Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Greg o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Mietek o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Boydar o Wolne tematy (68 – …
  bronek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Yagiel o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o Fikcja z reparacjami
  Peryskop o Wolne tematy (68 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Władimir Rogow: nie będzie pokoju

Posted by Marucha w dniu 2014-10-23 (Czwartek)

Władimir Rogow: nie będzie pokoju póki nie zostanie wyzwolony Kijów i Lwów

Ukraiński prezydent Petro Poroszenko zapewne nazwie zbliżające się wybory w Noworosji  nielegalnymi, ponieważ prawo ukraińskie nie przewiduje takich rozwiązań,oraz ze względu na brak międzynarodowych obserwatorów.

Tymczasem w prezydium parlamentu DRL stwierdzono,że na wybory przybędą obserwatorzy z Polski, Niemiec, Rosji, a także z Ghany, Abchazji, Osetii Południowej i Górskiego Karabachu.

Wybory w Noworosji odbędą się bez względu na to, czego sobie życzy „król czekolady“ i podobnie jak referenda o niepodległość będą ważne.

„Zdajemy sobie sprawę, że Ukraina weszła w okres krańcowego upadku i w krwawy sposób kończy swoje istnienie. Jest to konsekwencja podążania drogą szowinistycznego nacjonalizmu, który w warunkach ukraińskich przybiera wymiar neonazistowski. Odrzucili drogę pokojowego porozumienia, jak i odrzucili prawo narodów do samostanowienia. Każdy kto wie i rozumie co się tutaj dzieje, ten rozumie, że Noworosja powstanie od Charkowa do Odessy – co najmniej.“ – powiedział Władimir Rogow, dowódca milicji w Zaporożu.

Zdaniem Rogowa „Bezpieczeństwo w rejonie zapewni tylko zniszczenie faszyzmu,bo z faszyzmem się nie rozmawia, nie negocjuje – faszyzm się niszczy“

– Kiedy wojna się skończy?

„Musimy to rozumieć, że ta wojna nie trwa tylko w Donbasie. W Zaporożu, Charkowie, Odessie – wielu ludzi tam zaginęło, a tak naprawdę to zostali aresztowani, więzieni przez SBU, wielu zaginionych odnajdujemy, a raczej ich zamęczone ciała. Donbas nie może poprzestać na terytorium połowy obwodów, nie może zostawić swoich rodaków pod władzą systemu represji i morderstw. Będzie to marsz żołnierzy Noworosji i byłej Ukrainy – marsz,ku wyzwoleniu spod władzy oligarchów“ – uważa lider „Straży Słowiańskiej“.

„Żołnierze Gwardii Narodowej wcale nie chcą walczyć z milicją” – kontynuuje Rogow – „ukraińska armia zostanie unicestwiona, bo wojsko może strzelać do swoich obywateli tylko raz. Za drugim razem strzela już do obcych ludzi. W rezultacie przekształcają armię ukraińską w organizację przestępczą, mafię na usługach oligarchów. Dziwne więc, że żołnierze zaczynają porzucać służbę, a ludzie uciekają przed poborem? Kiedy wymieniamy jeńców, wielu nie chce wracać mówiąc, że w naszej niewoli są lepsze warunki niż w tamtej dyktaturze. Poza tym my im nie każemy zabijać swoich rodaków i kolegów“.

Źródło: http://rusvesna.su
http://pl.novorossia.today

Komentarzy 7 do “Władimir Rogow: nie będzie pokoju”

 1. Zbyszko said

  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w interesie Polski jest by na Ukrainie faszym był zniszczony. Kto jak kto, ale Polska chyba ma największe prawo do stanowczego potepiania faszymu, niezależnie gdzie by on się nie zalągł.

 2. Zbyszko said

  Jak znam życie, to nasi(?) piewcy „kolorowej wolności” zaproszą (swoich) wypieranych z Ukrainy faszystów do… Polski i pewnie na nasz koszt, gdzieś tam się zalęgną.

 3. JO said

  Dales Im Panie Boze zwyciestowo, teraz tylko po nie musza siegnac ludzkie serca I rece. Trojca Swieta z Wami Noworosjanie.

  Boze Blogoslaw Noworosji

 4. Krzysztof P said

  Z bandytmi NIGDY po dobroci !
  Jako jednostki lub szczepy (grupy) wyzbyte człowieczeństwa nie POJMUJĄ psychicznie, dobroci, współczucia, solidarności, uczuć wyższych, piekna i DOBRA jako elementu ludzkiej koegzystencji. MY co prawda możemy sobie dywagować, co by było gdyby sie stało – ale W A R A nam do przykladania rąk, do chciejstwa „wyzwoleńczego ” (Lwów, Królewiec, Mińsk czy Wilno ) !?!
  Jedynym rozsądnym rozwiązaniem na TERAZ i PÓŹNIEJ jest tworzenie Fedreacji Słowiańskich Narodów, zniesienie granic, wspólny handel, odcięcie się od skżonej satanizmem i lichwą Europy + Ameryki z przyleglościami i tworzenie NOWEJ JAKOŚCI w życiu na tych obecnie broczacych w absurdach i pożodze wojennej terenach.
  Być może Noworosja o d z y s k a tereny o których mówi, byc może (jak się zmienia władze w Polin ) nawet zaproponuje nam tamto czy owamto? Jednak – patrząc perspektywicznie – raczej powinniśmy nieść ku naszym Braciom NOWE POLITYCZNE myślenie, jak wikłać się w administrowanie na wschodnich czy północno zachodnich rubieżach Rzeczpospolitej.
  Porzadkowanie zaczniemy od SIEBIE i dopiero wówczas nie MIECZEM i bombami ale siłą otwartego umysłu Boskiego wsparcia, stworzymy NOWA JAKOŚC. Juz tak przecież bywało w Historii, a oprzeć się takiemu modelowi nie sposób bo to JEST TO, o czym marzy każdy w o l n y .byt.

 5. Joannus said

  Ad 4
  ”Z bandytmi NIGDY po dobroci !”

  Tak. Bo dobroć tylko ich rozuchwala.

 6. wi42 said

  Ale co robic gdy bandzior jest silny I ma jeszcze duzo, duzo silniejszych protektorow?

 7. Boydar said

  @ Wi42

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: