Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Puszkow nie wierzy w szybki „reset” stosunków między Rosją i USA

Posted by Marucha w dniu 2014-09-29 (Poniedziałek)

Szef komitetu Dumy Państwowej Rosji (niższa izba parlamentu) ds. międzynarodowych, Aleksiej Puszkow, wyraził wątpliwości co do możliwego „resetu” stosunków między Rosją i Stanami Zjednoczonymi w najbliższej przyszłości. Napisał on o tym na swoim mikroblogu na Twitterze.

Wcześniej minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow oświadczył, że Moskwa zainteresowana jest normalizacją stosunków z USA, ale Waszyngton swoimi działaniami niszczy możliwości współpracy.
„Wymyślone zostanie zapewne coś jeszcze: „reset nr 2” lub „reset 2.0” – powiedział minister.

http://polish.ruvr.ru

Komentarze 3 do “Puszkow nie wierzy w szybki „reset” stosunków między Rosją i USA”

 1. marta15 said

  bardzo ciekawa opinia
  „..The foreign policy of the United States, Europe and Israel toward Russia is “irresponsible” and “reckless,” a political commentator in San Antonio, Texas says.

  “We are engaging in an encirclement policy of Vladimir Putin’s Russia that is irresponsible, it’s reckless, it’s a breaking of promises,” said Mark Dankof, a broadcaster and former US Senate candidate….”

  http://www.presstv.ir/detail/2014/09/22/379642/us-eu-policy-toward-russia-reckless/

 2. wiesdomar said

  Banda usraelitow nigdy nie pójdzie na zadne resety, gdyż nie po to rozpoczynali tą karczemną awanturę zeby ją kończyć bez pistoletu przystawionego do skroni. Tylko się dziwie tej sprostytuowanej europie, że tak te durne bydło idzie na pasku barbarzyńców spod znaku dolara.

 3. Brat Dioskur said

  Tymczasem hol. media triumfalnie donosza ,ze jakis rosyjski przewoznik zamowil u DAF-a …700 ciezarowek!Dyrekcja nie posiada sie z radosci ,tysiace roboczogodzin zapewniaja byt firmy na lata naprzod.Najciekawsze ,ze DAF jest w rekach …amerykanskich ,prawdopodobnie GM!Ostatnio problem sankcji ogarnal nawet …ISS ,stacje kosmiczna ,krazaca wokol ziemi. Kosmonautow i astronautow dowoza na ta stacje rosyjskie rakiety….Okazazuje sie jednak ,ze b. czula elektronika jest pochodzenia USA i szybko wymaga wymiany ,jednak czesci do niej sa objete sankcjami. Wysoki rosyjski urzednik ministerialny oswiadczyl,ze Rosja jest w oosadaniu duzego zapasu tych czesci ,ale moze sie w nie zaopatrzyc w Chinach .Zachodni eksperci twierdza ,ze chinska jakosc nie umywa sie do amerykanskiej. Ostatecznie Rosjanie przy dalej utrzymujacych sie sankcjach zapowiedzieli,ze nie beda dowozic Amerykanow na ISS!

Sorry, the comment form is closed at this time.