Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Praktyki homoseksualne niszczą homoseksualistów

Posted by Marucha w dniu 2014-11-09 (Niedziela)

Od wielu lat media światowe prowadzą intensywną kampanię promującą homoseksualizm. Od kilku lat włączają się w tę kampanię media polskie i polskie instytucje publiczne. Homofile argumentują, że przecież „nikogo nie można wykluczać”.

W ramach „niewykluczania” związki homoseksualne przedstawiane są jako równie dobre, a nawet lepsze niż związki małżeńskie (jedna z uczestniczek debaty stwierdziła nawet, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci). Informacje o opłakanych skutkach praktyk homoseksualnych określane są jako „nienaukowe”.

Co słowo „nienaukowe” w tym kontekście znaczy, trudno powiedzieć, przyjrzyjmy się więc konkretnym argumentom i zbadajmy, czy zgodne są ze zdrowym rozsądkiem.

1. Praktyki homoseksualne a zapadalność na groźne choroby.

Bardzo często stosunki homoseksualne polegają na penetracji odbytu. W odróżnieniu od pochwy, odbyt nie jest przystosowany do takiej aktywności. W wyniku penetracji często dochodzi do zranienia cienkich ścianek odbytu. Na skutek tego, do krwi uczestnika dostają się zarazki znajdujące się w fekaliach, na penisie, czy w spermie drugiej osoby. Z tego powodu uczestnicy tego typu praktyk narażeni są na znacznie większe ryzyko zarażenia zapaleniem wątroby typu A, zarażeniem wirusem HIV, syfilisem i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Około 80% nowych zakażeń HIV w USA dotyczy homoseksualnych mężczyzn.

Ponieważ liczba homoseksualistów w populacji nie przekracza 4%, oznacza to, że ryzyko zakażenia wirusem HIV jest w przypadku homoseksualistów ok. 100 razy większe niż średnia statystyczna. W przypadku innych chorób przenoszonych drogą płciową jest podobnie. Ryzyko zwiększa fakt, że homoseksualiści mają przeciętnie kilkudziesięciu partnerów w ciągu roku.

2. Homoseksualizm a problemy psychiczne i kryminalne.

Badania brytyjskie, z roku 2007, opublikowane w British Journal of Psychiatry wskazują, że homoseksualiści dwukrotnie częściej cierpią na depresje, podejmują próby samobójcze, okaleczają się, popadają w uzależnienie od alkoholu. Statystyki te są podobne do wyników kilkudziesięciu innych badań przeprowadzonych w ostatnich trzydziestu latach. Liczne badania wskazują, że homoseksualiści znacznie częściej popełniają czyny kryminalne i znacznie częściej są czynów takich ofiarami. Sprawcami aktów przemocy wobec homoseksualistów są często inni homoseksualiści.

3. Długość życia homoseksualistów.

Wobec przedstawionych wyżej obserwacji nie dziwi fakt, że średnia długość życia homoseksualistów jest znacznie niższa niż średnia dla całej populacji. Dziwne byłoby raczej, że ludzie prowadzący tak niehigieniczny tryb życia, nie umierają przedwcześnie. Jednak przywołanie tego faktu przez jednego z uczestników debaty, wywołało agresywne ataki ze strony mediów masowych.

Amerykański psychiatra, Paul Cameron, zajmujący się badaniem społecznych skutków homoseksualizmu, przeprowadził proste badanie długości życia homoseksualistów. Zbadał mianowicie 6737 nekrologów, które ukazały się w ciągu 13 lat w osiemnastu amerykańskich pismach dla homoseksualistów. Z nekrologów wynika, że średnia długość życia homoseksualistów nieznacznie przekracza 40 lat. Średnia wieku z nekrologów zamieszczanych w zwykłych gazetach, pokrywa się z danymi statystycznymi i znacznie przekracza 70 lat.

Propaganda homoseksualna twierdzi, ze podawanie tego typu danych uderza w godność homoseksualistów i jest przejawem homofobii. Jest rzeczą oczywistą, że jest inaczej. Ukrywanie prawdziwych informacji o skutkach praktyk homoseksualnych jest wymierzone przeciwko ludziom, którzy chcieliby się od tej przypadłości uwolnić i wobec tych wszystkich ludzi, zwłaszcza młodych, którzy świadomi zagrożeń, mogliby się od takich zachowań powstrzymać.

W istocie rzeczy nienawidzą homoseksualistów i odbierają im godność wszyscy ci, którzy ukrywają przed nimi prawdę o zagrożeniach. Emitowanie przez TVP spotów reklamujących związki jednopłciowe jest sprzeniewierzeniem się misji telewizji publicznej, której celem powinno być rzetelne informowanie odbiorcy.

[Gajowy nienawidzi gejów i życzy im wszystkiego najgorszego. Homoseksualistów co najwyżej toleruje – to znaczy z zaciśniętymi zębami znosi ich obecność. Różnica między gejem a homoseksualistą była tu wielokrotnie omawiana. – admin]

Mariusz Dzierżawski
http://prawica.net

Komentarzy 18 do “Praktyki homoseksualne niszczą homoseksualistów”

 1. anATOM said

  ja uspal bym ich wszystkich taka strzykawka 9mm.

 2. Boydar said

  Od kogo by Pan AnAtom zaczął ? Pytam całkiem serio. Wszystkich naraz to tylko Car Bomba, razem z nami też. I z Pana sąsiadką która wyskrobała żelazem swoje własne Dziecko, i z Panem AnAtomem, który przecież mówi jej z uśmiechem dzień dobry.

 3. kuba1902 said

  Reblogged this on Złoty Wiek Gai – Golden Age of Gaia.

 4. Wake Up said

  Reblogged this on Życie Świadome.

 5. Sybirak said

  Ciekawe, kiedy Polacy zdecydują się powiedzieć publicznemu zakłamaniu: NIE !!!

 6. Marek said

  możesz zaprotestowaćj:
  http://www.protestuj.pl/chca-przemycic-homomalzenstwa-do-polski—zadamy-od-prezydenta-zawetowania-ustawy,30,k.html

  żydzi z Wiejskiej już wykonali swoją robotę, teraz ruch Bronisława.

 7. Marek said

  Nie bój się, zrób to dla dzieci i przekaz info dalej swoim znajomym, niech kanalie się bają…

 8. maurycy said

  Pederaści? pederaści ? Przeciez z tymi pederastami to wcale nie chodzi ,o ich jakiekolwiek rzekome dobro ! Zydowstwo je uporczywie popiera, forsuje i finansuje( sa dane 50 ich najwiekszych darczyncow -prawie same zydowskie firmy !) Oni maja w zamysle zydowskim totalnie rozkladac moralnosc ,niszczyć obyczaje i stanowic mlot do walki z kosciolem ! Ci ktorzy ich popieraja nimi gardza i brzydza sie l Oni w ich rekach maja byc tylko taranem do destrukcji w swiecie ludzi normalnnych

 9. Toni said

  To, co w sprawie homoseksualizmu i jego promocji dzieje się na świecie i w Polsce, dobitnie pokazuje, że diabelstwo znajduje się u szczytu swej potęgi nad ludzkim światem. Celem diabelstwa jest ściągnąć ludzkość jak najszybciej w odmęty piekła. Najprostsza droga do tego prowadzi przez rozpowszechnienie wszelkich aktów przeciwko naturze ludzkiej stworzonej przez Boga. Stwórca bowiem interweniuje bardziej radykalnie w losy Ziemi i ludzkości, gdy człowiek z podpuszczenia diabła zwraca się przeciwko swojej naturze… Znamiennym jest bowiem w tym względzie los Sodomy i Gomory, gdzie grzech homoseksualizmu najbardziej się rozpowszechnił w czasach starożytnych.

  Naukowe lub pseudonaukowe przepychanki w tym względzie niewiele pomogą. Ci, co służą diabłu, zawsze znajdą nieuczciwych naukowców, którzy zaprzeczą badaniom naukowców uczciwszych. Sprawa natomiast w Biblii, w listach św. Pawła, jest przesądzona: mężczyźni współżyjący z mężczyznami nie odziedziczą Królestwa Bożego – możemy streścić słowa pawłowej przestrogi. Nawet jeśli zmasonizowany kościół ocenzuruje w tym względzie NT, albo spróbuje zmienić tradycyjne nauczanie na odcinku grzechów nieczystości – Bożego zapatrywania na to, zapatrywania objawionego w Biblii, to nie zmieni. Kataklizmy porównywalne z tymi za czasów potopu oraz Sodomy i Gomory staną się przykrym doświadczeniem współczesnego świata.

 10. slowianin said

  Panie Marucha..cytat….. Od wielu lat media światowe prowadzą intensywną kampanię promującą homoseksualizm. Od kilku lat włączają się w tę kampanię media polskie..NIe widzę tu logiki- przecież wiele razy pisal Pan że medii polskich już niema co jest prawdą…więc jak? Polskie media czy żydowsko-germańskie?

  Nie ma co się czepiać skrótów myślowych, gdy każdy wie, o co chodzi. – admin

 11. slowianin said

  Panie Marucha …niema żadnych gejów (to słowo dla zmyłki i odwrócenia problemu) a są jedynie PEDERAŚCI

  Między pedałem a „gejem” jest różnica, i to spora 🙂
  Już pisaliśmy o tym. A nawet jest dowcip wyjaśniający tę różnicę.
  Admin

 12. Jack Ravenno said

  @9 TONI – każdy swój rozum ma i niech idzie drogą, którą wybiera – nawet mimo uporczywych upomnień. Bóg na końcu to osądzi i sprawiedliwie potraktuje. Dzieci i niepełnosprawnych należy chronić z całej mocy (a i dla gorszycieli i krzywdzicieli dzieci los marny przepowiedział Pan Jezus). jeśli ludzie SAMI się nie opamiętają – nic ani nikt ich już nie ocali. Szkoda, ale widocznie tak to musi się wypełnić.

 13. Z Zachodniego Ugoru said

  Przecież homoseksualizm z „Wielka Ameryka” to samo dobro dla polskiej młodzieży. Nie to co w tej zacofanej w Rosji, gdzie chłop może tylko z babą. Dzięki naszym wynalazkom na pewno poradzicie sobie z ujemny przyrostem naturalnym.

 14. Filo said

  10
  Slowiania
  Poof jest poof.
  Polskie media to sa wszystkie media w jezyku polskim. Obojetnie gdzie wydawane czy wyglaszane.
  I oczywiscie istnieja w wielu krajach a takze w internecie.

 15. Filo said

  11
  Slowianin (przepraszam za poprzednia literowke)

  Ja nie wiem jaka jest roznica miedzy gejem a homosiem – dla mnie to jeden szpak.
  I podobnie jak slowo debil czy kutas ma wiele synonimow tak i pedal rozne wyrazy bliskoznaczne:
  I obojetnie czy to pederasta, gej, zbuk, pedal, pedzio, sodomita, sod, homo, queer, fagas, pansy, zadojeb, poof, poofter, shitdigger – wiadomo jaka maja (dez) orientacje seksulana.
  Najwieksze maja pretensje do Rosjan choc Rosjanie ich bardzo ladnie potraktowali lingwistycznie. W Rosji te poczwary sie nazywaja: golubcy.

 16. Canis77 said

  Moje zdanie na temat homoseksualizmu jest takie, że jest to swego rodzaju selekcja naturalna
  Natura sama pozbywa sié osobników chorych i upośledzonych, którymi niewàtpliwie sà homoseksualiści. Nie bez znaczenia jest tu również inny pozytywny fakt takiej naturalnej selekcji, otórz homoseksualiści nie przekazujá dalej swego genotypu. Upraszczajác – per rectus – działa tu tylko w jednà stroné.

 17. Miet said

  Re.16.
  Tak Panie Canis77, tylko zanim natura tę swołocz unicestwi, to niestety ale ta swołocz da nam dobrze popalić.
  W Kalifornii mimo, że ludzie od paru lat w wyborach głosowali za tym aby temu tałatajstwu powiedzieć wyraźne nie, to i tak potrafili znaleźć furtkę i przekonali Sąd Najwyższy, że tzw. „Proposition 8” było niezgodne z Konstytucją.
  To zadecydowało, że w tym roku nie poszedłem głosować – uznałem, że szkoda czasu.
  Ta swołocz już się domaga aby w każdej szkole był zatrudniony co najmniej jeden pedał, który będzie uczył dzieci jak należy kochać.
  Czekajmy aż natura sama ich wyeliminuje – tylko oni przedtem wyeliminują nas.

 18. Filo said

  16
  Canis77
  Bylaby to selekcja gdyby byla naturalna.
  Homoseksualizm jest hodowany sztucznie!
  Opowiadal mi zaprzyjazniony poof, ze od tych mechanicznych tarc organow malo ozdobnych dochodzi do wzmozonej produkcji plemnikow i worek mosznowy sie tak zapelnia bezustannie, ze az boli. Boli taki przeladowany wor do niemozliwosci. I wtedy natychmiast trzeba sobie ulzyc: albo przylapac kogos w publicznej toalecie albo leciec pedem do tzw. pick- up- spot, gdzie sie schodza pedaly. Ale w braku- laku wystarczy byle koza albo byle dziura. (albo niedorostek co sie nawinie po drodze) Szkoda, ze dziury w scianie ani dmuchane lale nie dzialaja.
  Pedofilia jest wielkim zagrozeniem spolecznym bo juz od niepelnoletnosci rosnie mlody narybek nie tylko zalzawionych ciot ale i agresywnych cwelow co najlepiej widac na ukrainskim Ljaszko, ktory przyznal, ze w stosunkach z innymi panami zawsze byl cwelem. A teraz mu sie odmienilo nie tylko w sensie politycznym. Kiedys byl blaznem a teraz jest walecznym huculem, ktory wali kogo sie da.
  Wielkiej wprawy nabywa sie z praktyka i wiekiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: