Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

NATO-Rosja: konfrontacja bez konfrontacji – czyli kurwy uczą moralności

Posted by Marucha w dniu 2014-10-30 (Czwartek)

Gajowy w zasadzie nie lubi wulgaryzmów. Są jednak sytuacje, gdy hamulce puszczają. Na przykład gdy kurwy i bandziory zaczynają nas uczyć cnotliwości i praworządności.
Admin

Rosja pozostanie w izolacji do momentu, aż nie nauczy się szanować suwerenność innych narodów. I nauczyć ją takiego szacunku może tylko silny zachodni sojusz. W związku z tym NATO powinno być gotowe do użycia siły militarnej. Takie oświadczenia padły z ust szefów Sojuszu Północnoatlantyckiego – Stoltenberga i Vershbowa.

[I to mówi sojusz znany właśnie z bandyckich napaści na inne kraje, nie dbający nawet o formalne wypowiedzenie wojny – admin]

Jednocześnie obaj w co drugim zdaniu podkreślali, że nie chcą zimnej wojny. Przeczące sobie wypowiedzi sekretarza generalnego NATO oraz jego zastępcy zapewniły analitykom pracę.

Sekretarz generalny Jens Stoltenberg, który niedawno objął swoje stanowisko, wystąpił w Niemieckiej Fundacji Marshalla w Brukseli. Według niego, NATO nie szuka konfrontacji z Rosją, i nikt 25 lat po upadku muru berlińskiego nie chce nowej zimnej wojny. Ponadto, jeśli wierzyć słowom Stoltenberga, sojusz jest spragniony współpracy z Rosją. Jednak Moskwa nie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom NATO. W związku z tym sojusz będzie musiał wzmocnić swoją obecność w Europie Wschodniej, „nie wysyłając tam znacznych sił wojskowych”. To, według sekretarza generalnego, będzie służyło „wzmocnieniu kolektywnej obrony państw NATO” – co zupełnie „nie koliduje z rozwojem stosunków z Rosją”.

Zastępca sekretarza generalnego NATO Aleksander Vershbow przemawiał z Seulu, z forum na rzecz wzmocnienia pokoju. Uważa on, że „swoimi lekkomyślnymi działaniami przeciwko Ukrainie i zastraszaniem swoich sąsiadów Rosja zboczyła z drogi współpracy, wybierając w to miejsce opór i agresję”. A celem NATO jest „zachęcenie Moskwy do odpowiedzialnego postępowania”, oświadczył Vershbow. Do czasu, aż to się nie stanie, Rosja powinna wiedzieć, że pozostanie w izolacji.

W obu wystąpieniach niemal każde kolejne zdanie stało w sprzeczności do poprzedniego. Mniej więcej zbliżone do prawdy są słowa Vershbowa o tym, że celem NATO jest wywarcie wpływu na Rosję. O tym, że sojusz w rzeczywistości zamienia się w antyrosyjski blok, mówił niedawno rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow.

Zamiast tego, aby zrobić z Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) normalną organizację, która rzeczywiście zapewniałaby bezpieczeństwo wszystkim, nasi zachodni koledzy zdecydowali się na drogę bezmyślnego i nieograniczonego rozszerzenia NATO. Wyraźnie informując nas, że prawne gwarancje bezpieczeństwa mogą uzyskać tylko ci, którzy wstąpią do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Odrzucono naszą propozycję zawarcia umowy o bezpieczeństwie, która dawałaby taką możliwość wszystkim państwom – zarówno członkom NATO, jak i członkom Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ), a także państwom neutralnym.

Sojusz w ostatnich latach naruszył jeśli nie wszystkie, to dużą część umów ze stroną rosyjską. W szczególności rozszerzał się na Wschód, chociaż obiecał Moskwie tego nie robić. Teraz informując o braku chęci do konfrontacji, natychmiast deklaruje jakieś prawa na Ukrainie, zauważa ekspert Rosyjskiego Instytutu Badań Strategicznych Siergiej Michajłow.

Zrozumiałe jest, że to zestaw zwrotów dyplomatycznych – o tym, że NATO nie dąży do konfrontacji z Rosją. W tym samym przemówieniu jeszcze bardziej sprzeczne jest stwierdzenie, że NATO nadal będzie wspierało euroatlantycki wybór Ukrainy i nie pozwoli Rosji zmienić bieg wydarzeń. Ostatecznie NATO ma prawo na terytorium krajów – swoich własnych członków – przemieszczać w jakiś sposób wojska. Jednak otwarte deklarowanie, że będzie angażować Ukrainę i przekształcać ją w nowy przyczółek, jest jawną konfrontacją.

Zachód stara się pokazać, że aktywność NATO jest podyktowana zagrożeniem pochodzącym jakimś sposobem ze strony Rosji w związku z kryzysem na Ukrainie. Jednak w rzeczywistości wszystkie plany zostały opracowane jeszcze przed przewrotem w Kijowie i podane do wiadomości na wrześniowym szczycie w Walii, jest przekonany kierownik Centrum Badań Obronnych Grigorij Tiszczenko.

Przyczyną był rzekomy kryzys na Ukrainie. Jednak te środki były przygotowane wcześniej. Przewiduje się utworzenie wspólnej grupy operacyjnej o podwyższonej gotowości w liczebności około 5 tysięcy osób. Zostanie ona rozlokowana w krajach bałtyckich. W tym planie znajduje się utworzenie wspólnych sił ekspedycyjnych zdolnych do prowadzenia szerokiej gamy operacji – liczebność grupy wynosi około 10 tysięcy osób. Planowane jest wzmocnienie sił morskich NATO, tworzenie nowych baz wojskowych.

Należy zauważyć, że Stoltenberg objął urząd nie tak dawno temu – być może dlatego wypowiada się dość wymijająco.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 28 do “NATO-Rosja: konfrontacja bez konfrontacji – czyli kurwy uczą moralności”

 1. JerzyS said

  Bardzo podoba mi się tytuł!
  -trudno prościej.i dokładniej

 2. lopek said

  Już Szwejk zauważych, że:
  te kurwy stają się nachalne i bezczelne.
  Teraz mamy w wypowiedzi dostojników NATO tylko potwierdzenie spostrzegawczości Szwejka.

 3. Sława said

  NATO, Zachód, kurwy, ale w rzeczywistości chodzi tylko i wyłącznie o parszywe żydostwo.

 4. JO said

  to nie sa Qurwy a Talmudzisci. Oni uzywaja w mowie dwuznacznosci a kabala zabrania im mowic wprost, ba ich wychowanie i wiara czyni ich psychopatami i to co mowia dwuznacznie dla nich jest NORMALNE i oni te mowe w pelni rozumieja.

  Pan sie wscieka Gajowy na ludzi, ktorzy sa chorzy i z racji choroby musza byc izolowani lub po prostu zabijani…

 5. zsuczony "JO" said

  ad: 4 do niejakiego „JO”

  Gościu i Ty się mienisz Katolem. Chciałbyś wszystkich chorych izolować i zabijać! Przecież ta Twoja katolska wiara nucza nie zabijaj, miłości do bliźniego! Szanuj bliźniego swego, jak siebie samego. Powinien cię śmieciu zbadać psychiatra. A jak ry.ja będziesz darł, jak zobaczysz gołą du.pę czy choćby piersi; zaraz będziesz się wyrywał jakie to psychiczne, nieobyczajne! Na miejscu gajowego dawno bym cię Ty czubie „JO” wywalił stąd na zbitą mo..rdę. Nic tu absolutnie nie wnosisz oprócz idiopatycznej papki. Tak o to wygląda miłość katola „JO”. Tfu holociarzu. Piszę być może za ostro, ale bulwersują mnie jego [JO] wypowiedzi; a takich tutaj jest dużo więcej.

  Zdecydowanie za ostro… JO ma bardzo wiele racji w tym, co pisze. Czasami tylko trochę brakuje mu umiaru.
  W każdym bądź razie wyraża poglądy we własnym imieniu, a nie reprezentuje Kościoła jako całości.
  Admin

 6. JO said

  ad.5. Kosciol przedsoborowy uznaje Kare pozbawienia Zycia i w tym kontekscie byla moja wypowiedz , ktora jest zrozumiala dla Kazdego Katolika Tradycyjnego. Pana bulwersowanie sie z powodu mojego wpisu jest bezpodstawne.

  Kara pozbawienia zycia przeciez jest rowniez w czasie prowadzenia Sprawiedliwej Wojny jaka widzimy na przykladzie Noworosji.

  Chyba NIKT nie watpi, ze jestesmy w stanie wojny. Nas Morduja a my mamy prawo sie bronic, w tym pozbawiajac zycia naszych oprawcow.

  Kościół posoborowy też dopuszcza karę śmierci, co bardzo zdziwi postępaków – admin

 7. MatkaPolka said

  NATO to taki Żydowski GOLEM –pięść pancerna -nienasycony POTWOR – służący swemu panu do podboju i kolonizacji – całkowitego podporządkowania podbitych krajów – surowców i narodów

  Pierwszą ofiarą po rozpadzie Układu Warszawskiego była Polska – transformacja, czyli rozkradanie.
  Potem były inne kraje. Opornych – takich jak Jugoslawia – to się bandycko bombarduje
  Dzisiejsza Ukraina – to eskalacja tej ŻYDOGERMAŃSKIEJ Agresji na Europe wschodnią – przy udziale okupacyjnego „rządu Polski”

  BANDYTA ZAWSZE TWIERDZI , ŻE ZOSTAŁ NAPADNIĘTY – i taka jest retoryka polityków NATO i wtórującym im żydo medii.

  Ideologia Permanentnej Rewolucji i sprawiedliwości społecznej (dla Żyda)– Lenina i Trockiego – zostala zastapiona ideologia Permanentnej Wojny w imie demokracji i wolności seksualnej homoseksualnego ŻYDA

  Następnym etapem ma być Rosja

  Co by powiedzieć o stopniu uzależnienia PRL – Rosja zawsze była czynnikiem stabilizacji regionu – gwarantem integralności terytorialnej. W systemie socjalistycznym – Polska została odbudowana po zniszczeniach dokonanych przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką

  Historia zatoczyła kolo – pod butem niemieckim Polska została rozkradziona – Polacy ponownie pracują dla niemieckiego pana

  Rosji Sowieckiej sama się unicestwiła i to bez jednego wystrzału z „Aurory” na wyraźne życzenie Międzynarodowego Żyda z Manhattanu .
  Michaił Pierestrojkowicz Gorbaczow dostał nawet –„domek” ranczo Paradiso w Kalifornii za wzorową robotę rozkładu mocarstwa . Jelcyn – następny agent Syjonizmu –dokonał przewrotu wojskowego w Rosji i podpisał umowę z Białorusią i Ukrainą o rozpadzie Związku Radzieckiego – zaledwie w 3 miesiące po zdobyciu urzędu Prezydenta Rosji

 8. MatkaPolka said

  Odpowiedź dla NATO – ” To mój kraj rodzinny ” (pieśń)

  Żeby Polska była Polską

 9. MatkaPolka said

  Symulacja Trzeciej Wojny Światowej

  15 lat Polski w NATO – III RP na straży anglosasko-żydowskich interesów

 10. JO said

  ad.5

  „….Ty się mienisz Katolem.”

  1. Ja dla Pana jestem „Pan” a nie „Ty”
  2. NIe mienie sie „Katolem” a Tradycyjnym Katolikiem Rzymskim – UNITA

  „Chciałbyś wszystkich chorych izolować i zabijać!”

  1. Pan chialby a nie „Chcialbys” – p.w
  2. Poza tym to Pan polemizuje z wlasnym zdaniem/wyobrazeniem…, bo to co Pan sugeruje nie pochodzi z moich ust ( klawiatury) 🙂

  ” Przecież ta Twoja katolska wiara nucza nie zabijaj, miłości do bliźniego! Szanuj bliźniego swego, jak siebie samego.”

  1. Nie Katolska a Wiara Rzymsko-Katolicka – p.w.
  2.Milosc to nie MNNNILOSC posoborowa a wlasnie „szanowanie blizniego jak siebie samego” – w Rozumieniu Milowania Blizniego jak siebie samego – chyba to mial Pan na mysli. Milosc to m.in odpowiedzialnosc. Odpowiedzialnosc nakazuje w szczegolnych wypadkach pozbawic czlowieka zycia ba nawet Katolik Ma Prawo dac sie Pozbawic wlasnego Zycia – w szczegolnych sytuacjach – wlasnie z POWODU MILOSCI

  reszty nie komentuje, bo to niewazny do komentowania BELKOT

 11. MatkaPolka said

  NATO szkoli 40 tysięczną armię do wojny z Rosją
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nato-szkoli-40-tysieczna-armie-wojny-rosja-2014-10

 12. Filo said

  Z widelcem po zupe.
  No a kiedy NATO zacznie szanowac suwerennosc Rosji, najwiekszego panstwa na swiecie??
  Juz w PRL-u o tym wiedzieli:

 13. Filo said

  5
  Zsuczony „JO”
  Powiem tak:

  Jo nie ma racji, ze nie sprecyzowal o jaka chorobe chodzi; socjopatia jest bardzo grozna.
  Ale tez rozumiem wkurwienie nawet tych dla ktorych slowo ‚dupa’ jest bluznierstwem.

  Ja jestem bardziej niz wkurwiony!
  A wkurwia mnie wlasna bezsilnosc wobec zbojow..
  NATO wymordowalo mi rodzine w bardzo suwerennym kraju. Nikt tych ludozercow i zlodzieji ropy i diamentow tam nie zapraszal.
  W ogole nikt NATO NIGDZIE nie zaprasza.
  I nikt ich nie prosi o ich zasrana opinie.
  Pierwszy raz czytam, ze narody mozna nauczyc poszanowania suwerennosci metoda ludobojstwa.
  Kowboje robia to caly czas: Jeden z wielu przykladow: Wymordowali polowe ludnosci w Kambodzy, nagadali swiatu, ze to sam jeden dzikus wyksztalcony na Zachodzie potezny Pol Pot mocarny bez niczyjej pomocy dal rade i zaciukal 3 miliony cywilnych obywateli Kambodzy!
  No i jak ludozercy zalatwilili suwerennosc tego panstwa?
  Na czele rzadu postawili GENERALA od pana Pol Pota, ktory juz od ponad 30 lat tam rzadzi niepodzielnie. A kowboje okradaja ten piekny kraj, ktoremu odmowiono wszelkiej suwerennosci, godnosci i prawa do rozwoju.
  Przy nich Asad to singlowa muszka -owocowka na dupie wielkoluda..
  Rozne sa choroby.
  Najgorsza z chorob jest podzeganie do wojen i mordowania cywilow. Bo co to znaczy, ze ‚nauczyc szacunku moze tylko militarna sila Zachodu’? A kogo do tej pory takiego szacunku nauczyla? Hussejna i Irak? Caly Bliski Wschod i Ameryka Lacinska, pol Afryki na sama mysl o tych ‚naukach’ rzygaja na samo wspomnienie tych parszywych nauk.

 14. slowianin said

  Panie gajowy Marucha przecież skrót NATO mówi sam za siebie. N-ajwiększa A-rmia T-errorystów O-gólnoświatowych

 15. Franz said

  W 1981 służby specjalne PRL wydały książkę pt. „Judeopolonia. Nieznane karty historii PRL” . Jej autorem był płk wojskowej informacji Zdzisław Ciesiołkiewicz (pod jego nazwiskiem książka została wznowiona w 1989 przez wydawnictwo Unia Nowoczesnego Humanizmu Władysława Brulińskiego). Każdy Polak powinien zapoznać się z tą książką: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/Komplet.pdf

 16. Zerohero said

  Czytałem o jakiejś konferencji w USA. Prelegent mówił coś w rodzaju: w XXI wieku jeszcze żadne państwo nie napadło innego państwa… Poza Rosją! Zamiast gwizdów były…oklaski. Czy ci mikrocefale nie pamiętają o ataku na Irak, Afganistan, Libię, Syrię? Warto zwrócić uwagę na fakt, że na Ukrainę Rosją nie napadła (regularnymi siłami), a jej zaangażowanie wynika z rozpoczęcia rzezi rosyjskiej ludności Ukrainy oraz panoszenia się CIA w Kijowie.

  czyli odwrócenie obrazu o 180 stopni.

 17. Jacek said

  ad JO #4

  nie ma powodu aby pisac „Talmudysci” zamiast talmudysci, nie jest to ani nacja, ani rasa, ani religia. Chociaz za takie grupy chca byc uwazani talmudysci, uzywajacy falszywych ksyw: zydzi, semici, narod wybrany, starsi bracia, no i judaisci. To ostatnie sfromulowanie jest eufymistyczne (jak np. „zwiazek radziecki” zamiast zwiazek sowiecki) tzn judaisci = talmudysci, czyli judaizm= talmudyzm. Nie jest to religia, bo ten system wierzen (mantr wbijanych do glowy) sprowadza sie w koncu do dawania sobie licencji na wszelkie oszustwa i zbrodnie jakie im do glowy przyjda. Ciekawe jest wiec stwierdzenie Karola Wojtyly, ze kto spotyka Jezusa ten spotyka judaizm (= talmudyzm). Oczywiscie, w taki sam sposob jak Jezus go spotkal („wy chcecie mnie zabic” tak im wprost powiedzial) czego „oczywiscie” Karol Wojtyla „nie dopowiedzial”.

  ad Zsuczony #5

  Katolicyzm nie zabrania nikomu sie bronic. Zarowno kwarantanna (izolacja) jak i kara smierci (zabicie za kare, nie morderstwo) to sa uznane formy obrony przed smiertelnym niebezpieczenstwem. Tak wiec wywod teologiczny Zsuczonego jest nie tylko frazeologicznie powiedzmy problematyczny, ale jest zwyczajnie glupi. Wyglada na to, ze jest on w typowo posoborowy sposob talmudyczny.

 18. Romank said

  ad 16…to chyba na zebraniu Klubu Inteligencji Gazety Polskiej w Chicago”:-)) panie Zerohero…bo na zebraniach amerykanskich…ludzie dokladnie wiedza co mowia i dokladnie wiedza co sie dzieje..zwlaszcza ci co tam byli….
  Zadaja,,wszystkich chlopokow do domu…i zadnych wojenek z Rosja….naprawic gospodrke i podwyzka dla wszystkich.

 19. Agaton said

  //NATO-Rosja: konfrontacja bez konfrontacji//

  Międzynarodowa Stacja Kosmiczna
  BND[CIA] – KGB – CIA

  //Administracja prezydenta Busha planowała wstrzymać finansowanie stacji [tak dla jaj] po 2015, co skutkowałoby zdjęciem stacji z orbity na początku 2016. Planom tym przeciwstawiła się administracja prezydenta Obamy, która przedłużyła finansowanie do 2020 roku[2], a potencjalnie nawet do 2028[3].//

  Od końca II wojny światowej wpółpraca mm tzw kapitalizmem żydowskim, a komunizmem sowieckim, [obecnie zwanym rosyjskim*] trwała i trwa nieprzerwanie, mimo pozornych wojenek [Korea, Wietnam, Kuba], porowadząc do rozpanoszenia się różnej maści komunizmu.

  [*dla Dugina naród to wymysł kapitalistyczny]

 20. Jacek said

  ad Matka Polka #9

  dobra dyskusja.

 21. Anteas said

  Jak widać w „a my NA TO” obowiązują inne niż w normalnych armiach wymagania względem oficerów. W NATO im kto głupszy tym wyższy ma stopień i bardziej odpowiedzialne stanowisko.

  Natomiast w normalnym kraju i normalnej armii takich idiotów to by zamknięto w przytułku dla obłąkanych.

 22. Jacek said

  ad Anteas

  niestety Polska to obecnie taki przytulek, jako skladowa czesc nato (no i na co nam przyszlo – nato nam przyszlo). „Dolaczamy” do „przodujacych demokracji zachodnicch”.

 23. Filo said

  To co NATO gada o Rosji to jest o dupe rozbic.
  No bo jak mozna wytlumaczyc ostatni wybuch amerykanskiej rakiety Antares , ktora miala dowiezc papu i pic astronautom w kosmosie.?
  Rakieta sie rozmazala zaraz po wystartowaniu, szlag trafil cala spyze i rakiete razem z wyrzutnia.
  I co zrobili Rosjanie?
  Natentychmiast wyslali swoja rakiete z pomoca humanitarna w kosmos.
  Zanim NATO zdazylo domagac sie kontroli tej ruskiej rakiety czy przypadkiem nie rozwozi broni.
  Rogozin mial racje, ze Jankesi beda teraz wypuszczac rakiety z trampoliny.
  ALe Niemcy podali taki sliczny dodatek do tej wlasciwie tragedii.
  Kadlub tej rakiety byl przywleczony z Ukrainy i zbudowany byl jeszcze za Sowietow. Podobno Amerykanie maja w zapasie jeszcze kilka takich rakiet.
  Chodzi o to, ze koszt budowy obudowania rakiety jest dosc wysoki i zeby zaoszczedzic dudkow to ktos na Ukrainie zrobil dobry intyeres: opchnal Amerykanom stare kadluby z sowieckich rakiet. A moze Hamerykany same sobie wypozyczyly sprzet?. (Bedzie pretekst zeby wrobic w to Putina)
  Na razie nie wiadomo co bylo przyczyna katastrofy, ktora zniszczyla cala wlasciwie wyrzutnie i kupe sprzetu.
  Jedno jest pewne.
  – Pani Ewa Stankiewicz przy pomocy GW znajdzie winnego katastrofy
  – Ruskie walonki sa duzo lepsze od amerykanskich rakiet, bo sa przydatne i niezawodne.

  Wybuch amerykanskiej rakiety- taksowki dostawczej :

  http://www.bbc.com/news/world-us-canada-29812139

  Rosjanie gotowi dostarczyc pomoc humanitarna w kosmos (wlasciwie juz dostarczyli)

  http://www.intellihub.com/russia-ready-deliver-us-supplies-iss-antares-rocket-explodes/

  .

 24. Jerzy said

  Poseł – prace niewymagające kwalifikacji,

  a Sejm Zakładem Pracy Chronionej

  Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym
  Upośledzenie umysłowe znaczne
  ICD-10 F72
  Pogranicze funkcjonowania intelektualnego
  DSM-IV V62.89

  Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne,
  dawniej idiotyzm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego. Osoby te mogą opanować samoobsługę, przy stałej opiece mogą wyuczyć się czynności domowych, ale nie są zdolne do wyuczenia zawodu. Mogą podejmować prace niewymagające kwalifikacji.

  IQ w skali Wechslera: 20 – 34.

  Niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym
  Upośledzenie umysłowe umiarkowane
  ICD-10 F71
  Pogranicze funkcjonowania intelektualnego
  DSM-IV V62.89

  Niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym (upośledzenie umysłowe umiarkowane,
  dawniej imbecylizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – funkcjonowanie intelektualne dorosłego człowieka na poziomie 9. roku życia. W okresie przedszkolnym istnieją trudności z nabywaniem reguł społecznych (lojalność, współdziałanie), a także niezręczność fizyczna, powolny rozwój motoryczny. Poza tym do 9. roku życia rozwój jest prawidłowy.

  Osoby takie mogą nabywać umiejętności samoobsługowe,
  nie gubią się w dobrze znanym terenie,
  mogą pracować w zakładach pracy chronionej.
  Nie powinny zakładać rodzin.

  A SEJM

  Sejm Zakładem Pracy Chronionej

 25. Bebebe said

  Do pana anty- jo…nasza religia nie uczy nie zabijać i nie karać.Przpomnę…jeśli obrazi cię oko, wydłubać je.Jeśli obrazi cię ręka, odrąb ją.
  natomiast parę tygodni temu była super ciekawa interpretacja nastawiania policzka.Pamiętacie?
  nie chodzi o pokorne znoszenie zgorszenia i obrazy. w Rzymie niewolników pan trzaskał po pysku prawą dłonią, czyli walił w lewe policho. Więcej nasz Pan, Jezus, uczył nadstawiać prawy policzek aby pokazać, żeśmy gotowi do walki i żeśmy nie pokorni niewolnicy.
  (To któryś z Gajówkowiczów zinterpretował ewangelię na podstawie niuansów j.greckiego)
  Przepraszam, nie podaję linka.Pamięć mam taką, że jak coś przeczytam, to pamiętam po wielu latach, nawet verbatim, ale źródła szukać mi się nie chce.
  A pana Jo niech Bóg w zdrowiu utrzymuje, aby często nam się pojawiał tu w Gajówce! i dosadnie skomentował to! co my subtelne kobietki myślimy! a powiedxieć czasem się na głos wstydzimy…

 26. ALI BABA said

  ad 3…”chodzi tylko i wyłącznie o parszywe żydostwo…” TO TYLKO CZĘŚCIOWA PRAWDA.!!! .chodzi o wszystkich, którym w ryj plują, a oni mówią, że deszcz pada..Chodzi o tych, co głupa palą i prawdy nie widzą, co mówią nas to nie dotyczy, którzy łby chowają w piasek lub nie chcą zrozumieć rzeczywistości, lub jej rzeczywiście nie rozumieją.!! PS FAKT AUTENTYCZNY…do Trockiego jakaś bogata Rosjanka rzekła : Tow. Trocki mnie rewolucja nie interesuje..A on jej na to, ALE REWOLUCJA ZAINTERESUJE SIĘ PANIĄ…

 27. rad nierad said

  Ad admin: [I to mówi sojusz znany właśnie z bandyckich napaści na inne kraje, nie dbający nawet o formalne wypowiedzenie wojny – admin]

  To nie napasci, tylko wprowadzanie demokracji. Kolejne kraje juz czekaja niecierpliwie na swoja kolej!

 28. Siggi said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: