Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Setki tysięcy złotych na promocję homoseksualizmu

Posted by Marucha w dniu 2014-09-30 (Wtorek)

Rządzona przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz Warszawa wydaje z kieszeni podatnika setki tysięcy złotych na wspieranie instytucji propagującej homoseksualizm. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że prezydent wydała na ten cel niemal milion złotych.

W styczniu 2013 roku Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zawarł umowę ze Stowarzyszeniem Lambda – kontrowersyjną organizacją walczącą o prawa gejów i lesbijek. [Kontrowersyjną? Przestępczą! – admin]

Na podstawie tej umowy (sygnatura CKS-ZD-OSM/B/X/3/3/86/17/2013/NGO) miasto stołeczne zapłaciło warszawskiej fundacji Lambda 90 000 zł za projekt „kształcenia wolontariuszy na potrzeby zadań statutowych organizacji, które to zadania kierowane są do mieszkańców m. st. Warszawy”. O tym projekcie czytamy:

Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych podjęciem pracy wolontarystycznej w towarzyszeniu Lambda Warszawa. W 2013 roku zostanie zrekrutowanych 20 osób, które następnie przejdą serię szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia wolontariatu. Przewidziane są m.in. szkolenia wyjazdowe, które odbędą się w ramach obozu letniego. Osoby uczestniczące w projekcie mają do wyboru trzy ścieżki specjalistyczne: pomocową, prawną i edukacyjną. Zadania wykonywane przez nowe wolontariuszki i wolontariuszy realizowane są pod opieką tutorów i tutorek, zapewniona jest także superwizja. Celem projektu jest zwiększenie liczby osób pracujących wolontariacko w organizacji oraz podnoszenie ich kompetencji do realizowania zadań statutowych.

O tym jakie są to działania, znajdujemy informacje na stronie internetowej Lambdy: Naszą pracę ukierunkowujemy na wewnętrzny rozwój społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, działając w wymiarze lokalnym i krajowym.

Nie jest to odosobniony przypadek. Wcześniej miasto przekazało kwotę 80 000 złotych, miasto przekazało stowarzyszeniu na trzyletni projekt profesjonalnego wsparcia osób dorosłych używających i nadużywających alkoholu w motywowaniu do podejmowania działań prozdrowotnych. Również na początku 2012 roku ratusz zawarł z tym stowarzyszeniem umowę, na podstawie której przekazał 60 tys. zł na „Prowadzenie poradni internetowej zajmującej się profilaktyką uzależnień, poradnictwem psychologicznym, prawnym i socjalnym, poradnictwem w zakresie bezpieczniejszych zachowań seksualnych”.

Następnie, miasto wydało prawie 56 tysięcy złotych na program „Nie daj się uśpić”, zdefiniowany jako program ograniczania ryzyka szkód zdrowotnych związanych z przyjmowaniem środków psychoaktywnych, w tym alkoholu wśród mężczyzn mających seks z mężczyznami oraz kobiet mających seks z kobietami na terenie Warszawy.

Wydatki z roku 2013 są i tak o wiele mniejsze niż w roku ubiegłym. W 2012 roku na podobne programy Hanna Gronkiewicz – Waltz wydała z kasy miasta prawie 300 tysięcy złotych. Jeśli zsumować ostatnie lata, okaże się, że pani prezydent wydała na Lambdę niemal milion złotych. Zapłacił za to warszawski podatnik. Tymczasem Warszawa jest jednym z najbardziej zadłużonych polskich miast.

Leszek Szymowski
http://www.pch24.pl

Komentarze 53 do “Setki tysięcy złotych na promocję homoseksualizmu”

 1. Moher49 said

  Warszawa umarła, nie ma jej już.

 2. Agaton said

  Dlatego należy bojkotować wybory. Bojkotować bandę 5.

 3. Jóżka said

  re:2 I o ten bojkot im się rozchodzi. Sami się wybiorą. Już Kwaśniewski zachęcał do bojkotu, potem Tusk kazał iść na grila zamiast do urn. Ordynację tak sobie ustawili, że nieważne ile głosuje, ważne kto uzyskał większy procent głosów, a lemingi siedzą i im kibicują. Może dlatego, że nie mieliby o czym pisać gdyby władza się zmieniła. A oni -wystarczy, że pójdą z rodzinami i na siebie zagłosują.

 4. Jóżka said

  Dodam, że frekfencję to mają w 4 literach. Wiedzą, że są znienawidzeni ale mają do dyspozycji aparat przymusu i taki niezadowolony leming może sobie ewentualnie postukać w klawiaturę.

 5. Marucha said

  Re 3, 4:

  Po pierwsze – pierwsze słyszę, aby polskojęzyczne władze zniechęcały kogokolwiek do głosowania. Przeciwnie, przed każdymi wyborami, trwa w mediach kampania przedwyborcza, a ludziom wmawia się, że oddanie glosu to obywatelski, patriotyczny obowiązek. Z tego jasno wynika, że unym zależy na frekwencji, aby uwiarygodnić wyniki wyborów. Boją się bojkotu.

  Po drugie – skoro uważa Pani, że należy głosować, to proszę nam zdradzić: na kogo? Na którą z partii, jakie zostaną zakwalifikowane do wyborów?

  A nawiasem mówiąc, bojkot daje Pani poczucie czystego sumienia, że nie przyłożyła Pani ręki do wyboru którejkolwiek z antypolskich partii (bo tylko takie są widoczne w polityce).

 6. Lily said

  Czy czegos innego, mozna sie spodziewac po nich?. A kto stoi za wszelkim dewiadstwem?.Na szczescie sa wyjatki od normy.

 7. Halszka said

  No jeszcze przecież płacimy w kółko na tę cholerną tęczę

 8. Filo said

  Z tej ustawy wynika, ze ten bardzo niepolski tekst ukladal jakis beduin.
  Bo mnie sie dostalo za uzycie slowa ‚ profit’ zamiast zysk; a tu prosze caly komplecik:

  – praca woluntarystyczna
  – osoby zrekrutowane
  – pomocowa sciezka specjalistyczna
  – zadania realizowane sa pod opieka tutorow i tutorek
  – zapewnia sie superwizje (wizje super?)
  – pracowac wolontariacko
  – podnoszenie kompetencji do realizowania zadan statutowych

  I co to znaczy?
  – Wewnetrzny rozwoj spolecznosci lesbijek.. i queer dzialajacych w wymiarze lokalnym i krajowym
  – Co to sa szkody zdrowotne?
  – Ratusz zawarl umowe…?

  Za samo zatwierdzenie tekstu tej ustawy ” ratusz” powinien byc wyrzucony z pracy na zbity pysk a pani Gronkiewicz Waltz wyslana do szkoly podstawowej wolontariacko pod przymusem.
  I taki kloaczny belkot jest podstawa do sprzeniewierzania publicznych funduszy na zbuki
  i ” rozwoj spolecznosci lesbijek”!!!
  O tempora! O mores!

  Ciekawe, ile tez pieniedzy miasto przeznacza na rozwoj spolecznosci bezdomnych dzieci.

 9. Marucha said

  Re 8:
  To jest język eurounijny, Panie Filo. Tak teraz się mówi w kręgach eurotomanów.

 10. JO said

  ad.2. Bojkotowac trzeba tez dajac Swiadectwo wlasnym Zyciem.
  Tacyjak Pan Boydar jednak “akceptuja Swiat” I “nie glosuja”… buchachachaaa

  Powiem krótko i bezwzględnie: pieprzy Pan i w ogóle nie rozumie, co się do niego mówi. Totalna niezdolność do krytycznego spojrzenia na siebie.
  Admin

 11. Brta Dioskur said

  Bedzie dwa lata temu jak Michalkiewicz pisal o szale podawania sie za….Zyda!Ponoc stac mialy za tym aktem niesamowite profity ! Dzisiaj jednak ,wydaje sie ,ze szala przechylila sie na korzysc …pedalstwa i jezeli nie jest sie juz samym pedalem ,to do dobrego tonu nalezy miec takowego jako dobrego znajomego!Trend jest swiatowy i nie uszedl uwagi wladzom indonezyjskiej prowincji Atjeh.Tam bowiem uprawianie praktyk pedalskich jest zaliczane do czynow karalnych, niemniej wladze prowincji liczac sie z rosnaca potega pedalskiego lobby postanowily zlagodzic znacznie kary za wymienione wyzej praktyki.Mianowicie zamienily one kare ukamieniowania na kare 100 kijow na gola …d…e!
  Nie podano przy tym kto liczy ilosc zadanych uderzen i co dalej ,jak liczacy sie pomyli ,jednak na uznanie zasluguje roztropnosc wladz prowincji ,ktore nie zamierzaja wchodzic na sciezke wojenna ze swiatowym pedalstwem ,czego niestety nie utrzegla sie Rosja i musi teraz borykac sie z ukrainska awantura.

 12. Griszka said

  @3
  Ostatnio do wyborów namawiali wszyscy eurokraci.

  @10
  Na kogo mam niby zagłosować. Jedyne co widzę na horyzoncie to Ruch Narodowy, ale to odległa melodia przyszłości, bo są bardzo marginalizowani. Może nie są ideałem, ale mógłbym wrzucić kartę do urny z czystym sumieniem. Na Korwina nie zagłosuję z wielu powodów. Pierwszym z nich jest promocja liberalizmu przez JKM, który jest ideologią antykatolicką i szkodliwą dla polskiego interesu.

 13. JO said

  ad.10 To samo moge powiedziec do Pana w temacie…, Panie Gajowy.

 14. Jóżka said

  re:5
  Bojkot nie daje poczucia czystego sumienia wobec głodujacych dzieci i młodych ludzi zmuszonych do emigracji. A na kogo głosować? Odpowiem, że nie głosować na bandę czworga i palikociarnię. Każdy inny wybór jest dobry. Bojkot to inaczej głosowanie na nich.

 15. JO said

  A nawiasem mówiąc, bojkot daje Pani poczucie czystego sumienia, że nie przyłożyła Pani ręki do wyboru którejkolwiek z antypolskich partii (bo tylko takie są widoczne w polityce).-admin

  Bojkot to pierwszy krok do Zwyciestwa, bo bojkotujac – nie biorac udzialu w farsie zaczynamy miec inne spojrzenie na rzeczywistosc. To spojrzenie otwiera droge do poszukiwania Prawdy, Poszukiwania Drogi, do rozpoczecia pracy nad samym soba. To indywidualna kontrewolucja, w ktorej jezeli choc wejdzie 10 % spoleczenstwa, to to juz da szanse na pokonanie unych…

 16. JO said

  ad.14. Pani sie myli. Glosowanie, to Taniec Chochola, od ktorego Polacy nie moga sie uwolnic.

  Dystans od swiata a poszukiwanie Nadprzyrodzonosci to jest droga, jedyna droga.

 17. Griszka said

  @JO
  Bojkot nie daje poczucia czystego sumienia
  Bojkot to pierwszy krok do Zwyciestwa,

  Pan sobie sam zaprzecza. Nic z tego nie rozumiem.

 18. Jóżka said

  cd.a określenie, że boją się bojkotu jest śmieszne. Oni się niczego nie boją tylko o własne stołki. Choćby zagłosował 1% uprawnionych, to liczyliby, kto z tego procenta uzyskał przewagę i tym by się chełpił. Co z tego, że PO wygrywa 25% ogółu uprawnionych, kiedy merdia podają, że większość Polaków ich wybrała i popiera.

 19. JO said

  ad.17. Cos Pan nie tak przeczytal Panie Griszka.

 20. Griszka said

  @19
  Przepraszam. Mój błąd.

 21. Jóżka said

  re:15 Prowadż Panie JO tę kontrewolucję we własnej głowie, ona i tak nie ma wpływu na rzeczywistość. Bojkotuj, popieraj gender i śpij spokojnie twierdząc, żeś katolik tradycyjny. Bóg Cie rozliczy, bo On nie głosuje ale rachuje grzechy.

  Pani Józko, zaczynam wątpić w Pani rozeznanie… od kiedy to JO popiera gender ?!!?!
  Admin

 22. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka ma bardzo powaszne pytanie do wszystkie czlowieki:

  Czy moszna czesc od te setki tysiecy wziac na promocja kazirodctwa? Pszeciesz to jest tesz milosc.

 23. Marucha said

  Re 14:
  Pani Józko, gdyby ta banda nie bała się bojkotu, to by nie nawoływała przed wyborami do głosowania, jak bajzelmama klientów do burdelu. To raz.

  Dwa: Bojkot nie daje poczucia czystego sumienia wobec głodujacych dzieci i młodych ludzi zmuszonych do emigracji.
  Zatem czyste sumienie, a przynajmniej trochę czyściejsze, da Pani zagłosowanie… Boże, Boże…

  Ponownie więc pytam: NA KOGO W TAKIM RAZIE ZAGŁOSOWAĆ? Proszę odpowiedzieć konkretnie, bez wykrętów.

 24. Jóżka said

  Panie Gajowy nawołują na tak zwany wszelki wypadek, aby gdyby ktoś jednak poszedł głosować, to żeby było za nawołującym. Tu wcale nie chodzi o frekfencje, tylko o koryto. Oczywiście, że da mi czyściejsze sumienie zagłosowanie przeciwko trzymającym władzę, bo moja córka i zięć nie z wolnego wyboru siedzą za granicą. I to nie jest tylko czyściejsze sumienie ale czyste. Głosować proponuję na narodowców albo nawet na JKM. Chodzi o diametralną zmianę władzy. W przeciwnym wypadku czeka nas dalszy marazm, demoralizacja młodych i niszczenie Polaków.

 25. NICK said

  (24) Wymiękam, po raz trzeci. Zmiana władzy… .I to diametralna… .
  Kiedyś były dwa wymięknięcia. W innych tematach. Troszku czytując Gajówkę – CELOWO – nie wyciąga Pani wniosków. Troll.

 26. Jóżka said

  PO to partia niekompetentych kolesiów zatrudniających armię doradców, ekspertów z bożej łaski, w tym studentów, PiS nie ma pojęcia o gospodarce-obie żerują na tym, co wyciagną od Polaków, bo przecież tzw. kapitał zagraniczny jest po to, aby stąd wywozić a nie płacić podatki. O tych pomniejszych nie wspomnę, bo im chodzi wyłącznie o własne interesy. Tak obrzydły większości ludzi, że sami powinni zrezygnować, ale tego nie zrobią do końca marnego żywota. Dlatego należy ich po prostu wykopać. Bez wyborów się nie da. Powinniśmy dać szansę ludziom, którzy mają zamiar przerwać ten diabelski krąg i sie wykazać.

 27. Jóżka said

  re:25 NICK -znaczy się popierasz istniejący układ?

 28. Jack Ravenno said

  Od czegoś trzeba zacząć – zwykle głosowałem na JKM albo nie głosowałem wcale. Byłem na ostatnich wyborach do sralramentu euroPejskiego i tyle. Na kolejne też pójdę bo widzę – jak Jóżka, że Polszewiki i PiSdulnie oraz reszta cała w d… maja wszystko i wszystkich, a dzięki bojkotowi sami się wybierają i pokazują gawiedzi środkowy palec. W normalnym układzie legitymizacja czegokolwiek powinna się odbywać na poziomie co najmniej 51% a tek mamy galopującą samowybieralną, onanizującą się wynikami „wyborów” żenadę u władzy.

  Dramat

 29. NICK said

  P. Jack (28).
  Jest kilka osób, które z uporem godnym lepszej sprawy, forsują JKM. Czytał Pan niedawno, moje krótkie wypociny na jego temat? Ozjasza Goldberga? Wygoogluj Pan, poszperaj, poznaj. A nie z jego, też durnej, mowy.
  Nie – od czegoś trzeba zacząć. Wybory czas skończyć.
  Każdy sam sobie laurkę wystawia.

 30. ojojoj said

  i tak tworzy sie przyszle elyty – kilku gosci z tych 20 -tu za 30 lat zostana ministrami – nie wierzycie ? to przesledzcie poczatki dzisiejszych ministrow, wice-ministrow maksistrow meganistrow i giga-mini-cos tam cos tam – oni tez w imie dupokracji wylaniajac sie z podziemnych i nadziemnych struktur anty-cos tam cos tam, podpalali tablice ogloszeniowe w swoich szkolach oraz koty – a wam wmowiono ze malowali kominy

 31. marta15 said

  „…Bojkot to pierwszy krok do Zwyciestwa, bo bojkotujac – nie biorac udzialu w farsie zaczynamy miec inne spojrzenie na rzeczywistosc. To spojrzenie otwiera droge do poszukiwania Prawdy, Poszukiwania Drogi, do rozpoczecia pracy nad samym soba. To indywidualna kontrewolucja, …”
  ciekwe i poniekad sie zgodze w tym z panem Jo. Nalezy sie diametralnie odciac od zla i na tyle na ile to mozliwe. To ma byc swiadom decyzja kotra moze jednakze drogo kosztowac. Pod kazdym wzgledem.
  Ale warto to zrobic bo Prawda zwycieza. Przynajmniej po tej drugiej, wiecznej stronie.
  A w koncu to o to nam chodzi.
  oportunizm, koniunktorstwo, objetnosc i tchorzostwo sa niegodne katolika

 32. Boydar said

  Oj wybiórczy Pan JO, wybiórczy, i leniwy chyba. Kawałek przeczytał, a dalej to już się mu nie chciało. To niech teraz przeczyta – „… Bo ja wprawdzie go akceptuję, ale wyłącznie z uwagi na fakt, iż nic się nie dzieje przeciw Bożej Woli. Panie JO, przecież w tym tekście nawet nie użyłem „symboli” ! Czego tu można nie zrozumieć ! Pan jednak nie chce zrozumieć, bo Pan się po prostu boi. Jak nie powiem kto. Jest jeszcze niuans, dla inteligentnych. „Akceptacja świata jakim jest” ma dwa znaczenia wynikające z niewyszukanego słownictwa jakim się staram posługiwać. Drugim znaczeniem jest akceptacja dla „jakim jest”. Pierwszym – „dla świata”. Ci, którzy nie akceptują świata, przeważnie kończą w Tworkach, na chodniku przed blokiem albo na torach. Ci którzy ze spokojem przyjmują istniejący stan rzeczy, mogą podjąć decyzję, co z tym stanem zrobić dalej. Ci pierwsi raczej takiego wyboru nie mają. I to właśnie znaczy dla mnie owa akceptacja. Już był taki jeden, co się z Bogiem barował, JOkub mu było.

 33. NICK said

  (32) Czy ktoś to pojmie… . Choć ładnie wyłuszczone?

 34. Dictum said

  Moralne degeneraty, kreatury, mentalne gówna rządzą nami i resztą świata.
  Nie ma pieniędzy na szkolnictwo, lecznictwo, opiekę społeczną dla starców, nie ma pieniędzy na waloryzację emerytur (najniższe nadal są w granicach ok. 800 zł), ale na te zboczone cele idą krocie – warsztaty dla idiotów, którzy przeszkoleni będą z innych robić idiotów!
  Takiej erupcji publicznego zwyrodnienia i kretynizmu świat dotąd jeszcze nie widział. Zło zawsze istniało, ale oficjalnie z większą czy mniejszą hipokryzją było tępione. Dzisiaj zło jest aprobowane, organizowane, promowane, finansowane z ukradzionych nam pieniędzy.
  Czy oni wszyscy, ci, którzy uczestniczą w tych diablich procederach prowadzących do upadku świata, nie wiedzą, że staną kiedyś przed Bogiem?

 35. Dość said

  Mój dziad św.p., który przeszedł całą wojenną drogę od Lenino do Berlina mawiał do mnie często: „Wnusiu kochany, zapamiętaj raz na zawsze, że „wszelka ohyda bierze się od żyda”. I to jest świętą prawdą!!! Te zwierzęta zniszczą świat na naszych oczaqch, jeśli z nimi nie skończymy raz na zawsze.

 36. Boydar said

  Póki co, Panie Dictum, stoją przed nami, w całej okazałości. A większość z nas nie potrafi nawet rzucić przez zaciśnięte zęby pięknego i adekwatnego słówka „spier.dalać !”

 37. Anzelm said

  Ad.36 – Boydar:

  Nie! – dla Pana wersji wypowiedzi,

  wulgaryzmy pozostawiam takim jak Pan,

  każdy widzi jaki jest koń!

  Katolik woła: Boże Ratuj!

  bo my nie wiemy co czynią Judasze.

  Ale bydlakom możemy mówić zawsze: NIEEEE!

  Za każde Pana słowo barbarzyńskie,

  Polak-Katolik powinien chociaż jedno Ave Maria!

  Słowo za słowo – Przekleństwu . . . Nadzieja!

 38. Jack Ravenno said

  @29 NICK – A czy ja forsuję? A co – mam tak patrzeć jak bandy wilków rozszarpują MOJĄ także Polskę? Nie dotarło jeszcze do Nickowej głowy, że przy takim olewactwie wyborczym sami wkładamy bandziorom do ręki noże do oprawiania bezbronnych? Sami siebie wybiorą, sami poustalają NAM prawa, których oczywiście nie będą przestrzegać, sprzedadzą wasze ukochane lasy komukolwiek, wrzucą genderyzm do wszystkiego, rozpieprzą to co się da jeszcze rozpieprzyć i gówn… im zrobicie. Można sfałszować 5%, może i 10% głosów ale wszystkiego sfałszować się nie da. A co do JKM – może i Goldberg, może i Ozjasz – kij z nim – jeśli nie on – tym razem to kto? POlszewiki? PISdzielce? Ludzie – ja mam tego serdecznie dosyć. Dosyć tego bezsensownego przekomarzania się i przyglądania jak giniemy…Giniemy jako Naród i nasi przodkowie się w grobach przewracają. Jeszcze trochę a i muslimy tu też przyjdą i będą się rządzić jak u siebie – a co? Może się to w Polsce nie stanie? A g… prawda. Stanie się i to szybciej niż się komukolwiek wydaje…Islam zaczyna nas powoli otaczać. Jeszcze tylko południe jako tako się trzyma i Rosja na wschodzie…

  Pójdę na kolejne wybory – zagłosuję zgodnie ze swoim sumieniem. Jeśli się nie uda – przynajmniej sumienie będę miał czyste. I powiem – próbowałem, ale znowu władza została oddana kłamcom, oszustom i rozbójnikom bo się jednemu nie chciało, inny zbojkotował a inny poszedł i zagłosował przeciwko – na mniejsze zuo!

  Dramat^2

 39. Boydar said

  Panie Jack, jeśli już mamy ginąć, trudno, gińmy, ze śpiewem na ustach, jak Polacy. Tylko, qurwa, niech to nie będzie „Międzynarodówka” !!!

 40. plasibo said

  Odpowiadam na pytanie na kogo nalezy glosowac:
  Otoz na nikogo poniewaz opozycja jest fikcja.
  To ta sama banda.
  Polacy zostali zglobalizowani i powrotu nie ma.
  A kiedys jak bylem maly to tak bardzo wierzylem w patriotyzm.
  Jesli Polacy juz w umyslach sa proamerykanscy to jak tu wierzyc ze cos sie zmieni?
  ja juz nie chce sluchac polityki.
  Do Gajowego moja prosba aby wylaczyc na moj adres email powiadamianie o nowych tematach. Prosze!
  Chce zyc bez interesowania sie tym upadajacym krajem wtedy bede bardziej sczesliwy.
  wg mnie najgorsi sa Polacy slabo wyksztalceni oraz bardzo wyedukowani.
  Im nie da sie przemowic. Znam to z doswiadczenia.

  Wyłączyć chyba sam Pan musi… – admin

 41. Boydar said

 42. NICK said

  Oj, P. Jack. Pan jest niereformowalny.
  Polecę na koniec poszperać u Gajowego artykuły o (tfu) wyborach. O Za i przeciw. Z właściwą pilnością.

 43. Boydar said

  Jakich znowu „za” ????????????? Chrobry to dziadek, Wanda się utopiła nieszczęśliwie a Dmowski przecież ostatnio wycofał swoją kandydaturę !!!

 44. plasibo said

  Jak to sie robi? Jak wylacza sie te powiadomienia?

  Musi Pan założyć konto na WordPress, podając taki adres, jakiego Pan używa przy komentowaniu.
  Proszę wejść na: https://signup.wordpress.com/signup/pl/?ref=wplogin
  i tam się zarejestrować.
  Admin

 45. Dictum said

  ad. 41.
  Piosenka nie najgorsza, ale dobrze byłoby wiedzieć, jakie p. D. ma nadzieje.
  Bo od 2005 jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego Szkło kontaktowe nadawanego na antenie TVN24 – a ta audycja to rzadkie gówno.

 46. Brat Dioskur said

  ad38@Jack Ravenno

  Spor o bojkot wyborow na tym forum ma juz charakter kultowy i mozna go porownac do slawetnego konfliktu Natolinczykow z Pulawianami! Nie potrzebuje dodawac ,ze sam bylem jego(sporu o bojkot! ) uczestnikiem stajac po stronie przeciwnikow bojkotu …chociaz powinienem wlasciwie ustapic bo zwolennicy bojkotu zapewne wyobrazaja sobie ,ze w dniu wyborow lokale przez caly dzien pozostana puste a jedynymi ,ktorzy beda w nich przebywac beda nudzace sie komisje wyborcze…..

 47. aaaaaaaaa said

  ŻADNYCH WYBORÓW I ŻADNEGO GŁOSOWANIA …i tak wybierają się sami ….spośród 6 mln ….

  mordują tej kraj w białych rękawiczkach i jeszcze mam kurwa na nich głosować ?…….chyba kogoś pojebało totalnie

 48. NICK said

  Ooo! P. Brat to Puławian?
  Skąd inąd. Puławy znam. Na wskroś. Bo to obok Świdnika :). Znam historię tego miejsca. Poproszę o pytania. Tylko P. Brata.

 49. Brta Dioskur said

  ad48@Nick

  Pan podchodzi do tematu transcedentnie a ja plynnie ,czyli relatywistycznie !Jeszcze jedna tak wpadka a trzeba bedzie zwrocic…nicka!
  Prosi Pan o pytania ?Oto jedno ….ja sie pytum ,gdzie jest gornik z kopalni Bytum?

 50. Brat Dioskur said

  Ad47@Aaaaaaaaaaaaa
  ” ….jeszcze mam na nich glosowac?”

  Pewien stary teksanski baron naftowy,nie wyjmujac grubego cygara z ust powiedzial : „mariagge is just a war ,but diffrent is that in war you have not to sleep with your own enemy”!
  (desantowi z Onet-u tlumacze: „malzenstwo jest jak wojna ,roznica jest tylko taka,ze na wojnie nie musisz spac z wlasnym wrogiem”)
  Tak wiec biorac udzial w wyborach wcale nie jest Pan zobowiazany glosowac na swoich wrogow!

  To proszę mi wskazać przyjaciół, na których mogę zagłosować…
  Zresztą, po cholerę międlić temat. Głosuje się na partie, a nie na ludzi i tyle w temacie.
  Admin

 51. Re: 50 Brat Dioskur…
  Moze wyjasnie i poprawie: „Gdybys spal ze swoim wrogiem, nie wiedzialbys czym jest wojna”… Z prostej przyczyny: wiedzialbys o czym sni twoj wrog w twoim lozku…(bo mowi przez sen…:)))
  =========================
  jaisek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 52. NICK said

  Pana ‚puławiańskie’ agitki P. Bracie… . No, cóż… .
  Nic co ukryte… .

 53. Filo said

  Gdy chodzi o wybory to mi sie jakos teraz przyplataly glupie pomysly, ze te wybory to sa wyroby kliki finansowej. Karty dawno rozdane i wladza podzielona juz przed wyborczo, zeby nie tracic czasu po wyborach.
  I urzadzaja nam wielcy tego swiata igrzyska wyborcze za nasze ogromne pieniadze, zebysmy mieli wielkie poczucie demokracji i odpowiedzialnosci za losy kraju. Konkurencje stanowia wielkie firmy, ktore maja wiecej pieniedzy od podatnika i prawdziwe wybory odbywaja sie w kuluarach, podobnie jak przeliczanie glosow.
  O wiekszosci kandydatow przedstawionych na obrazku guzik wiemy ( potem sie okazuje, ze to albo ubeki albo dzieci ubekow) ale podoba nam sie ich ostatnia wypowiedz krytykujaca istniejacy rzad.
  Te kandydaty opowiadaja komunaly, ze zwieksza zatrudnienie, zmniejsza bezrobocie, wybuduja nowe drogi i nie beda niczego ukrywac przed wyborca i podatnikiem.
  Te pierdoly powtarzaja teraz jak ze sciagawki kandydaci do parlamentow w taka zwanych demokracjach, gdzie opowiada sie ludziom, ze wybory jak sama nazwa wskazuje, zaleza od wyborcow. W wiekszosci krajow istnieje polityczny duopolizm i zadna mniejsza ani nowa partia nie ma zadnej szansy wygrania wyborow.
  A jak juz mamy nowo-wybrany sklad ” reprezentantow” narodu, to sie okazuje, ze to nie reprezentanci tylko decydenci i do tego decyzje maja spisane na kartkach, ktore to kartki sa przewaznie wydruki z komputra.
  I niech sobie teraz polski wyborca zazyczy, zeby nie bylo w Polsce legalnego pedalowania i deprawowania dzieci po szkolach, to mu jego wlasny poslaniec wytlumaczy, ze prawo unijne albo w ogole miedzynarodowe wymaga, zeby zbukow uznac za pelno- prawnego i sprawnego obywatela kraju bo tak mowi Deklaracja Praw Czlowieka, ONZ, UNICEF, WTO, WHO, Amnesty International, Prawo Unijne, Parlament Europejski i Liga Ochrony Zbukow polaczona z walka z antysemityzmem, ze zrozumialaych wzgledow.
  Ale zeby sie nikomu nie zdawalo, ze sie moze wyrwac z kleszczy Miedzynarodowki zwanej ‚international community’ do ktorego to ‚community’ nie naleza Chiny, Rosja, Indie i Indonezja, a wiec wiekszosc mieszkancow planety – to zawsze mozna takim ‚odszczepiencom’ urzadzic majdan.
  Klasycznym przykladem byla olimpiada w Soczi.
  W Rosji pedalstwo nie jest prawnie scigane. Ale tak, jak w wielu krajach, pedofilia jest zakazana.
  No wiec wyrwalo sie Rosjanom, ze w Rosji nie wolno namawiac dzieci do pedalstwa i zeby ostrzec wszystkich ewentualnych molestantow przed rosyjskim prawem
  Zrobila sie obraza pedalskiego majestatu i awantura na caly swiat.
  Wszystkie te przecwelone organizacje narobily ‚ medialnego’ wrzasku.
  Wywiady pelne oburzenia na Putina oczywiscie, bo reszta narodu rosyjskiego sie nie liczy, pojawily sie na pierwszych stronach szanowanych gazet artykuly dzikie o tyranii w Rosji i lamaniu praw zboczencow.
  Przeklamanie bylo oczywiste: wszystkie media podawaly o karaniu pedalow, co akurat jest nieprawda.
  Nie tylko ze USA wyslalo z delegacja sportowa jaks podstarzala lesbijke, ktora miala dac ” Putinowi do zrozumienia” ale na boisko wbiegla zadziorna grupka zboczonych Pussy Riot i mialy ladny program pyskowania na Putina.
  Rosjanie bardzo ladnie z tego wybrneli bo wypuscili na te panienki kozackich ochroniarzy. Kozakom juz nikt nie zrobi krzywdy bo to nie Rosjanie. Kozacy nahajami przepedzili panienki z boiska.
  Jak z tego wynika ochrona praw czlowieka wymaga wiele cierpliwosci, poswiecen a przede wszystkim ogromnych nakladow finansowych, zeby zmusic rozne kraje do ustepstw dla dobra ludzkosci.
  Tylko ja sie zastanawiam po gowno komu potrzebne wybory, skoro wybrane wladze juz dawno nie reprezentuja fikcyjnych zreszta wyborcow. Wladza jak sama nazwa wskazuje ma wladac i dyktowac a nie reprezentowac.
  Powiadaja niektorzy, ze jesli wybrana wladza boi sie wyborcy – to jest to demokracja.’A jesli wyborca sie boi wybranej wladzy – to jest to tyrania i dyktatura.
  A fala pedalstwa ma ma sie zwiekszac – nie zmniejszac.
  Natomiast zadna z wyzej wymienionych organizacji nigdy nie zezwolila na wielkie demonstracje popierajace prawo dziecka do zycia i przyzwoitej opieki ze strony calego narodu.

Sorry, the comment form is closed at this time.