Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

PiS@paranoia.org

Posted by Marucha w dniu 2014-10-26 (Niedziela)

Niczyjej uwagi nie umknęła chyba głośna tragedia w Katowicach, gdzie w jednej z kamienic wybuchł gaz. Red. Ewa Stankiewicz ma na ten temat własne przemyślenia.
Admin

Czy za tragedię w Katowicach odpowiada Moskwa?

„Czy jeśli ginie rodzina dziennikarzy razem z dzieckiem, czy to nie jest jakiś rodzaj prewencji środowiska, które chce zdyscyplinować po prostu swoich ludzi w Polsce” – zastanawia się Ewa Stankiewicz.


Ewa Stankiewicz z Telewizji Republika w rozmowie w Radiu WNET podzieliła się swoją intuicją odnośnie ostatniej tragedii w Katowicach. W wyniku wybuchu gazu w kamienicy zginęło małżeństwo dziennikarzy z dzieckiem.

Stankiewicz powiedziała: „Dzielę się tylko i wyłącznie swoją intuicją i pytaniem, które mi przychodzi do głowy. Nie twierdzę, że tak jest jest. Na pewno rzucą się na mnie wszystkie oszołomy z sekty użytecznych idiotów w Polsce. Mi przychodzi do głowy pytanie czy jeśli ginie rodzina dziennikarzy razem z dzieckiem, czy to nie jest jakiś rodzaj prewencji środowiska, które chce zdyscyplinować po prostu swoich ludzi w Polsce. Oczywiście to może być bardzo oderwane od rzeczywistości i nie twierdzę, że tak jest, natomiast zadaję sobie to pytanie”.

I dodała: „Agentura rosyjska w Polsce jest i ponieważ w tej chwili coraz bardziej nasila się konflikt Polska-Rosja to jakby mocodawcy tej agentury muszą zdyscyplinować środowisko, które ma i wśród nich na pewno są dziennikarze, to wiemy. No i pytanie czy to nie ma być taki sygnał dla tego środowiska, taki sygnał dyscyplinujący, sygnał prewencyjny. Zadaję sobie to pytanie, nie znam odpowiedzi na to pytanie natomiast wydaje mi się, że warto byłoby również od tej strony to co się wydarzyło w Katowicach”.

mod/Radio Wnet
http://www.fronda.pl

Tego się nie da na trzeźwo skomentować. Chociaż p. Stankiewicz zastrzega się, że tylko „zadaje pytania”, z góry określa mianem „użytecznych idiotów” tych, którzy odpowiedzą na nie inaczej, niż ona oczekuje. To właśnie red. Stankiewicz jest typową, wręcz modelową użyteczną idiotką, choć – zakładamy uprzejmie – sama nie jest tego świadoma. Bo gdybyśmy byli mniej uprzejmi, to stwierdziliśmy iż świadomie włącza się do paranoidalnej nagonki na Rosję.
Red. Stankiewicz nie zadała sobie prostego pytania: gdyby rzeczywiście Rosja rządziła Polską, czy możliwe było by wytworzenie tak wrogiej Rosji atmosferze w mediach i polityce?
A może zastanowi się nad znanym twierdzeniem: ten rządzi krajem, kogo nie wolno jest krytykować. Kogo w Polsce nie wolno krytykować, Pani Ewo? No? Mamy podpowiedzieć?
Admin

Komentarzy 75 do “PiS@paranoia.org”

 1. Ex said

  Ona nie jest idiotką, To wszystko organizują (to – czyli pozory życia, pozory debaty o dobru wspólnym, pozory prowadzenia polityki, pozory dbałości o polski interes narodowy itd.) tzw agencje public relations (PR).

  Żeby ludzie szli do urn i legalizowali rządy/decyzje tych, którzy ich niewolą, eksterminują, okradają itd. muszą zostać do tego podjudzeni. Jak można głupiego, spoconego, zagonionego i zmęczonego goja podjudzić? Ano tylko emocjami na poziomie jak najszerzej rozumianym, czyli na poziomie magla.

  Media zajmują się już tylko komentowaniem komentarzy (tamten powiedział, to, co pan na to?) z których ukręca się „newsy”, którymi z kolei zapycha tzw „programy informacyjne” itd. a wszystko zawsze w ramach aktualnej mądrości etapu która określa kto jest „cacy” a kto „be”.

  Jest złość (ale też dezorientacja) w ludziach i trzeba ją kanalizować, kierować nią dla bezpieczeństwa trwania Układu.

  ps
  Pojęcie PR wymyślił kuzyn zboczonego psychopaty, *ydowskiego szowinisty Zygmunta Szlomo Frauda, bo pojęcie „propaganda” źle się kojarzy.

 2. Halszka said

  To ja będę jeszcze mniej uprzejma niż Admin i wyrażę przypuszczenie, że chyba coraz trudniej o dolarowe premie za zaangażowane, niepokorne dziennikarstwo w obronie demokracji. No bo konkurencja duża, a demokrację przecież już – ku ogólnej radości – mamy. Teraz trzeba się już naprawdę czymś wyróżnić. Jak widać, niektórzy (i niektóre) podejmują dość rozpaczliwe starania. Czyżby kredyt we frankach szwajcarskich?

 3. rafal z said

  P Gajowy sie nie dziwi. Ci ludzie zyja we wlasnym swiecie. Kazdy argument przeczacy ich swiatopogladowi jest z automatu odrzucany.

 4. Joe said

  Czyzby stracili zycie nie wybitni a WYBRANI?? Ze p.Stankiewicz tak gleboko zachodzi w um….?
  A moze PO prostu zapomnieli dokrecic…kurka? Co moze zdarzyc sie w najbardziej WYBRANEJ RODZINIE…

 5. Anonim said

  Mnie tylko zastanowiła „oprawa medialna” całego wydarzenia.
  W zeszłym roku czy coś koło tego wybuchł gazociąg w jakieś wiosce i choć było to zdarzenie o skali zniszczeń kilkukrotnie przekraczającej to aż takiej oprawy nie było.
  info non stop tvn tvp co wiadomości i przy okazji bloków rannych tylko polsat jakby się wyłamał albo ja nie zwróciłem uwagi. Sam fakt takiego relacjonowania śmierdzi przynajmniej chęcią przykrycia czegoś innego, tak więc dla to że ci ludzie dziennikarze mogli być celem a nie przypadkowymi ofiarami szaleńca co zamiast dokonać powieszenia samobójczego bez udziału osób drugich i trzecich zapragnął użyć gazu.
  I jeszcze to wtrącenie wojna Polsko-Rosyjska też jest głupie od czapy by zmylić ludzi którym tutaj coś nie pasuje. Przy okazji jak nam od przyszłego roku zacznie drożeć prąd dzięki niezawetowanemu pakietowi kleptokra…klimatycznemu to za to też będzie odpowiedzialna agentura rosyjska…kto by pomyślał lekarka z Szydłowca agenturą rosyjską.

 6. adsenior said

  Wspaniały tytuł artykułu, ale właściwie winien być all media@paranoja. I nie ma się co dziwić, TV Republika, wszak to medium Sakiewicza, jest klonem gówna wymiotnego.

 7. Amadeus said

  Tak to jest wina Rosji.
  A w tym wina że dostarcza nam gaz, a jak nam by nie dostarczała, pozamarzalibyśmy na śmierć albo umarli z głodu, ale przynajmniej wybuchu by nie było. Więc to wszystko wina Rosji.

  A tak na serio.
  czekam, ale chyba się nie doczekam na wyginięcie tego pokolenia ( kaczynskich, satkiewiczek itd., od lewej do prawej strony polotycznej).
  Te pokolenie nigdy nie wymrze.

 8. Delije Sever said

  Pani Ewo już czas dołączyć do odbiorców leków przeciwpsychotycznych (najbardziej znanym ze świata polityki użytkownikiem tych leków jest Antoni – od kilkudziesięciu lat bywalec szpitala na Sobieskiego w Warszawie co jest tajeminicą Poliszynela w tej placówce, ale w polskim sejmi bywali też inni odbiorcy leków przeciwpsychotycznych m.in. Gabriel. J.). Chloropromazyna lub haloperydol powinny znacząco zredukować objawy. Lek. psych. A.Z.

 9. JO said

  ad.5. Wymrze, juz wymiera.

 10. Piszczała said

  A może jest już tak, że wiadomo iż to może być zamach bo znaleziono coś w gruzowiskach i to trzeba na ruskich zrzucić winę za pomocą Agentów niemieckich albo żydowskich

 11. Maciej said

  Amadeus mnie wyprzedził, ale oczywistym jest wina Rosjan bo gaz był rosyjski. Smutno mi bo zginęło niewinne dziecko, co do dziennikarzy, to moja empatia jest zerowa. Media trąbią, bo zginął ktoś z ich środowiska więc mają szersze pole manewru … Co do tez pani Stankiewicz, trudno to komentować, dobrze, że to nie byli dziennikarze związani z GP itp, bo wtedy byłoby larum …

 12. Joannus said

  To, że Rosja przez UE ogranicza korzystanie z własnego węgła przez Polskę, aby wciskać nam specjalny wybuchowy gaz, niebawem wyweszy dziennikarski nos Ewy Stankiewicz, włącznie z zaprezentowaniem w radyjku Wnet.
  Czujna pani Ewo, czekam na dalsze rewelacje domyślne, doprowadzenie do zburzenia kamienicy z dziennikarzami TVN, ruskim wrażym gazem, to odpowiedz na sankcje, i próba zdemolowania kwitnącej wolnej i demokratycznej Ojczyzny.

 13. Griszka said

  Wychodzi, że Niesiołowski zachował się nadzwyczaj kulturalnie wobec Stankiewicz 🙂 🙂
  Może my też zadajmy pytania. Czy Pani Stankiewicz jest poczytalna ? Czy po prostu ktoś jej płaci za te przemyślenia i robienie z siebie publicznie idiotkę ?
  Przypominam, że Stankiewicz twierdziła, że kult Bandery nie jest antypolski ! Podejrzewam, że w tym wypadku diengi lecą z kierunku wschodniego, ale z Kijowa.

 14. Marek said

  Tylko pytam, czy ten gaz w kamienicy odkręcili żydzi?
  Nie żebym wiedział, tylko pytam.
  Takie pytania, to jest poziom mułu z gówna wylewającego się uszami redaktorki z Sekty, która udaje opozycję w stosunku do Mafii.

 15. Filo said

  Polska blaznow
  Najpierw takie rozne dziennikarzyny jak szpak w pizd.. wpatrywaly sie w galazke brzozki i krzyczaly:
  „oooo!!!!!, zlamalo sie!! To wszystko przez Putina ze ‚zaszczytniki ljesa’ siedza w pierdlu bo Putin im zabronil przeniesc lotnisko z dala od dziewiczego lasku i drewnianego plota!.”
  Potem zatrwozeni dziennikarze ostrzegali caly swiat przed agresja rosyjska na Ukrainie gdzie Putin osobiscie z kalacha i na koniu bez koszuli ustrzelil azjatycki aeroplan.
  Katastrofe na lotnisku Wnukowo , jak podala wnikliwa prasa, przygotowaly ruskie oligarchy, ktore chcialy skompromitowac Putina, bo go nie lubia.
  Putin ukradl podstepnie Krym i tak sterroryzowal mieszkancow, ze zaden nawet nie pisnal jak sie nagle i niespodziewanie znalezli na ruskim terytorium.
  Za te kradziez Krymu cala polska prasa oburzona tym niespotykanym zlodziejstwem na skale miedzynarodowa domagala sie sankcji wobec wszystkich obywateli rosyjskich, zeby na drugi raz dobrze sie zastanowili na kogo maja glosowac.
  Sluszny gniew ogarnal nieznana nikomu ale szczerze oddana sprawie polskiej wielkiej patriotce, zdolnej choc jeszcze niedocenionej dziennikarce, niejakiej pani Stankiewicz ktora wlasna piersia obronilaby rodzine dziennikarska gdyby tylko nie nawalily aparaty podsluchowe na Kremlu, gdzie kombinowano juz spisek gazowy od dawna. A zaczeto od Ukrainy, poprzez Swinoujscie , no a teraz Katowice.
  Kobieca intuicja slusznie podpowiada pani Stankiewicz przyczyne zamachu, bo wszyscy pamietaja co sie stalo z Politkowska, a wine za wybuch gazu ponosza osobiscie Rosjanie nastepcy sowietow, ktorzy nie zadbali o modernizacje Stalinogrodu, a ruska agentura pomogla rodzinie dziennikarskiej otrzymac przydzial na mieszkanie w kamienicy przeznaczonej do rozbiorki.

  No ale co sie dziwic pani Sherlock, skoro ani umyslem ani talentem medialnym nie odbiega od sredniej krajowej: Przeciez nasze dziennikarskie talenty maja sluzyc wiernie polskiej racji stanu i zycia ponad ten stan holoty na stanowiskach

  Historia Radka: krew w zylach mrozace niepokoje polskich elit politycznych

  http://nichcik.neon24.pl/post/114339,uop-historia-wg-radka

  Zmagania polskiej dyplomacji na arenie miedzynarodowej:

  Radek, Poliz Your Inglisz!
  http://MonsieurB.neon24.pl/post/114168,radek-poliz-your-inglisz

  Jaki kraj – tacy dziennikarze
  Jacy politycy- taki rzad.
  Ale kto ich wybiera? Blazny:

  Remedium na debili?
  http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/113534,remedium-na-debili

 16. Filo said

  Z tego wszystkiego pan Marszalek postanowil spozywac ekskluzywne posilki w domowym zaciszu, gdzie nawet jak jada samotnie, wylacza aparature podsluchowa:

  Marszalek Full Wypas:

  http://MonsieurB.neon24.pl/post/113688,marszalek-full-wypas

 17. Guła said

  Media prorządowe, próbując uciec od niewygodnych dla władzy tematów, rzuciły się z prawdziwą wściekłością na Ewę Stankiewicz, liderkę „Solidarnych 2010” za jej wypowiedź o tragicznym wybuchu w Katowicach na antenie Radia Wnet. Faktycznie, trudno uznać tę opinię za rozsądną i wartą rozpowszechnia w przestrzeni publicznej, ale oceniając całą sprawę warto zwrócić uwagę na zastrzeżenia jakie jej autorka złożyła:
  jak wyżej
  Podsumowując: nie zawsze warto różne teorie i wątpliwości, które u ludzi myślących są czymś naturalnym, od razu wygłaszać w radiu. Warto też wcześniej zastanowić się jak nasze słowa będą odebrane, warto skonfrontować je wcześniej z opiniami innych. Tu najwyraźniej tego zabrakło, tym bardziej, że w tle sprawy jest bardzo bolesna i tragiczna śmierć młodej rodziny. Z drugiej jednak strony trudno zrozumieć histerię jaką niektóre media rozpętują wokół teorii, którą sama autorka deprecjonowała w tej niezręcznej wypowiedzi. Skala tej nagonki przekracza już granicę przyzwoitości.

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/219564-co-naprawde-powiedziala-ewa-stankiewicz-o-wybuchu-w-katowicach-wyraznie-ja-ponioslo-ale-tez-wyraznie-zastrzegala-dziele-sie-tylko-i-wylacznie-pytaniem

 18. Griszka said

  @15
  Ja też tylko pytam. Inne media też pytały. Grajmy w lisa i zajączka dalej.

  LOL. Pisiory teraz idą na wojnę z kibicami ! W to mi graj.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/dziennikarka-tv-republika-atakuje-kibicow-legii-to-nie-polacy-ale-bandyci-i-recydywisci-sciagnieci-przez-putina

 19. Tekla said

  Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

  Ta pani E.Stankiewicz to osoba bardzo zarozumiała..taki oto wpis zamiesciła na swoim blogu..

 20. NICK said

  (15) P. Guła.
  Be. Bardzo be.
  Coś Pan? Adwokat… ?

 21. Griszka said

  W temacie paranoi i odnośnie ataku dziennikarki TV Republika na kibiców Legii. Zobaczcie barwy, które ma na swojej koszulce dziennikarka. To są czerwono-czarne barwy szowinistów ukraińskich. PiSiory tak długo powtarzały, że banderowców nie ma, że aż propagandyści dUPA tak się rozpanoszyli i w końcu zagościli w ich mediach w swoich klubowych bawarach. LOL. Hasełko też niczego sobie: Ukraina albo śmierć !. Oni naprawdę uważają swoich widzów za durniów i tak ich też traktują.
  Gdyby Polak miał na koszulce hasło ‚Polska albo śmierć’ zostałby wyzwany od nazioli, antysemitów we wszystkich koszernych mediach, niezależnie od tego czy ich profil jest prawicowy czy lewicowy.

 22. Marucha said

  Re 17:
  E. Stankiewicz „tylko pytała”…
  Srali muszki będzie wiosna.
  Zacytuję samego siebie, vide mój komentarz pod atykułem:

  Chociaż p. Stankiewicz zastrzega się, że tylko „zadaje pytania”, z góry określa mianem „użytecznych idiotów” tych, którzy odpowiedzą na nie inaczej, niż ona oczekuje.

  Człowiekowi normalnemu nie przyszło by do głowy zadawanie takich „pytań”, zwłaszcza że są jawnie naprowadzające na „właściwy trop”.
  Równie dobrze mogę zadać pytanie – tylko pytanie, prawda? – czy p. Ewa przestała kraść w sklepach.

 23. Dictum said

  ad. 9.
  Panie Jo, to nie jest żaden sposób. Wszyscy w końcu wymierają. Gorzej, że nowe pokolenia mało dobrze rokują.

 24. Griszka said

  @21 Muszę coś sprostować.
  Czy może poprawić Pan, Panie Gajowy, na „ataku dziennikarki TV Republika”. W tym wypadku było to jej prywatna inicjatywa i jacyś życzliwi mogą się czepiać, chociaż to pokazuje doskonale jakich u siebie ludzi zatrudniają.

  Ok – admin

 25. Stary warszawiak said

  Następnym razem jak Pani Stankiewicz dostanie sr….czki po np. zsiadłym mleku to też będzie
  wina Rosji, a Putina w szczególności.

 26. NICK said

  A tak w ogóle.
  Przecież une wszystkie. A to kopną w rękę, a to pocałują w dooopę.
  Bywa też odwrotnie… .
  Jedna armia. Kilkumilionowa w Polsce.
  No i szeregowcy. Szabesgoje. Z nadzieją, że „szeregowców” tylu, ilu w „polskiej” armii. Bynajmniej do tego trza dążyć.

 27. Co ta debilka sugeruje? Że dziennikarze TVN pracują na rzecz interesów rosyjskich? A OD KIEDY? 🙂

  Na rzecz czyich interesów pracuje TVN, to my wiemy. I nie są to interesy rosyjskie.

 28. Guła said

  Da pani NIck
  Advocatus Diaboli

 29. Guła said

  Ale żeby p.p. Niesiołowskiego, Terlikowskiego … gloryfikować.
  No no.

 30. Guła said

  Wybaczy Pan, Panie Nick, czasami klawiatura nienadążna.

 31. Guła said

  Jedno jest pewne panie Krzysztofie M, dla interesów stricte rosyjskich jak i stricte polskich nie pracuje nikt.
  Rosjanie jak i Polacy muszą sobie dawać radę w swoim zakresie.
  Stojąc na ten przykład w aptekach z Rosjanami po lekarstwa to i owo się wie.

 32. Griszka said

  Wcześniej musiałem się nasłuchać jaki ja jestem głupi, bo nie wyczułem w pańskim poście ironii. Teraz musiałbym powtórzyć te wszystkie dowcipy pod moim adresem. Już biegnę stawiać pomniki Niesiołowskiemu, Panie Guła. Mnie jedynie śmieszy fakt, że dwa parchy się ze sobą wtedy szarpały i jaki wokół tego urządzono wtedy dramat.

  http://macgregor.neon24.pl/post/114124,wildstein-junior-miazdzy-gp-gpc

 33. Guła said

  Panie Gryszka przesadza pan. Nigdy z pana nie kpiłem i nie mam w przyszłości takiego zamiaru.
  Guła nie łże. Ale chyba już to oświadczałem.

  Ale ale został jeszcze Terlikowski i jego fakty. jude-chrześcijańskie?

 34. NICK said

  (32) Griszka. Tak.
  Kropka.
  .

 35. Griszka said

  Gajowy za Frondą przekazał rewelacje Stankiewicz. Jakby podał inne źródło to niektórzy narzekaliby, że to Ruscy konfabulują albo konkurencja polityczna podkłada biednej Ewuni nogi. Nigdy nie ma 100% zadowolonych.

 36. NICK said

  (33) Guła, znaczy P. Guła.
  Terlikowski????????????????????????????????????????????????????????
  Anty-jude-chrześcijańskie???
  P. Admin? To tak ma działać?
  No, dobrze.

 37. Filo said

  Glupia cipa. Jeszcze do tego zle wychowana i w ogole nie wykwalifikowana. Zamiast zaczac od strony Moskwy to powinna byla wydusic z siebie wyrazy wspolczucia dla kolegow po fachu, bez wzgledu na to co sobie o nich myslala.
  A ta idiotka widac cala szczesliwa, ze to nie ja Putin scigal – bo wie ze mialby za co ja wsadzic na lawe oskarzonych o pomowienie.

  ” ….mocodawcy ruscy musza zdyscyplinwac srodowisko, ktore ma i wsrod nich napewno sa dziennikarze, to wiemy”- Skad taki jednokomorkowiec wie co mocodawcy ruscy musza i za co ?? i czemu oczernia swoich kolegow dziennikarzy, ze sa tacy co sa na uslugach ruskich mocodawcow? (oprocz tego, ze ladnie zbudowane zdanie)

  Mysle, ze pani Ewa Stankiewicz pewniej by sie czula zawodowo na stoisku z jarzynami.

 38. Zerohero said

  trupojad, hiena cmentarna

 39. Halszka said

  ad 1 Ex

  Nie do końca rozumiem, ale myśl wydaje mi się intrygująca.

  Owszem, pamiętam rolę agencji PR w Iraku (inkubatory) i w b. Jugosławii (rozsyłanie do światowych mediów regularnego serwisu informacyjnego o rzekomych zbrodniach Serbów).

  Czy sugeruje Pan, że biały namiot Ewy Stankiewicz na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i cała ta jej szopka smoleńska to była działalność w ramach PR, aby stworzyć złudne wrażenie, że istnieje jakaś alternatywa, autentyczna opozycja zwalczająca PO?

 40. Niktoś said

  Mnie też ta śmierć dziennikarskiej rodziny wydała się podejrzana z tą różnicą, że podejrzewałem kogoś innego i patrzcie, kto najgłośniej woła „łapać złodzieja!!!”

 41. Ex said

  @39 Tak, tak mi się wydaje. Tzn z czasem coraz bardziej się do tego przekonuje. W tym konkretnym przypadku to było zarządzanie emocjami i kierowanie ich w określonym kierunku. Do tego np wprowadzanie na scenę nowych aktorów, uwiarygadnianie ich itd itp.

  Ogólnie ci co chodzą głosować w Polsce dzielą się na dwie grupy, a pierwszym i moim zdaniem podstawowym kryterium podziału jest określona wrażliwość. Część zaganiana pod PiS to normalni, wrażliwi i współczujący ludzie których polityka za bardzo nie interesuje, oni po prostu współczują i mają mocno w świadomości II Wojnę. Natomiast reszta to całe spektrum, od pakikociarskiego motłochu, przez liberalnych egoistów po cynicznych graczy nastawionych na rwanie publicznej kasy spod znaku PO – oni z tymi pierwszymi mają mało wspólnego o ile w ogóle coś.

  Na Krakowskim Przedmieściu było widać wszystko dokładnie, tzn z jednej strony ludzie szczerze współczujący, modlący się i przeżywający żałobę nie tylko w wymiarze prywatnym ale też narodowym, potrzebujący wspólnoty i myślący wspólnotą, a z drugiej zdegenerowany polskojęzyczny motłoch.

  Wtedy raz – zarządzano emocjami, masa krytyczną, tak żeby nie stworzyła siły mogącej wysadzić Układ, a dwa – polaryzowanie tych najaktywniejszych, potencjalnych wyborców. Rozdzielano ich na dwie grupy wg kryterium wrażliwości/człowieczeństwa/kultury.

  I ten podział trwa do dzisiaj. Wszystkie „spory” między PiS a PO sa na poziomie „godnościowym”. Że zbezczeszczono, że zhańbiono, że pomnika nie ma, że pomniki są, że pomniki powinny być, że się boimy tych, że się boimy tamtych, że tamci to nam pomogą (w domyśle z nimi nie musimy się bać) jak ci nas napadną, bo sami to się na pewno nie obronimy. itd itp.

 42. Romank said

  Panie Niktos z duza przyjemnoscia stwierdzam, ze sa tacy ludzi, jak pan:-)))
  Oto sages Polin SMolar z B’nai B’rith tlumaczy tlumokom ,ze to co zgotowano Sikorskiemu to…upokorzenie…nie nie zadne tam osmieszenie, czy wyglup….tylko upokorzenie..i ze nei wolno takicjh jak on upokarzac…byle komu mowi wszystko …..nie mowi tylko za co…Mysle ze Sikorskiw dwie dobrze za co..i si epoprawi:-)
  TU ta szmatka do scierania spryskanego siku po glownych lejacych…zwraca uwage na wlasciwy aspekt wypadku…ze nie ma zadnych wypadkow, ale tylko znaki….tak z niczego z glowy czyli z intuicji:-))) lejac publicznie wode w mediach glownego siku:-_)_)_
  Nieznany sprawca sie zaktywizowal w celu///// zmiany nastrojof gojof….
  idzta na nich glosowac:-_)))

 43. Lily said

  Ta osoba,nigdy nie byla dla mnie wiarygodna,a teraz mam tego najlepszy dowod. Jej mowa ciala,i barwa glosu mowi same za siebie… Jak dla mnie,to podludzanie do nienawisci,a „oglupialy Narod”,jak go nazwal”Balbina” lapie wszystko jak leci.Na szczescie nie wszyscy.

 44. marost said

  Puszkin mial powiedziec tak:

  „Rosje dotykaja dwa nieszczescia: drogi i idioci”…

  Czyzby Puszkin mowil to samo o Polsce? – co prawda drogi pomalu sie buduja, ale z idiotami ani Polska ani Rosja jakos wciaz sobie nie radza…

 45. wi42 said

  @1 Ex cd.
  Ideologia nienawiści do Rosji jest ideologią państwową. Wcielana ona jest w różny sposób poprzez media, polityków i partie tak aby trafiła skutecznie do zróżnicowanych odbiorców. To, że nas oburza prymitywizm E. S. ma małe znaczenie – jej przypuszczenie zadomowiło się w wielu umysłach nie tylko sympatyków pisu…..I to się liczy.

 46. Aguirre said

  To jest przerażające, tacy ludzie za niedługo dojdą do władzy i będzie totalny rozpier…

 47. Ex said

  @45 Wi42 Państwa niema, więc nie ma też żadnej jego ideologii. Jedyne co jest to manewrowanie tonąca łódką (a raczej galerą) tak długo jak tylko się da i tylko w interesie nią kierujących. Wystarczyło, że Donald ujrzał na horyzoncie kawałek suchego lądu, a rzucił wszystko w cholerę bez wahania.

  Ten wybuch to wypadek, ale też wydarzenie, które przykuło na chwile uwagę ludzi, więc to jest moment do działania dla tych co chcą się przebić do ich świadomości z określonym przesłaniem. Dokładnie tego i tak nikt nie słucha, chodzi o szum. On ukradł, czy jemu ukradli, nie wiadomo, ale „na pewno” jest zamieszany w kradzież.

 48. Joe said

  Bedzie totalny rozpier…???.Nii ….une jak w 45-tym.Zaczna spiewac z nowego klucza i zajma wszystkie stanowiska..od kierownika szkoly gminnej PO prymiera jak przez opatrznosc zabrany CYRANO…I bendom urzedowac sprawnie i szczesliwie
  przez kolejne dekady…Uzyje zwrotu P.Romana…idzta na nich glosowac…

 49. Halszka said

  @ 45, 47

  ‚Państwa nie ma, więc nie ma też żadnej jego ideologii”
  Chyba nie do końca tak. Państwa może nie być, ale ta odgórna ideologia nienawiści nie ogranicza się przecież do Polski. To wszystko ma dużo szerszy zakres.Takie same zarzuty stronniczości i prymitywnej antyrosyjskiej propagandy stawiają swoim mediom Niemcy. Była np. akcja rezygnowania z prenumeraty Spiegla. Niektóre redakcje ograniczają lub likwidują u siebie internetowe fora czytelników. Przypuszczam, że podobnie musi być w innych krajach UE.

 50. wi42 said

  @47, 49, „Państwa nie ma, więc nie ma też żadnej jego ideologii”

  Wszystko jest umowne – z definicji państwo jest instytucją m.i. przymusu. Zatem można mówić o państwie. Oczywiste, że to nie Polska czy Niemcy definują sobie ideologie. Ideologię dostają i mają sprawnie ją wprowadzać. Szodrze obdarzane wytycznymi w zakresie ideology są wszystkie kraje „wspólnoty międzynarodowej”, bez wyjątku.

 51. ot to ot said

  tylko glupcy musza wierzyc w bajki ktorzy opowiadaja im rzydzi …rzyd przez rz to zlodziej i klamca i zakala calego swiata to ci co saczac szampana zabijaja niewinnych we wszystkich stronach swiata

 52. vigil said

  ad51,

  Niewiem czy pan zapozyczyl ‚Rzyda’ odemnie bo to co pan pisze to moze byc prawda o Rzydzie lecz pisanie przez ‚Rz’ to pisanie o tych co sie Chazarami plemiennymi nazywali kiedys, przeszli na judaizm bo im obiecywal wszelkie dobra tej ziemi i panowanie nad swiatem i ze brzmi podobnie ale wyglada inaczej.
  Takie moze dosc istotne szczegoly dla mniej zorientowanych nas Polakow uzywajacych nasz jezyk i w pismie i w fonii i super charakteryzujac tych przebierancow.

 53. Sława said

  To nie paranoja, tylko celowe działanie polskojęzycznej żydoprawicy, które ma na celu jeszcze bardziej zaszczuć Polaków na Rosjan. Mieliśmy żydokomunę i NKWD, teraz mamy żydoprawicę i PiS.

 54. Jan said

  Przepraszam, ja tylko zapytowywuję, czy ta Pani ma bliskie, nocne kontakty III stopnia z ufoludkami co palą kota… tylko pytam choć nie sądzę.

 55. Sława said

  ad 54 – raczej bliskie kontakty z CIA i Mosadem.

 56. Filo said

  53
  Vigil
  Wedlug legendy to Chan Chazarow chcial sie bardzo jakos ucywilizowac
  i jakos tak chcial byc blizej kultury Zachodu (marzenie kazdego Chana?)
  Wezwal ci on przedstawiecieli Chrzescijanstwa, Judaizmu i Islamu i poprosil zeby go przekonali, ktora religia sie bardziej oplaca na Zachodzie.
  Jakos zydki babilonskie mialy albo wieksza wiedze albo wiekszy dar przekonywania.
  Alisci przyszedl gajowy, przepraszam, lesniczy i Chazarom spuscil lanie…
  Rus Kijowska zniszczyla wielki Chanat.

 57. Stary warszawiak said

  Wiadomość z ostatniej chwili:
  Pan Prezydent odznaczy tych dziennikarzy pośmiertnie Krzyżami Zasługi.
  W związku z tym pytanie:
  Jeżeli ja u siebie w mieszkaniu zapomnę zakręcić kurek z gazem i wylecę z rodziną i sąsiadami
  w powietrze to też dostanę KZ ???

 58. Jacek said

  Kobiety nie powinny sie zajmowac polityka, kropka. Nie maja do niej glowy. P. Stankiewicz jest do tego b. egzaltowana.
  A to, ze Polacy maja gleboko zaawansowana alergie na ruskie to nie ma sie co dziwic znajac historie Polski i biorac pod uwage fakt, ze w Polsce rzadzi po-sowiecka zbrodnicza po-pluczyna doslownie przywieziona na czolgach z Moskwy. Jezeli ta po-pluczyna pyskuje na Putina i jemu to rzeczywiscie przeszkadza (wcale tak byc nie musi, moze byc wlasnie odwrotnie) to niech ma pretensje do swoich „macierzystych” instytucji.

 59. JO said

  ad.58. Panie Jacku, Pan sie zagalopywuje.

 60. Marucha said

  Re 58, 59:
  Pan Jacek rozmija się z prawdą.
  W Polsce nie rządzi żadna post-sowiecka popłuczyna przywieziona na czołgach z Moskwy.
  W Polsce rządzą importowani absolwenci Harvardu… byli obywatele brytyjscy czy francuscy… agenci niemieccy i żydowsko-amerykańscy… członkowie Klubu Bilderberga… „stypendyści” fundacji etc.
  Gdzie Pan przespał ostatnie 25 lat?

 61. Filo said

  58
  Jacek
  W Polsce rzadzi popluczyna przywleczona na plastykowej tacy po MacDonaldzie z Zachodu.
  Zapytaj sie pan Sorosa jak nie wierzysz.
  A gdy chodzi o orientacje polityczna to nie wiem kto jest glupszy: pan Jacek czy pani Stankiewicz. Plec zdaje sie nie miala w tym przypadku wiekszego znaczenia.

 62. JO said

  ad.61. Pan Jacek sie pogubil, ale co b znamienne, ze Pan Jacek nie rozumie Problemow Kosciola Katolickiego, nie rozpoznaje Prawdy Sw Magisterium. Prosze zauwazyc, ze nie majac jej , Pan Jacek gubi sie w „Prawdzie Historyczno-Politycznej”

  ..a taki imteligentny…jaka szkoda.

 63. Brat Dioskur said

  Prawdopodobnie ten wybuch to jeszcze jedno echo walki buldogow pod dywanem ,bo ostanio watahy wymieniaja miedzy soba bezlitosne ciosy!Podobno ten TVn owski pismak weszyl wokol roznych kopalni i byl na tropie kilku afer majacych zwiazek z bezpieczenstwem w kopalniach ,co moglo sie nie podobac mafii z weglowego holdingu! Kamienica ktora on zamieszkiwal nalezala do luskusowych i w gre nie moze wchodzic nieszczelnosc instalacji gazowej ….po prostu jedna wataha ostrzega druga watahe!.Stankiewicz zas byc moze ma zlecone dorobic do tego wersje kamuflujaca prawdziwe tlo wypadku….przy okazji wypelniajac tzw. Putinbefehl!

 64. Jacek said

  ad #60

  niestey nie mijam sie z prawda, czy ci absolwneci harvardow itd. to tusk, komorowski, kaczynski, czy moze „jacek” rostowski, czy „minister” sikorski” albo „minister” sienkiewicz, czy tez „premier” kopacz, czy „amb.” arabski?

  Jezeli sa wrod „profesjonalistow” tacy ktorzy sie otarli o „harvardy” to otarli sie po roku 56 kiedy zaczeto wyslyac z prlu na stypendia fulbrighta itp, tak samo zreszta jak z sowietow. Potem przyszla fala „ofiar antysemityzmu”, ktora czesciowo sie odbila zpowrotem do Polski (jak do Rosji) w ramach „przemian ustrojowych”. Podobne doszkalanie „na zachodzie” odbylo sie na duza skale w czasie stanu wojennego ( np. Balcerowicz). Byli to jednak praktycznie wylacznie ludzie tak czy inaczej wywodzacy sie ze stalinowskich po-pluczyn. Analogiczny proces nastapil w Rosji. Dlatego „przemiany ustrojowe” w Rosji i w Polsce przybraly analogiczny ksztalt, do momentu pojawienia sie na scenie Putina ( ktory „dojrzewal” w niemczech wschodnich gdzie wlasnie „zdobywala doswiadczenie” merkel). Wystarczy poogladac wywiady np w BBC z czolowymi technokratami rosyjskimi, zeby zobaczyc jak bardzo oni zostali „wyharvardowani” wg rozdzielnika kgb. No i wlasnie budza sie z reka w nocniku.

  Gada Pan bez ładu i składu.
  Trzeba mieć zajoba, aby twierdzić, że władze III RP zostały przywiezione z Rosji na czołgach, co Pan zapodał w poprzednim komentarzu, a teraz jakoś tak obok tematu się krętym szlakiem przewija.
  Admin

 65. Romank said

  Aaaaa…… pan Jacek ma racje wie co mowi:-)))))
  TO rzondzi ich drugie pokolenie….tak samo poko, jak i lenie:-))
  Z MacDonaldof maja tylko,,emmmmmblleeemaaaatyyy:-))) i dyplomy z Harvardow i Berkelejof:-))
  czy Oxfordof…
  Tzn te pan jacek sie przejenzyczyl..one sie juz tu wylungly…z jaja czerwonego jakie przyniosla Kukulka KUkasherna z Moskwy,…a tera sie wykluwaja…co raz z iinnej PiSanko z innej POdrzutki..dlatego idzie na nie gosowac! by nei stracic gosu:-))))

 66. Marucha said

  Re 65:
  Nie wiem, z której strony „ma rację” Pan Jacek.
  Obecne pokolenie rządzących III RP tyle ma wspólnego z Rosją i jej czołgami, ile były minister Bartłomiej Sienkiewicz z Henrykiem Sienkiewiczem.

 67. przemądrzałe bydlę said

  W kontekście powyższego, przestaję się dziwić Niesiołowskiemu, że przyatakował Stankiewiczową. Przy niej, to nawet on wypada jako ostoja normalności.

 68. Marucha said

  Re 67:
  Noo, Niesiołowski niech już raczej nie będzie dla nikogo wzorem normalności… 😉

 69. Sława said

  Panie Jacku, ma Pan na myśli żydowsko-chazarskie robactwo przeywleczone z Ukrainy?

 70. Tekla said

  Ad.69

  Strzał w dziesiatke..

 71. Filo said

  67

  Rozmowa waryjota z idyjota.

  Bardzo mi sie spodobalo!!! Klasyk!
  Panienka sie zachowuje jak nachalny paparazzi a pan posel wykazuje slaby talent do udzielania wywiadu osobom, ktorych nie lubi.
  Oboje sie nie popisali.
  Pani jeszcze chwile i straznikowi dalaby w morde jakby nie zawolali policji na jej wlasne zyczenie.
  Jak to dobrze, ze nie musze tego ogladac na codzien.
  Czemu Polacy sie tak nie lubia??
  Marzy nam sie slowianszczyzna a my sami ze soba nie potrafimy sie jakos dogadac.
  Babuszon jest glupawy i natretny , ale to ciagle kobieta i prawdziwy chlop z jajami toby zrobil ja ladnie ” na mietko” i ciagle kulturalnie.
  A tak sie okazalo, ze oboje sa na tym samym poziomie… dziennikarsko-poselskiej komunikacji.
  Pani reprezentuje swiat dziennikarski a pan – parlament!

  Niesiołowski i Słowiańszczyzna? – admin

 72. Filo said

  Admin
  Szanowny panie Admin
  Spoko
  Jak na razie to wybrancy juz wszystkie rasy i geny wyprobowali. (na sobie – i stale sa Semitami?)
  Jak zajdzie potrzeba to w pierwszej kolejnosci dostana paszporty slowianskie.
  Jak juz im sie pali pod nogami na Bliskim Wschodzie to sie OFICJALNIE przyznali, ze pochodza od Chazarow bo Kolomojski przygotowuje juz nowa ziemie obiecana; a przeciez do tej pory pochodzili w prostej linii od Abrahama i dostali do dyspozycji Kanaan.

  Taki na przyklad Kolomojski czy Jacyniuk mieli do tej pory typowo slowianska urode co widac po … nazwiskach. (np. Niesiolowski)
  Teraz beda robic za Slowian, ktorzy pochodza ze stepow: Scytow, Sarmatow – a to przeciez Slowianie.

  Z prasy zydowskiej:
  http://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/#ixzz35KLMCAR7

  A teraz to samo po polsku:
  http://yukon.neon24.pl/post/111773,izrael-przyznaje-zydzi-to-chazarzy-powrot-na-ukraine

  Mapka
  http://wakeupfromyourslumber.com/blog/lindquist/perfect

 73. ErgoSum said

  A teraz trochę na temat, bo dyskusja zeszła na tematy ,,oczywiste,,. Pierwszy raz widzę (na zdjęciach), wybuch gazu który niszczy ściany nośne, a u pacjentów którzy przeżyli nie ma oznak zatrucia wcześniej ulatniającym się gazem. Przynajmniej takich diagnoz się nie doczytałem

 74. ErgoSum said

  Poza tym, przy wybuchu gazu powinny być poparzenia, nie tylko skóry, ale też dróg oddechowych. Prawdy pewnie się nie dowiemy, bo tak jest, że rączka rączkę myje, czy bardziej trafnie, kurwa kurwie łba nie urwie

 75. nutka said

  Ogromna tragedia. Pani Brygida Forsztęga zrobiła wiele reportaży o pięknym i społecznym wydźwięku. B. zdolna osoba. Kochająca się rodzina i ich dziecko, malutki chłopczyk.
  Dziś podczas pogrzebu łamiąca serce pożegnalna mowa jednego z członków ich rodziny. Mogło zdarzyć się w innym mieście, w innym domu, mogli zginąć inni ludzie. Zginęli akurat oni. Skutki taki wypadków jak wybuch gazu są zawsze tragiczne.
  Moim zdaniem najstosowniej jest zamilknąć nad tymi trumnami.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: