Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Afrykańczycy wiedzą że ebola i AIDS to broń biologiczna

Posted by Marucha w dniu 2014-10-06 (Poniedziałek)

Naukowcy twierdzą, że śmiertelne choroby takie jak ebola i AIDS są bronią biologiczną testowaną na Afrykańczykach. Inne raporty powiązały wybuch wirusa eboli z próbą redukcji populacji Afryki. Liberia okazuje się mieć najszybciej rosnącą populację na kontynencie.

Naukowiec w największym liberyjskim dzienniku: Ebola i AIDS wyprodukowane przez zachodnie firmy farmaceutyczne, amerykański Departament Obrony (DoD)?

http://www.caribdirect.com/ebola-western-creation-fact-falacy/

Prof. dr Cyril Broderick (Patologia Roślin)

Szanowni Obywatele świata:

Przeczytałem wiele artykułów w internecie, a także z innych źródeł na temat zgonów w Liberii i innych krajach Afryki zachodniej i o ludzkich zniszczeniach spowodowanych przez wirus ebola. Około tydzień temu przeczytałem artykuł opublikowany w publikacji prasowej w internecie Przyjaciół Liberii, o tym że jest porozumienie, iż wybuch eboli w Afryce zachodniej był skutkiem kontaktu 2-letniego dziecka z nietoperzami, które przyleciały z Konga.

Ten raport zbił mnie z tropu w kwestii informacji o eboli, i zmusił mnie do napisania do Przyjaciół Liberii, i napisałem, że Afrykańczycy nie są ani naiwni, ani ignorantami, jak oni nam dają do zrozumienia. W odpowiedzi dr Vernon Stone powiedział, że artykuł nie był ich, a Przyjaciele Liberii jedynie go zamieścili. Następnie zapytał czy mógłby zamieścić mój list na forum internetowym. Udzieliłem pozwolenia, ale nie widziałem by go opublikowano.

Z uwagi na bardzo liczne zgony, strach, traumę fizjologiczną i rozpacz pośród Liberyjczyków i innych obywateli Afryki zachodniej, ciąży na mnie obowiązek przyczynienia się do rozwiązania tej wyniszczającej sytuacji, jeśli nie zostanie odpowiednio skonfrontowana. Opiszę to w 5 punktach:

EBOLA JEST GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYM ORGANIZMEM (GMO)

Horowitz (1998) celowo i jednoznacznie wyjaśnił zagrożenie nowymi chorobami w swojej pracy Pojawiające się wirusy: AIDS i ebola – przyroda, przypadek czy zamiar [Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or Intentional]. W wywiadzie z dr Robertem Streckerem w Rozdz. 7, dyskusja na początku lat 1970 ujawniła co jest oczywiste, że toczyła się wojna między KGB i CIA, i ‚produkcja’ wirusów podobnych do AIDS była skierowana na przeciwnika. W wywiadzie mimochodem wspomniano o Fort Detrick, „Budynku Eboli” i ‚licznych problemach z dziwnymi chorobami’ w “Frederick [Maryland]„. W Rozdz. 12 swojej pracy potwierdził istnienie Amerykańskiego Przemysłu Wojskowo-Medycznego, który przeprowadza testy na broni biologicznej pod przykrywką podawania szczepionek w celu kontrolowania chorób i poprawy zdrowia „czarnych Afrykańczyków zagranicą”. Praca ta jest wspaniała, i powinni przeczytać ją wszyscy liderzy i każdy zainteresowany nauką, zdrowiem, narodem i intrygą. Jestem zdumiony tym, że afrykańscy liderzy nie odnoszą się do tych dokumentów.

EBOLA MA STRASZNĄ HISTORIĘ, A TESTOWANIE JEJ JEST POTAJEMNIE PROWADZONE W AFRYCE

W tej chwili czytam powieść Gorąca strefa [The Hot Zone] Richarda Prestona (wyd. 1989 i 1994), jest bardzo niepokojąca. Mówi się iż płodny i wybitny pisarz Steven King tak wypowiedział się o niej: „Jedna z najbardziej przerażających rzeczy jakie czytałem. Bardzo niezwykła praca”. Jako bestseller w New York Times, Gorącą strefę przedstawia się jako „przerażającą prawdziwą opowieść”. Tak, przerażająca, gdyż patologiczny opis tego co wykryto u zwierząt zabitych wirusem ebola to dokładnie to co wirus robi obywatelom Gwinei, Sierra Leone i Liberii w najnowszym wybuchu: wirus eboli niszczy ludzkie organy wewnętrzne i po śmierci ciało rozkłada się błyskawicznie: mięknie i tkanki zamieniają się w galaretę, nawet jeśli przechowuje się je w niskich temperaturach. Spontaniczne przekształcenie się w płyn, tak dzieje się z osobami zabitymi wirusem ebola! Autor wymieniony w p. 1 – dr Horowitz, łaja Gorącą Strefę za pracę politycznie poprawną, według mnie dlatego, że jego książka stara się być bardzo prawdziwa. Incydent z ebolą w 1976 w Zairze za prezydenta Mobutu Sese Seko, był wprowadzeniem GMO eboli do Afryki.

CAŁA AFRYKA I AFRYKA ZACHODNIA OD LAT BYŁY MIEJSCAMI TESTOWANIA POJAWIAJĄCYCH SIĘ CHORÓB, ZWŁASZCZA EBOLI

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i kilka innych agencji ONZ zostały zamieszane w wybór i wrobienie krajów afrykańskich w uczestnictwo w testowaniu i promowaniu szczepień, choć wykonujących rożne testy. Artykuł Jona Rappaporta z 2 sierpnia 2014 Afryka zachodnia: co robią badacze broni biologicznej w strefie eboli? [West Africa: What are US Biological Warfare Researchers Doing in the Ebola Zone?] w Global Research precyzuje problem stojący przed afrykańskimi rządami.

W tym jak i w innych artykułach widoczne są, między innymi:

(a) Amerykański Wojskowy Instytut Badań Medycznych nad Bronią Biologiczną (USAMRIID), dobrze znany ośrodek badań nad bronią biologiczną w Fort Detrick, Maryland

(b) Tulane University w New Orleans, USA, zdobywca funduszy na badania, w tym ponad $7 mln z Krajowego Instytutu Zdrowia (NIH) na finansowanie badań nad wirusową gorączką krwotoczną Lassa

(c) Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC)

(d) Lekarze Bez Granic (znani pod francuską nazwą Medicins Sans Frontiers)

(e) Tekmira, kanadyjska firma farmaceutyczna

(f) Brytyjska GlaxoSmithKline, i

(g) Rządowy szpital w Kenema, Sierra Leone.

Raporty opowiadają historie o amerykańskim Departamencie Obrony (DoD) finansującym testy z ebolą na ludziach, które rozpoczęły się kilka tygodni przed wybuchem eboli w Gwinei i Sierra Leone. Raporty są dalej sporządzane i twierdzą, że DoD dał kontrakt o wartości $140 mln Tekmirze na przeprowadzenie badań nad ebolą. Ta praca badawcza obejmowała infekcję śmiertelnego wirusa eboli zdrowym osobom. Dlatego DoD jest na liście kolaborantów „Pierwszych na Ludziach” prób klinicznych eboli (NCT02041715), które rozpoczęły się w styczniu 2014, tuż przed ogłoszeniem epidemii eboli w marcu w Afryce zachodniej. Jedyną pozytywną i etyczną gałązką oliwną widoczną w całym moim czytaniu jest to, że Theguardian.com napisał: „Finansowanie przez amerykański rząd testów eboli na zdrowych osobach pojawia się pośród ostrzeżeń ze strony wybitnych naukowców z Harvard i Yale, że takie eksperymenty na wirusie ryzykują wybuchem światowej epidemii”. To zagrożenie trwa nadal.

POTRZEBA CZYNNOŚCI PRAWNYCH W CELU OTRZYMANIA ODSZKODOWAŃ ZA DOZNANE SZKODY Z POWODU KONTYNUACJI NIESPRAWIEDLIWOŚCI W KWESTII ZGONÓW, KRZYWD I TRAUMY NARZUCONEJ NA LIBERYJCZYKÓW I INNYCH AFRYKAŃCZYKÓW POPRZEZ EBOLĘ I INNE CZYNNIKI CHOROBOWE.

Ameryka, Kanada, Francja i W Brytania uczestniczą w odrażających i szatańskich działaniach jakimi są te testy z ebolą. Potrzebne jest ubieganie się o odszkodowania karne i cywilne za szkody, i afrykańskie kraje i narody powinny zapewnić sobie adwokatów by otrzymać zadośćuczynienie od tych krajów, pewnych korporacji i ONZ. Jest wiele dowodów przeciwko Tulane University, i tam powinny rozpocząć się procesy. Artykuł Yoichi Shimatsu opublikowany 18 sierpnia 2014 w Liberty Beacon – Wybuch eboli zbiega się z kampaniami szczepień ONZ [The Ebola Breakout Coincided with UN Vaccine Campaigns].

AFRYKAŃSCY LIDERZY I KRAJE MUSZĄ POKIEROWAĆ OBRONĄ NIEMOWLĄT, DZIECI, AFRYKAŃSKICH KOBIET I MĘŻCZYZN I OSÓB STARSZYCH. CI OBYWATELE NIE ZASŁUGUJĄ NA TO BY WYKORZYSTYWAĆ ICH JAKO KRÓLIKI DOŚWIADCZALNE!

Afryce nie wolno pozwolić na to by kontynent stał się miejscem wywózki i składowania niebezpiecznych substancji chemicznych, niebezpiecznych leków i czynników chemicznych lub biologicznych pojawiających się chorób. Istnieje pilna potrzeba pozytywnych działań w zakresie ochrony mniej zamożnych z biedniejszych krajów, zwłaszcza obywateli afrykańskich, których kraje nie są tak naukowo jak i przemysłowo wyposażone jak Stany Zjednoczone i większość krajów zachodnich, źródła większości wirusowych lub bakteryjnych GMO, które zostały specjalnie zaprojektowane jako broń biologiczna. Najbardziej niepokojące jest to, że rząd USA kierował laboratorium badawczym bioterroryzmu nad wirusową gorączką krwotoczną w Sierra Leone. Czy są jakieś inne? Wszędzie tam gdzie one istnieją, to jest czas by je rozwiązać. Jeśli istnieją jakieś inne takie miejsca, to wskazane jest, by podjęły spóźniony, ale istotny krok: by Sierra Leone zamknęła amerykańskie laboratorium broni biologicznej i zatrzymała dalsze badania w Tulane University.

Świat musi się tym zainteresować. Wszyscy Afrykańczycy, Amerykanie, Europejczycy, narody Bliskiego Wschodu, Azjaci i ludzie z każdego kąta świata powinni wyrazić zdumienie. Narody afrykańskie, zwłaszcza obywatele Liberii, Gwinei i Sierra Leone stają się ofiarami i umierają każdego dnia. Posłuchajcie ludzi którzy nie mają zaufania do szpitali, którzy nie mogą się witać uściskiem dłoni, przytulać swoich krewnych i przyjaciół. Umierają niewinni ludzie i oni potrzebują naszej pomocy. Kraje są biedne i nie stać ich na sprzęt ochrony osobistej (PPE) wymagany w tej sytuacji. Zagrożenie jest realne, i jest szersze niż tylko kilka krajów afrykańskich. Wyzwanie jest globalne, i prosimy o pomoc zewsząd, w tym od Chin, Japonii, Australii, Indii, Niemiec, Włoch, a nawet od ludzi o dobrym sercu ze Stanów Zjednoczonych, Francji, W Brytanii, Rosji, Korei, Arabii Saudyjskiej i z każdego miejsca które chce nam pomóc. Sytuacja jest dużo gorsza niż my z zewnątrz możemy sobie wyobrazić, i musimy zapewnić im wszelką pomoc. Żeby zapewnić by przyszłość miała mniej tego rodzaju tragedii, ważne jest by teraz żądać by nasi liderzy i rządy były uczciwe, transparentne, sprawiedliwe, i zaangażowane produktywnie. Oni muszą być odpowiedzialni wobec narodów. Proszę sprzeciwiajcie się i zatrzymajcie testowanie eboli i szerzeniu się tej podłej choroby.

Bardzo dziękuję. Z szacunkiem

Dr Cyril E Broderick, Sr.

O autorze: Dr Broderick – b. profesor Wydz. Patologii Roślin, University of Liberia, Wydział Rolnictwa i Leśnictwa. Przez wiele lat wykładał na Wydziale Rolniczym na University of Delaware.

http://www.caribdirect.com/ebola-western-creation-fact-falacy/
Africans Know Ebola and AIDS are Bio Weapons
Źródło: http://www.zengardner.com/africans-know-ebola-aids-bio-weapons/
White Wolf – 25.09.2014, tłum. Ola Gordon

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 17 do “Afrykańczycy wiedzą że ebola i AIDS to broń biologiczna”

 1. Zerohero said

  Nie można wykluczyć testowania wirusa GMO, ale z powyższego tekstu w żadnym stopniu to nie wynika. Autor ma uzasadnione obawy/przesłanki i nic więcej. Zamienianie się zwłok „w płyn”, powoływanie na książkę S.Kinga – po co marnuje miejsce na takie bzdety. Szukałem w tym tekście jakiegokolwiek istotnego faktu i nie znalazłem.

  Kraje są biedne i nie stać ich na sprzęt ochrony osobistej (PPE) wymagany w tej sytuacji.

  To prawda, ale nie tylko o biedę finansową tu chodzi. Jest też bieda umysłowa. W Afryce intrygi polegają często na oskarżeniu o czary, popularna jest wiara, że seks w dziewicą leczy z HIV itp. Zapomnijcie o higienie, zapomnijcie o kwarantannie. Po co tam futurystyczny bioskafander jak ludzie biorą meterac po zamarłym, bo szkoda by się zmarnował?

 2. Zerohero said

  http://pracownia4.wordpress.com/2014/10/03/ebola-wrocila-i-jest-gorsza-niz-kiedykolwiek-czy-to-dlatego-ze-przenosi-sie-droga-kropelkowa

 3. Mańka said

  Jak się „produkuje” AIDS i co to jest „wirus AIDS”?

 4. Boydar said

  Tak mi się tylko skojarzyło …

 5. aaaaaaaaa said

  trzeba Ebolą posprzątać teren, aby dobrać się do złóż Afryki ……czarne lemingi jeszcze nie wiedzą,…. my już wiemy bo choć Polska kraj mały sprzedano już wszystko ………

 6. marta15 said

  obawaim ze ze oni traktuja afrykanczykow jako swinki doswiadzalne aby wypuscic gotowego virusa na europe i stany. wypuszczenie virusa sprawi ze oglosza tzw pandemie, zarzadza jakis stan wyjatkowy i zrobia co chca z miliardami bezbronnych , wystradzonych i bezsilnych ludzi. Iscie szatanski plan, ale czegoz innego spowdziewac sie od szatanow w ludzkiej skorze?

 7. NICK said

  (4). P. Boydar. Myślę, że to nie dziwota? Że nikt Pana nie skrytykował. Za (4).

 8. Plausi said

  Czy Grudziądz należy do Afryki ?

  To już kolejny temat afrykański po niedzielnym, który jak to z ważnymi tematami, nie zainteresował nikogo zbytnio, za to tematy oboczne, cieszą się niebywałym powodzeniem. A przecież tematy afrykańskie dotyczą nas Polaków z uwagi na naszą od wieków ustaloną pozycję w imperium bezpośrednio.

  Eksperymenty z medykamentami wcale nie potrzebuje przemysł farmaceutyczny przeprowadzać w Afryce, skoro potrafi n.p. w Grudziądzu. Czy Grudziądz może należy już do Afryki ? Czy Polacy są białymi murzynami ?

  Więcej na temat wykładni przysięgi Hipokratesa w dalszych tekstach, zresztą postęp medycyny jest sukcesem ludzi sukcesu, tylko oni są w stanie w pełni z niego korzystać, n.p. z możliwości wymiany części zamiennych, nazywanych transplantacją.

  Jednakże, jeśli rozważyć zabiegi odnośnie przejęcia przez wielkie organizacje ziemi uprawnej Afrykanów, to zabiegi biologiczne o redukcję konsumentów żywności w Afryce byłyby logicznym krokiem. W gruncie rzeczy podobne procesy dałoby się zaobserwować także na terenie Polski, gdzie obecnie zarządzający Polakami dbają o to, aby doprowadzić do bankructwa polskich rolników, a przynajmniej zniechęcić ich do jakiejkolwiek produkcji. Afera ukraińska na pewno spowoduje oddawanie sadów przez polskich sadowników, organizacjom finansowo daleko silniejszym, gdyż wielu będzie musiało się zadłużyć przy braku zbytu produktów. Ekscesy USA na Ukrainie oddziałują na wielu płaszczyznach, likwidacja drobniejszych rolników w Polsce byłaby wcale pożądanym efektem dodatkowym.

  Wymieniony w tekście „Fort Detrick ” jest zasłużonym centrum produkcji broni biologicznej USA. Czy specjalizował się w eboli czy AIDS nie mamy żadnych informacji na ten temat, jest jednak wiadomym, że obok innych chorobotwórczych środków bojowych wyprodukowano tam antrax (węglik), przy pomocy którego zlikwidowano parę niewygodnych osób. Władze USA usiłowały tam atakiem bronią biologiczną przy okazji obciążyć ówczesnego kozła ofiarnego Bin Ladena, wyznaczonego do tej roli przez władze USA po słynnym rozwaleniu trzech drapaczy chmur w NY. Niestety specjaliści w USA, którzy materiał badali, stwierdzili, że pochodzi on bez wątpienia z Fort Detrick. Potencjalni świadkowie wzgl. podejrzani zmarli zanim zdążyli się oficjalnie wypowiedzieć, ale coś takie przydarzyło się przecie też Milosewiczowi w Trybunale w Haadze, tzn. to jest normalne.

  Niestety, udało się mediom skoncentrować uwagę konsumentów na atomowej broni masowego rażenia, zarówno broń chemiczna jak i biologiczna zostały zapomniane. Broń biologiczna ma tę właściwość, por. puszkę Pandory, że może zostać wymierzona także przeciwko temu, który atak tą bronią wymierzył. Zadaniem fachowców jest opracować taką technologię, że broń biologiczna razi tyko przeciwnika, co jest możliwe, jak pokazał w/w przykład antraxu.

  Przytoczmy jeszcze raz wypowiedź o Trumanie: „administracja demokratycznego państwa popełni każdą zbrodnię, jeśli to leży w jej interesie albo interesie jej zleceniodawców „, jako że wyznajemy tę głęboką wiarę w „państwo demokratyczne”, uważamy krążące teorie o syntetycznym pochodzeniu eboli czy AIDS za możliwe, ale niestety nie dowiedzione, przynajmniej nam nie są znane dowody. To, że coś takiego jest technicznie możliwe, nie mamy ani cienia wątpliwości.

  Naturalnie brakuje nam wyobraźni, aby sobie przedstawić, co wojskowe i inne służby w rzeczywistości wyprawiają, rozsądnie jest przyjąć, że wszystko co jest możliwe, jest też w końcu przez kogoś wypróbowane. Mało znany jest fakt, że nie tylko USA testowały na więźniach Wehrmachtu, konwencja genewska nie zawsze obowiązuje, szczególnie jeśli jest dyskretnie omijana, i osobach cywilnych środki oddziałujące na psychikę, ale także obóz warszawski przeprowadzał tego rodzaju badania, przy czym wyspecjalizowane były jednostki w ZSRR i Czechosłowacji.

  Bliskość tych dwu obozów (Wschód i Zachód) nie powinna nam zaciemniać sprawy, że podobne badania i testy były równolegle obok w/w obozów przeprowadzane w bardziej znaczących krajach jak choćby: Chiny, Japonia, Indie, Indonezja i.t.d. naszego podopiecznego Izraela nie powinniśmy też pominąć.
  .
  Z wymienionej w tekście organizacji „Medicins Sans Frontiers ” (typowa NGO) pochodził też znany aktywista z Francji , który swą wiedzę medyczną miał wykorzystać do wsparcia handlu organami rozwiniętemu w Kosowie pod jego uważnym okiem gubernatora Kosowo z ramienia ONZ.

  W niczym nie ujmując lekarzom, którzy z poświęceniem zajmują się niesieniem pomocy nieszczęśnikom w wielu krajach, są organizacje pomocy, nazywane chętnie niezależnymi (NGO) znakomitą okazją do działalności szpiegowskiej, dywersyjnej a także przestępczej. Przyjęcie postawy naiwniaka, który wierzy, że NGO czy inna organizacja humanitarna jest organizacją rzeczywiście niezależną i tylko humanitarną, jest może wygodne, ale nie ma zbyt wiele wspólnego z realiami. KAŻDA organizacja z obcego kraju może i jest wykorzystywana także do innych zadań, do obowiązków służb należy inwigilować takie organizacje, przy czym „niesienie pomocy” ma ZAWSZE funkcję polityczną, przynajmniej jako oddziaływanie na świadomość wspieranych ale nie tylko.

  Historia „S” jako operacja w ramach podboju bloku wschodniego jest znakomitą tego ilustracją.

 9. jowram said

  Trzyletni „Joel” (na zdjęciu) wracał z kościoła do domu w niedzielę 1 lipca, trzymając mocno swoją Biblię dla dzieci. Nagle usłyszał i zobaczył, jak mężczyźni w maskach strzelają z wielkich czarnych karabinów. To islamiści z Boko Haram wtargnęli do Attagary, jego wioski na północnym-wschodzie Nigerii. Joel zaczął biec do domu, ale trzech bojowników chwyciło go i zażądało, by oddał im Biblię. Gdy Joel odmówił, jeden z bojowników wyrwał mu ją z ręki i wrzucił do płonącego obok stosu. Joel pobiegł za swoją Biblią i próbował wygrzebać ją patykiem z płomieni. Wtedy jeden z bojowników uderzył go w głowę Kałasznikowem i wepchnął do ognia. Następnie przygniótł go butem i przytrzymał w płomieniach. „Ty uparty bezbożniku” – syknął i zostawił chłopca na wpół umarłego.

  /Źródło: The Voice of the Martyrs USA/

 10. A-a said

  Już mają leki! to się NAZYWA ROBIĆ BIZNES! Najpierw wychodować choróbsko a potem leki!

 11. A-a said

  Więcej o hodowli i biznesie:

  „About Tekmira
  Tekmira Pharmaceuticals Corporation is a biopharmaceutical company focused on advancing novel RNAi therapeutics and providing its leading lipid nanoparticle delivery technology to pharmaceutical partners. Tekmira has been working in the field of nucleic acid delivery for over a decade and has broad intellectual property covering LNPs. Further information about Tekmira can be found at http://www.tekmirapharm.com. Tekmira is based in Vancouver, B.C.”
  http://investor.tekmirapharm.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=830680

 12. Boydar said

  Przepraszam za źródło, ale nie ma co wybrzydzać. To tylko w ramach dyskusji –

  http://www.monitor-polski.pl/leczenie-eboli-wg-anonimowego-lekarza-pracujacego-nad-tym-wirusem/

 13. Romank said

  http://www.monitor-polski.pl/oswiadczenie-na-wypadek-wojny-z-rosja/

 14. Zerohero said

  @12, 13

  Oświadczenie spoko, a ten tekst o Eboli…

  wirus tak szybko i całkowicie metabolizuje i zużywa całą dostępną wit. C

  Problem w tym, że wirus nie prowadzi metabolizmu. Nawet w celu rozmnażania wykorzystuje metabolizm komórki gospodarza. To jest cecha wirusów właśnie. Dodam, że wciskanie w temat srebra koloidalnego to już ni przypiął ni przyłatał.

  i ten „anonimowy” lekarz…

  artykuł cienki jak siki weroniki

 15. Musimy byc przygotowani na wszystko wobec tego. Widac ze zachorowania rozprzestrzeniaja sie i po Europie no i w Kanadzie tez….ciekawe prawda?
  A dodatkowo ze ten ‚virus’ moze sie wymieszac z wirusiskiem grypy no to juz klapa na sto dwa.
  Amargedon juz tuz tuz.

 16. alex said

  e b o l a – k r o p e l k o w a !!! Amerykanin, dr Eric Pianka już w 2006r. rzucił hasło DEPOPULACJI 90% Ludzkości za pomocą . . . wirusa Eboli. Było to w szczególnym czasie rządów NEOKONÓW (2001-2008, pod prezydentem G.W.Bushem).

  Dr Eric Pianka w 2006r zgłosił w/w Ideę Depopulacji na Uniwersytecie w Teksasie ( stan rodziny Bushów) otrzymując zresztą . . . owację na stojąco.

  Ta Depopulacja, co to niby ma ulżyć Matce Ziemi to jednak nic innego, jak imperialne dążenie USA do ciągłego dostępu i docelowo – ZAGARNIĘCIA – ZŁÓŻ – MINERALNYCH – ZIEMI, które to cele przy postępującym wzroście populacji innych narodów – stają się coraz trudniejsze do realizacji (martwili się juz tym m.in. Kissinger, Brzeziński, Bill Gates , TedTurner, szef CNN-u – również zwolennicy Depopulacji Ziemi).

  Oto słowa dr Erica Pianki :
  „Wojny i głód tego nie dokonają ( depopulacji). Zamiast tego są choroby bardziej efektywne i szybsze w zabiciu miliardów ludzi, którzy muszą. wkrótce umrzeć, jeśli kryzys populacji ma być rozwiązany. AIDS nie jest skutecznym zabójcą, bo jest zbyt powolny. MÓJ – ULUBIONY – KANDYDAT – DO – ELIMINACJI -90% – LUDNOŚCI – ŚWIATA – TO – PRZENOSZONY – DROGĄ – KROPELKOWĄ – E B O L A (Ebola Reston)” – http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/13/ludobojstwo-szczepionkowe-eskalacja-przemocy/

  . Jest to mowa dr. Pianki, powtórmy, już z 2006 roku! , ze środka kadencji rządu NEOKONÓW i Prezydenta G.W.Busha ( lata 2001 – 2008) Bez wątpienia wystąpienie Pianka nie było bez związku z polityką NEOKONÓW, którzy bazując na amerykańskich geostrategicznych Doktrynach ( Brzezińskiego/ Busha/. Wolfowitz’a/ Sharansky’ego) stworzyli tzw. PNAC – Projekt for New American Century – Projekt na Nowe Amerykańskie Stulecie, deklarujący wprost konieczność osiągnięcia przez USA + Izrael DOMINACJI – NAD – ŚWIATEM – K A Ż D Ą – M E T O D Ą, nawet za pomocą Militarnej Wojny PREWENCYJNEJ (wyprzedzającej),

  Polecam też wywiad ze znakomitym amerykańskim analitykiem, historykiem – Websterem Tarpley’em, który już kilka lat temu ostrzegał świat i samych Amerykanów przed szaleństwem amerykańskiej geostrategii, m.in. przed planami Depopulacji, żywo obecnymi w otoczeniu obecnego Prezydenta USA – B. Obamy. Opowieść Tarpleya jest, niestety . . . Mową Proroka, sami sprawdźcie: http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geostrategia_usa,p313728842 —– lub (to samo) Google: „Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem”: (geostrategia USA, wojna z Chinami/Rosją, Polski Kryzys Rakietowy, szczególnie dla nas Polaków ważny fragment: II Część, od minuty: 2: 41)

 17. alex said

  e b o l a – k r o p e l k o w a !!! Amerykanin, dr Eric Pianka już w 2006r. rzucił hasło DEPOPULACJI 90% Ludzkości za pomocą . . . wirusa Eboli.

  Było to w szczególnym czasie rządów NEOKONÓW (2001-2008, pod prezydentem G.W.Bushem).
  Dr Eric Pianka w 2006r zgłosił w/w Ideę Depopulacji na Uniwersytecie w Teksasie ( stan rodziny Bushów) otrzymując zresztą . . . owację na stojąco.

  Ta Depopulacja, co to niby ma ulżyć Matce Ziemi to jednak nic innego, jak imperialne dązenie USA do ciągłego dostępu i docelowo – ZAGARNIĘCIA – ZŁÓŻ – MINERALNYCH – ZIEMI, które to cele przy postępującym wzroście populacji innych narodów – stają się coraz trudniejsze do realizacji (martwili się juz tym m.in. Kissinger, Brzeziński, Bill Gates , TedTurner, szef CNN-u – również zwolennicy Depopulacji Ziemi).

  Oto słowa dr Erica Pianki :
  „Wojny i głód tego nie dokonają ( depopulacji). Zamiast tego są choroby bardziej efektywne i szybsze w zabiciu miliardów ludzi, którzy muszą. wkrótce umrzeć, jeśli kryzys populacji ma być rozwiązany. AIDS nie jest skutecznym zabójcą, bo jest zbyt powolny. MÓJ – ULUBIONY – KANDYDAT – DO – ELIMINACJI -90% – LUDNOŚCI – ŚWIATA – TO – PRZENOSZONY – DROGĄ – KROPELKOWĄ – E B O L A (Ebola Reston)” – http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/13/ludobojstwo-szczepionkowe-eskalacja-przemocy/ .

  Jest to mowa dr. Pianki, powtórzmy, już z 2006 roku! , ze środka kadencji rządu NEOKONÓW i Prezydenta G.W.Busha ( lata 2001 – 2008) Bez wątpienia wystąpienie Pianka nie było bez związku z polityką NEOKONÓW, którzy bazując na amerykańskich geostrategicznych Doktrynach ( Brzezińskiego/ Busha/. Wolfowitz’a/ Sharansky’ego) stworzyli tzw. PNAC – Projekt for New American Century – Projekt na Nowe Amerykańskie Stulecie, deklarujący wprost konieczność osiągnięcia przez USA + Izrael DOMINACJI – NAD – ŚWIATEM – K A Ż D Ą – M E T O D Ą, nawet za pomocą Militarnej Wojny PREWENCYJNEJ (wyprzedzającej), Zpewne wojna biologiczna nie jest odrzucana w tym Plnie, co wiadć po intensywnych badaniach Amerykanów nad BIO-bronią, również tą,która leży w zakresie GMO (koncern MONSANTO)

  Polecam też wywiad ze znakomitym amerykańskim analitykiem, historykiem – Websterem Tarpley’em, który już kilka lat temu ostrzegał świat i samych Amerykanów przed szaleństwem amerykańskiej geostrategii, m.in. przed planami Depopulacji, żywo obecnymi w otoczeniu obecnego Prezydenta USA – B. Obamy.
  Opowieść Tarpleya jest, niestety . . . Mową Proroka, sami sprawdźcie: http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_geostrategia_usa,p313728842 —– lub (to samo) Google: „Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem”: (geostrategia USA, wojna z Chinami/Rosją, Polski Kryzys Rakietowy, szczególnie dla nas Polaków ważny fragment: II Część, od minuty: 2: 41)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: