Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gość o Zielone ludziki
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  lewarek.pl o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Czym jest sojusz rosyjsko-chiń…
  lewarek.pl o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Krzysztof M o Jak rosyjska ropa umknęła…
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  as o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  provincjal o Nie „polowanie”, tylko ob…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pędzą świnie do koryta czyli przed wyborami

Posted by Marucha w dniu 2014-11-10 (Poniedziałek)

Zdaje się, że w niedziele odbyły się wybory samorządowe, albo odbędą się w najbliższych dniach. W każdym bądź razie oby jak najszybciej była za nami ta „demokratyczna procedura”. Bo pożytek z niej żaden i nie tylko kosztuje, ale i jest niebezpieczna.

Niebezpieczna, bo przecież władza na każdym szczeblu to zorganizowana grupa przestępcza. A niech z jakichś powodów w Komitecie Wojewódzkim zapadnie decyzja, żeby np. sitwę w mieścinie w której mieszkam rozpędzić przy pomocy policji, niezależnej prokuratury, niezawisłych sądów i zastąpić inną sitwą.

Gdybym wziął udział w głosowaniu mógłbym zostać skazany za pomoc w organizowaniu grupy przestępczej czy za coś podobnego. Tych co siedzą na państwowym nie zamkną, bo wiadomo, kruk krukowi oka nie wykole, a z takim jak ja sąd raz dwa się uwinie. A miejsce w więzieniu się znajdzie, choćby morderca musiał czekać na odsiedzenie wyroku w swoim domku. I po co mi to?

O tym, że tzw. samorządowcy tworzą struktury mafijne pisze (pewnie nawet nie zdając sobie z tego sprawy) kandydat na burmistrza należący do partii, której szefuje pani premier Ewa Kopacz. Ów napisał, że jest aktywnym działaczem Platformy Obywatelskiej i „dzięki temu politycznemu zaangażowaniu, jako burmistrz… będę miał pewny dostęp do pieniędzy potrzebnych na rozwój miasta i gminy.”

W tym zdaniu podkreśliłbym słowa „dzięki temu politycznemu zaangażowaniu” i słówko „pewny”. A więc to nie dobre projekty, „innowacyjność”, potrzeba, konieczność, ale przynależność do politycznej sitwy decyduje, czy skapnie forsa dla miasta czy nie. Oby oczywiście nie, bo znowu się nakradną a zadłużenie mieściny jeszcze bardziej się powiększy.

Z gazetek poświęconych wyborom można się co nieco dowiedzieć o sposobach na zdobycie szmalu praktykowanych przez osobników okupujących państwowe stanowiska. Jeden z komitetów wyborczych zasugerował, że dzieci z wioski do innej wioski w której jest akurat szkoła specjalnie przywożone są autobusem godzinę przed lekcjami, aby jakiś „dyrektor OKiSu” mógł dzięki temu brać pieniądze za opiekę nad dziećmi.

Ja bym tego nie wymyślił! Może to też nie jest prawda, w końcu szaleje kampania przedwyborcza, podczas której stosuje się różne chwyty. Ale informacja ta pochodzi od stronników kandydata, który też siedzi na państwom stołku więc pewnie dobrze wie, jak robi się przekręty, ale żeby prawo nie zostało złamane. Może więc to i prawda. Zauważono, że owa pani dyrektor, która tak nieszczęśliwie ułożyła grafik jazdy autobusów, a która zawsze rozlicza się wraz z mężem, więc nie wiadomo ile zarabia, potrafi wraz z tym mężem wyciągnąć grubo ponad dwieście tysięcy złotych rocznie. Nieźle co? Siedzi w ciepłym i jeszcze za to dostaje pieniądze.

Patrzę na te ulotki, obietnice, programy, zapowiedzi i tak sobie myślę, że nie ma żadnego znaczenia która sitwa dopcha się do koryta. Wiadomo co będzie, wsadzanie rodzin na stołki i branie pieniędzy pod byle pretekstem, czyli jak zawsze. Można nawet powiedzieć, że wybory wyrządzają szkody. Bo rządzący nie tylko patrzą jak się nachapać, ale, co jeszcze gorsze, rożnymi działaniami starają się przypodobać wyborcom.

I robią jakieś nikomu niepotrzebne rzeczy, na pewno kosztowne a czasem szkodliwe. Np. jacyś ludzie w uniformach pojawili się pod oknem domu w którym mieszkam i wycięli chaszcze rosnące między ulicą a chodnikiem. I teraz właściciele psów mają tam znakomity teren do srania psami. Były chaszcze, nie było gówien. Komu to przeszkadzało? I jak tu nie zgodzić się z tymi, którzy uważają, że demokracja w wydaniu III RP to samo gówno.

Ktoś może mi zarzucić, że tylko krytykuje a sam się nie biorę za „lokalną politykę”. No dobrze, pewnie jedni mnie wyśmieją, inni będą szydzić, a jeszcze inni postukają się w czoła, ale niech będzie, że życzę powodzenia kandydatom wystawionym przez Nową Prawicę. (W miejscowości, w której mieszkam, zdaje się, że ta partia nie ma swego koła, więc dotyczy to kandydatów gdzieś tam w Polsce). Powiadają, że JKM to błazen. Może i tak, ale tylko błazen głosi program, nazwijmy to, wolnościowy, a reszta polityków kombinuje jak nas okradać i ograniczać naszą wolność. Może przejaskrawiam, ale chyba nie tak bardzo. Oczywiście cudów po nich się nie spodziewam, aż tak głupi to nie jestem.

A dlaczego nie kandyduję? Podobno w USA wiadomo już przed wyborami kto będzie prezydentem, a tego można dowiedzieć się na podstawie wysokości budżetów kandydatów. Kto ma większy ten wygrywa. Nie wiem czy to prawda. Ale jak popatrzę na mój budżet i choćby urzędującego burmistrza, to nie mam wątpliwości kogo stać na przeprowadzenie skuteczniejszej kampanii wyborczej. Na zbieraniu puszek po piwie po drogach i rowach wcale tak dużo się nie zarabia.

A do tego burmistrz ma duże możliwości przekupywania wyborców, bo i uniwersytet trzeciego wieku i wyjazdy z dziećmi na mecze siatkówki i jakieś „wyjazdy dla swoich”, o których dowiaduje się z druku ulotnego konkurencji. A do tego trzeba pamiętać o słowach Józefa Stalina, który w swoim czasie powiedział, że nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. A komisję, która liczy głosy wybierają miejscowi urzędnicy podlegający burmistrzowi.

Trudno mi konkurować też z innymi kandydatami, którzy jak zauważyłem raczej utrzymywani są przez państwo, a to urzędnik, a to samorządowiec itp. Łatwo im przychodzą pieniążki, praktycznie dostają je za nic, to i łatwo też wydać na reklamę, bo to zaraz następna pensja, do tego trzynastka, czternastka i co miesiąc jeszcze premia, niż mnie, który z tych puszek naprawdę niewiele wyciąga i to, że znalazłem dzisiaj parę puszek po piwie nie gwarantuje, że jutro też kilka uzbieram.

I wcale mojej sytuacji finansowej nie poprawia to, że znalazłem 10 groszy. Wręcz przeciwnie! Zdaje się, że powinienem ten fakt zgłosić w urzędzie skarbowym, ale na jakim druczku, gdzie to wpisać, jak wypełnić? Ale sobie narobiłem!

Michał Pluta
http://prawica.net

Komentarze 43 do “Pędzą świnie do koryta czyli przed wyborami”

 1. AniaK said

  „Prawdziwe szanuję władcę ten, kto mu mówi o tym, co trudne.”
  (Mencjusz)

 2. marcusex said

  Pełna zgoda Panie Michale.
  Nie sposób w uczciwy sposób przeciwstawić się sitwie.
  Zarówno czerwonej, zielonej czy tej PO-PiSowej. Wszystkie PO jednych (wielkich) pieniądzach.
  Z tym, że w przeciwieństwie do Pana, ja zaangażowałem się w wybory i to czynnie. Startuję z listy Nowej Prawicy w Łodzi.
  A co mi tam. Biologia się kłania więc sitwa nie za wiele może mi już zaszkodzić a młodym przynajmniej można jeszcze w czymś pomóc.
  Jest nadzieja.
  Wczoraj w Łodzi był Janusz Korwin-Mikke. Na spotkanie przybyło około pięciuset ludzi. 80% to byli ludzie młodzi i nie widziałem wśród nich urzędników, niewolników kasty rzadzącej. I to robi tę różnicę.
  Solidarność (czas mojego pokolenia) tę ideową, uczciwą i szlachetną z roku 1980 też tworzyli ludzie młodzi.
  I to budzi u mnie tę nadzieje.
  A my geriatrycy musimy Im tylko doradzać jak nie dać się tym razem wpuścić w kanał i nie dać oszukaćsię różnym Bolkom, Bronkom i innym farbowanym Lisom.
  Może osiągną to co nam się nie udało.

 3. marcusex said

  W uzupełnieniu poprzedniego komentarza, podaję link:

  https://www.facebook.com/marek.ludwikiewicz

 4. Wojtek said

  Szanowny panie Marcusex.
  Bardzo mi przykro, ale sam się pan oszukał, a chce pilnować młodych, by nie dali się wpuścić w kanał.
  Już chyba większość ludzi rozumie, że JKM to agent naszych wrogów, wysłany na odcinek prawicowy, do pacyfikowania wszelkiej pozytywnej inicjatywy.

  A co do „demokracji”, to już trzeba być kompletnym naiwniakiem, by się na to nabierać.

  Tłum w Niedzielę Palmową krzyczał „hosanna”, a za tydzień „ukrzyżuj go”.
  To właśnie jest demokracja.

 5. marcusex said

  Ad.Wojtek
  Ależ oczywiście. Można wszystkich wyzwać od agentów. Nic nie robić. Siedzieć przy kompie.Pierd..eć w stołek i pisać jedynie słuszne komentarze.
  Jeszcze do tego religijnie okraszone.
  A poza tym, czego Pan nie zauważył to nie mam zamiaru nikogo pilnować tylko służyć radą.
  Niech się pilnują sami.
  Ja tylko mogę przekazać swoją wiedzę jak kiedyś mnie perfidnie oszukano.i żeby tego błędu nie popełnili.

 6. JO said

  Wladza, Przywodstwo Musi pochodzic od Boga.

  Jezeli nie, to konczy sie na Talmudycznej Mafii..rzadzeniu

  Nie nazekac a szykowac sie, do przejecia Wladzy w Swoje Rece, ktore oddamy Bogu wraz z sercami naszymi.

 7. Agaton said

  @marcusex
  /Ja tylko mogę przekazać swoją wiedzę jak kiedyś mnie perfidnie oszukano.i żeby tego błędu nie popełnili.//

  A pamięta Pan komu JKM „przekazał” głosy w 2010. Nie? To przypominam. Swojemu największemu wtedy wrogowi.

  //Czterokrotnie kandydował także na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W 1995 i 2000 z ramienia UPR, w 2005 jako kandydat Platformy JKM z poparciem UPR, w 2010 jako kandydat partii Wolność i Praworządność. W drugiej turze wyborów w 2010 zasugerował poparcie Jarosława Kaczyńskiego[55].//

  Zaznaczam, że osobiście jestem za demokracją większościową i nie w takiej medialnej oprawie jak nam się serwuje. Demokracja ma służyć Narodowi a nie Naród fasadowej demokracji.

  Dlatego Bojkotuję Wybory. Bojkotuję Bandę 5.

 8. Etrusk said

  Nie obrażajmy świnek,tą mądre i pożyteczne zwierzątka.

 9. Nemo said

  @Artykuł.

  „Powiadają, że JKM to błazen. Może i tak, ale tylko błazen głosi program, nazwijmy to, wolnościowy,”

  Taak. JKM głosi program wolności od wszelkiej własności państwowej. Gdyby nie daj Boże doszedł do władzy, to byśmy byli wolni, że hej. Może po ulicach une pozwolili by nam chodzić, bo wstęp do kamienic, byłby surowo zakazany.
  http://owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=788&Itemid=1

  @5Marcusex

  „Ależ oczywiście. Można wszystkich wyzwać od agentów. Nic nie robić. Siedzieć przy kompie.Pierd..eć w stołek i pisać jedynie słuszne komentarze.”

  Proszę mówić, za siebie. A także nie zachowywać się na podobieństwo skretyniałych PiSiurów, którzy na sam widok jakiegokolwiek oponenta tej ich bandy, dostają spazmów. Oczarował pana JKM? Pańska wola, ale to nie znaczy, iż wszyscy muszą pańskie zdanie podzielać. Capisco?

 10. qwerty said

  Re Agaton
  To sobie „bojkotuj”. Na pewno cos z tego bedzie.

 11. Dość said

  WYBIURY

  Do władzy popędza moralna nędza.

  I znowu będą ściągać na stanowiska rodzinki i znajomych, którzy ch… się znają ale chcą zarobić; córcie, synki i inne sq…synki

  Kiedy wprowadzi się prawo zakazujące zatrudniania rodzin?

 12. Romank said

  Panie Gajowy,,gratuluje…Co za piekny portret..jak dobrze wyszla na zdjeciu nasza polska klasa polityczna!
  Jeszcze bym prosil o zdjecie ich elektoratu…plissssssss.,…

 13. Romank said

  Pan JK****Mikke jest najlepszym przykladem dla mlodych, jak nalezy udajac zapiekla opozycje wysforowac sie na najwyzsze synekury w znienawidzonym systemie przy ogromnym poparciu jego establishmentu…i uciesze gawiedzi:-)))
  TO tak jak by dzialajac agresywnie na polu ochronuy przeciwpozarowej spakic wszystko w oklicy zostajac Nadpalaczem Assocjacji Piromanow:-)))

 14. Jack Ravenno said

  @2 MARCUSEX + może się i nie da uczciwie przeciwstawić ale warto przynajmniej spróbować. Popieram postawę.

  @10 QWERTY – jestem tego samego zdania.

  @11 DOŚĆ – o ile wiem takie prawo jest. A czy jest wykonywane? To insza inszość…

  @13 ROMANK – ?

 15. AlexSailor said

  Ad. 11 @Dość
  „Kiedy wprowadzi się prawo zakazujące zatrudniania rodzin?”
  A jak sobie Pan to prawo wyobraża??

 16. AlexSailor said

  @Marcusex
  „Startuję z listy Nowej Prawicy w Łodzi.”

  I bardzo dobrze, tak trzeba.
  Co prawda, gdyby teraz JKM miał decydujący głos w Polsce, to nic dobrego by z tego nie wyszło.
  Ale.
  Ponieważ takiego głosu miał nie będzie, to kierunek jest jak najbardziej właściwy.
  Słuchałem w necie spotkań z ludźmi z KNP i UPR, i powiem – jestem podbudowany.
  Pełne oparcie na najważniejszych fundamentach, rozsądne (w przeciwieństwie do JKM) myślenie, i w ogóle jakiś poziom.
  To tylko słowa i programy, ale coś tam wywnioskować można.

  A właśnie jest bardzo ważne, żeby przekazać doświadczenie.
  Młodym doświadczenie.

  Ja, jak słyszę starą śpiewkę Korwina, że trzeba ciężko pracować, to w drugim, trzecim pokoleniu można się wybić
  (tak, tak, do tego się sprowadza jego bajanie) i w ogóle oszczędnością i ciężką, podkreślam ciężką, kilkanaście godzin dziennie, pracą, ludzie się bogacą, to nie wiem, czy on se jaja robi czy na poważnie.

  Owszem.
  Oszczędność, praca, wytrwałość, itp. jak najbardziej są potrzebne.
  Ale nie „ciężka praca”, nie absurdalna oszczędność.

  Poza tym.
  JKM wydaje się być darwinistą, a to już katastrofa.

  I jeszcze.
  Nigdy nie słyszałem, by Korwin powiedział coś w stylu „lepsze deko handlu niż kilo roboty”.
  Dlaczego?

  Ale dość wylewania pomyj na JKM.
  Moim zdaniem jest postacią jak najbardziej pozytywną i zdecydowanie więcej płynie z jego działalności
  korzyści niż szkód.
  Przynajmniej na dziś.

 17. Boydar said

  Oczy – wiście, powidział sołtys do oczu, i oczy wisiały. Zgadzam się z Panem Alexem w 100%.

  Nie wspomina jedynie Pan Alex (zapewne z przyzwoitości), że korzyści o których raczył wspomnieć, odnosi kto inny, a szkody kto inny. Jest to jednak tak niewielki i nieistotny szczegół, że aż mi niezręcznie o tym pisać.

 18. dr TS said

  Re 12.
  Zdjęcie elektoratu? Łatwo sobie wyobrazić. Wystarczy odwrócić zdjęcie klasy politycznej na drugą stroną… 🙂

 19. Marucha said

  Re 12:
  Zdjęcie elektoratu? Ależ jest od dawna w gajówce…

 20. Romank said

  aD 2…Powodzenia Marku! ……Szczesc Boze!

  Nowa Polska Prawica…..przypomina mi- jak to Gomolki pytal Brezniew ogladajac antyczne biurko w Belwederze…
  – Wladek to hebanowe..????.
  – Eeeee nie Lonka ………to cheba stare:-_))))

 21. Romank said

  ad 19:-)))))) Dzieki:-))))) poznaje wielu z tfazy:-)))))) oo sa nawet krewni:-))))

 22. Nemo said

  „Rodzicu! Jeśli Twoje dziecko zaczęło interesować się libertarianizmem, czyta konserwatywno-liberalną prasę, ogląda vlogi Korwina-Mikke – nie zwlekaj! Jak najszybciej udaj się z nim do specjalisty! Eksperci z całego świata, w tym także wybitny polski psychiatra doktor Jacek Kardaszewski nie mają wątpliwości – libertariańskie poglądy to oznaka choroby psychicznej!!!”

 23. Zerohero said

  @Nemo

  Pan jest wielkim optymistą. Czemu mieliby zająć tylko kamienice a nam pozwolić chodzić po ulicach? Ulice też można sprywatyzować.

 24. Dość said

  re 15-16 AlexSailor

  Korwin Mikke, czyli Ojzasz Goldberb jest postacią pozytywną w/g pana? To kim pan jest?

  Co do odpowiedzi na mój wpis (11): zapytaj pan się jakiegoś rabina, to panu wyjaśni to wyobrażenie. Albo powiem; sprawdza się napletki i „poprzeczne dziurki”.

 25. mate29 said

  Nie idąc na wybory robimy dobrze partią rządzącym PO i PIS
  Za „komuny” przynosiłem z głosowania połowę kartki do głosowania do domu
  Dzisiaj powinno się iść na wybory i jeśli się nie ma na kogo głosować to powinno się wszystkich skreślić i dopisać „Jaś Fasola”
  W tedy wyniki głosowania wyglądałyby tak :PO-5,5% oddanych głosów
  PIS -5,4% oddanych głosów
  60% głosów nieważnych (Jaś Fasola)

 26. Filo said

  Ojejkujejku
  Polacy sie widac niczego nie nauczyli.
  Wiele tych ‚niepodleglych’ , niezaleznych partii powstaje sztucznie przed kazdymi wyborami i sa one podstawiane po to, zeby odciagnac glosy partiom dominujacym
  To przeciez dwie duze partie ( w obecnym modelu demokracjj) nawzajem sobie podbieraja glosy i to one walcza miedzy soba o to, ktora wezmie tym razem stolek.
  Bralem udzil w komisji wyborczej kilka razy i w komisji skrutacyjnej – i przygladalem sie troche z bliska tzw. ‚goraczce wyborczej”.
  Wiec jest sobie taka partia, zupelnie nowa jeszcze swiezo blyszczaca, ktora opowiada to, czego glownej partii przez gardlo nie przejdzie ale robi wrazenie ale tez i opowiada na zlosc drugiej wiodacej partii. A do tego ma przygotowane pare numerkow co bardzo podniecaja widownie.
  Nie o to chodzi kto co opowiada w czasie kampanii wyborczej , tylko co mu grozi jak po wyborach zmieni zdanie.
  Najlepszym dowodem jest to, ze zadna partia nie sprzeciwia sie polityce rzadu.
  Sprobowal Leper. I dwa dni potem juz nie zyl.
  Sprobowal dr. Dariusz Ratajczak. I tez juz nie zyje.
  Nie gadajcie pierdolow, ze jakiekolwiek glosowanie cos zmieni.
  Jak na razie zadna partia ani zaden kandydat nie probuje bronic zadluzonych obywateli. Nikt nie robi rabanu na temat wydatkow na zbrojenie, zadluzenie bankowe i bardzo kosztowne eskapady na Ukrainie, Bliskim Wschodzie , czarnej Afryce czy na Haiti.
  To wlasciwie co oni tak naprawde obiecuje w szkolnictwie, zdrowiu, czy w systemie wynagradzania….. j

 27. JO said

  ad.25. Powinno sie robic wybory Wlasne a nie Zydowskie. Szykujmy sie na wybory WLASNE-POLSKIE-KATOLICKIE

 28. Piszczała said

  ale baca musi być ( na zdjęciu go jeszcze nie widzę ); i na ten moment Korwin-Mikke jest n i e z a s t ą pi o n y

 29. Ad. 2

  Jeden przyzwoity człowiek w radzie miasta, to o jednego …uja mniej w tej samej radzie.

 30. Jack Ravenno said

  @28 KRZYSZTOF M – Bardzo celne ujęcie całości zagadnienia. Tyle, że sporo ludzi nie rozumie, że nie idąc i nie wybierając „swoich” pozwalają aby …u…je dorywali się do ka$y i wpieprzali na okrągło ośmiorniczki czy inny sh…it.

 31. Ad. 30

  To samo dotyczy wyborów do Sejmu.

 32. dr TS said

  Ad. 19
  Owce są symbolem Owczarni Chrystusa… nawet Baranek… i Pasterz.
  To akurat, elektorat KRK, nie partii.
  Chybione, moim zdaniem.

 33. Marucha said

  Re 32:
  Owieczki, baranki, jagniątka…
  Ale nie BARANY.

 34. dr TS said

  Aaaaaaa, bo to są takie bezrogie barany? 🙂

 35. Krzysztof P said

  Myślę, że RN p. Krwina wprowadzi ileś tam posłów do Sejmu…myśle tak, mimo olbrzymiego sceptycyzmu co do tej postaci.
  Jednakże, opieram swoje domniemanie na tym, że banda 5 ciorga jest doszczetnie znienawidzona / znudziła się, broń p. Boże zeby widziano ich wady?/ – więc jakis procent poprze nowicjuszy. A co kilku (nastu) posłów może zrobić w sytuacji gdy panuje wszechobecna d*** kracja? Ano NIC szczególnego, chociaż moze byc zabawniej, niz za kadencji partyjki pali-głupa ?

  Faktycznie – Korwiniści w imie amoku prywatyzacyjnego gotowi są wyprzedac wszystko / łącznie z lasami /, bo tak sobie założono iż własnośc prywatna jest „lepiej zarządzana ” niż państwowa? Tylko….nikt tym marzycielom nie może wbić do głowy, że WYKUPU dokona SITWA Międzynarodowa, a nie żaden POLSKI biznesman !!!!!!! ONI sa odporni i ŻADNE argumenty do nich NIE docierają?!
  ZGROZA. Bo jak w obecnej dobie można byc tak zaślepionym? Ponadto, bardzo ale to bardzo wątpie czy dobrali by sie w ramach ochrony Rodzimego Kapitału – do tyłka właścicielom Galerii, Banków, Manufaktór, Giełdy itp. czyli korporacji z kap. zagranicznym, beszczelnie żerującym na NAS / podatki, zakaz transferu zysków do Firmy Matki etc /???
  Czytałem program RN Nowej Prawicy p. Korwinna. Zdumiewa mnie chęć nastepnego KRETYNA drenażu społeczeństwa, by wciąż budować ZAWOOWA ARMIĘ??????? Kuźwa , najpotężniejsze mocarstwa Swiata nie moga sobie poradzic z Partyzantką niepiśmiennych Fallachów Afgańskich czy Syryjskich, – a ten chce wzmacniać generalicję?

  NIE, zdecydowanie o d r a d z a m angazować się w tej szajs.

 36. Canis77 said

  A Co do świń I koryta, to przypomniał mi sié stary kawał:
  Rzecz sié dzieje na wsi w oborze.
  Pora karmienia, pòźne popołudnie. Wiadro żarcia làduje w korycie. Słychać kwik I odgłosy walki świń o Co lepsze kàski.
  W pewnym momencie jedna ze wspòłbiesiadniczek nie wytrzymuje szaleńczego tempa jedzenia rzyga spowrotem do koryta to, c o przed chwilà udało jej sié chapnàć.
  Widzàc to jedna z koleżanek nie przerywajàc jedzenia mòwi z wyrzutem w głosie: No! No! Tylko nie dolewaj, bo I tak nie przejemy!

 37. Lily said

  Kochani,przeciez oni mowia to co Narod chcialby uslyszec…A ten Pan,no coz…,”Bolek”,i Fusek,i nie tylko,tez obiecywali groszki na wierzbie.Polacy,juz tyle razy zostali oszukani,dlaczego?,bo sa latwo-WIERNI.Kochani,nie slowa,ale czyny sie licza.Dobrymi slowami(obietnicami,bez pokrycia),jest Pieklo wybrukowane.

 38. marcusex said

  Ad 29 Krzysztof M.

  Dziękuję Panie Krzysztofie! O to właśnie chodzi.

 39. Julka said

  Gdyby te świnie miały pracować społecznie, byłoby pusto. Dodatkowo same w urzędach liczą głosy,

 40. Plausi said

  Zanim obywatel wyląduje na talerzu

  Rysunek 

  Przysłowie mówi: „Tylko świnia nie zmienia swoich przekonań.”

  Musieliśmy powtórzyć, gdyż wklejenie rysunku nie wyszło. Jaka robi się to w komentarzu, THML-img zostało skasowane

 41. jowram said

  Kulisy prywatyzacji GPEC – 10 lat neokomunalizacji

  Gdańszczanie łożą rok w rok miliony euro na rzecz mieszkańców Lipska, stolicy Saksonii, jednego z landów dawnej DDR. Odkręcając kurek z ciepłą wodą i zawór termostatu przy grzejniku mieszkańcy Gdańska sponsorują bilety na baseny i komunikację miejską w Lipsku, Handball-Club Leipzig, FC Lokomotive Leipzig i Red Bull Arenę w tym mieście. Ten komfort mieszkańcom Saksonii zapewnił prezydent Paweł Adamowicz. Od tamtej transakcji mija 10 lat.

  http://www.wybrzeze24.pl/aktualnosci/kulisy-prywatyzacji-gpec-10-lat-neokomunalizacji

 42. XY said

  Co daje bojkot wyborów? Nic, zupełnie nic. Nasze niemieckie media pobiadolą ze tylko 20,7% uprawnień nych do głosowania poszło na wybory, wybrane hieny będą się zastanawiać dlaczego tak mało. A wszystko to przez pierwsze dwa tygodnie, za to przez kolejne 4 lata będą nami rzadzic. Czy naprawdę ktoś rozsądny uważa ze bojkot cos zmieni?? Są tacy naiwni? Przecież fałszerstw wyborczych w III RP nie brakuje, jak będzie za niska w jednych wyborach sitwa trzymajaca władze przestawi przecinek i okaże się ze do wyborów poszło 207% uprawnionych.
  I co im ktoś zrobi?
  Bojkot miałaby sens przy honorowej klasie politycznej.
  Świnie nie znają pojęcia honoru czy przyzwoitości!!!
  Bojkot to najdurniejsze co można zrobić, ale wielcy szermierze czystych rak będą zadowoleni ze nie pobrudzili sobie łapek głosując.
  Wiedza ze pociąg jedzie w przepaść ale zwrotnicy nawet nie będą starali się przestawić bo przecież w innym kierunku tez może być przepaść.
  Idiotyzm!!!!!!!!!!!!!!
  Ten kto nie próbuje nic zmienić nie ma prawa narzekać.
  Nie jestem super entuzjastą KNP ale to jedyny mlot , a raczej młoteczek który teraz mamy pod ręką do rozlupania tej betonowej ściany.
  Są w tej partii ludzie rozumni, to nie tylko JKM.
  Ale malkontentow nie brakuje.

 43. Boydar said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: