Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (57 – …
  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Zbigniew Kozioł o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

New York Times: Chrońmy pedofilów przed dyskryminacją

Posted by Marucha w dniu 2014-10-13 (Poniedziałek)

Postęp nie zna granic… – admin

Pedofilia rozumiana jako niepohamowana skłonność seksualna do dzieci nie powinna być uważana za przestępstwo – tak twierdzi na łamach „The New York Times”, prof. Margo Kaplan specjalistka w zakresie prawa seksualnego i zdrowotnego z Rutgers School of Law.

Prof. Kaplan przekonuje, że pedofilia jest „zaburzeniem psychicznym”, które winno się leczyć, a nie karać. Jej zdaniem pedofilów dopuszczających się molestowania dzieci, nie można piętnować.

Profesor uważa, że pedofilia jest pewnego rodzaju „ułomnością, niepełnosprawnością” i z tego względu pedofilów nie należy stygmatyzować, lecz chronić przed „dyskryminacją”, tak jak chroni się niepełnosprawnych. Stygmatyzacja powoduje, że osoby o niepohamowanych skłonnościach seksualnych do dzieci nie szukają fachowej porady i nie podejmują odpowiedniej terapii.

Kaplan przywołuje statystyki, z których wynika, że 1 proc. męskiej populacji odczuwa – aż do okresu pokwitania – silną skłonność seksualną do dzieci. Ten pociąg, zdaniem profesor, często jest po prostu zaburzeniem psychicznym ignorowanym przez prawodawców.

Brak regulacji chroniących pedofilów przed stygmatyzacją – tłumaczy Kaplan – sprawia, że osoby o takich skłonnościach nie trafiają do poradni psychiatrycznych na czas. Dochodzi więc do krzywdzeniu dzieci.

Autorka tekstu powołuje się na definicję pedofilii Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. To ta sama organizacja, która wykreśliła homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych. Jednocześnie wspomina o badaniach sugerujących, że pedofile nie mają wpływu na swoje skłonności. Po prostu rodzą się z nimi. Ma to rzekomo wynikać m.in. z pewnych zaburzeń w rozwoju płodowym i uwarunkowań genetycznych.

Kaplan ubolewa, że osoby z tymi zaburzeniami muszą ukrywać swoje skłonności seksualne do dzieci, by „nie utracić szans edukacyjnych i zawodowych i nie narazić się na przemoc”. Profesor dodaje, że terapia, co prawda nie może wyleczyć pedofila, ale przynajmniej umożliwia mu okiełznanie pragnień i unikanie popełniania przestępstw.

[Ciekawe, że gdy to samo mówi się o pederastach – że homoseksualizm jest „zaburzeniem psychicznym” – słychać, jak homolobby wyje potępieńczo i wpada w furię… – admin]

Profesor stwierdza, że obecne prawo amerykańskie jest niespójne i irracjonalne. Wskazuje na ustawę o osobach niepełnosprawnych z 1990 r. i ustawę o rehabilitacji z 1973 r., które zakazują dyskryminacji osób z zaburzeniami psychicznymi w obszarach takich jak zatrudnienie, edukacja i opieka medyczna. Kaplan ubolewa, iż kongresmeni ustanowili wyjątek, pozbawiając pedofilów tej ochrony.

Keith Ablow, psychiatra, komentatorka Fox News zgadza się z Kaplan, że pedofilia jest chorobą. Jednak Ablow zdecydowanie sprzeciwiła się idei, by nie stygmatyzować pedofilów molestujących dzieci. Jej zdaniem groźba kary pełni funkcję odstraszającą. Wyjaśnia, że niepohamowany pociąg do czynu nie tylko zabronionego, ale także haniebnego powinien motywować pedofila do wczesnego szukania pomocy.

W najnowszym wydaniu podręcznika do diagnozowania chorób psychicznych Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne zdefiniowało pedofilię – tak jak zabiegają o to zwolennicy legalizacji kontaktów seksualnych z dziećmi – jako „orientację seksualną”. W końcu jednak Towarzystwo przyznało się do popełnienia błędu. Jego przedstawiciele stwierdzili, że… powinni byli zakwalifikować pedofilię do „skłonności seksualnych”. Zarząd Towarzystwa obiecał poprawić ów błąd w kolejnych wydaniach podręcznika.

Źródło: nytimes.com, LSN, AS.
http://www.pch24.pl

Komentarzy 30 do “New York Times: Chrońmy pedofilów przed dyskryminacją”

 1. NICK said

  Jak tresura padnie na podatny grunt.. . A pada.
  Pedały to już „nie chorzy”. Teraz yebache dzieci.
  Potem zoofiliki… .Na końcu zeżre własny „ogon”.

 2. Plausi said

  Skłonność do mordu

  jest w końcu, szczególnie masowego, też jakimś zaburzeniem psychicznym, wiąże się ponoć z nadprodukcją testosteronu, może obciążać nawet członków całej rodziny, co wskazywało by, że to zaburzenie może być dziedziczne. Ta skłonność „jest pewnego rodzaju „ułomnością, niepełnosprawnością” i z tego względu …(morderców) … nie należy stygmatyzować, lecz chronić przed „dyskryminacją”, tak jak chroni się niepełnosprawnych ”

  Zachodzi przy tym obawa, „,że osoby z tymi zaburzeniami muszą ukrywać swoje skłonności ” „by „nie utracić szans „. Dlatego morderców należy traktować szczególnie troskliwie, a co my robimy ? Tych drobnych zamykamy bezlitośnie w tjurmach.

  Można ubolewać, że nie tylko pedofilów, ale także mordercom „pozbawiając … tej ochrony „, czyni się niesprawiedliwość, naruszając obowiązujące prawo.

  Ten apel jest co najmniej konsekwentny, skoro wszelkiego rodzaju szubrawców i kanalie, potrafimy uczynić bohaterami narodowymi, ba, nagradzamy takiego synekurą prezydenta UE, dlaczego brakuje nam chrześcijańskiej miłości w stosunku do morderców ?

  Wiemy, że USA są upadającym społeczeństwem i naturalnie takie społeczeństwo degeneruje. Czy musimy przejmować od niego jego dość chore pomysły „transformacji ustrojowej” i społecznej, czy mamy dość resztek zdrowego rozsądku, aby tego rodzaju kretynizm odparować z całym spokojem i zdecydowaniem, aby ochronić naszą społeczność przed konsekwencjami szaleństwa ?

  W systemie niewolniczym, była pedofila zjawiskiem powszechnym, w końcu z niewolnikiem można było wyprawiać co się chce. To obniżyło obyczaje tak dalece, że też wolni uprawiali ze sobą najróżniejsze różności, sam Juliusz Cezar miał oddawać tego typu usługi w swych młodych latach. Oto wizja dalszego rozwoju w tym imperium

 3. SZS said

  „pedofilia jest „zaburzeniem psychicznym”, które winno się leczyć” Zgadzam się w 100% ! Elektrowstrząsami o sile 2000 V… na specjalnym krześle, przez 15 sekund…. To metoda dla tych, co boją się zastrzyków (Tiopentalu w dawce 5 gramów)……

 4. Joe said

  Po 1-sze powinno sie leczyc PROFASOROW…ktorzy przykleili sie do zacnych Ludzi Nauki i uzywaja tytulow Profesora ,do
  nadania sobie powagi.A przecierz to po….by psychiczne najczesciej nieodwracalne.

 5. Boydar said

  Dobrze, bardzo dobrze ! Takie artykuły i wypowiedzi należałoby powielać w ulotkach i rozdawać na ulicy oraz wrzucać masowo do skrzynek pocztowych. Albo rybki albo akwarium. Stawiam na „Akwarium” i metody „akwarystyczne”. Ludzie się muszą opowiedzieć. Jeśli nie, nie ma co ich żałować; trudno, Sodoma i Gomora były pierwsze, nie muszą być ostatnie. Pan Bóg tylko względem potopu podobno Się zarzekał.

 6. Kazek said

  Profesor Hartman o kazirodztwie w Polsce a profesor Margo Kaplan ciepło o pedofilii w USA czy coś łączy tych dwoje uczonych profesorów?

 7. JO said

  Oczywiscie, ze To zaburzenie psychiczne tak jak Geizm czy Lezbiizm… Jednak osoba , ktora ma te zaburzenia jest w pelni swiadoma swojego czynu, ktory jest w mysl prawa naturalnego – niedpuszcalnym – groznym dla spoleczenstwa i spoleczenstwo musi reagowac – przymusowym leczeniem a nawet kara.

  Nawolywanie o zaprzestaniu karania tych Chorych ludzi , ktorzy maja SKLONNOSCI nad ktorymi moga jednak Panowac, jest pozbawieniem ich Czynnika, ktory te sklonnsc w dzialaniu w duzej mierze eliminuje.

  Moze w mysl tej chorej ideii przestanmy karac Pijakow, Narkomanow za agresje i inne rzeczy, ktore z powodu swojej choroby robia w tym mordersta…?

  …zaprzestanie kary…To przyzwolenie na realizacje sklonnosci kosztem spoleczentwa, nie wspominajac o obrazie Trojcy Swietej.

  Eliminacja Kary pozbawienia Zycia przynosi kolejne owoce….

  „Wolnosc Slowa” w mysl filozofii Naturalizmu – zle rozumiana – rowniez przynosi „kolejne owoce”. W przeszlosci sama sugestia publicznej debaty nad tym probleme skutkowala by konsekwencjami.

  Coz, dzis TERRORYSTAMI sa osoby, ktore mowia „Nie” dla niszczycieli Prawa Naturalnego a oni sami glosza wolnosc slowa w rozumieniu WOLNOSCI wszystkim dewiacjom , liberalizmowi , modernizmowi a kaza milczec Tradycjonalistom bo tylko Tradycjonalisci sa Hegemonami Wolnosci….

 8. Boydar said

  Oprócz Talmudu, oczywiście i absolutnie NIC !!! Czysty przypadek, ja Władek i pan Władek. A było jeszcze takie coś – ‚obie siostry, obie Krysie, obie k.urwy, zdaje mi się’.

 9. Zerohero said

  Większość facetów jest bardzo wrażliwa na wdzięki niewieście, ale potrafi się opanować (uwaga nie dotyczy Afryki i BW). Zakładam, że pedofil ma w głowie źle poprzestawiane kabelki dotyczące pociągu seksualnego i tego można współczuć, ale braku opanowania? Nigdy! Kula w łeb – najlepsza terapia.

  Istnieje też chemiczna kastracja – admin

 10. Zerohero said

  Dla porządku uwaga na temat nazwiska Kaplan (zgubienie kreseczki w ł jest chyba jasne):

  http://www.sztetl.org.pl/pl/cms/wiedza/2699,nazwiska-zydow-slawatyckich-w-poczatkach-xx-wieku/

  Jasne, jak słońce. Taki postęp pochodzi niemal wyłącznie od nich – admin

 11. plausi said

  Kaplan jest już w porządku

  @Zarohero, 10
  „(zgubienie kreseczki w ł jest chyba jasne)”
  Kaplan jest poprawnie, po niemiecku Kaplan znaczy kapelan, duchowny als do specjalnych zadań, por. link do „Polski”

 12. Joe said

  Duzo tez Lewitow….(ichnich kaplanow) dla zmylki w Stanach zmieniali na Kaplan…To bardzo popularne ichnie nazwisko tutaj.

 13. Medre said

  Homoseksualistów powinno się leczyć a nie admirować.

 14. Centuria said

  Male sprostowanie – Keith Ablow to lysy facet.

 15. Boydar said

  @ Medre (13)

  Po co ? I dlaczego „powinno” ? To jacy są, robi im z automatu gnój, zarówno z ciała jak i duszy. Takie są ustanowione przez Stwórcę prawa natury. W wyniku tego gnoju żyją nawet 30% krócej od normalnych bez śladu nawet normalnego szczęścia ludzkiego. Trudno, ich własny wybór ma swoje nieubłagane konsekwencje. Zajmijmy się tymi, którzy pedalstwo propagują i wmawiają naszym Dzieciom, że to jest normalne. W dużej części owi propagatorzy wcale pedałami nie są. Kim są, pozostawiam Czytającym te słowa. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, mam w du.pie pedałów; dopóki nie zaczynają deprawować otoczenia. W tym momencie stają się moimi i moich Dzieci śmiertelnymi wrogami, i nie mają najmniejszego znaczenia ich preferencje – do wapna !

 16. Dictum said

  ad. 15.
  Właśnie, tępić się powinno gorszycieli. Ale dziś już coraz więcej tych „chorych” jest również propagatorami i gorszycielami (parady, gardłowanie po stacjach tel. itp.).

 17. Boydar said

  Zgoda Panie Dictum (16). Nazywajmy jednak sprawy i rzeczy po imieniu i dokładnie; będziemy ich tępić nie za to że są nienormalni, tylko za sianie zgorszenia i deprawację nieżelaznych. Diabeł i jego sługusy pierwsze co robią to zmieniają znaczenie pojęć.

 18. NICK said

  Rozumiejąc, że ‚ta’, na zdjęciu, to jest ‚una’, profesur, zapodająca swój oficjalny wizerunek lokowanej wiedźmy. Z ‚przemiłym usmieszkiem’?
  Strzeżmy się. Strzeżmy.

 19. przemądrzałe bydlę said

  KPH zorganizowała akcję wysyłania mejli przeciw uchwaleniu ustawy antypedofilskiej. Wystarczyło wysłać, jak sami tryumfalnie piszą na swej stronie, 3200 mejli do Rafała Grupińskiego, przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PO i ustawa została uwalona:
  http://kph.org.pl/apel/

  PS. Swoją drogą niezłe newsy są na stronie KPH, np:

  „OŚWIADCZENIE

  Kampanii Przeciw Homofobii z dn. 11.08.2014 roku ws. ataku na mieszkanie artystki Rafalali oraz eskalacji przemocy motywowanej nienawiścią

  W dn. 11 sierpnia 2014 roku artystka i performerka Rafalala padła ofiarą fizycznego ataku. Nieznany mężczyzna rzucił kostką brukową w okno jej mieszkania krzycząc „Polska!”. Rozbił szybę. W tym czasie w pokoju siedziała siostrzenica Rafalali z kotką na kolanach. Kostka brukowa zmiażdżyła kotce głowie i otarła rękę dziewczynki. Siostrzenicy, poza otarciem i szokiem, nic się nie stało. Kotka została zabita na miejscu…” 🙂
  http://www.kph.org.pl/pl/component/content/article/884-rafalalakph

 20. przemądrzałe bydlę said

  3 dni temu, 10 października, w KneSejmie miała być głosowana ustawa legalizująca w Polsce „małżeństwa” jednopłciowe i poligamiczne, zawarte w innych państwach. Czy wie ktoś z gajówkowiczów, czy była głosowana i czy przeszła?

  Więcej o tej ustawie w linku:
  http://www.ordoiuris.pl/msw-ukrywa-rzeczywisty-cel-wprowadzenia-zaswiadczen-o-stanie-cywilnym,3478,i.html

 21. Dictum said

  Nazwane rzeczy po imieniu mają się tak: każdy, kto sieje zgorszenie, każdy, kto umożliwia sianie zgorszenia (wszyscy rządzący decydenci o mózgach zdegenerowanych) i każdy, kto nie protestuje, przymyka na to oczy albo, co gorsza, nie widzi w tym nic złego – naraża się na wieczne potępienie. Czy taki jest chory, czy głupi, czy jaki tam jeszcze, bierze udział w najobrzydliwszym grzechu ludzkości.

 22. przemądrzałe bydlę said

  Żydzi ze Szkoły Frankfurckiej zaplanowali i zapowiedzieli, że wszystkie dewiacje seksualne mają być legalizowane w kontrolowanych przez nich państwach. „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział” – te słowa Münzenberga nie były makabrycznym żartem. Oczywiście to zupełny „przypadek”, że Margo Kaplan z powyższego artykułu jest Żydówką:
  http://www.dailyslave.com/disgusting-jewess-professor-claims-pedophiles-are-being-deprived-of-their-civil-rights/

 23. Dictum said

  ad. 20.
  http://www.polskaniepodlegla.pl/opinie/item/218-sejm-otwiera-furtke-do-legalizacji-malzenstw-homoseksualnych-w-polsce

 24. przemądrzałe bydlę said

  @11
  Gdzieś czytałem, że nazwisko „Kaplan” oznaczało w języku chazarskim wojownika, zadziorę i że etymologia tego słowa jest ta sama, co kapłona (koguta).

 25. aaaaaaaaa said

  @3

  ;-D …..100/100…..rewelacja !

 26. Brat Dioskur said

  Cokolwiek by o tym nie sadzic to ta Kaplan dokonala aksjologicznego wylomu wprowadzajac w przestrzen dyskursu okoloseksualnego pojecie …”leczyc”….kierujac mimowolnie uwage na zdawaloby sie juz usankcjonowany prawnie i etycznie homoseksualizm!.A poniewaz zachodnia inteligencja przezarta jest do szpiku kosci ralatywizmem moralnym, to ma zwyczaj pytac: jezeli mozna A to dlaczego nie B? No wlasnie ,dlaczego by nie leczyc pedalow?Jednak „bledu” Kaplan nie popelnili juz holenderscy apologeci pedofilii,ktorzy skoncentrowali sie wylacznie na obiekcie tego zboczenia ,czyli dzieciach. Bedzie wiec 3 lata temu jak probna sonde zapuscil pewien hol.”Hartman” ,nomen omen rowniez profesor ,ktorzy utrzymywal ,ze dziecieca seksualnosc jest sztucznie tlumiona przez skostniale moralne aksjomaty, zatem dzieci uwolnione od tego balastu moglyby zaakceptowac stosunki seksualne z doroslymi!Pochodna tych pogladow stalo sie zalozenie partii pedofilow ,ktora w miedzyczasie rozwiazano za sprawa…Putina. Atakowany bowiem przez Holendrow za rzekome przesladowanie rosyjskich pedalow Putin niewzruszenie przypominal im o tolerowaniu przez nich partii pedofilskiej…. w koncu sprawa trafila na wokande sadowa i epilogiem byla jej delegalizacja.

 27. Dictum said

  Delegalizacja to mało, bo i tak sobie robią co chcą bez oficjalnej partii. Takich to trzymać w lochach aż do śmierci!

 28. Koneser said

  Pedofil przyłapany na gorącym uczynku powinien zostać natychmiast poddany kuracji leczniczej polegającej na zadawaniu ciosów młotkiem w łeb. Około 200 ciosów, ale nie mniej niż 150 ciosów. Leczenie takie jest bardzo skuteczne bo trwałem i tanie. Dziękuje.

 29. Filo said

  9
  Chemiczna kastracja jest uznana przez rozne organizacje humanitarne za … niehumanitarna.
  I to podobno bardziej niehumanitarna niza sama pedofilia

 30. Boydar said

  Jest tego mnóstwo w sieci, wybrałem ekologię i ekonomię

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: