Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
  Halifax o Dlaczego szkoły nie eduku…
  errorous o Sterowanie nacjonalizmami
  errorous o Wolne tematy (83 – …
  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  Boydar o List z Moskwy do polskich…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  koza o Jak wymyślono naród żydowski?…
  coco o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
  Kojak o Parura, rura, rura…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Pilne oświadczenie Igora Striełkowa

Posted by Marucha w dniu 2014-10-25 (Sobota)

W chwili obecnej nieustannym potokiem napływają do mnie informacje na temat przygotowań do ofensywy sił zbrojnych Ukrainy i band tzw. „Gwardii Narodowej” na Donieck.

W ostatnich dniach przeciwnik gwałtownie zaktywizował działania swoich grup wywiadowczych, a także ataki artyleryjskie na pozycje powstańców, dzielnice mieszkaniowe i zakłady przemysłowe.

Masowo stosuje się ciężkie systemy rakietowe do prowadzenia ognia salwowego, artylerię dużego kalibru, a także rakiety taktyczne „Toczka-U”. Ofiary ludności w czasie tak zwanego „rozejmu” są wyższe niż w okresie aktywnych działań wojennych miesiąc temu. Dwa uderzeniowe ugrupowania przeciwnika, o wyraźnie ofensywny konfiguracji, nakierowane są na stolicę DRL ze strony północno – zachodniej i południowo-zachodniej.

Trzecie zgrupowanie, skoncentrowane w rejonie Debalcewo, może uderzyć na Szachtiorsk lub głębiej – na Krasnyj Łucz (pol. Czerwony Promień – od tłum.) i Antracyt, aby wyjść na granicę z Rosją przez najmniej bronione przez powstańców DRL i ŁRL obszary i bezzwłocznie wziąć ją pod kontrolę, odcinając powstańców od wszelkiego zaopatrzenia.

Jeśli wszystkie zebrane przez stronę ukraińską siły zostaną jednocześnie i zdecydowanie rzucone do walki, to liczebnie małe, słabo uzbrojone i źle dowodzone jednostki pospolitego ruszenia bez bezpośredniej pomocy rosyjskiej zostaną szybko rozbite i Noworosja przestanie istnieć, zaledwie po narodzeniu się.

Na podstawie posiadanych przeze mnie danych, jak również informacji i analizy kompetentnych specjalistów, prognozuję, że atak wojsk ukraińskich zostanie skierowany przede wszystkim na zdobycie bezpośrednio miast Doniecka i Makiejewki, aglomeracja których jest największą i najważniejszą w regionie.

Powodem do natarcia może być każda prowokacja, które kijowska junta nauczyła się organizować po mistrzowsku. Atak może być tylko szybki i zdecydowany, skierowany na szybkie osiągnięcie wyniku, ponieważ w przeciwnym razie traci on wszelki sens. Strona ukraińska doskonale rozumie, że jeśli operacja zostanie zahamowana, to zaistnieje duże prawdopodobieństwo interwencji Rosji.

Zdobyć Donieck lub przynajmniej jego część jeszcze przed tym, nim rząd rosyjski podejmie decyzje o interwencji, – oto zadanie Sił Zbrojnych Ukrainy. A później będzie można ogłosić jednostronne zawieszenie broni i zwrócić się do USA i Europy z oświadczeniami o gotowości rozwiązania konfliktu środkami pokojowymi.

Najważniejsze – to nie dać rosyjskiemu rządowi czasu do podjęcia adekwatnej decyzji. A o tym, żeby do ostatniej chwili wstrzymywać wojskową odpowiedź na agresję ukraińską, powinny zatroszczyć się te same osoby, które niedawno wstrzymały ofensywę na Mariupol, opuszczony już przez jednostki ukraińskie.

Krótko mówiąc, Kijów postanowił zaryzykować – szybko uderzyć, a następnie ponownie zmienić się w „gołąbka pokoju”, ale już na własnych warunkach (ponieważ bez Doniecka, lub ze stolicą, rozdzieloną linią frontu, o żadnej suwerenności Noworosji nie może być mowy). Jeśli ten plan zostanie z powodzeniem zrealizowany, to będzie to największa klęska militarno-polityczna Federacji Rosyjskiej po 1991 roku i spowoduje ona poważne wewnętrzne wstrząsy polityczne.

W związku z tym zwracam się z prośbą do przedstawicieli wszystkich służb rosyjskich, kontrolujących warunki wykonywania umów, zawartych w Mińsku: o zwrócenie uwagi na plany ukraińskich oddziałów karnych i poinformowanie Prezydenta o możliwych skutkach ich realizacji dla narodu rosyjskiego Donbasu i dla Rosji.

Igor Striełkow
http://rusvesna.su/news/1413958507
Tłum. Janusz Sielicki
http://wolna-polska.pl

Komentarze 32 do “Pilne oświadczenie Igora Striełkowa”

 1. lopek said

  Rosja w matni! Jeżeli Eurokołchoz nie stanie po stronie Rosji – to wtedy grandziarze zza wielkiej wody już bez przeszkód będą niszczyć Europę i jej rdzennych mieszkańców.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Panie Lopek, tu nie ma Eurokołchozu, nie ma USA… tu są tylko i wyłącznie Żydzi. Oni liczą, że nawet w spopielonym świecie dadzą sobie radę, gdzie by nie mieszkali.

 3. Pokręć said

  @2: Przeliczą się. Kto będzie na nich robił w tym spopielonym świecie? Pasożyt może żyć tylko, kiedy jego żywiciel żyje. Oni są tak samo mądrzy, jak diabeł, któremu służą. Owszem, przebiegły, ale mądrością nie grzeszy. On ma swój cel – zniszczyć ludzkość i wpędzić ją do piekła. Tylko tego celu swoim sługom nie wyjawia, oczywiście.

 4. Filo said

  2
  Marucha
  No nie bardzo.
  Szarancza napada na zielone i kwitnace tereny, niszczy wszystko co sie da i leci dalej na inne kwitnace i zielone tereny. Lubi wracac na zregenerowane tereny. Zapominaja nawet o holokauscie.

  http://yukon.neon24.pl/post/114036,exodus-anty-syjonistycznych-zdrajcow-z-izraela-do-berlina

 5. ZAATAKOWAĆ ukrów jak najprędzej ! said

  Czy prędzej czy później ukry i tak beztialsko zaatakuja pozycje powstańców Noworosyji.

  Ten zawarty „rozejm”” z ukrami w Mińsku był i jest OSZUKAŃCZYM wybiegem nazistów Kijowa, AKURAT wtedy gdy powstańcy przejeli inicjatywę, a ukry musieli uciekac z wcześniej zagarnietych terenów. Ten „rozejm” wybił z rytmu powstańców i zatrzymał ich SUKCESY w wygnaniu nazioli ukrów z Noworosji.
  Tym ułudny „rozejm” był tylko po to aby nie wypierac ukrów z zajetych pozycji, którzy wtedy przegrywali batalie wojskowa. Ten „rozejm” był po to, aby dac szanse ukrom na ponowne zebranie sił, aby oni przygotowali się do następnego ataku z większą siłą na utworzoną Noworosyie.
  Ukry z całą pewnością zaatakują powstańców i Noworosyie po tych SFAŁSZOWANYCH bezsensownych wyborach ukrów, które się mają odbyc 26-X-2014.

  Nie wolno dac szansy do przygotowania się ukrów do kolejnego zmasowanego ataku na Noworosie i dlatego nie należy zważając na „rozejm” obojętnie co tam będzie szczekac propaganda NATO, ukrów trzeba KONIECZNIE zaatakowac i ciągle NĘKAĆ, tak aby nie mogli się przygotować do następnego ataku. Musi być walka zaczepna ze stgrony powstańców, tak aby ukrów trzymać w stałym napięciu i niepewności co osłabię ich morale walki.
  Powstańcy powinni ustawić swoje pozycje ostrzału altyreryjskiego na wzgórzach i wyżej położonych terenach z których też są lepsze miejsce obserwacyjne. Wzgórza jest też trudniej zdobyc. Ze wzgórz też jest łatwiaj atakować lotnictwo, które ukry z pewnością wykożystają.

  W momencie gdy ukry zaatakują i będą w odwrocie, powstańcy czy Rosja NIE powinny się zgadzc na jakiekolwiek „rozejmy” i przec do całkowitej LIKWIDACJI wszystkich formacji wojskowych ukrów, a nawet spróbować ZAATAKOWAC miasto Kijów, aby tam rozprawić się hitlerem Jacuniukiem i jemu podobnymi.

 6. Marucha said

  Re 3:
  Panie Pokręć, nawet w spopielonym świecie znajdzie się miejsce dla kilkudziesięciu milionów niewolników [tylu wystarczy], którzy zapewnią żydowskim elitom standard życia, na jaki zasługują.

  Re 4:
  Prawda to, ale i prawdą jest, że ideologią Izraela jest podpalenie całego świata w razie, gdyby wypadki nie szły po ich myśli.
  Pamięta Pan Samsona?
  „Samson Option”?
  http://en.wikipedia.org/wiki/Samson_Option

 7. Ex said

  W 1:00:06 audycji wypowiedź prof Raźny:

 8. diesel said

  Wlasnie w czoraj Strielkow oznajmil ze Noworosja otrzymuje nowa pomoc w zaopatrzeniu wojskowym

 9. revers said

  A cziezko ranny w zamachu w zawieszonym od broni incydencie zbrojnym premier Nowerosji Gubajew zakazal dekretem uzywac w szkolach Nowejrosji nazwy wlasnej Ukraina, mowcie ukrlandia lub chazaria. ktos poprostu zwlaszyl sobie ta nazwe lub uzywa nie zgodnie z terenami, obszarami nie zgloszonymi do ONZ.

 10. kuba1902 said

  Reblogged this on Złoty Wiek Gai – Golden Age of Gaia.

 11. wi42 said

  @5 Zacarczenko wygląda na zdjęciu niezbyt optymistycznie, ale mówi nie tak pesymistycznie jak Striełkow – „jeżeli banderowcy uderzą, to wyzwolimy Sławiańsk, Kramatorsk I Mariupol”. Trzeba ufać Bógu i Bóg pokieruje tak jak najlepiej:
  http://politikus.ru/events/33689-zaharchenko-budem-zabirat-slavyansk-kramatorsk-i-mariupol.html

 12. Toronto said

  1. Donieck potrzebuje rakiet dalekiego zasiegu, zeby mogly dosiegnac Kijow i tamtejsze obiekty strategiczne (elektrownie, wodociagi, zaklady zbrojeniowe etc), zeby zniszczyc zaplecze i wywolac panike wsrod tamtejszych Chazarow (Poroszenko, Jacyniuk etc).
  2. Do akcji nalezy wprowadzic grupy dywersyjne z DRL, ktore beda dzialac na zapleczu Chazarow i odcinac zaopatrzenie (paliwo, amunicje, zywnosc etc) dla ich wojska.
  3. Utrzymywac lacznosc z Rosjanami, ktorzy przy pomocy satelitow okresla polozenie wojsk Chazarow i zastawiac na nich pulapki w czasie ich przemieszczania sie i ciagle ich niepokoic z roznych stron, zeby ich pozbawic snu i wytrzymalosci fizycznej.

 13. lopek said

  Re 2:
  „Panie Lopek, tu nie ma Eurokołchozu, nie ma USA… tu są tylko i wyłącznie Żydzi. Oni liczą, że nawet w spopielonym świecie dadzą sobie radę, gdzie by nie mieszkali.”
  To prawda, jak wyżej, ja natomiast liczę na to, że banda zawiadująca Eurokołchozem i banda trzęsąca USraelem weźmie się za łby najlepiej w ciszy gabinetów.

 14. Boydar said

  @ Pan Gajowy (2)

  Jeśli już nazywamy sprawy i rzeczy po imieniu (a nie pora na owijanie w bawełnę) to optował bym za żydzi, nie Żydzi. Zakładam teoretycznie, że jest wśród nich jakaś (choćby nawet i jeden, jak Lot) ilość normalnych ludzi i tej grupie przydajemy tylko rozpaczy, kiedy patrzą, do czego doprowadzili ich niby pobratymcy. Każda dusza po naszej stronie się liczy. Musimy to jakoś po uczciwości rozróżniać, nawet wielkością pierwszej litery. Tylko niech Pan Gajowy nie pomyśli, żem jakiś Żydofil czy insynuator nieuczciwości.

  @ Pan Toronto (12)

  Pańskie sformułowanie – „… Donieck potrzebuje rakiet dalekiego zasięgu, żeby mogły dosięgnąć Kijów i tamtejsze obiekty strategiczne (elektrownie, wodociągi, zakłady zbrojeniowe etc), żeby zniszczyć zaplecze …” – budzi moje przerażenie. Sprecyzował Pan cel identyczny z założeniami banderowców. Przecież tam też są LUDZIE !!!

 15. Zerohero said

  @14, B

  jest to również sposób nieskuteczny.

  1) Rakiety dalekiego zasięgu są pieruńsko drogie.
  2) niepotrzebne szarganie własnej opinii. Nieszczenie infrastruktury to zbrodnia.
  3) te zakłady i tak stoją albo staną na skutek rozkładu UPAdłej. Po co brać na własne konto coś co rozwala kijowska junta?
  4) faktycznie, ok. 60%-80% ludności banderlandu to ludzie. jak rakieta odróżni człowieka do banderowca?

 16. JO said

  ad.15. Zydo-Banderowcy jak dawniej, pod przymusem pchali Rusinow by zabijali Braci a wsrod nich byl zawsze Zydo-Banderowiec, ktory Mordowal….

  Tak jest I dzis

  Trzeba odrozniac Czlowieka.. od Zydo-Banderowca….

 17. Toronto said

  Ad 14 – Boydar

  Na wojnie sa ofiary i w czasach pokoju tez sa ofiary – wypadki samochodowe, wypadki w zakladach pracy, katastrofy (trzesienia ziemi, powodzie, pozary, wybuchy wulkanu etc), choroby i zatrucia, utoniecia, zabojstwa etc. Ludzie codziennie umieraja, a na ich miejsce rodza sie nowi.

  Czy banderowcow tez obchodzili ludzie zyjacy w Donbasie i tamtejsza infrastruktura (domy, szkoly, zaklady pracy etc), kiedy bombardowali wszystko co bylo w ich zasiegu ?
  Banderowcy daza do osiagniecia swoich celow i nie kieruja sie uczuciami do mieszkancow Donbasu, ani tamtejszej infrastruktury.
  Jesli sily wojskowe Donbasu nie zastosuja drastycznych srodkow i rozwiazan wobec banderowcow to ludnosc Donbasu padnie ofiara banderowcow, ktorzy jesli nie wybija to wyrzna sily wojskowe i ludnosc Donbasu.

  W polityce jest tak, ze licza sie cele, a nie ludzie i nie ma zabawy w sentymenty.

  Ad 15 – Zerohero

  Czy jestes gotowy oddac swoja glowe pod banderowski topor lub umrzec za Ukraincow w Kijowie ?
  Jesli chodzi o propagande i opinie publiczna to np. zydostwo morduje Palestynczykow i zamienilo Palestyne w jeden wielki oboz koncentracyjny i rzad Izraela nie przejmuje sie opinia publiczna i nadal robi co chce w Palestynie i z Palestynczykami.
  Ktore z panstw swiata interweniowaly militarnie w obronie Palestyny i Palestynczykow ?
  Czy Palestynczycy to nie ludzie ?
  A gdyby przyszlo tobie stanac w obronie wlasnej rodziny lub Polski to tez bys zalowal napastnika i jego zaplecza materialnego lub militarnego ?

 18. Toronto said

  re: 14, 15, 16
  Jeszcze zapytam „obroncow pokoju” i „praw czlowieka” tego forum:

  Czy ktorys z was byl w wojsku i zna co to sa obowiazki zolnierza ?

 19. Marucha said

  Re 17, 18:
  Panie Toronto… Pańskie poglądy mi się nie podobają. Więcej, one mnie wkurwiają.
  Nikt tu nie jest jakimś zasranym pacyfistą albo obrońcą pokoju.
  Ale jeśli chce się być żołnierzem, a nie zwyrodniałym plugawcem – to się rozróżnia między wrogiem, a ludnością cywilną.
  Nie wiem, w jakim wojsku Pan był – ale to, czego tam Pana nauczono, to śmierdzi czosnkiem i chachłactwem.

 20. dr TS said

  Około 5500 lat temu z mutacji haplogrupy R1a1a1-M417 powstały dwie mutacje w Azji pd-zach. Z283 i Z93 – pierwsza to słowiańska, druga to azjatycka z Ariami Indo-Irańskimi i chazarami. Zatem żydzi aszkenazyjscy to nasi krewni, natomiast safardyjczycy są ludem semickim powstałym 20 000 lat temu w Azji Mniejszej z haplogrupy J poprzez mutację M304.
  Tak więc nasi przodkowie z haplogrupą IJK mieli wspólną mutację ze 47 400 lat wstecz.
  Ale tego już nikt nie pamięta…. oprócz nauki.

  http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm

 21. JerzyS said

  Zabierz psu miskę i spuść go z łańcucha

  Według tego scenariusza postąpił Kijów

  Można policzyć , że skoro 2,5 tys to 25% to zostało im 7500 „pracowników”

  Ciekawe jaka polisę ubezpieczeniowa wynieśli opuszczając Służba Bezpieczeństwa Ukrainy?

  Jakie miny pozostawiali?
  czym będa handlować po opuszczeniu SBU

  ===========================================================

  Wczoraj, 22:51
  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy „oczyściła” swoje szeregi

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy złożyła sprawozdanie o realizacji ustawy lustracyjnej.
  Skład personalny resortu zmniejszył się o 24%, – poinformowano na stronie SBU na Facebooku.

  Według danych na 25 października, zwolniono ponad 2,5 tys. pracowników,
  w tym 108 kierowników oddziałów centrali i regionalnych organów SBU i ich zastępców.

  Wcześniej Służba Wywiadu Wewnętrznego Ukrainy opublikowała swój raport.

  Swoje stanowiska z różnych przyczyn opuściło 249 pracowników, w tym 59 szefów działów różnego szczebla.

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_25/Sluzba-Bezpieczenstwa-Ukrainy-oczyscila-swoje-szeregi-4232/

 22. Griszka said

  @21
  Redukcje były spowodowane głównie pustkami w kasie. Zwolnienia dotykają całą budżetówkę.

 23. Toronto said

  ad 19 – g.Marucha

  Rozumiem, ze moje opinie nie podobaja sie gajowemu M, wiec zapytam:
  Z jakiego punktu widzenia ?…. polskiego, koscielnego, banderowskiego czy jeszcze innego ?

  W ogóle cały Toronto mi się nie podoba, choć wiele powinniśmy mieć wspólnego.
  Nie bez powodu wyrzuciłem go swego czasu z gajówki.
  Szerzenie hitlerowskiej „etyki” wojskowej tu nie przejdzie.

  TRAKTOWANIE JAK WROGA ZARÓWNO ŻYDOBANDEROWCÓW, JAK I LUDNOŚĆ CYWILNĄ, KTÓRA CHCE TYLKO SPOKOJU – TO ZWYKŁY BANDYTYZM.

  I takie coś chce Toronto lansować jako wzór dla żołnierza?
  Żołnierz to nie bandyta, panie Toronto. Żołnierz niszczy wroga, bo to jest jego zawód. Żołnierz nie morduje cywilów, kobiet, dzieci.

  Wszystkie Pańskie dalsze wywody są BEZ ZNACZENIA i w ogóle niezwiązane z tematem.

  Z wojskowego punktu widzenia, zadaniem wojska jest obrona panstwa i wlasnego narodu i wojsko uzywa do tego celu wlasnej strategii, zeby przezwyciezyc wroga i zachowac wlasne panstwo oraz narod. Wiec uzycie rakiet dalekiego zasiegu w celu zniszczenie zaplecza wroga, zeby pozbawic go sily uderzeniowej i srodkow do walki jest jak najbardziej uzasadnione, bez wzgledu na rozmiar strat wroga, w przeciwnym wypadku wrog wyniszczy narod i zagarnie panstwo dla siebie – vide napasc Niemiec na Polske w 1939r, niemiecka okupacja i eksterminacja Polakow.
  A druga sprawa strategiczna to taka, zeby nie prowadzic wojny na wlasnym terytorium, ale na terytorium wroga i jemu wyniszczac zaplecze i struktury wojskowe oraz materialne, bez wzgledu na ofiary wroga – taka strategie zastosowaly Niemcy wobec Polski.
  Pytanie: Kto na tym najlepiej wyszedl ?…. Czy Polska, ktora wygrala wojne, czy Niemcy ktore przegraly wojne ?
  Ponadto Niemcy sa traktowani jak rasa panow w Europie i kazde panstwo liczy sie z Niemcami, a Polacy sa traktowani jak kundle i nikt nie liczy sie z Polska.

  W 1965r dziwki w sutannach z Episkopatu Polski napisaly list do Episkopatu w Niemczech i przepraszali oraz prosili Niemcow o wybaczenie w imieniu narodu polskiego – nie tak dawno temu podobnie uczynil zyd Komorowski w Bundestagu i przepraszal Niemcow oraz prosil o wybaczenie.
  A Niemcy nic i do tej pory nie przeprosili Polakow za zbrodnie na Polakach, ani nie wyplacili odszkodowan za zniszczenie Polski, tylko realizuja swoj odwieczny plan Drang nach Osten (Pochod na Wschod).

  Kto chce byc chlopcem do bicia to niech nastawi jeszcze swoja d*pe na bat skoro sobie tego zyczy.
  Ja z kolei jestem w pierwszej kolejnosci Polakiem i mam polskie obowiazki, bo tu chodzi o byc albo nie byc Polski i Polakow.
  A jesli chodzi o religie chrzescijanska i wierzenia to „Duch daje zycie, cialo na nic sie nie przyda…” (Ew.Jana 6:63), czyli mowiac miedzy nami, placz nad cialem jest rodzajem zabobonu, ktory przyslania logiczne myslenie.
  Brak logicznego myslenia jest przyczyna powstawania bledow i negatywnych konsekwencji dla czlowieka, narodu i panstwa.
  Brak logicznego myslenia jest wada i dlatego Zydostwo, Niemcy, banderowcy etc wykorzystuja naiwnosc i glupote Polakow przeciw Polakom, ktorzy sa oglupieni propaganda koscielna.

 24. Filo said

  14
  Boydar
  Od kiedy to Lot byl normalny???

 25. hulsz said

  ad.22 nikt tej wojny tak naprawde nie wygral a juz na pewno nie Polska wygraly ja rodziny bankierskie kredytujac dwie przeciwstawne strony

 26. hulsz said

  ad.23 nikt tej wojny tak naprawde nie wygral a juz na pewno nie Polska wygraly ja rodziny bankierskie kredytujac dwie przeciwstawne strony

 27. gość said

  Obserwuję, czytam bieżące opinie, prognozy i proroctwa dotyczące republik, okrążonej Słowiańszczyzny przez lądowe bazy, lotniskowce i satelity. Nie znam się na wojskowej strategii ataku i obrony, więc pozostaje mi rozumowanie i życiowe doświadczenie z przed II wojny światowej, w czasie i po niej. Moje spostrzeżenia są następujące:
  . Federacja to nie tylko Słowianie, ale również ponad setka ludów mówiących, wierzących inaczej, a między nimi wielopaszportowcy, którzy mają serce i dusze, pieniądze poza Federacją;
  . okrążona Federacja nie może i nie chce zrobić sobie wrogów z ludów zamieszkujących „Ukrainę”, które winny bronić a nie atakować federację;
  . strategia Federacji musi przysporzyć sobie przyjazne, lub przynajmniej nie wrogie, społeczności. Sukcesem polityki Federeacji jest brak akceptacji dla wojny narodów Europy Zachodniej;
  . rząd kijowski pożegnał się na zawsze ze zgodą na przynależność republik, mieszkańców ostrzelanej i spalonej Odessy do państwa;
  . nie da się rządzić sterroryzowanymi ludźmi przez długi czas bez poprawy warunków bytowych, mimo nachalnej medialnej propagandy;
  . polski przypadek to pozorny sukces medialnego ogłupienia miłością i sterowaną od lat nienawiścią, który może się szybko zmienić na przzeciwny;
  . do odwetu nuklearnego dojdzie w przypadku ataku którejkolwiek ze stron, a wtedy AP, Ziemia Święta i AP (Azja) zamienią się w pustynie, a Zachodnia Europa pokryje się atomowym pyłem;
  . w Australii, stosownie do ich marzeń zamieszkają bankierzy ze swoim złotem w otoczeniu łowców głów.
  . każdy z nas winien dorzucić swój kamień na szańce republik, za ich i naszą wolność.
  Pozdrawiam

 28. Boydar said

  @ Pan Filo (24)

  Osobiście go nie znałem, trudno mi się wypowiadać autorytatywnie. Jako jednak ten, któremu Bóg dał szansę, uznawany jest za symbol „innego” niż reszta tamtych potępieńców. Co do samej jego normalności wątpliwości także posiadam, ale, „co kraj to obyczaj”, jakieś ludzkie przebłyski miał i temu trudno zaprzeczyć.

 29. Zerohero said

  @Toronto

  Co prawda inni skrytykowali już Pana, ale z pozycji moralnych. Ja dodam, że Pana pomysły są zwyczajnie mówiąc głupie Pisałem już czemu, ale w swojej emocjonalnej polemice pominął Pan dwa ważne punkty (wytłuściłem je niżej):

  1) Rakiety dalekiego zasięgu są pieruńsko drogie.
  2) niepotrzebne szarganie własnej opinii. Nieszczenie infrastruktury to zbrodnia.
  3) te zakłady i tak stoją albo staną na skutek rozkładu UPAdłej. Po co brać na własne konto coś co rozwala kijowska junta?
  4) faktycznie, ok. 60%-80% ludności banderlandu to ludzie. jak rakieta odróżni człowieka do banderowca?

  i jeszcze rozwinę

  AD1. Proszę sprawdzić ceny rakiet o zasięgu ponad 500km, CEP mniejszym niż 100m i głowicy rzędu pół tony. To jest na końcu listy potrzeb armii powstańców.
  AD3. nie ma sensu niszczenie fabryk, które i tak stoją. nie ma sensu niszczenie elektrowni do których nie ma paliwa. itd. Ukraina sama niszczy sobie swój potencjał na Balcerowicza, po co więc ją w tym wyręczać płacąc za rakiety balistyczne? Niszczenie potencjału produkcyjnego Ukrainy nie ma sensu z jeszcze jednego powodu: „zaatakowana” Ukraina może dostać materialne wsparcie z Zachodu. USA Pan nie zbombarduje.

  GDYBY Ukrainą rządzili niezależni banderowcy a nie pachołki Zachodu, to jeszcze taki atak mógłby mieć sens w celu zniechęcenia przeciwnika do wojny. Wiemy, że jest inaczej. Gdy USA rozkażą Ukrom walczyć do końca, to Ukry będą walczyć do końca. Czyli nie ma sensu łamanie woli Ukrów za pomocą terroryzmu. Po prostu nie ma SENSU.

  Dodam jeszcze, że gra idzie o przekabacenie na swoją stronę większości Ukraińców. Już teraz nie ma na Ukrainie entuzjazmu dla wojny. A gdy na Kijów spadnie kilka rakiet, to entuzjazm sie znajdzie. Tak się znalazł w Donbasie…

  Podsumowując. Nie jest Pan intelektualnie kompetentny aby układać strategie wojny. Dla Pana ostrzał rakietowy to honorowy „kuksaniec”. Dobrze tu Pana podsumowano. Pan myśli jak banderowiec. Moralność banderowca, rozum banderowca. Bez urazy, ale tak to wygląda.

 30. Marucha said

  Re 29:
  Bardzo dobre uzupełnienie przeciwwskazań moralnych.

  Należy teraz oczekiwać ze strony Toronto, że nazwie nas żydami.

 31. JO said

  „Dodam jeszcze, że gra idzie o przekabacenie na swoją stronę większości Ukraińców. Już teraz nie ma na Ukrainie entuzjazmu dla wojny. A gdy na Kijów spadnie kilka rakiet, to entuzjazm sie znajdzie. Tak się znalazł w Donbasie…”- Zerohero

  !!

 32. Toronto said

  Ad 29 – Zerohero
  Ad 30 – Marucha

  Kiedy przedstawiam fakty historyczne i rzeczywistosc zyciowa to nie boje sie zadnej krytyki, nawet gdyby krytykowaly mnie tysiace osobnikow, jak swego czasu krytykowali mnie polscy katolicy za moja niepoprawnosc polityczna pod adresem polskiego zyda Wojtyly-Katza (JP2) od polowy lat 1990-tych (prawie 20 lat temu), ktory do spolki ze swoimi zydowskimi pobratymcami, masonami i libertynami rozwalal KK od srodka, podczas gdy koscielne owieczki i barany wylegaly na ulice setkami tysiecy i milionami, zeby go zobaczyc i powitac w Polsce i pobekiwaly z zachwytu.
  Pytanie:
  Po czyjej stronie byla prawda ?

  Ja wyraznie zaznaczylem, ze w pierwszej kolejnosci jestem POLAKIEM i mam polskie obowiazki.
  Religie z kolei traktuje jako sprawe prywatna i drugorzedna, bo wazniejsza jest dla mnie moja rodzina i jej byt i ta sama zasada dotyczy bytu innych polskich rodzin, a zatem calego narodu polskiego i panstwa polskiego – tak jest zbudowany swiat materialny i takie sa reguly przezycia dla tych i nastepnych polskich pokolen.

  Jak widzicie moi szanowni dyskutanci, ja wychodze z innego punktu widzenia i robie to szczerze i otwarcie.
  Wy natomiast zaslaniacie sie zasadami moralnymi, ktore stawiacie na pierwszym miejscu, czyli ponad wasza polskoscia.
  Z kolei zydowi i muslimowi ich religie nakazuja zabijac wrogow i nie maja pod tym wzgledem zadnych wyrzutow sumienia, poniewaz znaja reguly tego swiata, w ktorym toczy sie rywalizacja o wszystko.

  Powinniscie rowniez wiedziec, ze nie wolno wam zabic drugiego czlowieka, nawet gdyby on chcial was zabic, bo tak glosi wasza zasada. W zwiazku z tym, dlaczego robicie wyjatek i dopuszczacie zabijanie wylacznie napastnikow ?
  W ten sposob stwarzacie pozory bycia swietoszkami i udajecie, ze jestescie bardziej cywilizowani ode mnie.
  Nic podobnego. Wy macie na sobie maski i wasza koscielna propaganda wywoluje u Polakow wahania w podjeciu prawidlowej decyzji odnosnie byc albo nie byc Polski i Polakow.
  Jako przyklad podam zrzucenie bomb atomowych przez USA na Hiroszime i Nagasaki w sierpniu 1945r (na zaplecze Japonii) w celu calkowitego zakonczenia dzialan wojennych okresu II wojny swiatowej, poniewaz Japonczycy nie chcieli sie w ogole poddac.
  Ogolem zginego i zmarlo na skutek chorob popromiennych 150-200 tysiecy glownie Japonczykow, ale w ten sposob uniknieto o wiele wiekszych strat materialnych oraz w ludziach.
  Dzisiaj Japonia i USA sa nierozlacznymi przyjaciolmi, prowadza wspolne ineresy oraz maja do siebie respekt.
  Podczas gdy Polacy sa narodem skundlonym z powodu koscielnej propagandy i nikt sie z nimi nie liczy, do tego stopnia, ze jestesmy okreslani przez Anglikow mianem „miesa armatniego” w czasie II wojny swiatowej.

  A teraz odpowiadam na pytania wytluszczone przez „Zerohero”:

  ad1 – Gdyby taka rakieta kosztowala milion dolarow lub drozej to i tak oplaca sie jej uzycie w celu zniszczenia zaplecza przeciwnika, poniewaz w ten sposob oslabia sie armie i sile uderzeniowa przeciwnika i z tego wzgledu sa mniejsze straty na froncie po stronie obrony, a takze istnieje wieksza szansa na przelamanie ofensywy przeciwnika i jego pokonanie, przez co wygrany stawia warunki pokonanemu, a nie odwrotnie.

  ad3 – Nie wierze w bajke o upadaniu zwolennikow UPA, poniewaz rzeczywistosc mowi zupelnie co innego. Poza tym zwolennicy UPA moga sfalszowac wybory i beda nadal rzadzic, przy wsparciu zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej, poniewaz zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa prowadzi gre z Rosja, a Ukraina jest tylko pionkiem w tej grze, podobnie jak Polska.

  Poza tym nadszedl czas, zeby Polacy przestali kierowac sie wybujalymi sentymentami i pozorna moralnoscia w momencie, kiedy tla sie ostatnie oznaki polskosci w Polsce i wzrasta zagrozenie powstania konfliktu zbrojnego na wieksza skale, w ktory bedzie uwiklana Polska i Polacy, i nie pomoze klepanie paciorkow, podobnie jak nie pomoze czekanie z zalozonymi rekoma lub na przyslowiowy cud.
  Wojna to nie jest zabawa w harcerstwo i pora zebyscie i wy szanowni dyskutanci przestali bawic sie jak harcerze i myslec jak harcerze.

  No cóż, dla porządku zamieszczamy wypowiedź Toronto, pełną demagogii i nierzeczowości, potwierdzającą, iż ma mentalność banderowca.
  A przykład z bombami na Nagasaki i Hiroshimę – skandaliczny, powielający żydo-lucyferiańskie kłamstwa.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: