Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Xportal.pl: Na czarnej liście Poroszenki!

Posted by Marucha w dniu 2014-10-21 (Wtorek)

Grupa dziennikarzy Xportal.pl została zatrzymana przez ukraińską straż graniczną. Przetrzymywanym przez półtorej godziny Polakom nie przedstawiono żadnych zarzutów, jednak wręczono dokumenty, z których wynika, iż dziennikarze Xportal.pl i aktywiści organizacji Falanga zostali objęci trzyletnim zakazem wjazdu na Ukrainę.

W dokumentach brakuje uzasadnienia, jednak funkcjonariusze Kijowa implikowali zatrzymanym udział w konflikcie pomiędzy Ukrainą, a Noworosją, zaś dziennikarzom wypominali… relacjonowanie konfliktu.

Zakaz wjazdu na UkrainePrzewodniczącemu Falangi i redaktorowi naczelnemu Xportal.pl Bartoszowi Bekierowi zarzucano również polityczne poparcie dla „separatystów”. Do tradycyjnego kanonu uprzejmości polsko-ukraińskich funkcjonariusze Kijowa wprowadzili takie sformułowania jak „Bandera za mało was Lachów ubił”, „wyprowadzić za stodołę i rozstrzelać” itp. Pomimo uprzejmej atmosfery, konwój z Polakami został zawrócony.

Istnienie na Ukrainie „czarnych list” z nazwiskami polityków i dziennikarzy, którzy nie powtarzają propagandy Kijowa, było dotychczas przedmiotem spekulacji. Redakcja Xportal.pl została tym zaszczytem oficjalnie uhonorowana przez administrację prezydenta Poroszenki, a następnie wypróbowała obowiązywanie tych regulacji w praktyce.

Na potrzeby wojny informacyjnej prozachodni, oligarchiczny reżym stosuje szeroki wachlarz praktyk, cenzury i dezinformacji, w celu kontrolowania przekazu na temat swojej ludobójczej polityki wobec własnych obywateli na wschodzie kraju. Wspomniany incydent utwierdził nas w mocnym postanowieniu o konieczności informowania naszych Czytelników o rzeczywistej sytuacji w Noworosji.

http://xportal.pl

Komentarzy 8 do “Xportal.pl: Na czarnej liście Poroszenki!”

 1. zolodu said

  „funkcjonariusze Kijowa wprowadzili takie sformułowania jak „Bandera za mało was Lachów ubił”, „wyprowadzić za stodołę i rozstrzelać””.
  Nie mogliście tego nagrać?

 2. maasteer said

  Oprócz Gajówki, xportal oraz neon to jedne z nielicznych portali obiektywnie przedstawiających rozwój państwa faszystowskiego na Ukrainie.

 3. maasteer said

  Tzn adnovum miało być – wcześniej na neonie a obecnie na wordpressie.
  http://adnovumteam.wordpress.com/

 4. piotr said

  Re 2:
  Dochodzi jeszcze do spisu wolna-polska.pl 🙂
  Pozdrawiam

 5. maasteer said

  Ad 4 Piotr
  Czy wolna-polska to nie jest przypadkiem były blog stop syjonizmowi?

 6. Totalna czystka NARODOWO-Rasistowska organizowane przez nazistów ukraińskich ... said

  Czy redaktorzy Xportal.pl są w jakiś sposób zarejstrowani do jakiś międzynarodowych stowarzyszeń dziennikarskich, aby te organizacje ZAWIADOMIĆ i poinformować o trwałym mechaniźmie, jak ludobujcza banderowska nazistowska władza z Kijowa NIE przestrzega przyjętych przez siebie umów oraz zoobowązań międzynarodowych w zakresie dziennikarstwa?

  Czy redaktorzy Xportal.pl mogą formalnie wystąpić do międzynarodowych organizacjach dziennikarskich o UKARANIE zbrodniczej junty Kijowskiej po przez USUNIĘCIE tej gównianej „ukrainy” z tych organizacji za deptanie przez ukraińców podpisanych umów w zakresie swobodnego przepływu informacji oraz dziennikarstwa ?

  Proszę redaktorów Xportal.pl o wyliczenie i WYJAŚNIENIE szczegółów przypadków RETORYCZNEGO NIE wywiązywania się ze zoobowiązań nacjonalistycznych awanturniczych banderowskich rządów w Kijowie” z podpisanych przez nich INNYCH umów międzynarodowych w tym też finansowych, handlowych, prawnych od momentu powstania tej wirtualnej „ukrainy”.

  Nie wolno zapominac o tym, że rządy w Kijowie w latach 1990-tych podpisali umowy z Polską gwarantujące ZWROTY POLSKICH kościołów i POLSKICH obiektów sakralnych ZAGRANIETYM przez żydo-bolszewików i ukrańców polskim grupom wyznaniowym zamieszkałym na obecnej ukrainie, których ukraińcy nie zdołali jeszcze wymordować.

  Właśnie to NIE wywiązywanie z umów międzynarodowych nazistowskich rządów z Kijowa, oprócz najzwyklejszej głupoty oraz RASIZMU ukraińców jest jedną z głównych przyczyn wszystkich krwawych konfliktów na sztucznie nadymanej terytorialnie „ukrainie” w 1991 roku.

  Ta SZTUCZNIE nadmuchana terytorialnie Ukraina w 1991r. która przywłaszczyła sobie POLSKIE i Rosyjskie terytoria z jej powstałymi pierwszymi władzami ZRZEKLI się broni nuklearnej w ZAMIAN za gwarancję terytorialnej niezależności ze strony Rosji i innych państw, że ta powstała „ukraina” będzie państwem NEUTRALNYM, nie wchodzącym w alianse z układami wojskowymi Zachodu zachowując status polityczny podobny do Szwajcarii.

  Ukraina z jej pierwszym powstałym rządem w 1991 roku ZOOBOWIĄZALI się stanowić NEUTRALNY BUFOR pomiędzy Wschodem i Zachodem kontynentu.
  Krwawa rozróba ludobujców nacjonalistów Jaceniuka, Poroszenki, Turczynowa … itp. osobników przekupionych finansowo przez żydowską centralną MELINĘ tzw. „biały dom” z Waszynktonu urządziła ten „Majdan” na początku 2014r. aby ZŁAMAĆ, podeptać te bardzo poważne WCZEŚNIEJ podpisane umowy NEUTRALNOŚCI w 1991 roku co wymusiło odseparowanie się Krymu od ukrainy.

  Krwawi rzezimieszkowie Petro Poroszenko i Arsenij Jaceniuk … itp. oprócz brutalnego WPYCHANIA się tej „ukrainy” do UE, która NIE spełniała i dalej NIE spełnia elementarnych warunków, aby zostać członkiem kołchozu UE bardzo zabiegali o NATYCHMIASTOWE włączenie tej „ukrainy” do struktur wojskowych NATO co jest POGWAŁCENIEM wcześniej podpisanych umów o NEUTRALNOŚCI przy zakładaniu tej „ukrainy”.

  Czy organizacje społeczne byłej tzw. „zachodniej ukrainy” które były ZMUSZONE odseperowac się rządzącej ukrainsko-żydowskiej nazistowskiej junty OFICJALNIE poinformowały organizacje mędzynarodowe na Świecie, że rządząca RASISTOWSKA junta z Kijowa włąśnie z pobudek RASISTOWSKICH ODMÓWIŁA i fizycznie zbrodniczo ZWALCZAŁA próbę udziału REPREZENTACJI etnicznych ROSJAN jako „obywateli ukrainy” we władzach lokalnych na Zachodniej tzw. „ukrainie” oraz w samym tzw. „prlamencie ukrainy” w Kijowie ” ?

  Dlaczego obywatele ukrainy ale deklarujący Rosyjską, Polską, Wegierską … itp. nardowośc są RASISTOWSKO DYSKRYMINOWANI i NIE mogą kandydować na wybieralne stanowiska w admistracji publicznej na ukranie, a nawet są zastraszani śmiercią przez nacjonalistów ukraińskich jeśli zgłaszają swoje kandydatury udziału w wyborach ?

  W drugim obiegu w USA, czyli na forum przeciętnych obywateli amerykańskich oficjalnie są znane FAKTY, że ta oficjalna władza w Kijowie jako nazistowska totalitarna RASISTOWSKA junta z jej ludobujczymi bojówkami „Prawego Sektora”, „Swobody” czy też ZBRODNICZYCH ukraińskich formacji „Azow” już nawet NIE sprawiają żadnych jakich kolwiek POZORÓW praworządności, tylko po prostu z pobudek RASISTOWSKIEJ nienawiści najnormalniej ROZTRZELIWUJĄ lub WYRZYNAJĄ skrytobujczo obywateli ukrainy ale Rosyjskiej narodowości wzorując się na doktrynach UPA banderowskich oraz Niemców Hitlerowskich.

  W USA i na zachodzie Europy są już znane FAKTY MASOWEGO mordowania Rosjan na całej tzw. „ukrainie” przez ukraińców nacjonalistycznych RASISTÓW, w celu przywłaszczenia sobie ziemi i majątku przez tych nacjonalistów ukraińskich.
  Społecznośc miedzynarodowa oczekuje DOKŁADNYCH opisów tych aktów ludobójstwa potwierdzonych przez niezależnych prawników, aby one stały się formalnymi aktami dowodowymi.
  Dlaczego ludobójczy proceder mordowania Rosjan na „ukrainie” przez nacjonalistyczne ukraińskie bojówki przybrał identyczną formę jak wymordowanie 200 tyś. Polaków przez ukraińców na POLSKIM Wołyniu i Kresach Wschodnich ?

  W społeczeństwie USA zaczyna powstawac przekonanie, że Krym nadal byłby „ukraiński” nie było by prób separacji Donbasu, czy powstania Noworosyji, gdyby nie było tak BRUTALNEGO wtrącania się centralnej żydowskiej mafii z MELINY „biały dom” w wewnętrzne sprawy tej „ukrainy” za pomocą dawania milionowych łapówek ukraińskim nacjonalistom z przestępczych ludobójczych gangów jak „Swoboda” czy „Prawy Sektor” lub samozwańczego tzw. „rządu ukraińskiego” w Kijowe.

  Te sprawy wymagają DOKŁADNIEJSZEGO opisania i zawiadomienia Światowej opinii publicznej na forum organizacji mędzynarodowych przez „obywateli ukrainy” którzy jeszcze nie dali się zastraszyć przez nacjonalistów ludobójców ukraińskich, oligarchów RZEXIMIESZKÓW różnej maści, którzy w sposób nie legalny WBREW ukraińskiej Konstytucji przejęli krwawo siłą władze w Kijowie wspierani z zewnątrz przez złodzeji międzynarowych bank-sterów oraz ich przekupionych zafałszowanych agentów jak Obama, Borozo …itp.

  Opina Światowa na forumach międzynarodowym też wymaga DOKŁADNIEJSZYCH wyjaśnień, zapoznania jej w języku angielskim i innych językach przez obywateli ukrainy na temat FAKTÓW, że Krym, WSZYSTKIE ziemie-terytoria RDZENNIE Rosyjskie od rzeki Dniepr na Wschód, POLSKIE ziemie-terytoria okręgu Lwowskiego zostały PRZYSMARKANE w 1991 roku przez PRZYPADEK do tzw. „ukrainy” z wyjaśnieniem mechanizmu tego fałszerstwa.

  MUSI byc to WYJAŚNIONE, że w konsekwencji swoistego wcześniejszego KAPRYSU Stalina, a potem Nikity Chruszczowa, który bazując na prywatnych emocjach przyłączył Krym i RDZENNE ziemie ROSYJSKIE na Wschód od rzeki Dniepr do okręgu ukraińskiego w 1954 roku, gdyż sam był Ukraińcem.

  Chruszczow czy Stalin nie przewidywali, że kiedykolwiek Związek Radziecki się rozpadnie i dlatego FUKSEM wyżej wymienione ziemie-terytoria zostały SZTUCZNIE na prędce przylepione w 1991 roku do tej wirtualnej „ukrainy” bez prawnego ani historycznego uzasadnienia, co w rezultacie doprowadziło do konfliktu wygenerowanego ŁAPÓWKAMI Waszynktonu dla nacjonalistów ukraińskich jaki od roku obserwujemy.

  DLACZEGO nacjonalista ukrainiec zdemoralizowany do samego dna banderowiec „DZIENIKARZ” Богдан Буткевич nie został ROZLICZONY na ukranie za publiczne nawoływanie w ukrainskiej publicznej TV do wymordowania 1,5 milonów Rosjan na Wschodniej Ukrainie ?

  „Богдан Буткевич Все просто, нужно убить 1,5млн жителей Донбасса” :

 7. Romank said

  Jak znacie tych chlopokow z tego Portalu X, powiedzcie im, ze kolory ich stron czynia go nieczytelnym dla ludzi z wadami wzroku…

  Po drugie niech nie uzywaja nazistowskiej symmboliki,,chyba, ze sa nazistami.
  Narodowcy tego nie robia..wygladaja jak prawisieki…rezuny… Narodnictwo nei ma nic wspolnego z faszyzmem i supremacja,,,

 8. Easy_Terran said

  „Czy wolna-polska to nie jest przypadkiem były blog stop syjonizmowi?”
  Tak.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: