Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  Sceptyk o Upadek cywilizacyjny Polski
  Carlos o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Wojtek. o Dlaczego ludzie nie lubią…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zdjęcia satelitarne mają potwierdzać, że to ukraiński SU-27 zestrzelił malezyjskiego Boeinga 777

Posted by Marucha w dniu 2014-11-16 (Niedziela)

W rosyjskich mediach pojawiły się wczoraj kolejne dowody potwierdzające rzekomo, że malezyjski Boeing 777, który został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą był trafiony rakietą powietrze-powietrze, wystrzeloną z ukraińskich myśliwców. Opublikowano zdjęcia satelitarne, które zdają się to potwierdzać.


[Więcej zdjęć i nagrań wideo – w oryginalnym artykule – admin]

Hipoteza jakoby to nie prorosyjscy separatyści zestrzelili lot MH17 pojawiła się już na początku po tragicznych wydarzeniach z lipca bieżącego roku. Została ona sformułowana przez rosyjskich wojskowych, którzy na specjalnej konferencji prasowej pokazywali odczyty radarowe stwierdzające, że wieża kontroli lotów z Dniepropietrowska nakazał samolotowi obniżenie pułapu lotu i w tym samym momencie znajdujący się w okolicy ukraiński samolot bojowy SU-27 zwiększał wysokość poruszając się w tym samym korytarzu powietrznym co MH17.

Rosyjscy wojskowi sugerowali, że zestrzelenie malezyjskiego samolotu było celową prowokacją władz Ukrainy, obliczoną na spolaryzowanie światowej opinii publicznej i wywarcie presji na NATO, aby bardziej zdecydowanie zaangażowała się w konflikt wykreowany po „kijowskim majdanie”. Do wczoraj były to tylko słowa przeciwko słowom. Jednak opublikowane zdjęcia satelitarne i to jak twierdzą Rosjanie, pochodzące z amerykańskich i brytyjskich satelitów wojskowych, wskazują na to, że rzeczywiście mogło tak być.

Faktem jest, że administracja amerykańska bardzo ostrożnie wypowiada się na temat ewentualnego sprawstwa tragedii lotu MH17. Dodatkowo do dzisiaj ani USA, ani inne zachodnie państwo, nie opublikowało zdjęć satelitarnych pokazujących co się zdarzyło 17 lipca 2014 roku.

Jeśli okaże się, że zdjęcia są autentyczne, a dotychczas nikt ich jeszcze nie zdyskredytował jako fałszerstwa, to może się okazać, że sprawa zestrzelenia pasażerskiego samolotu zostanie przedstawiona światowej opinii publicznej z zupełnie nowej perspektywy. Na zdjęciach widać zarówno lecącego Boeinga jak i SU-27. Widać nawet moment odpalenia rakiety.

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to informacja sensacyjna, bardzo dziwi cisza na ten temat w zachodnich mediach. Po wbiciu do głowy opinii publicznej, że to prorosyjscy separatyści zestrzelili lot MH17, takie informacje mogą spowodować, że zbyt wiele osób zacznie sobie zadawać pytanie kto jest kim w tym konflikcie i czy rzeczywiście lansowany przez nasze media podział na „tych złych” ze wschodu i „tych dobrych” z zachodu jest w ogóle w tej sytuacji uprawniony.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 20 do “Zdjęcia satelitarne mają potwierdzać, że to ukraiński SU-27 zestrzelił malezyjskiego Boeinga 777”

 1. Anteas said

  Jest takie łacińskie przysłowie „Is fecit cui prodest” – ten uczynił, komu to przyniosło korzyść. Jaka korzyść przyniosło bądź mogło by przynieść Separatystą lub Rosji zestrzelenie tego nieszczęsnego samolotu? Natomiast Ukrainie jak najbardziej mogło i przyniosło korzyści. Przecież nasze „kochane” „niezależne” i „polskie” media przedstawiały Powstańców jako obłąkanych, szalonych morderców zabijających kogo się tylko da, dla samej przyjemności zabijania.

 2. Nemo said

  „Biorąc pod uwagę fakt, że jest to informacja sensacyjna, bardzo dziwi cisza na ten temat w zachodnich mediach. ”

  Mnie bardziej dziwi fakt, że takie informacje wypływają dopiero teraz.

 3. Pokręć said

  Dla mnie od początku dziwna była cisza, jaka zapadła nad tym zestrzeleniem. Jakby nic się nie stało. Rodziny ofiar niczego się nie domagają, rządy nic nie robią…
  Coś mi się zaczyna wydawać, że NIC nie jest takie, jak nam się jawi.

 4. Aro said

  Panie Pokręć – ma Pan rację, że nic nie jest takie jakie nam się jawi. Ja od początku uważałem, że to Ukraina w tym maczała palce (pod czymś lub bez czyjegoś dowództwa) ale te zdjęcia niczego jak dla mnie nie dowodzą. Takie coś to nawet ja mogę narysować w pierwszym lepszym programie graficznym, a bardzo daleko mi do eksperta.

 5. rybol said

  Zdjęcie jest równie prawdziwe, jak aktualna fotka Elvisa.

 6. karlik said

  Tutaj :
  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2014/11/das-mh17-satellitenbild-ist-ein-fake.html
  napisali , że zdjęcia są fałszywką , niestety jest to w języku Goethego..

 7. matirani said

  Pamietacie oswiadczenia tego hiszpanskego kontrolera lotów? Od pierwszego dnia bylo wiadomo, ze dookola Boinga krecily sie dwa SU ukrainskie. Faceta zwolniono i wyslano do domu.
  Wieczorem 17 lipca, jeszcze zanim świat obiegły relacje o tragicznym końcu MH17, „Carlos” porzucił dotychczasowy lekki ton swoich wpisów. W ciągu dwóch następnych godzin w kolejnych krótkich wiadomościach przekazał między innymi:

  – do wieży kontroli lotów w porcie lotniczym Kijów-Boryspol 7 minut po zniknięciu samolotu z radaru wkroczyły ukraińskie służby specjalne wraz z obcokrajowcami, już wtedy mówiono o zestrzeleniu;
  – w ciągu trzech ostatnich minut lotu MH17 towarzyszyły dwa ukraińskie myśliwce, widziane na radarach przez personel kontroli lotów;
  – o eskorcie MH17 przez ukraińskie myśliwce wiedzieli ludzie z ministerstwa spraw wewnętrznych, ale nie wojskowi;

  Z racji użycia we wpisach języka hiszpańskiego, pozostały one niezauważone przez większość komentujących bieżące wydarzenia 17 lipca. Krótki wywiad z „Carlosem” przeprowadziła jedynie hiszpańskojęzyczna redakcja kanału Russia Today – mówi w nim on, że z racji swoich ostatnich wpisów otrzymał liczne pogróżki od ludzi związanych z „Majdanem” a ukraińskie władze dały mu i jego rodzinie 24 godziny na opuszczenie kraju. Treść wpisów w tym materiale nie jest komentowana ani rozwijana. Konto @spainbuca zostało usunięte z Twittera.
  http://www.globalresearch.ca/spanish-air-controller-kiev-borispol-airport-ukraine-military-shot-down-boeing-mh17/5391888

 8. NICK said

  A ja powiem tak.
  Leciały ludzkie, święte, szczątki, które zestrzelono a smród niósł się na kilometry.
  Malezja? Taka niby anty-jewro-światowa? Z orzeczeniami sądu i rządu?
  Jest ważnym, w projekcie, i, całkowicie ubezwłasnowolnionym „państwem”.
  Wszystkie, ważne, siły światowe, więcej lub mniej, ochoczo lub pod przymusem, w tym uczestniczą!
  Podobnie ‚Smoleńsk’.
  A My? Nie ma Nas TU I TERAZ!
  Dywagacje… .
  Oj, oj.

 9. Maverick said

  Rosjanie cierpliwie czekali na prezentacje dowodów zestrzelenia MH17,poniewaz mając swoje własne wiedzieli że histeryczna nagonka lucyferianów z NWO na jeden cel dyskredytowanie Putina, w celu ustanowienia jednego Światowego rządu i rozkradzenia Rosji.

  Niestety każdy normalnie myślący dawno wiedział ze na rozkaz CIA i Obamy zestrzelono ten samolot. Ciekawie jak teraz w gębie tym sługom szatana?

 10. Griszka said

  @9
  Nic sobie nie robią i nadal uprawiają tą są propagandę, a nawet przyjmują medale od ukropskiej bezpieki w świetle jupiterów. Oni są kanaliami pozbawionymi sumienia.

 11. revers said

  ad 5,6

  akurat z Bilda sa prawdziwe jak Karlika doopa na kartoflisku, lub Bandera w SS spodku Huble z II wojny swiatowej z Neues Deutchland Anatarktyda do dzisiaj zestrzela cywilne samoloty lub w trojkacie Bermudzkiem. Zdjecia w linku 6

 12. jowram said

  Tajemnica noworosyjskiego „malaja”:

  Cały czas wersje wydażeń oscylują wedle schematu „Boeinga 777-200ER wleciał czy właściwie celowo został wprowadzony w przestrzeń powietrzną Noworosji gdzie zły Putin z dubeltówki jego zestrzelił”. Możliwymi mutacjami tego wiadomego od początku wariantu, wiadomego przez swiatowe nazistowskie rozgłośnie propagandowe oczywiście, są wersje iż użył do tego procy, oszczepu czy „pancernego buka”.

  Zabawa prawdziwa polega na tym iż szczatki samolotu na ziemi nie odpowiadają gabarytom wielkości Boeinga 777-200ER więc rozpatrywanie wielu szczegółów staje się drugorzędne skoro sam samolot się, ten zestrzelony, gabarytowo nie zgadza.

  Wiadomymi w miare pewnie jest to (obserwacje naoczne swiadków) iż w podobnym miejscu leciał jakiś samolot transportowy wojskowy ukraińskich rzeźników zwanych przypadkowo armią jak i 2 samoloty SU-27 jakie się oskarża o zestrzelenie Boeinga 777-200ER.

  BONUS POLEGA NA TYM IŻ WCALE TAM Boeing 777-200ER NIE MUSIAŁ ANI WLECIEĆ ANI SIĘ ROZBIĆ. ŻE UŻYTO DO JEGO ZAINSCENIZOWANIA BOENINGA (albo innego podobnego wyglądem do B-777) INNEGO TYPU, MNIEJSZEGO, STARSZEGO, TAKIEGO JAKIEGO SILNIKI ODNALEZIONO NA ZIEMI. Takiego na przykład Boeing 737 jakiego skraksowano wcześniej udając nim wojskowy samolot transportowy.

  Jak wiadomo z relacji naocznych świadków przed upadkiem samolotu widziane były spadochrony jego „PILOTÓW” !. Pasazerskie samoloty nie mają czegoś takiego na pokładzie. NORMALNE PASAŻERKIE SAMOLOTY ale nie nazistowskie podrzutki jak ten skraksowany w Donbasie.

  Jak się ODBYŁ ZAMACH na „malaja”?

  Był sobie samolot 9M-MRD jaki wedle rozkładu lotów był CANCELED. Pod pozorem lotu Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD wystartował i poleciał nad Noworosję samolot innego typu (wąskokadłubowy na przykład Boening 737 (jakiś rupieć do złomowania)) jakiego nie szkoda było użyć w tej antyputinowskiej mistyfikacji. Po doleceniu nad miejsce zaplanowanej „tragedii” prowadzący go tajniacy wyskoczyli z samolotu zostawiając lecąca na autopilocie „konserwową zawartość” (trupy udające pasażerów prawdziwego lotu 9M-MRD). Po wyskoczeniu nazistowskich agentów z samolotu został on ostrzelany przez rzeczonego SU by był widoczny w powietrzu efektowny wybuch „dowodzący” „winy Putina”. Winy ZAMACHU NA KORZENIE DEMOKRACJI. Agenci udajacy pilotów 9M-MRD po wylądowaniu udawszy się na miejsce jego upadku (badź to robota miejscowego kreta) podrzucili paszporty by upozorować iż rozkładające się trupy jakie znaleziono na miejscu katastrofy to rzeczeni pasażerowie 9M-MRD jakich nikt na oczy nie widział ani publicznie nie opłakiwał.

  I do tego opadającego samolotu zapewne strzelali z Buków separatysci (info o zestrzeleniu) bo dla nich na ich czytnikach transponderów podrzutek udający oficjalnie Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD był identyfikowany jako samolot ukraińskich sił zbrojnych.

  Sam Boeninga 777-200ER malajskich linii lotniczych o numerze bocznym 9M-MRD lata teraz pod zupełnie innym numerem tak jak i jego wcześniejszy krajan jakiego porwano i planowano użyć jako bomba biologiczno chemiczna nad Chinami. Bo takie samoloty są zbyt drogie by je rozwalać nawet dla celu rozpetania 3 wojny swiatowej.

 13. Atanazy said

  Propaganda VS Propaganda.

  Trwa wojna informacyjna. Prostaczkowie do prawdy nigdy nie dojdą. Możemy co najwyżej poczytać różne wersje, z których część jest równo prawdopodobna.

  Liczy się tylko to, że ktoś jątrzy po to, aby wybuchła III Wojna Światowa. Trwa prowokowanie Rosjan.

  Nie ma niewiniątek! Nie ma!

 14. wi42 said

  @4 Aro
  „Takie coś to nawet ja mogę narysować w pierwszym lepszym programie graficznym, a bardzo daleko mi do eksperta.”

  Przede wszystkim, gdzie są jakiekolwiek dowody na wersję zestrzelenia „rosyjską” rakietą? NIC!
  Lub gorzej – podano „dowody” nagrań rozmów powstańców, które okazały się sfałszowane I na dodatek Służba Bezpieczeństwa Ukrainy umieściła te „dowody” przed zestrzeleniem samolotu. Mówi to pośrednio kto jest sprawcą.
  Największym dowodem zestrzelenia MH17 przez samolot(y) wojskowy są jego szczątki. Podawałem już np. ten rysunek:
  http://prytkovalexey.org/2014/07/22/%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82-%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%B3%D0%BE-%D1%81/
  Ci co znają uzbrojenia SU lub MiGa wiedzą, że z jakiego działka strzelano. Strzały z działka zabiły pilotów I rozhermetyzowały samolot, który leciał dalej. Dobito go rakietą – to zdjęcie jeżeli jest prawdziwe jest dowodem pomocniczym (ważnym dla publiki), aczkolwiek te dowody które są w szczątkach i ciałach ofiar już wystarczają aby ustalić winnego, …. gdyby była taka chęć.

  Zatem najlepsza podróbka nie jest żadnym dowodem, jeżeli nie jest zgodna z innym materiałem dowodowym!

 15. wi42 said

  Dyskusja nt. prawdziwosci zdjecia bardzo burzliwa. Szczegolnie aktywnie wlaczyla sie do sprawy opozycja rosyjska, od Nawalnego poczynajac, broniaca oczywiscie ukrainy.
  Czytajac to wszystko powstaje metlik:
  http://eugenyshultz.livejournal.com/589966.html
  Dlatego tez jeszcze powtorze (@14), ze dowody sa w szczatkach samolotu I w cialach ofiar.
  Nie zajmuje stanowiska co do prawdziwosci zdjecia – nie wykluczam, ze mogla to byc „podrzutka” aby dyskusje ukierunkowac tak, ze jezeli zdjecie jest „fake’iem” to i wersja zestrzelenia samolotu MH17 przez samolot wojskowy jest rowniez fejkiem. Publika to przyjmie. Jezeli tak jest to TV1 rosyjskie dalo sie nabrac.

 16. maasteer said

  Czy ktoś czytał opinie „eksperta” z kresy 24 pod w/w artykułem?

 17. Filo said

  Ja w tej calej hecy nie rozumiem jednego:
  Jesli jest informacja, ze wladze rosyjskie ” pozyczyly” wyrzutnie separatystom z Doniecka, zeby sie zasadzily na malezyjski samolot i go zmuchnely; po czym szybko wyrzutnie przerzucili przez granice, zeby nikt nie widzial.
  To wyglada bardzo ladnie i obiecujaco, ale:
  od samego poczatku stwierdzono, ( i nikt nie zaprzeczal) ze ten samolot NIESPODZIEWANIE skrecil nad Donieck. No to jak zdazyli ruscy i ich kamraty tak szybko podstawic wyrzutnie akurat w to miejsce, gdzie samolot skrecil? Przeciez nie mogli to zrobic opolczency bo w ogole nie maja lotniska ani sprzetu radarowego.
  A skoro separatysci nie maja lotnictwa ani sprzetu radarowego , to nie mogli wystrzelic rakiety nawet gdyby im caly Kreml pomagal!
  Taka informacja jest dla takich jak ja, humanistow, ktorzy fizyki jadrowej ani zadnej innej nie kapuja.

  Ale tyle co rozumiem z tej fizyki to gdyby opolczency mieli taka wyrzutnie rakietowa ktora strzela w niebiosa i dalej a ktora nie potrzebuje dodatkowych urzadzen nawigacyjnych i kontrolujacych – to te opolczency juz dawno zalatwilyby wszystkie samoloty i Poroszenki i Kolomojskiego. Wystarczyloby spokojnie lazikowac po polach i lasach i powystrzelac wszystkie samoloty w Dniepropietrowsku. Juz nie mowiac o tym, ze dawno zalatwiliby to donieckie lotnisko
  A tymczasem, opolczency sie wystraszyli Kijowa i szybciutko oddali taki cenny nabytek Rosjanom. Zglupieli do reszty czy jak?
  A w ogole dlaczego sie przyczaili na malezyjski samolot a nie na ukrainski?
  Naturalnie, ze clue tajemnicy jest na wiezy lotniczej na lotnisku w Kijowie ale Kijow kij polknal.
  To wszystko sie kupy-dupy nie trzyma a Zachod i zachodni cyrkowcy kombinuja jak kon pod gore, zeby Putin sie przyznal ze to jego ukrainska rakieta, a Tony Abbott z Australii juz sie domaga odszkodowania dla rodzin tych pasazerow.
  Najpierw niech pokaze liste tych pasazerow! Jeszcze jeden Jezuita!

 18. Joe said

  W Ameryce w kolach innych niz oficjalne…mowi sie ze to byl Ukrainski Sep.11….albo jak ktos ma dluzsza pamiec to Radiostacja w Gliwicach….Ale ze to juz drugi samolot Malazji… to znaczy ze tu zaczynaja sie schody do Rotshildow…
  Bo o ich psie Sorosie to szkoda sobie jezyka strzepic.

 19. markglogg said

  Ad @13 Jowram” napisal:

  Zabawa prawdziwa polega na tym iż szczatki samolotu na ziemi nie odpowiadają gabarytom wielkości Boeinga 777-200ER więc rozpatrywanie wielu szczegółów staje się drugorzędne skoro sam samolot się, ten zestrzelony, gabarytowo nie zgadza.

  Ot, jest i coś istotnego na ten temat, co udało mi się zebrać w tekście „KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM„, zawierającym wiele szczegółowych referencji, głównie z języka rosyjskiego:

  http://markglogg.eu/?p=843

  W szczególności materiał, przetłumaczony z języka rosyjskiego, wskazuje, tłumaczę:

  Żadnego Boeinga nie było. Był samolot transportowy załadowany samolotowym złomem oraz trupami i wszystko to rozsiewano na przestrzeni 11 kilometrów z luku bagażowego, który nie mógł wyrzucić wszystkiego tego w ciągu minuty, a zatem przyszło wyrzucać to porcjami. Aby rozrzucić 20-30 ton złomu metalowego konieczny jest wystarczający do tego czas lotu. Jeśli zwalił by się samolot, to on by gruchął w całości i rozsypał w przedziale nie większym niż 500 metrów Ale ten fakt nie był uwzględniony jako decydujący w tym otwarcie „niebiańskim” przedstawieniu.

  – A inny komentator do tego dodał, na podstawie danych szeroko upublicznionych (także po angielsku) przez dowództwo wojsk rosyjskich, pochodzących z zapisu radaru lotniska w Rostowie nad Donem (który w okolicach Doniecka „widział” tylko samoloty lecące wyżej niż 5 km nad ziemią) taką oto interpretację:

  Co się zdarzyło? Otóż leciał sobie niby Boeing rejsu MH-17, ale w rejonie miasta Snieżnoje jego radiolokacyjny sygnał nagle przestał odpowiadać sygnałem rejsu MH-17 i dlatego jego ślad na ekranie zaczął wyglądać dla dispaczerów jako ślad samolotu wojennego odlatującego na zachód – odchodzącego od granic Rosji i jej radarów. To znaczy, po trajektorii MH-17, podając stacjom radiolokacyjnym sygnał rejsu MH-17 leciał wojskowy samolot transportowy (na przykład amerykański C-5 Galaxy). W zadanym rejonie nad Donbasem on obniżył prędkość i wyrzucił…

  (…)

  A tak przy okazji. Ciekaw jestem czy wyimaginowany przez korespondenta na http://www.km.ru C-5 Galaxy z trupami azjatów i kawałkami Boeinga 9M-MRO, 17 lipca br. poleciał bezpośrednio nad Donbas z bazy amerykańskiej na wyspie Diego Garcia na Oceanie Indyjskim? W tej bazie ponoć wylądował ten zaginiony w marcu Boeing z ponad 200 Chińczykami i Malezyjczykami na pokładzie. (Nb. wg.wskazanego powyżej filmu z trupami, w walizkach, które się rozsypały w miejscu katastrofy było pełno ciepłej odzieży. Jeśli pochodziły one z samolotu, lecącego w marcu z równikowego Singapuru do zimnego o tej porze Pekinu, to nie dziwota.

 20. Ex said

  @20 Krótko mówiąc wiele okoliczności tej katastrofy/zestrzelenia przypomina to co stało się w 2010 roku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: