Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  Maciejasz o Wolne tematy (82 – …
  guma o Wolne tematy (82 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  Piotr B. o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  UZA o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Boydar o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  NyndrO o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  D-T o Pseudopolicjanci skazani za po…
  Boydar o List otwarty do Prezydenta RP…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  D-T o Polskie przyczółki Józia …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Kto chętny umierać za Hong Kong?

Posted by Marucha w dniu 2014-10-04 (Sobota)

Śmiało! Kolejna rewolucja! Tym razem parasolkowa i to nawet w kraju, którego Naród nie mordował naszych przodków. Śmiało – są chętni do pomocy? Może ktoś pojedzie sobie poskakać pod parasolką na skrzyżowaniu w Hong Kongu?

Nasi politycy nie rozumieją po Chińsku? Nic nie szkodzi, tam prawie każdy zna angielski. Spokojnie bez obaw – to autentyczny oddolny ruch demokratyczny wymagający wsparcia, ludzie upominają się o demokracje, sprzeciwiając się krwawej dyktaturze, która ogranicza ich prawa do samostanowienia i zabiera im wolność.

Znamy skądś tą retorykę? Brakuje tylko flag unijnych, Hong Kong nie musi chcieć się przyłączyć do Unii! Poza tym naprawdę wszystko pasuje i to o wiele bardziej, niż do poprzedniego przypadku „rozsiewania demokracji”. Brakuje tylko ambasadorki pewnego imperium, która zamiast powiedzieć „F**k the EU”, powie „F**k You China!” i po sprawie – wszystko w normie! Można gotować chińskie zupki, rozdawać pierogi, leczyć rannych, potrzeba masek przeciwgazowych itd.

W ogóle już trzeba się zastanowić nad dwiema ważnymi kwestiami, bo przecież jesteśmy demokratami i jesteśmy za wolnością, mamy kolorową rewolucję w wersji „na chińskich Komunistów”, więc śmiało – proszę sobie poużywać!

Problem pierwszy jest taki, nie czy – ale kiedy i jakie sankcje nałożymy na Chiny za prześladowanie mieszkańców Hong Kongu? Przecież nie może być tak, że bez realnych i obiektywnie potwierdzonych dowodów rosyjskiej agresji – nałożyliśmy na ten kraj sankcje, a w przypadku Chin będziemy milczeć, no bo nie będzie wesoło np. zabraknie znanych telefonów, znanego producenta. Toż, to byłby dramat!

Jednakże sankcje muszą być, jeżeli świat zachodni nie chce wyjść już nie na cynicznych hipokrytów, ale po prostu na idiotów. To będzie bardzo ciekawe, jakie to sankcje zostaną na Chiny nałożone.

Uwaga – poważne państwa, mają na wszystko przygotowane scenariusze, które właśnie powinny być po prostu wyjmowane z segregatorów i dopasowywane do wydarzeń. Wówczas widać możliwe reakcje drugiej strony i można prognozować rozwój sytuacji. Decyzje o działaniach jutro zapadają przedwczoraj!

Drugi problem jest konsekwencją naszego zaangażowania w sprawy wewnętrzne Ukrainy. Przecież w Chinach zapowiada się właśnie wojna domowa, czyli replikowanie dramatu relacji z Ukrainy. Jeżeli tak i oczywiście jako rzecznicy wolności będziemy po stronie buntujących się demokratycznie, to powstaje kwestia czy dostarczać im broń i jaką? Czy szkolić oddziały buntowników? Gdzie to wykonywać, jakimi środkami? Kto to wszystko ma sfinansować?

Czy świat zachodni jest gotowy unieść koszty sankcji wobec Chin? Czy ewentualnie znajdzie się w jakimś kraju skończony, skretyniały, debil w randze ministra spraw zagranicznych i poinformuje swój Naród, że „teraz” trzeba będzie ponosić konsekwencje? Śmiało proszę państwa – chcecie ponosić konsekwencje?

Jeżeli tak, to staje się oczywistym, że wolne państwa powinny pod kierownictwem największej demokracji na świecie, prawdziwej krynicy wolności – przeprowadzić akcję zbrojną! Żeby wesprzeć protestujących – przecież demokratycznie w obronie wolności – należy rozważyć ostrzelanie pociskami manewrującymi głównych celów w Chinach, tak żeby osłabić potencjał represji „reżimu komunistycznego”.

No i co? Znajdą się chętni umierać za Hong Kong? Śmiało! Niech nasz rząd od razu obrazi kolejne mocarstwo – powtórzmy scenariusz sumy wszystkich błędów z problemu ukraińskiego! Brakuje odważnych?

Co to panowie – strach was obleciał, że podrożeją karty pamięci do telefonów i popularne modele tabletów? Śmiało! Odwagi! Przecież tak bardzo bronimy wolności! Trzeba szybko ściągnąć jakiegoś studenta, akurat wytrzeźwieje w trakcie lotu do Polski i dać mu nagrodę wiadomo kogo!

Odwagi! Naprawdę bądźmy konsekwentni – jeżeli wspieraliśmy i nawoływaliśmy do wspierania „powstania” na Ukrainie, to w tej chwili nie możemy stosować podwójnego standardu wobec Hong Kongu! Przy czym nie ma najmniejszego znaczenia, że nie rozumiemy kto i po co tam protestuje! Nasze dzielne media na pewno ukierunkują społeczną sympatię w taki sposób, że „komuchom” się dostanie to co jest im należne, natomiast dokonają afirmacji powstańców. Śmiało – do przodu! Możemy nawet wysłać statek z bronią i maskami przeciwgazowymi!

No, co jest? Jakoś tak głupio? Nie wiadomo o co chodzi? No przecież o wolność chodzi! W samych Chinach mamy jeszcze co najmniej dwie prowincje – etniczne, z których co najmniej jedna była niepodległym państwem anektowanym przez „komunistów”. Dalej chcecie kupować chińskie gadżety? Chcecie wspierać Komunistów? Chcecie wspierać tych, co gazują młodzież w Hong Kongu? Co jeżeli wejdą tam służby specjalne z Chin kontynentalnych i w jednym z najważniejszych dla globalnej gospodarki miejsc na świecie, rozpocznie się regularna miejska wojna partyzancka?

Mierzmy tą samą miarą, bądźmy konsekwentni, ale nie powielajmy już błędów z przeszłości! Zwłaszcza tej najbliższej! Proszę obserwować i porównywać propagandę w mediach mainstreamowych, macie państwo świeże zestawienie w stosunku do niedawnych „przekazów” dotyczących Ukrainy.

Proszę porównywać i wyciągać wnioski, a każdy kto chce mieć informacje z pierwszej ręki – może bez problemy przy nawet prymitywnej znajomości angielskiego zobaczyć wszystko co się tam dzieje z pierwszej ręki na zdjęciach robionych i umieszczanych w Internecie przez demonstrantów.

http://obserwatorpolityczny.pl

Komentarzy 9 do “Kto chętny umierać za Hong Kong?”

 1. maurycy said

  Chinczycy powinni wyciagnac wnioski. Amerykanskie kanalie udajace dyplomatow powinny byb bezceremonalnie zakuwane w kajdanki i deportowane i tyle Eksport rewolucji midzynarodowych bandytow i zlodzieji powinien byc zdecydowanie i to sila zatrzymany Tylko zdecydowane reakcje przeciw bandytom z USA moga stlumic ferment z Usraela ! Z Bandziorami nie mozna sie bawic w demokracje ! Bandytom trzeba zawczasu przetracic kregoslup zanim znowu bandziory kolejny raz doprowadza do rozlewu krwi zniszczen i cierpien ludzi ! Beda to bandyci robili w imie kryminalej wersji demokracji USA ! Zlodziejstwo, oszustwo, demoralizacjia i wszelka zgnilizna i lajdactwa – oto demokracja hien z USA ! !

 2. feliks said

  ad.1
  pełna zgoda, kolejna kolorowa rewolucja, za wszelką cenę chcą zapobiec zbliżeniu Rosji z Chinami

 3. Griszka said

  @2
  Takie akcje jak ta w Hong Kongu są wbrew pozorom gwiazdką z nieba dla Rosji. Chiny zacieśnią jeszcze bardziej współpracę z Rosją przeciwko ich wspólnemu wrogowi.

 4. […] komentarze ze strony: https://marucha.wordpress.com/2014/10/04/kto-chetny-umierac-za-hong-kong/ […]

 5. u said

  Nikt, nie bedzie umieral za HK, zostanie wchloniety przez Chiny. Czyli Chiny go pozra.

 6. Filo said

  Chiny sie bardzo narazily tak zwanemu ‚international community’ czyli Miedzynarodowce..
  Nie dosc, ze zadluzyly potege ekonomiczna swiata, nagromadzily ogromne ilosci zlota, wychwalaja KGB-iste zamiast Obame, nie uznaja sankcji wobec innych panstw i nie chca popuscic dlugu. Swinie!
  Zastanawiam sie nad amerykanskim monopolem szafowania sankcjami. Niby zlapal Kozak Tatarzyna… i jak Amerykanie zbojkotuja chinskie towary to Chinom moze rzeczywiscie byc przykro, ale z kolei wiekszosc tych chinskich towarow jest produkowanych przez firmy amerykanskie.
  Tak ladnie zadzialala ta globalizacja i post-industrialna teoria chaosu, ze czarownice poluja teraz na czarownice.
  Zdaje sie, ze na starosc na sam widok demonstrujacych studentow i mlodziezy szkolnej bede miec brzydkie skojarzenia z CIA, gestapo, Hitlerjungend, majdanem i latajacymi uniwersytetami Sorosa. Bo to przeciez taka przyszlosc narodu/narodow.

  A sankcje juz wujaszek Sam nalozyl na Chiny:

  http://polish.ruvr.ru/2012_06_28/79597106/

 7. słowianin said

  ….przepraszam ale co to jest – mediach mainstreamowych-? polacy ponoć nie gęsi i swój język mają (jeszcze)

  W mediach głównego ścieku – admin

 8. Griszka said

  Ustawka w Hong Kongu nie spodobała się miejscowej ludności i kilkutysięczny tłum niezadowolonych mieszkańców i pracowników dzielnicy biznesowej, którzy zaczęli walczyć z opłaconymi parchami został przemianowany w tzw. mediach niezależnych jako „gangsterzy z triad”.

  http://landdestroyer.blogspot.com/2014/10/hong-kong-strikes-back-west-attempts-to.html

  W polskojęzycznych mendiach wzorem swoich zachodnich odpowiedników już próbują wciskać bajki o setkach gangsterów atakujących bezbronnych obrońców demokracji w Hong Kongu.

 9. Sprawstwo Międzynarodowego Żyda „rewolucji parasolkowej” nie ulega najmniejszej wątpliwości. Jest to niewątpliwa zemsta na ChRL za jej wspólne stanowisko z Rosją w głosowaniach w Radzie Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Syrii, Iranu, czy teraz Ukrainy.

  Jednak dla żydo-mediów ta „parasolkowa rewolucja” stanowi poważny problem. Na Ukrainie syjoniści i ich żydo-media wspierają zbrodniczy żydo-reżim Poroszenki w walce z przejawami demokracji i z dążeniem do autonomii wschodnich rejonów Ukrainy. W Hong Kongu wypada żydo-mediom popierać działania przeciwne, czyli wspierać dążenia do autonomii względem ChRL. Pozornie mamy tu różne cele Międzynarodowego Żyda, choć interesy są dokładnie te same. No i jak tu teraz objaśnić gojom, dlaczego to samo dążenie do autonomii raz jest nie słuszne, a innym razem wręcz przeciwnie – bez rabinicznej wykładni chyba się nie obejdzie.

  Protestujacy-mieszkancy-Hongkongu-na-jednej-z-wiekszych ulic

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: