Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Amerykańskie technologie masowych protestów dotarły do Hongkongu

Posted by Marucha w dniu 2014-09-30 (Wtorek)

Liderzy ruchu protestacyjnego Occupy Central, który od czerwca organizuje masowe akcje w Hongkongu, przeszli specjalne przygotowanie u amerykańskich służb specjalnych. Ta wiadomość chińskich mediów mogłaby stać się sensacją, jednak nie wywołuje żadnego zdziwienia.

«Rewolucja róż w Gruzji», «pomarańczowa rewolucja na Ukrainie», «rewolucja tulipanów w Kirgistanie», «arabska wiosna na Bliskim Wschodzie». Zmieniają się nazwy, ale sens pozostaje ten sam. Międzynarodowi eksperci uczą młodzież taktyki ruchów protestacyjnych, strategii prowadzenia negocjacji z władzami, pracy na portalach społecznościowych. Proklamowany cel to szerzenie wartości demokratycznych. A w rzeczywistości chodzi o wywarcie wpływu na wewnętrzną sytuację państw i ustanowienie nowego ładu.

Według danych chińskich mediów, Occupy Central powstała w „Centrum Hongkońsko-Amerykańskim”. Na specjalnych seminariach studentów–działaczy uczono „sprzyjania pogłębieniu wzajemnego zrozumienia miedzy Chińczykami i Amerykanami”. Od studentów aktywistów wymagano „promocji zmian demokratycznych”, za co obiecuje się im wsparcie Waszyngtonu włącznie z możliwością uczenia się i zamieszkania w Ameryce.

W tych spotkaniach uczestniczyli pracownicy konsulatu generalnego Stanów Zjednoczonych. Kierownik Centrum Morton Holbruk, który objął to stanowisko pod koniec zeszłego roku, to wywiadowca z 30-letnim stażem. Chińskie gazety wskazują na bliskość dyrektora centrum oraz hongkońskiego magnata medialnego Jimmy’ego Laja, który sponsoruje opozycję z byłym ministrem obrony Stanów Zjednoczonych Polem Wulfowicem. Wcześniej, w okresie pracy w CIA, Wulfowic był jednym z autorów raportu o zagrożeniu radzieckim. Teraz najwyraźniej zajął się chińskim.

Działacze ruchu Occupy Central domagają sie przeprowadzenia w 2017 roku w Hongkongu bezpośrednich wyborów szefa administracji, który w tej chwili mianowany jest przez kolegium wyborcze. Pod naciskiem aktywistów pekińskie władze już wprowadziły zmiany do systemu wyborczego, utwierdzając porządek, zgodnie z którym mieszkańcy mogą głosować na jednego z kilku kandydatów zaproponowanych przez kolegium wyborcze.

Jednak najwyraźniej bojąc się, aby sprawy nie zaszły za daleko, kontynentalne Chiny zablokowały funkcję dodawania fotorafii i tekstów do sieci społecznościowej Instagram. Na wszelki wypadek.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 35 do “Amerykańskie technologie masowych protestów dotarły do Hongkongu”

 1. Wik said

  Żydłactwo idzie na konfrontację z całym światem. Albo świat sie zjednoczy i rozniesie żydostwo raz na zawsze, albo wszyscy będziemy żydowskimi niewolnikami w ich satanistycznym świecie.

 2. Agaton said

  //Żydłactwo idzie na konfrontację z całym światem.//

  //For Clinton and Obama, a Common Ideological Touchstone//
  http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/03/24/AR2007032401152.html

  http://en.wikipedia.org/wiki/Rules_for_Radicals

 3. Atanazy said

  Przyczyna tego jest jedna: grzech. To powszechne odejście całych społeczeństw od Boga, które można nazwać urzędową apostazją, umożliwia systemowe zakorzenienie się zła.
  Przypisywanie winy Żydom jest wygodne, aby się wybielić. Ani Żydzi, ani masoneria nie byliby w stanie wiele zdziałać, gdyby społeczeństwo było mocno zakorzenione w Bogu poprzez Kościół Katolicki.

 4. revers said

  a po majdanach, pomarańczowych rewolucjach, masowe groby lub nożownicy urgujscy w Xinjan.

  http://supermnenie.mirtesen.ru/blog/43668830076/Donetskie-opolchentsyi-nashli-400-obezobrazhennyih-tel-v-bratski?utm_campaign=transit&utm_source=main&utm_medium=page_4&domain=mirtesen.ru&pad=1

 5. Dziad Wernyhora said

  Wygląda na próbę otwarcia nowego frontu IIIWW – obok frontu ukraińskiego i syryjskiego.
  Cel wojny to oczywiście Chiny i Rosja na kolanach przed USraelem. Chiny dotychczas miały spokój, teraz to się zmienia.

 6. Waszynkton ZOORGANIZOWAŁ teraz REBELĘ w Chinach !? said

  Tak zwany „ruch protestacyjny Occupy Central” który od czerwca organizuje masowe akcje w Hongkongu jest częścią składową PRZYGOTOWYWANEG O z jubilerska dokładnością, z cynicznym wyrachowanym PLANEM w celu ZESTABILIZOWANIA na początku części Chin a następnie CAŁYCH Chin w celu spowodowania ROZDARCIA umysłowego, a w konsekwencji ROZWALENIA JEDNOŚCI panstwa Chinskiego co jest opłacane przez żydo-masońskich LUDOBUJCÓW z MELINY „biały dom” z Waszynktonu kierowanego przez CIA oraz innych 15 tajnych służb specjalnych z USA opłacanych przez sponsorów bank-sterów globalistów.

  Ludzie na świecie nie wiedzą, że żydo mafia w USA wymusiła sformowanie dziesiątek oficjalnych instytucji, ośrodków badawczych finansowanych z budżetu USA jak International Republican Institute, The Albert Einstein Institution, Ford Foundation, National Endowment for Democracy i jeszcze cała masa innych tego instytucji, które ROZPRACOWUJA jakiś Kraj aby jego całkowicie ZESTABILIZOWAĆ politycznie oraz gospodarczo wykorzystując całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU na osaczany kraj.

  W tym celu jest wykorzystywane wszystkie osiągnięcia w dziedzinach inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju przeznaczonym do zniszczenia. Te instytucje ZBIERAJĄ informacje o networkach powązań personalnych całej masy ludzi w tych krajach w którym żydo-mafia z MELINY jest opłacana łapówkami globalistów bank-sterów.

  W kraju gdzie pod pozorem zakładania „nowej demokratycji w stylu amerykańskim” lub obalania starej tzw. „dyktatury” gdzie następnie MELINA żydowska na zamówienie globalistów bank-sterów organizuje tzw. „REWOLUCJE” (jak na Ukrainie, Egipcie, Venezueli, Liby, Jugosławi …a ostatnio szykuje ROZWALENIE Rosji od środka itp) wyszukują SPRZEDAJNYCH CYNGLI serwalistów na piedestał lokalnych władz na PODOBIEŃSTWO kupionego Jacyniuka, Kliczko, Poroszenko … itp. (w Polsce Tuska/Komora itp. sprzedawczyków) oraz na pozomach niższych organizując OPŁACONY US dolarami wielki network, który działa jak agresywna V Kolumna.

  Te wynajęte opłacone struktury przez żydowską MELINĘ z Waszynktonu następnie organizują wywoływania zamieszek ulicznych, wywołania krwawych konfliktów społecznych, aby stworzyć POZORY sztucznego niezadowolenia społecznego oraz NIBY potrzeby obalenia władzy w jakimś kraju, która NIE jak SUBORDYNOWANA wobec żydowskiej mafii ZŁODZEJI mędzynardowych lub żydom z centralnej ludobujczej MELINY „biały dom” z Waszynktonu.
  Ta żydowska MELINA „biały dom” uzurpuje siebie za „władze całego świata” z jej FASADOWYM pajacem „prezydentem USA” oraz za pomocą PRZYMUSOWEJ „jedynej waluty” obiegowej czyli bezwartościowego US żydowskiego dolara, który jest drukowany jak papier toaletowy w żydowskich PRYWATNYCH drukarniach w USA udających państwowe „amerykańskie” o nazwie Federal Reserve.

  Te organizowane „rewolucje demokratyczne” przez MELINĘ w różnych krajach mają spowodować powstanie MARIONETKOWEJ jakieś lokalnej władzy posłusznej żydowskiej mafii międzynarodowej co w efekcie ma na celu SKOLONIZOWAĆ, podporządkowac i RABOWAĆ metodycznie tak osaczony CAŁY jakiś Kraj, a wtym przypadku Chiny.

  Teraz po totalnym zestabilizowaniu przez MELINĘ takich państw jak Iraku, Afganistanu, Egiptu, Liby, Libanu, Syrii oraz Ukrainy … itd. ci ludobójcy mają na celowniku zestabilizowanie polityczne i ROZWALENIE na kawałki Chin w celu całkowitego destabilizacji tego kraju jak Egipt lub nawet Ukrainę przez WYNAJETYCH opłaconych „zakładaczy” nowej żydo-kracji w stylu „amerykańskim”

  Niestety ale rządząca od 1963 roku do dzisiaj żydowska mafia w USA zabankrutowała Amerykę doszczętnie poprzez całkowite okradnięcie przeciętnęgo społeczeństwa do samego dna możliwości i już nie jest w stanie nic więcej wydrzec w USA bo to grozi zbrojnym rozpaczliwym buntem społecznym, więc ta żydowska mafia za pomocą posiadanej władzy w MELINIE oraz podporzadkowania swoim interesom US Army urzadza międzynarowe awanturnicze RABUNKOWE napady na inne kraje pod POZOREM instalowania „amerykańskiej demokracji” w tych napadniętych krajach w celu ZESTABILIZOWANIA pod każdym względem, a następnie przejęcia nad nim kontroli przez jakiś zawodowe organizowane bandyckie gangi w celu okradnięcia tego anstwa.

  Żydowska mafia w USA wygenerowała powstanie WYSPECJALIZOWANYCH E firm w USA i na świecie, które realizują ZAMÓWIENIA przygotowania strategii „REWOLUCJI” celem OBALENIA rządów małych państw, wgonienia ich w ZADŁUŻENIE.

  Takie metodologie ROZWALANIA krajów są przygotowywane w czołowych UNIWERSYTETACH USA z wykorzystaniem socjo-techniki, profesorów inżynierii społecznej, znawców krajów, gdzie ma byc wzniecona „rewolucja” za wspiera CIA, Mosad i opłacaja żydy jak G.Soros, JC Morgan i inni zalegalizowani przestepcy.

  KONIECZNIE zobacz poniższy film, który WYJAŚNI ci PODSTAWY tego kryminalnego PROCEDERU organizowania „rewolucji” na przykład jak „ruch protestacyjny Occupy Central” który od czerwca organizuje masowe akcje w Hongkongu przez powstałe specjalne FIRMY, które zatrudniają wielu KONSULTANTÓW do opracowania STRATEGI obalania legalnej władzy … w różnych krajach.

  Teraz MELINA na spółke ż zydowskimi globalistami realizują swój plan ROZERWANIA wewnętrznego Chin z urzyciem opłaconej wynajetej V Kolumny czyli obywateli Chin czy tez Honkongu, którzy dzięki wsparciu finansowemu dla REBELI przez MELINĘ z Waszynktonu, aby mogli się też stać uprzywilijowaną KASTĄ w Rosji jaka są żydzi w USA za pomocą tam im przyznanych NIE legalnie specjalnych praw i przywilejów pod każdym względem:

 7. revers said

  oh, biedny Marks, Engels, wydumany w boagatej angli, ameryce w ramach filozofii deepów i bzdetów, by rewolucyjnie wydymac carska rosje i chiny, by bylo kromleowcowm bogaciej, a nastajeszczym dupkom pismiennie biednie umyslowo i kultowo było.

  Tylko pomnik czterogłowy z zachodnim Marksem, Engelsem , agentem zachodu Leninem stoi do dziś
  w berlińskiej dzielnicy Friedrichhein, nikomu nie przeszkadza, a w Charkowie zerwali, zabijajac przy tym jedngo nastojaszczego wielbiciela zlotej gawiazdy.

 8. adsenior said

  Nauczeni Kijowem, Chińczycy szybko spacyfikują te ruchawki i wyłapią organizatorów oraz ustalą kto z USraela je finansuje!

 9. Delije Sever said

  Pierwszym gównem z tego USraelskiego arsenału był „Otpor” w Serbii w 2000 roku (jeszcze Jugosławia). To w Belgradzie poraz pierwszy przetestowano nowy rodzaj broni w postaci kolorowych/ pokojowych rewolucji demokratycznych.

 10. Filo said

  Ta zbajerowana mlodziez chinska zapomniala jak bardzo malo mieli demokracji za czasow kolonii brytyjskiej.
  I do tego im sie wydaje, ze w USA nie daj Bog, sa wolne wybory.
  To jest bardzo stara i znana metoda Mongolow. Mianowicie, Mongoly podbijaly tereny w ten sposob, ze najpierw wysylali emisariuszy, ktorzy opowiadali legendy o tym jaki ich pan wszechmocny jest wspanialy, bogaty i zapewnia narodom raj i hurysy juz na padole ziemskim. Jak juz wszystkie mozgi byly zmiekczone i wystarczajaco oczarowane obietnicami bogactw (za darmo) i wiecznej szczesliwosci – to wpadala horda z nahajami, podpalala wsie, zabierala bydlo a naiwnych mieszkancow brala w jasyr. Tak podbijali Azje.

  Wzorzec sie powtarza i ciagle dziala. Magiczna formula.

 11. Easy Rider said

  Jeżeli ONI chcą jednocześnie prowadzić wojnę z Rosją i Chinami, to się chyba z ch… na łby pozamieniali, tym bardziej, że sami w ten sposób wzmacniają sojusz rosyjsko-chiński. Nawet przygotowane V kolumny im nie pomogą. Z tym, że Chiny to nie Rosja i jak się wqurwią, to mogą być nieobliczalni, tym bardziej, że dotychczas tłumili emocje po – również swoich – niepowodzeniach w Afryce, szczególnie w Libii, na Bliskim Wschodzie, ale również na Ukrainie, gdzie mieli zakontraktowany, za bodaj 3 mld $ ogromny obszar do produkcji rolnej, z którego żywność miała być eksportowana do nich. Nie wiem, na ile była wiarygodna informacja, która kilka lat temu krążyła w sieci, że Chiny podobno mają na Zachodzie przygotowanych 100 tys. wojowników ninja, którzy są przygotowani, aby zabić najważniejszych globalistów, jeżeli tamci nie zaprzestaną agresji wobec świata.

  A przecież według znawców miało być inaczej – miało dojść do wojny rosyjsko-chińskiej, podzielenia i osłabienia Rosji, opanowania Syberii przez Chinoli, a żydoglobaliści tylko by zacierali ręce – ale widać było to tylko ich myślenie życzeniowe.

 12. Zerohero said

  Uważać na Centrum Studiów Polska-Azja i „sinologa” Radosława Pytela. Z początku oglądalem z zaciekawieniem, bez uprzedzeń, ale jedno potknięcie, drugie, trzecie…już się tego sporo nazbierało:

  1. Pytel wobec Chin przyjmuje punkt widzenia Sorosa, np. bardzo naiwnie mówi o demokratyzacji.

  2. W artykule o historii chińskich służb w jednym z tekstów na Polska-Azja o Żydach pisze się „naród wybrany”. sic!

  3. Polska Azja nie komentuje chińskiej książki Wojna o Pieniądz. Tej książki nie ma! (w czasie gdy sprawdzałem)

  4. Pytel nazywa aneksję Krymu „agresją” i narzeka na brak reakcji Zachodu na działania Rosji. Pytel słowem nie komentuje banderowksich masakr. Pytel to de facto zwolennik CIA, żydowskich oligarchów i banderyzmu.

  Wiedziałem, wiedziałem, k…wa, że żadne niezależne „centrum” ani think-tank nie pociągnie samo. Musi być kasa od globalistycznych filantropów. Coś czuję, że Pytel stanie się w Chinach persona non grata, a polskich reżimowych mediach zacznie robić za „eksperta”. Już robi. Jeden filmik z nim widziałem na jutubie pt. jak robić biznes w Chinach. Padaly tam rady typu „muisz dobrze wiedzieć co chcesz robić, musisz tego naprawdę chcieć”. Czyli zero konkretów i pozowanie na speca. Politycznie poprawny pozer? Uważać!

 13. MerkantylButylowy said

  A tymczasem:
  Węgierskie MSW zakazało organizacji konferencji ekstremistów organizowanej przez rasistowski National Policy Institute z siedzibą w USA. Wśród prelegentów miał być m.in. Aleksander Dugin, uważany za ideologa Kremla, oraz przedstawiciele skrajnych, prorosyjskich nacjonalistów.

  Konferencję odwołano ze względu na jej rasistowski charakter, sprzeczny z zapisami węgierskiej konstytucji – poinformowało szef MSW w Budapeszcie, Sandor Pinter. Minister nakazał policji uniemożliwienie przeprowadzenia spotkania oraz zablokowanie przyjazdu na Węgry wszystkich spodziewanych mówców z zagranicy.

  Wśród prelegentów miał być m.in. Aleksander Dugin, nieformalny ideolog Kremla znany z faszystowskich, imperialistycznych poglądów, a także skrajnie nacjonalistyczny dziennikarz niemiecki Manuel Ochsenreiter, znany amerykański rasista Jared Taylor i przedstawiciel radykalnych narodowców z Francji Philippe Vardon. W konferencji mieli wziąć także udział reprezentanci węgierskiego Jobbiku, który nie ukrywa swojego wsparcia dla polityki Władimira Putina.

  Akcja MSW została przeprowadzona na osobiste polecenia premiera Węgier Viktora Orbana.

 14. mironik said

  W Polsce była pomarańczowa alternatywa, w latach 80.

 15. Easy Rider said

  Ad 14.

  To był happening, mający ośmieszyć władzę. Dzisiaj nie ma potrzeby organizowania takich akcji, gdyż politycy sami ośmieszają się w sposób bardziej dosadny, niż wymyśliliby to kabareciarze, ale żaden z nich tym się nie przejmuje – widać wychowani bezstresowo. Niestety – życie przerosło kabaret.

 16. Tekla said

  Ad,13
  Faktycznie rzad zakazał ale i tak ta konferencja sie odbedzie ..

 17. Banderosław Sraczyński said

  MerkantylButylowy, ty tępy czerwiu banderowski wielu ksywek.
  Dugin nie jest też akceptowany przez Kreml i został usunięty z uczelni w związku z krytyką ludzi z otoczenia Putina.
  Wyrżnąłeś ślepo w płot po raz kolejny.
  Ludzie Orbana zagrali tym manewrem zgodnie z oczekiwaniami Moskwy.
  Ci, którzy powtarzają, że jest to ideolog Kremla pokazują, że w ogóle interesują się karierą tego politologa tylko p..przą co popadnie.
  Zgodnie z zasadą, że ciemny lud wszystko kupi, bo nie chce mu się nawet poszukać kilka minut w Google i sprawdzić wszystko samemu.
  Szczególnie ciemny lud banderowski twojego pokroju )))

 18. Griszka said

  Pytanie do Pana Gajowego. Czy troll MerkantylButylowy używa tego samego proxy co troll poniżej ?
  https://marucha.wordpress.com/2014/09/29/do-rzeczy-kremlowska-armia-trolli-atakuje-polska-siec/#comment-416089

 19. Romank said

  Mironik butzu ciemny,,,,! W Polsce to sie tego nauczyli..zapamietaj gnido parchata…. a uczyc sie musieli dlugo,,,cale 8 lat…za ciezkie miliony dollarow…
  Zobcza na te mordy serpskie….i popatrz do lusterka….

 20. MECHANIZM rewolucji nowych demokracji na ZAMÓWIENIE złodzeji bank-sterów z USA/UE ! said

  Przeciętni ludzie na świecie nie mają wiedzy i nawet nie podejżewają, że FAKTYCZNIE organizowaniem KONFLIKTÓW społecznych w różnych krajach świata, w które sobie upatrzyli bank-sterzy jako OFIARY do RABOWANIA przez żydo-mafijne zorganizowane networki z wilczymi siedzibami w żydowskim New Yorku, Waszynktonie lub innych miastach USA lub zdegenerowanej Brukseli UE.

  Aby jakiś kraj uzależnic finansowo i politycznie, SKOLONIZOWAĆ i metodycznie RABOWAĆ przez żydo-masońskich bank-sterów z New Yorku lub Brukseli, taki kraj MUSI byc koniecznie WGONIONY w PUŁAPKĘ zadłużeniową, ale jeśli legalna władza w jakimś tym upatrzonym kraju do OBRABOWANIA się ZGODZI brac kredyty we wskazanych żyd-mafijnych „centralnych ich bankach” to jest OBALANA !

  W przypadku gdy oficjalny legalny rząd w jakimś państwie NIE godzi się na PODPOŻĄDKOWANIE żydo-masońskiej mafii, przystąpienie do jakieś PASOŻYTNICZEJ organizacji jak ta „UE”, to ta pasożytnicza złodzejsko żydo-mafia bank-sterów ZATRUDNIA zatrudnia za pieniądze wyspecjalizowane FIRMY ze ich FACHOWCAMI do organizowania „rewolucji”, lub wprowadzania „nowej demokracji” z OBALENIEM dotychczasowej konstytucyjnej władzy w upatrzonych krajach do OBRABOWANIA.

  To zawodowe wyspecjalizowane FIRMY z USA o profilu „global intelligence complex” jak np. STRATFOR lub inaczej nazywanej: Strategic Forecasting, Inc., (po polsku „strategiczne przewidywanie” … wiedzą co przygotowują z jakim celem nazywając to „przewidywaniem” , ciekawe czy Rosja i służby specjalne Rosji śledzą z kim się kontaktują lub co organizują w Rosji pracownicy STRATFOR przyjerzajacy do Rosji w wiadomy celu organizowania sabotażu )

  http://www.stratfor.com/

  w której „pracuje” na przykład taki zawodowiec sabotażysta od „organizowania rewolucji” jak ZALEGALIZOWANY bandyta terrorysta Srdja Popovic:

  http://www.occupy.com/article/exposed-globally-renowned-activist-collaborated-intelligence-firm-stratfor

  Srdja Popovic to ROZWALACZ Jugosławi oraz jeden z główniejszych aktorów, organizator sfabrykowania Kosowa.

  Srdja Popovic był jednym z wielu wynajętych FACHOWCÓW od organizowania „rewolucji” w Egipcie, krwawego przewrotu w Libii, Syrii oraz innych krajach Bliskiego Wschodu, Venezueli, Ukrainie a w ostatnich dniach na Tajwanie aby odwrócić uwagę Chin od przewrotu przez nich zorganizowanego na Ukrainie, gdzie był też zatrudniony STRATFOR przez CIA opanowanego(zarządzanego) przez żydostwo i Mosad.

  Oprócz firmy STRATFOR, która jest wiodąca w tej branży ZAWODOWEGO zalegalizowanego przez USA, UE czy ONZ w organizowaniu terroryzmu międzynarodowego w zawodowym organizowaniu networków OPŁACANYCH przez nich do przeprowadzania demonstracji, zamieszek na ulicach i krwawych przewrotów rządowych jest całe mnustwo INNYCH firm zawodowych w tej branży ze swoimi wynajętymi siedzibami oraz doświadczonymi „konsultantami” od „zakładania „nowej demokracji” sprzyjającej RABUNKOWI organizowanemu przez żydo-bank-sterów.

  Ta firma STRATFOR na zamówienie CIA jak ROZPRACOWUJE jakiś Kraj w celu dokonania przewrotu politycznego, zamachu stanu, wykorzystuje całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU, inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju, ZBIERA informacje o networkach powiązań personalnych całej MASY ludzi w tych krajach w którym globaliści bank-sterzy ZAMAWIAJĄ założenie nowej tzw. „demokracji” aby tam zainstalowac swoje mechanizmy RABOWANIA lokalnych tubylców.

  W BARBAŻYNSTWIE organizowania ROZWALANIA Jugosławi, rewolucji w Egipcie, Libii, a teraz na Ukrainie czy Tajwanie brało udział wielu profesorów z uniwersytetów w USA, a także pełno instytucji jak np. Center for International Affairs, International Republican Institute – zarządzanego przez senatora a właściwie zalegalizowanego TERRORYSTĘ miedzynardowego, bandytę Johna McCain , National Endowment for Democracy z USA, University of Oxford, Harward University …itd.
  KORRDYNATOREM naukowym w tym był i dalej jest profesor Gene Sharp, który opracował wiele książek poradników, a w tym jego najwazniejszą książkę PORADNIK – biblję jak obalac legalną władzę, organizować „pokojowy” opór przeciw „dyktatorskiej władzy”. Tytuł tego opracowania Gene Sharp to:

  „Od Dyktatury do Demokracji”

  To jego dzieło zostało przetłumaczono na 34 języki i też na j.polski. KONIECZNIE PRZEKOPIUJ, aby poczytac ten podręcznik z którym WARTO się zapoznac z tąd:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/31/gene-sharp-od-dyktatury-do-demokracji/

  Ten PORADNIK naucza jak urządzc ULICZNE ZADYMY czyli protesty, demonstracje, organizowc network ludzki rewolucji, stawiac aktywny czy bierny opór, zajmować budynki publiczne i je okupowc ..itp. itd. Temu żydo-masonowi Gene Sharp za udział w rozwaleniu Jugosławi zgłosili do nagrody pokojowej NOBLA … SIĆ !

  Jako oblania prezydentury Jnukowicza i rzadu ukrainskiego na Ukrainie w 2014r. był zatrudniony ZAWODOWIEC do organizowania rewolucji ukrainiec strateg Dmitro Peteschin (opłacony przez STRATFOR) – polityczny doradca z organizacji OTPOR opłacanej też przez CIA z USA. Według Dmitro Peteschina organizowana „rewolucja” musi byc WESOŁĄ celebracją, aby wciągnąc w to przecietnych obywateli. Oczywiście REBELIA na Ukranie to „praca” całej masy ekspertów przez wiele poprzednich lat, który wcześniej organizowali „pomarańczową rewolucje” co kosztowało kilka MILIARDÓW US$ + Euro.

  Muszą też być różne imprezy towarzyszące takiej „rewolucji obalania np. prezydenta” bo organizowana rewolucja musi by czymś w rodzaju „heppeningu” musi WCIAGAĆ publikę dzięki wprowadzonemu specjalnemu SYMBOLIZMOWI jak np. „pomarańczowemu kolorowi” lub „róży w Gruzji” czy innych symboli, które są niejako FLAGĄ indagującą do obalenia istniejacego porzadku publicznego w jakimś kraju, któremu wynajęci za gotówkę REBELIANCI przyklejają NAKLEJKE na plecy oficjalnej władzy jako „dyktatura” na zamówienie sponsorów żydo-masonów bank-sterów z USA lub „banków centralnych” z Niemiec czyli UE.

  Tak zwana „różna rewolucja” w Gruzji, gdzie wyłoniono pro-amerkanskiego i pro-żydowskiego gruzina na prezydenta, który był wykonawcą poleceń bnank-sterów MELINY z Waszynktonu, aby ekonomicznie WYSZLAMOWAĆ Gruzje, a banksterzy z New Yorku tam mogli założyc swoje przyczółki w udzielaniu „KREDYTÓW” wirtualnych, aby potem DRENOWAC ekonomicznie ten cały kraj, wszystkich obywateli tubylców.

  Ten sam koncept też próbowano użyc na Białorusi, ale tam władza Łukaszenki była bardziej czujna wiedzieli o co chodzi i KTO za tym stoi organizowaniu „rewolucji demokratycznej” wiec skutecznie ROZGONIONO płatnych rebeliantów ze Strategic Forecasting, Inc., z USA.
  Tak samo było w Kirgizji. W poszczególnych krajach ZMENIAJĄ się jedynie symbole, ale KONCEPT tych rewolucji jest IDENTYCZNY.

  Sponsorem tego byli żydo-masoni bank-sterzy z USA, którzy usiłuja wstawic swoich ludzi marionetki, aby SZLAMOWAĆ ekonomicznie dany Kraj.
  Obecnie Dmitro Peteschin, strategoczno-polityczny doradca, który zdobył doświadczenie w czasie organizowania udanej „pomarańczowej rewolucji” jest STAŁYM zawodowym KONSULTANTEM zatrudniony przez CIA i jest opłacany za organizowanie rewolucji w Venezueli, Iranie, Rosji i innych krajach zgodnie z zamówieniem żydowskiej mafii w USA, której centralną złodzejsko-bandycką MELINA stał się przez nich opanowany „Biały Dom”.

  Ci zawodowi konsultanci o organizowania „demokracji i przewrotów politycznych” za pomoca Skypa utrzymuje SATEŁE kontakty ze wszystkimi swoimi opłacanymi agentami w docelowych krajach organizowanej rewolucji, którzy przygotowują demonstracje, siłowe zajmowanie urzędów państwowych, organizują krwawe zadymy uliczne w celu ZANEPOKOJENIA tam mieszkających w spokoju żyjacych ludzi oraz zwrócenia uwagi lokalnej publiki i opinii międzynarodowej.

  Organizowanie rewolucji w jakimś kraju jest dużym STRATEGICZNYM przedwsięzięnciem organizycjnym, zabierającym wiele czasu, gdyż z każdym WYNAJETYM aktywistą rewolucjonistą trzeba współpracowac przez dłuższy okres czasu, udzielać na bieżąco INSTRUKCJI, nauczac metodologii działania w określonych sytuacjach obyczajowych jakiegoś kraju.
  Ci zawodowi INSTRUKTORZY z zawodowej firmy w tej branży Strategic Forecasting, Inc., MUSZĄ zachęcac do organizowania „rewolucji”, WYMUSZAJĄ. opłacają budowę networku ludzkiego za pomocą Twittera, Fasebooka … itp wykozystując zawodowe firmy marketingowe lub reklamowe mające bazy danych o ludziach – adresy, telefony, e-maile … itd,

  Oczywiście też zakładają specjalne Organizacje lub nawet chwilowe Partie polityczne do swojego wykorzystania na okres przygotowywania oraz przeprowadzenia PRZEWROTU w celu zalegalizowania ich działalności w Kraju ATAKOWANYM oraz budowy specjalnych relacji personalnych w rodzinie lub przyjaciół lub znajomych PŁATNEGO zatrudnionego „rewolucjonisty” REBELIANTA.

  Ci ZAWODOWI instruktorzy opłacani przez CIA oraz STRATFOR systematycznie podrużóją służbowo do krajów, gdzie jest przygotowywana „rewolucja”/przewrót polityczny i tam na miejscu organizują tzw „Work-Shop” czyli spotkania edukacyjne, nauczają jak przygotowywac poszczególne ETAMPY rewolucji, werbowac ludzi aby etapy organizowania przewrotu miało charakter ZABAWY, jakieś konspiracji wśród młodych ludzi, ale to doprowadziła do zmiany sytemu politycznego ZAMÓWIONEGO przez bank-sterów z USA lub UE.

  Konsultanci z CIA lub STRATFOR przygotowują listy ROZCZEN politycznych wobec lokalnych władz, oraz nauczają metodologii do wymuszania na władzy zniesienia lub ustanowienia jakiś „prawa” lub zalegalizowania SPECJALNIE na ta okolicznośc organizowania „rewolucji demokratycznej” powołanych organizacji (np. Prawy Sektor na Ukrainie) do organizowania rewolucji / przewrotu politycznego w interesie bank-sterów. Oczywiście w tym wszystkim MUSI by baza do WYKREOWANIA jakiś konfliktów, za pomocą odpowiedniej metodologii jeśli władza nie jest ustępliwa.
  W kulminacyjnych momentach organizowanych zamieszek często są POTRZEBNE ludzkie TRUPY, czyli ZABICIE jej uczestników, aby demontracja, czy przygotowanie do przewrótu nabrał charakteru DRAMATYZMU oraz DYNAMIKI wydarzeń, nabrał rozgłosu medialnego – tak jak było na Mjdanie w Kijowie w lutym 2014 roku, kiedy to WYNAJECI ci sami snajperzy przez REBELIANTÓW lub pomocników konsultantów z USA/UE zaczeli strzelac do WSZYSTKICH stron uczestników konfliktu, aby POLAŁA sie KREW na ulicy, aby udramatycznić oraz intensyfikowac konflikt, aby stał sie bardziej zażarty, nabrał ROZGŁOSU międzynarodowego, poruszył wśiatową opinie publiczna … a nawet spowodował KONFLIKT MĘDZYNARODOWY … wskutej za wczasu już spreparowanej propagandy medialnej.

  NASTĘPNA REWOLUCJA ale na wielka skalę jest cynicznie z jubilerska dokładnoscia PRZYGOTOWYWANA w Rosji, aby ten kraj PODZIELIĆ wewnętrznie, ROZBIĆ na części, spowodowanie jego UPADKU gospodarczego. W kraju ROZBITYM jest łatwiej organizowac rewolucje oraz UZALEŻNIĆ ekonomicznie oraz politycznie przez PAZERNE hieny żydo-masonów bank-sterów z USA lub UE.

  Aby nauczyć REBELIANTÓW do prowadzenia regularnej ULICZNEJ BITWY na ulicach miast z siłami porządkowymi państwa, czyli POLICJĄ w tym celu opracowano specjalne GRY KOMPUTEROWE o tym jakie taktyki stosowc w czsie demonstracji ulicznych, o sposobach atakowania policji, stosowania oporu aktywnego oraz biernego przez demonstrantów

  Te GRY komputerowe specjalnie zaprojektowane dla przyszłych „rewolucjonistów” maja na ZADANIU naucza za pomocą ZABAWY jak prowadzic BITWĘ na ulicy w grze komputerowej, uczyc się strategii organizowania zamieszek ulicznych w bardzo agresywnej formie łacznie z urzywaniem koktajlów Mołotowa, kamieni, pałek i innych kryminalnych form przemocy.
  Uczy się też posługiwania się inżynieria psychologii tłumu, dowodzenia grupa rewolucyjna oraz takich stosowanych technik w czynnej walce ulicznej ze służbami porządkowymi na ulicy.

  Te specjalnie zaprojektowane GRY KOMPUTEROWE pod nazwami „A Force More Powerful”:

  http://www.aforcemorepowerful.org/game/index.php

  uczą bardziej EFEKTYWNEJ walki ulicznej. Ta metodologia nauczania za pomocą gier komputerowych była wykorzystana do edukacji rewolucjonistów w Egipcie, na całym Bliskim Wschodzie 2011, a teraz na Ukrainie w Kijowie, Venezueli i pare dni temu na Tajwanie.
  Te GRY KOMPUTEROwe naczujace jak przeprowadzac zamieszki uliczne w określanym panstwie, ulicy czy konkretnym obiekcie budowalanym nie są dostępne w sprzedaży lecz tylko dla osobników płatnych z networku, którzy przygotowują te zadymy w określanym państwie oraz planowanym miejscy demonstracji – zadymy.

  Pieniądze na opracowanie tych gier komputerowych orza finansowanie na to daje skorumpowany rząd USA i różne „filantropijne” organizacje z USA sponsorowane przez Sorosa, JC Morgan … itp i innych ZŁODZEJI bank-sterów.
  MELINA w Waszynktonie, czyli tam skrzyknięta mafia żydo-masońska OKUPUJĄCA tzw. „Biały Dom” stała się wichrzycielem świata, aby jego destabilizowc w celach RABUNKOWYCH, aby potem to wykożystywac do własnych globalistycznych celów podporządkowywania sobie małych krajów, aby je RABOWAĆ pod każdym względem, ale NIE w interesie Ameryki jako całości lecz małej wyselekcjonowanej UPRZYWILIJOWANEJ KASTY kilkudziesięciu rodzin mafijno-finansowych, które są zdominowana przez żydów z różnymi obywatelstwami podających się władze państwowe.

  Ten bandycki proceder USA jest ze STRASZNĄ SZKODA dla przeciętnych obywateli Ameryki, którzy też starcili w ostanim 10-leciu ponad 24 miliony domów wskutek wyprowadzenie 750 tysięcy firm poza granice USA do Azji. W USA 65% wszystkich obywateli obecnie NIE posiada jakich kolwiek ubespieczeń zrowotnych.

  Ponadto społeczeństwo USA jest skrajnie wynędzniałe, zbankrutowane w którym panuje BARDZO POWAŻNE konflikty społeczne oraz KATASTROFALNE podziały socjalne , które jeszcze nie wybuchły na masową sakle ale już się GOTUJĄ.
  To już kwestą niedługiego czasu do 2-ch lat, że wręcz EKSPLODUJĄ te nabrzamiałe konflikty z powstaniem bardzo krwawej WOJNY DOMOWEJ. Iskrą zapalną będzie koniec kadencji buraka bandyty Obamy, co pociągnie za sobą USUWANIE czarnych złodzeji hoksztaplerów z całej państwowej administracji publicznej USA, którzy w ostatnich 7 latach obskoczyli jak KARALUCHY oraz dogłębnie zrujnowały ekonomicznie oraz moralnie.

  Czarni złodzeje to USUWANIE ich z administracji państwowej będą to fałszywie interpretowac jako „rasizm” i zaczną wojować z użyciem wszędzie dostępnej broni palnej. Zacznie się wojna domowa w USA na wielką skalę czarnych z białymi + inni kolorowi + bardzo rozżaleni pokrzywdzeni OBRABOWANI autentyczni właściciele ziemi amerykańskiej czyli Native American:

  Zobacz: Native American Indian Activist Russell Means testifies at Senate Hearing:

 21. wanderer said

  Wszedzie ten sam scenariusz i ci sami rezyserzy. Ten sam pomiot.
  Ja juz wiem czemu Chrystus, Bog Dobra przyszedl na swiat tam, a nie gdzie indziej.
  „..zdrowi nie potrzebuja lekarza..”
  „..waszym ojcem jest szatan..”
  „..po owocach ich poznacie..”

  Oto ich owoce. Wszedzie rozpizdziel, kazdego chcacego samostanowic o sobie narodu. Wszedzie podstep, ograbianie i pasozytowanie. Czy Polska nie ma swojej inteligencji z ktorej ustanowionoby rzad? Czy we Francji brak Francuzow? W Wielkiej Brytanii brak Brytyjczykow? W Niemczech Niemcow? A wiecie czemu tak jest? Bo sprzyja im ksiaze t e g o swiata. Wystarczy poczytac Ewangelie i zrozumiec co mowil Chrystus.

  To jest wlasnie walka dobra ze zlem. To nasza walka. Walka o Prawde. Walka Dobra przeciw zlu.

 22. paweln said

  @21. Pełna zgoda. Pomiot dostał szansę, niestety nie wykorzystał. Dlatego marnie skończy.

 23. u said

  Chiny aresztowaly kilka dni temu dwoch bnozow medialnych, scigaja wszystkich uciekinierow za granica, ktorych podejrzewaja o korupcje. Pisza , ze albo sami sie stawia przed sadem albo wylapia ich wyslani w tym celu tajni chinscy agenci, a wiadomo, ze wtedy to kula w leb. Kto ich tam bedzie ciagal przed oblicze smoczych wladz?
  W Chinach aktualnie trwa „polowanie na czarownice”, sprawdzaja lokacje kont urzedniczych elit, ano, gdzie byly wczasy i gdzie pociecha sie ksztalci. Widac nie chca przegrac walke o dominacje z wyjatkowym mocarstwem.

  Na temat wydarzen w Hong Kongu napisali na Global Times artykul pt: US-China confrontation disastrous for HK
  (Global Times) 07:24, September 26, 2014
  Email|Print|Comment

  Znaczy Pekinczyk nie bedzie sie piescil z agentami obcych interesow.

 24. Re: U
  Chinczycy maja dosc spora przewage nad zydami i prowokatorami (bialymi, ciemnymi i innymi kolorowymi), ze ich sluzby bezpieczenstwa szybko „wyluskuja” tychze „artystow” od „zadym” i „demokracji”…
  a zwlaszcza „tych” z „federal reserve”…
  ======================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. u said

  RE; Jasiek

  Przed chwila czytalam na CNN opinie nie byle kogo, bo szefa d/s stosunkow z Chinami, on twierdzi, ze zle sie to dla protestantow skonczy. ( „”I see no way the Chinese government can tolerate what is happening in HK. Greatly fear this will end badly,” tweeted Mike Chinoy, a senior fellow at the U.S.-China Institute at the University of Southern California, who covered the Tiananmen crackdown for CNN.) Rzad chinski wg Robertsa naiwny, ale watpie czy dopusci do rozprzestrzenienia niepokojow na mainland. Tym razem Stany wbily sobie byc moze noz w plecy. Bo jak Chiny wysypia zgromadzone finansowe amerykanskie walory, to zawali sie dolar i wplywy Stanow w swiecie. Ja wiem, ze tam kazde chciwe szpony polamaly sie na skosnych slipkach.

 26. revers said

  Sa juz gotowe pentagonskie klipki ala Majdan HK

 27. Dictum said

  ad. 3.
  Święta Prawda.
  Nic by szatan nie zdziałał, gdyby nie znalazł tylu wykonawców swoich planów.
  Ale przypisywanie żydom jako sprawcom wielkiego zła nie jest bezpodstawne. Tyle tylko, że sami też by nic nie zrobiki, gdyby przekupne albo durne goje im nie pomagały.

 28. Dictum said

  Cytuję Sz. Pana Gajowego sprzed paru dni, kiedy była mowa o proteście w Moskwie:

  „Chiny po prostu zrobią drugie Tian’Anmen, nie oglądając się na nikogo – admin”.

  To jeszcze Indie? Ale zdaje się parchy i tak już tam niźle działają.

 29. NICK said

  Z manaikalnym, ktoś powie, uporem powtórzę. BRICS. Najpierw odpadną ( już odpadają): RPA, potem Brazylia, następnie Indie.
  Ostatnia nadzieja [?] w Chinach. Zresztą. Jaki jest wybór?
  Rosja próbuje z BRICS’em, rozśrodkowując się a u wielu wlasnych granic ma wrogów.
  Kierunek powinienbył być inny. Przywrócić sąsiednie strefy wpływów, podobnie do ZSRR. Zwłaszcza wśród Slowian, odpuszczając Chinom co nieco, nawet terytorialnie. Za wolną rękę na zachodzie i spokój. I, przeć dalej, na zachód i południe Europy. Ciągle mając wszystkie środki u siebie, na Macierzy. Nie inwestując w BRICS.
  Teraz może dojść do porozumienia mocarstw, polegającego m.innymi na spowodowaniu lokalnych konfliktów nuklearnych. Wówczas Polski NIE MA – ostatecznie. Putin nie poświęci zbyt wielu Rosjan w Polskiej Sprawie. No przecież.
  Następnie mogłoby… .
  To już nie będzie mnie interesować, przecież… .

 30. Siggi said

  ciąg dalszy …

  http://polish.ruvr.ru/2014_10_01/Wydarzenia-w-Hongkongu-wewnetrzne-przyczyny-czy-wplyw-z-zewnatrz-7329/

 31. revers said

  Majdan HK

 32. maniek said

 33. Siggi said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Ekspert-dla-WPPL-o-Hongkongu-nie-bylo-podobnej-sytuacji-od-czasu-protestow-na-placu-Tiananmen,wid,16925734,wiadomosc.html

 34. Boydar said

  @ Pan Dictum (27)

  Ma Pan i jednocześnie nie ma racji. Wszyscy w Katyniu (Miednoje, Ostaszkowie etc.) zostali zastrzeleni z pistoletu. I nawet nie chodzi mi o to, kto naciskał spust, ani kto wydał rozkazy. Narzędzie to narzędzie. Oni, mimo że są narzędziami, aktywnie współuczestniczą w szatańskim dziele. Podobno pistolet raz do roku strzela sam; o ile ktoś nie weźmie go do ręki, nie strzeli. Oni strzelają.

 35. Dictum said

  Ależ oczywście, ja nigdy nie usprawiedliwię tzw. ślepego narzędzia, którym posługuje się zbrodniarz. Tym ślepym narzędziem są sprzedajne goje, a zbrodniarzami nie-goje.
  Przez cały Proces Norymberski przewijał się motyw tego mechanizmu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: