Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  lelumpolelum o Wolne tematy (64 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Instytut Rodła we Wrocław…
  Wielka Kopa Tatry o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Farmaceutyczny kartel atakuje aktora broniącego dzieci przed szczepionkami z toksyczną rtęcią

Posted by Marucha w dniu 2014-11-15 (Sobota)

Aktor Rob Schneider jest najnowszą ofiarą w wojnie przeciwko wolności słowa, rozwścieczeni szczepionkowi lobbyści przyczynili się do usunięcia Schneidera z kampanii reklamowej ubezpieczeniowego giganta State Farm.

Korporacja ubezpieczeniowa już kilka lat wcześniej napominała Schneider aby przestał publicznie budzić obawy co do bezpieczeństwa szczepionek.

Amerykański aktor, scenarzysta i producent Rob Schneider, z pochodzenia jest pół-żydem, jego ojcem jest żydowski makler, a matką katoliczka z Filipin. Schneider grał w wielu kultowych filmach m.in.:

 • Człowiek demolka (1993)
 • Sędzia Dredd (1995)
 • Nagi peryskop (1996)
 • Boski żigolo (1999, także scenariusz)
 • Gorąca laska (2002, także scenariusz)
 • 50 pierwszych randek (2004)
 • W 80 dni dookoła świata (2004)
 • Boski Żigolo w Europie (2005)
 • American Virgin (2009)
 • Duże dzieci (2010)

Według magazynu „The Wrap” , akcja przeciwko Schneiderowi rozpoczęła się po tym jak samozwańczy „opiekunowie dzieci” postanowili opublikować film na YouTube, Facebooku i Twitterze , w komentarzach prosząc o usunięcie Schneidera ze spotu reklamowego.

Akcja przeciwko Schneiderowi szybko przeniosła się również do mediów zagranicznych, o krytykowaniu szczepionek przez aktora informował, także brytyjski dziennik Daily Mail. Poniżej artykuł z Daily Mail wraz z filmem wideo nakłaniającym do bojkotowania aktora:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2768304/Insurance-commercial-featuring-Rob-Schneider-pulled-TV-rotation-comedians-opposition-child-vaccinations.html

Jeżeli kwestionujesz odgórne ustalenia koncernów farmaceutycznych i agencji rządowych, to nie jesteś godzien pracować w USA. Małe i duże sługusy farmaceutycznych koncernów, w tym wielu blogerów, przyczyniło się do wydania przez State Farm oświadczenia. w którym koncern zaakceptował żądania usunięcia Schneidera.

„Reklama [z Schneiderem] nieumyślnie została wykorzystana jako platforma do dyskusji na temat niezwiązany z naszymi produktami i świadczonymi przez nas usługami. Staramy się aktualnie o usunięcie reklamy” – powiedział Phil Supple, dyrektor State Farm od spraw publicznych (PR).

W odniesieniu do ostatnich wydarzeń Schneider wydał oświadczenie, w którym podkreślił znaczenie informacji ujawnionych przez dr Williama Thompsona z amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC), który przyznał się do spreparowania danych na temat bezpieczeństwa szczepionek MMR:
http://www.naturalnews.com/046630_CDC_whistleblower_public_confession_Dr_William_Thompson.html

Rob sprzeciwia się wprowadzonemu w Kalifornii prawu do obowiązkowego szczepienia dzieci, porównuje je do Nazizmu.

Schneider również wyraził sprzeciw wobec kontynuacji zawirowań zachodzących na Bliskim Wschodzie, koncentrując się na rzekomej [rzekomej? – admin] agresji Izraela wobec Palestyńczyków mieszkających w Strefie Gazy.

„Jesteśmy wszyscy świadomi kampanii przymusu, która przeczesuje kraj w poszukiwaniu jakiejkolwiek oznak sprzeciwu … Teraz widzimy powstanie powiązanego zjawiska, obiegowej Brygady Egzekwującej, która przeszukuje kraj w celu wykrycia , każdego znaku niezależnej myśli, która zaprzecza temu co zostało uznane za nienaganną dogmatyczną prawdę.” – Dr.med. Dan Phillips, w wywiadzie dla LewRockwell.com.

Wolność słowa nie jest już tolerowana w poprawnej politycznie kulturze amerykańskiej.

Michał KK
Źródła:
http://www.naturalnews.com/047546_vaccine_mafia_rob_schneider_toxic_mercury.htm
http://nsnbc.me/2014/09/24/hollywood-actor-targeted-raising-concerns-vaccine-safety-efficacy/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rob_Schneider

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 15 do “Farmaceutyczny kartel atakuje aktora broniącego dzieci przed szczepionkami z toksyczną rtęcią”

 1. NICK said

  Wolność słowa po amerykańsku jak i siła z bezwzględnością koncernów farmaceutycznych (chemicznych). Widzimy.
  Tak nawiasem i jako sygnał: cena tabletki w aptece jest wyższa od kosztów jej produkcji o kilkanaście razy i wyżej.

 2. Boydar said

  Pan Gajowy mógłby amerykańcom udostępnić za niewielkie pieniądze licencję na USGajowka

 3. Ex said

  Aj-waj!

 4. Zerohero said

  …a z fundacji Mozilla wyleciał twórca javascriptu. Powód: policja myśli dowiedziała się, że wpłacił prare dolców na organizację sprzeciwiającą się promocji homoseksualizmu. A może chodziło o adopcje dzieci przez pary homo? (nie pamiątem dokładnie).

  …w Szwecji pracę traci się za krytykę polityki emigracyjnej. (są znane przypadki).

  poza tym mamy wolność słowa i demokrację.

 5. maasteer said

  Dzięki Panie Gajowy, że poruszył Pan ten niezwykle istotny temat. Ludobójstwo szczepionkowe obok zatrutej żywności i powietrza (chematrails) to jeden z najważniejszych elementów depopulacji gojów.
  Posiadam 3 dzieci – najmłodsze wogóle nieszczepione i powiem Wam, że ono rozwija się najlepiej i jest najzdrowsze. Posiadanie w eurokołchozie dzieci niesczepionych, czyli zdrowych jest po prostu nielegalne. Uważam że poprzez szczepienia kartele farmaceut. wychowują sobie kolejne schorowane pokolenia, alby dalej je truć, ups – leczyć. Stąd bierze się autyzm, uczulenia, alergie i większość chorób przewlekłych dla niepoznaki zwanych cywilizacyjnymi. Warto poczytać na ten temat na stronach Stop Nop oraz obejrzeć na YT wywiady z prof. Majewską i dr Jerzym Jaśkowskim. Oby nie skończyli oni jak śp. Dariusz Ratajczak.

 6. Amadeus said

  Kopiuje sobie do http://dziennikkatolika.blogspot.com/

 7. Maciej said

  @ 5

  Panie Maaaster ja swojego malucha też jeszcze niczym nie kułem w warunkach polskich, na razie rozwija się książkowo, mała ma 7 miesięcy … Póki co jedno wezwanie od sanepidu dostałem … Mam porównanie z innymi dziećmi bo kilka dzieci znajomych jest w porównywalnym wieku, alergie i antybiotyki to już norma u nich. Jednak niepewność zawsze pozostaje co do decyzji o całkowitym braku szczepień …

 8. ALI BABA said

  ad Fakt z życia….Pacjentka pyta lekarza /mającego 3 dzieci/, czy on szczepi swoje dzieci…On na to,że nie…Jej
  pytanie następne brzmiało…A dlaczego? A on na to, że to jego- sprawa..!!

 9. maasteer said

  Ad 7 Pan Maciej

  „Jednak niepewność zawsze pozostaje co do decyzji o całkowitym braku szczepień …”
  Ja nie mam żadnej niepewności. To znaczy mam całkowitą pewność, że niesczepienie jest najlepszą drogą do zdrowia dziecka. Na pewno Pana zbędą lub odpowiedzą wymijająco. Są tam metale ciężkie, tiomersal i wiele innych paskudztw, które służą jako środki konserwujące a nie dla dobra dziecka, ale poczyta Pan wywiady z osobami, które wyżej podałem.
  Moja najstarsza córka ma 5,5 roku, nie szczepie od 2 roku życia (jak sie zaczeła afera ze świnska grypą), syn ma ok. 3,5 nie szczepie od 1 roku życia, a najmłodsza jak już mówiłem nie dostała żadnego gonga.

  Mi sanepid przysłał ogólne pismo o konieczności szczepień i itp. Udałem się więc do nich z odpowiednią lekturą. Miałem wyniki badań z kliniki rehabilitacji szpitala DSK w Białymstoku gdzie było wymienione ile syfu jest w szczepienia i jak niekorzystnie to wpływa na dzieci, miałem decyzje panstwowego inspektora farmaceutycznego o wycofaniu kilku serii szczepien, które mogły zagrażać zyciu lub zdrowiu dzieci i inne podobne materiały. Kobieta zdębiała i w sumie brak jej było racjonalnych argumentów aby mnie przekonać do szczepionkowego okaleczania dzieci. Ponadto przedstawiłem jej wyniki badań nad skutecznością szczepionek, gdzie niektóre mają skuteczność na poziomie kilkunastu %. I powiedziałem ze nikt mojemu dziecku nie robił badań na zawartość przeciwciał wiec na jakiej podstawie chcą szczepić skoro dane przeciwciała mogły już zostać wytworzone?
  A w przychodni to pielęgniarka szczepienna każe podpisywać zgodę na każde szczepienie, ja im napisałem, że takowej nie wyrażam.
  I pytam w sanepidzie, że jak przyprowadzę dzieciaka i powiem: proszę szczepcie go, ale bez mojej zgody to czy to jest niedopełnienie obowiązku szczepień? Kobieta z sanepidy tylko usta otworzyła ze zdziwienia. Ja powiedziałem, że skoro to jest obowiązek to moja zgoda jest niepotrzebna. ALe ani sanepid ani lekarze też nie chcą napisać żadnego oświadczenia, że szczepienia są bezpieczne. Więc skoro oni nie chcą to ja też nic nie podpisze. Bo wyrażenie zgody jest równoznaczne z wzięciem odpowiedzialności. A skoro kartele farmaceutyczne, lekarze i sanepid nie chcą brać odpowiedzialności za to że szczepienia są bezpieczne, to rodzice tym bardziej nie powinni jej brać.

  I powiem z własnego doświadczenie , że im mniej szczepień tym zdrowsze dzieci.
  Pozdrawiam

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/3-szczepionki-dzieci-ktore-powinny-byc-absolutnie-zakazane-2014-10

 10. maasteer said

  „Na pewno Pana zbędą lub odpowiedzą wymijająco.”

  W moim poprzednim wątku coś mi się przykasowało – przed w/w zdaniem napisałem, aby spytać lekarza lub pielęgniarkę o skład szczepień, i żę nic nie odpowiedzą albo jak wyżej.

 11. krzysiek said

  To zależy od genów jakie dziecko odziedziczyło po rodzicach,moje dziecko było szczepione zgodnie z książeczką zdrowia.
  Teraz ma 16 lat i nigdy nie miało nawet kataru,i te metale ciężkie tez nie zaszkodziły,hehe.
  Ja mam lat 48 i nigdy nie odwiedziłem lekarza.Z tego powodu uważam że nie szczepionki są winne tylko mizerne zdrowie szczepionych.

 12. matirani said

  RE11 Krzysiek – duzo w tym prawdy – gruzlice zlikwidowalo ogrzewanie i bialko w wyzywieniu.
  Natomast… jak kogos ugryzie wsciekly nietoperz to lepiej niech sie szczepi.
  Na tezca tez.
  NA grype nie.

  Dobrzy, starzy lekarze powiadaja, ze sa szczeponki na ratowanie zycia ludzi, te pierwsze, oraz szczepionki na nabijanie kieszeni korporatokracji, te nowe. Czyli ze od 60 lat nie powstala zadna wartosciowa szczepionka.
  Zgoda?

 13. NICK said

  Nowe szczepionki są bardziej „biznesowe” i, być może, depopulacyjne. Dla, na przykład grypy, skuteczności nie udowodniono. Ale różyczka?
  Stare szczepionki zawierały dużo więcej substancji potencjalnie niebezpiecznych[sic!].
  Autyzm nie powinien być żadną jednostką ‚chorobową’ w medycynie. W tym w psychiatrii. Powinni się nim bawić co niektórzy psychologowie co, skutecznie – finansowo, czynią.
  OSTROŻNIE z ocenami. Tu chodzi o zdrowie a nie problem czy iść na ‚wybory”.
  Na koniec truizm: każdy lek może mieć działania uboczne, ma wiele przeciwwskazań, interakcji i t.d., i t.p.. Poczytajcie ulotki dla pacjenta – spory procent straszy zgonem. I co?

 14. Maciej said

  @ 10

  Panie Maaster generalnie nie boję się okupanta i jestem w stałym kontakcie z prawnikiem. Choć działanie jakie Pan podjął są co najmniej słuszne oraz są dobrą wskazówką dla mnie jak postępować z tymi urzędnikami … Teraz kupiłem małej wagę, żeby nie łazić po przychodniach i słuchać uszczypliwości mało przyjemnej pani pielęgniarki … Choć przygotowywałem się merytorycznie do tej decyzji wraz z żoną i nie dam sobie wmawiać ogólników w temacie …

 15. Maciej said

  @ 11

  Panie Krzyśku 16 lat temu z pewnością nie było tak rozbudowanego programu szczepień jak ma to miejsce obecnie, co do składu szczepionek oraz ich skuteczności to inne kwestie, ma pan rację co do indywidualności dzieci …

Sorry, the comment form is closed at this time.