Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  martino2008 o Wolne tematy (09 – …
  errorous o Pustynia i mnisi. Zagrożenia p…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Szczepan Zbigniewski o Oblicza totalniactwa
  Liwiusz o Materializm polityczny
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Kojak o W Polsce urodziło się o połowi…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rosja wydaliła szereg polskich dyplomatów

Posted by Marucha w dniu 2014-11-17 (Poniedziałek)

Szereg polskich dyplomatów zostało wydalonych z Rosji za działalność, niezgodną z ich statusem – oświadczyło MSZ Rosji.

Krok ten został podjęty w odpowiedzi na decyzję polskich władz w sprawie wydalenia z kraju kilku rosyjskich dyplomatów. Odpowiedni komentarz został umieszczony przez Departament Informacji i Prasy MSZ na oficjalnej stronie resortu.

„Niestety polskie władze rzeczywiście podjęły taki nieprzyjazny i nieuzasadniony krok. W związku z tym strona rosyjska zdecydowała się na adekwatne działania i szereg polskich dyplomatów już opuściło terytorium naszego kraju za działalność, niezgodną z nich statusem” – poinformował resort.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 27 do “Rosja wydaliła szereg polskich dyplomatów”

 1. Medium said

  I dobrze! Wszystkie pieski amerykańskie won!

 2. Szymon Klucznik said

  „polskie władze”, „polscy dyplomaci” – żartownisie.

 3. Zerohero said

  Środowiska Gazety Polskiej domagają się nawet zlikwidowania ambasady rosyjskiej w Warszawie. jakaś wariatka nazwała ją nawet „symbolem zniewolenia”. To szaleństwo nie ma granic.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Najgorsze, że każde antyrosyjskie wariactwo rodem z Tworek znajduje całe rzesze zwolenników wśród naszego mądrego i szlachetnego narodu.

  PS. Swoją drogą nasz rozumny naród ma szczególną umiejętność produkowania idiotów i szaleńców w liczbie przekraczającej jakiekolwiek rachunki prawdopodobieństwa.

 5. Marucha said

  Re 2:
  No cóż, taki jest stan formalny.

 6. JO said

  ad.4. Ta czesc ludzi, o ktorych Pan mysli – To nie jest Nasz Narod. By Byc Narodem , trzeba spelniac swoje obowiazki…To samo by byc rodzina, nie wystarczy miec wspolna krew…

 7. Filo said

  6
  JO
  Nie nalezy calutki czas zwalac na ‚nie nasz narod’ bo to niczego nie zalatwia. Sa wsrod nas rodacy, ktorzy niezle sie oblowili popierajac zydow i pomagajac okupantom a bardzo nas usypia wzgledem naszych zobowiazan wobec kraju.. ( to nie my- to oni)
  Tak sie sklada, ze polskie obywatelstwo do niczego nie zobowiazuje i zadnej lojalnosci nie wymaga.
  Baba z lasu dostaje polski paszport, mieszka w Anglii i guzik ja obchodzi jakakolwiek lojalnosc a z polskoscia ma tylko wspolny paszport.
  Zalosne ale prawdziwe.
  Zona pana Sikorskiego na drugi dzien po otrzymaniu polskiego obywatelstwa stwierdzila, ze .. ‚Polska jest za ciasna a ona ma miedzynarodowe aspiracje” Totez mieszka w Anglii, dzieci chodza do eksluzywnej szkoly a jej maz doi polskiego podatnika.
  Niestety, polski paszport nalezy do polskiego narodu.

 8. Anteas said

  Tak sobie myślę że trzeba by poprosić pana Putina żeby wziął na „przechowanie” naszych polityków. Nawet będziemy łożyć na ich utrzymanie, tyle żeby nie pomarli z głodu. Nie będziemy się domagać zwrotu. A jak by się tak w Rosji któremuś przydarzył nie daj Bożę śmiertelny wypadek, to na pewno nie będziemy z tego powodu robili jakiś problemów.

  Bieda tylko z tym, że nowe wybory wyłoniły by podobną bandę złodziei, oszustów, zboczeńców, malwersantów (coś pominąłem?) i innych łotrów z pod ciemnej gwiazdy. I znowu trzeba by było prosić p. Putina o przysługę. Albo zafundować im lot na księżyc, oczywiście w jedną stronę. Nie jestem tylko pewny, czy p. Jan Twardowski był by zadowolony z takiego towarzystwa.

 9. Re: Artykul…
  Czy my Polacy NIGDY nie obudzimy sie z tego zydowskiego marazmu???…
  Chodzimy jak k…rwy na zydowskiej smyczy i powtarzamy zydowskie rzygowiny bez zadnego opamietania i jakiejkolwiek refleksji…
  Okradli nas, oszukali i oglupili do tego stopnia, ze juz nawet nie wiemy kim jestesmy i co posiadamy…
  Jak to jest (bylo) mozliwe???????.
  ====================
  jasiek z toronto

  http://ojczyzna.pl

 10. Maciej said

  Nie mamy elit panie Janie, nie mamy elit … Do tego ludzie zamiast myśleć oglądają tel – awizję, wobec mas taka kontrola wystarczy.

 11. Re: 10 Maciej…
  Jak to nie mamy elit? A Zygmunt Wrzodak? A Gawronski? A inni o podbnych pogladach??? Czy mam wymieniac dalej???…
  My poprostu nie chcemy miec elit polskich i patriotycznych….
  Powiem wiecej…Gdyby dzisiaj na ziemi Polskiej Objawil sie Sam Pan Jezus Chrystus, to w 92% sami bysmy jako Polacy skierowali Go do wariatkowa lub wyslali na „biale niedzwiedzie”….”…
  Taki jest nasz Narodowy problem…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://ojczyzna.pl

 12. Maciej said

  @ 11

  Inaczej panie Janku, mamy za mało elit … A typowo narodowych działaczy wymieniłby pan jednym wpisem … Nam potrzeba elit na każdym szczeblu administracyjnym w tym kraju … Do wyborów musi iść więcej kandydatów narodowych, musimy odzyskiwać gminy, powiaty, województwa …

 13. JO said

  ad.7. NIe zgadzam sie. Polak to Katolik – nie jestes obowiazkowy wzgledem Kosciola Katolickiego i jego Wiary – wypadasz z Kosciola…to proste. Tak tez jest z Polskoscia i przynaleznoscia do Narodu Polskiego.

  Przyklad Sikorskiego i Sikorskiej – prosze Pana, my rozmawiamy o Polakach a nie o Zydach…

 14. revers said

  juz dawno powinna byla by to zrobic, zaraz po Majdanie i kolorowej rewolucji w Kijewie z udzialem Radka S., czy ataku na ambasade Rosyjska w Kijewie, Warszawie – chyba ze chca kolejna krwawa rewolucje u siebie w Moskwie.

  Nie jest tajemnica ze w tych ambasadach siedza ageci, wojskowi doradcy od strzalow z snajperek z Hotelu Ukraina i to czesto z kilkoma paszportami, w tym z Izraela.

 15. parva said

  Caryca Katarzyna mówiła,że nienawidzi Polaków,za stawianie pomników kanaliom; tak mniej więcej pamiętam jej myśl,Mało chyba się zmieniło, bo zostało nam to upodobanie do naszych „harataczy” ,którzy rządzą nami praktycznie bez przerwy, . Przez brak pozytywnych efektów „postwyborczych” łatwo było wcisnąć szlachetną bajkę ,że polityka to qrwa i nie należy się tym brzydactwem zajmować .Wielu idzie na wybory aby oddać głos na faworyta sondaży, dzięki temu głos nie zostanie
  z m a r n o w a ny. Wyborca czuje się świetnie, że wybrał jednak zwycięzcę, dzięki temu przynależy do większości, co może być plasterkiem za lata poniżania i braku sukcesów.Owe sondaże są najbardziej zakamuflowaną i efektywną manipulacją.,której tak wielu ulega.
  .

 16. jowram said

  @1Ameryko, won

  http://www.youtube.com/watch?v=-EkEc9a9j9I

 17. jowram said

  Powiadam ci, twoja siostra Rosja stanie na czele licznych narodów i na koniec otoczy Mnie chwałą. Posłuchaj uważnie i zrozum:
  Jej pasterze zgromadzą się,
  podczas gdy gdzie indziej umowy zostaną pogwałcone, podczas gdy gdzie indziej bunt będzie podążał swą drogą, aby usunąć Stałą Ofiarę.
  Pasterze Rosji zgromadzą się, aby odnowić Mój Dom, czcząc Stałą Ofiarę, uwielbiając Mnie i oddając Mi cześć. Podczas gdy w ostatnich dniach naród za narodem upadnie i zdeprawuje się, wznosząc ohydę spustoszenia w Miejscu Świętym, pasterze Rosji zgromadzą się, aby poświęcać ołtarze. I wtedy kiedy inni będą oddawać cześć nieożywionej formie, wymysłowi ludzkiej przebiegłości, obrazowi bez oddechu, pasterze Rosji zgromadzą się, uwielbiając Mnie, gdyż Ja, Bóg, zatroszczę się o jej doskonałość. I podczas gdy gdzie indziej z wielką złośliwością będą podejmowane wysiłki, aby skrócić dni Moich rzeczników, bo oni są nadzieją tego świata, pasterze Rosji zgromadzą się, aby ochronić Moją Świętą Ofiarę, a Ja, z Mojej strony, w niej umieszczę Mój Tron.
  Zjednoczę dla Mojej Chwały wszystkich, którzy noszą Moje Imię. Naprawię ich zwalone ołtarze, ponieważ na koniec wielu z tych, którzy żyją pod Moim Imieniem, stanie po ich stronie. I ci pasterze, jedną ręką i jednym duchem, odbudują Mój chwiejący się Dom. To, co kiedyś zostało wykrzywione, zostanie wyprostowane. I ozdobię Rosję wspaniałymi szatami z powodu jej gorliwości dla Mnie. Postawię jej pasterzy na czele licznych narodów. Wycisnę na niej pieczęć poświęcenia, aby na nowo ofiarowała Mi kadzidło i łagodzącą wonność. To dlatego otoczę jej pasterzy cudami.

  http://www.voxdomini.com.pl/plmsg/plm21w.html

 18. StrZala said

  PrZesilenie…
  Nierozumiem dlaczego wszyscy obwiniaja Zydow
  Za swoje niepowodzenia prywatne I na skali panstwowej.
  Kazdy Jak wiadomo gada na cygana ze matke sprzeda, ale Chyba
  To powiedzenie do Nas wszystkich sie odnosi , nie twierdze ze wszyscy
  Sa zdemoralizowani I przekupieni ale haki to juz mozna na wszystkich
  Znalezdz, nie takie narody padly na kolana przed mafia zydowska: usa,
  Niemcy, etc, wiec Chyba nie bylo Im trudno zlupic NASz sponiewierany
  Od setek lat kraj… A naprawe to trzeba zaczac od siebie …

 19. Sława said

  Czy chazarskie, banderowskie czy jankeskie psy moga być nazywane polskimi dyplomatami tylko dlatego że sa polskojęzyczne?

 20. Sława said

  Ad. 18. Ale ze Słowianami żydowskiej mafii tak łatwo nie pójdzie. Tu bedą mieli największe straty w całej swojej historii.

 21. Boydar said

  @ Strzała (18)

  Co to znaczy wszyscy ?
  Czyje głosy uwzględniasz ?
  Pan Mordka nie obwinia, Pan Baron również, Paa aan Aaa aaron takoż.
  Ale już Pan SM najwyraźniej tak.
  Jak ktoś ma licencję, to obwinia.

  Głosy gojów się nie liczą i nigdy nie liczyły. No może przy liczeniu wyborów, na zasadzie klepnął/nie klepnął.

 22. carlos said

  panie Jasiek o ktorego Gawronskiego panu chodzi?

 23. revers said

  Nie tylko polskich dyplomatow wydalono z Rosji, ale tez i niemieckich, tak ze ruch trwa w dyplomacji coraz bardziej pro wojennej, rozszczeniowej o wolnosc goja umarlego lub o martwe dusze Gogola, tylko fizycznie zloto znika im dalej na wschod im wiecej gojowskiej wolnosci.

 24. Re 12 Maciej…
  Mysle, ze Pan nie rozumie na czym polega zarzadzanie a juz napewno polityka…
  Dam Panu przyklad: Jesli polowa swiata…tak SWIATA zarzadza 8 ludzi (zydow nota bene), to czy nasza Ojczyzna nie moze zarzadzac 10 Polakow???.
  Ano wlasnie!!!. Skoro upiera sie Pan nad nizsza administracja (burmistrze, wojewodowie itp), to oni beda wykonywac polecenia od tych 10 zarzadzajacych, a nie odwrotnie!!! I bez znaczenia kto bedzie wojtem czy burmistrzem, ktory nie bedzie wykonywal polecen zaraz (natychmiast) zostanie ODWOLANY!!!

  Re: 22 Carlos
  Chodzi mi o tego, ktoremu zydostwo zabralo farme i posadzilo go do wiezienia bez zadnego wyroku.
  Ten, ktory glosno mowil w miejscach publicznych n/t wplywu zydow na nasze polskie zycie polityczne i gospodarcze.
  Tak, ten sam.
  ====================
  jasiek z toronto

  http://ojczyzna.pl

 25. NICK said

  Tytuł.
  „polskich”? Dyplomatołków!

 26. Macko said

  3 i 4 Marucha i 0H – Panowie, spoko! To przeciez nie Polacy sa wariatami, tylko którys z tych 8 Pasoszytuf, co to steruja Swiatem, wplaca na konto sterujacych wystarcza jace sumy aby kupic Szechtera, Sukiewcza, Balaserowicza, Tusku czy Bulu… Posiadajac srodki finansowe praktycznie nieograniczone kazdy moze kupic wystarcxajaca ilosc massmeNdiów wby sterowac KAZDYM krajem. Podajcie mi jeden kraj, w którym ludzie wiedza o co chodzi i maja uczciwy, patriotyczny i niezalezny od Kororatokracji rzad.
  Ludzi na calym Swiecie sie tresuje od … 110 lat przynajmniej. Wyniki sa widoczne jak na dloni – zadluzenie rodzin, niemozliwosc wnioskowania, bezwolnosc. To jest fenomen SWIATOWY.
  Powiedzialbym nawet, ze dzieki dosc dobremu szkolnictwu zakomuny, jestesmy MNIEJ durni niz tacy np. Francuzi, Anflicy czy Niemiaszki…
  Znam zabojadów i Angliczanów – durnie jesli chodzi o plityke . Moze ktos napsiza jak jest za Odra?
  Bo ze w USrAhellu 98% ludzi jest ignorantami to chyba wszyscy wiedza…
  W tej sytuacji, to dlaczego niby Polacy maja byc glupsi?????!!!!!

 27. Macko said

  Macie tu kolejny przyklad bezdennej glupoty angliczanów, podany przez Marcina w innym watku:
  Marcin said 2014-11-18 (wtorek) at 22:38:36
  Dla tych którzy nie czują się panem( Mr ) lub panią (Mrs ) brytyjski bank RBS będzie uznawać określenia neutralnie-płciowego – Mx.
  http://www.theguardian.com/world/shortcuts/2014/nov/17/rbs-bank-that-likes-to-say-mx

  No a to niby w Polsce ma byc wiecej kretynów niz gdzie indziej?!

  Natomiast na pytanie „skad sie biora” odpowiedz jest prosciutka – takich a nie innych sie selekcjonuje jako marionetki do sterowania wytresowanymi lemingami.
  Pozdrawiam Panów,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: