Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Generał Siwkow : ISIL i Khorasan to projekty amerykańskiej CIA

Posted by Marucha w dniu 2014-10-04 (Sobota)

Państwo ISIL wyhodowane zostało przez Amerykę, to jest projekt CIA i saudyjskich służb specjalnych. Dla uzasadnienia lotniczych uderzeń na Syrię, łamiących wszelkie konwencje międzynarodowe, USA wymyśliły jeszcze jedną organizację terrorystyczną o nazwie „Khorasan”, rzekomo zagrażającą USA atakami terrorystycznymi.

Wypowiedź generała Konstantina Siwkowa, doktora nauk wojskowych, wiceprezes Akademii Problemów Geopolitycznych:

USA ciężko złamały prawo międzynarodowe dokonując ataku, bez zgody strony syryjskiej, na obiekty leżące na terytorium Syrii, nie ważne jakie to obiekty.

Państwo ISIL wyhodowane było przez USA i jest projektem amerykańskiej CIA wespół z saudyjskimi służbami specjalnymi. Ostatnio coraz większą rolę zaczęły tam odgrywać saudyjskie i katarskie służby specjalne. Zaczęły one odgrywać główną rolę i tym samym ISIL wymknął się spod kontroli CIA. W tym sensie trzeba to wyraźnie rozumieć.

Dla uzasadnienia swoich ataków na Syrię Stanom Zjednoczonym pomysł ISIL nie wystarczył. Dlatego oni wymyślili jeszcze jedną organizację, która na razie jeszcze się nie objawiła a nazywa się Khorasan i ta organizacja, rzekomo, zagraża bezpośrednio Stanom Zjednoczonym wielkimi, poważnymi atakami terrorystycznymi. Naturalnie ten Khorasan na razie nijak jeszcze się nie objawił. To dokładnie taka sama przyczyna dla uzasadnienia amerykańskiej ingerencji, jak do tej pory była Al-Kaida dla ingerencji w Iraku i Iranie.

Dlatego USA niczego nowego nie wymyśliły, prowadzą jak przedtem politykę nakierowaną na wykorzystanie różnorakich form organizacji terrorystycznych dla uzasadniania swoich wojennych napadów, nic poza tym.

Chcę zauważyć, że użycie przez Amerykanów samolotu F-22 do ataków na cele naziemne świadczy o tym, że USA bardzo obawiały się potężnego przeciwdziałania ze strony syryjskiej obrony przeciwlotniczej i dobrze rozumieli, że to uderzenie może być udaremnione przez syryjską obronę przeciwlotniczą, a sił do zduszenia systemu obrony przeciwlotniczej nie mieli.

Sam F-22 dysponuje bardzo niewielkimi możliwościami do uderzeń na cele naziemne, ponieważ jest on głównie przeznaczony do prowadzenia walk powietrznych, niszczenia samolotów przeciwnika, do uderzeń na cele naziemne – i nie dysponuje odpowiednią aparaturą i jego bojowy ładunek bombowy jest niewielki, przykładowo o 2-3 razy mniejszy niż w standardowym myśliwcu bombardującym.

Dlatego przypuszczam, że takimi samolotami jak F-22, zasadniczo, zadania w Syrii nie da się rozwiązać i dalsza droga wzrostu ataków na Syrię może być zrealizowana jedynie wtedy, kiedy porozumieją się oni z rządem syryjskim w kwestii zgody Syrii na przelot amerykańskich samolotów, które mogłyby zaatakować obiekty ISIL albo będą oni zmuszeni do przeprowadzenia operacji włącznie ze zniszczeniem systemu syryjskiej obrony przeciwlotniczej. Ale do tego oni nie mają ani sił ani środków.

Trzeba tworzyć zgrupowanie lotnicze wielkości 700-800 maszyn jeżeli nie 900 i więcej, aby w krótkim okresie zneutralizować pomyślnie obronę przeciwlotniczą Syrii.

Za: http://3rm.info/51396-konstantin-sivkov-igil-i-horasan-proekty-ssha-video.html
Data publikacji: 2.10.2014
Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 7 do “Generał Siwkow : ISIL i Khorasan to projekty amerykańskiej CIA”

 1. Zerohero said

  Amerykański Generał ‪Dempsey przyznaje, że sprzymierzeńcy USA w regionie sponsorują ISIS/Al-Kaidę‬.

 2. Jacek said

  Oczywiscie, bardzo dobre ostrzezenie.

 3. Griszka said

  @1 ZH
  Dzięki. Poraża pewność siebie tych ludzi. Otwarcie gadają sobie o sponsoringu ISIS i nic sobie nie robią z opinii publicznej.

 4. Griszka said

  Joe Biden przywalił z grubej rury. Skąd wzięło mu się na taką szczerość ? Czyżby ISIS przeszkadzał mu w jakichś interesach na Bliskim Wschodzie ? Przetłumaczyłem najważniejszy fragment artykułu:

  http://rt.com/news/192880-biden-isis-us-allies/
  Wcieprezydent USA Joe Biden oskarżył kluczowych sojuszników Ameryki na Bliskim Wschodzie o przyzwolenie z ich strony na powstanie Państwa Islamskiego (IS). Biden stwierdził, że z powodu ich zapalczywości w obaleniu reżimu Asada wspierali ekstremistów dostarczając im pieniądze i uzbrojenie.

  Biden powiedział studentom uczestniczącym w Forum Johna F. Kennedy’ego na Wydziale Polityki Uniwersytety w Harvardzie, że największym problemem Ameryki w Syrii są jej regionalni sojusznicy.
  Wyjaśnił, że Turcja, Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie były tak zdeterminowane, aby wyeliminować Asada, że właściwie rozpoczęły sunnicko szyicką wojnę zastępczą (ang. proxy war) wysyłając setki milionów dolarów i dziesiątki tysięcy ton uzbrojenia każdemu, kto chciałby walczyć przeciwko Asadowi.

  „Nie mogliśmy przekonać naszych kolegów, aby przestali ich wspierać” Powiedział Biden, odsuwając winę za rozpoczęcie wojny cywilnej w Syrii od USA.

  „Skutki tej polityki są teraz bardziej widoczne, ponieważ okazało się, że w praktyce pomagali ekstremistom z Frontu Al-Nusra i Al Kaidy”. Dodał wiceprezydent.

  LOL

 5. NC said

  Re 4: „proxy war” to raczej nie „wojna zastępcza”, tylko wojna prowadzona w imieniu jednej lub wielu poważnych stron przez najemników.
  Just saying 🙂

 6. Romank said

  Uparci umieraja razem:
  http://www.blacklistednews.com/Major_911_Truth_Activist_Found_Dead_/38394/0/38/38/Y/M.html

 7. Griszka said

  @5
  Takie tłumaczenie podają w słownikach. Zresztą streścił Pan definicję wojny zastępczej w swoim poście.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: