Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ślady zaawansowanej techniki sprzed tysiącleci

Posted by Marucha w dniu 2014-10-19 (Niedziela)

Gajowy jedynie streścił oryginalny artykuł w języku angielskim. Sam się nie wypowiada, bo nie ma odpowiedniej wiedzy na ten temat.
Admin

Przez ostatnie dwieście lat odkryto w różnych miejscach na świecie przedmioty, które najwyraźniej zostały stworzone przez wysoko rozwinięte starożytne cywilizacje.

W Kalifornii, po rozłupaniu skały, zamiast oczekiwanych skamielin znaleziono dziwny przedmiot z metalu i ceramiki, przypominający świecę zapłonową (zdjęcie rentgenowskie obok).
Wiek owej skały oszacowano na około pół miliona lat.

Tysiące spiralnych, podobnych do śrub przedmiotów zostało wykopanych w ciągu ostatnich 20 lat przez poszukiwaczy złota na Uralu w Rosji. Znajdywały się na głębokości od 3 do 40 metrów w warstwie żwiru datowanej na około 100.000 lat. Są to oczywiście wytworzone ludzką ręką przedmioty o wysokim stopniu złożoności.

Wytworzone ludzką ręką przedmioty znalezione w węglu

W Austrii w 1885 roku znaleziono mały stalowy sześcian w bryle węgla. Kilka lat później, w 1891 roku, pewna kobieta w Illinois ponoć odkryła złoty łańcuch w kawałku węgla. W Oklahoma w 1912 r znaleziono żelazny kociołek w bryle węgla, a w 1937 r dziecięcą łyżkę.

W 1944 roku wewnątrz bryły węgla, wydobytej w Zachodniej Wirginii, znaleziono dzwonek.

Co te przedmioty robią w węglu, którego wiek szacuje się na setki milionów lat?

Dwa robotnicy stwierdzili pod przysięgą na piśmie, że wewnątrz dużej bryły węgla, jaką rozłupywali do palenia w piecu elektrowni, znaleźli żelazny kociołek. Kociołek pozostawił w węglu wyraźne odciski.

Wytworzone ludzką ręką przedmioty znalezione w skałach

W roku 1572 w peruwiańskiej kopalni konkwistadorzy znaleźli żelazne gwoździe. Podobne gwoździe znaleziono w połowie XIX wieku w bloku kamienia kredowego pochodzącego z ery mezozoicznej. W Anglii w 1844 roku znaleziono złoty drut w kamieniu. W Kalifornii w 1851 roku znaleziono żelazne gwoździe w skale kwarcowej. W stanie Massachuset w 1851 znaleziono srebrne naczynie w litej skale. Misternie rzeźbione i inkrustowane metalowy zbiornik został znaleziony w kawałku kamienia w 1852 roku.

W czerwcu 1851 Scientific American przedrukował raport z Boston Transcript o metalowym wazonie w kształcie dzwonu, wykonanym ze stopu cynku i srebra, który znajdował się w litej skale datowanej na 100 tys. lat. Wazonik miał 6 cm wysokości i ozdobiony kwiatami z czystego srebra.

22 czerwca 1844 London Times doniósł, że robotnicy kopalni w pobliżu Tweed odkryli złoty drut w kamieniu na głębokości 8 metrów. Dr AW  Medd z British Geological Survey napisał w 1985 roku, że kamień ten pochodził z epoki karbonu i liczył sobie pomiędzy 320 i 360 milionów lat.

W 1851 roku w Whiteside County, Illinois, w trakcie wiercenia studni odkryto miedziany hak i pierścień w warstwie piasku na 120 metrów głębokości. Warstwa jest datowana na 150000 lat.

Dwucalową śrubę z metalu odkryto w 1865 roku w kawałku skalenia w kopalni  Abbey w Treasure City,  Nevada. Śruba dawno już została zjedzona przez rdzę, lecz jej kształt, zwłaszcza kształt gwintu, można wyraźnie zobaczyć na odciskach w skaleniu, którego wiek obliczono na 21 milionów lat.

Starożytne budowle

W 1869 roku, w wydaniu The Los Angeles News z 17 grudnia stwierdzono, że w jednej z kopalni odkryto gładkie ściany pokryte dziwnym pismem. Litery były wyraźne, a po ich zbadaniu okazało się, że wiek ścian wynosił ponad 200 milionów lat.

W 1891 roku, w pobliżu Cleveland, odkryto ścianę o łącznej długości około 1000 m, grubości średnio 2 m i wysokości 8 m. Na ścianie znajdowały się liczne występy na jej szczycie, rozmieszczone co 30 stóp lub więcej. Ściana zbudowana była z bloków czerwonego piaskowca. W jednym miejscu ściana pokryta była tajemniczymi hieroglifami. Jej wiek – to ponad milion lat.

Podczas rozbijania pokładu węgla w roku 1928, górnik znalazł, wśród kawałów węgla, bloki polerowanego betonu o grubości jednej stopy. Drugi górnik, pracujący około 100 metrów dalej, znalazł, jak się wydaje, dalszy ciąg tej samej ściany. Kolejny górnik w Wirginii Zachodniej, jak twierdzili jego koledzy,  znalazł dobrze zbudowany budynek  betonu.

W dniu 27 czerwca w 1969 roku, robotnicy podczas wcinania się w pulkę skalną położonej na Broadway Extension of the 122nd Street, między Edmond i Oklahoma City, znaleźli posadzkę z płytek 3 metry pod powierzchnią i obejmującą kilka tysięcy metrów kwadratowych. Między płytkami znaleziono coś w rodzaju zaprawy murarskiej. Znalezisko było datowane na 200.000 lat.

Wnioski

Po zniszczeniu zabytkowych bibliotek Aleksandrii i Chin, jedyne dokumenty z bardzo zamierzchłej przeszłości znajdują się w Indiach i Tybecie. Mówią one o złotym wieku, kiedy ludzie mogli latać w fantastycznej łodzi mogącej przeciwstawić się grawitacji.

Co się stało z tymi wspaniałymi cywilizacjami? Wydaje się, że zostały zniszczone w serii katastrof ekologicznych. Zniszczenia były tak ogromne, że praktycznie nic po nich nie pozostało. Jednak jak wykazano powyżej, pewne dowody wychodzą na światło dzienne. W miarę ich gromadzenia staje się coraz bardziej jasne, że chwalebna przeszłość człowieka jest znacznie dłuższa, niż ta, o jakiej uczy nas współczesna archeologia.

http://hallofthegods.org
Tłum. / skrót: gajowy Marucha

Komentarzy 50 to “Ślady zaawansowanej techniki sprzed tysiącleci”

 1. Lech said

  A ja znalazłem coś równie ciekawego:

  W Afryce znajduje sie wyrzeźbiony w granicie 150- metrowy posąg kobiety datowany na minimum 20 000 lat( !! ). To, że w granicie to już wzbudza szacunek ale na dodatek skała została sztucznie zabarwiona za pomocą technologii, której my współcześnie jeszcze nie posiadamy. Kobieta ma rysy twarzy indoeuropejskie a nie afrykańskie:

  http://bialczynski.wordpress.com/2014/08/25/niesamowite-zagadki-150-metrowy-posag-kobiety-w-mali-czy-naturalny-utwor-skalny/

  Na dodatek w pobliżu posągu znajdowane są granitowe figurki przedstawiające np. gigantów jeżdżących na słoniu, czy ludzi z głowami gadów. W jednej z tych figurek odkryto kulkę ze stali chromowanej, posążek datowany jest na 17 000 lat a stal chromowaną produkujemy oficjalnie od początku XX wieku. Te figurki znajdują sie w muzeach w Paryżu i w Londynie, ale ponieważ biedni naukowcy nie mogli ich dopasować do żadnej znanej ich kultury, to znaleziska wyniesiono do magazynu. I tak jest z całą historią ludzkości- wynieśli ją do magazynu.

  Tutaj macie pozostałości po budowlach sprzed kilkudziesięciu tysięcy lat odkryte w odludnym rosyjskim rezerwacie:

  http://davidicke.pl/forum/slady-starozytnej-cywilizacji-w-rezerwacie-wiszerskim-t12237.html

 2. bart_w said

  W 1851 roku w Whiteside County, Illinois, w trakcie wiercenia studni odkryto miedziany hak i pierścień w warstwie piasku na 120 metrów głębokości. Warstwa jest datowana na 150000 lat

  Sto sześćdziesiąt lat temu wiercono studnię o głębokości 120 m? Ciekawe, jak pompowano wode z takiej głębokości, jako że artezyjskiej wody tam nie ma (prosze spojrzeć na gmaps).

  Druga sprawa: Czemu zakładamy, że te znaleziska zostały stworzone ręka człowieczą? Może to był zupełnie inny rozumny gatunek?

 3. Lech said

  ” Po zniszczeniu zabytkowych bibliotek Aleksandrii i Chin, jedyne dokumenty z bardzo zamierzchłej przeszłości znajdują się w Indiach i Tybecie „.

  W komentarzach pod ostatnimi artykułami o Słowianach zamieszczono informacje, z których wynika że to ludy z terenów dzisiejszej Polski, Białorusi i zachodniej Ukrainy wyruszyły w długą wędrówkę na południe, tworząc cywilizacje perską i indyjską.

  ” Aria to zniekształcone Haria – Góra, zatem nadal związek ze Słowianami.
  Wymarsz Ariów na wschód to ok. 1500 r. p.n.e., raczej z terenów obecnej Polski (genetyka tak wskazuje). Etnos słowiański rozpoczął się już raczej wcześniej nad M. Czarnym (ok. 10000 p.n.e.) przy spotkaniu z hg I2. Zatem Ariowie musieli znać i nieść etnos słowiański.
  Sikhowie, a mam kilku takich przyjaciół, mają świadomość, że Aria to Słowianie. Sprawdziłem to na sobie. Poland, kojarzy im się z Holand, lecz kiedy mówiłem, że jestem Aria, wiedzieli, że Polak.
  Byłem również w takiej sytuacji, gdzie mogłem porozmawiać z kilkoma Braminami. Oni dokonale wiedzą skąd kultura Indii pochodzi i kim byli Ariowie.
  Kierunek kulturalny z Indii do Europy jest tylko chciejstwem nacjonalistycznym. Bramini temu zaprzeczają.”

  ” Często pytacie, skąd taka pewność, że to Hindusi mają polskie słowa, a nie my hinduskie. Skąd wiemy, że to my podbiliśmy Indie, a nie Hindusi nas. Język jest kluczem. Oczywiście skoro wszystkie języki mają te same słowa, to nie wiadomo kto od kogo je wziął, ale są słowa „klucze”, które jednak coś podpowiadają. Tym słowem jest właśnie słowo „góra”. Dla przeciętnego Hindusa, góry są tylko jedne. Tak jak dla nas naturalnie są to Tatry/Karpaty lub Sudety. Tak dla Hindusów są to Himalaje. Ludzie którzy z tych gór zeszli i przynieśli im wedy byli biali i to jest zapisane w świętych księgach hinduskich. Nie czytałem ich niestety, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że jedna z nich Mahabharata (piąta Weda/Wiedza), to najdłuższa powieść w historii świata. Jeśli weźmiemy najdłuższe opowieści europejskie czasów antycznych (Iliadę i Odyseję). Skleimy je razem. Pomnożymy ilość tekstu przez 10, to i tak Mahabharata będzie dłuższa. A do tego jest Ramajana i cała reszta ksiąg opisujących najdalsze dzieje świata, bogów i Indii. Ale co to ma wspólnego z nami? Proszę zauważyć, że do dnia dzisiejszego na białych w Indiach mówi się (niezależnie od narodowości): Angrez (Anglik), Amrikan (Amerykanin) oraz Gora (Polak/Słowianin :P)! Bo myśmy po prostu przyszli do nich z gór, z dachu świata, a że czubków tych gór nie widać, to dla zwykłego Hindusa czasów antycznych, Słowianie po prostu zeszli z nieba. To, co Hindusi spisali od ludzi z gór, nazywane Wiedzą lub Wedami, ośmiokrotnie przekracza objętością Biblię! Dlatego właśnie wspomniany pakistański cmentarz nazywa się: Gora Qabristan czyli Cmentarz Białych.

  Ważne jest, by zauważyć, że słowo Gora odnosi do określenia człowieka o określonej budowie. Chodzi o BIAŁEGO, z RUDYMI (jasnymi) włosami i NIEBIESKIMI oczami. ”

  ” Poprzez skojarzenie tego faktu z pracami archeologów odnośnie tzw. cywilizacji rydwanów i innych rzeczy, można wysnuć wniosek, że prasłowianie, tożsami z Aryjczykami, dysponujący już prawdopodobnie wysoką kulturą i cywilizacją, kilka tysięcy lat temu- prawdopodobnie 4000-5000 lat pne, wyruszyli z rodzimych siedzib położonych na terytorium obecnej Polski, Białorusi i zachodniej Ukrainy na wschód, gdzie stworzyli stepową i opartą na koniach cywilizację na obszarze od obecnej Ukrainy do Uralu, potem przekroczyli Ural i dotarli aż do gór Ałtaju. Potem skierowali się na południe przez obszar dzisiejszego Tadżykistanu (stąd R1A1 wśród Tadżyków) i Afganistanu, by rozdzielić się na dwie strony i stworzyć dwie starożytne cywilizacje: Indii i Persji. Część być może dotarła też na pogranicze z Chinami (patrz: mumie wysokich, jasnowłosych ludzi w zachodniochińskiej prowincji Sinkiang (Xingjiang), w dolinie Tarim, na stanowiskach szacowanych na wiek 2000-3000 lat pne). ”

  Pytanie brzmi- KTO przekazał Słowianom wiedzę, którą zanieśli do Indii???

 4. Marucha said

  Polecam osobom znającym angielski, aby weszli na oryginalny artykuł. Moje tłumaczenie, jako dokonane naprędce, może nie być dokładne.

 5. Lech said

  Czakram na Wawelu:

  http://www.iluminaci.pl/2012/czakram-na-wawelu

  ” Zastanawiające jest samo zachowanie przybyszów z Indii. Przykładowo podczas przyjazdu premiera Indii – Nehru, sam premier przeszedł koło zamku obojętnie, nie pytając nawet o czakram, natomiast Hindusi, którzy mu towarzyszyli, poprosili o otworzenie skrzydła zachodniego i pozostawienie ich samych w „świętym miejscu”. Wskazali też, że u zbiegu północnego skrzydła transeptu z prezbiterium, w głębi znajduje się święty kamień. Podobnie inni, którzy prosili o pozostawienie ich samych, aby w ciszy mogli „wdychać pranę”. Ludzie z Indii przyjeżdżają na Wawel, aby doładować się energią i wzmóc możliwości wejścia w wyższe stany świadomości i możliwości złączenia się z Bogiem. Jeden z polskich dyplomatów poleciał kiedyś do hinduskiego maharadży, a zapytany o to, czy wie, jaka jest stolica jego państwa usłyszał, że Wawel, nie Warszawa. ”

  Strasznie ciężko jest dostać sie do kaplicy Gereona, pod którą ma sie znajdować czakram .Zarządcy Wawelu bardzo niechętnie dopuszczają ludzi do podziemnych sekretów. Kto wie, co znajduje sie poza trasą grobów królewskich, którą wędrują turyści.

 6. Zakazana archeologia to bardzo ciężki temat. Łatwo zahaczyć o rzeczy, których lepiej jest się nie dotykać. O ile jednak pewne sposoby badania pochodzenia i wieku znalezisk można podważyć, o tyle też badania genetyczne i lingwistyka mówią nam wiele więcej, a tym odkryciom już nie tak łatwo jest po prostu zaprzeczyć. Polecam poczytać o badaniach rosyjskiego okulisty, prof. dra. medycyny Ernesta Muldaszewa i polskie streszczenia jego książki Das dritte Ange—Spektakulare Erkentnisse zur Herkunft unserer Ziwlisation. Stworzył on procedurę, która umożliwia na podstawie rozmiarów rogówki i wyglądu okolic oczu zrekonstruować wygląd całej głowy i twarzy. Co go bardzo zdziwiło przy okazji podróży do Tybetu…

  Pan Lech trochę przesadza pytając kto przekazał Słowianom/Arianom jakąś wiedzę. Skąd pewność, iż nie nabyli oni jej sami po setkach czy paru tysiącach lat istnienia ich cywilizacji? Ogromne katastrofy na skalę światową zniszczyły wiele śladów, a dla najbardziej ortodoksyjnych osób mam też pocieszenie: większość tych odkryć tylko ignoranci mogą klasyfikować jako znaleziska anty-katolickie. Przeciwnie, powoli odkrywana historia ludzkości sprawia, iż Biblia nabiera coraz bardziej dosłownego znaczenia…

 7. Lech said

  Moi drodzy rodacy, Polacy. Jesteśmy karmieni amerykańską popkulturą tak skutecznie, że zapomnieliśmy całkiem o naszych korzeniach. W szkołach od dziesięcioleci wkłada sie nam do głów, że przybyliśmy znad Dniepru w VI wieku i zamieszkaliśmy w kurnych chatach, aż łaskawie ochrzcił nas Rzym i litościwie wprowadził w krąg cywilizacji zachodniej. Na starożytne cywilizacje kazali nam patrzeć z podziwem wiejskiego parobka, który pierwszy raz w życiu widzi murowany dom.

  Dzisiaj wiemy już, że to wszystko G prawda. Dlatego promujcie informacje o których czytacie tutaj, na blogu Gajowego Maruchy wśród znajomych, macie przecież fejsbuki i tłitery 🙂 My nie musimy mieć już żadnych kompleksów. Tylko pamiętajcie, żeby nie przesadzać w drugą stronę. Kiedy Adolf powiedział Niemcom, że są Aryjczykami- nadludźmi, to większości tego narodu na mózg padło, przez tą „nadludzkość” zginęło 50 milionów ludzi.

  Przy okazji gratulacje dla mieszkańców Kujaw. Wygląda na to że ludzie nazwani potem Ariami wyruszyli w swoją długą podróż właśnie z Kujaw, zgarniając po drodze ekipę spod Wawelu i zabierając w dalszą podróż informacje o smoku wawelskim i czakramie. Według tej strony wyruszyli z ziemi kujawskiej:

  ” Praindoeuropejczycy, czyli genetyczny ród Y-DNA R1a-M417 i ich ówczesna ojczyzna zostały już jednoznacznie rozpoznane na etapie ich obecności w kulturze amfor kulistych, powstałej w regionie zwanym Kujawy w północnej Polsce, między rzekami Wisłą i Notecią. http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/amphora1.jpg . ”

  Miliard Hindusów i trochę Persów/ Irańczyków wychowało sie w kulturze, którą przynieśli im ludzie wyruszający właśnie z Kujaw. Takim osiągnięciem możecie sie chwalić w Europie drodzy mieszkańcy Kujaw 🙂

  Jeszcze jedna sprawa- ktoś wrzucił wcześniej ten link:

  http://www2.almamater.uj.edu.pl/109/35.pdf

  Teraz trzeba spojrzeć na to inaczej- wieści o smoku nie przyszły do Krakowa z Persji tylko odwrotnie.

 8. Zenon K. said

  Moim zdaniem te wszystkie artefakty, to pozostałości po ludziach, którzy zginęli w opisywanym przez Biblię potopie. Skoro Pismo Św. mówi, że ludzie żyli wtedy po kilkaset lat-to ja wierzę, że tak było. Żyjąc tak długo, ludzie mogli kumulować wiedzę w sposób dla nas niewyobrażalny. A jeśli zabytki te łączy czasem stylistyka, to dlatego, że lądy rozdzieliły się dopiero po potopie. Być może to dlatego niemal na każdym kontynencie możemy znaleźć piramidy, których faktycznego przeznaczenia do dziś nie znamy. Współczesną datację, idącą w dziesiątki i setki tysięcy lat możemy śmiało włożyć między darwinistyczne bajki. Świat nie jest taki stary.

 9. ad 3.

  Lechu, a coz to za myslenie?
  Dlaczego slowa maja byc albo slowianskie, albo perskie, albo hinduskie? A dlaczego nie zgodzi sie Pan po prostu ze slowem z Biblii, ze na poczatku byl jeden jezyk, ktory Bogowie ludziom pomieszali? (slynny incydent z Wieza Babel).
  Slowo ‚HAR’, znaczylo pierwotnie ‚ogrod’, a stad mamy slowa ‚harowac’, ‚orac’, ‚grodzic’ i nasza girska ‚hala’ tez, itd. – ma Pan w Grecji ‚hora’ – ‚wies’, a z laciny mamy slowo hortikultura, a z tego wziela sie i GORA i tysiac innyc slow, to naturalne, bo pierwsze ogrody byly pilnie strzezone przez Rodzine Boska Paljakow, i zwykle umiejscowione byly w niedostepnych miejascach, jak np;. Har Sag w Libanie (ostatni Ogrod Edenski).
  Sahara, tez oznacza Sag Hara – Ogrod Glowny, bo byl w czasach Atlantow, 15000 lat temu, jak rowniez inna pustynia Afryki, Kala Hari, dosl. Ogrody Gigantow, itd itp. wszedzie dookola swiata to samo.
  Zrobilem na ten temat gruntowne rozeznanie i pisze ksiazke – mozna zerknac tutaj: http://poloneum.com/GLOBALp.html#HAR,
  Przy okazji zapraszam do zapoznania sie z calym programem PLANETA POLONEUM: poloneum.com/GLOBALp.html
  A juz w ogole z ta ekspansja „Slowian” znad Wisly na wschod, to wietrze w tym mysleniu skutki obecnej indoktrynacji mendialnej. Bylo odwrotnie – skuta lodem, a potem stepowa Europa, nie byla zadna atrakcja do zasiedlenia az moze miedzy 8 – 7 milleniow temu, a tymczasem cala cywilizacja kipiala w swym rozwoju pod piecza naszych Niebianskich Protoplastow znanych jako Paljaki, Niebianie, w strefie podzwrotnikowej, korzystajac z bardzo obnizonego poziomu oceanow, wiec przechodzniosc miedzy kontynentami istniala swobodna. Prosze zapoznac sie z fizyka planety – klimat zmienia sie cyklicznie – o tym informuja Wedy w szczego;lach, ale kogo to dzis obchodzi…

  Pozdrawiam

 10. Taką spiralę PLATYNOWĄ, jak na Uralu sprzed stu tysięcy lat, znaleziono na Śląsku w lawie nieczynnego od kilkudziesięciu tysięcy lat wulkanu (Luc Buergen, NOWE ZGADAKI ARCHEOLOGII – Egipskie mumie w Wielkim Kanionie, Kalkulator sprzed 20 000 lat, prehistoryczna mapa topograficzna i inne sensacyjne odkrycia, AMBER Sp z o.o 2003, s. 12-13).
  Podczas pracy w ELWRO w połowie lat 60. przyglądałem się, jak informatycy AEOL „polowali” na nagrodę państwową za Matematyczne Oznaczanie Stali. Chciałem się z nimi dogadać na zasadzie „weźcie sobie tą Nagrodę Państwową, ale dopomóżcie mi uzyskać za to Nagrody RWPG i ONZ – ale gadać ze mną nie chcieli.
  Z tego Mego Wniosku dla RWPG i ONZ to wyszedł minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, który chciałem produkować u CEGIELSKIEGO lub w SKODZIE, ale pukano się w głowę, że MI SIĘ DUPY ZACHCIEWA. Mym wnioskiem minireaktora USi polscy fizycy odrzucili jednak Reaktor Francuski, który pogrążył Kurski Kombinat Metalurgiczny – gwarancję omnipotencji finansowej ZSRS, gdyż miał zakasować stalownictwo szwedzkie. Gdy Polacy kazali Pitrowcom powiadomić Breżniewa, że „nakłady poniesione na KKM nie zwrócą się” to szlag go trafił został MANEKINEM.
  Moja wojna z Reaktorem Francuskim zakończył się Dziwnie: NI PIES NI WYDRA, COŚ NA KSZTAŁT ŚWIDRA? Otóż w Gabonie znaleziono 17 minireaktorów URSZULA SIPIŃSKA sprzed półtora miliona lat: baterię 4 x 4 + 1 (Hartwig Hausdorf, FENOMENY NIE Z TEGO ŚWIATA – Pradawne znaleziska i fakty, które podważają podstawy oficjalnej nauki; AMBER 2008, s. 96 A).
  Sowieci woleli skapitulować przed USA niż przede mną, bo Urszula Sipińska, pod protektoratem Jane Fondy, sprzedała we Wrocławiu minireaktor USi Japończykom i Amerykanom, którzy wygrali dzięki temu Wojny Gwiezdne. – JAK TO ŹLE, GDY SIĘ STUDENCIAKOWI DUPY ZACHCIEWA? Minireaktor USi wygrali Żydzi, gdyż WYPIERDOLILI MARKIZETTĘ ŚWIANKÓWNĄ, bo żadnej Świętości u nich nie ma.

 11. Amadeus said

  Współczesną datację, idącą w dziesiątki i setki tysięcy lat możemy śmiało włożyć między darwinistyczne bajki. Świat nie jest taki stary.

  Tak samo uważam. Także całą ewolucje można wyrzucić na śmietnik.

 12. Amadeus said

  PS.
  wpis do nr.7 Zenon K

 13. Jak stary jest, ciężko powiedzieć. Szczególnie, że inaczej wcześniej liczono czas. Ale bredniami są te miliony i miliardy lat, z sufitu wzięte. O ewolucji nawet już nie warto wspominać…

 14. Jan said

  http://www.drdino.pl/Multimedia.html

 15. Amadeus said

  A jeżeli chodzi o filmiki to jeszcze raz zamieszczam:

 16. Romank said

  W IIIwpne. cesarz Chin- Chin Shih Huang-ti rozkazal spalic wszystkie ksiazki ze wszystkich bibliotek,,,z wyjatkiem medycznych geograficznych i astrlogicznych,,ale tylo ze swoja biblioteki..kiedy zaprotestowali uczeni scial 500..reszta pocila sie palac….

 17. „…Co się stało z tymi wspaniałymi cywilizacjami? Wydaje się, że zostały zniszczone w serii katastrof ekologicznych. Zniszczenia były tak ogromne, że praktycznie nic po nich nie pozostało. Jednak jak wykazano powyżej, pewne dowody wychodzą na światło dzienne. W miarę ich gromadzenia staje się coraz bardziej jasne, że chwalebna przeszłość człowieka jest znacznie dłuższa, niż ta, o jakiej uczy nas współczesna archeologia.”

  Ano wlasnie przekazana nam przez Paljaka Dadzboga w dziewieciu Ksiegach Wiedza mowi wyraznie, ze nasza planeta, jak wszystkie planety w Kosmosie, ulegaja przemocy sil promieniujacych cyklicznie z centrum kazdej galaktyki. Teoria Elektrycznego Kosmosu udowadnia, ze sa to silne strumienie pradu elektrycznego i wszystkie obserwacje to potwierdzaja. M.in. Tesla uczyl o tym i nazwal Einsteina glabem, dajac nam energie elektryczna, ale to wszystko nic oczywiscie dla wspolczesnych „naukowcow”. Budda tlumaczyl, zeby nie planowac cywilizacji na dluzej niz 5 max 6 tysiecy lat. Indioanie Hopi mowia, ze przezyli dwie swiatowe katastrofy, ktore byly ‚wodne, czyli byly to potopy, ale maja jednoczesnie informacje od „ludzi mrowek” i „ludzi wezy”, ktorzy przechowali ich w swoich podziemiach w czas potrzeby, ze nastepna przemiana klimatyczna ma byc ‚ogniowa’, czyli mozemy sie liczyc z bezposrednim uderzeniem piorunow ze Slonca co nasteppuje regularnie w dluzszych przedzialach czasu. Tutaj jest wykres sporzadzony przez Paula LaViolette – bardzo zasluzonego amerykanskiego naukowca, ktory ostrzega przed nadchodzaca juz kolejna Superfala z centrum Galaktyki.
  http://poloneum.com/Easterp.html#PAUL
  To dlatego Paljaki dali nam znaki Zodiaku, w ktorych Strzelec celuje strzala precyzyjnie w ogon Skorpiona, ktory jest niewidocznym centrum Galaktyki z zadziwiajaca dokladnoscia. Znaki Zodiaku opowiadaja nam wlasnie o cyklu regularnych katastrof elektrycznych na Ziemi, powtarzajac nam przekaz Wedyjski, ktorego ludzie tak na prawde nigdy nie pojeli zamieniajac te przekazy w rozmaite religie, o czym przestrzegal Budda, zeby tak nie robic, bo to jest Wiedza scisla o fizyce Wszechswiata, a nie idealizm. Nasi Gwiezdni Protoplasci zawsze chcieli nam pomoc, z tym, ze zawsze sie przekonywali, ze istotom pozbawionym zdolnosci logicznego myslenia niestety pomoc sie po prostu nie da.
  W obecnym stanie uswiadomienia PRAWDY, czyli Wiedzy o Pracy Niebios nasze szanse na przetrwanie kolejnej burzy kosmicznej (ja to nazwalem GEE poloneum.com/Easterp.html#GEE ) sa zerowe. Nie jestesmy niestety cywilizacja wyzszego rzedu i bardzo malo robimy, zeby sie wspiac na ten wyzszy szczebel oswiecenia.

 18. Marek said

  Moim zdaniem te wszystkie artefakty, to pozostałości po ludziach, którzy zginęli w opisywanym przez Biblię potopie. Skoro Pismo Św. mówi, że ludzie żyli wtedy po kilkaset lat-to ja wierzę, że tak było. Żyjąc tak długo, ludzie mogli kumulować wiedzę w sposób dla nas niewyobrażalny. A jeśli zabytki te łączy czasem stylistyka, to dlatego, że lądy rozdzieliły się dopiero po potopie. Być może to dlatego niemal na każdym kontynencie możemy znaleźć piramidy, których faktycznego przeznaczenia do dziś nie znamy. Współczesną datację, idącą w dziesiątki i setki tysięcy lat możemy śmiało włożyć między darwinistyczne bajki. Świat nie jest taki stary.
  ========
  Myślę i wierzę podobnie…
  Jest całkiem sporo naukowców, którzy wierzą w tzw młody wiek Ziemi i życia na niej. Uwaga o świecie przedpotopowym bardzo prawdopodobna..

 19. NyndrO said

  Ad 7.*Panie Lechu! Ja jestem rdzennym synem Kujaw.Tu się urodziłem i tu mieszkam do dziś.I faktycznie….śakąś taką siłę czuję.. 😉

 20. ErgoSum said

  Przesyłam link do bardzo interesującego filmu. Szczególnie wnioski są intrygujące. Może w gronie ,,Gajówkowiczów” jest matematyk?. Jestem ciekawy jego opinii na temat końcowych wniosków

 21. Jack Ravenno said

  @11 AMADEUS – Te miliony i pierdyliardy lat MUSZĄ być ponieważ podpierają Hipotezę BigBang, który właśnie się tak sam z siebie wydarzył „-siąt” miliardów lat temu. Cała konstrukcja ewolucjonistyczna została zbudowana wyłącznie w jednym celu – aby zaprzeczyć istnieniu Stworzyciela – Boga. Ludzie dają się zwieść mimo, że ewolucjonizm nie jest nauką lecz zbitką życzeń i oszustw…

 22. gostek said

  Kiedyś, kiedy jeszcze w moim domu był piec na węgiel, znalazłem w popiele wypaloną z bryły węgla kość. To wyglądało jak część kości stawowej, głowica, czy jak tam się ona zwie..Średnicy około piętnastu centymetrów, bardzo twarda, skamieniała. Oglądałem ze zdumieniem to dziwo, ale jak to u młodziaka bywa gdzieś ją zapodziałem. Do dziś żałuję. Niby nie technika, ale prawda czasu…..Są na świecie rzeczy co się nikomu, nawet filozofom (bo niby dlaczego dla nich, w czym oni niby lepsi) nie śniło. Jestem niby historykiem, choć od dziesięcioleci nie praktykującym, ale stara miłość….Od czasu do czsu z przyjemnością czytam o czymś, co są jak kurzawka pod niby solidnymi fundamentami naszej wiedzy o nas samych.

 23. Jurgen Kloc said

  AD 9 Panie Stanisławie, król jest nagi. Genetyka obaliła rosyjski panslawizm. Nie ma sensu sie przy nim upierać.

 24. Zbyszko said

  Robertgrunholz – Ma Pan rację, wydaje się że właśnie dlatego, ok 2tyś lat temu (czyli stosunkowo niedawno), Pan Bóg wysłał nam Ziemie swojego Syna by nam to wszystko (Drogę do Zbawienia) uporządkował i uprościł, by było to zrozumiałe dla maluczkich. Pan Bóg ostrzegł nas również, byśmy się nie zbliżali do Drzewa Poznania. Widac, nie jest to nam potrzebne do Zbawienia w Chrytusie. Z drugiej strony, jakim wyjątkowym szczęściem jesteśmy odbarzeni, że żyjemy po Chrystusie

 25. Lech said

  AD 9 Ja nic nie twierdzę, ja cytuję:

  Pierwszy cytat o Ariach pochodzi od tego gościa, który jest autorem tekstu o taktyce walki Słowian z pochodniami w ręku.Był w Indiach, rozmawiał z braminami i ONI mu powiedzieli że wiedzą, skąd przybyli Ariowie. I że faktycznie przybyli a nie że wyruszyli z Indii do Europy.

  Drugi cytat pochodzi od autora artykułu o tym, że państwo niemieckie nie istniało przed 900 rokiem. To z jego strony Gajowy Marucha zapożyczył artykuł, który robi już tak w ogóle furorę w necie. On też był w Indiach i Tybecie, rozmawiał z ludźmi na miejscu, nawet chyba mieszkał tam przez jakiś czas.

  Ja niczego twierdzę, ja cytuję ludzi, którzy wiedzą co mówią bo sprawdzili u źródła 🙂 To nie Polacy wymyślili że poszli na Indie, tak mówią bramini:) Coraz więcej Polaków jeździ w Himalaje, można zapytać na miejscu:)

 26. Lech said

  A cytaty tej dwójki, jeśli ktoś w nie wątpi, potwierdzają badania genetyczne wielokrotnie linkowane w ostatnich artykułach:) I to nie tylko polskie badania, zachodnim naukowcom wyszło to samo:) Najlepiej polecieć tam i pogadać z miejscowymi. Akurat nie stać mnie na wycieczkę do Indii i Nepalu ale jak uzbieram kasę na podróż to zasięgnę języka na miejscu:) Jeśli macie wśród znajomych kogoś, kto wybiera sie w te rejony wtajemniczcie go w temat, niech tych mnichów z Tybetu zapyta o Ariów:)

 27. NyndrO said

  Panie Lechu,znam wiele osób,które wiele lat spędziło w Tybecie.Moim rdzennym lamą jest facet,który był uczniem samego Karmapy XVI , Rangdziung Rigpe Dordże.Mam też sposobność spotykania wysokich lamów tybetańskich.Nieomieszkam zapytać,jeśli będzie sposobność.

 28. NyndrO said

  * nie omieszkam,oczywista

 29. AlexSailor said

  Cóż.
  Datowanie wieku ziemi i podobne wymyślono na potrzeby teorii ewolucji, która jest już obalona, a jednocześnie nauczana w szkołach z nabożeństwem godnym religii.
  Za czasów Darwina i po ogłoszeniu jego głupot (same jego dociekania głupotami nie są, to tylko teoria – obalona później) wiek ziemi liczono w dziesiątkach tysięcy lat 20-70 tysięcy.
  Ponieważ nie dało się wmówić ludziom, że przez 70 tys. lat z błota powstał człowiek samoczynnie, to wymyślono steki tysięcy lat.
  To i tak nie dawało szans na wmówienie nawet powstania człowieka z małpy, a co dopiero z zupy glonów, więc wymyślono miliony, a później dziesiątki milionów lat, by w końcu dojść do miliardów dwóch.

  Co by się stało dziś, gdyby oficjalna nauka (czytaj biurokratyczna imitacja nauki) stwierdziła, że ziemia ma 10 tys. lat???
  Ano człowiek musiałby być stworzony lub spaść z kosmosu.
  No ale co ze zwierzętami i roślinami?
  Wszystko ktoś tu przywiózł??
  Bzdura.
  A zatem sataniści wyszliby na idiotów.

  Najprawdopodobniej ok. 5 tysięcy lat temu (nie robi specjalnej różnicy 5-10, czy 15 tys.) miał miejsce potop, który zmiótł wszystko z powierzchni ziemi pokrywając grubą, nawet na kilometry, warstwą mułu.
  Na dodatek ziemia zmieniła się tak, że warunki przed potopem nie odpowiadają obecnym.

  Ponieważ wygląda na to, że ziemia ma ok. 10 tys. lat (nie robi żadnej różnicy 7-15-20-30 tys.), przed potopem też coś musiało się na ziemi dziać.
  Podania mówią, że żyli na niej ludzie, i dożywali wieku tysiąca lat.
  Najprawdopodobniej też mieli zdolności umysłowe i fizyczne wielokrotnie większe niż my obecnie.
  No i nie musieli się prawdopodobnie o nic martwić, bo temperatury wszędzie były stabilne – było ciepło, mieli w bród jedzenia, a na dodatek nie bardzo chorowali.
  Musieli jednak, nawet z nudów coś robić, dlatego pewnie stworzyli jakieś dobra materialne i techniczne, które wygrzebywane są dziś z mułów potopu.

  Z ciekawostek podam, że podobno w atmosferze przed potopem było ok. 30-33% tlenu, a ciśnienie było o połowę większe niż dziś.
  I np. człowiek mógł biegać przez godziny z prędkością sprintera nie specjalnie się męcząc.

 30. Romank said

  W POlsce znajdowano wiele ” anomalii” gerolodzy i wiertnicy mieli obowiazek natychiastowego meldowania anomalii do Centralnego Urzedu Geologicznego , gdzie kiedys byl i moze nadal jest specjalny wydzial, czy referat o tych anomalii. W latach 64-66,,nie pamietam juz dokladnie ,moj ojciec znalazl 5 cm lancuszek ze zlota misternej roboty… w rdzeniu pobranym z 1200metrow..bylo to gdzies w okolicy Mogilna,.,,Przyjechali z CUG zabrali, a wszystkim swiadkom dali do podpisania cyrograf o zachowaniu tajemnicy….

 31. krzysiek said

  Panie AlexSailor nie propaguj Pan ciemnogrodu,jaka teoria jest obalona ?,Darwina ?,kto to obalił ?Pan ?.
  Nie chce mi się komentować tych bredni co Pan pisze,ale jedna mnie zastanawia,po 1000 lat żyli ?
  A to już szczyt głupoty

  Z ciekawostek podam, że podobno w atmosferze przed potopem było ok. 30-33% tlenu, a ciśnienie było o połowę większe niż dziś.
  I np. człowiek mógł biegać przez godziny z prędkością sprintera nie specjalnie się męcząc.

  Gwarantuję Panu że nawet jak podłączę Panu czysty tlen do oddychania w masce nie przebiegnie Pan więcej niż bez maski z tlenem.
  Wydolność organizmu ma mało wspólnego z zapotrzebowaniem na tlen.

 32. Romank said

  Vimana???

  http://rt.com/news/baltic-sea-ufo-object-007/

 33. Ziemia ma około 6 tys. lat said

  Z Biblii wynika, że Bóg stworzył Ziemię około 6 tys. lat temu, a około 4 tys. lat temu sprowadził na nią potop. Przez te 2 tys. lat między stworzeniem Ziemi, a potopem ludzie jak najbardziej mogli stworzyć w miarę zaawansowaną cywilizację, skoro stworzyli ją przez 2 tys. lat od czasów Chrystusa, do dziś. Dwutysiącletnia cywilizacja przedpotopowa została zniszczona przez potop, a jej materialne ślady, czyli wytwory ludzkich rąk sprzed potopu znajdują się w bryłach węgla dlatego, że węgiel powstał w krótkim czasie w wyniku potopu, a nie w wyniku osadzania się przez setki milionów lat warstw obumarłej flory i fauny (takie powstawanie węgla jest niemożliwe!). Wszystko to tłumaczy Alfred Palla na poniższym wykładzie o potopie (fragment o powstaniu węgla i wytworach ludzkich rąk, znajdowanych w bryłach węgla datowanych przez ewolucjonistycznych szurów na setki milionów lat, zaczyna się od 35 min., ale sugeruję obejrzeć od początku, żeby dobrze załapać kontekst)

  A YT polecam też wykłady (są po polsku) Kenta Hovinda o wieku Ziemi i mistyfikacji, jaką jest teoria ewolucji. Zarówno Palla, jak i Hovind to protestanccy błędnowiercy, ale przy temacie wieku Ziemi i ewolucji nie ma to znaczenia.
  Duby smalone o tym, że Ziemia ma setki milionów czy też wręcz miliardy lat zostały wymyślone przez ewolucjonistów, bo inaczej ich szurowska teoria nie trzymałaby się kupy (zresztą ona sama jest kupą).
  Nawet guru ewolucjonistów, Dawkins, zaczyna „pękać” w kwestii ewolucji i nie wyklucza nowej teorii, jakoby za dzieło stworzenia odpowiadali kosmici

  To samo zaczyna już lansować Hollywood, czego jednym z przykładów jest film „Prometeusz” Ridleya Scotta. W Polsce zajmują się tym ludzie (jak mi się zdaje nie do końca zdrowi psychicznie), czyli niejaki Paweł Szydłowski (jego kanał jest dostępny na YT) i niejaki Igor Witkowski, autor „wiekopomnego dzieła” pod tytułem „Chrystus i UFO”.

  PS. Props dla p. Alexa Sailora.

 34. Ziemia ma około 6 tys. lat said

  Aha, zapomniałem o przesłaniu dla szurów lansujących (ta choroba jest szerzona głównie w Rosji) teorię o „mądrościach”, jakie „zostały zawarte w słowiańsko-aryjskich wedach, które odzwierciedlają historię ludzkości na przestrzeni ostatnich kilkuset tysięcy lat” – moje przesłanie brzmi: leczcie się na mózg!

 35. AlexSailor said

  @Krzysiek

  Nie zamierzam panu przedstawiać dowodów obalających teorię ewolucji, gdyż aż roi się od nich, a są proste jak drut i zrozumiałe nawet dla upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim.
  Pan jesteś najprawdopodobniej wyznawcą religii ewolucji, na dodatek po kilkunastoletnim przymusowym praniu mózgu w szkołach wszelkich, i nie ma mowy, żeby dotarł do pana nawet najbardziej oczywisty i prosty dowód.
  Na to trzeba czasu.

  Poza tym, nie specjalnie, to jest wcale, nie interesuje mnie, czy pan zostanie przekonany, czy dalej będzie wyznawcą tej religii.
  Kapłani ewolucji potrafią dokonać cudów, np. na podstawie zęba świni i fragmentu kości udowej małpy znalezionych w odległości kilku kilometrów od siebie, odtworzyć wygląd kobiety żyjącej podobno ileś tam set tysięcy lat temu wraz z wyglądem chłopa i dzieci tak, że wyznawcy uwierzą w te wizerunki jako dowód potwierdzający teorię ewolucji i prawdziwość związanej z nią religii.
  Na marginesie, tej teorii nie da się udowodnić z punktu widzenia logiki, można ją tylko uprawdopodobnić albo definitywnie obalić.

  Natomiast zależy mi na tym, by zaprzestać prania mózgów pod przymusem dzieciom przez kilkanaście lat w szkołach i nawracaniu tychże dzieci oraz starszych na religię ewolucji, a to wszystko za moje pieniądze siłą zabrane mi w podatkach, pod groźbą kary śmierci oczywiście.
  Zależy mi na tym, by ludzie w drodze rozumowania dochodzili do faktu istnienia Boga i oddali mu cześć, a to po to, żeby zasłużyli sobie na Jego przychylność, no i żeby nie „musiał” używać innych środków powiadamiających o swoim istnieniu oraz o tym co Jemu się należy od stworzenia, np. potopu, wojny, zarazy, wybuchu wulkanu, czy jakiejś skały z kosmosu wracającej szybko na ziemię.
  Bo chcę żyć, dobrze życzę niemal wszystkim, a poza tym kocham Boga i chcę by był „zadowolony”.

  To tyle o teorii ewolucji i „religii ewolucji”.
  Myślę, że skoro jest pan wyznawcą tej drugiej, to niech pan sobie w tym trwa, ale niech pan sobie uświadomi konsekwencje płynące z pańskiej religii oraz z fałszywości teorii ewolucji niezależnie.

  Co do ciekawostki.
  Przede wszystkim napisałem „podobno” w przeciwieństwie do „prawd objawionych” przez satanistów w religii ewolucji, które
  publikowane są jako udowodniona i nie podlegająca dyskusji prawda.
  Ale jak pan nie wierzy, to nie będę się rozpisywał o spalaniu w komórkach i znaczeniu w tym tlenu.
  Niech pan przy okazji kiedyś wejdzie sobie na jakąś górkę, tak z 2500 m.n.p.m i spróbuje pobiegać, a zobaczy pan,
  jaki wpływ na wydolność organizmu ma ilość tlenu w powietrzu, to jest w jednym wdechu.
  Hiperbarycznej komory tlenowej panu nie proponuję, bo rzecz droga i mało dostępna.
  Są bary tlenowe na świecie, a i w Polsce małpującej wszystko pewnie też.
  Jak pan będzie przechodził, proszę skorzystać, a zobaczy pan jak wpływa nawdychanie się tlenu na wydolność
  organizmu i zdolności myślenia.
  W końcu może pan sobie zamknąć okno i posiedzieć w małym pokoju z kilkanaście godzin, a później to okno otworzyć,
  i też sprawdzić, czy jest różnica w wydolności i pracy mózgu w zależności od stężenia tlenu w powietrzu.

 36. Jurgen Klops said

  AD 34 Panie potopowy, Mahabharata i Ramajana istnieją naprawdę, ostrożnie z tym leczeniem mózgu. Rosjanie mają do tej sprawy tylko tyle, że lansują tezę, jakoby to oni je przynieśli do Indii. Tymczasem genetycy odtworzyli kierunek i czas migracji, wyszło im jak byk, że wędrówka zaczęła sie między Wisłą a Pilicą. Na polskiej ziemi znaleziono też pierwszy wizerunek koła i pierwszą swastykę o czym bardzo niechętnie mówią niemieckie źródła a najczęściej nie mówią wcale.

  Podobno Jezus spędził trochę czasu w Indiach, Biblia całkowicie pomija sporą część jego życia:

  http://strefatajemnic.onet.pl/religijne-kontrowersje/co-jezus-robil-w-indiach/xh435

  Jeśli naprawdę był w Indiach, to musiał zostać zapoznany z wedami. To temat na osobny artykuł.

 37. Jurgen Klops said

  Indie i Tybet śladami Jezusa:

  http://podroze.onet.pl/indie-i-tybet-sladami-jezusa/7s3y2

  Powoli wszystkie puzzle zaczynają sie układać w spójną całość.

 38. io said

  Błednowiercy? – ciekaww, że to protestanci pokazują katolikom prawdę o wydarzeniach biblijnych a nie na odwrót.

 39. ErgoSum said

  ad.36
  ad.37
  Pan tu lansuje jakieś masońskie wyssane z palca teorie na temat Pana Jezusa, teorie które podkopują podstawy naszej wiary. Proponuję wynieść się z tymi teoriami na inny portal

 40. Marucha said

  Re 38:
  Protestanci to nam mogą pokazać, jak ksiądz-samiczka udziela ślubu kościelnego dwóm pederastom. Jakże zgodnie z przekazem biblijnym!
  Mogą nam też pokazać gołe dupy na paradach zboczeńców, których „kościół” protestancki popiera i pochwala.

 41. JO said

  ad.40. Oraz wieeeeele HARYZMATOW na potwierdzenie , ze Bog Jest znimi, w tym mowa jezykami a mowoa w tym haryzmatem „TAK PIEKNIE”, zeaz starch ja sie te mowy slyszy, a jakie postawy, jaki odglosy wtedy wydaja….zapewne to z „nieba”

  Tak oni moga nas „wiele nauczyc”, przeciez w zasadzie oni to robia od poczatku soboru Vatykanskiego II.!!!

 42. slowianin said

  Pytanie…a ile lat liczy sobie pan bóg?? kto go stworzył??

  Stworzył go pewien mądry, stary rabin z Góry Kalwarii.
  Admin

 43. NICK said

  No, qurwa. „Słowianin” – precz!!!!
  Litości! Panie Gajowy.
  Mało było???

 44. krzysiek said

  AlexSailor ,Pana argumentacja nie przemawia do mnie,jestem archeologiem i wiem czego można się dowiedzieć z wykopalisk.
  Dowodów obalających teorię ewolucji Pan nie może przedstawić bo takie nie istnieją,no chyba że wymyślone w chorych głowach wyznawców jedynej słusznej religii.
  Tylko nie wiem po co ten spór ?,czy teoria ewolucji wyklucza istnienie Boga ?,raczej nie według mnie.Ktoś to wszystko kiedyś stworzył,a potem zaczęło się samo rozwijać
  A co do tlenu to manipuluje Pan,ja Panu podam tylko jeden przykład.
  Rekord świata w skoku w dal który trzymał się kupę lat.
  Dużo tlenu tam było ?
  Pamięta Pan takiego gościa z imienia Bob ?.

 45. bart_w said

  Mogę ja?

  Pan Bóg nie liczy Sobie wcale lat, albowiem jest ponadczasowy i pozaprzestrzenny.

 46. marta15 said

  no i co z tego?
  . mamy obecnie taki postep o jakim jeszcze 100 lat temu sie niekomu nie snilo i fantastyczne mozliwosc puszczenia CALEK kuli zimeskiej w siwy dym.
  czy jestesmy przez ten postep lepsi? bardziej moralni?
  wrecz odwrotnie.

 47. Amadeus said

  Krzysiek

  Dowodów obalających teorię ewolucji Pan nie może przedstawić bo takie nie istnieją,no chyba że wymyślone w chorych głowach wyznawców jedynej słusznej religii.

  Nie ośmieszaj się pan.
  Dość się nasłuchałem takich bredni jak pan chce tutaj przedstawiać.
  Mam dość waszych kłamstw ewolucjoniści.
  I jest coraz więcej ludzi którzy mają waszych bredni dość.

 48. Marucha said

  Re 44:
  Na temat teorii ewolucji może Pan sobie poczytać nawet w gajówce:
  https://marucha.wordpress.com/2012/05/20/argumenty-przeciwko-darwinowskiej-teorii-ewolucji/
  https://marucha.wordpress.com/2010/11/09/systematycznie-wzrasta-liczba-naukowcow-odrzucajacych-neodarwinistyczna-ewolucje/
  https://marucha.wordpress.com/2012/11/24/ewolucjonizm-zmierza-do-unicestwienia-czlowieka/

  Przypominam, że wystarczy JEDEN fakt niezgodny z teorią, aby teorię obalić.

 49. krzysiek said

  Panie Marucha,czy jeden fakt że Bóg nie istnieje też wyklucza jego istnienie ?
  Te Pańskie wklejone linki pominę milczeniem,według Pana Ziemia pewnie jest płaska.
  Za teorię ewolucji czy nawet tego że to nie Ziemia jest środkiem Wszechświata już w 15 wieku katoliccy tradycjonaliści skazywali odkrywców na więzienie.
  Okazało się jednak że ci ludzie mieli rację,i nie rozumiem po co Pan zawraca Wisłę kijem

 50. Marucha said

  Re 49:
  Po pierwsze – nie ma żadnych „faktów” świadczących przeciwko istnieniu Boga.

  Po drugie – czasami lepiej zamilczeć, niż objawiać swoją ignorancję.
  – Teoria ewolucji nie istniała w XV wieku
  – Nie było wówczas żadnych „tradycjonalistów” – byli po prostu katolicy.
  – Sam Kopernik był duchownym i bez przeszkód wydał swoje dzieło. Kościół nie miał nic przeciwko ani kulistości Ziemi, ani teorii heliocentrycznej – natomiast zwalczał herezje i próby podważania porządku społecznego, jakie niektórzy zapaleńcy pochopnie wysnuwali z tych teorii.

  Po trzecie: wystarczy JEDEN fakt niezgodny z teorią, aby ją obalić i niech Pan nawet z tym nie dyskutuje.

  A teraz: kogo Kościół skazał na więzienie?

Sorry, the comment form is closed at this time.