Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  bardzo o Wiadomo, dlaczego niektórym tr…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Prokrastynacja – czy prokrasty…
  Skrót relacji z Sejm… o Minister zdrowia i statys…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Dlaczego świat nienawidzi Syrii?

Posted by Marucha w dniu 2014-10-17 (Piątek)

Gordon Duff rzekł, że ISIS wykorzystał broń chemiczną wyprodukowaną przez USA w atakach w Syrii. Duff, w wywiadzie dla Press TV mówi, że ta broń jest produkowana w laboratoriach USA poza Tbilisi w Gruzji.

Te chemiczne i biologiczne bronie są transportowane przez sieć CIA poprzez sprzymierzone państwa do Syrii. Mocno zaatakował zachodni rząd za „rozpaczliwą ciszę” na ten temat oraz podkreśla, że nie zostało zrobione nic, by to zatrzymać.

Terroryści używali chemicznej broni przeciwko Kurdom w mieście Kobani, przy syryjskiej granicy. Na zdjęciach było widać oparzenia i białe plamy na ciałach ofiar, nie było natomiast widocznych obrażeń ciała i krwawień zewnętrznych. Kurdyjscy aktywiści powiedzieli, że wcześniej terroryści zaatakowali ich bronią chemiczną we wiosce niedaleko Kobani. Duff powiedział, że ISIS jest teraz w stanie stworzyć broń masowego rażenia oraz szukać naukowców, którzy pomogą stworzyć niebezpieczne „brudne bomby”.

Komentator polityczny powiedział, że opłaceni przez zagranicę terroryści trzy raz użyli broni chemicznej – raz obok Aleppo, drugi raz obok Damaszku, trzeci raz w Homs w ostatnich latach.

Tymczasem, syryjski ambasador przy ONZ oskarżył Turcję i Arabię Saudyjską o dostarczanie broni masowego rażenia terrorystom działającym w Syrii, dodając, że Ankara wspiera ponad 100 grup terrorystycznych w tym kraju.

Tymczasem premier Turcji Ahmet Davutoglu rzekł, że „Turcja jest przeciwko ISIS w taki sam sposób, w jaki jest przeciwna prezydentowi Syrii Assadowi”. Powiedział też, że nikt nie może udowodnić, że Turcja wspiera ISIS. Jednak przynajmniej 33 osoby zginęły podczas protestów grupowych przeciwko polityce rządu Turcji w sprawie tej grupy terrorystycznej.

Premier Turcji Ahmet Davutoglu.

To tradycyjne dla dyplomacji USA by grać podwójną grę – z jednej strony uzbrajać, finansować i szkolić grupy terrorystyczne, by obalić lub zdestabilizować nieprzyjazne rządy, a z drugiej strony skazując wyżej wymienionych, gdy tylko nadejdzie taka okazja.

Również komentator polityczny Naseer al-Omari powiedział, że USA i ich sojusznik – Arabia Saudyjska prowadzą podwójną grę. Dodał też, że Riyadh wspierał Talibów i Al-Kaidę, które siały spustoszenie w Iraku, Afganistanie i innych krajach przez ostatnią dekadę.

We wtorek wieczorem uzbrojeni mężczyźni zaatakowali i zabili prawodawcę w centralnej Syrii, który przemieszczał się z Hama do al-Salamiya. Kilku urzędników zostało zabitych w podobny sposób, odkąd kraj popadł w konflikty w 2011 roku. W lipcu 2012 roku czterech czołowych polityków Syrii zostało zabitych, wliczając w to szwagra prezydenta Assada – Assefa Shawkata w zamachach bombowych w Damaszku.

Syria została śmiertelnie zaatakowana przez zachód i ich regionalnych sojuszników, takich jak Katar, Arabia Saudyjska i Turcja, którzy wspierają bojowników działających wewnątrz tego państwa.

Ogólnie przez te 3 lata walk, zginęło tam 191 000 osób.

Dlaczego zatem USA, UK, Unia Europejska i Izrael nienawidzą Syrii?

1. Bank centralny Syrii jest własnością państwa oraz jest przez nie kontrolowany.

Innymi słowy, Syryjczycy mają swoją walutę, która im służy, a nie pomagierom kontrolowanym przez Rothschilda z Nowego Jorku, Londynu, Tel Avivu i Bazylei. To znaczy, że ilość pieniędzy jest wystawiana w zależności od realnych potrzeb gospodarki, pracy i potrzeb obywateli, a nie w zależności od pasożytniczych, lichwiarskich, spekulacyjnych finansistów zagranicznych. Ci ostatni chcą kontrolować lokalne banki centralne, by sztucznie ograniczyć ilość dostępnych pieniędzy na prawdziwe potrzeby, takie jak drogi, gazownie, elektrownie i inwestycje i inicjatywy obywatelskie. Oczywiście, bardzo dobry powód dla tych banksterów, by zniszczyć Syrię.

2. Syria nie ma zadłużenia w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

To znaczy, że dowództwo Syrii rozumie, że IMF jest kontrolowany przez globalnych megabankierów, i działa jako rewident i windykator, gdy jeden ze słabszych krajów członkowskich wpada we własny problem z długiem, co inaczej można powiedzieć, iż taki kraj osiąga punkt, w którym nie ma pieniędzy na potrzeby własnych obywateli i pracę – tzn. oddać w ręce międzynarodowych bankierów.

Innymi słowy, IMF jest globalnym urzędem podatkowym bankierów. Nie bierze pieniędzy bezpośrednio od obywateli, tylko raczej poprzez rządy. Zaczynamy rozumieć, skąd się biorą „kryzysy zadłużenia” dotykające Grecję, Cypr, Hiszpanię itd.?

Globalne niewolnictwo nie mogłoby być lepiej przemyślane i przygotowane! To dlatego zginął Kadafi, to dlatego celem jest teraz Iran i Syria! Prawdziwe kraje islamskie odrzucają lichwę, uważają ją za niemoralną.

3. Syria zakazała uprawy roślin GMO.

Bashar Assad zakazał GMO, by „chronić ludzkie zdrowie”, wiedząc, że Monsanto kontroluje całą światową produkcję żywności, ponieważ nadchodzący globalny kryzys będzie nie tylko o ropę, ale też ile żywności będą w stanie dostarczyć kraje dla swych obywateli.

Dlatego po inwazji na Irak, USA rozkazało, że tylko nasiona Monsanto powinny być używane. Dlatego państwa marionetkowe, jak Argentyna, zatruwają swoją ziemię i obywateli poprzez kłanianie się Monsanto.

Oczywiście, to dobry powód dla Monsanto, by zniszczyć Syrię.

4. Populacja Syrii jest bardzo dobrze poinformowana o Nowym Porządku Świata (NWO).

Ich media i uniwersytety otwarcie debatują na temat wpływu globalnych elit na świat. To znaczy, że ludzie wiedzą, że władza na zachodnie kłamie nie w Białym Domu, nie w Kongresie, ale na spotkaniach grupy Bilderberg, komisji trójstronnej itd. Młodzi Syryjczycy mają odwagę mówić o tajnych stowarzyszeniach, jak masoneria, Yale University’s Skull & Bone – do którego należą George W. Bush i John Kerry.

5. Syria ma ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu.

Cóż za przypadek, zawsze gdy zachód idzie na wojenkę, by chronić „wolności, praw człowieka i demokracji” da się wyczuć zapach ropy! Tak było w przypadku Iraku, Libii, Kuwejtu, Afganistanu i na Falklandach. Syria ma morskie i lądowe zasoby ropy i gazu, współpracuje z Iranem w tworzeniu rurociągu, ale bez kontroli zachodnich gigantów naftowych.

6. Syria przeciwstawia się syjonizmowi i Izraelowi.

Izrael walczy przeciwko okupowanej przez niego Palestynie. Dowództwo Syrii ma odwagę powiedzieć, że Izrael jest rasistowskim, imperialistycznym i ludobójczym państwem. Izrael tworzy coś na wzór Auschwitz, tyle że dla Palestyńczyków. Taka geopolityczna jasność umysłu cechowała Kadafiego z Libii, Saddama z Iraku, a dzisiaj także Rosję, Chiny, Iran i Indie.

7. Syria dumnie utrzymuje i chroni jej polityczną i kulturalną tożsamość narodową.

Źródła:

Opracował: Girion
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 7 do “Dlaczego świat nienawidzi Syrii?”

 1. Zerohero said

  AD 4

 2. Brat Dioskur said

  Wczoraj podano alarmujaca wiadomosc,ze ISIS wszedl w posiadanie 3 mysliwcow bombardujacych i ze maszyny te odbyly juz wstepne loty.Rzecznik US Air Force komentuje ta wiadomosc z rozbawieniem twierdzac,ze nie moze sie doczekac chwili kiedy te maszyny nawiaza kontakt bojowy z samolotami amerykanskimi.Nawiasem nasuwa sie tu niezbyt korzystny wizerunek armii Assada ,ktora oddaje ISISowi bazy wojskowe z calym wyposezeniem i magazynami ,uporzednio ich nie minujac na wypadek ich zdobycia przez wroga.Turcja nareszcie pokazala co ja boli a boli ja nie ISIS tylko …Syria.W zwiazku z wypadkami w Kobani ,gdzie Turcja celowo blokowala doplyw amunicji do oblezonego miasta Turcy zadaja od Amerykanow ustanowienia zony non- fly i …obalenia Assada a dopiro potem zabrania sie za ISIS!

 3. Kubuś Fatalista said

  Misterna gra na obalenie Assada

 4. Romank said

  Belkocik????:-)))) emmmpstrmmbzdremmm?????
  Prosze!!!!

 5. Romank said

  Panie Jasiu,,moglby pan ten artykol polecic swoim pupilom???? Zwlaszcza punkt 2:-)))

  http://www.tradingeconomics.com/russia/government-debt-to-gdp

  i porowna

  http://www.tradingeconomics.com/poland/government-debt-to-gdp

  i ze Syria

  http://www.tradingeconomics.com/syria/government-debt-to-gdp

  Moze by tak zooonnndom powiedziec…albo sie zmienicie albo …..wypierdalac???? I pouczy swych pupili ktoremu zondowi:-)))_) najsamwpierw:-))))

 6. Marucha said

  Re 5:
  Warto wkleić:

 7. Jacek said

  ad #6

  dobre zestawinie, widac jak na dloni komu skad nogi wyrastaja (zeby ujac rzecz anatomicznie). Syria jest glownym oponentem israela na drodze do ustanowienia „wielkiego israela”. „wielki israel” to na dzisiaj „kalifat” isis ( z kalifem „Al Baghdadi” czy raczej Al Tel-Avivi, tej samej prowniencji co „nasz” Arabski).

Sorry, the comment form is closed at this time.