Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rosja i Chiny chcą się bronić przed kolorowymi rewolucjami

Posted by Marucha w dniu 2014-11-20 (Czwartek)

Tak twierdzi rosyjski wiceminister obrony, który mówi, że kwestia walki z próbami [wzniecenia rewolucji] była przedmiotem rozmów przedstawicieli rosyjskich i chińskich wojskowych.

Rosyjski wiceminister obrony Anatolij Antonow mówił o dzisiejszych rozmowach ze swoim chińskim odpowiednikiem Chan Wan Xiuanem: „Zwróciliśmy uwagę na te wydarzenia jakie niedawno zachodziły w Hong Kongu i oba ministerstwa przyznały, że nasze kraje nie boją się się kolorowych rewolucji”.

Antonow scharakteryzował tak zwane „kolorowe rewolucje” jako eksperymenty „zachodnich, w tym amerykańskich technologów politycznych”. Przykładem takich działań dla obu państw jest Ukraina, gdzie według rosyjskiego wiceministra „doszło do przewrotu państwowego”. Jak mówił „widzimy jak ten bratni kraj przeżywa trudności i problemy, i wierzymy, że Rosja i Chiny powinny pracować razem, aby przeciwstawić się temu nowemu wyzwaniu dla bezpieczeństwa naszych państw”.

ria.ru/kresy.pl
http://www.kresy.pl

Komentarzy 7 to “Rosja i Chiny chcą się bronić przed kolorowymi rewolucjami”

 1. Sława said

  Wystarczy pozbyć się z kraju żydłactwa, parchactwa, chazarszczyzny oraz islamistycznych szczurów i nie bedzie żadnych sraczkowatych rewolucji.

 2. lopek said

  Jak można ustrzec się przed kolorowymi rewolucjami?
  Ano Rosja, Chiny, Niemcy i wielu innych powinni już wspólnie pracować nad zaflancowaniem kolorowej rewolucji w USraelu. Innej drogi nie ma. Być może taka praca już trwa.

 3. Gotówka na SFINANSOWANIE krwawych "kolorowych rewolucji" organizowanych przez USA said

  Wiecie DLACZEGO NIE MA „kolorowych rewolucji” w bandyckim żydo-masońskim Waszynktonie w USA ?

  NIE MA „kolorowych rewolucji” w żydo-ludobujczym Waszynktonie, gdyż tam NIE MA ambasady amerykańskiej, gdzie ambasadorem jest ŻYD z amerykańskim obywatelstwem !

  W każdym kraju w którym jest „ambasada amerykańska” i ambasadorem jest ŻYD z amerykańskim obywatelstwem to na 100% jest możliwa „kolorowa rewolucja” z obalaniem legalnej konstytucyjnej władzy pod jakimś PRETEKSTEM wymyślonym przez awanturniczych żydowskich ludobójców z centralnej MELINY „biały dom” z Waszynktonu.

  Cały tak zwany „United States Department of State (DoS)” czyli Departament Stanu z naczelnym jej urzędem tzw. „diplomatic missions of the United States abroad” czyli doplymatycznym korpusem odpowiedzialnym za wprowadzanie „amerykańskich” zasad „współżycia miedzynardowego” jest obstawiony przez ŻYDÓW z amerykańskim obywatelstwem. Faktycznie to wszyscy „amerykańscy” ambasadorzy za granicą są ŻYDAMI z amerykańskim obywatelstwem. Oczywiście też tak jest w Polsce, Rosji … i na CAŁYM Świecie.

  FORSA w gotówce czyli „US dollars” na finansowanie, OPŁACANIE wynajętych REBELIANTÓW oraz bezpośrednich wydatków kupowanie sprzętów już GOTUJACEJ się „kolorowej rewolucji” która „wrze” w jakimś państwie, jest przesyłana w POCZCIE „dyplomatycznej” do AMBASAD i KONSULATÓW USA w którym, żydo-masoneria z MELINY „biały dom” z Waszynktonu usiłuje PRZEWRÓCIĆ do góry nogami i to państwo sobie całkowicie podporządkować, a potem programowo RABOWAĆ finansowo.

  GOTÓWKA na opłacanie rebelii, która wynajmuje tzw. „rząd amerykański” czyli MELINA z Waszynktonu NIE jest transferowana przez oficjalne banki, konta bankowe lub oficjalne networki finansowe z kontami, lecz ta FORSA podawana jest z „ręki do ręki” w postaci GOTÓWKI, gdyż taka procedura nie pozostawia śladów po takim procederze.

  GOTÓWKA dla REBELII na Ukrainie do Kijowa na tzw. MAJDAN w celu przeprowadzenia ZAMACHU STANU w Kijowie przez imperializm żydo-masoński amerykański była też przekazywana amerykańskim instytucjom w III RP, a potem fizycznie ta gotówka przewożona samochodami i autobusami jadącymi z Polski do Kijowa.

 4. revers said

  ad1

  za pozno, wlasnie przed chwila rozmowe telefoniczna z kolega przerwala chalasliwa grupka dzieci, co zaauwazyl z daleka przez sluchawke rozmowca telefoniczny, podojciu do okna okazalo sie ze to nie przedszkole, a duza chalasliwa grupa muzumiatek,prowadzona przez dwie muzulmanki – mowie no slyszales ISTABUL.

  syjonistyczno masonkie multi kulti w stadium rozkwitu i pelnej poprawnosci politycznej.

 5. slowianin said

  Należy cieszyć się z rosnącej współpracy pomiędzy Rosją a Chinami….jako przeciwwaga imperialistycznym USA…tak trzymać

 6. parva said

  Nie zapominajmy o maranach ,tych nożem chrzczonych” katolikach „,tych gruntownie penetrujących religie,kulturę,naukę i wszystkie warstwy życia, które stanowią o narodzie.

 7. NICK said

  (5) Słowianin. Tak, pod warunkiem, że innego wyjścia nie ma. A – NIE MA. Na dziś, tu i teraz. Lepszy Chińczyk niż NIC. Pozostałe BRICS? Nie będę powtarzał. Bo to już dopust Boży. Nie ma wyjścia bo „nasi przedstawiciele”-syjoniści, chcą Putina ZABIĆ. Podziwiam, że i tak daje radę odpierać ludobójców. Na tyle ile może. Osamotniony.
  Mrzonką na dziś jest zjednoczenie Słowian, które, gdyby nastąpiło… . Wówczas dalibyśmy radę światowemu syjonizmowi.
  Do tego trzeba dążyć.
  Amen.

Sorry, the comment form is closed at this time.