Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Święta Tradycja vers… o Być wyjątkowym w Kościele…
  Adrem o Wolne tematy (53 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  I*** o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Yagiel o Portret pokolenia batalionu NO…
  Czaruś o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Faza fermentacji
  revers o Wolne tematy (53 – …
  bryś o Szumowski dla money.pl:…
  . o Szumowski dla money.pl:…
  Boydar o Być wyjątkowym w Kościele…
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Szwedzie, daj lokum imigrantom w swoim domu!

Posted by Marucha w dniu 2014-10-10 (Piątek)

Typowe samotne dziecko o statusie uchodźcy.

Typowe samotne dziecko o statusie uchodźcy.

Na początku należy wyjaśnić, co oznacza w Szwecji zwrot „samotne dzieci-uchodźcy”.  Otóż są to osoby, z reguły w wieku powyżej 18-20 lat, które przybywają do Szwecji bez żadnych papierów i podają bardzo zaniżony wiek. Daje im to specjalny status i przywileje, bo któż nie zlituje się nad dziećmi, i do tego samotnymi?

„Dzieci-uchodźcy” często mają pokaźny zarost i z reguły świetnie znają prawo szwedzkie. Wiedzą, że mogą odmówić poddaniu się badaniom lekarskim, które pozwoliły by dość dokładnie ustalić ich prawdziwy wiek, gdyż jest to pogwałcenie ich integralności osobistej. I wszyscy, jak jeden mąż, tak właśnie robią.

Odmawiają również badań na występowanie różnego rodzaju chorób, a więc mogą do Skandynawii wwieźć każde świństwo i zarażać innych.

Po wykazaniu władzom Szwecji, iż  nie mają one nic do gadania, domagają się – i dostają – mieszkania, regularne zasiłki, opiekę itd.

Jednak – nie bez związku z wciąż rosnącym strumieniem napływających do kraju uchodźców i „uchodźców” – w Szwecji zaczyna brakować mieszkań. Zatem władze wystąpiły z propozycją, aby Szwedzi poprzerabiali swoje mieszkania w ten sposób, aby „dzieci-uchodźcy” mogły u nich zamieszkać. Jednak nie zauważono szczególnego entuzjazmu i napływu chętnych do takiego wzbogacania własnej kultury, mimo dość natrętnej propagandy.

Tylko w tym roku Szwecja przyjęła ponad 500 „dzieci-uchodźców”, z których 90% to  ludzie dorośli dla każdego, oprócz pracowników Urzędu ds Imigracji.

Sven av Stockholm

Komentarzy 13 to “Szwedzie, daj lokum imigrantom w swoim domu!”

 1. wanderer said

  Widze, ze Szwecja lezy na lopatkach calkowicie.

 2. maurycy said

  Padaja zgnilki w smrodzie wlasnej zgnilizny ! I dobrze jak zgnilizna wlasna rozklada zgnilkow !

 3. JO said

  Multi-Kulti – samo-Likwidacja

  ..jak to pisze p Gajowy…”ale u nas nigdy d tego nie dojdzie….”

 4. Zerohero said

  W szwedzkich mediach problemem nr. 1 jest…możliwość inwazji z Rosji. Nie tylko nadwiślańska cebula żyje urojonymi zagrożeniami, a na realne jest znieczulana.

 5. Lily said

  Niejaka Barbara Spektra,juz zadba o nich…,za wszelka cene… Rzad w Polsce, rowniez dba o wszystkich innych,oprocz tubylcow…

 6. JO said

  ad.5. Niestety Tubylcy Odmuzdzeni Nauczaniem JPII nie dbaja o siebie rowniez.

 7. Romank said

  Takich dzieci do Texasu zwalilo sie w ciagu paru miesiecy ponad 100tys…do szkol zapisuja siwiejacych uczniow…Jesli mi ots powie ,ze to nie jest doskonale koordynowana akcja Swiatowego Rzadu spoza kotary..napluje mu w gebe.

 8. Agaton said

  //jest doskonale koordynowana akcja Swiatowego Rzadu//

  Nobel dla [dzieci] Malali Yousafzai i Kailasza Satyarthiego ma nagłośnić to…

 9. JO said

  ad.7. Do kazdego miasta i WSI!!! w UK jest przydzial okreslonej ilosci Czarnuchow…., nie ma to tamto….

 10. Brat Dioskur said

  W Holandii odkryto jeszcze jeden szwindel z tymi ….”uchodzcami.”. Zwlaszcza Murzyni sa tak do siebie podobni ,ze jeden posiedziawszy w Holandii z rok i nagrabiwszy sie po sklepach i wlamaniach ukradkiem wraca do swojego szalasu a w jego miejsce przyjezdza nastepny!Rowniez i w Holandii zaczyna brakowac mieszkan ,co dotkliwie odczuwaja mlode malzenstwa ubiegajce sie o mieszkanie .Urzad imigracyjny pogania gminy ,zeby dawaly mieszkania do dyspozycji uchodzcow ,ktorzy dostali pozwolenie na pobyt a rodowici Holendrzy sa skonfrontowani ze zjawiskiem dotychczas w ich kraju nie znanym – oczekiwanie w kolejsce na mieszkanie nawet 5 lat!Natomiast na pewno wladze hol. nie odwaza sie apelowac do swoich obywateli o przyjmowanie kolorowych sublokatorow ,bo wtedy sie miarkaby przebrala i wybuchlaby prawdziwa rewolucja.Holendrzy jeszcze nie sa tak potulni jak Szwedzi!

 11. Agaton said

  warto śledzić ten blog
  http://refugeeresettlementwatch.wordpress.com/2014/10/10/children-escape-catholic-facility-and-carjack-two-cars-one-belonging-to-91-year-old-veteran/

 12. krzysiek said

  Ad.10,Holandia jest sama temu winna,ona jest tym źródłem zarazy która rozprzestrzeniała się na całą Europę.Jako pierwsza wprowadziła małżeństwa pedałów i lesbijek.
  Wprowadziła aborcję i eutanazję.A młodych małżeństw stricte holenderskich jest znikomy procent,tam jest więcej czarnuchów niż białych.
  A ci biali Holendrzy to lubują się w importowaniu na żony azjatyckich dziewcząt z Tajlandii.

 13. Zerohero said

  @10, Brat Dioskur

  No jak to?!!

  Skoro przyjeżdżają emigranci, to jest więcej podatników i rak do pracy, zatem powinno się budować proporcjonalnie więcej mieszkań! Choćby dzięki masowo napływającym do Holandii murzyńskim robotnikom i inżynierom budowlanym. Tak było w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii… 200, 100, 50 lat temu.

  Nie? 🙂

  Chce Pan powiedzieć, że ten nowy narybek tylko żre i wydala? No to ładny geszeft.

Sorry, the comment form is closed at this time.