Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wspólnota rozbójnicza walczy z Polską

Posted by Marucha w dniu 2014-11-07 (Piątek)

Szanowni Państwo!

Pierwsza dekada listopada znakomicie pokazuje, że tradycyjny, tysiącletni naród polski musi dzielić terytorium państwowe z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą, odziedziczoną po komunie. Żeby bowiem mówić o jednym narodzie, musi on pielęgnować przynajmniej jakiś jeden wspólny ideał.

Od roku 1944, kiedy to Sowieci zainstalowali w Polsce swoją agenturę, z narodu polskiego wypączkowała wspomniana wspólnota rozbójnicza, pomagająca im w ujarzmieniu narodu polskiego.

Ciekawe, czy ten wątek zostanie kiedyś wyeksponowany w Muzeum Historii Żydów Polskich – a powinien, bo chyba nigdy w historii Żydzi, którzy w tej polskojęzycznej wspólnocie rozbójniczej stanowili rodzaj „partii wewnętrznej”, nie mieli w Polsce tak dobrego fartu, jak w czasach stalinowskich, kiedy to awansowali do roli szlachty mniej wartościowego narodu tubylczego.

I nie mówię nawet o takim Jakubie Bermanie, który mógłby zostać patronem wspomnianego Muzeum, czy o Hilarym Mincu lub Romanie Zambrowskim – którym Stalin powierzył misję tresowania narodu polskiego do komunizmu, tylko o tysiącach funkcjonariuszy aparatu terroru, aparatu partyjnego i administracyjnego. Każdy z nich w czasach stalinowskich mocniej lub słabiej przyłożył rękę do zbrodni, dzięki czemu awansował zarówno w pozycji społecznej, jak i materialnej.

I oto 8 listopada przedstawiciele już trzeciego pokolenia tej wspólnoty rozbójniczej będą manifestować w Warszawie – tym razem w kostiumie „antyfaszystów” i przeciwko „nacjonalizmowi”. Nacjonaliści bowiem twierdzą, że Polska powinna być dla Polaków – z czym najwyraźniej trzecia generacja polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej pogodzić się nie może. Najwyraźniej uważa ona, że Polska nie jest dla Polaków – co oczywiście zmusza do postawienia pytania – a w takim razie – dla kogo?

Wyraźna odpowiedź na razie jeszcze nie pada – bo widocznie animatorzy i protektorzy rozbójniczej młodzieżówki nie chcą Polaków przedwcześnie płoszyć – ale kiedy przyjdzie czas, to wszystko zostanie nam objawione.

Warto przypomnieć, że wspomniana, polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza już raz wystąpiła zbrojnie przeciwko niepodległościowym aspiracjom narodu polskiego. Mam oczywiście na myśli stan wojenny w grudniu 1981 roku – ale ten precedens zawsze może się powtórzyć – o czym świadczy choćby podpisana 24 stycznia br. przez prezydenta Komorowskiego ustawa o tzw. „bratniej pomocy”, a więc o uczestnictwie obcych formacji zbrojnych w tłumieniu rozruchów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Manifestacja 8 listopada organizowana jest w przeddzień rocznicy Kryształowej Nocy w Niemczech, kiedy to hitlerowcy dokonali pogromu tamtejszych Żydów. Urządzanie z tej okazji antyfaszystowskiej manifestacji akurat w Warszawie stwarza wrażenie, że Polska w jakiś sposób jest z tamtym pogromem związana, a poza tym – że w naszym kraju dzieje się coś niepokojącego i groźnego, czemu należy położyć kres.

To wrażenie i ta sugestia wychodzi naprzeciw dwóm skoordynowanym politykom historycznym: niemieckiej i żydowskiej. Celem niemieckiej polityki historycznej jest stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, zaś celem żydowskiej polityki historycznej jest przerzucanie tej odpowiedzialności na winowajcę zastępczego, na którego najwyraźniej została wytypowana Polska. Tylko bowiem przerzucenie odpowiedzialności na winowajcę zastępczego umożliwia kontynuowanie materialnego eksploatowania holokaustu. Z tych powodów obydwie polityki historyczne nie tylko są ze sobą ściśle skoordynowane, ale będąca ich następstwem propaganda sufluje światu wizerunek Polaków, jako narodu zbrodniarzy, wobec których powinno się zastosować intensywna pedagogikę wstydu.

Uczestnicy warszawskiej manifestacji 8 listopada nie tylko wychodzą naprzeciw tej propagandzie, ale w dodatku wystawiają jej certyfikat wiarygodności. Czy robią to świadomie, czy z głupoty – to nie jest takie ważne, bo w polityce skutki liczą się bardziej niż intencje. Celem zaś tej propagandy jest przekonanie opinii międzynarodowej, że Polaków nie można zostawić samopas, że trzeba roztoczyć nad mini kuratelę starszych i mądrzejszych, bo w przeciwnym razie ZNOWU zrobią coś okropnego.

Ta propagandowa formuła, podobna zresztą do tej, która w wieku XVIII miała stanowić pozór moralnego uzasadnienia rozbiorów Polski, dzisiaj też służy w charakterze pozoru moralnego uzasadnienia dla scenariusza rozbiorowego. Okazuje się, że trzecie pokolenie polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej kontynuuje dzieło swoich ojców i dziadków z ta różnicą, że dzisiaj wysługują się komu innemu.

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Muzeum Historii Żydów Polskich im. Jakuba Bermana… bardzo mi się ta propozycja podoba!
Admin

Komentarzy 69 to “Wspólnota rozbójnicza walczy z Polską”

 1. No nie! Skad ten pomysl, ze Narod Polski ma tysiac lat????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  Widze w tekscie Pana M. skutki komunistycznej propagandy, ktora co prawda swiadomie pan Redaktor odrzuca, ale podswiadomosc pracuje niezaleznie u kazdego jak wiadomo. Tysiac lat dla narodu, to jak wiek dzieciecy dla czlowieka. Z takim zyciorysem nie mozna mowic o doswiadczeniu i dojrzalosci nacji w skali swiata. Wedlug najnowszych ustalen my Polacy liczymy sobie co najmniej 7500 lat, ale to dopiero poczatek badan, bo okazuje sie, ze danych jest wiecej niz nasi stereotypujacy badacze przewidywali.
  Kazda szanujaca sie wieksza grupa etniczna na tej planecie nalicza sobie co najmniej 4500 lat, czyli od ostatniego Konca Swiata, ktory byl Potopem, a jest wiele takich, jak np. Indianie Hopi w Ameryce, ktore z duma twierdza, ze przezyly nie jeden potop, ale co najmniej dwa, wiec licza sobie minimum 10000 lat. I taka jest norma wszedzie. Wiec dlaczego nam Polakom kaza wystepowac w historii tylko tysiac lat, skoro wszystkie wroble na dachach cwierkaja, ze jestesmy najstarsza kultura na tej planecie? Jakem Polak, wypraszam sobie, a niepoinformowanych zapraszam do googlowania z uzywaniem logicznego (to akurat warunek konieczny) myslenia.

 2. Jack Ravenno said

  Bardzo dobry artykuł. S.Michalkiewicz wieszczy kolejny rozbiór Polski ale ja mam wrażenie, że to już się dokonało.

  A nazwa: Muzeum Historii Żydów Polskich im. Jakuba Bermana jest adekwatna do poziomu całego „przedsięwzięcia”

 3. Krzysztof P said

  Gdzie tylko mogę poprawiam p. Michalkiewicza.
  Nie żadni starsi i madrzejsi? Owszem beszczelniejsi, cwańsi, uzurpatorzy wszechwiedzy itd. Oczywiście p. Michalkiewicz wzioł ów cytat z JP II, ale czy należy bez końca powielać k ł a m s t w a ?
  P. Michalkiewicz ma kiepełę iscie żymską ! Przyjeło się jego sformułowanie ” młodzi, wyksztalceni z wielkich miast ” – jako synonim durnoty polityczno społecznej. OBY przyjoł sie także w opinii publicznej – ten PATRON – Muzeum Historii Zydowin Polskich..!!!

 4. wi42 said

  #2 K
  „starsi i madrzejsi?” – czy nie widzi Pan w tym celowej ironii Michałkiewicza?

 5. Griszka said

  @1
  Niestety Michalkiewicz może opublikować takie felietony jedynie na swojej autorskiej stronie. Na wspomnienie o żydokomunie i składzie narodowościowym w aparacie bezpieczeństwa wszelkiej maści pisiactwo dostaje białej gorączki. Oni nigdy nie przedrukowywaliby takich rewelacji u siebie.

 6. Romank said

  Drogi panie Stanislawie…doskonale..ino 25 lat za pozno….a prosilismy….uschlego nie da sie podlac…mozna ino olac…z zalu.

 7. Nestor66 said

  Myślę że chodzi tu też o interesy Rosji, którą przedstawia się za zwycięzcę nad hitlerowskimi Niemcami.
  Polskie i żydowskie ofiary lat sojuszu Stalina z Hitlerem mają zostać zapomniane, bo Żydzi mają teraz ważniejsze interesy na Ukrainie i w Rosji. Biznes is biznes!

 8. Nemo said

  @6 Romank

  Ach ten Michałkiewicz, jak zwykle nawalił. Tylko tak się zastanawiam czemu pan, panie Romanie milczał, przez te ostatnie 25 lat? Wiedział a nie powiedział. Ładnie to tak?
  http://pokazywarka.pl/4laiwp/#zdjecie13394128

 9. ad 6.
  Panie Romanie – nie bylbym Polakiem, gdybym nie byl „madry po szkodzie”!:)
  I bynajmniej nie wstydze sie tego:) Rowniez i to swiadczy dobitnie o moim Statusie. PRAWDA powiada – ‚lepiej pozno niz wcale’, a pokim smiertelny, cala WIEDZA nie jest mi dana. To takie trywialne, ze dla wielu niemozliwe do pojecia – sa zbyt skomplikowani intelektalnie:)
  Ale to z czasem mozna tez zrozumiec, bowiem to tylko jeden poglad – sa filozofie, ktore tlumacza, ze NIGDY NIE JEST ZA POZNO, a juz na pewnym poziomie swiadomosci (nazwijmy ja SWIADOMOSCIA), czas przestaje byc istotny, jakby nie istnial, I to samo z przestrzenia.
  Trzymajmy sie wiec tego jednego: PRAWDA mowi, ze jestesmy z pochodzenia NIEBIANAMI, bo tak mamy „w papierach” od zarania dziejow ludzkosci na tej planecie mowiono na nas najprzerozniej – Paljaki, Polacy, Balochy, Polanie, Palanie, Palestyny, czyli Filistyny, Borusy, Boraty, Bryty, Prusy, Poi (protoplasci Hellenow wg Arytotelesa) czyli Boje i Woje, co lacinnicy skopiowali jako Bohemi i Bohi, Partowie, Spartanie (bo ‚Isz Party’ my tam przyszli!), a Partowie to Persy i Faryzy, Faruwasi, czyli Fruwasie (nazwa symbolu Zoroastrianizmu Perskiego, ten latajacy wehikul, z malym wystajacym podwoziem, w ktorego otwartej kabince stoi rosly facet i blogloslawi maly czarny tlum A Hura Mazda, czyli doslownie, Ten Gorujacy Master, Pan Najwyzszy, po ichniemu), ale rowniez Faraony, Bramini, itd itp w tysiacu mowach i zargonach przez wszystkie epoki oznacza wszedzie jedno i to samo – NIEBIANIE!
  A NIEBIANIE, to Ci, Ktorzy sa najblizej PRAWDY ze wszystkich istot, bowiem zawsze i wszedzie zawziecie JA studiuja, a studia te to ich glowne zajecie w calym zyciu, a dlatego sa, i BEDA JUZ NIEDLUGO!, i tacy, ktorzy osiagali i osiagneli fizyczna niesmiertelnosc.
  Poszukiwanie PRAWDY jest wiec remedium na kazda bzdure, na jaka napotykamy nieustannie zaraz po urodzeniu sie, wiec nie ma sie co zastanawiac – pozno to czy wczesnie, dobrze to czy zle – i tak niczym innym NIEBIANIE NIE ZAJMUJA SIE W SWEJ EGZYSTENCJI, jaka by Ona nie byla.
  A mozna to testowac!:) Jakem Polak = NIEBIANIN, po prostu WIEM kto tu na tej planecie tak na PRAWDE rzadzil i rzadzi, a na samym koncu Jest ZWYCIEZCA, tutaj i nie tylko. Nikt inny, tylko i wylacznie, zawsze i niezmiennie PRAWDZIWI NIEBIANIE.
  HAL LELUJA!:)
  NAMASTE.

 10. Marek said

  Pan Michałkiewicz wzbudza u mnie czasami mieszane uczucia, ale muszę przyznać, że wiele jego tekstów jest naprawdę odważnych i precyzyjnie diagnozujących rzeczywistość, w tym ową mafię polskojęzyczną, żydowskich pasożytów i pogromców narodu polskiego.
  Panie Stanisławie, dziękuję.

 11. Romank said

  Panie Nemo: zagladnij pan tu:
  https://search.yahoo.com/search?p=Spotwarzona+Przeszlosc&ei=UTF-8&fr=moz35

  wybierz pan ktopra chcesz stronice..i rzuc okiem na date….na pierwszej stronie…
  A teraz pochwal sie pan cos pan zrobil????zeby bylo ladnie…..

 12. Romank said

  Panie Stanslawie ja przeczytalem wszystko co pan pisze i z duzym szacunkiem doceniam.
  Pamietam tez o bardzo milym malzenstwie Rosjan…Mikolaju i Swietlanie Lewaszowych..juz niestety obydwoje Sw Pamieci…,.,.paru innych…znam Osmaganicia z Houston i jego przygody..I zastanawiam sie skad bierze sie dziwne rownanie matematyczne odwroconej proporcji:
  IM glebiej siegniesz w stecz..tym krotsza twoja przyszlosc.
  Pan zajmuje sie matematyka….

 13. Nemo said

  @11 RomanK

  To nie można było tak od razu, panie Roman? Tylko się trzeba czepiać dobrego publicysty? Zamiast od dawna uświadamiać jego i nas? Imponujące, przyznaję, tylko czemu dopiero teraz, hę? Czekał pan na dobry moment? Takie wejście smoka, co? Imponujące, przyznaję. Ale to co napisałem powyżej podtrzymuję, bo nie cierpię jak ktoś pozuje na skąpego mędrca. Zamiast siedzieć w tej loży szyderców, mógłby pan wnieść coś wartościowego na to zacne forum.
  A chwalić się nie mam zamiaru, bo nie lubię. Czyny same wypłyną.

 14. Boydar said

  @ Pan Grisza

  „… Oni nigdy nie przedrukowywaliby takich rewelacji u siebie …”

  Jeszcze się Pan zdziwi. Kiedy nastanie okoliczność, przedrukują, ba, przysięgną, że ich matka była wielbłądzicą. Talmud tego nie wzbrania.

 15. Marcin said

  Ad 1
  Chodziło mu raczej o 1000 lat polskiej państwowości.

  „Celem zaś tej propagandy jest przekonanie opinii międzynarodowej, że Polaków nie można zostawić samopas, że trzeba roztoczyć nad mini kuratelę starszych i mądrzejszych, bo w przeciwnym razie ZNOWU zrobią coś okropnego.”

  Ale Polacy już od co najmniej 60 lat są pod tą kuratelą.

  .

 16. Mordka Rosenzweig said

  re 5, 6, 8, 9

  Ja pan Mordka tak czyta te wypowiedzi, za a nawet pszeciw, najukochanszy pan Michalkiewicz.

  Pani Lusia Oginska powiedziala kiedys cala prawda o pan Michalkiewicz, sze wywala z hukiem drzwi kture sa od dawna otwarte. Zostala za to zbanowana z Wirtualna Polonia, ktura wielbila pan Michalkiewicz.

  Ja pan Mordka chce ruwniesz powiedziec, sze te czlowieki, kture tak sie zachwycaja pan Michalkiewicz oczywiscie musza byc bardzo mlode bo nie czytaly jego artykuly z pszed jakies 15 lat, kiedy wchodzil w d… nasza rasa i pisal jawnie pszeciw Polsza.

  Ale cusz, czasy sie zmieniaja i pan Michalkiewicz ruwniesz, czyli „Panta rhei” jak muwi nasza rasa.

  Znikly ruwniesz wszystkie anty-Polsza artykuly napisane pszez pan Michalkiewicz.

  Byl kiedys boszyszczem polskich durni, a teraz jest boszyszczem dla te czlowieki, kture mysla sze pan Michalkiewicz jusz wystapil z szereguw masonskich i stal sie pan Polak.

  Ja pan Mordka chce tutaj tesz zacytowac swuj pszyjaciel pan Baron Srul, ktury powiedzial sze tylko nasza rasa ma pamiec zbiorowa, a goje jak to goje, czytaja pan Michalkiewicz.

 17. Krzysztof P said

  No, ja chyba zaczne bardziej wnikliwie czytywać naszego p. Mordkę? A p. Marek #10, co na to?

 18. Romank said

  Zmiluj sie pan panie Nemo..to wisi juz od 1996 roku….spotykam cale fragenty w wielu pracach…zacnyc naukowacow i publicystow….ale rzadko, kto spodaje zrodla:-)))
  A wtedy jeszcze Internetu nie bylo…trzeba bylo dotrzec do zrodel na piechote i za swoje..
  podalem cala mase literatury… o ktorej nikt nie wiedzial.i nei powolywal sie wczesniej….do ktorych trudno bylo dotrzec…przypisy sa tam najwazniejsze.
  Na tym zacnym Forum pan dlugo?????
  Na sile karmilem tylko indyki…i tylko do czasu..dopuki nie zobaczylem, ze ksiadz-0 ktory je kupowal nie musi byc tak gruby..to i indyk tez nie….
  A co pan lubi….niech pan opowie zonie….bo pan jakos …. nie wszystko lubi:-)))

 19. Romank said

  No coz panei Mordka szanowny,,kazy orze- jak moze..pani Lusia powtorzyla za swoim znajomym…i patrz pan…i spotkalo ja to samo co ….znajomego:-))))

 20. Marek said

  Marek na to, że tekst Michałkiewicza u góry jest całkiem, całkiem dobry. i nie tylko ten.
  A że nie wszystkie, to nie moja wina.

 21. Miet said

  Re.15.
  Oczywiście, że Michałkiewiczowi chodziło o Naród Polski zorganizowany w polską państwowość. Dziwię się, że niektórzy mądrale tego nie zauważyli (albo nie chcieli zauważyć).

  Re.16.
  Szanowny Pan Mordka, ja bardzo sobie cenie wszystko co Pan Mordka tak ładnie opowiada ale nie mogę pojąć dlaczego Pan Mordka odmawia Michałkiewiczowi możliwości zmiany poglądów jakie on miał 15 lat temu???
  Przychodzi mi na myśl takie porównanie: zakładam, że szanowny Pan Mordka kocha, szanuje i jest bardzo wierny Pani Salcie – ale gotów jestem się założyć, że wiele lat temu, kiedy Mordka jeszcze nie spotkał Pani Salcie, to nie jedną inną Salcie przeleciał albo kochał platonicznie.
  Czy to by znaczyło, że ta obecna wierność szanownego Pana Mordki, to jest fałszywa???

 22. Boydar said

  znalezione w otchłani

  – Heil !
  – Ależ co wy, fedfeblu, dajcie spocznij, czasy się zmieniły …
  – Czasy – tak, ale nie Pan, doktorze Mengele !

 23. Nemo said

  @16Mordka Rosenzweig

  Szanowny panie Mordka- tu nie chodzi o zachwyty nad red. Michałkiewiczem, tylko właśnie o te młode ludzie. One nie znają faktycznie jego tekstów sprzed piętnastu lat, ale czytając te obecnie pisane, mogą na tym jedynie skorzystać. Tym bardziej że Michałkiewicz to publicysta a nie kandydat na premiera.

  @18 Romank

  Z całym szacunkiem ale się nie zlituję panie Romanie, bo sprawa jest zbyt ważka. Że w sieci wisi? No właśnie- wisi a nawet zwisa i powiewa. Tylko kto tam jeszcze zagląda. Nie lepiej miast się pieklić na Michałkiewicza odkurzyć pióro i napisać ze swego punktu widzenia? Gajowy na pewno by zamieścił z pożytkiem dla potomnych.
  Napisałem powyżej że imponujące? Napisałem. A nawet sobie ściągnąłem i poczytam. Teksty źródłowe także sprawdzę. A jak bym chciał coś wykorzystać, to na pewno wpierw zapytam o pozwolenie.
  Na tym zacnym forum przebywam od dość dawna, ale do pańskiej mądrości życiowej jeszcze mi daleko, bo tak strzelę pi razy drzwi, że jest pan mniej więcej, w wieku mojego śp. Taty.
  I oczywiście, że nie wszystko lubię. Kto by tam każdemu dogodził. Na szczęście żonie nic mówić nie muszę, bo ona dobrze wie co preferuję, ale tutaj się nie wypowiem, bo to są sprawy intymne 😉

 24. Marucha said

  Re 23:
  Panie Nemo, pogódźmy się: naszymi środkami świata nie zmienimy i nie naprawimy. Jest skazany na śmierć w smrodzie gnijącego ścierwa oblezionego przez robactwo.

  Nie pomoże żaden artykuł, nawet jeśli gajowy go zamieścił u siebie (tak, jak zresztą było z artykułem p. Romana).

  Unych stać na zatopienie go milionami innych artykułów i klipów filmowych, na zakrzyczenie, zawrzeszczenie… przy oklaskach i śmiechu zdegenerowanej umysłowo i moralnie publiki.

  My tu tylko chcemy ocalić samych siebie – naszą godność, nasze zbawienie.
  Świata nie ocalimy.

 25. Boydar said

  Owszem, ocalimy.

  A konkretnie to Pan Bóg ocali, jak będzie widział, że ma dla kogo. Nas nie musi być 100%. Wystarczy dziesiąta część. Może mniej … … ocalę miasto …

 26. Marucha said

  Re 25:
  … jak będzie widział, że ma dla kogo… właśnie.

 27. Nemo said

  @24 Marucha

  „Panie Nemo, pogódźmy się: naszymi środkami świata nie zmienimy i nie naprawimy. Jest skazany na śmierć w smrodzie gnijącego ścierwa oblezionego przez robactwo. ”

  Może kiedyś panie Gajowy i ja się pogodzę. Ale jeszcze nie teraz. Przepraszam. Spróbujmy ocalić choć garstkę prócz siebie.

 28. Marucha said

  Re 27:
  Toteż właśnie to robimy.
  Choć nie wiem, po co.
  Czyż nie przyjemniej ginąć w nieświadomości, że się ginie i w jaki sposób się ginie?
  Ogół nie chce wiedzieć, kto im wyżera mózg.

  Chyba nie powinienem dzielić się z gajówkowiczami niektórymi swymi przemyśleniami.

 29. Nemo said

  @28 Marucha

  „Czyż nie przyjemniej ginąć w nieświadomości, że się ginie i w jaki sposób się ginie?”

  W istocie panie Gajowy, o wiele przyjemniej. I ja czasami łapię się na głupiej myśli, jak wygodnie mi się żyło w błogiej nieświadomości. Ale raz otwartych wrót prawdy nie da się ponownie zamknąć. A nawet gdyby się dało, to chyba bym nie skorzystał.

  „Chyba nie powinienem dzielić się z gajówkowiczami niektórymi swymi przemyśleniami.”

  Wręcz przeciwnie Szanowny Gospodarzu. Proszę to czynić jak najczęściej.

 30. Boydar said

  Panie Nemo.

  Nie wolno Panu utracić zaufania do Pana Gajowego i Jego woli walki. Gajowy Marucha to z urzędu stary prowokator i Swoimi wypowiedziami ma nas obowiązek testować. Taka Jego rola. A nasza – trwać. Czy oczekuje Pan, że Gajowy będzie nas głaskał i powtarzał ‚cacy, cacy’ ? Kopie nas w dupę i ma rację. Jemu wolno i tego od Niego oczekuję. Przynajmniej ja.

 31. Nemo said

  @ Boydar

  „Czy oczekuje Pan, że Gajowy będzie nas głaskał i powtarzał ‚cacy, cacy’ ?’

  A gdzież pan się dopatrzył takich oczekiwań z mej strony? W życiu. A że miewam wątpliwości. Ludzka rzecz czy ktokolwiek ich nie ma od czasu do czasu? Natomiast moje zaufanie do Gospodarza pozostaje niezachwiane; gdyby było inaczej omijał bym gajówkę szerokim, łukiem.

 32. Anzelm said

  Ad.21 – Poglądy red.Michalkiewicz najbardziej „zmieniał” uczestnicząc w

  Spotkaniu Założycielskim Windsor Group, na zaproszenie Haritage Foundation!

  Lubieć mozna wszystko, tylko proszę nie przeginać faktów, red.M jest liberałem i

  godnym masońskich poklepywań, w jednym szeregu z ks.Rydzykiem and SKA

 33. Miet said

  Re.32.
  Nie, nie da się lubić wszystkiego – to niemożliwe. Ja red. Michałkiewicza oceniam według tego co mówi i pisze, teraz a nie przed 15 czy 20 lat temu.
  Jego „liberalizm” dotyczył spraw czysto gospodarczych – napisałem w cudzysłowiu, gdyż od paru lat czytam jego felietony i nie zauważyłem aby on lansował w nich jakieś liberalne poglądy – nawet na gospodarkę.
  Nie zauważyłem aby gdzieś agitował za UPR – czyli jakiś kiepski z niego liberał.

 34. Mordka Rosenzweig said

  re 21 i wszystkie czlowieki,

  Ja pan Mordka uwasza sze szanowny pan Miet ma racja, bo ja pan Mordka tesz zmienial swoje poglady bo w nasza rasa to tak tszeba.

  Na pszyklad, pan Mordka muwil swoja Salcie jak ja poznal, sze tak pieknej i dobrej zyduwki jeszcze nie widzial. Problem ktury pan Mordka teraz ma, sze moje Salcie w to uwieszyla i teraz pan Mordka cierpi.

  Wracajac do pan Michalkiewicz to nie tyle zmiana pogladuw ile zacieranie sladuw po tych pogladach wskazuje, sze to jest pszebieraniec.

  Ja pan Mordka wiele lat temu tesz byl milosnik od pan Michalkiewicz, ale po tym zobaczyl sze to jest elokwentny farbowany lis, bez szaden kregoslup.

 35. michalki said

  ad 33

  Za UPR to Stanisław „Michałkiewicz” Michalkiewicz nie powinien agitować bo jego najlepszy kolega Janusz Korwin Mikke ( UPR II lub III? = Kongres Nowej Prawicy – dziwne, że te 2 partie mają takie same poglądy a różne wyniki wyborcze. To już nie głosuje się na program partii?:-)
  już nie podziela poglądów tej partii.
  Nic nie wskazuje że odciął się od Korwina i nie podziela jego prywatyzacji wszystkiego co nie zostało sprywatyzowane przez liberałów z PO.

  Liberały z PO złe a z Nowej Prawicy patriotycznie prywatyzujące.

  I ta michalkiewiczowska ruska wszechpotężna razwiedka…

  ad 34

  Pan Stanisław nie zmienił poglądów ale nawrócił się na walkę o Polskę;)

  Jan Jozef Lipski, prominentny mason z lozy „Kopernik”, wojujacy ateista i antyklerykal, o ktorym – oto miara tryumfu lozy – ojciec Jacek Salij [p.z.], odprawiając msze sw. w piątą rocznice jego smierci powiedzial: modlmy sie aby Bog przyjął Jana Jozefa Lipskiego „do grona swietych” [za Gazeta Wyborcza 14-15 września 1996 r.].

  Wspolzalozyciel Grupy Windsor i uczestnik niezwykle waznej, miedzynarodowej konferencji zorganizowanej przez to cialo w Pultusku w listopadzie 1994 r. Czlonek Rady [1996-] Stowarzyszenia Euroatlantyckiego, w doborowej stawce wolnomularzy: T. Mazowiecki [przew.], W. Bartoszewski [wiceprzew.], M. Kozakiewicz, A. Ananicz, J. Eysymontt, J. Holzer. T. Nalecz, Jerzy-Marek Nowakowski, Janusz Reiter, Edward Wende, K. Dziewanowski. Czlonek Rady Polityki Zagranicznej [1996-] w skladzie m.in.: A. Ananicz, W. Bartoszewski, K. Dziewanowski, B. Geremek, K. Kozlowski, T .Mazowiecki. A. Milczanowski, W.Chrzanowski, A. Olechowski, P. Nowina-Konopka, J. Onyszkiewicz, J. Reiter, K. Skubiszewski, H. Suchocka, J. Ziolkowski. Czlonek Rady Programowej Miedzynarodowego Centrum Rozwoju Demokracji w skladzie m.in.: L. Balcerowicz, W. Bartoszewski, W. Chrzanowski, B. Geremek, K. Kozlowski, A. Olechowski, K. Skubiszewski, J. Turowicz, E. Wende, A. Zakrzewski, J. Ziolkowski. Trzy ww. organizacje, ktorych nazwy zapisalismy wytluszczonym drukiem sa elementami
  samego „jadra ciemnosci”. Tworza je osoby z samej „wierchuszki” Zakonu w Polsce. Uczestnictwo A. Halla w tym gronie czyni zbednym wszelki dalszy komentarz.
  grypa666.wordpress.com/2009/12/30/grupa-windsor-co/
  Spójrzmy teraz na osoby związane z Grupa Windsor. Uzyskamy obraz wpływów, jakie w światku „polskiej” polityki posiada ta organizacja: Lech Kaczyński [PC], Marian Lemke – wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, Stefan Niesiołowski [ZChN], Maciej Łętowski [były red. nacz. „Ładu” p.z.], wsławił się oświadczając, że przyjęcie przez Polskę emigrantów żydowskich z Rosji… jest nasza racją stanu, Tadeusz Syryjczyk [UW], Stanisław Michalkiewicz [UPR], Wiesław Chrzanowski [ZChN], Stanisław Kurowski [„S”], Michał Kulesza, od lat odpowiedzialny za tzw. reformę administracyjną kraju, czyli podział Polski na regiony, Rafał Ziemkiewicz [dawniej UPR, p.z.], Marek Jurek i Marian Piłka – obaj [ZChN], Piotr Nowina-Konopka i Andrzej Wielowiejski [UW], prof. Ryszard Legutko, Ludwik Dorn [PC], Maria Gintowt-Jankowicz, Piotr Naimski [ROP], to tylko niektórzy.
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=22353

 36. Filo said

  34
  Mordka Rosenzweig
  Przyznaje panu racje, choc uwazam, ze i teraz pan Michalkiewicz opowiada basnie.
  Takim przykladem bylo takie jedno wystapienie ponad- godzinne, ktore ze zlosci wysluchalem do konca.
  To co pana Michalkiewicz mial do powiedzenia na temat historii XIX wieku – to zgroza!
  Nie wierze, ze nie umie historii.
  No i historia Balkanow w jego interpretacji go zupelnie dyskwalifikuje.
  Ale on ma zdaje zupelny placet na gadanie o zydach bo szmugluje inne tresci..

 37. Marek said

  Ale on ma zdaje zupelny placet na gadanie o zydach bo szmugluje inne tresci..
  =========

  To jest możliwe, z drugiej strony, gdy gada o żydach, to nie ściemnia 🙂

 38. Boydar said

  Ja już trzy lata temu pisałem, że gość ma licencję; to mnie Pan Gajowy sponiewierał jak odszczepieńca. Pewnie zaraz zrobi powtórkę. Tyle że do mojej dywersji ideologicznej obecnie się jeszcze Najuszanowniejszy Pan Mordka podłączył no i tu jest pewien drobny kłopot. Przechodząc jednak do meritum, jedyne istotne pytanie w tej kwestii brzmi : jakiemu ich geszeftowi to służy.

  Ponieważ zaś każdy ich geszeft zawsze odbywa się zawsze naszym kosztem, a czasy wyglądają na ostateczne (przynajmniej dla niektórych), to i przyjdzie nam zapewne zapłacić jak za mokre zboże i to raczej mokre rtęcią a nie wodą.

 39. Macko said

  Krytycy Michalkiewicza, czyli Mordka, RomanK i spólka:
  powiedcie Wy, moi kochani , polowe tego co mówi Michalkiewicz do 1/10 jego czytelników,.
  Ok! ?
  Bo jesli nie , to Morda w kubel i cicho sza. Sami GWno robicie, do nikogo nie dochodzicie ze swoimi „zródlami” a publicyste spieszycie krytykowac.
  GWniarze.
  😉
  Nieprawdaz?
  Macko

 40. Boydar said

  Maćko, gdzieś Ty zgubił rozum. I co z tego jego mówienia. Czy chociaż jedna skrobanka mniej ?

  I nie śmiej Się z tego mojego przykładu; bo on jest bardzo dobry,tyle że nie dla wszystkich, ale jest.

  Zapytam Cię jeszcze; czy chociaż jedna dziewczyna przestała się dzięki wykładom SM puszczać w galerii ?
  Czy rodzice dzięki nim zaczęli lepiej opiekować się swymi dziećmi ?
  Czy choć jeden pracownik organu Szechtera napisał coś budującego o Polsce i Polakach ?
  Czy jakiś najbardziej zasrany interes Polaka może być pewien swej pozycji na rynku ?
  Czy dzięki wyciąganiu na światło dzienne brudów i machloj żydowskich przez p. Michalkiewicza dzieci w szkołach zaczną uczyć się o swojej Ojczyźnie ?
  Czy demoralizacja pedalstwem odczuła boleśnie wytyki naszego bohatera ?

  Nie. Bo to wszystko i setki innych, jest już dobrze pospawane i takie podrygiwania systemowi nie rzutują. Już można mówić głośno jak to zostało zrobione. Choćby po to, żeby goi zglebić prawdą, jakie durne były. A już 100 lat wcześniej mówiono, że tak będzie. Nieee, to carska fałszywka ! Może się który z rozpaczy powiesi, a może i kilku.

 41. Macko said

  Boydar. A z naszego pitolenia co?

 42. Boydar said

  Szczerze mówiąc, nie wiem. Ale wierzę, że coś.

 43. Macko said

  Boydarku Drogi.
  Hmmm… tez w to wierze. Dlatego pitole. Jak moge.
  Natomiast Michalkiewicz pitoli na codzien i wszem i wobec. Nawala na pasozyduf i inne pasozyty zerujace na Polsce. Chwala mu za to. .. nieprawdaz?
  Bez takiego byloby gorzej, nieprawdaz?
  Natomiast taki np. RomanK pisze, ze pasozydów nie nalezy nienawidzic, bo”oni juz tacy sa”…. t
  To qrva duzo mi pomaga jak zdycham od boreliozy, ze kleszcz juz taki jest. … nic a nic!
  Nie! Tepie kleszcze albo nie ide gdzie sie gniezdza.

 44. Krzysztof P said

  40 + 41
  Skoro na Gajowke potrafi wejść tygodniowo okolo 250000 osób, to….nasze gadanie MA SENS !!!
  Na poczatku było SŁOWO a one było u Boga../ znacie? / Oczywiscie znacie, no to jeszcze jeden przykład;
  Ks. Piotr Natanek ze swojej pustelni nie wszczyna Rewolucji, nie tworzy Partyzantki, tylko m ó w i to, co chce BÓG,/ głownie o naszych i KK grzechach! A skutki owej mowy są takie, że po prostu fascynuje. Stąd też obecnie, posiada najliczniejszą Internetowa Parafia w Polsce !

 45. Boydar said

  @ Maćko

  Wprawdzie nie zauważyłem ostatnio zaleceń Pana Romana odnośnie nie nienawidzenia żydów, ale jeśli nawet, to ja się przychylam. Nienawiść jest uczuciem negatywnym i szkodliwym głównie dla nienawidzącego. Żydów, jak wszystkich pasożytów należy się pozbywać. Metody zaś, w zależności od stopnia szkodliwości należy stopniować proporcjonalnie do zagrożenia. Ja na ten przykład krety odstraszam śledziem, ale już mrówki, z bólem serca, niestety truję. Albo one, albo ja. Nie ma to jednak z nienawiścią nic wspólnego, przysięgam.

 46. Macko said

  Krzysztof P. – piszmy wiec! Dzieki za otuchy slowa.

  Boydar – ok, niezreczne sformulowanie z ta „nienawiscia” bo nie o nienawisc chodzi tylko o samoobrone. Jak z mrówkami. Dokladnie jak z mrówkami czy kleszczami czy skorpionami. Malo nas powinno interesowac ze „juz tacy sa” ani tez nie mamy przez to akceptowac, ze nam szkodza. Nie.
  Mamy je tepic, z zycia eliminowac.
  Jesli chodzi o pasoszytuf to najlepszym srodkiem pasozytobójczym jest etyka.
  Nie zabijaj, nie kradnij, nie klam. I zalatwione.
  Nieprawdaz?
  serdecznie
  Macko

 47. Mordka Rosenzweig said

  re 38

  Szanowny pan Macko,

  Ja pan Mordka pszeczytal:

  „powiedcie Wy, moi kochani , polowe tego co mówi Michalkiewicz do 1/10 jego czytelników,.”

  Ja pan Mordka uwasza sze ta polowa co muwi pan Michalkiewicz to lepiej szeby nic nie muwil, bo szkoda bylaby mniejsza.

  Oczywiscie szanowny pan jest albo duren, albo cenzor od pan Michalkiewicz co oczywiscie nie oznacza, sze nie duren.

  Natomiast jesli szanowny pan chce miec jakas rzeczowa dyskusja to prosze zamiescic stare pszemuwienia od pan Michalkiewicz, a w miedzyczasie prosze szanowny pan ruwniesz morda w kubel.

 48. Macko said

  Mordka ty moja!
  32 548 957 wizyt od 6 czerwca 2006r. U Michalkiewicza… niezle, choc i tak za malo.
  … pisze SM q 200:
  Oczywiście nie naszą rzeczą jest rozstrzyganie tego konfliktu, a zwłaszcza wyrażanie wątpliwości co do zasady demokratycznej, sformułowanej ad hoc przez samego profesora Geremka.

  Jako były stalinowiec, a obecnie jeden z czołowych demokratów europejskich z pewnością wie, co mówi i nawet jeśli w jego definicji zasady demokratycznej ktoś mógłby dopatrzyć się śladów koniunkturalności, to lepiej, żeby swoje spostrzeżenia zostawił dla siebie. Casus prof. Rocco Buttiglione pokazuje, że nikt nie zna się lepiej na demokracji, niż dawni stalinowcy. Jeśli pożyjemy trochę dłużej, to kto wie – może dołączą do nich również dawni, a właściwie neo-hitlerowcy?

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1521

 49. Mordka Rosenzweig said

  Acha,

  Ja pan Mordka zapomnial dodac, sze mosze pan Macko bedzie w stanie nam udostepnic pszemuwienia od Michalkiewicz ktury muwi sze stacjonowanie amerykanskich wojsk w Polsza jest dobre dla ekonomii w Polsza, albo ze amerykanskie wyzutnie rakietowe beda bronic Polsza, albo sze niekture zydowskie gminy sa biedne i Polsza powinna nadac im majatki aby mogly oferowac swoje uslugi dla nasza rasa, etc….

  Ja pan Mordka niestety nie ma tych pszemuwien ani artykuluw bo one zostaly doszczetnie wymazane z internetu, jak ruwniesz jego czlonkostwo w zaszadzie Fundacja Batorego od pan Soros.

  Ja pan Mordka prosi tesz pan Macko aby poprosil pan Michalkiewicz o te materialy, bo pszeciesz pan Michalkiewicz walczy o Polsza i nie ma nic do ukrycia.

 50. Macko said

  grrr… w 2004 roku, sorki za literówki
  Macko

 51. Mordka Rosenzweig said

  re 47

  W 2004 Pan Michalkiewicz jusz wystepowal jako pan Polak.

 52. Macko said

  Rozenzweig, powiedzcie wiec kiedy to Michalkiewicz nie wystepowla jako Polak?
  Ja to prosty chlop, w morde moge dac i buziaka i klonica, no i lubie proste i jasne sprawy. SM pisze dosc dobrze, ludziom oczy otwiera, a Rk pisze pokretnie, doczytac sie nie da, pyskato i ukladowo.
  No to kogo lepiej czytac aby wiedziec nie co w Texasie sie sprzedaje na targu ale co Polsce zagraza?
  Ani jeden ani drugi nie napisza ze jakas korporacja kupuje polityków w Rzondzie bo raz ze nie wiedza a dwa ze strach takie rzeczy pisac.
  zdrówka
  Macko

 53. Filo said

  52
  Macko
  Zeby oceniac madrosci pana Michalkiewicza nalezy jego teksty czytac ze zrozumieniem, a nie po lebkach.

  Mnie to zawsze zastanawia, ze powazni pracownicy naukowi za duzo drobniejsze ‚antysemityzmy’ musieli zrezygnowac z pracy i jeszcze byli wystawieni na szafot opinii publicznej, a pan Michalkiewicz jezdzi po swiecie – widac ma duzo pieniedzy- i raduje oczy i uszy Polonii paplanina pod publiczke.
  A ze wartko pisze i uzywa wielkopanskich zwrotow i blyskotliwych wyrazen – to bardzo imponuje (nie tylko) polonijnej gawiedzi, ktora sobie mysli, ze inteligentny Michalkiewicz znowu przejechal sie po zydach.

 54. Miet said

  A mnie to się wydaje, że polskie człowieki to bardzo nie lubią red. Michałkiewicza za to, że sam sobie w życiu swoim radzi. Dla polskich człowieków jest nie do pomyślenia fakt, gdy ktoś potrafi sam na siebie zapracować.
  Michałkiewicz na swojej stronie wykazuje każdy najdrobniejszy datek wpłacony dla niego. Płaci oczywiście podatki od każdego takiego podarunku.
  Ludzie go wspierają i nikt ich do tego nie zmusza. Polskie człowieki doceniają tylko gołodupców, ktorzy potrafią tylko narzekać, że ich nikt nie wspiera a oni Polskę by zbawili, tylko, że nikt im nie chce pomóc i nie sadza ich na tronie.

  Poznałem Michałkiewicza osobiście gdy był tutaj w San Francisco i mam o nim jak najlepsze zdanie.
  Niech polskie człowieki myślą sobie o nim co chcą – ja jak na razie nie zamierzam zdania o nim zmieniać.

 55. Filo said

  54
  Miet
  Demagogia pana Miet polega na tym, ze uwaza ze Michalkiewicz jest sadzony wzgledem swojej zaradnosci zyciowej.
  Ja tez cale zycie pracuje na siebie i nawet niezle na tym wychodze. Nie musze zyc z niczyich datkow.

  Nikt nie przeczy, ze Michalkiewicz ma wielbicieli.
  I wolno byc wielbicielem ale tez i wolno wprost przeciwnie.
  Ja tez poznalem Michalkiewicza osobiscie. U nas tez byl.
  Nie przepadam.
  Jak i za cala polityka i zupelnie swiecka filozofia Radia Maryi.
  A wszystkie niemal pomysly na temat zbawienia Polski sa szalenie subiektywne. Nawet jezeli poparte opodatkowanymi datkami.

 56. Boydar said

  Pan Mordka napisał – „… co muwi pan Michalkiewicz to lepiej szeby nic nie muwil, bo szkoda bylaby mniejsza …”

  To jest bardzo dobrze napisane, i bez żadnej nienawiści. Tyle że to nie jest zrozumiałe dla wszystkich. Ja uważam dokładnie tak samo, ale nie potrafię tego uzasadnić. Tłumaczenie moje, że nic z tego nie wynika, to za mało na argument. Tam jest coś jeszcze. Niech mi Pan Mordka pomoże i jednym zdaniem podpowie, gdzie jest haczyk, ten najbardziej zaostrzony. Bo pomniejsze to sam widzę.

 57. Filo said

  56
  Boydar
  Pan Mordka moze wiedziec lepiej bo ja nie znam Michalkiewicza sprzed 15 lat.
  Ale sprobuje podpowiedziec:

  http://wakeupfromyourslumber.com/norway-is-too-white-according-to-the-president-of-jewish-communities-in-oslo/#comment-50821

  A po przeczytaniu takiej informacji Pan Michalkiewicz skomentuje to po swojemu i napisze ladny artykul o islamizacji Europy.

 58. Boydar said

  Ja nie mogę patrzeć na 15 lat wstecz, bo i Szawła musiał bym skreślić. Ja muszę patrzyć tu i teraz. Tyle że jak coś jest wenż, i syczy jak wenż, to nawet jak ja nie widzę, to ten wenż musi mieć gdzieś ogon od wenża. Może to być i 15 lat wcześniej, ale musi. Bo wenż ma ogon, zawsze.

 59. Marucha said

  Re 57:
  Panie Filo, między wierszami sugeruje Pan, jakoby red. Michalkiewicz zajmował się tylko islamizacją Europy, a pomijał milczeniem problematykę starszych braci.
  Jest to po prostu nieprawda. Michalkiewicz w niemal każdym felietonie pisze o starszych braciach, natomiast dość rzadko o islamie.

 60. Boydar said

  Tak zupełnie nie ,a’propos 🙂 – „starsi bracia w wierze” – w wierze w co/w Kogo ? Oczywiście, że są w szczególnym rozumieniu starsi; tak co najmniej z tysiąc lat wcześniej wiedzieli z całą pewnością że Jezus Chrystus przyjdzie i że będzie Synem Boga. Czyli Lolek w sumie nie do końca zełgał … (… w pewien sposób, można by powiedzieć …). A jak mówił o „naszych umiłowanych” to wyraźnie zmrużył lewe oko, sam widziałem – „Każda hucpa musi być … Dla niego i jemu podobnych, po prawdzie, to une przecież były najmilsze, czyli też prawdę mówił. Wot zagwozdka …

 61. Macko said

  Re 54. Miet.
  Na pewno jest duzo racji w tym, co Pan pisze. Poloki mamy zla slawe, jako ci, którzy innych Poloków raczej sciagamy w dól niz popieramy czy popychamy do góry. Na szczescie nie wszyscy. Wiedzac ze niby tacy jestesmy od dawna pilnuje sie aby Polokom pomagac jak tylko moge i bezinteresownie. No ale taki juz mój charakter.
  Wracajac do Michalkiewicza, to zbierajac do kupy info jaka przekazuje, trudno tego nie cenic wysoko. Czy jest agentem czy nie to trudno powiedziec, bo w pewnych sytuacjach zle zareagowal. Bodajze podczas zadymy z Dziwiszem. Ale czy to wpadka czy celowy sabotaz to nie wiem
  pozdrówka
  Macko

 62. Anzelm said

  Do Bałwochwalców red.SM – wiem, że nie każdy musi wszystko wiedzieć,
  więc jeszcze raz dla „niezorienowanych”
  podstawy rozpoznania wroga.

  Aby być zaproszonym na spotkanie Haritage Fundation musisz być w gronie wybranych, innej opcji nie ma!

  Jeżeli Katolik tak przypadkowo, oficjalnie i z pompą, otwiera swój „wielki blog” w dniu 6.6.6 ! – trzeba mieć
  bardzo złą wolę by go dalej uznawać za Katolika. Naśmiewamy się z praktyk zabawy w „Złego i dobrego policjanta”, ale nie umiemy za żadne skarby świata ujrzeć „dobrego policjanta” w red.Michalkiewiczu.

  On wam powie, napisze, zaśpiewa jak trzeba, wszystko co tylko wasze
  zaimplantowane umysły z utęskinieniem oczekują,
  ale też nic nie usłyszycie o leczeniu, bo leczenie to już strefa śmiertelna,
  kto w nią wejdzie kończy jak Św. X. Jerzy Popiełuszko.

  Wiedzę przekazali nam tacy Rodacy jak: ks. Pranaitis; ks. Trzeciak; ks.Poradowski; Dmowski czy prof. Koneczny ( oczywiście wielu innych ),
  to co robią AW jest puszczaniem zajączków po ścianie, więc udanych biegów
  za cieniem, którego jednym z autorów jest red. Michalkiewicz.

  Co i kiedy odkrył wam red.SM – czego już i tak nie wiedzieliśmy,
  może podczas wykładów w Super Szkole Menedżerskiej w Warszawie gdzie
  był protegowanym wykładowcą ( mgr. Prawa PRL!) gdy go na tym przyłapałem wymazał ze swego blogu info o tym wyróżnieniu!

  Zamiast piać peany pytajcie:

  – na czym polegała jego współpraca z Kwaśniewskim?

  – dlaczego Grupa Windsor go potrzebowała?

  – gdzie jest granica między liberalizmem gospodarczym a katolickim?

  – czym imponuje mu liczba 666?

  – czy wyzwał kiedyś kogoś na blogu „Wirtualna Polonia” od durniów?

  – i dlaczego w swoich felietonach cytuje Pismo Św. zawsze z tendencją jego ośmieszenia?

  Za mało? – mądrej głowie dość w pół słowie,

  a na złą wolę . . .

 63. Boydar said

  W razie publicznego głosowania nad zdjęciem bana, ma Pan mój głos jak w bamku.

 64. matirani said

  Re62 Anzelm – dlaczego „balwochwalców”? Przeciez tu nikt Sw. SM nie balwochwali.
  Facet podaje dobra info uzyteczna w infowar dla interesu Polaków.
  Moze tez i troche steruje, ale… w sumie, wydaje mi sie, ze jest bardziej pozyteczny niz szkodliwy.
  Co Wasc o tym mysli?
  pozdr

 65. Re: RomanK.
  Panie Romku, na litosc Boska, jak nie bylo Internetu, skoro ja siedze i publikuje w Internecie od 1993 roku? A w 1996 roku stworzylem strone Internetowa (w Polsce) Solidarnosc-Ursus? W 1994 roku powstala moja pierwsza strona Internetowa 666=GwiazdaDawida (6 dokladnie takich samych linii, 6 dokladnie takich samych trojkatow i 6 dokladnie takich samych katow).
  Jestem przekonany, ze Pana nie bylo (nie mal Pan okazji bycia) w sieci Internetu…A to juz zupelnie inna sprawa.
  Prosze zapytac Zygmuta Wrzodaka, on udzieli Panu wyczerpujacych informacji i nawet tych, ktiedy w Ursusie publikowalem Program Kredytu Spolecznego (Narodowego). Ach, Panie Romku, co ja sie z Panem mam…
  ===============================
  jasiek z toronto

  P.S. W 1996 roku w Polsce, powtarzam w Polsce posiadanie komputera bylo luksusem, a dojscie do Internetu (i poslugiwanie sie nim) bylo swego rodzaju „czarna magia”…
  Mysle, ze chodzilo Panu o kwestie Internetu na terenie Polski, ale w Kanadzie czy USA to wtedy (1993 roku) bylo na porzadku dziennym w polaczeniach gniazdek telefonicznych (28000kb/s lub 14.400 kbs)…

 66. JO said

  Pan Michalkiewicz powtarza nieprawde, bo NIE BYLO ROZBIOROW POLSKI a Rewolucja Masonska, ktora w tym samym czasie trwala w Najwierniejszej Corze Kosciola Katolickiego – Katolickiej Francji.

  Krwawa Rewolucja Francuska, o niej sie tak pisze duzo a tak wcale nie pisze sie o rewolucji w Krolestwie Najjasniejszej Rzeczpospolitej, ktora byla bombardowana od srodka wojnami domowymi, destabilizowan, dpopopulowana, okradana, niszczona.

  Tak, to robila Masoneria Polska. Potomkowie tych ludzi dzis Tworza Stowarzyszenie Potomkow Sejmu Czteroletniego a ich Masonskim Stopniem jest Zwiazek Szlachty Polskiej. Zaden Leming nie zdaje sobie sprawe z tego, ze by byc wolnym w PRL BIS trzeba rozumiec histore taka jaka byla faktycznie a nie taka jaka nam pisala Masoneria na Swoj Uzytek, ktory robila Konfederacja Barska, Poswtaniami Kosciuszki, Powstaniami Listopladowym, Styczniowym, Proba Zamordowania Cara w tym przez brata Pilsudskiego bodajrze a napewno Brata Lenina, II Rzeczpospolita, ktora budowala Masonska Ukraine mordujac wlasny Narod jak i co najwazniejsze Wojska Polskie pod Masonem-Zydem Pilsudskim odmowily udzialu pomocy Wojskom Bialej Rosji pozwakajac Zydo-Masonom przejac Nasze Wlasne Slowianskie w tym Polskie Panstwo i zabic Ostatniego Krola Polski a Cara Rosji.

  Rozbiorow Najjasniejszej Rzeczpospolitej nie bylo, gdyz:

  To Krol Polski Stanislaw August Poniatowski godzil sie na oddanie Ziem Rzeczpospolitej pod wplywem Rewolucjonistow, ktorzy Zamacvhem Konstytucji, nieprawnej Konstytucji 3 maja dazyli do oddania CALEJ RZECZPOSPOLITEJ ZYDO-MASONOM!!

  To sie nie powiodlo Zydo-masonom w tym Zdrajcom Polskim, ktorych Rody wciaz Zyja i Knuja Zdrade mieszajac sie z Zydami…

  Nie udalo sie to, bo Krol Stanislaw August zamiast oddac cala Rzeczpospolita Zydo-masonom, postanowic oddac jak najwiekszy jej Obszar Cesarstu Rosyjskiemu i z nim, jak dzisiejsza BIALORUS, tworzyc Panstwo, ktore w przyszlosci odbierze to co Zydo-Masoni poprzez Rewolucje sila ukradli.

  Jezeli bedziemy powtarzac oklepane slogany Masonskie, a nie artykulowac Prawdy taka jaka byla, to NIGDY nie wyjdziemy z Upadku , choc sam Bod nam tak wiele razy pomoc wysyla.

  Chcijmy chciec!

  Miejmy Dobra Wole i Dzialajmy, mowmy tak, jak bylo a njie tak jak UNI chca bysmy nie tylko mowili ale i mysleli…

 67. JO said

  To samo z „powstaniami Chmielnickiego” – to byly Rewolucje Chmielnickiego a nie „Powstania”…

 68. JO said

  ups…Rewolucje Krzywonosa – czyli Zyda Camerona…

 69. revers said

  … z europa tez walczy banksterska miedzynarodowka.

  http://www.zerohedge.com/news/2014-11-06/while-brussels-burns-anti-austerity-riots-here-real-reason-europes-depression

  tylko w roku 2013 powstala luka budzetowa uni ponad 100 bln. funciakow,pieniadze rozplywaja sie gdzies … ? to dla moldawi, to dla ukrainy, kosova mafii. Cala organizacja uni przebiera charakter mafijny wysoko finansowany przez 19 lat istnienia, stad gwaltowne protesty ludnosci nie niemieckiej, gdyz francuzi, wlosi, hiszpanie coraz bardziej zdaja sobie sprawe kto gra pierwsze skrzypce w niemiecko-hebrajskim jidisz bankiecie uni.

Sorry, the comment form is closed at this time.