Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Izrael zamordował J.F. Kennedy’ego i do dziś rządzi Ameryką

Posted by Marucha w dniu 2014-11-24 (Poniedziałek)

Drzewo genealogiczne Rothschildów (kliknij, aby powiększyć)

Stany Zjednoczone miały trzy zamachy stanu, jeśli liczyć jako pierwszy ten, który zdarzył na Wyspie Jekyll w listopadzie 1910 roku, gdzie zamachowcy potajemnie podpisali ustawę, która w roku 1913 stała się znana jako Federal Reserve Act [Ustawa o Rezerwie Federalnej].

Wszyscy bankierzy, którzy spotkali się w tajemnicy, byli agentami Rothschildów. Wliczyć do nich należy: Paula Warburga z Banku Kuhn Loeb, zdominowanego przez Rothschildów; Nelsona Aldricha,  senatora wżenionego w rodzinę Rockefellerów (Rockefellerowie, podobnie jak JP Morgan, Harrimanowie i rodzina Bushów zostali stworzeni przez Rothschildów).

Senator Aldrich był szefem Państwowej Komisji Walutowej stworzonej przez prezydenta Theodore Roosevelta. Roosevelt został prezydentem po tym, jak Żydzi zamordowali prezydenta McKinleya. Wcześniej zamordowali prezydenta Lincolna. John Wilkes Booth był Żydem. Ale wolę nie liczyć tych wcześniejszych morderstw jako przewrotów.

Pozostali członkowie Jekyll Island Six byli pracownikami Departamentu Skarbu i robili to, co im kazano.

Pierwsze spotkanie miało miejsce w prywatnym wagonie kolejowym wieczoren 22 listopada 1910. Gdy Żydzi przejęli amerykańską bankowość i system monetarny w 1913 roku, przejęli cały kraj. Nie wszystkie zamachy oznaczają obecność czołgów na ulicach. To nie był przypadek, że prezydent Kennedy został zamordowany w dniu 22 listopada 1963, w 53. rocznicę wcześniejszego izraelskiego zamachu – ponieważ ośmielił się spróbować z powrotem odebrać Amerykę Żydom.

Wszystkie trzy zamachy stanu w Ameryce cechował udział Izraela. Uważam za Izraelitę każdą osobę pochodzenia żydowskiego, która jest lojalna wobec Izraela. Wprawdzie w 1910 roku państwo Izrael nie istniało,  ale istniało kryminalne przedsiębiorstwo, które można by nazwać Judaizm Incorporated. Każdy wykształcony człowiek, którego myśli nie zostały skażone przez Żydów, powinien uważać Izraela za wroga całej ludzkości.

Dziś chcę się skupić na zabójstwie JFK, gdy w 51. rocznicę mordu naszego prezydenta nadal nie pozwala się prowadzić śledztwa w tej sprawie. Voltaire powiedział: „Poznasz  kto ma władzę  po tym, że nie wolno go krytykować”. Moglibyśmy to przeformułować, że w dzisiejszym świecie wiemy, kto jest właścicielem rządu sprawdzając, kto nie został aresztowany za kradzież sum pieniędzy idących w miliardy.

Poniższe pochodzi z filmu wykonanego przez Michaela Collinsa Pipera. Połączył on wszystkie punkty w sprawie zabójstwa J.F. Kennedy’ego i przywiązał je do Izraela.

Wszystko zaczęło się od Mordechaja Vanunu. W 1986 roku powiedział on światu, że Izrael posiada broń jądrową i opublikował zdjęcia z tajnych zakładów Dimona w brytyjskiej prasie. Powiedział również, że premier Ben Gurion nakazał zamordowanie JFK, ponieważ amerykański prezydent był przeciwny posiadaniu broni jądrowej przez Izrael. Ben Gurion podał się do dymisji w proteście przeciwko polityce Izraela prowadzonej przez JFK. Vanunu napisał też w 1997 roku, że istniał związek pomiędzy zabójstwem Kennedy’ego i rozpoczęciem izraelskiej wojny w 1967 r.

Michael Collins Piper napisał książkę „Sąd końcowy: brakujące ogniwo w zabójstwie JFK” (Final Judgement: The Missing Link in the JFK Assassination). Michael Collins Piper w tej książce stwierdził, że Kennedy’ego zabili Izraelczycy, z czym zgodził się Vanunu.

Film Olivera Stone’a „JFK” to koszerna wersja zamachu.  Piper nie kwestionuje, że Clay Shaw miał powiązania z CIA. Ale film nie mówi nic o związkach Shawa z sercem izraelskiego programu nuklearnego. Był on również członkiem Rady Dyrektorów Permindex, szwajcarskiego biura zabójstw. Permindex to izraelska fasada, która – wbrew temu, co mówił Olver Stone – nie była prowadzona przez CIA.

Głównym udziałowcem Permindex był Banque de Credit International w Genewie, założony przez Tibora Rosenbaum, handlarza bronią i  finansistą Mossadu. Bank ten był używany przez Meyera Lansky’ego do prania gorących pieniędzy. Permindex był własnością CMC of Rome, który został założony przez węgierskiego Żyda imieniem George Mandel, mającym głębokie powiązania z Izraelem i Mossadem. Mandel był pierwszym człowiekiem, który rozpuścił pogłoski o Auschwitz jako obozie śmierci. Prezesem zarządu w Permindex był Louis Bloomfield, kanadyjski Żyd i bliski współpracownik Edgara Bronfmana. Również Bloomfield miał głębokie powiązania z Rothschildami sięgające czasów sprzed II Wojny Światowej.

Rodzina Sternów sfinansowała obronę Claya Shawa. Ich przeszłość można prześledzić do czasów Purple Gang Detroit. Sternowie byłi właścicielami  radiowych i telewizyjnych stacji WDSU w Nowym Orleanie. Jeszcze przed zabójstwem JFK emitowali różne historie na temat Lee Harvey Oswalda, potępiające go jako członka Komitetu Fair Play dla Kuby. Nie powiedzieli jednak mieszkańcom Nowego Orleanu, że Komitet ten był fasadą dla działalności FBI. Dało to Oswaldowi przykrywkę lewaka podczas szpiegowania amerykańskich liberałów. Rodzina Sternów porobiła duże inwestycje w elektrowni jądrowej NUMEC w Pensylwanii, która stała się dla Izraela źródłem pierwszej bomby atomowej. NUMEC także zwalał odpady nuklearne w Pensylwanii.

Piper powiedział, że Clay Shaw mógł mieć więcej do czynienia z zamachem na Charlesa de Gaulle’a dokonanym przez spółkę CIA-Mossad, niż w zamachu na prezydenta Kennedy’ego.

W filmie „JFK” Edward Asner zagrał Guya Bannistera, prywatnego detektywa. Bannister był dobrym przyjacielem Kenta i Phoebe Courtney. Bannister i Courtneyowie byli aktywni w konserwatywnej polityce. Ale Courtneyowie paraliżowali pracę ludzi na prawicy, których nie lubiła Liga Antydefamacyjna, ADL.

Joe Pesci zagrał rolę Davida Ferrie. Był on pilotem i przyjacielem Lee Harvey Oswalda. Bannister, Ferrie i Oswald szpiegowali lewicowców w Nowym Orleanie. Guy Bannister był również przyjacielem A.I. Botnicka, który był szefem biura ADL w Nowym Orleanie. Courtneyowie, Bannister, Ferrie i Lee Harvey Oswald aktywnie szpiegowali lewicę w Nowym Orleanie dla ADL i Botnicka.

Producentem filmu „JFK” był izraelski szpieg Arnon Milchan, który sprzedał nuklearne trygery do Izraela. A.J. Weberman, obywatel Izraela, był pierwszym, który powiedział, że prokurator okręgowy Jim Garrison był w posiadaniu niepublikowanego rękopisu obciążającego Izrael zamachem na prezydenta Kennedy’ego.

John King zaoferował Jimowi Garrisonowi urząd sędziego, aby zatrzymać śledztwo w sprawie Claya Shawa. King był partnerem biznesowym Bernie Cornfelda, którego przedsię iorstwo Investors Service Overseas było oszustem na 2,5 mld dolarów. Investors Service Overseas było podporządkowane Permindexowi i  związane z Tiborem Rosenbaumem i Mossadem.

Gazeta London Jewish Chronicle potępiła stanowisko ONZ-owskiej delegacji prezydenta Kennedy’ego,  że palestyńscy przesiedleńcy mają prawo do powrotu do kraju, który Izrael nielegalnie odebrał im w czasie wojny w 1948 r. Jewish Chronicle opublikowało ten artykuł w Londynie 22 listopada 1963.

Adlai Stevenson, były kandydat na prezydenta, był amerykańskim ambasadorem ONZ w owymczasie. Syn Stevensona był również senatorem i sprzeciwiał się ekscesom Izraela. Był krytyczny wobec zatopienia USS Liberty przez Izrael w wojnie 1967, gdy zginęło 34 amerykańskich marynarzy.

Lyndon Johnson powiedział, że chce aby USS Liberty poszedł na dno Morza Śródziemnego, podczas gdy Izraelczycy atakowali statek. Johnson sypiał z byłą terrorystką Irgun, Mathilde Krim. Jej mąż był jednym z wielu żydowskich doradcówJohnsona.

Badacz postaci J.F. Kennedy’ego napisał kiedyś, że Piper zauważył coś ciekawego w jego badaniach łączących Izrael z zamachem na prezydenta. Ale powiedział, że musimy postępować ostrożnie. Bo być oskarżonym o antysemityzm to prawie to samo, co być oskarżonym o molestowanie dzieci.

Robert Kennedy był Prokuratorem Generalnym w 1963 roku.  Dał on organizacji American Zionist Council  (Rada Amerykańskich Syjonistów, poprzednik  AIPAC, American Israel Public Affairs)  72 godziny na zarejestrowanie się jako zagraniczna agentura/lobby. Wówczas to powstała organizacja AIPAC i czekała, aż prezydent Kennedy zostanie zamordowany, a ich problemy prawne znikną.

Frank Sturgis był szpiegiem używanym przeciwko Fidelowi Castro, który został złapany w aferze Watergate. Był również izraelskim najemnikiem w czasie wojny 1948. Wywiad kubański przypuszczał, że Sturgis był odpowiedzialny za komunikację jednego z zespołów, które dokonały zamachu na JFK 22 listopada 1963.

Meyer Lansky był kluczową postacią do stworzenia zarówno Las Vegas, jak i państwa Izrael. Kasyna prały zarówno pieniądze nielegalnych operacji CIA (tzw. Black Ops), jak i pieniądze żydowskiej mafii. Prawdziwym szefem syndykatu zbrodni w Chicago był Hyman Larner, partner Meyera Lansky’ego. Larner miał ścisłe powiązania z Izraelem i szachem Iranu. Lucky Luciano napisał w swojej biografii, że jego stary przyjaciel i partner Meyer Lansky przejął od niego mafię. Sam (Santo) Trafficante z Tampa i Carlos Marcello z Nowego Orleanu byli lokalnymi bossami dużo niższego poziomu, niż Lansky.

Rodzina Bronfmanów kupiła przedsiębiorstwo naftowe Texas Pacific. Rodzina Crown z Chicago, będąca częścią przestępczości zorganizowanej, kupiła General Dynamics. Zmarły Sir [sic! – admin] Edgar Bronfman otrzymywał 240 milionów dolarów rocznie od zorganizowanych grup przestępczych za prawo eksportu heroiny z Kanady do USA. Pozwolono mu to zapisać na jego deklaracji podatkowej, co zalegalizowało jego dochody z handlu heroiną [sic! – admin]. Pozwoliło mu to na raz wykupić 20% łącznych aktywów DuPont-Conoco. Rodzina Bronfmanów zajęła się również prywatyzacją wody przez Vivendi,  eksploatującą biednyh w krajach Trzeciego Świata.

Badania Lee Harvey’a Oswalda na ślady prochu po wystrzale dały negatywny wynik. Piper uważa, że Oswald znajdował się przed Teksańską Składnicą Książęk Szkolnych (Texas Schoolbook Depository) w czasie, gdy JFK został zabity. Istnieje zdjęcie, które może przedstawiać Oswalda stojącego przed budynkiem Składnicy.

Judyth Vary Baker, badaczka nauk medycznych,  pracowała z Oswaldem w Riley Coffee Company z Nowego Orleanu, która była przykrywką dla działalności CIA, prowadzoną przez emerytowanego agenta FBI. Była tzw. cudownym dzieckiem: opracowała wytwarzanie komórek nowotworowych u myszy, które to komórki Oswald przekazał dr  Mary Sherman w LSU celem umieszczenia w szczepionkach dla Amerykanów. Dr Maria Sherman zmarła w tajemniczych i do dziś niewyjaśnionych okolicznościach. Ed Haslam napisał książkę „Małpa doktor Marii” (Dr Mary’s Monkey) o tej mało znanej części życia Oswalda. Judyth Vary Baker napisała też o swym romansie z Oswaldem.

Jack Ruby miał powiązania z dwiema osobami zaangażowanymi w przemyt nuklearnych trygerów do Izraela. Jednym z nich był Lawrence Meyers. Piper korespondował z Jamesem Earlem Ray. Brat Raya opublikował książkę mówiącą, że Bronfmanowie i Izrael nie mieli nic wspólnego z zabójstwem Martina Luthera Kinga Jr. Amerykański agent pomógł ją zredagować.

Piper nie wspomina, że JFK został zamordowany w 53. rocznicę  spotkania założycielskiego Banku Rezerw Federalnych dnia 22 listopada 1910. Spotkanie to można uznać za pierwszy żydowski zamach stanu.

Drugim żydowskim zamachem w Ameryce było oczywiście zabójstwo J.F. Kennedy’ego.

Trzeci miał miejsce w dniu 11.09.2001, kiedy Izrael zrównał z ziemią wieże nr 1, 2 i 7 World Trade Center przy pomocy kontrolowanego wyburzania.

Istnieje wiele książek, które wykazują, że  JFK nie został zabity przez samotnego zamachowca. Ale Michael Collins Piper jako pierwszy połączyć ciągłą linią wszystkie punkty i wyśledził jej początek w Izraelu.

Powiązane artykuły:
> http://vidrebel.wordpress.com/2013/09/16/resurrecting-israel-did-911-all-the-proof-in-the-world/
> http://vidrebel.wordpress.com/2014/09/02/if-isis-is-a-bomb-israel-is-the-bombmaker/
> http://vidrebel.wordpress.com/2013/04/25/how-and-why-an-american-military-coup-could-save-the-world/
> http://vidrebel.wordpress.com/2013/03/23/quotes-about-jews-you-will-never-hear-in-schools/

Link do filmu z wykładu Michaela Collinsa Pipera o JFK.
http://trutube.tv/video/2557/Michael-Collins-Piper-Final-Judgment-JFK-Assassination-Israeli-Connections

http://vidrebel.wordpress.comł
Tłum. Gajowy Marucha

Komentarze 33 do “Izrael zamordował J.F. Kennedy’ego i do dziś rządzi Ameryką”

 1. lopek said

  Coś mi się widzi, że upadek starożytnego Egiptu, potem Rzymu a obecnie USraela posiada wspólny mianownik.

 2. Zbyszko said

  Rodzina Bronfmanów zejąła sie prwatyzcją… wody:-)
  A która rodzina prywatyzuje teraz u nas wodę?

 3. Siekiera_Motyka said

  Nie wiem jakim cudem ta książka pokazała się w polskim języku, bo w Angielskim jej nie ma. Warto przeczytać.
  Wojna o pieniądz – Hongbing Song

 4. hulsz said

  no wlasnie wiekszosc obywateli USA posiada bron pytanie no i co z tego?

 5. Ex said

  A mianowicie gen. Jaruzelski we wrześniu 1985 roku przebywał na Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ (…) Od tego momentu następuje okres częstych wizyt światowych liderów żydowskich z obstawą w Polsce i trwa to tak nieprzerwanie do chwili obecnej. Jeszcze tego samego roku w grudniu, Edgar Bronfman na czele osmioosobowej delegacji spotkał się z gen. Jaruzelskim w Warszawie. Jak można się dowiedzieć z relacji Eli Zborowskiego, on sam pod koniec lat osiemdziesiątych był częstym gościem w naszym kraju.
  http://bartoszu.mobile.salon24.pl/588394,pytanie-do-moniki-jaruzelskiej

 6. JO said

  ad.5. Bo Jaruzelski to Matrioszka, czyli Zyd podszyty na Polaka jak Pilsudski…

 7. NICK said

  Sto razy mówiłem. Babcia [lubelska – nie – kresowa] znała proboszcza, który „chrzcił” Jaruzela w Kurowie a ten, z ukrów pochodzi, jak banderosław.

 8. Zerohero said

  @3,

  Hongbing podaje finansowe tło zamachu. Opis znajdziemy na wiki

  Rozporządzenie wykonawcze 11110 – rozporządzenie wydane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna Fitzgeralda Kennedy’ego 4 czerwca 1963 r., kilka miesięcy przed skutecznym zamachem na jego życie.

  Jest to jedyny rozkaz wykonawczy Kennedy’ego, który nie został wprowadzony w życie. Dotyczył on przejęcia przez rząd federalny jedynego prawa do emisji pieniądza opartego na jego ekwiwalencie w srebrze posiadanym przez rząd i odebraniu dotychczasowych uprawnień do emisji pieniądza „pustego” tzn. nie posiadającego żadnej realnej wartości przez Rezerwę Federalną. Istnieją spekulacje[1], że był to główny powód zamachu na prezydenta w dniu 22 listopada 1963[2].

 9. przemądrzałe bydlę said

  Kilka dni temu dowiedziałem się o istnieniu książki autorstwa Józefa Kosseckiego pt. „Korzenie polityki” (Warszawa 1992). Książka została wydana przez Stan(isław)a Tymińskiego i z jego przedmową (Kossecki i Tymiński współpracowali tworząc Partię X). Książka zawiera udokumentowane informacje o źródłach finansowania „Solidarności” i procesu upadku PRL-u oraz rolę „ukorzenionych” w tym procesie. Okładka zresztą mówi sama za siebie:

 10. Maciejasz said

  Ja nie mogę powiekszyć drzewa genealogicznego. Dla wszystkich którzy też mają z tym problem:

  Mój błąd, teraz powinno już działać – admin

 11. ALI BABA said

  ad 3 Warto przeczytać, to za mało powiedziane..!! Ale tom 1 można sobie na pewno darować…

 12. ALI BABA said

  ad 8 I ojciec JFK powiedział do niego…”Synu, jeśli to podpiszesz, to oni ciebie zabiją..”

 13. ALI BABA said

  ad 2 A w pewnym „bundeslandzie”…Izraelici wykupili /jak piszą na portalu niemieckim/ firmy komunalne zaopatrujące miasta w wodę pitną..PS Autor dodaje, że nastąpiło to z pominięciem prawa..

 14. Halszka said

  Po JFK zastrzelony został także jego brat Robert, kandydujący na prezydenta. Potem najmłodszy z braci Kennedych Edward zjechał z mostu do rzeki – sam się wydostał, ale nie uratował towarzyszącej mu dziewczyny, co zniweczyło jego szanse na prezydenturę. A na koniec syn JFK parę lat temu zaginął bez śladu nad morzem, pilotując samotnie samolot wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Nikt nie odebrał żadnego wezwania pomocy.

  Jakaś pechowa rodzina po prostu.

 15. Mordka Rosenzweig said

  re 8

  Szanowny pan Zerohero,

  Ja pan Mordka jest pelen zachwytu dla nasza rasa, bo pomimo sze E.O. 11110 (Executive Order) jest dostepny na Internecie to amerykanskie czlowieki nie chca tego wiedziec i muwia sze to niemoszliwe i oszustwo.

 16. @9
  Książka jest dostępna na serwisie chomikuj.pl pod innym tytułem jako „Geografia opozycji politycznej w Polsce w latach 1976-1981”. Dzięki za informację.

 17. Halszka said

  W tekście jest mowa o tym, że Jack Ruby był zamieszany w „przemyt nuklearnych trygerów do Izraela”.
  Te „nuklearne trygery” to najpewniej zapalniki, potrzebne do uruchomienia reakcji łańcuchowej.
  Zapalnikiem, użytym do pierwszych bomb (tych co spadły na Hiroszimę i Nagasaki) był polon 210.
  I tu najpewniej kryje się prawdziwa przyczyna śmierci rzekomo otrutego polonem Litwinienki, o którym przed jego śmiercią nikt nie słyszał.

  W Londynie Litwinienko przeszedł na islam, miał bliski kontakt z terrorystami czeczeńskimi (finansowanymi, podobnie jak on sam, przez Bieriezowskiego). Prawdopodobnie dla nich potrzebował takiego zapalnika, i zdobył go. Otruł się pewnie sam przez nieuwagę – polon 210 jest substancją tak toksyczną, że wystarczy pyłek, który dostanie się do żołądka lub do płuc.

  Być może lepszym słowem byłyby „zapalniki”, „tryger” jest zbyt techniczny… – admin

 18. TomUSAA+ said

  @3, myślę, że to zasługa Pierwszego Strażaka III RP, czyli Waldka Pawlaka. Książka została przetłumaczona i wydana po jego powrocie z Chin. Fakt, jest bardzo dobra w mojej skromnej opinii, którą już nie raz na ten temat w Gajówce wypowiadałem.

  Jak mój nick wskazuje mieszkam w USA (na razie). W kolejną, 51-szą rocznice zabójstwa JFK żadne z mediów sie nawet na ten temat nie zająknęło! Obserwowałem to z Midwest’u. Może inni Gajówkowicze w innych częściach USA mają inne wrażenie. Ciekawym ich.

 19. ludmilamila said

  W NY ciuchutko, ciuchutenko, jeszcze troche I JFK bedzie kojarzyl sie tylko z lotniskiem.
  Bracia starsi sa mistrzami w „wygumowywaniu”.

 20. NC said

  Ani słowa o JFK, media wyłącznie o amnestii ogłoszonej przez Obamę dla 5 milionów nielegalnych, i bicie piany o Ferguson.

 21. Peryskop said

  Re 3

  Click to access Ksiazka_Wojna_o_pieniadz._Prawdziwe_zrodla_kryzysow_finansowych_-_Song_Hongbing.pdf

  Re 17

  Zapalniki nuklearne mają różne gradacje.

  Podobno najsprytniejsze są w stanie doprowadzić do reakcji jądrowej bez konieczności dysponowania tzw. masą krytyczną materiału rozszczepialnego. A więc mogą służyć do konstrukcji bombek walizkowych, czy nawet nuklearnych pocisków artyleryjskich.

  Jak podawał TIME za prezydentury Clintona doszło do wycieku [kontrolowanego?] zapalników współczesnych typów na rzecz Chin via amerykański naukowiec chińskiego pochodzenia (dostał kilka lat odsiadki) i via firma import-export, należąca do córki jednego z ówczesnych przywódców Chin (uszła cało).

  Taki kontrolowany charakter wycieku ma sens, bo nakręca „zagrożenie”, a w efekcie napędza zamówienia dla sektora zbrojeniowego. Reszta się nie liczy.

 22. Bernard Korzeniewicz said

  W sumie nie potrafię zrozumieć jak Szanowni Czytelnicy dają się złapać na najprostszą pułapkę -> na myślenie plemienne.
  Podobno to żydzi myślą plemiennie, a chrześcijanie widzą indywidualną odpowiedzialność ludzi za swój los. Tymczasem w całej masie tekstów ignoruje się fakt, że to nie „żydzi” odpowiadają za powstanie Bank of England w 1600 AD albo FED w 1913 AD.
  Za te – i inne – zbrodnie odpowiadają konkretni ludzie o konkretnych nazwiskach należący do konkretnych rodzin. Ci sami ludzie (i ich rodziny) wspierają propagandę „wszystkiemu winni są żydzi”, bo ta propaganda daje _rozmycie odpowiedzialności_. Jeśli winni są amorficzni „żydzi”, to tak naprawdę nie ma winnych!!!

  Podsumujmy:

  ~ 2600 lat temu upada Jerozolima i król Nabuchodonozor uprowadza Naród wybrany w niewolę do Babilonu. Tam, część Narodu Wybranego zaczyna oddawać cześć „bożkom” (a mówiąc precyzyjnie – demonom), a żeby zamaskować swoją apostazję, zdrajcy zaczynają przestrzegać prawo Mojżeszowe w sposób pedantyczny i histerycznie drobnostkowy. Nazywają się faryzeuszami – wtedy właśnie pojawia się to słowo.
  ~ 2070 lat temu ostatecznie wyznawcy diabła obalają królestwo Jerozolimskie (złamanie zdradą i spiskowaniem z Assyrią państwa izraelskiego króla Jannaja) i w efekcie ich działalności Naród Wybrany znajduje się w niewoli kolejnej grupy wyznawców demonów – w niewoli Rzymian. Faryzeusze wycofują się z życia politycznego – to zrozumiałe, krajem rządzą ich naturalni sojusznicy – i koncentrują wysiłki na wypaczeniu i deformowaniu nauki Pańskiej.
  ~ 2000 lat temu sytuacja jest tak zła, że Bóg Ojciec – z miłości do swych dzieci i dla ratowania przysięgi danej Abrahamowi – musi wysłać na ziemię, na śmierć Swojego Syna. Nic innego nie może uratować już Izraela.
  ~ 1980 lat temu misja Syna kończy się – co oczywiste – oszałamiającym sukcesem (vide choćby widzenia św. Anny Katarzyny Emmerich, czy Dzieje Apostolskie). Prawi mieszkańcy Izraela rozumieją co się stało i nawracają się (tak powstał istniejący do tej pory kościół syryjski). Tymczasem słudzy diabła, faryzeusze znajduję się w sytuacji kompletnego szoku. Poświęcili stulecie aby znaleźć się na szczycie i … zostają kompletnie sami.

  1. Żydzi to my
  2. Współcześni faryzeusze i ich media mówią żydzi o … faryzeuszach i ich chazarskich sługach.
  3. Nawet wśród współczesnych faryzeuszy i chazarów znajdują się osoby święte, które nawracają się na wiarę w Jezusa, Syna Bożego (http://arkapana.republika.pl/rabin.html)

  Pisanie, że „Izrael zamordował J.F. Kennedy’ego i do dziś rządzi Ameryką” ma tyle samo sensu o twierdzenie, że Popiela zjadły myszy. Jest to uproszczenie na poziomie 4-latka a powtarzane przed dorosłych ludzi jest śmieszne i dezawuuje rozsądną informację, jaką za sobą niesie.

 23. Marucha said

  Re 22:
  Ambitna próba wybielenia Żydów…
  Tak się jakoś dziwnie składa, że wszystkie chyba wojny były rozpętane przez Żydów, na wszystkich zarabiali ogromne pieniądze, że świat banksterstwa jest w rękach Żydów, że media są w rękach Żydów, że politykę zagraniczną robią Żydzi…

 24. Filo said

  22
  Bernard Korzeniewicz
  OK. panie Bernardzie.

  Ja tez nie popieram zbiorowej odpowiedzialnosci bo bardzo zbiorowo wielu zupelnie niewinnych zydow zostalo ofiarami zydostwa syjonu.
  Ale naczalstwo zbiorowej odpowiedzialnosci moze byc bardzo dobrze zorganizowane co nie znaczy ze reprezentuje kogokolwiek oprocz siebie.
  Jednoczesnie bardzo trudno udowodnic wine calemu zespolowi Mossadu poniewaz zinfiltrowal niemal wszystkie organa wladzy i sprawiedliwosci w wielu krajach. I przekupil urzedasow na wszystkich szczeblach wladzy. Ostatecznie kto ponosi odpowiedzialnosc: Mossad czy szefowie Mossadu, CIA, FBI i roznej bezpieki?
  Podaje wiec konkretny przyklad, tylko co to zmienia??

  Kto i dlaczego zabil Icka Rabina premiera izraela?
  http://nichcik.neon24.pl/post/114751,kto-i-dlaczego-zabil-icchaka-rabina-premiera-izraela

 25. Andy said

  To są oczywiste historyczne fakty – udokumentowane, – Żydzi wydali rozkaz i zabili JFK.
  Podobnie 9-11.
  Sami to przyznają!

  1. Satanistyczna mafia – Izrael nie mogła przełknąć faktu, że JFK efektywnie zablokował produkcję i posiadanie broni nuklearnej przez tą światową terrorystyczną mafię.

  2. Żydowska banksterska mafia, nie mogła zaakceptować utraty kontroli US$ – likwidacji bandyckiego Fed.Reserve.
  Te dwa powyższe fakty, zadecydowały o wydaniu wyroku mordu na JFK.

  Reszta to pionki i zasłona dymna.

  3. Kanada, poprzez Żydo -„kanadyjczyka” L.Bloomfielda, ma krew tej zbrodni na swych rękach, na JFK.

  Na kilka dni przed zamachem, na lotnisku w Winnipeg, podsłuchano rozmowę dotyczącą zamachu – zorganizowania-logistyka i w krótce dokonania tej zbrodni przez „organizację” L.Bloomfielda („prof.medycyny” oczywiście, wykształcony na katolickich uczelniach) noszony na rękach przez Kanadę – podobnie jak US – Chazarska kolonia.

  Re.22.
  Powielanie bezmyślnych bzdur. Fakty są niezmienne, niezależne od politycznej koniunktury. Warto znać obce języki, sięgać do źródeł…..i wyciągać mądre wnioski.
  Takim przykładem może być historyk ś.p.dr. D.Ratajczak – zamordowany za Prawdę, w „wolnej” Polsce.

 26. Filo said

  A kto zabil prezydenta McKinleya???

 27. villa said

  re 14

  A na koniec syn JFK parę lat temu zaginął bez śladu nad morzem, pilotując samotnie samolot wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Nikt nie odebrał żadnego wezwania pomocy.

  Nieprawda. 4 osoby leciały.
  Leciał z żoną Carolyn Bessette Kennedy, Lauren Bessette i instruktorem ( oficjalnie judeomedia orzekły że go nie było)

  Strong evidence suggests that there was a fourth passenger, a flight instructor, on Kennedy’s plane

  http://www.lewrockwell.com/2010/12/christopher-condon/what-actually-happened-to-johnf-kennedyjr/

  I commented: „I believe that my image of John is like most Americans. The enduring image of little `John-John’ courageously stepping forward and giving his best salute as the caisson carrying his father’s body slowly rolled by. Tell me, does John accept the `official Warren Commission’ account of the assassination, or does he think there was more to it? At this late date, does it even matter?”

  The editor nodded and said: „Of course he doesn’t accept the Warren Commission, but there is not a lot he, or anyone else can do about it! And I guarantee you, it DOES INDEED matter, at least to him. It is one of his major goals in life to find out the Truth!”

  It is my opinion, as well as my attorneys, that this federal grand jury will pass down an indictment against George Herbert Walker Bush for conspiracy to commit murder against my father, and will also indict others as the evidence unfolds. If George W. thinks he can run for dogcatcher after this grand jury convenes and his father indicted, he is sorely mistaken.”

  http://rense.com/general78/reas.htm

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/bush_killed_jfkjr.htm

  http://jfkfacts.org/assassination/news/the-pain-of-doubt-caroline-kennedy-makes-a-rare-allusion-to-her-fathers-assassination-t/

  – the search of the crash site was delayed an incomprehensible 15 hours;
  – there was, indeed, a flight instructor on the plane, whose body is missing;
  – it is clear that someone on that plane committed suicide, shutting off the fuel control valve before plunging the plane into the sea;
  – the prime suspect, George W. Bush, though very publicly running for president, disappeared the day of the murder and stayed missing for 3 days.
  http://www.wingtv.net/jfkjr.html

  The delay was required by his killers to find the downed plane and remove the battery from the cockpit voice recorder, remove the Flight Log that listed all passengers, and remove the body of the Certified Flight Instructor who was on the plane.
  http://911research.wtc7.net/essays/green/TheAssassinationOfJFKJr.html

  So who did it? Hankey’s answer is George Bush, Jr who followed in his father’s steps to murder a Kennedy as his rite of passage to the presidency. Bush has absolutely no alibi for the weekend – he was completely absent from public or private notice, except perhaps by shipmates on a vessel in the Atlantic waiting for a plunging plane. And he had great motive for destroying a potential political rival and obstacle to Nazism.
  http://theamericanchronicle.blogspot.com/2013/07/did-george-bush-jr-murder-john-kennedy.html

  John Kennedy jr chciał wyjasnić morderstwo swojego ojca.
  Chciał starego George Herbert Walker Bush oskarżyć o morderstwo prezydenta John Kennedy sr.

  Geoge Bush jr zamordował John Kennedy jr.

 28. Bernard Korzeniewicz said

  Szanowni Państwo,

  nie rozumiem, dlaczego mój post przyjęli niektórzy z Państwa jako obronę satanistów/faryzeuszy. Ja zwróciłem uwagę na zafałszowanie, któremu ulegają ludzie od prawie XX stuleci: faryzeusze to nie żydzi i nie wszystkie dzieci faryzeuszy uświadamiają sobie, co robi ich kierownictwo. Co nie zmienia rzeczywistości: cała ich kultura jest toksyczna, promująca zachowania socjopatyczne i – na dłuższą metę – zabójcze dla społeczeństw, w których żyją.

  Faktem jest, że na przestrzeni wieków faryzeusze popełniali (i popełniają nadal) zbrodnie straszne. Brak tu miejsca, ale zarówno Czarna Śmierć końca średniowiecza, która kosztowała życie 30% populacji Europy, jak i „hiszpanka” 1918-20 (szacunkowo od 20 do 40 milionów ofiar), masowe aborcje, obie wojny światowe czy największa zbrodnia w ogóle – zniszczenie cesarstwa w Chinach, 200 000 000 trupów (!) – wszystkie te rzeczy można z dużym stopniem wiarygodności przypisać satanistom.

  Tyle, że nie zmienia to faktu, że to NIE są żydzi. Przodkowie obecnych faryzeuszy stracili prawo do tej nazwy ~ 2600 lat temu, gdy sami zerwali przymierze Abrahama.
  Żydzi- w sensie wyznawców religii Abrahama, Izaaka i Jakuba, prawdziwy Naród Wybrany – zmienili obecnie nazwę, znamy ich pod jako chrześcijan!

  Ja zwyczajnie nie wyrażam zgody i zawłaszczenie przez pp. Foxmana i R-shild znaku towarowego. 🙂

  BDW Kennedych: jak faceci doszli do dużej kasy w USA, to doskonale wiedzieli jak pracuje ten system. Od zabójstwa Lincolna i McKinleya KAŻDY wiedział, o co chodzi…
  Powiem wprost – nie interesują mnie porachunki w gronie bandytów.

 29. Marucha said

  Re 28:
  Pana komentarz ja osobiście przyjąłem jako wkład do walki z antysemityzmem.
  Mnie niewiele obchodzi pochodzenie Żydów, ich prawa do takiej czy innej nazwy, albo jakie mają haplogrupy. Dla mnie istotne jest, że zachowują się oni jak naród (niektórzy woleliby słowo „mafia”), wykazują solidarność, w wielu sprawach mają identyczne poglądy i mają swoje własne interesy (jak każdy inny naród).

 30. Bernard Korzeniewicz said

  Nie zgodzę się ma określenie „naród”. Oni te swoje zachowania mają zaprogramowame kulturowo, co za tym idzie nie potrzebują nadzoru aby być sobą i szkodzić. Tyle, że obowiązkiem naszym – chrześcijan – jest karać winnych zbrodni (a nie prewencyjna masakra) i… Nawracanie! A tego ostatniego jakoś Kościół nie robi. Poza Córami Syjońskimi nie ma zakonu, którego charyzmatem byłoby nawracanie faryzeuszy.

  Nie ma znaczenia, jak ich nazwiemy czy za kogo uważamy. Zachowują się jak naród (albo jak mafia).
  Admin

 31. Halszka said

  Re 27
  Ma Pan(-i) rację: w samolocie oprócz Johna F. Kennedy’ego.juniora była również jego żona, Carolyn Bessette Kennedy, i jej siostra Lauren.
  Czytałam relację bezpośrednio po katastrofie, widocznie wtedy jeszcze nie znaleziono ciał. Pamiętam, że była tam mowa o samotnym locie Kennedy’ego, który wcześniej pożegnał się z żoną i szwagierką. Błąd.

  Natomiast co do morderstwa z ręki Busha juniora…jakkolwiek z miłą chęcią przypisałabym mu ten mord i jeszcze z tuzin innych, muszę wspomnieć, że nie jest to jedyna teoria spiskowa, i nawet nie najbardziej prawdopodobna. Inną ciekawszą wersję podaje np. portal rense.com w tekście, pisanym 10 lat po tej katastrofie.

 32. Bernard Korzeniewicz said

  do p. Admina
  Czyli tym samym pozwala Pan na uznanie kłamstwa i zafałszowania. Nomenklatura jest ważna. Tak samo, jak PRL czy III RP chciały zawłaszczyć nazwę Polska i flagę bialo-czerwoną, tak samo faryzeusze chcą zawłaszczyć nazwę „żydzi” bo to daje im legitymizację. Mówiąc o sobie „żydzi” w rzeczywistości oni mówią”jesteśmy żydami, jesteśmy starszymi braćmi w wierze”.

  A Pan na to się zgadza.

  Trzeba im mówić mówić – „Jesteście nie żydami, ale faryzeuszami, zaprzańcami, plemieniem żmijowym i wyznawcami diabła”.

  Ktoś powie szczegóły, ale przysłowie mówi:diabeł tkwi w szczegółach.

 33. Marucha said

  Re 32:
  Nie wiem, o co Panu chodzi. Powtarzanie w kółko tej samej mantry „Jesteście nie żydami, ale faryzeuszami, zaprzańcami, plemieniem żmijowym i wyznawcami diabła” nie nadaje się do publicznej dyskusji.
  Swoją drogą ciekawi mnie Pański nagły zwrot: najpierw bronił Pan Żydów (#22), teraz wrzuca Pan ich wszystkich do tego samego worka z etykietką „plemię żmijowe”…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: