Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Karmił bezdomnych na Florydzie – grozi mu 60 dni aresztu i grzywna

Posted by Marucha w dniu 2014-11-07 (Piątek)

90 – letniemu weteranowi wojennemu Arnoldowi Abbottowi z Florydy grozi 60 dni aresztu i grzywna w wysokości 500 dol. za karmienie bezdomnych w mieście Fort Lauderdale.

Niedawno rada miasta Fort Lauderdale przyjęła uchwałę określającą dokładnie gdzie i w jaki sposób można zapewnić jedzenie bezdomnym. Podobne uchwały przyjęło jeszcze 12 innych miast w USA.

Prawo zabrania równoczesnego karmienia bezdomnych w kilku miejscach znajdujących się zaledwie 250 m od siebie. By móc im dostarczać żywność trzeba wystarać się o specjalne pozwolenie od właściciela ziemi lub posesji, na której się tego dokonuje. Karmiący musi także postarać się o przenośne toalety. Żywności nie można rozdawać w odległości mniejszej niż 250 metrów od posesji mieszkalnych.

Abbotta wraz z dwoma lokalnymi duchownymi oskarżono w niedzielę za naruszenie przepisów uchwały miasta, drastycznie ograniczającej możliwość rozdawania żywności osobom bezdomnym. W Fort Lauderdale bezdomni, których jest około 10 tys., stanowią poważny problem. Arnold Abbot prowadzi tymczasem organizację charytatywną Pomoc Bliźniemu. Założył ją 23 lata temu po śmierci swojej żony.

Abbot od dawna toczy batalie z miejskimi urzędnikami w sądach. Utrudniają mu oni świadczenie pomocy dla bezdomnych. Urzędnicy przekonują, że syci bezdomni wcale nie szukają pomocy, by zmienić swoje położenie. Dopuszczają się także licznych przestępstw i śmiecą. Abbot przekonuje jednak, że obowiązkiem miasta jest zapewnienia bezdomnym przenośnych toalet.

Wezwanie do sądu za naruszenie uchwały poza Abbotem dostali także duchowni Dwayne Abbot i Mark Sims. Zgodnie z uchwałą miasta, duchowni nie mogą dokarmiać bezdomnych nawet na terenie posesji należącej do świątyni, jeśli nie ma tam zapewnionych odpowiednich warunków sanitarnych, określonych w uchwale. Abbot poza rozdawaniem jedzenia uczy bezdomnych także gotowania.

Źródło: foxnews.com, AS.
http://www.pch24.pl

W lucyferiańskim świecie chrześcijańska pomoc bliźniemu jest przestępstwem. Niedługo będą karać za przeprowadzenie staruszki przez ulicę.
Zob. też http://www.npr.org/blogs/thesalt/2014/11/06/362019133/florida-activists-arrested-for-serving-food-to-homeless
Admin

Komentarzy 12 to “Karmił bezdomnych na Florydzie – grozi mu 60 dni aresztu i grzywna”

 1. hawo said

  po prostu haraczu biurwom nie oplacil …

 2. rafal z said

  tu nie chodzi o haracz…. lecz o przeprogramowanie ludzkiej mentalności. Inżynieria społeczna ukierunkowana na zatomizowanie KAŻDEJ wspólnoty i wyrugowanie każdego działania, które mogłoby ów wspólnotę odbudować

 3. ALI BABA said

  ad 2″tu nie chodzi o haracz…. lecz o przeprogramowanie ludzkiej mentalności … A PEWNIE ŻE TAK..!! TU JEST PIES POGRZEBANY..!!

 4. lopek said

  Tak – tutaj chodzi o wyzucie człowieka z człowieczeństwa o więc tak naprawdę, przybliżenie go do zwierzęcia.

 5. mgrabas said

 6. Jacek said

  Witajcie w talmudlandzie

  jezeli chodzi o karmienie gojow to obowiazuja kary jak w zoo za postronne karmienie zwierzat.

 7. marta15 said

  w lucyferianskim globalnym NewWorldOrder ludzie beda karani za kazdy akt czlowieczenstwa, a nagradzani za kazdy akt skuuurwysynstwa.

 8. marta15 said

  14 letni chlopiez zostal powalony na ziemie przez policajera broniacego globanej mafi za to, ze nie zdjal rozanca ,
  ktory mial na sobie. Agent mafii globalnej kazal chlopakowi zdjac rozaniec, a gdy ten odwaznie odmowil, psychopatyczny szubrawiec w mundurze powalil go na ziemie, zakul w kajadnki i zaaresztowal.
  Pytanie, czy ten psychopata tak samo by zaareagowal gdyby ten chlopiec mial na sobie tzw. gwiazde Dawida lub pentagram ??

  Amarillo, TX – Local mother claims an officer used excessive force on her middle schooler at a football game.

  „…14-year-old Jacob Herrera attended Sam Houston middle school’s Wednesday night football game. Herrera wore a rosary outside of his clothes when officer Corporal Wilson asked him to remove it.

  Marivell Chavez, a witness, says she was at the game Wednesday night and claimed while Herrera was being held to the ground, he yelled, “call my mom” and “I can’t breathe.”

  “You know he handcuffed him and then crossed him across the street right there and slammed him again and he repeatedly slammed the child on the floor,” says Chavez

  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/student-wearing-rosary-gets-arrested/#.VFqb_zTF-2Y

 9. Plausi said

  To nie są żarty

  „By móc im dostarczać żywność trzeba wystarać się o specjalne pozwolenie od właściciela ziemi lub posesji, na której się tego dokonuje. ”
  Te bandy chcą nawet odruchy człowieczeństwa objąć kontroli banków, że jeśli chcesz innemu człowiekowi pomóc, to musisz stworzyć odpowiednią infrastrukturę, wziąć w tym celu kredyt w banku, aby ach szulerzy pieniądza, a właściwie fałszerze też mieli coś z tego. Każdy bankier w obecnym systemie bankowych spełnia wymagania definicji przestępcy. a bank organizacji przestępczej.

  To zjawisko można też nazwać „wspólnotą rozbójniczą”, nie pozostają żadne wątpliwości, że te kanibale sami urządzili swoim wspólnikom tzw. „holokaust”. Z tego względu zabronili też zbrodniarze badania w kodeksie karnym: „kłamstwo oświęcimskie”, bo szybko by wylazły na wierz powiązania syjonistów z nazistami, w końcu był to niezły geszeft, skoro tylko ze Szwajcarii wydusili 2 miliardy SFr.

  O tym, że przy okazji „starsi bracia” naszego kochanego papieża
  chcą zdławić wszelkie odruchy chrześcijańskie, rozumie się samo przez się, por. mgrabas , 5.
  Z Watykanu nie mamy co oczekiwać innej postawy, Watykan ma dla pospólstwa jedynie imprezy rozrywkowe na placu przed bazyliką, tam może tłuszcza wyć „santo subito”.

  „Żywności nie można rozdawać w odległości mniejszej niż 250 metrów od posesji mieszkalnych. „, aby nie zatrważać mieszkańców wizją jaka ich czeka pod takim talmudycznym przywództwem.

  To nie są od dawna żarty, żydowskie szwadrony przystępują do generalnej rozprawy z Polakami i jeśli Polacy się nie opamiętają i nazwą zbrodniarzy po imieniu, to nie powinni mieć zbyt wiele złudzeń, co do przyszłości i przyszłości ich potomstwa.

 10. Re: Artykul…
  Monopol na karmienie „zwierzat” (w ludzkiej skorze) maja zydzi jak np: j.p.morgan (lichwiarz od hipotek w USA i Kanadzie)…poprzez swoja siec „marketow” przyjmujac tzw., „talony” (kartki) zywnosciowe wydawane przez „bialy kneset” dla bezrobotnych i bezdomnych Amerykanow w liczbie przewyzszajacej 115 milonow…a uprawnionych do korzystania z zydowskiego „przywileju” jest ok. 30 milionow Amerykanow (bo reszta „wypadla” ze statystyk…)…
  ======================
  jasiek z toronto

 11. Filo said

  Dziadek powiedzial, ze sie nie boi wiezienia.
  Ale zastanawiam sie czy go wsadza, bo moze byc awantura.

 12. Filo said

  Zyjemy w swiecie wielkich kontrastow i potrzeb:
  USA wydaje LEGALNIE cztery miliardy dolarow na zasrana elekcje coraz to glupszych idiotow, ale karmienie bezdomnych jest NIELEGALNE!

  http://whatreallyhappened.com/node/365683

Sorry, the comment form is closed at this time.