Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Katolicka Agencja Informacyjna wspiera wysłanie broni na Ukrainę

Posted by Marucha w dniu 2014-10-08 (Środa)

Z ogromnym zdziwieniem przeczytałem we wczorajszym wieczornym serwisie Katolickiej Agencji Informacyjnej oświadczenie zatytułowane „Mamy obowiązek wspierać Ukrainę – Apel!”.

Oświadczenie to podpisało nie stowarzyszenie katolickie czy grupa księży lub świeckich działaczy katolickich, ale 14 osób znanych z poprawności politycznej oraz ze swych sympatii do nieboszczki Unii Demokratycznej vel Unii Wolności, a także powiązanych ideowo z „Gazetą Wyborczą”. Wśród nich m.in. Zbigniew Bujak i Władysław Frasyniuk, szefowie nieistniejących już dziś ugrupowań politycznych. Wśród tych osób jest tylko jeden duchowny – dominikanin Maciej Zięba [prawdopodobnie mason, vide: http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/masoneria-polska-2009-stanislaw-krajski,1630.html – admin].

Rodzą się dwa pytania. Po pierwsze, dlaczego KAI udostępnia swoje łamy dla takich oświadczeń politycznych, a równocześnie milczy na temat ważnych wydarzeń kościelnych jak upamiętnienie w ostatnią niedzielę księży rzymskokatolickich pomordowanych przez zbrodniarzy z UPA i SS Galizien?

Po drugie, oświadczenie zawiera apel, aby Polska wspierała Ukrainę na wszystkich polach w tym także na:

2. Militarnym, poprzez wspomaganie armii ukraińskiej sprzętem bojowym, szkoleniem i doradztwem a także poparcie ukraińskich aspiracji do NATO.

Taka sformułowanie jest zwykłą propagandą wojenną, wciągającą nasz kraj w konflikt zbrojny. Kto jak kto, ale KAI, będąca podmiotem powołanym przez Episkopat Polski, takich „zadym” politycznych nie powinna wspierać poprzez nagłaśnianie ich w mediach.

Do sprawy jeszcze powrócę.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
http://www.isakowicz.pl

Komentarzy 18 do “Katolicka Agencja Informacyjna wspiera wysłanie broni na Ukrainę”

 1. NICK said

  KAI jest tak samo katolicka jak większość episkopatu.
  „mamy obowiązek[sic!] wspierać Ukrainę – Apel!”.
  Wy macie swoje ‚obowiązki’. Ja mam inne. Np. wspierać działania dążące do zniknięcia „Ukrainy” z mapy świata, wycięcia tej neoplazmy. Jest szansa.

 2. AlexSailor said

  No i bardzo dobrze.
  Opadają maski z pysków.
  Na taką właśnie katolickość jesteśmy nabierani od co najmniej dziesięcioleci.
  To jest wpaja nam się samobójcze odruchy i świadomość głosząc, że są katolickie.

 3. AlexSailor said

  @NICK

  No trafił Pan 1000/1000.
  Pozdrawiam z rana.

 4. deV said

  Niestety, tego rodzaju indoktrynacja jest o wiele gorsza na poziomie parafii. W moim podwarszawskim mieście była kiedyś celebracja KRR, ale bardzo uczciwy i dobry ksiądz krytykował otwarcie PO i resztę świń przy korycie. W mieście od wielu lat PO ma znaczną przewagę, więc po roku ksiądz został wysłany precz z parafii, a proboszcz odebrał swoją „nagrodę” w postaci dotacji na ogrzewanie kościoła. Na poaczątku roku, podczas tzw. „modlitwy powszechnej” jedno z wezwań dotyczyło, jeżeli dobrze pamiętam „agresji na Krymie”. Co dzieje się teraz, nie wiem, od kiedy pojawili się świeccy szafarze, zrezygnowaliśmy z naszego kościoła parafialnego. W gruncie rzeczy KAI nie odgrywa większej roli, ale kazania i proboszczowie TAK.

 5. deV said

  Dodam jeszcze, że ks. Isakowicz-Zaleski pozostaje jednym z niewielu uczciwych i trzeźwych obserwatorów wydarzeń na wschodzie, na tle większości judaszy i „pożytecznych idiotów”. Problem z UPAiną podniósł znacznie wcześniej, za belzebuba Juszczenki, ale niewielu chciało go słuchać.

 6. Inkwizytor said

  Re Nick

  Lejesz Waść miód na moje serce tym postem 🙂

 7. Città Eterna said

  …. i co tu sie dziwic jak ktos napisze, ze na msze do kosciola juz wiecej nie chodzi? ….. w 90% jest pewne, ze „celebruje” R O G A TY !!!!!!!

 8. NICK said

  (7). Około 40 lat temu kościoły były pełne. Większość rozumu nie miała ale choć Wiary co nie co.
  Dzisiaj rozumu za grosz a i Wiary – wcale. Nic nie mają.
  Także grosza, także Polski. i co tu pisać.

 9. Griszka said

  Świeccy działacze katoliczniccy, głównie lewizna, która dorwała się do koryta po 89′, aby zwyczajnie się nażreć. Teraz towarzysze straszą Rosją, żeby Polak nie pytał się, gdzie jest jego emerytura.
  Niedobrze się człowiekowi robi, gdy sobie pomyśli, że media katolickie są zamieniane w Polsce na zwykłe tuby propagandowe przez judaszów, którzy rozkradli nasz kraj.

 10. Città Eterna said

  (8). …. ludzie mimo wszystko mieli troche bojazni Bozej i troche wstydu …. dzis nowoczesne ksiedze wszystkiego ludzi oduczyly … mysle, ze jest wielu porzadnych ludzi, ktorzy do kosciola nie chodza bo widza, ze rzadzi tam „Rogas z Doliny Roztoki” …

  …. a i szkoly tez byly o wiele lepsze …. kto chcial, znacznie wiecej mogl do glowy wlozyc ….

 11. arek21 said

  Proponuję poczytać :
  http://wirtualnapolonia.com/2014/10/06/ludobojstwo-dokonane-na-polakach-przez-upa-fundamentem-prezydenta-ukrainy/
  oraz @ostap – propozycje jak ma wyglądać mapa ukrainy.

 12. NICK said

  (7,8,10)
  Się uzupełniamy.
  Więc dodam współczesnych rodziców… .

 13. NICK said

  (11)
  Dla mnie ta mapa to zgniły kompromis.
  Punkt wyjścia – Patrz (1)

 14. ALI BABA said

  Po kiego beja im /tzn Ukrom/ jakaś broń…mają przecież widły. siekiery i inne tego typu przybory..Tylko ich duchowny musi je najpierw poświęcić jak to drzewiej bywało…

 15. marta15 said

  TO NIE JEST zadna katolicka agencja informacyjna, ale tuba zydomasonow, ktorzy w czasie soboru watykasnkeigo 2 oficjalnie przejeli rzady Kosciolem i od tej pory BARDZO skutecznie, przy udziale i aplauzie milionow katolemingow ( czylu uzytecznych idiotow0 prowadza swoja zbrodnicza robote.
  Ci ,co tej prostej , ewidentnej prawdy NIE zalapuja NICZEGO tak naprawde nie rozumieja i tylko sie miotaja wkolo wlasnego ogona.

 16. marta15 said

  tu BARDZO ciekawa info pochodzaca od ,juz bylego ,redaktora jednej z najbardziej popularnych gazet.
  warto przetlumaczyc. Mowi on m.in ze mass-media sa uzywane, przekupywane, zastraszane po to aby siac judeo-masonka propagande przeciw Rosji i Putinowi . Tak wlasciwe to on nic nowego nie powiedzial ,ale…miliony lemingow nadal swiecie wierzy, ze to co mass media powiedza to prawda i li tylko prawda.
  I tak juz pewno beda myslec do, za przeproszeniem, usranej smierci.
  „…Udo Ulfkotte, left, a former editor of Frankfurter Allgemeine Zeitung (one of Germany’s largest and most respected newspapers), has confirmed that he and fellow journalists are bribed and controlled by intelligence agencies.

  We know that intelligence agencies like the CIA, BND, MI-6 and Mossad are arms of the Masonic Jewish Illuminati banking cartel. Utflotte says he went public because the Illuminati is prepping for a war with Russia by using the media to incite hostility..”
  http://www.henrymakow.com/

 17. marta15 said

  „..I’ve been a journalist for about 25 years, and I’ve been educated to lie, to betray, and not to tell the truth to the public. … The German and American media tries to bring war to the people in Europe, to bring war to Russia. This is a point of no return, and I am going to stand up and say … it is not right what I have done in the past, to manipulate people, to make propaganda against Russia, and it is not right what my colleagues do, and have done in the past, because they are bribed to betray the people not only in Germany, all over Europe. …

  I am very fearful of a NEW WAR IN EUROPE , and I don’t like to have this situation again, because war is NEVER coming from itself, there is ALWAYS people who push for war, and this is not only politicians, it is journalists too. … We have BETRAYED our readers, just to push for war. … I don’t want this anymore, I’m fed up with this propaganda. We live in a banana republic, and NOT IN A DEMOCTRATIC where we have press freedom. …
  The German media, especially, my colleagues …, day by day, write against the Russians, [these journalists] who are in transatlantic organizations, and who are supported by the United States (CIA) to do so….”

 18. marta15 said

  „..[4:40 on the video] Most of the journalists you see in foreign countries … European or American journalists …, like me in the past, are so-called non-official cover. … Non-official cover means what? You DO WORK FOR AN intelligence agency, … but … when they [the public] find out that you are not only a journalist but a spy too, they [the CIA] will never say this was one of our guys. … So, I have helped them in several situations, and I feel ashamed for that. …
  I feel ashamed that I … WAS BRIBED ( przekupiony ) by billionaires, I was bribed by the Americans, NOT TO REPORT exactly the truth. …
  I was just imagining in my car while I was driving to this interview, I just try to work out in my brain what would have happened if I had written a pro-Russian article, in the Frankfurter Algemeine. Well, … we were all educated to write pro-European, pro-American, but please not pro-Russian. … But this is not what I understand for democracy, for press freedom, I am very sorry for that. ….”.

  Michalkiewicz milal racje nazywajac wszystkie te dziennikarzyny , tych reporterow , tych pisamkow ,AGENTAMI , ktorzy udajac dziennikarzy ,( czesto NIEZALEZNYCH) sa tak naprawde tylko tubami, uztecznymi idiotami robiacymi –czesto za duze pieniadze– to co ich masters /panowie kaza.
  I tak to w sumie wielkie, niby obiektywne , niby niezalezne „dziennikarstwo” ( lub moze raczej ,sowicie oplacana propaganda/agentura) wyglada.

  A ludzie im wierza i bezmyslnie lykaja te umiejetnie spreparowane klamstwa jak miod na rany.

Sorry, the comment form is closed at this time.