Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  bryś o Turbina wkracza na scenę
  J o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Carlos o Położyć kres patologii
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  ! o Grzech śmiertelny: hałas
  ! o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Wolne tematy (58 – …
  Andzia o Żydowska kloaka przetacza się…
  Ale dlaczego? o Żydowska kloaka przetacza się…
  kontra o Wypadek w Chorwacji…czy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Zagadka MH17 rozwiązana

Posted by Marucha w dniu 2014-10-18 (Sobota)

Nie mam kompetencji, aby zawyrokować, czy zagadka istotnie została rozwiązana, ale zamieszczam ciekawy artykuł.
Admin

A, ja, jaj… Nie wiemy jak tłum „Putin-Hitler, sława Ukraini” w Polsce to przełknie ale wyszło w końcu szydło z worka. To nie Putin i nie „separatyści” zastrzelili malezyjski lot MH17 nad Donieckiem, uśmiercając wszystkie 298 osób na pokładzie. Jak było do przewidzenia, prowokacja okazuje się dziełem junty Poroszenki, prawdopodobnie podpuszczonej przez jej amerykańskich mocodawców.

Niespodziewane rozwiązanie tej sprawy świat zawdzięcza jednak nie aktywnemu w niej laureatowi pokojowej nagrody Nobla, który jeszcze przed tragedią wiedział że winny będzie Putin, a po tragedii trąbił na prawo i lewo że Ameryka ma „dowody”. W trzy miesiące po tragedii dalej nikt tych „dowodów” Obamy nie widział. Ukazał się jedynie holenderski tymczasowy raport o katastrofie MH17, podobno oparty na danych z czarnych skrzynek, danych kontroli lotów, wizjach lokalnych i czego tam jeszcze nie masz.

A czego nie masz w raporcie? W raporcie nie masz drobiazgu. Chociażby jednej wzmianki o „tlenie”, „masce” albo „masce tlenowej”. Ani śladu. To oczywiście mogło wydawać się zrozumiałe. Skoro brzydcy separatyści Putina wystrzelili rakietę Buk w kierunku samolotu to rozbili go w drobny mak w powietrzu, wysyłając pasażerów do św. Piotra w ułamku sekundy.

Czemu jest to istotne? Otóż jest istotne ponieważ ostatnio, przez przypadek graniczący prawdopodobnie z głupotą, udzielający się w TV holenderski minister spraw zagranicznych Timmermans ujawnił że jeden z australijskich pasażerów feralnego lotu miał nałożoną właśnie maskę tlenową. Niektórzy pasażerowie byli więc jak najbardziej świadomi problemów samolotu w jakiś czas po pierwszym ataku na niego.

Wyklucza to natychmiastową dezintegrację samolotu w powietrzu co z kolei wyklucza rakietę typu Buk. Oznacza to dalej że cały raport holenderski jest wyssaną z palca fabrykacją wymuszoną przez Amerykanów. Katastrofa była prowokacją sił rządowych, których myśliwiec zaatakował pasażerskiego Boeinga z zamiarem zwalenia winy na Putina i „separatystów” i wywołania tym międzynarodowego skandalu.

Są zresztą relacje świadków na gruncie potwierdzające obecność wojskowego myśliwca w bezpośrednim sąsiedztwie Boeinga. Na tym kawałku BBC w rejonie [0:30] mamy relację trzech świadków mówiących o dwóch eksplozjach i ostrym zwrocie samolotu.

Prawda wychodzi więc powoli na wierzch dzięki niedyskrecji ministra Timmermansa. To co rzeczywiście miało miejsce 17 lipca 2014 nad Donieckiem wyglądało prawdopodobnie tak:

 • Pierwsza eksplozja pochodzi z lekkiej rakiety R-60 którą lecący za MH17 ukraiński myśliwiec kieruje w kierunku „pasażera” trafiając w jeden z jego silników.
 • Pilot Boeinga jest jednak nadal w stanie kontynuować lot i robi ostry zwrot do lądowania awaryjnego na najbliższym lotnisku którym jest Donieck.
 • Pilot oczywiście informuje także stację kontroli lotów że został zaatakowany. To właśnie jest przyczyną dlaczego nikt nigdy nie usłyszy nagrań ani z wieży kontrolnej ani z czarnych skrzynek. No, chyba że w czasie procesu przywódców junty i jej amerykańskich sponsorów oskarżonych o zbrodnie wojenne.
 • Jako część procedury lądowania awaryjnego uwolnione zostają maski tlenowe. Pasażerowie, nadal prawdopodobnie cali i zdrowi, je nakładają.

  Podziurawiony pociskami kokpit

 • Zbrodniarz w ukraińskim myśliwcu widzi że mimo jego ataku MH17 może próbować lądowania awaryjnego w Doniecku. Byłaby to katastrofa PR-owa dla reżimu. Przechodzi zatem to drugiego ataku. Tym razem jest to salwa z karabinu maszynowego w kokpit aby uniemożliwić załodze prowadzenie samolotu i komunikację ze światem. Tłumaczy to zdjęcia kokpitu po katastrofie postrzelanego jak sito, rzecz niekompatybilna z uderzeniem rakiety typu Buk.
 • W tym momencie dopiero samolot dezintegruje się w powietrzu (druga eksplozja). Pasażerowie zostają wyrwani z siedzeń. Zwisające nad nimi maski tlenowe zostają zerwane z ich głów, za wyjątkiem wspomnianego pasażera z Australii który miał linkę z tlenem owiniętą wokół szyi. Dzięki temu maska urwała się w punkcie mocowania i została przy nim.
 • Holendrzy dostają polecenie od Amerykanów aby ukryć zbrodnię i posłusznie je wykonują. Więcej, Timmermans w kilka dni po katastrofie demonstruje sztucznie emocjonalny cyrk w radzie bezpieczeństwa ONZ, obwiniając za tragedię „separatystów” i zdradzając tym samym swoich dwustu rodaków zamordowanych z zimną krwią przez juntę Poroszenki.

Pożądanego międzynarodowego skandalu wywołać się jednak nie udało. Neobanderowska junta sknociła także i to zadanie, mordując przy tym nadaremnie 298 bezbronnych ludzi. Referencja w sam raz aby wejść do grona cywilizowanych krajów EU… Wiadomo tylko że winny jest Putin-Hitler więc trzeba go obłożyć sankcjami… Bo powinien oddać Krym NATO i nie szurać.

http://dwagrosze.com

Komentarze 64 do “Zagadka MH17 rozwiązana”

 1. Jarus said

  Księgi Wedy dzielą czas i epoki w sposób liniowy (powtarzalne cykle). Obecny cykl trwa od pięciu tysięcy lat i nazywa się Żelazny wiek hipokryzji i kłótni. Specyficznie opisują one jak kontrolę nad tym wiekiem przejęły asury (demony wojny i zepsucia), które mocą nieustannej fałszywej propagandy i manipulacji świadomością ludzi degradują wszystko (głównie zinstytucjonalizowane religie, wiedzę, obyczajność, żywność, pogodę, etc.) z zamiarem totalnego wybicia życia na ziemi. Wedy zalecają walkę z nimi za pośrednictwem głośnego i zbiorowego intonowania świętych imion Pana Boga. Podkreślają, że nie ma innej drogi na wygranie z tymi krwawymi zbrodniarzami.

 2. Kazik said

  Adolf Hitler też sknocił prowokację z radiostacją w Gliwicach a Walcman jeszcze bardziej . Tak dobrze żarło i zdechło .

 3. efka said

  Tylko prostak Wałęsa promując NWO pokazuje w jakim kierunku ma to wszystko ewoluować i jak należy się pochylić do przodu i dać wykorzystać.
  Dlatego z uwagą obserwuję działania w Syrii, gdzie bardzo jaskrawo widać na styku Rosji i USA w jakim momencie jesteśmy i jaki jest układ sił.

 4. Halszka said

  Znana była sprawa twitów hiszpańskiego kontrolera lotów, Carlosa na lotnisku w Kijowie. Zachowały się w necie (w przeciwieństwie do Carlosa)

  There is apparently a Spanish air traffic controller who was Tweeting that the Ukrainian military not only was responsible for the downing of Flight MH17 but also that they had come into the air traffic control room where he worked in Keiv, seized flight data records and tried to tell the controllers what they had to say about the downing. He also Tweeted that there were “foreigners” who came in with the Ukrainian military when they locked down the ATC station. He states that military chatter confirmed that it was Keiv that took out the flight, not pro-Russian separatists, but no one apparently knew where the order came from.

  “Before They remove my phone or they break my head, shot down by Kiev”
  “What are doing foreigners with kiev authorities in the tower? Gathering all the information”
  “Military confirm It was Ukraine, but still does not know where the order came from”

  Below the break is the full Twitter feed of @spainbuca in chronological order. The source of these translations also reports that it has been confirmed that the identity of this controller is “Carlos”. Could be a hoax. But, here it is.

  Important to note: the Twitter feed clearly states that it wasn’t the planes that shot down Flight MH17 but rather a missile launched from an area controlled by the Ukrainian military which coincides with the Russian report out that states a Ukrainian BOK missile system was active in the area when the plane went down.

  CHRONOLOGY OF @spainbuca’s TWITTER FEED

  10:21 – 17 de jul. de 2014 Autoridades de kiev, intentan hacer que pueda parecer un ataque de los pro-rusos

  “Kiev Authorities, trying to make looks like an attack by pro-Russian”

  10:24 – 17 de jul. de 2014 Ojo! Que puede ser un derribo B777 Malaysia Airlines en ukraine, 280 pasajeros

  “warning! It can be a downing, Malaysia Airlines B777 in ukraine, 280 passengers”

  10:25 – 17 de jul. de 2014 Cuidado! Kiev tiene lo que buscaba

  “Warning! Kiev have what they wanted”

  10:25 – 17 de jul. de 2014 Vuelven a tomar la torre de control en Kiev

  “[Miitary] has taken control of ATC in Kiev”

  10:27 – 17 de jul. de 2014 El avión B777 de Malaysia Airlines desapareció del radar, no hubo comunicación de ninguna anomalia, confirmado

  “The Malaysia Airlines B777 plane disappeared from the radar, there was no communication of any anomaly, confirmed”

  10:30 – 17 de jul. de 2014 Avión derribado, derribados, derribado no accidente

  “Plane shot down, shot down, shot down, no accident”

  10:31 – 17 de jul. de 2014 Kiev, tiene lo que buscaba, lo dije en los primeros tw, kiev es responsable @ActualidadRT

  “Kiev have what they wanted, I said in the first tw [Tweets], Kiev is responsible @ ActualidadRT”

  10:35 – 17 de jul. de 2014 Un accidente muy normal no es, no están amenazando en la misma torre del aeropuerto de kiev,

  “An accident that is not quite normal, they are threatening us in the same tower of Kiev airport”

  10:35 – 17 de jul. de 2014 Nos van a quitar, nuestros tlf y demás de un momento a otro

  “they will take from our phones and others stuff at any moment”

  10:38 – 17 de jul. de 2014 Antes de que me quiten el tlf o me rompan la cabeza, derribado por Kiev

  “Before They remove my phone or they break my head, shot down by Kiev”

  11:12 – 17 de jul. de 2014 Nosotros tenemos la confirmación. Avión derribado, la autoridad de kiev, ya tiene la información, derribado, estamos tranquilos ahora

  “We have confirmation. Plane downed, Kiev authorities already have the information, downed, we are calm now”

  11:13 – 17 de jul. de 2014 Que hace personal extranjero con autoridades de kiev en la torre? Recopilando toda la información

  “What are doing foreigners with kiev authorities in the tower? Gathering all the information”

  11:15 – 17 de jul. de 2014 Cuando sea posible sigo escribiendo

  “When possible I´ll keep writing”

  11:48 – 17 de jul. de 2014 El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares,

  The B777 plane flew escorted by Ukraine jet fighter until 2 minutes before disappearing from the radar,

  11:54 – 17 de jul. de 2014 Sí las autoridades de kiev, quieren decir la verdad, esta recogido 2 cazas volaron muy cerca minutos antes , no lo derribo un caza

  “If kiev authorities want to tell the truth, It´s gathered, 2 jet fighters flew very close minutes before, wasn’t downed by a fighter”

  12:00 – 17 de jul. de 2014 Nada más desaparecer el avión B 777 de Malaysia Airlines la autoridad militar de kiev nos informo del derribo, como lo sabían?

  “Malaysia Airlines B777 plane just disappeared and Kiev military authority informed us of the downing, How they knew?”

  12:00 – 17 de jul. de 2014 A los 7:00 minutos se notificó el derribo, más tarde se tomó la torre nuestra con personal extranjero q siguen aquí

  “7:00 minutes after [plane dissapeared], the downing was notified, later our tower was taken with foreigner staff, they still here ”

  12:01 – 17 de jul. de 2014 En los radares esta todo recogido, para los incrédulos, derribado por kiev, aquí lo sabemos y control aéreo militar también

  “all this is gathered in radars, to the unbelieving, shot down by kiev, here we know it and military air traffic control also”

  13:15 – 17 de jul. de 2014 Aquí los mandos militares manejan y admiten que militares a otras órdenes, pudieron ser, pero no, los pro-rusos

  “Here the military commanders manage and support it could be military following other orders , but no, the pro-Russian”

  13:29 – 17 de jul. de 2014 El ministro del interior si conocía que, hacían los cazas en la zona, el ministro de defensa no, .

  “Interior Minister knew what the fighters were doing in the area, the defense minister didn’t.”

  13:31 – 17 de jul. de 2014 Militares confirman que fue ukraine, pero se sigue sin saber de donde vino la orden

  “Military confirm It was Ukraine, but still does not know where the order came from”

  13:36 – 17 de jul. de 2014 Hace dias lo dije aquí, militares de kiev querían alzarse contra el actual presidente, esto puede ser una forma, a las órdenes de timoshenko

  “Days ago I said here, kiev military wanted to rise against the current president, this may be a way, ordered by timoshenko [following timishenko orders]”

  13:38 – 17 de jul. de 2014 Los cazas volaron cerca del 777, hasta 3 minutos antes de desaparecer de los radares, solo 3 minutos

  “The fighters flew close to 777, up to 3 minutes before disappearing from the radar, just 3 minutes”

  13:43 – 17 de jul. de 2014 Se cierra el espacio aéreo

  “Airspace closed”

  13:45 – 17 de jul. de 2014 Se cierra el espacio aéreo, por miedo a más derribos

  “Airspace is closed, more downings feared”

  15:17 – 17 de jul. de 2014 Control militar entrega ahora mismo de forma oficial que el avión fue derribado por misil

  “military control now officially [say] the plane was shot down by missile”

  15:23 – 17 de jul. de 2014 El informe oficial firmado por las autoridades militares de control de kiev ya lo tiene el gobierno,,,, , derribado

  “Government has the official report signed by the control military authorities in Kiev,,,, [plane] shot down”

  15:26 – 17 de jul. de 2014 En el informe se indica de donde abría salido el misil, y se especifica que no proviene de las autodefensa en las zonas rebeldes

  “The report indicates where the missile had come out [from], and specified is not from the selfdefence in rebel areas”

  15:34 – 17 de jul. de 2014Los radares militares si recogieron los datos del misil lanzado al avión, los radares civiles no

  “Military radar collected data from missile fired to the plane, civilian radars didn’t”

  15:36 – 17 de jul. de 2014 Los altos mandos militares no ordenaron el lanzamiento del misil, ,,alguien se le fue la mano en nombre de ukraine

  “military high command did not gave the order to fire the missile, someone screw it ine the name of ukraine”

  15:38 – 17 de jul. de 2014 Para el que no lo sepa, digamos así, hay militares a las órdenes del ministro de defensa y militares a las órdenes del ministro del interior

  “For those who do not know, Let’s say, there are military under the orders of the defense minister and military under the orders of Interior Minister”

  15:38 – 17 de jul. de 2014 Los militares a las órdenes del ministro del interior conocían en cada momento lo que sucedió, .

  “The military under the orders of Interior Minister knew what happened all the time .”

  16:06 – 17 de jul. de 2014 Mandos militares aquí (ATC) torre de control, confirman que el misil es del ejercito de ukraine,

  “Military commanders here (ATC) control tower, confirm that the missile is from the ukranian army,”

  16:07 – 17 de jul. de 2014 Mandos militares que si lo sabían y otros mandos que no,

  “military commanders that knew it and others didn´t ,”

  16:08 – 17 de jul. de 2014 290 personas inocentes muertas, . Por una guerra inútil, donde el patriotismo se compra con dinero

  “290 dead innocent people. What a useless war, where patriotism is bought with money”

  16:09 – 17 de jul. de 2014 La forma de tomar la torre de control minutos después sabiendo todo los detalles, rápido nos hizo pensar que habían sido ellos

  “Thw way the control tower was taken minutes after & knowing all the details, made ​​us think that they [made it]”

  16:10 – 17 de jul. de 2014 La cara de los militares que llegaron más tarde diciendo pero que habéis echo, no dejo dudas

  “The face of the soldiers who came later saying [what you just did], no chance for doubts”

  16:12 – 17 de jul. de 2014 Es tal la decadencia que los militares acompañados de extranjeros que llegaron primero nos llegaron a pedir que dijéramos su versión

  “Such is the decline that military who came first accompanied by foreigners came to us asking us to tell their version”

  16:13 – 17 de jul. de 2014 Nuestra respuesta, fue, estos radares no recogen el lanzamiento de misiles, los militares si, ya no quedaban dudas

  “Our response was, these radars do not collect the launching of missiles, the military ones does, there were no doubts”
  ——–

 5. aa said

  to wszystko wiadomo od dawna. Czego wiec nie ma zadnej instytucji na tym parszywym swiecie ktora by sadzila obiektywnie takie zbrodnie jak omawiana, morderstwo ponad 2 tys ludzi bezbronnych przez bandytow z Izraela-i to tylko przed kilkoma miesiacami, tysiecy obywateli bezbronnych na tzw Ukrainie, milionow wymordowanych w Iraku itd. itp??? przywodcy tych mordercow i zleceniodawcy jak Obama, Nataniahu, poroszczenko swobodnie podrozuja po swiecie rozwalaja swoje dupska w hotelach i wszystko o.k. Zydowski zbrodniaz z Odessy-Kolomyja-niby tam mial byc scigany ale kto by tam smial??? Natomiast sciga sie 90 letnich staruszkow za cos tam przeciw zydkom-rzekomo -przed 60 laty albo morduje Serbow za zbrodnie NATO. To wszystko wskazuje ze swiat nie moze byc jednobiegunowy i tylko uciecie lba tej miedzynarodowej klice moze byc jeszcze nadzieja

 6. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Zagadka była rozwiązana już w dniu katastrofy. Samolot zestrzelił Putin, bo on lubuje się w zadawaniu cierpienia. Jak każdy kacap. Przecież to oczywiste!

  Czy my was mamy rozstrzeliwać żebyście przestali negować naszą prawdę?

 7. revers said

  hehe, wsadz se swa prawde i brukowca tam gdzie tulow laczy sie z nogami … , postrzelaj sobie z Motorola, czeka w Doniecku na lotnisku na inteligentow inaczej.

 8. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Napis „pocisk Putina” był na pół strony. Zdanie powtarzaliśmy 1000 razy, tak jak uczył niemiecki klasyk. Czemu nie stało się prawdą?

 9. Marcin said

  Czy ktoś wie jak wygląda eksplozja rakiety typu BUK tzn. czy trafia bezpośrednio w cel czy eksploduje koło celu?

 10. Sława said

  Ad 3. Efka. Bardzo dobrze, że patrzysz na Syrię, bo wszystko co tam się wydarzy, będzie miało swoje odbicie w Polsce.

 11. Marcin said

  Już znalazłem . Za wikipedią:

  „Pocisk do systemu przeciwlotniczego 9K37 ma 5,5 metra długości, masę całkowitą 690 kg, masę głowicy bojowej 70 kg. Pocisk wyposażony jest w radarowy zapalnik zbliżeniowy i wybucha gdy znajdzie się w pobliżu celu. Zwiększa to prawdopodobieństwo trafienia przy prędkości zbliżenia się do celu dochodzącej nawet do 3000 km/h. Pocisk napędzany jest przez silnik rakietowy na stały materiał pędny.

  Prawdopodobieństwo zniszczenia celu wynosi:

  0,6 – 0,9 w przypadku samolotów,
  0,4 – 0,7 w przypadku śmigłowców,
  0,4 w przypadku pocisków manewrujących.

  A teraz czy ktoś może napisać jak wygląda obiekt po trafieniu takim pociskiem?

 12. Ciekawe. Nie trzeba wcale śledzić całej tej sprawy, bo dostrzeć, że mocarze tego świata (za pośrednictwem swoich mediów) szczują Putina (który święty nie jest), aby jego sprowokować do III Wojny Swiatowej, która mu wcale nie jest potrzebna…

 13. Amadeus said

  Ad 1 Jarus

  Nie lubię wedów więc mógłby pan wziąć te swoje wedy i new age tam gdzie światło nie dochodzi.

  Ad 8 Klub „inteligentów” Gazety „Polskiej”

  Pan tak na serio czy ironizuje?

 14. Amadeus said

  Ad 13 Sprostowanie do mojego postu

  „Ad 8 Klub „inteligentów” Gazety „Polskiej”

  Pan tak na serio czy ironizuje?”

  Miało być do postu nr. 6 ze zdjęciem gazety

 15. Zerohero said

  W wariackich żyjemy czasach. Podpisałem się dla żartu klub inteligentów gazety polskiej, wysiliłem się aby napisać coś wyjątkowo głupiego i….ludzie nie wiedzą czy to na poważnie czy nie. GaPa wyrobiła sobie renomę wariatkowa, ciężko ich nawet przedrzeźniać. 🙂 Nawet odniesienia do Gebelsa nie pomagają. Skoro bratają się z pogrobowcami waffen SS, to czemu nie z Gebelsem?

  Tak czy siak, okładka The Sun jest prawdziwa. To jest poziomi zachodniej propagandy. Hasło bez żadnego uzasadnienia. Niech mi żaden cieć nie mówi o RT jako tubie Kremla. To faktycznie jest tuba, ale na takie jazdy sobie nie pozwala.

 16. Romank said

  OJ panie Zerohero…pan zapomnial, ze trzeba na koncu slupa przybic tabliczke:’ Koniec slupa,,dalej wylazic nie mozna:-)))

 17. Toni said

  Przyznam szczerze, że nie mając mocnych dowodów, bo służby „panów świata” czuwają, aby ich wersje „prawdy” były na wierzchu, czułem, że ten samolot nad Donieckiem został załatwiony przez juntę Kijowską z podpuszczenia agentury USraela. Podobnie czuję i mam obecnie przesłanki na to, że z załatwieniem tego Tupolewa prezydenta Lecha w Smoleńsku sprawa prowadzi do agentur USraelskich, by głupich Polaczków, jako tych kundli do ujadania i warczenia na wschód, a nawet do wypuszczenia ich, by wyrwały się i czepiły nogawki Putina, by tych głupich Polaczków właśnie w taki sposób używać…

  Dureń Lech Wałek już werbalizuje pogróżki przeciwko Moskalom. Durnie PiSiorskie kultywują kult Smoleńska. Politykowanie w niemieckim protektoracie pod skróconą nazwą RP ma przebiegać w ramach sztucznego i drugorzędnego „konfliktu” między sektą i mafią. Sekta i mafia nie różni się w poglądach na sprawy ukraińskie. Różnica dotyczy akcentów. Mafii trudno jest przerzucić się na oskarżanie dodatkowo Putina za katastrofę smoleńską, bo mafia maczała w niej palce…

  Oczywiście, władze Rosji za rządów Putina nie wszystko jeszcze wyczyściły z badziewia, jakie im zostawił alkoholik Jelcyn. Dlatego też skrzętnie w sprawie Smoleńska wiele rzeczy ukrywają, by nie wyszło zbytnio na jaw, jakie słabości i jakie agentury mogły i mogą jeszcze hulać wewnątrz rosyjskich różnych służb. Dla sekty jednakże jest to koronnym dowodem winy władz Rosji.

  Tymczasem odczyty GPS mogą fałszować tylko amerykanie i oni to swymi fałszerstwami pomogli mafii, by samolot sekty zszedł zbyt nisko i mafia, korzystając z pomocy przychylnej agentury, mogła pozbyć się resztek ludzi z sekty zajmującej jakieś stanowiska… Agentury obce natomiast uzyskały inny, cenny dla nich efekt – wzięły głupich Polaczków (patryidiotów) na smycz antyrosyjskiej psychozy…

 18. Marucha said

  Re 17:
  Dobrze Pan czuł w sprawie samolotu.
  Proszę porównać z moim artykulikiem jeszcze z lipca:
  https://marucha.wordpress.com/2014/07/17/za-katastrofa-malezyjskiego-boeinga-777-stoja-usraelici/
  A w sprawie Smoleńska, o ile to był istotnie zamach – też dobrze.

 19. wi42 said

  @ 17, 18 Nie mozna wykluczyc zamachu na TU 154, chociaz ja nie widzialem zadnego względnie mocnego na to dowodu, chociażby: „Tymczasem odczyty GPS mogą fałszować tylko amerykanie i oni to swymi fałszerstwami pomogli mafii, by samolot sekty zszedł zbyt nisko i mafia,…”
  Mogą, ale gdyby nawigator nastawił dobrze odczyt baryczny, nie byłoby problemu – to on powinien być podstawą odczytu na małej wysokości. Zamiast tego stosowali pomiar radiowy…. przecież to nie amerykanie robili. Nie mówiąc o tym, że nawigator miał o wiele, wiele za mały nalot I na dodatek 2+ ostanie miesiące przed katastofą latał na Jak-u. Podobnie mały nalot pilota. Ale…. może ktoś zepsuł odczyt baryczny? To jak było z mgłą, która napewno przyczyniła się do katastrofy – chyba mgły nie zrobił Putin? Jak jest z rozmową z wieżą, która prawie zabroniła lądowania (Nie ma warunków do lądowania – powtorzono dwukrotnie). Jeżeli ktoś powie, że to wszystko zmyślone, można szukać zamachu. Narazie jest wystarczająca ilość przyczyn katastrofy bez potrzeby szukania zamachu (może i był?)

 20. wi42 said

  O MH17 nie tylko brukowiec SUN (#6 Zerohero) wiedział wszystko minuty po katastrofie, ale wiedział to samo Poroszenko, Obama i inni liderzy. Po kilku dniach okazało się, że operacja specjalna została całkowicie sknocona i pozostała tylko „prawda medialna”. Liderzy wiedzieli coraz mniej… Komisja holenderska wiedziała po dwóch miesiącach nieskończenie mniej niż prezydenci po minutach…..Teraz nie ma żadnej wersji oficjalnej, poza bełkotem i problemem co z tym fantem robić dalej. Jeden z wariantów zlikwidować Poroszenko i potem go obciążyć sprawą. Są też inne przyczyny zabrania go ze sceny – zobaczymy…..

 21. wi42 said

  Kilka istotych linków na temat MH-17:
  Pierwsza wersja – kiepska fabrykacja służb specjalnych Ukrainy (jest kilka podobnych innych linków):

  http://trueinform.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=28619

  Dosyć przekonywujące zdjęcia i szkice samolotu, wersja katastrofy:

  http://prytkovalexey.org/2014/07/22/%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82-%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%B3%D0%BE-%D1%81/

  Badanie katastrofy poprzez komisję stowarzszenia inżynierów lotnictwa i pilotów Rosji (oczywiście nie oficjalne) wysuwa następujący ciąg zdarzeń (w skrócie):
  1. Korekcja lotu w okolicy Doniecka w rejon ukrainskich Buk-M poprzez ukraińską kontrolę lotów (fakt do sprawdzenia)
  2. Odpalenie Buk-M i….pudło
  3. SU-24 lub 25 z działka zabija pilotów (link powyżej), następuje rozhermetyzacja, aczkolwiek nie błyskawiczna – sekundy, samolot leci dalej kilka minut na autopilocie.
  4. Tenże SU odpala rakietę w silnik 777, samolot pikuje w dól, rozpada się od przeciążeń

  PS: Zabawnie ostatnio wypowiedział się (strzelił gafę) Naliwajniczenko (szef SBU) – „trzeba znaleźć resztki Buk-M jako dowód, że strzelali powstańcy.” Nie wiedział cep, że Buk-M, jest tylko w armii ukraińskiej – Rosja nie robiła żadnej modernizacji Buków i nie ma Buków-M. Nawiasem mówiąc po modernizacji wzrósł zasięg rakiet, ale stały się one mniej sterowalne (chociażby zestrzelony samolot Aeroflotu ok. r. 2000)

 22. Filo said

  Zagadka byla dawno rozwiazana, gdy Rosjanie pokazali zdjecia satelitarne, a Amerykanie …. zdjecia z gier komputerowych. Amerykanski satelita caly czas stoi nad Ukraina, zdjecia maja ale opowiadaja, ze dla celow bezpieczenstwa narodowego ich nie pokaza.
  Prawde gadal tez i Hiszpan Carlos, ktory pracowal w wiezy kontrolnej, ale go media zaczapkowaly na wejsciu. Nikt nie chcial z nim rozmawiac. Antyrosyjska propaganda wrecz nadawala, ze zaden Carlos nie istnial.
  Zapisow z wiezy kontrolnej Ukraincy glosno i stanowczo nie chca udostepnic.
  Najwiekszym cyrkiem chyba byla opowiastka, jak to Rosjanie przerzucili wyrzutnie przez granice, ustrzelili samolot i potem szybciutko zabrali te wyrzutnie z powrotem i to tak zeby nikt nie widzial.. Ta wiesc byla dla takich jak ja, co nie maja pojecia o militariach i wojnach gwiezdnych. Mnie mozna wmowic, ze taka wyrzutnie czterech Rosjan nioslo na plecach i przykrylo gazetami, zeby zaden satelita sie nie zorientowal.
  Potem sie okazalo, ze zdjecia byly robione w ukrainskiej miejscowosci do ktorej zmierzal truck z wyrzutnia.
  W ogole Ukrainscy sie nie popisali w tworzeniu ad hoc materialow dowodowych. Beznadziejna amatorszczyzna.
  A potem ten caly cyrk z udostepnieniem miejsca katastrofy. Opolczency zapraszali wszystkie komisje miedzynarodowe a ukry ostrzeliwaly teren, zeby zadnej komisji nie dopuscic. A tlumy z masowego przekazu huczaly unisono: Putin, Putin…
  Bo juz byly przygotowane rozliczne scenariusze: ogloszenie katastrofy jako masowego ludobojstwa, obiecanki ukarania winnych, nalozenie sankcji na Rosje i potepienie Putina na arenie miedzynarodowej no i pelna izolacja Rosji..

  Po 10-u latach awantury i blazenstwa rzadu amerykanskiego w sprawie Husseina i broni masowej zaglady w iraku jakos nikt sie nie domaga ani sankcji ani odszkodowan ani nawet potepienia USA za zbrodnie popelnione i popelniane na ludnosci cywilnej Bliskiego Wschodu. I chyba to jest najlepszym dowodem na sprawcow kolejnej zbrodni.

  http://jeznach.neon24.pl/post/113692,nowe-szczegoly-katastrofy-mh17

 23. Siggi said

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1596405,1,nie-ma-przelomu-po-spotkaniu-putina-i-poroszenki-na-szczycie-w-mediolanie.read
  Jagienka Wilczak

  17 października 2014

  Nie ma przełomu po spotkaniu Putina i Poroszenki na szczycie w Mediolanie

  Drugi plan

  Rozmowy o konflikcie na Ukrainie zdominowały obrady szczytu w Mediolanie. Ale ich rezultaty nie pozwalają na wybuch optymizmu.

  To spotkanie zapowiadano od kilkunastu dni, nie kryjąc nadziei: Petro Poroszenko i Władimir Putin mieli rozmawiać w Mediolanie, podczas szczytu Europa – Azja.

  Ukraiński prezydent wymieniał trzy najważniejsze tematy, jakie zamierzał poruszyć: wypełnienie wszystkich punktów mińskiego memorandum z 5 września tego roku, wybory w Donbasie, zgodnie z ustawą o samorządzie lokalnym, oraz rozwiązanie kryzysu gazowego między Ukrainą i Rosją. Wszystkie trudne i niezwykle palące dla Ukrainy.

  Putin po swojemu zabiegał w Mediolanie o zniesienie sankcji wobec Rosji, nałożonych po aneksji Krymu i wojnie na wschodzie Ukrainy. Rosyjska gospodarka mocno je odczuwa, rubel jest najsłabszy w historii, inflacja rośnie, ceny żywności też, z Rosji uciekają pieniądze inwestorów, a w dodatku tanieje ropa naftowa, na której wisi rosyjski budżet (cena gazu jest też powiązana z ceną ropy). Eksperci mówią o recesji 1,5 proc. w 2015 r. Samym poparciem dla prezydenta kraj się długo nie pożywi.

  Żeby wprowadzić nutę pojednawczą i zapewne uśpić czujność, żeby odzyskać choć skrawek utraconej sympatii, prezydent Rosji nakazał kilka dni przed spotkaniem wycofać wojska – blisko 17 tys. żołnierzy – znad granicy ukraińskiej. Ale goszcząc wczoraj w Belgradzie, w drodze do Mediolanu, nie omieszkał pogrozić palcem Zachodowi: zapowiedział ograniczenie dostaw gazu do krajów Unii, jeśli Ukraina będzie podkradać surowiec z tranzytowych gazociągów. Zagroził konfliktem gazowym, jaki miał miejsce zimą 2008/2009.

  Poroszenko też wykonał ruch, podpisał – tuż przed wyjazdem do Włoch – ustawę o częściowej autonomii Donbasu. Parlament przyjął ją 16 września. Ustawa, dająca wschodowi szerokie uprawnienia, choć w granicach Ukrainy i na trzy (na razie) lata, z zaznaczeniem, że pieniądze na finansowanie Donbasu gwarantuje Kijów. Wybory do lokalnych samorządów mają się odbyć w listopadzie, wybranych władz nie można odwołać przez trzy lata. Ustawa, plon spotkań w Mińsku i zawartego tam memorandum o rozejmie, jest wyrazem bezsilności Kijowa wobec wspieranych przez Moskwę separatystów i fiaska NATO, akcji antyterrorystycznej prowadzonej przez wojska rządowe.

  Problem jednak w tym, że separatyści ignorują ustawę, chcą pełnej niezależności od Kijowa, powołują się na przeprowadzone w marcu „referendum”, w którym Donbas – rzekomo – opowiedział się za niezależnością. Dla większego skomplikowania sytuacji kilka dni temu w obwodzie ługańskim powstała kolejna, trzecia już „republika”: Kozacka Republika Ludowa. Jeszcze nie ujawniła żądań.

  Mimo ogłoszenia rozejmu na wschodzie walki trwają, w ciągu ostatnich tygodni śmierć poniosło ponad 300 osób, każdego dnia giną wojskowi i cywile. Walki trwają w Doniecku, separatyści starają się odbić z rąk wojska lotnisko, cała dzielnica miasta jest ostrzeliwana.

  Ukraińska strona już nawet nie podaje komunikatów, ile razy rozejm był naruszany każdej kolejnej doby, bo to się zdarzyło już setki razy. W niewoli przebywa nadal dziewięćdziesięciu pięciu Ukraińskich żołnierzy, choć zwolnienie jeńców było jednym z punktów porozumienia. Rosjanie nie wycofali też z terytorium Ukrainy ciężkiego sprzętu, a każdego dnia napływają informacje o przekraczających granicę uzbrojonych rosyjskich żołnierzach i najemnikach. Mówi się o przygotowaniach do zdobycia korytarza na Krym: zaczął się okres silnych sztormów i połączenia promowe z Rosją nie zapewnią mieszkańcom półwyspu dostaw niezbędnych do egzystowania.

  No i jeszcze gaz. Premier Jaceniuk przyznał ostatnio, że Ukrainie brakuje 5 mld metrów sześciennych surowca w magazynach, by w miarę spokojnie przetrwać zimę i zapewnić ciepło w mieszkaniach. Rosjanie żądają zapłaty za dostarczone już paliwo, Ukraińcy nie zgadzają się na kwotę, na jaką opiewa rachunek. Dostawy Rosjanie wstrzymali w czerwcu.

  Poroszenko wie, że sytuacja robi się nerwowa, nadchodzi zima, rozczarowani ludzie tym razem nie wyjdą na Majdan, przyjdą pod siedzibę prezydenta i rządu. I to zapewne nie będzie pokojowa manifestacja.

  A w dodatku za tydzień odbędą się wybory do Rady Najwyższej. Badania dają zwycięstwo prezydenckiemu blokowi, wskazują, że do parlamentu wejdą ugrupowania proeuropejskie. Ale przecież niespodzianka może się zdarzyć, gdy wyborcy dadzą upust swoim frustracjom i rozczarowaniu. W zburzonych domach, w zimnych mieszkaniach rozczarowanie jest zawsze głębsze i dotkliwe. Poroszenko zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tak bardzo zależało mu na sukcesie rozmów w Mediolanie.

  Sukcesu jednak nie ma. Obaj panowie spotykali się dziś trzykrotnie, tego nawet nie przewidywał protokół. Na spotkaniu w cztery oczy, do którego jednak doszło późnym już wieczorem, też nie udało się wiele ugrać. W sprawie gazu w ogóle nic się nie udało.

  Wszyscy uczestnicy dzisiejszych spotkań – w formatach szerokim, śniadaniowym oraz normandzkim, z udziałem prezydenta Francji i kanclerz Niemiec – przyznają, że postępu nie widać. Angela Merkel podkreśla przy tym, że bez wypełnienia zobowiązań i uzgodnień z Mińska, co zależy oczywiście od woli i słowa Putina, nie ma mowy o zniesieniu sankcji wobec Moskwy.

  Należy mieć nadzieję, że to stanowcza decyzja i szczere zapewnienia. Bo idzie nie tylko o gaz i ogrzane mieszkania, sytuacja nieco się zmieniła. Powstanie Państwa Islamskiego i jego sukcesy militarne sprawiają, że Rosja staje się pożądanym sojusznikiem Zachodu w walce z kalifatem. Kilka dni temu rozmawiali o tym ministrowie spraw zagranicznych Ławrow i Kerry i wyglądało na to, że srogie miny wobec gospodarza Kremla nieco złagodniały.

  W takim układzie sprawy konfliktu na Ukrainie schodzą na drugi plan. A może nawet na trzeci, bo jest jeszcze wirus ebola. Ukraina musi się spieszyć.

 24. Cyprian Polak said

  E tam

  jest duzo ciekawych materialow między innymi pisal o tym polecany tu Zygmmunt Bialas

  -Te trupy które spadly nie żyly od kilku dni, zresztą byli to prawie sami azcjaci

  -konta na facebooku i inne dotyczące niektórych ofiar są fikcyjne

  – niektórzy uważają, ze nawet nie zostal strącony samolot z martwymi cialami, ale byla inscenizacja katastrofy
  to znaczy szczątki ewentualnie zrzucono lub i być może częśc byla rozlożona z ziemi

  itd. itp.

 25. Filo said

  A jeszcze to:
  Opinia amerykanskiego eksperta:

  http://polish.ruvr.ru/2014_07_22/Amerykanski-ekspert-ukrainscy-wojskowi-zestrzelili-samolot-nad-Donieckiem-0903/

  Ukrainski pilot sie przyznal (?)
  http://polish.ruvr.ru/2014_07_29/Ukrainski-pilot-Su-25-twierdzi-ze-stracil-Boeinga-9356/

 26. Halszka said

  ad 18, 19

  Nie wierzę w zamach smoleński. Nagrania rozmów w kokpicie i w wieży kontroli lotów, mgła – nic na to nie wskazuje.
  Ale gdyby – to w jakim celu?
  Lech K. był w końcówce kadencji, nie miał szans na drugą.
  Natomiast lektura listy ofiar (Wikipedia) daje do myślenia. Para prezydencka i długo nic. Z jednym, szokującym wyjątkiem: generalicja. Pełna lista dowódców wszystkich rodzajów broni. Uderzające, zwłaszcza w kontekście nie tak dawnej katastrofy CASY.

  Gdzie sporządzono listę? W Kancelarii Prezydenta. I tu drugi szczegół, który rzuca się w oczy: Z tej kancelarii leciało ze swym uwielbianym prezydentem zaledwie parę osób. Szef Kancelarii np. został w domu.

 27. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemiecki-wywiad-BND-malezyjski-samolot-zestrzelili-separatysci,wid,16969830,wiadomosc.html?ticaid=113a67

 28. awkzim said

  awkzim
  ad 9
  Nie ma czegoś takiego jak bezpośrednie trafienie rakietą w samolot. Zapalnik rakiety odpala ładunek wybuchowy w pewnej odległości od celu, jeśli się znajdzie w stożku rażenia. A głowica bojowa rakiety to po prostu, ładunek wybuchowy owinięty taśmą stalowa wstępnie rozfragmentowaną. Rzecz w tym aby zniszczyć cel mimo, iż pocisk jest lekko błędnie naprowadzony.

 29. wi42 said

  @27
  Czego się mozna spodziewać po niemieckim wywiadzie?
  Klamstwa dotychczasowe wymagają autoryzacji i „niemiecki wywiad” jest dobry do tego. Aczkolwiek jest to głos nieco poważniejszy, śledzimy co dalej…..

 30. wi42 said

  @27 cytat:
  „Jak pisze „Der Spiegel”, niemiecki wywiad doszedł do „jednoznacznych wniosków”, że rosyjska interpretacja wydarzeń, mówiąca o winie ukraińskich żołnierzy i ukraińskim myśliwcu, który miał znajdować się w pobliżu malezyjskiej maszyny, opiera się na fałszerstwie. – To byli prorosyjscy separatyści – miał powiedzieć Schindler, cytowany przez „Spiegla”. Zdaniem BND zmanipulowane zostały także ukraińskie zdjęcia. ”

  To co, nie bylo mysliwca w poblizu? – latwo sprawdzic – radar, zdjecia satelitarne.
  „mial powiedziec” – czy powiedzial?
  kto zmanipulował ukraińskie zdjecia ?- SBU Ukrainy – po co?

  Czekamy na odpowiedz innego wywiadu.

 31. @Awkzim

  Paradoksalnie właśnie udowodniłeś mierność powtarzanej przez was bez sensu ruskiej wersji wydarzeń. Rakieta eksploduje w bliskiej odległości od celu, zmienia się w CHMURĘ ODŁAMKÓW. I STĄD te tzw. przestrzeliny w kadłubie, a nie po żadnej „serii z karabinu”..

 32. Filo said

  26
  Halszka
  Mnie do tej pory intryguje lista pasazerow w prezydenckim samolocie. Zdaje sie ze ma pani racje, bo chyba nie byla przypadkowa. No i te pospieszne wskazania winnych., a wlasciwie jednego winnego.
  I Kancelaria prezydenta zdaje sie w ogole nie byla przesluchiwana. Bo musieliby pokazac cala dokumentacje tej bardzo niespodziewanej podrozy samolotem.
  Jesli natomiast porownamy ( a nie lubie nawet o tym myslec) stan pasazerow w polskim samolocie, ktory spadl z bardzo malutkiej wysokosci i nikt sie nie tylko nie uratowal ale nawet ciala wyparowaly – a tymczasem malezyjski samolot spadl z wysokosci dosc znacznej , zdaje sie okolo 10 km i zachowaly sie ciala w calosci, podobnie jak rozne (tez podejrzane sprzety – nowiutkie paszporty i niespalone kartki z zeszytow z rysunkami wykonanymi podobno przez dzieci, ktore lecialy samolotem i swiezutkie zabawki prawie prosto ze sklepu…
  Jakos to sie wszystko wydaje dziwnie podejrzane. W polskim samolocie nie pokazali zadnych rzeczy osobistych

 33. wi42 said

  @31
  „zmienia się w CHMURĘ ODŁAMKÓW. ”

  „Patriocie” chmura odłamków nie uderza tak jak na zdjęciu w linku – komentarz #21.
  Partioto – włącz myślenie!

 34. @Wi42 Konkrety. Proszę o matematyczno=fizyczne wykazanie że mówię bzdurę. Przykro mi moi drodzy, ale z wami pożytecznymi idiotami to można tylko krótko i na temat….

 35. Boydar said

  Wybucha ładunek bojowy rakiety. Powstają odłamki (celowe oraz ze szczątków) a także fala uderzeniowa. Odłamki rozchodzą się promieniście. Jeżeli odstęp przestrzelin jest rzędu kilku centymetrów (zakładając autentyczność zdjęć) wybuch musiał by nastąpić w odległości maksimum kilku metrów. Tyle że przy takiej odległości fala uderzeniowa wyrwała by całą burtę.

 36. MatkaPolka said

  Kiedy wreszcie Polacy to zrozumieją?

  http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1893:eugeniusz-lubaski-kiedy-wreszcie-polacy-to-zrozumiej

  Czy większość Polaków kiedykolwiek zrozumie, iż dla Polski największe zagrożenie niesie nie Rosja cara Putina lecz Ukraina oligarchy Poroszenki i jego banderowskich kolegów ze „Swobody” i „Prawego Sektora”. Bo banderowiec żyje nienawiścią do Polaków, Żydów i Rosjan.

  Teraz jak już pisałem oficjalny banderyzm ubiera się w szaty europejskie i stara się nie ujawniać swe zwierzęce oblicze. Banderowcy Dmytro Jarosz i Oleh Tiahnybok nie krzyczą o swojej nienawiści do Lachów i Żydów – tylko do Moskali.

  Ale, aby usłyszeć o czym w rzeczywistości myślą Tiahnybok i Jarosz trzeba słuchać deputowaną „Swobody” Irynę Farion, która oświadcza, iż Polska okupuje ukraińskie terytorium aż do Krakowa łącznie. Czy car Putin coś takiego kiedykolwiek oświadczył?

  A teraz spadkobierca żydowski OUN-UPA Poroszenko swym dekretem w czasie wojny donieckiej czyni 14 października – dzień powstania UPA – świętem narodowym Ukrainy. Czy Polacy już zupełnie stracili rozum, iż gdy Ukraina pluje w twarz Polski – to pożyteczni idioci krzyczą na Majdanie w Kijowie nazistowskie: Sława Ukrainie! A tym czasem banderowka Farion cytuje na placu kijowskim już nie Banderę ale Hitlera.

  Na negocjacje europejskie Ukrainy z Rosją w Mediolanie nawet nie zaproszono Polski. Do udziału w negocjacjach dotyczących wojny na Ukrainie zostały zaproszene Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy ale nie Polska, którą populistycznie uważa za adwokata Ukrainy w Europie. Kolega Poroszenko pomyślał o tym, aby przed spotkaniem ogłosić dzień powstania zbrodniczej UPA – dniem święta narodowego, plując tym samym Polakom w twarz, ale zapomniał zaprosić Polskę na negocjacje do Mediolanu. Jakie są cudowne relacje polsko-ukraińskie, aż się w głowie nie mieści.

  Eugeniusz Lubański (Kijów)

 37. Marucha said

  Re 34, 35:
  To jest obowiązkiem „Polish Patriot” wykazanie, że jego zdumiewająca teoria jest prawdziwa – a nie naszym, panie Boydar, że jest fałszywa.
  Oczywiście nie wymagamy żadnego dowodu matematyczno-fizycznego. Układ jest zbyt skomplikowany, aby dał się opisać równaniami. Być może udało by się przeprowadzić symulację (nie mylić z grami komputerowymi). Ale najprościej było by porównać zdjęcia z ewentualnych podobnych wypadków.
  Uproszczona analiza jakościowa p. Boydara wydaje się wszakże mieć ręce i nogi. Wybuch rozrzuca odłamki mniej więcej promieniście, a nie strumieniem.

 38. MatkaPolka said

  BUSTED! Ukraine Caught Trying to ‚Frame Russia’ for Shooting Down Malaysia Flight MH17!

  PRZYŁAPANI! Ukraina Złapana na gorącym uczynku Próbując ‚WrabiaćRosję ‚ w zestrzelenie samolotu – Malaysia lot MH17!

  Podpis pod wideo

  I have to say, They were gonna fool a whole lot of people with this one! Thankfully, they have been caught!
  The Ukraine Government supported a youtube clip that they say proves Russia had involvement and that Rebels shot down Malaysia Flight MH17. However, Due to their sloppy work, They have been caught! They have since tried to delete the file, but not before it was downloaded over 800 times! More info at links!

  Muszę powiedzieć, Oni mieli zamiar ogłupić i oszukać dużo ludzi tym video! Na cale szczęście zostali przyłapani !

  Rząd Ukrainy promuje i popiera video klip na YouTube, w którm mówią, że maja dowody na to, że to Rosja miała udział w tym i że „rebelianci” ( ze wsch. Ukrainy) zestrzelili samolot Malaysia lot MH17. Jednakze ze względu na ich niechlujstwo pracy, zostali przyłapani!
  Później próbowali usunąć plik, ale nie wcześniej został pobrany ponad 800 razy! Więcej informacji pod linkami

  Samolot został zestrzelony 17 lipca o godz 18
  Video zostało umieszczone 16 lipca o godz 19 – jeden dzień przed zestrzeleniem

 39. Ad. 36, @MatkaPolka

  „O antybanderowskiej histerii.

  Chciałbym na chwilę odpocząć od spraw ukraińskich. Ale się nie da.
  Wiecie co mnie najbardziej denerwuję w tej antybanderowskiej histerii? Że uniemożliwia ona jakąkolwiek sensowną debatę. I właściwie jest na rękę skrajnym siłom politycznym na Ukrainie.

  Ale po kolei. Owszem, zachwycił mnie Majdan pod wieloma względami. To jak walczyli o wolność i godność, fundamentalne dość wartości, nieprawdaż? A także o poprawę swojego losu, o koniec oligarchii, niewolnictwa ekonomicznego, niesprawiedliwości (walka ta zresztą przynajmniej częściowo była skazana na niepowodzenie, tym większy jej piękno i tragizm).
  Owszem, podziwiam odwagę, męstwo wręcz chłopaków i dziewczyn z batalionów ochotniczych. Współczuję tym, którzy giną i zostają ranni. Ich rodzinom.
  Także cierpię, bo zawiązują się przyjaźnie, człowiek z czasem traktuje ludzi, z którymi długo przebywa, jak kumpli. I boli, gdy zostają ranni, gdy giną.

  Ale na pierwszym miejscu jestem Polakiem i liczy się dla mnie Polska.
  Tutaj nie ma dyskusji. Dlatego tak jak część zmian na Ukrainie mnie zachwyca – wyrwanie się spod moskiewskiej kurateli, gotowość do wojny o swoją suwerenność, fakt, że odsunięta została Rosja od naszych granic… Także fakt, że tendencje skrajne na Ukrainie są coraz słabsze, np. w porównaniu z okresem rządów Janukowycza.

  Tak część działań obecnego rządu na Ukrainie jest dla mnie nie do zaakceptowania. Ukraina nadal jest państwem oligarchicznym i skorumpowanym. Nadal działa w nim potężne lobby prorosyjskie (i część wyczynów ukraińskiej władzy w kwestii relacji gospodarczych z Polską, jest tego przykładem. Nie zapominajmy jednak, że nas za to reprezentuje PSL. Mam więc wrażenie, że po prostu często spotykają się dwa prorosyjskie lobby na debatach.)
  Poroszenko od czasu do czasu walnie coś na temat UPA. Na Zachodzie Ukrainy powiewają flagi czarno- czerwone. Itd itd. można długo wymieniać.

  Oczywiście Ukraina nie jest dla nas takim zagrożeniem jak Rosja, wystarczy odrobina rozumu i świadomości aktualnej geopolityki, by to stwierdzić. Więcej, jest dla nas raczej szansą. To, że w kwestiach historycznych się nie zgadzamy, nie znaczy, że mamy robić z niej potwora. Analogia? Litwa zachowuje się w stosunku do Polski fatalnie. Ale chyba nikt nie uzna, że Litwa to większe zagrożenie dla Polski niż Moskwa i powinniśmy współdziałać z Rosją w rozbiorze państw bałtyckich?

  Powinniśmy mieć silny rząd, który mając świadomość pewnej wspólnoty geopolitycznej, będzie też w stanie twardo grać o swoje interesy ekonomiczne i historyczne (np. w kwestii UPA) z nową władzą Ukrainy. To kolejna oczywistość. Niestety wątpliwe by obecny był w stanie…

  Ale taka dyskusja może się odbywać na gruncie jakieś prawdy i realnego przedstawiania faktów. Jak można dyskutować, jeśli każde (za przeproszeniem) pierdnięcie Poroszenki określa się jako przygotowanie do kolejnej masakry Wołyńskiej bądź krwawy neobanderyzm? Jak można dyskutować gdy Łysiak bredzi, że Majdan sam się rozstrzelał, i że podczas protestów na Majdanie wszędzie powiewały flagi „Rzezać lachów” (tak, te brednie publikuje jeden z największych tygodników w Polsce). Jak można mówić o debacie, gdy każdego Ukraińca nazywa się banderowcem? Jak można mówić o „rozsądnej analizie”, gdy marginalne, osiągające co najwyżej 2,3% poparcia partie przedstawia się jako największe siły Ukrainy, które aktualnie rządzą tym państwem? Przykłady można mnożyć.

  I rzecz najważniejsza i NAJPROSTSZA. Jeśli będziemy wciąż wmawiać Ukraińcom, że każde ich zachowanie jest probanderowskie i przeciwko Polsce, to w końcu część z nich do tego przekonamy. W końcu jak mawia znane przysłowie – jesteś taki jakim Cię widzą.

  Dlatego naprawdę warto zrozumieć, że antybanderowska histeria nie jest żadnym wyjściem, jest wręcz zagrożeniem dla polskich interesów.”

 40. MatkaPolka said

  To rozszerzenie tego samego wideo z dnia 5 czerwca
  The video from June 5 is shown below
  http://www.zerohedge.com/news/2014-07-17/ukraine-releases-youtube-clip-proving-rebels-shot-down-malaysian-flight-mh-17

  General
  Container: lavfpref
  Duration: 1 мин. 50.08 с.
  major_brand: mp42
  minor_version: 0
  compatible_brands: isommp42
  creation_time: 2014-07-16 19:10:24
  Czas opublikowania video – 2014-07-16 19:10:24

  Video
  Format wideo: H264
  Video bitrate: 44kbps
  Width: 480
  Wysokość: 360
  FPS: 25.000
  Codec: H.264

  Audio (…)

 41. wi42 said

  @39 PP
  Ładny Bełkot,

 42. MatkaPolka said

  Families of German MH17 victims to sue Ukraine: lawyer
  Rodziny niemieckie skarżą Ukrainę za śmierć pasażerów lotu MH17

  http://www.reuters.com/article/2014/09/21/us-ukraine-crisis-mh17-germany-idUSKBN0HG08520140921

  tlumaczenie google

  Reuters) – Ocaleni z niemieckich ofiar lotu Malaysian Airlines MH17 zestrzelonych nad Ukrainy planuje pozwać państwo i jej przewodniczącego za nieumyślne spowodowanie śmierci przez zaniedbanie w 298 przypadkach, prawnik reprezentujący je powiedział w niedzielę.

  Profesor Elmar Giemulla prawa lotniczego, który jest reprezentujących trzy rodzin niemieckich ofiar, powiedział, że zgodnie z prawem międzynarodowym Ukraina powinna była zamknęła przestrzeń powietrzną, jeśli nie może zagwarantować bezpieczeństwo lotów.

  Każdy kraj jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo przestrzeni powietrznej,” Giemulla w oświadczeniu pocztą elektroniczną do agencji Reuters. „Jeśli to nie jest w stanie to zrobić czasowo, musi zamknąć swoją przestrzeń powietrzną. Ponieważ tak się nie stało, Ukraina jest odpowiedzialny za szkodę.”

  Bild am Sonntag niedzielnej Mszy gazeta cytuje Giemulla mówiąc, że przez nie zamykając jej przestrzeń powietrzną, Ukraina przyjęła, że życie setek niewinnych ludzi będzie „unicestwiona” i było to pogwałcenie praw człowieka.

  Odrzutowiec rozbił się na Ukrainie w prorosyjskiej zajętych przez rebeliantów terytorium w dniu 17 lipca, zabijając 298 osób, dwie trzecie z nich z Holandii. Cztery Niemców zginęło w katastrofie.

 43. wi42 said

  @33-35, 37
  To co pokazane czarno na białym nie przemawia do PP,

  Jeszcze raz:

  http://prytkovalexey.org/2014/07/22/%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82-%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%B3%D0%BE-%D1%81/

  PP chce: „Proszę o matematyczno=fizyczne wykazanie że mówię bzdurę.”

  matematyczno-fizycznego „wykazania” proszę szukać w raporcie wywiadu niemieckiego I podzielić się wrażeniami z nami. Czekamy….

 44. Ad. 41. Proszę się w końcu zdecydować! Umyślne czy nieumyślne?! „Chyba” istnieje różnica między świadomym wysłaniem myśliwca aby zestrzelił (sic!), a „niedopatrzeniem”, bałaganem w skutek czego nie zamknięto przestrzeni powietrznej? Jedno i drugie to dwie różne, nieporównywalne sytuacje!

 45. Ad. 42 Rozumiem że jest to przyznanie się? Konkretom w tym przypadku niemieckiego wywiadu, przeciwstawiacie tylko NA POZÓR mądrze brzmiący pro-ruski BEŁKOT?

 46. Halszka said

  Spiegel faktycznie relacjonuje ustalenia niemieckiego wywiadu BND. Ale niemiecki tekst gazety zawiera ciekawe zdanie, którego nie widać w polskiej relacji. „Wcześniej holenderska komisja PO ZAPOZNANIU SIĘ Z NAGRANIAMI Z KOKPITU odstąpiła od wskazania winnych”.
  Nie jakieś „nie była w stanie ustalić” tylko „odstąpiła”.

 47. MatkaPolka said

  Cud Jarosława i zestrzelenie na Ukrainie

  Details Category: Sample Data-Articles Published on Wednesday, 23 July 2014 04:59 Written by Administrator Hits: 571

  +++ http://gazetawarszawska.eu/2014/07/24/cud-jaroslawa-zestrzelenie-na-ukrainie/

  Ostanie wydarzenia w świecie, skupiające uwagę na granicy Ukraińsko-Rosyjskiej, tylko pozornie mają cokolwiek wspólnego z Ukrainą, jako tradycyjnie suwerennym państwem, gdzie świat przejawia swą niekłamaną troskę o jej suwerenność.

  To choćby z tego powodu, że Ukraina jest tworem śmiesznie sztucznym i takie państwo czy naród w rzeczywistości nie istnieją. Toteż żadna siła polityczna w świecie nie traktuje Ukrainy poważnie jako suwerennego partnera, poza naturalnie Polakami, którzy jako autentyczny paw narodów tylko patrzą, aby i tam znaleźć sobie kolejnego oprawcę, który by na Polskę napadał, grabił, gwałcił i podpalał, a dzięki czemu polska martyrologia znowu będzie na wokandzie – co jest Polakom notorycznie niezbędne.

  Z zachowania społecznego w Polsce – obłąkania medialnego widocznego na każdym kroku, ale też i patologii umysłowej u zwykłego zjadacza chleba – wynika prosta konkluzja mówiąca, że tak jakby Polakom mało było wewnętrznego terroru żydowskiego, który do spółki z bandziorami pruskimi i anglosaskim spuszcza z Polski ostatnie krople krwi. Ale trzeba im przysporzyć coraz to nowych obszarów autozagłady i taką przestrzenią jest akurat – tak się to składa – Ukraina. Tam też – patrząc już zupełnie obiektywnie – pojawia się potrzeba dostawcy mięsa armatniego w agresywnej wojnie żydów przeciw Rosji i rola ta przypada głównie Polsce, bo tylko Polacy są pod ręką, no i lubią umierać za obcych, a co też jest prawdą obiektywną.

  Gwałtowność i nachalność mediów w Polsce, omawiających wydarzania na wschodzie, mają uczynić „kwestię ukraińską” polskim „być albo nie być”. Losy Ukrainy mają stać się intelektualną obsesją Polaka, który ponownie ma się sprawdzić jako niestrudzony internacjonał chuligańskich wojen.

  Rolą przypisaną Polakom będzie odsiecz Kijowska, która jednak nie ma się skończyć na Majdanie, ale na murach Kremla – tak to już można sobie wyobrazić: Polski żołnierz zawodowy rozpędzi się na Kijów, ale zatrzyma się dopiero na Kremlu, na jego murach. Mury te zdobędzie, profesjonalnie zastrzeli Putina, ale potem skromnie, znając swoje miejsce w szeregu, poprosi żyda o to, aby to on, spadkobierca Starego Testamentu, wbił głowę prezydenta Rosji na oszczep i pokazał światu twarz tej zabitej bestii. Tym Dawidem od pokazywania głowy Włodzimierza Putina na kiju będzie weteran izraelski. Będzie to osobnik godny i szybko zjawi się Kremlu, jego adres jest znany polskiemu MSZ w Warszawie, gdyż jest również i polskim weteranem, to jeden z tych żydów, którzy strzelali polskim bohaterom wojennym w tył głowy, a teraz Polska płaci mu rentę.

  To ten słabo ukryty motyw – ścięta głowa Putina, obnoszona zwycięsko na murach Kremla- leży u podłoża histerii massmediów w Polsce, które szykują Polaków do pomszczenia na Rosji i Rosjanach odwiecznych krzywd żydo-ukrainy.

  Po zestrzeleniu malezyjskiego samolotu, wystawionego na strącenie przez kontrolerów lotniczych w Kijowie, ta typowa PRL-owska rusofobia zamieniła się w autentyczny amok potrzeby odwetu, którym zionie każdy polski prelegent telewizyjny, intelektualista, czy autorytet moralny. O „polskich” politykach nawet nie ma co wspominać, bo ci od dnia Okrągłego Stołu mówią jedynie to, co im się każe, a myślenie od razu kojarzy im się z antysemityzmem, więc od niego stronią, aby nie popaść w grzech nienawiści.

  To właśnie ta histeria, po prowokacji zestrzelenia Boeinga, dokonała cudu zjednoczenia „prawicy” tzn. PIS-u, Ziobry i Gowina. Dostali oni telefony z instrukcjami, że mają się zjednoczyć – bo wymaga tego powaga chwili. Chodzi tu to, że ten obecny rząd PO trzeba wymienić i to nie dlatego, że on jest zły, bo źle rządzi, gdyż w Polsce „złe rządzenie, to dobre rządzenie”. Problemem z Tuskiem polega na tym, że PO już się nie sprawdza, gdyż nie porywa tłumów i na bazie opatrzonych telewidzom miernot tego rządu nie można budować medialnego entuzjazmu „naprawy państwa”, a który to entuzjazm ma rzucić Polaków do „naprawy państwa” pod kierunkiem sprawdzonego bojowca Jarosława Kaczyńskiego. I tu, co pewne – bo zaplanowane, też stanie się cud i to niejeden, bo po wybuchu entuzjazmu „naprawy państwa” szybko się okaże , że naprawa musi poczekać. Ponieważ najpierw trzeba dokonać wspomnianej odsieczy Kijowskiej – bo „naprawa państwa” ma odbyć się przez naprawę Ukrainy, a do czego polski najazd na mury Kremla jest niezbędny.

  Tak więc wkrótce telewizja objawi to, że stodoła płonie i to Tusk tę stodołę podpalił, a Kaczyński będzie ją gasił i to będzie ten entuzjazm, który skupi masy przy nowym wodzu. Potem zaś – jak powiedziano – okaże się, że Ukrainie trzeba pomóc i stodoła może poczekać. W końcu po udanej misji Kijowskiej Ukraińcy masowo wjadą do Polski i to szeroką ławą, i pomogę gasić tę stodołę, i to tak gorliwie jak tylko to oni potrafią, a co niedobitki Wołynia dobrze wiedzą.

  Więc – co widać w telewizji – potrzeba chwili wymaga, aby na miejsce starych obiboków wpuścić do obiegu nowych starych niedołęgów, których profesjonalna telewizja zgrabnie przerobi na mężów opatrzności. A przy okazji robiona im międzynarodowa klaka pochwali polską lojalność wobec sojuszników, bitność żołnierza i jego bezinteresowność, ofiarność w cudzym merkantylnym interesie. Ta atmosfera „zachodniego” uznania, akceptacji i pochwał sprawi, że Polacy, jak jakieś wyżły, tym bardziej jeszcze zaczną się ślinić na widok rosyjskiego zbója, który pogwałca powszechnie uznane normy wolności i demokracji i jako taki musi być ujarzmiony polską ręką, i polski marsz na mury Kremla będzie gotowy.

  Niestety – będzie tak, jak kiedyś: „Za naszą i waszą wolność”, a nawet i gorzej, bo przecież nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy. Najpierw będzie wielka nadzieja, a skończy się ja zwykle – klęską, ale teraz nie będzie już do czego wracać. Wtedy, drzewiej, Polacy mieli jakieś stałe zasoby materialno – ludzkie i po niepotrzebnej utracie krwi mogli się jakoś odbudować, aby dalej przetrwać. Nikt ich nie eksterminował tak jak dzisiaj, bo istniało papiestwo, które Polaków broniło (nawet przed ich własną głupotą), a państwa rozbiorowe kierowały się etyką chrześcijańską. Nawet żydzi nie mordowali Polaków powszechnie, a co może z wyjątkiem powstań, gdzie zawsze – w newralgicznym momencie – wbijali Polakom nóż w plecy.

  Teraz tak dobrze już nie jest, pod ciosami soboru upadło papiestwo, na naszych oczach rozwalane jest ono do reszty przez bezwstydnego półinteligenta Bergoglio, zakazana został etyka chrześcijańska w państwach ościennych, a w Polsce rządzi żydowskie rozpasanie.

  Głębokie rany po II Wojnie Światowej, PRL-owski ucisk i ekonomiczna nieefektywność, powojenna aborcja rzędu 20-30 milionów Polaków, późniejsze wyniszczenie gospodarki państwowej, wyprzedaż wszelkich zasobów narodowych w ręce obcego kapitału, z obecnie bezprzykładnym drenażowym system opodatkowania, który jest wielokrotnie skuteczniejszym narzędziem wywłaszczeniowym niż wywózki na Syberie lub hitlerowskie roboty przymusowe. To w parze z całkowicie niekontrolowanym przez społeczeństwo system emisji Złotego i jego „wolnej” wymiany sprawia, że Polacy 70 lat po katastrofie II WS nie mają jakiekolwiek bazy duchowej, materialno- ekonomicznej jako zaplecza odbudowy, a utracili wszystko to, co takim trudem zbudowano po wojnie.

  A w Europie nie ma już ani jednego państwa europejskiego i znikąd nie padnie nawet jedno słowo w naszej obronie, bo w końcu każdy naród jest kowalem swego losu, a nie cudzego – jakby to ciągle chcieli Polacy. Szykowana zatem akacja „naprawy państwa” objawi się pod sztandarem „Za naszą i waszą wolność” , a która z kolei będzie wyprawą kijowską, czyli faktycznie Polską szarżą na mury Kremla, a to stanie się naszym gwoździem do trumny.
  +++
  Sama sprawa gwałtownego zaostrzenia kryzysu w Doniecku nie ma nic wspólnego z zamachem na samolot z Holandii do Malezji. Stany Zjednoczone oburzające się na podłość tego zamachu szybko formują szyki zbrojne przeciw sprawcy: Rosji. A przecież – na własnym potworku – do tej pory nie znaleziono sprawców zamachu na WTC 9/11, a wszyscy wiedzą, że poganiacze wielbłądów z Afganistanu nie mogą sterować wielkim samolotami, a nawet gdyby, to żaden z nich nie mógłby trafić w wieże WTC, a nawet i dotrzeć, czy choćby nakierować samolot na Nowy York, co jest oczywiste. Sprawa WTC jest nierozwiązana i to jako już kolejna. Np. USA doświadczyły żydowskiego ataku lotniczego na USS Liberty: w 1967 myśliwce Izraela zaatakowały ten amerykański okręt wojenny i zabiły (podstępnie zamordowały, bo to był okręt sojuszniczy) 34 członków załogi, zraniły dwustu, a cel był jasny: zamordować wszystkich przez zatopienie okrętu! Mimo upływu lat USA nie podniosły tej sprawy w jakikolwiek sposób. Skąd zatem zainteresowanie Amerykanów cudzymi kłopotami, Ukrainą?

  Jeżeli zaś chodzi o porównanie kont terroru lotniczego, to historia wojskowych zamachów na samoloty cywilne jest dość czytelna. Na płaszczyźnie międzynarodowej to USA są terrorystą powietrznym, a nie Moskwa.
  O ile ZSRR zawsze strącał swoje własne cywilne statki powietrzne, które chciały uciec z jego terytorium, to na tym się kończyło i wydarzenie nigdy nie wychodziło poza granice państwa. Sprawa zaś na nowo podjętego (przez znanych oszustów smoleńskich) zamachu na koreański linie lotnicze w 1983 roku Korean Air Lines Flight 007 jest arcyprosta: nie ma dowodu na to, że samolot ten wleciał na terytorium ZSRR. To że ZSRR przyznał się do zestrzelenia nie jest dowodem. http://gazetawarszawska.eu/2014/03/16/frequently-asked-questions-concerning-downing-kal-flight-007/.
  Na pokładzie znajdował się kongresman Larry McDonald , który był ostatnim antysemitą w amerykańskim establishmencie, a jak wiadomo antysemitów wolno zwalczać, pod czym podpisał się niechlubnie posoborowy papież Jan Pawel II. Zamach na ten samolot nie miał nic wspólnego z ZSRR, a był planowany przez ośrodki będące pod kontrolą CIA i to tak dalece, że były prezydent Richard Nixon, który już znalazł się na pokładzie tego samolotu (siedział koło McDonalda) został z niego wyciągnięty siłą. USA – jako ofiara tego zestrzelenia – nie wystąpiły również o jakiekolwiek odszkodowanie od ZSRR, co przecież Amerykanie mają w nawyku. Nie było to jedyne morderstwo polityczne w USA w ostatnich czasach, żydzi zastrzelili prezydenta Kennedy’ego, a nikt w USA nie robił żydom wymówek i nie groził inwazją ani Izraela, ani Banku Rezerw Federalnych, który przecież jest pod nosem Białego domu.

  Do amerykańsko-żydowskiego terroru wobec statków powietrznych pasażerskich należy zaliczyć też atak na Egipt Air Flight 990, gdzie samolot ten w drodze z USA do Egiptu został najprawdopodobniej porwany przez komandosów ukrytych na pokładzie i rozbity o wody Atlantyku. Pasażerami byli miedzy innymi wysocy oficerowie sztabowi armii Egiptu, którzy specjalizowali się w kontrolowaniu zbrojeń nuklearnych Izraela. Podejrzanie pada bezpośrednio na Mossad, a Egipt nigdy nie uznał wyników prac amerykańskiej komisji wypadkowej, która prowadziła śledztwo. Podobnie zestrzelenie „omyłkowe” przez armie Ukrainy rosyjskiego Tupolewa miało charakter wyraźnie przestępczy , a nie przypadkowy, sprawę wyciszono, a żydzi z Izraela (zginęli na pokładzie) nigdy nie zażądali od Ukrainy odszkodowania – co też rzuca się w oczy. Podobnie było z ukraińskim flight AHW 2137, który wiózł do Iranu 40 inżynierów lotniczych Antonowa. Mieli oni pomagać Irańczykom w produkcji lotniczej, ale samolot nie doleciał, bo samolot się rozbił i przyczyn tego rozbicia nigdy nie podano w wiarygodny sposób.

  Obecny zaś zamach na Boeinga odwrócił całkowicie uwagę świata od żydowskich mordów na Palestyńczykach, gdzie na moment pisania tego tekstu liczba ofiar sięga ponad 400 zamordowanych ludzi, kilka tysięcy rannych i 35000 wypędzonych, uciekających przed bombami. Uzbrojeni po zęby żydzi mordują wszystko to, co się tylko rusza, co stoi im na drodze. Pretekstem do tego było porwanie trzech żydowskich studentów i ich rzekome zamordowanie przez Hamas. Plotki w Izraelu zaś mówią wyraźnie, że „porwanie” był zaplanowane przez Mossad i dla wielu było to wiadome na prawie tydzień przed uprowadzaniem i zamordowaniem. Według tychże plotek historia z porwaniem trzech żydów na terytorium kontrolowanym przez wojsko Izraelskie jest komentowana jako wręcz śmieszna – bo całkowicie nieprawdopodobna, a to ze względu na to, że tam każdy metr kwadratowy ziemi jest pod kontrolą armii i w tamtym miejscu żaden Hamas nikogo porwać nie może. Później zaś, już zupełnie w realu, złapano zwykłego chłopaka palestyńskiego i spalono go żywcem, informując szeroko ludność palestyńska o tym fakcie. Tak to świadomie zaplanowano wywołanie rozruchów, na które armia izraelska była już przygotowana i rozpoczęła się rzeź ludności. Co było do przewidzenia, w Europie akcja ta doznała zbytniego i negatywnego rozgłosu. Odwrócenie uwagi od Izraela poprzez zamach na malezyjski samolot nad Ukrainą jest ewidentnym motywem zestrzelenia tego samolotu, przy czym – nie jest wykluczone – mogły być tu równolegle brane cele dalekosiężne, jak właśnie planowany najazd Polaków na Kreml.

  To zestrzelenie musiało być zaplanowane znacznie wcześniej i kto wie, czy nie sięgające okresu, kiedy zaginął inny malezyjski samolot z pasażerami. Przy czym zaginięcie tamtego malezyjskiego samolotu raczej nic nie miało wspólnego z potrzebą porwania jego pasażerów, ale samolot ten mógł być użyty jako ładunek nuklearny do ataku terrorystycznego na Pekin, gdzie uderzono by w Chiny, a postraszono Moskwę. Tak Moskwa, jak i Pekin mogły się w tym zorientować i samolot ten zniknął z tego właśnie powodu, a możliwe, że poleciał z powrotem do Izraela (odwiózł bombę jądrową). To bomba nuklearna na pokładzie tamtego samolotu prosto wyjaśnia solidarne zacieranie śladów jego lotu przez wiele państw, kiedy w innym przypadku ktoś – tylko przez zwykłą nieuwagę – pozostawiłby jakiś ślad. Potem nawet pojawiły się jakieś odgłosy w sieci, że identyczny samolot malezyjski (do zaginionego) na miesiące przed zniknięciem był widziany w hangarach w Tel Aviv, a jego właścicielem miał być rzekomo Soros.

  Najbardziej prawdopodobnie zamachu na samolot nad Ukrainą dokonali żydzi, bo to im było bezpośrednio opłacalne i nie tylko jako odwrócenie uwagi od Palestyny, bo w końcu cała wiosna na Majdanie to akcja armii Izraela i międzynarodowych żydów. A poza tym tylko Izrael ma hermetyczny personel wojskowy, który bez obiekcji morduje innych. Ma to umocowanie religijno-etyczne. Religia żydowska, jak wiadomo, naucza, że śmierć goja jest radością dla Yaweha, armia Izraela zaś ponadto daje wolną rękę dowódcom wojskowym w sprawie decyzji o zabijaniu obcych. Kapral żydowski czy inny stopniem w każdym momencie może zabić człowieka, bo ocenił, że jest on zagrożeniem dla bezpieczeństwa Izraela. Ocena stopnia zagrożenia czy innych warunków nie jest nigdy weryfikowana przez kogokolwiek w armii izraelskiej, bo ten, który właśnie zabił wroga, wiedział najlepiej to, że wróg był zagrożeniem i nikt w armii tego nie może podważyć.

  Samolot malezyjski przypuszczalnie nie był zestrzelonym rakietą naziemną, ale typu powietrze- powietrze. Już na samym początku pojawiły się pogłoski, że za samolotem tym podążał myśliwiec, który odpalił w jego kierunku rakietę powietrze-powietrze. Myśliwiec ten, po trafieniu przez niego samolotu pasażerskiego, miałby być zaraz potem zestrzelony przez inne myśliwce , które za nim podążały. Pierwsze zdjęcia video pokazywały nawet dwa wielkie ogniska dymu, gdzie jeden był z rozbitego B 777. A ten drugi słup dymu był bardzo wyraźnie innego pochodzenia, jest dość prawdopodobne, że był to pożar resztek zestrzelonego myśliwca. Za hipotezą rakiety powietrze – powietrze, a nie ziemia – powietrze przemawia też i fakt, że jest to również samolot malezyjski (co wspomniano powyżej), którego to kraju na początku roku zaginął bez śladu inny samolot.

  Jak widzimy władze tego państwa niezbyt gorliwie dochodzą prawdy – albo tak udają – i właśnie ich samolot został wybrany nieprzypadkowo, ale świadomie, bo i tym razem nie będzie kłopotliwych pytań, gdyż akcja ta może być również zemstą na Malezji z unieszkodliwieniu zamachu na Pekin. To wszystko wyklucza raczej rakietę naziemną, której obsługa byłaby zdolna do tak dokładnego wyboru celu, bo tam latały też i inne samoloty i łatwo było o pomyłkę. Oczywiście mogło być i tak, że odpalono rakietę z ziemi, aby zrzucić winę na separatystów , ale prawidłowo mógł trafić tylko myśliwiec, bo tylko on wiedział w kogo celować. Sama kwestia rachunku prawdopodobieństwa – dwóch drastycznych „wypadków lotniczych” – tego samego państwa w tym samym okresie wyklucza statystyczną przypadkowość zestrzelenia, a to mocno sugeruje rakietę powietrze – powietrze, gdzie pilot wzrokowo zidentyfikował obiekt.
  +++
  Na Ukrainie, na obecnym posowieckim terytorium mieszkają różne nacje i kultury, które nie mają ze sobą jakiegokolwiek wspólnego etosu, nawet mimo to, że mieszkają w tym samym mieście lub wsi. Wspólnych płaszczyzn nie ma, ale wzajemnych sprzeczności czy konfliktów interesów jest wiele. I to właśnie dlatego region ten jest przedmiotem troski ośrodków żydowsko – anglosaskich w świecie, gdzie łatwo wprowadzić zasadę dziel i rządź. I jak wspomniano na wstępie, w polskiej histerii ukraińskiej nie chodzi tu o Ukrainę, ale o Rosję, której państwo i kulturowa integralność stoi na przeszkodzie dwom czynnikom: NWO i Izraelowi.

  Te dwa czynniki są wszechobecne w Polsce i ta histeria medialna nie jest przypadkowa, a odzwierciedla plany tych ośrodków odnoście posłużenia się Polakami przeciw Rosji. Widać wyraźnie przegrupowanie sił NWO z Bliskiego Wschodu na wschód Europy.

  Sam Putin chyba nie zorientował się na czas, że rosyjski sukces w Syrii był niczym innym, jak przerzuceniem tamtego frontu z przedpola Izraela na przedpole Moskwy. Syria dziwnie nagle wygrała z islamistami, którzy nagle zaczęli przegrywać, co zaskakujące, biorąc pod uwagę, że była to wojna na wyczerpanie. Oczywiste jest, że islamiści nie mieli jakichkolwiek ograniczeń, czego nie można powiedzieć o Syryjczykach, którzy nagle odetchnęli odpierając wroga. Zachodzi bardzo uzasadnione podejrzenie, że wszystkie środki, tak sprzętu, jak i ludzkie, zostały przerzucone do Ukrainy, Rumuni i Bułgarii. Od kilku lat było wiadome to, że w krajach okolic Ukrainy pobudowano wielkie bazy, mogące służyć jako ośrodki treningowe i możliwe , że islamiści z Syrii tam teraz właśnie siedzą, czekając na uderzenie na Rosję.

 48. MatkaPolka said

  +++ CD…częsć pierwsza tego atykulu zmoderowalo się

  http://gazetawarszawska.eu/2014/07/24/cud-jaroslawa-zestrzelenie-na-ukrainie/

  Ukraina jako wspomniana bezpaństwowa mieszanka kultur, o której jednoznacznie negatywnie wypowiedział się Dmowski, nie jest dla Polski partnerem do czegokolwiek. I „polski” entuzjazm w kwestii ukraińskiej powinien być potraktowany tak, jak się traktuje histerie, a nie inaczej. Polska może układać się jedynie z tym, który jest silny i jednoznaczny, a nie z tym, który daje jedynie tło dla rozgrywek obcych, a takim jest Ukraina.

  W tym regionie, naszym partnerem do rozmów czy układów jest Putin i Rosja. Silna imperialna Rosja nie jest dla Polski zagrożeniem, ale stabilizatorem całego regionu. Jeżeli ktoś myśli inaczej, to niech porówna obecny stan Polski z koszmarnym niemal PRL-em. Tamta Polska była bardzo zła, ale miała swe miejsce w świecie, a jej zewnętrzne granice były gwarantowane przez ZSRR, pensje były małe, a na mieszania czekało się pół życia,ale nikt nie spał w śmietniku.

  Dzisiaj jednak, „Polska” to brak granic, niedożywienie dzieci szkolnych, brak jakiejkolwiek ochrony jednostki ludzkiej przed bezprawiem urzędników państwowych czy zagranicznych koncernów, które zaczynają dyktować Polsce swe prywatne warunki nie tylko ekonomiczne, ale i prawne. To kraj, gdzie wyrzuca się 84-letnią kobietę z mieszkania, zabiera się rodzicom dzieci, gdzie Niemcy podnoszą głowy i wypędzają Polaków z ich gospodarstw, gdzie ograniczono dostęp do opieki zdrowotnej, wódka jest dostępna tak woda w karanie, skomercjalizowano dostęp do nauki i sam poziom wykształcenia zaniżono do niewyobrażalnych granic.

  Gdzie zadłużanie prywatne i państwowe wymknęło się z pod kontroli, etc., etc… Co tu porównywać z dawnym PRL-em? Toż porównanie z okupacją hitlerowską wypada trafniej. A nawet tam, przy wysiedleniach i zsyłkach, żaden hitlerowiec nie wypędziliby 84-letniej staruszki z jej mieszkania tyko dlatego, że słabo zapoznała się z warunkami „umowy”.
  Kwestia ukraińska jest zatem wielką pułapką dla Polski, bo tu chodzi właśnie o Rosję, a nie o Ukrainę i jakiekolwiek włączenie się Polski w żydowska politykę antyrosyjską jest dla nas szkodliwe, bo w skutkach zakończy się końcem Polski bez jakiejkolwiek perspektyw jej odbudowy w przyszłości.

  Już w latach 50-tych emigracja polska na Zachodzie, która miała jeszcze swą żywą i aktywną inteligencję, lub w ogóle resztki polskiej inteligencji tylko tam się zachowały, bo żydzi nie mogli jej wymordować, jak to miało miejsce w PRL, nawoływała do ugody z ZSRR lub przewidywała obecny nacisk NWO na Rosje, co zmusiłoby Moskwę do zmiany kierunku polityki sowieckiej na bardziej przyjazną Polsce. Rozumowano, że ZSRR pojmie to, że Polska jest dla Moskwy niezbywalnym buforem polityczno – wojskowym w regionie. Miałoby to sprawić, że władcy na Kremlu szukaliby porozumienia z Polakami.

  Nikt wtedy nie spodziewał się tego, że ZSRR się rozpadnie do tego stopnia, jak to widać teraz, ale też nikt nie przewidywał tego, że i Polska będzie w tak strasznym stanie, jak to ma obecnie miejsce. Wiele się zmieniło, wystąpiło wiele innych zmian na gorsze, tak w Rosji, jak i w Polsce.

  Jedno jednak nie uległo zmianie – wspólnota interesów Rosji i Polski. Oba kraje czy narody jadą na jednym wózku, są tak samo zagrożone w swej biologicznej egzystencji i mają wspólne interesy oraz wspólnych wrogów. Nawet gospodarki są sobie potrzebne, bo mogą się łatwo uzupełniać. Ogień na Ukrainie czy inne nowe zagrożenia lub prowokacje są i będą ukierunkowane na napuszczenie Polaków na Rosję. Ukraina ma być dla Polski ostatecznym rozwiązaniem, gdzie Polska przepadnie na zawsze.
  Bezmiar telewizyjnej histerii w polskich massmediach, ściąganie z urlopów różnych od dawna już odstawionych polityków, porozumienie ponad podziałami, to sceny z obecnej Polski. Kto wie, czy do tej atmosfery powszechnej mobilizacji nie należą również kiedy indziej zwykle nieszczęśliwe wypadki. Ten dość dziwny wypadek lotniczy ze spadochroniarzami i obecna katastrofa autobusu w Niemczech – czy nie są one częścią programu podnoszenia napięcia społecznego, a to celem łatwiejszej manipulacji społeczeństwem? Możliwe, że na tym nie koniec i będzie podłożona jakaś bomba lub nastąpią podobne wydarzenia.
  W trakcie pisania tego art. nastąpiła dość dziwna katastrofa w autobusu w Niemczech, gdzie kierowca w dość niewyjaśniony sposób – na minuty przed katastrofą – zatrzymał autobus, wysadził pasażerów i gdzieś pojechał pustym autobusem. Nie było go 15-30 minut, a krótko po ponownym załadowaniu paserów wjechał na autostradę , gdzie nastąpiła katastrofa. W niedzielę wieczorem kolejny dziwny wypadek: samochód z wariatem, który w Sopocie taranował przechodniów, a nawet jeździł po sopockim molo. Wypadki się zdarzą, wariaci też, rachunku prawdopodobieństwa okłamać jednak nie można i tu nasuwają się pytania co do tego, czy nie są to wypadki sztucznie zrobione? To wszystko podnosi napięcie społeczne, dzięki czemu można łatwiej sterować masami, które, jak wiadomo, nie kierują się rozumem, a owczym pędem.

  Atmosfera jednoczenia się „prawicy” celem gaszenia pożaru stodoły, którą podpalił Tusk, odsiecz kijowska, rakiety Putina skierowane na Warszawę, lada chwila powódź lub niewyjaśniony pożar, kolejny wypadek lotniczy lub kolejowy, wariat z siekierą, który wymorduje dzieci na obozie harcerskim, to wszystko jeszcze przed Polską, a coś z tego lub podobnego niewątpliwie nastąpi. Przyczyną tego nie jest ani pogoda, ani drapieżność wrogów Polski czy ich już szeroko rozpoznany wampiryzm starszych braci Karola Wojtyły. Przyczyną tego wszystkiego jest absolutna pasywność społeczna i brak w Polsce choćby najmniejszej 10 -20 osobowej organizacji, która byłaby i polska, i suwerenna.

  W Polsce nie ma ani jednej organizacji społecznej, partii, samorządu, czy drużyny harcerskiej, która wypowiedziałaby się w 5 zadaniach w obronie Narodu. Przyczyn tego jest wiele, wojna i Powstanie, Solidarność wpuszczona na boczny tor, zbrodniczość pontyfikatu Jana Powala II i jego skutki trwale do dziś, członkostwo w EU, gospodarka wolnorynkowa, etc. etc. Na temat tego, co trzeba robić, trudno jest coś uradzić, brak polskiego ruchu jest faktem bezspornym, ale nie można siedzieć z założonym rękami, bo Polacy to jedyny naród w Europie, który jeżeli już ma jakąś reprezentację, to jest ona tylko żydowska.
  Jeżeli jednak Polacy w dalszym ciągu nie są zdolni do uformowania nawet najmniejszego ruchu społecznego w Polsce, który byłby zdolny do jakiej suwerennej egzystencji politycznej, to trzeba choćby stwarzać atmosferę preferowania myśli polskiej na niskim szczeblu tj. w pracy, kawiarni czy w rodzinie. Bo od czegoś trzeba zacząć.

  Polska ma otwarty front zachodni, który zwerbował kilka milionów Polaków, pracujących przy zlewozmywakach w Niemczech, Anglii czy Skandynawii. Budują oni dobrobyt tamtych państw, a nie siłę Polski. Obecna atmosfera w Polsce niesie w sobie podejrzenie mówiące to, że zaplanowano otworzyć drugi front – front wschodni. Gdzie żydzi wyślą na ten front następne miliony Polaków, którzy jako najemnicy będą umierać w cudzej sprawie, w walce przeciw narodowi, z którym można by żyć w spokoju i dobrobycie.

  Przy otwarciu frontu wschodniego Polska dalej osłabnie, opustoszeje i będzie w niej zrobione miejsce dla żydów z Izraela i Niemców. Zajmą oni to, co Polacy opuszczą, a przecież siła tych żywiołów jest już teraz w Polsce ogromna i musi być bezwzględnie unicestwiona, o ile my mamy przeżyć.
  Odsiecz kijowska będzie końcem Polski i z tego upadku Polska już się nie podniesie. Nie można na to pozwolić. Aby temu zapobiec, trzeba sięgnąć do kontaktów osobistych z Rosjanami, ale nie liberałami czy demokratami, ale Wielkorusami. Bo tylko tam można spotkać oryginalnych i suwerennych Rosjan, a paradoksalnie tylko tacy mogą nam pomoc się odnaleźć jako naród.

  Od czegoś trzeba zacząć.

  Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7,7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21,22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26,41).

  (-)Krzysztof Cierpisz
  22-VII-2014

 49. wi42 said

  @43 PP
  „NA POZÓR mądrze brzmiący pro-ruski BEŁKOT”
  PP ma zjawy – na zdjeciu widzi belkot…

 50. Halszka said

  41
  Owszem samolot rozbił się w strefie opanowanej przez ukraińskich separatystów. Tyle, że ta strefa miała raptem 80 km długości, a samolot leciał z szybkością bodajże 1100 km/h.na wysokości 10 km. Strzelanie z BUK-a to nie jest strzelanie z broni myśliwskiej. To trwa:: trzeba wprowadzić dane, zaprogramować.

 51. MatkaPolka said

  Oświadczenie na wypadek wojny z Rosją
  http://gazetawarszawska.com/index.php/politics/207-oswiadczenie-na-wypadek-wojny-z-rosja

  [Nadesłane e-mailem]. Oświadczenie to krąży w sieci już od jakieś czasu. Ale ponieważ polsko-ukraińscy elitarni “patrioci” mentalnie przygotowują nas na zbrojną konfrontację, dobrze wiedzieć co myślą szaraczkowie. Oświadczenie to funkcjonuje w różnych w mniejszym lub większym stopniu zmodyfikowanych wersjach ale przecież każdy ma prawo do indywidualności i może je dostosować do swego smaku. Jeszcze wszystkie możliwe wersje nie zostały wykorzystane. Jest pole do popisu.

  Oświadczenie 38 letniego st. kpr. Rezerwy

  Ja 38 letni, st.kpr. rezerwy uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą!

  W drugim szeregu, zaraz za pierwszym w którym atak na wroga przeprowadzać będą: Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Michnik,Solorz, Macierewicz, Piechociński, Palikot, Miller, Korwin Mikke, członkowie Sejmu i Senatu (i ich synowie i córki), komornicy, sędziowie i prokuratorzy.

  Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki każde wezwanie skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowane!

  Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za celebrytów: polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, Dzielnego Sakiewicza nieomylnego Palikota albo Milera.

  Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, UOP, SBŚ, i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki.

  Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy.

  Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.

  Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć.

  Tak naprawdę to jest przykład pięknej obywatelskiej postawy. Nasi przywódcy od kołyski staja dla nas w pierwszym szeregu. Byli pierwszakami a postawówce, prymusami w liceum, studia wieńczą co najmniej doktoratem lub profesurą. Pierwsi do prześladowania pierwsi do internowania. Teraz pierwsi do rządu, pierwsi na trybunach, w pierwszych ławach w Sejmie i w pierwszych w kościele.

  Jak można im odmówić prawa walki w pierwszej linii frontu?

  PS. Jak myślę, jedna jaskółka nie czyni wiosny i jedna wątpliwość nie zachwieje zdolności obronnej naszego mocarstwa wzmocnionego 15 tys. comando z NATO (które prawdopodobnie wystawi dzielne Wojsko Polskie). Nasze siły obronne zostaną wzmocnione milionami nowych dobrze wyszkolonych żołnierzy którym przydziela się już polskie obywatelstwo. Przygotowuje się też środki w kwocie iluś tam miliardów na pokrycie kosztów podróży. W międzyczasie nasz mądry rząd wysłał kilka milionów nieporadnych na zmywaki co pozwoli przygotować miejsca na kwatery dla nowej generacji obywateli.

  Wszystko będzie dobrze.

 52. markglogg said

  O tutaj, na tym adresie, jest film, zawierajacy fotografie i raport lekarki (która już dwa razy wcześniej widziala katastrofy lotnicze) i która przybyła na miejsce katastrofy w 20 minut po upadku samolotu. Lekarka mówi:

  „Zapach ciał, które były zgromadzone razem przypominał formalinę, zapach kostnicy. Więcej jak 5 minut tam nie można było wytrzymać. Wydawalo się, że to wszystko są manekiny, z magazynu. Nie widzialam żadnego ciała z wygladem europejczyka, wszystko azjaci, Malezyjczycy…”

  A na tym adresie http://markglogg.eu/?p=843 jest pełne tłumaczenie z rosyjskiego dość szczegółowego opracowania „Grupy ZEW”, wskazującego, iż

  W Donbasie NIE MA rozbitego Boeinga 777-200ER

  Неудобные факты крушения Боинга на Донбассе 17 июля

  14:12 15.09.2014 , Парфенов В.Н. http://www.news2.ru/story/424321/

  Krąg krajów i organizacji, które były zdolne dokonać falsyfikacji w takiej skali jest dostatecznie wąski. 7 sierpnia (br.), kiedy to organy śledcze Holandii, Belgii, Australii oraz Ukrainy zarządziły utajnienie przebiegu śledztwa, informacja w światowych mediach o katastrofie lotniczej 17 lipca została wyciszona. Ewentualne dalsze rozważania zostały zastąpione wskazaniami na tego, kogo już wskazali jako winowajcę zachodni politycy oraz ich media.

  Całkiem spora liczba osób, przywykłych samodzielnie myśleć i krytycznie analizować informację dostarczana przez media, także nie przywykła ślepo dowierzać wąskim ekspertom i samo ustanowionym autorytetom, tacy ludzie nie zamierzają się uspokoić i wciąż znajdują nowe i nowe fakty nie zgadzające się z tą wersją tragedii, którą głoszą światowe media.

  My, grupa „Zew” (ИГПР “ЗОВ”) zdecydowaliśmy zebrać w jednym miejscu publicznie dostępne fakty, które naruszają wersję prezentowaną nam przez światowe media. Ta powszechnie przyjęta wersja sugeruje, że 17 lipca:

  – ogromny Boeing777-200ER w niebie nad Donbasem został zestrzelony bądź rakietą p-lot „buk”, bądź podłożoną bombą, bądź rakietowo-armatnim ogniem wojennego samolotu.

  – załoga i pasażerowie rejsu MH-17 zginęli spadłszy na step Donbasu.

  Oprócz tych powszechnie przyjętych, są i inne wersje tego zdarzenia, lecz te wersje są przemilczane przez wielkie światowe media i to zarówno z powodu chronicznej głupoty dziennikarzy, a także dla wygody przestępców którzy zorganizowali tę katastrofę. My nie będziemy tutaj rozpatrywać tych rozlicznych wersji, ci którzy tego chcą mogą to zrobić sami. Cel tej publikacji – to zestaw spisu faktów, które wskazują na niemożliwość powszechnie przyjętej wersji katastrofy Boeinga 17 lipca w Donbasie. Zebrane fakty przedstawiamy krótko, z minimalnymi objaśnieniami, tak aby w nich się nie uwikłać i aby mieć możliwość otrzymać całościowy obraz na podstawie tych faktów.

  Co większe niespójności:

  1. Brak dużych fragmentów kadłuba i skrzydeł współmiernych w długości z 1/3 -1/4 rozmiaru samolotu (jego gabaryty 61 na 64 metrów – jest to wysokość dwóch 9 piętrowych budynków.)

  2. Wszystkie fragmenty odłamków są bliskie formie prostokątnej, co zezwala na ich załadowanie w samolot transportowy.

  3. Na szczątkach fragmentów kadłuba oraz skrzydeł są widoczne ślady ich cięcia nożycami hydraulicznymi.

  4. Sumaryczny ciężar tych szczątków, sądząc po fotografiach i video, nie przekracza 20 ton, tymczasem ciężar pustego Boeinga 777-200ER to 143 tony.

  5. Brakuje dwóch, 6-tonowych, o średnicy 3/0.8/1.4 metra silników Rolls-Roce Trent 892.

  MG – Oto silnik znaleziony w Donbasie:

  A oto silnik Boeinga777:

  Wniosek: w Donbasie NIE MA rozbitego Boeinga 777-200ER

  Resztę opracowania, w języku polskim i bogato ilustrowaną zdjęciami proszę czytać na:

  http://markglogg.eu/?p=843

  Ewentualnie proszę gospodarza portalu, Maruchę o udostepnienie tego tłumaczenia z rosyjskiego W CAŁOŚCI czytelnikom portalu.

  Dziękuję

 53. Marek said

  Toż porównanie z okupacją hitlerowską wypada trafniej. A nawet tam, przy wysiedleniach i zsyłkach, żaden hitlerowiec nie wypędziliby 84-letniej staruszki z jej mieszkania tyko dlatego, że słabo zapoznała się z warunkami „umowy”.
  ============
  żaden hitlerowiec…
  akurat!
  nie lubię takiej gadki.

 54. Marucha said

  Polish Patriot, używający anglojęzycznego pseudonimu, uraczył nas czymś takim:

  Owszem, zachwycił mnie Majdan pod wieloma względami. To jak walczyli o wolność i godność, fundamentalne dość wartości, nieprawdaż? A także o poprawę swojego losu, o koniec oligarchii, niewolnictwa ekonomicznego, niesprawiedliwości (walka ta zresztą przynajmniej częściowo była skazana na niepowodzenie, tym większy jej piękno i tragizm).

  Można by pęc ze śmiechu, gdyby to nie było takie tragiczne.
  Majdan, sprokurowany za usraelskie pieniądze, zachwycił Polisha Patriota „walką o godność”, „poprawę losu” etc. etc…
  Albo PP jest głupcem, albo nas ma za głupców. Raczej to drugie.

  Wsadź Pan sobie swojego Wildsteina i jego banderowskie wypociny w rzyć. I więcej się Pan tu nie pokazuj. Nam szkoda czasu na komentowanie bełkotu.

 55. Inkwizytor said

  Panie Marucha

  Niech pan wywali to ścieżek o ksywie PP, po co śmierdziel ma zatruwać Gajówkę ?

 56. wi42 said

  @54, M, nie o konkretnym PP, ale o „patriot”
  Niestety ten rodzaj „patriotyzmu” jest powszechny. Patriotyzm to nienawiść do Rosji.
  PP wierzy absolutnie mętnemu stwierdzeniu Niemców bez jakichkolwiek dowodów – „To byli prorosyjscy separatyści – miał powiedzieć Schindler, cytowany przez „Spiegla ”, ale nie nawiąże do faktów rzeczowych przedstawianych przez Rosjan w jakikolwiek sposób.
  Wieloletnia nauka-propaganda nie idzie w las.

 57. MatkaPolka said

  ŚWIETNOŚĆ POLSKI TRWAŁA 8 WIEKÓW. Ostatnim dobrym królem polskim był Jan III Sobieski. Polska była ważnym ogniskiem cywilizacyjnym od Bałtyku po Morze Czarne. Byliśmy potężniejsi niż Niemcy. Rosja zawdzięczała nam carów (car Władysław IV uratował Rosję). Język Polski był na dworze rosyjskim językiem gracji i elegancji i językiem urzędowym na dworze Tatarów Krymskich.

  Upadek Polski zaczął się od czasów elekcji na tron Polski niemieckiego Augusta II Sasa.

  Akcja wyborcza była dziełem TAJNYCH ZWIĄZKÓW NIEMIECKICH o proweniencji Krzyżackiej i Mocarstwa Anonimowego – żydowskich domów bankowych – Samsona Wertheimera, Samuela Oppenheimera oraz niejakiego Lehmana. Osadzenie Augusta Sasa na tronie polskim doprowadziło do znacznego osłabienia Polski i rozbiorów. To August II Sas był inicjatorem i głównym strategiem przyszłych rozbiorów – Pierwsza o tym wzmianka była już 1701 r.

  Najwięksi WROGOWIE POLSKI TO PRUSY – jest to wszechstronnie i historycznie udokumentowane – TO WRÓG ZEWNĘTRZNY

  Krzyżacy, a później PRUSY WYROSŁY NA TRUPIE POLSKI przez kolejne wieki. – warunkiem istnienia Prus była śmierć Polski . KRZYŻAKÓW nie wolno mylić z NIEMCAMI !!!!

  Pruski książę Bismarck zjednoczył (czyli podbił) Niemcy w 1870
  Wcześniej Krzyżacy/Prusacy doprowadzili do rozbiorów Polski

  Krzyżacy potrafili osadzić na tronach europejskich swoich wasali – to również bardzo charakterystyczne. To również stały tajnej element polityki pruskiej.

  Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II, która bezprawnie zagarnęła tron mordując swojego męża (upozorowany pojedynek)
  CAŁY DWÓR CARSKI BYŁ ZGERMANIZOWANY –
  Rosyjska dynastia Romanowów właściwie się zniemczyła – była to właściwie dynastia Romanow –Holstein – Gottrop.
  Car Rosji, właściwie Karl Peter Ulrich Holstein – Gottorp; wnuk Piotra I Wielkiego (syn Anny i Karola Fryderyka księcia Holstein – Gottorp); panował w roku 1762; mąż cesarzowej Katarzyny II (1745 r.). Przywołany do Rosji przez swoją ciotkę – cesarzową Elżbietę, został uznany przez nią za następcę tronu. Wstąpił na tron po jej śmierci. Gorący zwolennik Prus, zawarł z nimi jednostronny pokój w czasie wojny siedmioletniej (tzw. cud domu brandenburskiego).
  Polityka państwa rosyjskiego wobec narodu polskiego pod zaborami (np. 1914r.) wykonywana była niemieckimi rękoma – gubernator von Skalon, ds. administracyjnych – Essen, ds. policyjnych Uthof , ds. wojskowych Rausch von Fraudenberg, gubernator warszawski von Korf, szef policji Meyer
  Austriaccy Habsburgowie byli silnie związani z pruskimi Hohenzollernami

  Są z Rosja rachunki krzywd, ale …

  Nawet w czasie rozbiorów – pod rosyjskim butem – Królestwo Polskie – funkcjonowało lepiej gospodarczo niż Wielkopolska pod butem Pruskim
  (…)
  Po zniszczeniach zbrodniczej nazistowskiej III rzeszy niemieckiej – to Niemcy zrujnowały Polskę w 75 %, to to nie rosyjscy żydzi zbombardowali to Niemcy zostawiły z Warszawy kupę gruzów; to Niemcy wymordowali 8 mln Polaków –Po wojnie pod protektoratem Rosji Sowieckiej – tak – system Komunistyczny Rosji Sowieckiej był opresyjny, ale to było żydowskie NKWD, które mordowało następne pokolenie Polaków, ale to samo żydowskie NKWD wymordowało również 60 mln Rosjan.
  Po wojnie pod protektoratem Rosji Sowieckiej – Polska została odbudowana ze zniszczeń II wś Dokonanej przez zbrodniczą III Rzesze Niemiecką

  Dziś sługus niemiecki to Volksdeutsch Tusk, finansowany przez fundacje niemieckie, otrzymuje nagrodę Karola Wielkiego za wzorowe robienie Polski i Polactfa w tzw. „Wielka Rurę”, a powinien być sadzony przed Trybunałem za Zbrodnie Zdrady Stanu.

  Polactfo się cieszy, z „Europejskości” – a „Krzyżactfo” jak zwykle w kułak się śmieje z Polactfa naiwności.

  WYMYSŁ Z UNIA EUROPEJSKA JEST SPRYTNYM WYBIEGIEM REWANŻYZMU NIEMIECKIEGO
  Polska ponownie jest kolonizowana – zostala Niemcom rozprzedana przez żydow – wszystkie profity z Polski płyną na zachód

  Słowianie Liczba ludności % ludności słowiańskiej ogółem
  Slavic People, Slavic Nations
  Numbers in countries and the percentage of overall population

  Rosja 122, 500 000 – 85,3% , Ukraina 50, 568 000 – 96,6% , Polska 38, 032 000 – 98,7%
  Czechy 10, 197 000 – 98,6%, Białoruś 10, 157 000 – 98,1%, Bułgaria 7, 500 000- 88,5%
  Serbia 6, 155 100 – %85,0- Kazachstan 7, 563 000 – 44,0% , Słowacja 4, 658 000 – 87,4%
  Chorwacja 4, 423 000 – 91,7%, Bośnia i Hercegowina 3, 515 700 – 97,8%
  Słowenia 1, 882 000 – 94,2%, Macedonia 1, 510 000 – 73,2%, Czarnogóra 506 000 – 81,6%, Mołdawia 1, 234 000 – 28,3%, Łotwa 1, 171 000 -44,0%, Litwa 689 000 -18,1%, Estonia 552 000 – 35,2%, Kirgizja 1, 088 000 – 24,0%, Tadżykistan 480 000 – 8,4%, Azerbejdżan 459 000 – 6,2%, Turkmenistan 408 000 – 9,5%, Uzbekistan 1 928 000 – 9,1%

  Niemcy 2, 025 000 – 2,5%

  Gruzja 346 000 – 6,3%, Grecja 186 000 – 1,8%, Węgry 140 000 – 1,3%, Włochy 180 000- 0,3%, Rumunia 172 000 – 0,8%, Kosowo 97 300 – 5,3% ,Albania 5 000 – 0,2%
  Austria 63 000 – 0,8%

  Altogether – Total 280, 390 100…similar, white people using similar language with 60%. common words podobnych do siebie nawzajem ludzi bialych, majcych w uzyciu pona 60% slow wspólnych.

  Jak łatwo Niemiec i Żyd potrafi napuścić na siebie Słowian – odnieść korzyści i panować

  Celem niemieckiej polityki jest sklócenie i napuszczanie na siebie dwóch BRATNICH NARODÓW
  NIECH SIĘ SŁOWIANIE NAWZAJEM POZABIJAJĄ – dla uciechy i korzyści Niemca i Żyda

  Slowiańska Populacja Europy to blisko 300 mln to 3/5 ludności Europy

  Rosja i Polska to dwa największe słowiańskie supermocarstwa – państwa bogate surowcowo i wyjatkowo uzdolnione narody – tłumione i ubezwlasnowalniane przez znacznie słabszego wroga.

  Polska i Rosja są ustawicznie konfliktowane przez ich wrogów – Niemcow i Żydów – i wzajemnie na siebie napuszczane – Najlepszym przykładem sa wydarzenia na Ukrainie i te współczesne i te z okresu II wś –

  Przychodzi czas przebudzenia

  Quo usque tandem abutere, Catilina, patientia nostra? Quam diu etiam furor iste tuus nos eludet? Quem ad finem sese effrenata iactabit audacia? How long, O

  Wie lange noch, Catilina,(Merkel?) wirst du unsere Geduld missbrauchen?)

  Jak długo jeszcze będziesz Katylino nadużywał cierpliwości naszej” – grzmiał w senacie rzymskim Cyceron pytając jak daleko może posunąć się polityczna bezczelność? Mam wrażenie, że rządy PO pokazują, że, w każdym razie w III RP, nie ma ona granic.

  06.09.2014 WARSZAWA – DEMONSTRACJA – STOP WOJNIE NA UKRAINIE! STOP ZBRODNIOM BANDEROWSKIM! CZ.3

  Złodziej za złodziejem za złodziejem złodziej, … Bankier za bankierem … Agent za agentem, … Mason za masonem

  Stop agresji NATO
  Stop szkodzeniu Polsce
  Nie dla UE
  Stop konfliktowaniu Słowian
  Stop rasistowskiej, talmudycznej ideologii UPA

  Polakom powinno należeć na jak najlepszych stosunkach z Rosja w interesie Polski
  Jak najgorsze stosunki z Polski z Rosja są w interesie Niemiec i USA

  To nie są władze polskie – to są (obce) władze w Polsce

  Organizatorem protestu był Obóz Wielkiej Polski, w demonstracji brali też członkowie Samoobrony, Związku Słowiańskiego, stowarzyszenia Ruch Suwerenność Narodu Polskiego oraz przedstawiciele redakcji tygodnika „Myśl Polska”.

  Mówcy odnosili się do sytuacji na Ukrainie oraz do tego co się dzieje w Polsce, w mediach oraz wśród sfer rządzących Polską, a identyfikujących się raczej z interesami państw obcych, niż z interesem Polski.

  Zebrani trzymali flagi Polski, Rosji, Ługańskiej Republiki Ludowej, Donieckiej Republiki Ludowej oraz zaplamioną flagę Ukrainy (plamy miały symbolizować krew).

  Były obecne transparenty Obozu Wielkiej Polski, USOPAŁ-u, Związku Słowiańskiego i tygodnika „Myśl Polska”.

  Demonstracja trwała od godziny 17.00 do 19.00, zgodnie ze zgłoszeniem.
  Następna demonstracja przed ambasadą rosyjską w warszawie 17 września

  Na zakończenie zgromadzenia odśpiewano Rotę

 58. Ad. 55 Jak już zaczynają lecieć same inwektywy to niechybnie oznacza brak argumentów 🙂

  Ad. 56 „rzeczowych faktów przedstawianych przez Rosjan” – koń by się uśmiał… W sprawie Katynia też byś powtarzał brednie ruskich, że to Niemcy itd.?

  W sprawie Katynia: nie ruskich, tylko żydobolszewickich władz. I nie Rosjanie, a Żydzi.
  Panu już dziękujemy. Dyskusja z głupotą nas nie interesuje.
  Admin

 59. Toni said

  Takie typy jak Polish Patriot przypominają mi tych „niepodległosciowców” sprzed odzyskania przez Polskę niepodległości, co to przespali druga połowę XIX w. i nadal myśleli, że świat i Rosja ówczesna w tamtym świecie zatrzymała się na okresie ponapoleońskim. A tymczasem oni się zatrzymali w swoich pojeciach i poglądach. Nie dostrzegali, że coś się zmieniło, że przestało istnieć tzw. święte przymierze Rosji, Prus i Austrii, że Prusy, to już zjednoczone Niemcy, które powaliły Francję i podporządkowały sobie Austrię, że Austria, to już był zlepek w postaci Austo-Węgier, że w końcu postało Trójrzymierze i jako reakcja na to – Trójporozumienie, gdzie Rosja znalazła się w przeciwnym obozie niż Niemcy i Austro-Węgry…

  Podobnie dziś tacy ogłupiali Polish Patriot zatrzymali się w rozwoju i tkwią w pojęciach z okresu ZSRR i demoludów. Dla nich dzisiejsza Rosja, to nadal ZSRR. Dla nich PRL-bis musi wciąż wyzwalać się spod komunistycznego wpływu ZSRR m.in. przez zachęcanie innych uciemiężonych przez ZSRR (Białorusinów, Ukraińców) do rozwalania tegoż ZSRR od środka. Dla nich nie ma akcji BRICs i próby przeciwstawienia się przez te państwa USraelowi i jego próbom opanowania całego świata w interesie banksterów. Dla nich swiat się zatrzymał na poziomie dwóch bloków, tyle że PRL-bis przeszedł do drugiego bloku, ale przez to wciąż czuje się zagrozony przez pierwszy blok kierowny przez ZSRR, którego nie ma… Tak to wygląda.

 60. MatkaPolka said

  CIA: MH17 zestrzelony przez ukraiński rząd. MH17 eskortowany przez ukraińskie myśliwce
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cia-mh17-zestrzelony-ukrainski-rzad-mh17-eskortowany-ukrainskie-mysliwce-2014-07

 61. NICK said

  Wszystkie (prawie) słynne „katastrofy” lat ostatnich kilkunastu to ‚dzieło’ usraela… .
  Prawdy o nich nie poznamy. JE Putin zna prawdę. Jak nie całą to część. Czemu milczy? Bo: czeka, rozgrywa, chce, powinien, musi, (…) ?
  Pod tym względem świat dokonał globalizacji i pełen jest wzajemnych haków i haczyczków.
  Czy myślimy, że, jak Brytole, za ileś tam lat, odtajnią „katastrofę” Sikorskiego, to będzie to prawda???
  Mimo, że różne „czynniki” śmieją się z Naszych dywagacji to SĄ one POTRZEBNE.

 62. JO said

  ad.51. Podpisuje sie pod tym oswiadczeniem
  JO

 63. wi42 said

  Pierwsza reakcja interneru rosyjskiego – Merkiel obraziła się na Putina w Mediolanie (spóznił się i był nieustępliwy) i szybko kazała „zbić” MH17.
  Oczwiście wypowiedz jest propagandowa, ale jak inaczej można odpowiedzeć na gołosłowne zarzuty. Przecież pamiętamy, że prezdent Obama już kilka dni po katastrofie oznajmił, że US ma dowody – dalej ma i nie pokazuje….

  http://politikus.ru/articles/33360-merkel-obidelas-i-srochno-sbila-boing.html
  (można nie czytać, sympatyczne zdjęcie frau wystarczy )

 64. Filo said

  Nie wiem czemu wywiad niemiecki podaje, ze to powstancy ustrzelili ten samolot:
  Ta historia sie znowu zmienia. Niektorzy podejrzewaja, ze ktos Merkelowa o cos szantazuje, a raczej ze jej cos obiecuje.

  http://wakeupfromyourslumber.com/germany-blames-pro-russian-rebels-for-mh17-crash/

  http://polish.ruvr.ru/2014_07_21/Katastrofa-Boeinga-zbiegla-sie-w-czasie-z-przelotem-satelity-USA-nad-Ukraina-0994/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: