Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ambasada USA w Polsce wydała wizę homoseksualnemu „małżonkowi”

Posted by Marucha w dniu 2014-10-06 (Poniedziałek)

Przedstawiciele ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce uroczyście ogłosili wydanie wizy dla pierwszego homoseksualnego „małżonka”. Amerykanie konsekwentnie realizują strategię wspierania odmienności seksualnych w naszym regionie Europy.

„Historyczny dzień! We wtorek 30 września wydaliśmy pierwszą wizę imigracyjną do USA dla polskiego małżonka tej samej płci. Gratulacje!” – ogłosiła uroczyście ambasada na Twitterze. Amerykanie nie zdradzają jakiej płci był „małżonek” ani nie odpowiadają na tłumaczenie, iż formalne związki osób tej samej płci nie są dopuszczone w Polsce prawnie.

Nasz „wierny sojusznik” od lat nie może znieść wiz dla Polaków, ale chętnie wspiera środowiska LGBT w Polsce i w krajach Europy Środkowej. Przedstawiciele ambasady wspierali wszystkie Parady Równości w Warszawie, a ich koledzy na Węgrzech, w Rumunii czy Serbii, oficjalnie w nich uczestniczyli.

Jednocześnie USA nie promują podobnych „wartości” w sojuszniczych państwach takich jak Arabia Saudyjska.

Na podstawie: natemat.pl, wprost.pl
http://autonom.pl

Komentarzy 12 do “Ambasada USA w Polsce wydała wizę homoseksualnemu „małżonkowi””

 1. Dictum said

  Już nawet nie chce się cokolwiek powiedzieć.

 2. marta15 said

  a moze nam zdradza tez jakiego typu choroby weneryczne ten „malzonek” przeniesie na grunt amerykanski?

 3. marta15 said

  „..Relacje seksualne pomiędzy osobami tej samej płci narażają homoseksualistów, lesbijki i osoby biseksualne na wysokie ryzyko zapadnięcia na choroby przenoszone drogą płciową (ch.p.d.p.), zranienia fizyczne, zaburzenia psychiczne a nawet skrócenie wieku życia. Istnieje pięć zasadniczych cech, które różnią relacje homoseksualne od relacji heteroseksualnych ze względu na określone konsekwencje medyczne. Oto one:

  Poziom promiskuityzmu
  W okresie przed wybuchem epidemii AIDS, w badaniach przeprowadzonych w roku 1978, 75% białych homoseksualistów deklarowało posiadanie WIECEJ niż 100 męskich partnerów seksualnych w ciągu życia 15% miało 100-249 partnerów seksualnych; 17% 250-499; 15% miało 500-999, a 28% zadeklarowało posiadanie WIECEJ NIZ 1000 męskich partnerów seksualnych.
  W następnych latach poziom promiskuityzmu obniżył się, ale kilku obserwatorów obawia się, że promiskuityzm znowu ZBLIZA SIE do poziomu z lat siedemdziesiątych. Konsekwencją medyczną promiskuityzmu u homoseksualistów jest ZNACZNIE większe prawdopodobieństwo zakażenia HIV/AIDS, syfilisem i innymi ch.p.d.p.
  Podobnych poziomów promiskuityzmu nie odnotowano wśród lesbijek.
  Jednakże w badaniach australijskich 93% lesbijek poinformowało o tym, że miało stosunki seksualne z mężczyznami, przy czym lesbijki 4,5 raza częściej aniżeli kobiety heteroseksualne. Każdy stopień zmienności partnera seksualnego niesie z sobą ryzyko zakażenia ch.p.d.p.
  Zdrowie fizyczne
  Powszechne wśród gejów praktyki seksualne prowadzą do licznych ch.p.d.p. oraz zranień fizycznych, które są praktycznie NIEZNANE w populacji heteroseksualnej. Także u lesbijek występuje podwyższone ryzyko ch.p.d.p. Poza tym, w badaniach przeprowadzonych w australijskiej klinice ch.p.d.p. stwierdzono, że lesbijki trzy do czterech razy częściej aniżeli kobiety heteroseksualne odbywają stosunki seksualne z mężczyznami zagrożonymi HIV.
  Zdrowie psychiczne
  Dobrze udokumentowane badaniami są WYSOKIE wskaźniki zaburzeń psychiatrycznych wśród homoseksualistów i lesbijek, w tym depresji, narkomanii i prób samobójczych. Są one faktem nawet w Holandii, gdzie związki homoseksualne, lesbijskie i biseksualne (GLB) są znacznie bardziej akceptowane przez społeczeństwo niż w USA. Istnieje ścisła korelacja POMIEDZY depresją i narkomanią a niebezpiecznymi praktykami seksualnymi, które prowadzą do poważnych problemów medycznych.
  Długość życia
  Jedyne przeprowadzone badanie epidemiologiczne dokonujące pomiaru długości życia mężczyzn, którzy są homoseksualistami lub biseksualistami, wykazało, że tracą oni do 20 lat życia.
  Monogamia
  Monogamia – w znaczeniu długotrwałej wierności seksualnej ? jest rzeczą RZADKA W ZWIAZKACH GLB, zwłaszcza wśród homoseksualistów.
  Jedno z badań wykazało, że 66% par homoseksualnych informowało o stosunkach seksualnych poza związkiem, które miały miejsce w ciągu pierwszego roku, a prawie 90% miało stosunki seksualne poza związkiem po pięciu latach jego trwania.
  Zachęcanie ludzi do angażowania się w obarczone ryzykiem zachowania seksualne stwarza ZAGROZENIE dla ich zdrowia i może prowadzić do skrócenia wieku ich życia. Jednak właśnie to czynią pracodawcy i podmioty rządowe, kiedy zapewniają parom GLB zasiłki albo status, który sprawia, że związki GLB wydają się bardziej akceptowane przez społeczeństwo. ………..”

  http://www.upadeknarodu.cba.pl/homo-choroby.html

 4. marta15 said

  promocja homoseksualzimu to NIE TYLKO promocja demoralizacji, rozwiazlosci seksualniej , perwersji, dywersyjnego rozwalania znaczenia rodzina i rodzicielstwo, to takze PROMOCJA chorob wenerycznych, narkomani, chorob psychiatrycznych itd,
  bo sa one bezposrednio POWIAZANE z calym tym szatanskim homoseksulanym przemyslem wciskanym nam na potege.

 5. Brat Dioskur said

  Odradza sie takowym „malzonkom” podroze poslubne do Maroka!Aktualnie bowiem cale Imperium Brytyjskie skierowalo wszystkie swoje sily w celu uwolnienia swojego 77 letniego poddanego ,ktory zakochal sie w jakims marokanskim „dziewczyncu ” za co dostal 6 miesiecy jaila !Juz siedzi za kratkami i zapewne juz mu tam pucuja „rure wydechowa”…..
  Byc moze jednak Sejm pospieszyl sie nieco z tymi zaswiadczeniami otwierajacymi pedalom droge do slubnegoy kobierca w krajach postepowych jako ze wlasnie doniesiono o udanym przeszczepie macicy w Szwecji .Dawczynia byla 61 kobieta a biorca 36-scio latka .Dziecko jest wczesniakiem i przyszlo na swiat przez cesarke.Tak wiec przed Anna Grodzki otwieraja sie szerokie perspektywy i kontakt z Paliglupem nie musi sie ograniczac juz tylko do tanca…..i moze przyniesc namacalne dowody afektu!
  Jezeli wiec masowo faceci poddajacy sie operacja zmiany plci nie tylko obetna sobie „kaprala” ale jeszcze dokonaja przeszczepu macicy to nawet najwiekszy malkonetent nie bedzie mogl odmowic takowym prawa do czucia sie kobieta !A na dyskotekach czy w knajpach nie potrzeba bedzie juz przeprowadzac na kandydatkach do „przepierki” testu „Crocodille Dundee”….
  Okazuje sie nawet w miare konserwatywna Japonia zostala zarazona pedalskim bakcylem .W jednym z ZOO skojarzono dwie hieny celem uzyskania potomstwa. Po dwoch latach zwiazku nie doczekano sie jednak owocow i jakiez bylo zdumienie badaczy ,kiedy sie okazalo ze skojarzono …dwa samce!Kierownictwo ZOO zaklina sie ,ze bylo przekonane ,iz hieny sa plci przeciwnej,jednak pozostaje uzasadnione podejrzenie ,ze za tym wszystkim stoja emisariusze postepu i humanizmu rodem z UE!

 6. jowram said

  Piotr Moskwa: Sądownictwo w Polsce posługuje się pieczęcią Szatana ! Po Proteście ws. Marii Ziemiańskiej odnotowaliśmy blisko 150 milionowy atak na serwery Polskich Mediów Niezależnych. Trafiliśmy w czuły punkt mafii sądowniczej w Polsce, która działa w imię Bestii tj. 666. Takiego ataku dokonują zawirusowane komputery-boty na usługach zbrodniarzy w togach ze stęplem Szatana. Szatańskie sądy w Polsce idą w tzw. rozsypkę. Prawda to Wyzwolenie i Zwycięstwo ! – Prawda bez Cenzury, Tajemnic i Granic @InfoekspresNGI system Global Infoekspres 1998-2014

  Komunikaty i inne informacje obecnie dotyczące Infoekspres.pl i ważnych spraw znajdą Państwo na stronie https://twitter.com/InfoekspresNGI
  O odzyskanie sprawności technicznej powiadomimy wszystkich stosownym komunikatem.

 7. Boydar said

  Zupełnie nie rozumiem dlaczego się szczerze nie cieszycie z tego faktu (no, z tą wizą); przecież niechby wydali wizy im wszystkim 🙂
  A gdyby do grona wybrańców mogli dołączyć jeszcze … (nie wiem czy mają tyle formularzy, tu może być problem).

 8. Miet said

  Re.7.
  Panie Boydar, proszę, niech mnie Pan nie straszy.
  Tutaj w San Francisco mamy tego dziadostwa po dziurki w nosie – gdyby jeszcze ta plaga z Polski przybyła, to nic, tylko trzymać się za d..ę i spiep….ć gdzie pieprz rośnie.:-)))

 9. Dictum said

  ad. 8.
  Panie Miet, byłaby prosta sprawa – całe tatałajstwo won tam, a Pan i reszta normalnych, co żyje na obcej ziemi – wracacie tu.

 10. Boydar said

  No, jak się chce, to wszystko można poukładać 🙂

 11. Filo said

  Nalezy sie drobne sprostowanie:
  W USA sa takie stany, a zdaje sie od tego tygodnia okolo polowy stanow, ktore uznaja zwiazki homo. To nawet nie musi byc slub. Wystarczy tzw. wiza dla „de facto” czyli tacy co sa w zbuku przez 12 chyba miesiecy.
  Na terenie ambasady USA dziala prawo amerykanskie a nie polskie. Wiec tak naprawde ta wiza nie ma nic wspolnego z Polska bo wiza amerykanska w polskim paszporcie upowaznia do opuszczenia kraju i wjazdu do Stanow. Bywa i tak, ze nie zawsze jest to latwa wiza bo ptrzeba miec potwierdzenie pedalstwa. I tu moga sie przydac zwiazki pedalskie w Polsce albo w USA. Kazda ambasada ma swoje szpiegowskie metody sprawdzania kandydatow do wizy.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Warto dodać, że w tych stanach (około połowy), które NIE uznają związków homo, przepisy prawne są o wiele ostrzejsze, niże te, które wprowadził dyktator Putin.
  Wbrew temu, co twierdzą nierządnice dziennikarskie, Putin zakazał jedynie propagandy homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży – szkoły, przedszkola itd. Pedalstwa nie zakazał.
  W Polsce natomiast jawnie kryminalna, pedofilska organizacja „Ponton” działa bez przeszkód.

Sorry, the comment form is closed at this time.