na Zachodzie atakuje Moskwę, próbując ją sprowokować” – napisał w połowie maja John Pilger, publicysta The Guardian, dowodząc, że Amerykanie dążą do wojny z Rosją.

W duchu ataków na Rosję przebiegał też szczyt NATO w Newport, związany z konfliktem na Ukrainie i „działaniami Rosji”, która wg NATO bierze w nim militarny udział. Część państw NATO ujawniły na szczycie, że chcą wobec Rosji kolejnych sankcji.

W tym samym czasie, grupa weteranów służb wywiadowczych USA skierowała w list otwarty do kanclerz Angeli Merkel, w którym apeluje o powstrzymanie działań USA i NATO na Ukrainie.

„My, niżej podpisani, byli wieloletni pracownicy amerykańskich agencji wywiadowczych, podejmujemy niezwykły krok i piszemy list otwarty do Pani – napisali amerykańscy tajniacy, – by poinformować Panią przed szczytem NATO (4 -5 września) o naszych poglądach nt aktualnej sytuacji na Ukrainie.
Musi Pani wiedzieć – piszą dalej tajniacy z USA – że oskarżenie, iż wojska rosyjskie przeniknęły na dużą skale na obszar Ukrainy, podawane przez nasze agencje nie są koniecznie poparte wynikami prac wywiadu. Rzekome „odkrycia” wydają się być wątpliwe i są manipulacją, podejmowaną ze względów politycznych, tak samo, jak było w przypadku „odkryć” „uzasadniających” amerykańską inwazję na Irak 12 lat temu. (…) Z naszego punktu widzenia- tłumaczą kanclerz Merkel amerykańscy agenci – należy zarzuty, które podnoszą urzędnicy Departamentu Stanu i NATO o rzekomej inwazji Rosji na Ukrainę z Rosją – uznać za podejrzane”.

Agenci uzasadniają to notorycznie stosowanymi praktykami wmawiania światu przez USA nieprawdy, podając konkretne przykłady. Podważają też wiarygodność szefa NATO, piszą: „Mamy nadzieję, że zwraca Pani uwagę na brak wiarygodności sekretarza generalny NATO Andersa Fogha Rasmussena”. I dodają: „Wypowiedzi Rasmussena wciąż wydają się być pisane w Waszyngtonie. To było jasne już w przed dzień kierowanej przez USA inwazji na Irak”. Przypominają również manipulacje ze zdjęciami satelitarnymi z Iraku Collina Powella, na które to manipulacje zwrócił uwagę nawet prezydent Bush.

Agenci USA dzielą się z Angelą Merkel podejrzeniem, że mimo braku dowodów na inwazję Rosji na Ukrainę – NATO i Stany Zjednoczone są gotowe, by zapewnić sobie bardziej „merytoryczne” argumenty – sprokurować je. Po to, by móc na szczycie NATO uzyskać wobec Rosji kolejne prowokacyjne środki. List agentów zawiera wiele jeszcze przykładów prowokacyjnych działań NATO i USA wobec Rosji wiodących do konfrontacji.

Agenci kończą swój list apelem do kanclerz Merkel: „Konieczne są wspólne wysiłki do zawieszenia broni w sytuacji, w której, jak wiadomo, Kijów zawsze się uchyla”. Ich zdaniem należy wbić w głowę Poroszence i Jaceniukowi, że „członkostwo Ukrainy w NATO nie wchodzi w rachubę, ponieważ NATO nie zamierza prowadzić żadnej wojny z Rosją – w szczególności, nie ma na celu wsparcia pokonanej armii ukraińskiej. Do tego należy również przekonać innych członków NATO”.

Chyba nie muszę wyjaśniać, kogo i jakie działania miałam na myśli pod wulgarnym określeniem „kurewstwo”.

Zofia Bąbczyńska-Jelonek, publicystka polska
http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 9 do “Kurewstwo”

 1. NICK said

  Do autorki.
  Nie ma wulgaryzmu wystarczająco adekwatnego. Chyba ,że: diabelstwo.

 2. MatkaPolka said

  06.09.2014 WARSZAWA – DEMONSTRACJA – STOP WOJNIE NA UKRAINIE! STOP ZBRODNIOM BANDEROWSKIM! CZ.3

  W dniu 6. września 2014 roku w Warszawie, odbyła się demonstracja pod ambasadą Ukrainy, pod hasłem „Stop wojnie na Ukrainie!”

  Organizatorem protestu był Obóz Wielkiej Polski, w demonstracji brali też członkowie Samoobrony, Związku Słowiańskiego, stowarzyszenia Ruch Suwerenność Narodu Polskiego oraz przedstawiciele redakcji tygodnika „Myśl Polska”.

  Zgromadzeniu przewodził Pan Jacek Mędrzycki.

  Głos zabierali ponadto Panowie: Sławomir Andrzej Zakrzewski, Wojciech Wojtulewicz, Adam Czeczetkowicz i Dariusz Benedykt Ciesielski.

  Mówcy odnosili się do sytuacji na Ukrainie oraz do tego co się dzieje w Polsce, w mediach oraz wśród sfer rządzących Polską, a identyfikujących się raczej z interesami państw obcych, niż z interesem Polski.

  Zebrani trzymali flagi Polski, Rosji, Ługańskiej Republiki Ludowej, Donieckiej Republiki Ludowej oraz zaplamioną flagę Ukrainy (plamy miały symbolizować krew).

  Były obecne transparenty Obozu Wielkiej Polski, USOPAŁ-u, Związku Słowiańskiego i tygodnika „Myśl Polska”.

  Demonstracja trwała od godziny 17.00 do 19.00, zgodnie ze zgłoszeniem.

  Na zakończenie zgromadzenia odśpiewano Rotę

 3. Aresztowac ZBRODNIARZY Poroszenkę, Jaceniuka, Turczynowa, Avakowa ... itp nazistów ukrainskich said

  Przecież to widac jak na dłoni, że ta ludobujcza wojna domowa na wirtualnej tzw. „ukrainie” jest zoorganizowana na ZAMÓWIENIE żydoskej ludobójczej MELINY o nazwie „biały dom” z Waszynktonu i realizowana z udziałem opłacanych żyd-masonów z Brukseli pod szyldem UE.

  Te GŁUPKI ukraińskie nacjonaliści zostali wykorzystani jako walczące MĘSO, jako POŚREDNICY w interesie żydowskich zabijaków z żydoskiej zbrodniczej MELINY „biały dom”. Ci nacjonaliści ukraińscy zostali zamienieni na bandyckie POPYCHADŁA żydowskich bank-sterów oraz wielkich korporacji, którzy celowo OPŁACILI finansowo wygenerowanie konfliktu narodowego pomiędzy ukraincami i rosjanami zamieszkałymi na tej gównianej „ukrainie”, aby WCIAGNĄĆ tym sposobem Rosję do tego SPRAPAROWANEGO przez Waszynkton konfliktu.

  Faktycznie podstawową genezą konfliktu na wirtualnej sztucznie nadmuchanej w 1991r terytorialnie gównianej tzw. „ukrainie” jest próba WYMUSZENIA przez żydowskich wampirów z MELINY „biały dom”, którzy usiłują przemocą ZMUSIĆ Rosje do posługiwania się jako walutą do handlu zagranicznego żydowsko-amerykańskiego masowo drukowanego zielonego papieru toaletowego o nazwie „US dollar” na co nie chce się zgodzić Moskwa, organizując swój własny system finansowy BRICS.

  Walki na Ukrainie NIE są walkami między separatystami i armią ukraińską reprezentowaną przez marionetkowy zbrodniczy rząd w Kijowie, ale wojną wpędzonych w konflikt POŚREDNIKÓW reprezentujacych interesy żydowskiej MELINY „biały dom” z USA i Rosją.
  W tym wszystkim chodzi tym ludobujcom z Waszynktonu, aby otwarcie WCIĄGNĄĆ do wojny Rosję, Polskę, Estonię, a nawet Szwecje i Niemcy tak aby, te kraje też atakowały Rosję aby, ją zestabilizowac politycznie podobnie jak Egipt i może następnie potraktować jak Libyę. Można by powiedzieć, że w tym wypadku fakty jak walczą ze sobą podpłaceni przez zbrodniczy Waszynkton i Brukselę nacjonaliści ukrainscy i broniący się Rosjanie na „ukrainie” są sprawą DRUGORZĘDNĄ lub bez znaczenia dla ludobójców z „białego domu” i żydo-masonów z Brukseli UE.

  Przeciętne społeczeństwo USA zostało już tak obrabowane, wyeksplaotowane przez rządzacych żydów w USA, że z tych przeciętnych obywateli amerykańskich już NIC więcej NIE da się wydobyc, gdyż następny krok rabunkowy we wnętrzu USA spowoduje wybuch potężnego niezadowolenia i wojnę domową mającą na celu rozliczenie tej totalitarnej bezkarnej żydowskiej MELINY.

  Dlatego, ta ludobujcza żydowska mafia zasiedziała w MELINIE w Waszynktonie organizuje RABUNKOWE krwawe masowe rozboje ekonomiczne i wojny domowe w krajach, które nie chcą podporządkowac się RABUNKOWEMU systemowi ekonomicznemu i politycznemu organizowanemu przez żydoskich złodzieji z ich instrumentem WYZYSKU jakim w ich mniemaniu jest zielony BEZWARTOŚCIOWY „US dolar” drukowanym w żydowskich PRAYWATNYCH drukarniach w USA, który NABIERA wartości DOPIERO WTEDY, gdy gdzieś POZA granicami USA jest używany jako środek „płatniczy”.

  Ten cały proces bezczelnego żydowskiego RABUNKU finansowego i podporzadkowania się wymogom „polityki przymusowego używania żydowskiego US Dollar” jest fałszywie i PODSTEPNIE nazywany „DEMOKRATYCZNYMI REFORMAMI” , jakie chciałby widzieć czyli narzucić siła „Zachód” … SIĆ! (ale KTO, KTO … jest ten „Zachód”???)

  Te kraje które się na to nie zgadzają to w ich wnętrzu ludobujcza MELINA „biały dom” właśnie inżyniersko organizuje krwawe jatki pod różnymi pretekstami, aby totalnie ZESTABILIZOWAĆ pod każdym względem. W przypadku „ukrainy” na bazie rozpalenia wojny na tle narodowościowym.
  O tych DIABELSKICH bezkarnych LUDOBUJCZYCH kryminalnych metodologiach konfliktowania całych narodów z próbą ich późniejszego WYZYSKU przez tych żydoskich wampirów z MELINY „biały dom” należy OTWARCIE tłumaczyć przeciętnym ludziom na całym świecie oraz powołać międzynarodową instytucje, która będzie BADAĆ żydo-amerykańskie AWANTURNICTWO w całym świecie oraz ustali metodologie ROZLICZENIA tych bandytów z MELINY „biały dom” z Waszynktonu, którzy wykorzystują tą chciwa podpłaconą chołote z Brukseli/Berlina z pod szyldu UE.

  Jest to oczywiste, że każdy ROZSADNY uczciwy człowiek, a w tym W.Putin i Rosja NIGDY się NIE zgodzą na to, aby żydowska mafia z MELINY, która reprezentuje interesy ZŁODZEJI bank-sterów z New Yorku likwidowali rosyjskie instytucje finansowe w Rosji i na ich miejsce zakładali swoje żydowskie banki w Rosji, aby tym to sposobem zarzucić pętle na szyje Ruskim, „DOIC” Ruskich czyli RABOWAĆ Ruskich jak to było za czasów pijaczka Jelcyna lub jak to jest w zbankrutowanej żydo-mafijnej III RP lub tej głupiej gównianej ukrainie.

  W takich warunkach NIE MA mowy o jakimś tam „POKOJOWYM” rozwiązaniu tego rabunkowego bezkarnego PARCIA na Rosję przez żydowską złodzejską MELINĘ „biały dom” na ZAMÓWIENIE żydo-banksterów z UE lub zaszczurzonego żydowskiego New Yorku.

  Jeśli ci PAJACE z Brukseli i żydowskiej MELINY „biały dom” z Waszynktonu będą rozszerzać swoje bezczelne rządania na Rosję za pomocą organizowania zbrojnych krwawych konfliktów w krajach graniczących z Rosją to sytuacja może wymknąć się spod kontroli i skończy się wielką wojną w Europie, którą trudno sobie nawet wyobrazic.
  Z całą PEWNOŚCIĄ bardzo ucierpią na tym Polacy zamieszkali w Polsce jeśli otwarcie dadzą się WYKORZYSTAĆ jak te GŁUPKI nacjonaliści ukraińscy podpłaceni przez tych żydowskich bandyto-złodzeji z MELINY „biały dom” i Brukseli.

  My Polacy, nie widzimy możliwości uznania tych obecnych „władz ukraińskich”, którzy są autentycznymi ZBRODNIARZAMI którzy za łapówki z żydowskiej MELINY „biały dom” teraz usiłują wciągnąc sąsiednie państwo jak Polskę czy Niemcy w krwawy koszmar wojny domowej, bratobójczą walkę i nakazują ostrzeliwać miasta z cywilną ludnością ciężką artylerią i bombardować wojskowym lotnictwem na zamówienie wampirów z MELINY.

  My, Polacy, domagajmy się od tuskowego rządu, Sejmu i prezydenta Komorowskiego NATYCHMIASTOWEGO zerwania wszelkich stosunków z obecnym rządem ukraińskich nacjonalistycznych LUDOBUJCÓW jak Jaceniuka, Poroszenki, Turczynowa … itd reprezentującym sobą gang zbrodniczych MORDERCÓW i gwałcicieli, którzy MUSZĄ być sądzeni i SKAZANI przez Trybunał Międzynarodowy „Norymberga 2” zorganizowany w Kijowie.

 4. tedd said

  dbajmy o Polskę:(

 5. Brat Diskur said

  ad3@Tedd

  Polacy to zakala narodow Europy!Najpierw ,a dowodza tego badnia powaznych niemieckich historykow,rozsiedzili dobrodusznego Adolfa ,ktory w desperacji rozpetal II WS!.Potem korzystajac z powstalego zamieszania i ….braku internetu pobudowali siec obozow koncentracyjnych do obslugi ktorych zmusili sila rodakow wspomnianego Adolfa.Kiedy narody Europy zjednoczyly sie tworzac oaze pokoju i dobrobytu w postaci UE to Polacy po dopuszczeniu ich do niej najechali masowo najbogatsze kraje Unii.Jedna z ofiar ich agresji stala sie m.i. Anglia w ktorej programach TV uczestnicy panelow dyskusyjnych slusznie podkreslali ,ze mialo byc 20 tys. Polakow a przybyl …1 milion!Kiedy jednak przebywajacy na terenie tejze Anglii liczni imigranci z Afryki ,Azji zarowno Mniejszej i Wiekszej korzystali z naleznego im prawa do korzystania z bogatej pomocy socjalnej ,to Polacy na tej pomnocy otwarcie pasozytowalii a proceder ten trwa do dzisiaj !Jakby tego wszystkiego bylo jeszcze malo to okazalo sie ze ponurej slawy morderca i gwalciciel Jack the Ripper pochodzil z Polski!A dowodzi temu niezbicie jego nazwisko :Aaron Konziminski!Przypomina to glosny przed lat przypadek z Brukseli ,gdzie pewien osobnik zasztyletowal belgijskiego nastolatka ,zeby wejsc w posiadanie jego I-Poda.Morderca okazal sie ,jakze by inaczej …Polak!jednakze nie sposob uciec przed refleksja ,ze gdyby ow „Polak” uratowal w tejze Brukseli wozek z niemowoleciem spod kol pedzacej ciezarowki to wszyscy by pisali,ze zrobil to Cyg…. pardon ,Rom!Pozostanmy jednak przy Polakach.Wlasnie zakomunikowano ,ze Bruksela zawiesila procedury wyplacania rolnikom Eurokolchozu odszkodowan ,ktore poniesli oni w wyniku nalozonych na siebie nawzajem przez Unie i Rosje sankcji eksportowych.Okazuje sie bowiem ,ze rolnicy i plantatorzy pewnego czlonka Unii deklaruja straty ,ktore przerastaja kwoty eksportu do Rosji produktow rolnych….. wszystkich krajow Unii !!!!
  Right! Tym czlonkiem okazala sie naturalnie Polska!Najwyrazniej cwaniaczki ,ktore ogorek ,czy rabarbar albo kalafior znaja ze stoisk w supermarketach podszyli sie pod plantatorow tych warzyw liczac na to ,ze Unia ,jak zwykle sypnie groszem.Tymczasem w Brukseli mizeria ,bo pieniadze sa potrzebne na podwyzki dla urzednikow Eurokolchozu a utrzymanie 7-miu zastepcow I sekretarza Eurokolchozu to nie w kij dmuchal.Wydalo sie bowiem na okolicznosc desygnowania hol .min.spr.zagr. Timmermansa na stanowisko zastepcy Junckera,ktory jak wiadomo obejmuje po Barosso unijne Politbiuro ,ze stanowisko to kosztuje eurokolchozowego podatnika €25 tys /mies! A jeszcze jest pozostalych szesciu wickow!Nominacja wspomnainego Timmermansa, na- jak sie tez okazuje-,nowo stworzone stanowisko, spotkalo sie w Holandii z dwojakimi reakcjami. Kola rzadowe reaguja- podobnie jak POmylency w Polsce na wiesc o nominacji Donia – z entuzjamem, nazywajac Timmermansa …wicekrolem Unii,natomiast hol. Internet jest pelen szyderstw i kpin ! I tak bez ogrodek Holendrzy nazywaja swojego ministra pikolakiem ,ktory bedzie gonil z posylkami dla Junckera przy czym nie mozna odmowic im racji po tym jak wspomnainy Juncker nie ukrywa ,ze potrzebuje zastepcy w sytuacji kiedy sie zmeczy ,wezmie urlop ,albo zachoruje…..
  No dobrze ,ale od czego jest cesarz Europy…. Donald Duck ? ….jakim to mianem ochrzczono na hol.portalach b. czysciciela kominow znad Wisly!

 6. — Pan Diskur z wpisu 4 —
  Musi ze tak pisac mozna i wypada , gdy zyje sie w swiecie
  nienormalnym i nierzeczywistym

 7. Prawdziwa Prawica said

  http://exignorant.wordpress.com/2014/09/06/weterani-wywiadu-usa-list-otwarty-do-kanclerz-merkel/

 8. Boydar said

  @ info podane przez PP (7)

  Ci cali weterani to wstrętni antysemici i na domiar złego tchórze; zamiast napisać jak uczciwy człowiek „żądne naszej i waszej krwi parchy”, co Makrela z pewnością by szybciej pojęła, to bułkę przez bibułkę i okazuje się, że to jednak „… urzędnicy Departamentu Stanu USA i NATO …”.

  Aha, prawica nie może być nieprawdziwa. Jeśli jest nieprawdziwa, to nie jest prawicą tylko qurwicą. W takim przypadku może też nosić inną, skróconą nazwę.

 9. Kronikarz said

  Dranie i qurwy wybiły Polaków a teraz Polską pomiatają, grrr !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: