Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Polska: Młodzież ma dość Ukraińców

Posted by Marucha w dniu 2014-12-02 (Wtorek)

Jak zawsze sprzyjająca post-majdanowej Ukrainie „Gazeta Wyborcza” wyprodukowała artykuł mający w domyśle rozwiewać obawy przed masową ukraińską imigracją do Polski. Pod tytułem „Studenci o kolegach z Ukrainy: Zajmują miejsca Polakom” pani redaktor GazWybu piętnuje polską nietolerancję wobec tysięcy „studentów” z Ukrainy.

Jak czytamy w tym pisanym na polityczne zamówienie artykule: – Niedługo język ukraiński stanie się wykładowym – skarżą się polscy studenci. Część z nich mówi wprost, że Ukraińców jest na lubelskich uczelniach za dużo. Mają za złe, że nie chcą uczyć się języka polskiego, zajmują akademiki, a wykładowcy patrzą na nich przez palce. (…)

W Lublinie studiuje ponad trzy tysiące zagranicznych studentów. Ponad połowa to Ukraińcy. Na pierwszy rok studiów na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej dostało się 650 obcokrajowców, przede wszystkim z Ukrainy.

W sumie uczelnia kształci ponad tysiąc zagranicznych studentów, w zeszłym roku – niewiele ponad 600. Na studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zdecydowało się do tej pory 628 cudzoziemców. Też głównie z Ukrainy.

Próby bagatelizowania i spłycania problemu nie zmieniają jednak prawdziwości brutalnie szczerych wypowiedzi Polaków mających do czynienia z imigrantami, które wprost opisują ich arogancję, nieznajomość języka oraz sowite dopłaty do studiów w Polsce, sponsorowane przez rząd RP.

(Na podst. Gazeta.pl)
http://xportal.pl

Komentarzy 15 do “Polska: Młodzież ma dość Ukraińców”

 1. boristhenes said

  Reblogged this on Wolna Polska ?.

 2. NICK said

  Bo TU Polski nie ma.

 3. Kto płaci za ich studia? Za studiowanie Polaków płacą Polacy. A za studiowanie Ukraińców?

  Rząd Ukrainy wpłaci odpowiednią sumę na konto rządu, czy uczelni i gra muzyka! A czy już tę sumę wpłacił?

 4. Moher49 said

  Przed II w.s. też się im pomagało, tolerowało greko katolickie groźby popów i biskupów, wybaczało przestępstwa, napady na banki, wypuszczono Banderę z więzienia, zamiast potraktować po katyńsku. Za chrześcijańskie miłosierdzie dostaliśmy łuny na kresach i w Bieszczadach. Ten naród nie ma za grosz honoru, po co tu leziesz Ukraińcze, skoro Lachy takie wraże i proklatyje. Przecież oni wkrótce zaczną w Polsce rozrabiać, Przecież oni otwarcie mówią, że Polacy to idioci. V kolumna od dawna działa. Ja to widzę tak: Jeśli „Nasze Słowo” będzie dalej „kombinować” – wysiedlić to całe ukraińskie zbrodnicze tałatajstwo daleko za Zbrucz, niech się tam kiszą. Na to miejsce sprowadzić Polaków z Rosji i Kazachstanu, będzie po stalinowsku, ale sprawiedliwie.

 5. Inkwizytor said

  We wrześniu jechałem z Moskwy do Lwowa. W Tarnopolu przysiadła się hoża ukropska dziewoja, studentka Akademii Muzycznej we Lwowie. Stypendium na jej uczelni wynosi 800 grzywien czyli jakieś 180 zł. Stypendium w znienawidzonej Polszczy to ponad 1000 zł. To tyle na temat chęci studiowania ukropiteków z UPAdłej w naszym nieszczęśliwym kraju

 6. Ad. 5

  Informacja niepełna:

  Co można na Ukrainie za te 800 hr? Bo co można u nas za te 1.000 zł, to my wiemy.

 7. żydostwo zobaczy WAŁA a nie Polaków przeciwko Rosjanom said

  Kiedy uderzą na Polskę?

 8. Inkwizytor said

  Re 6

  Za 100 grzywien zrobisz zakupy poranne, chleb, masło, mleko, warzywa i owoce i ze 200 dk kiełbasy lub wędliny. Powiedzmy, że nie jesteś wymagający i nie jesz dużo to 100 na jedzenie dziennie wystarczy.

 9. maurycy said

  Znowu bedziemy ksztalcic bandytow i mordrecow- Ukraincow ! Juz wyksztalcilismy zbrodniarza Bandere i zbrodniarza Suchewycz ludobujcow narodu polskiego !Teraz kolejni wyksztalceni bandyci i zbrodniarze ?Tak z tego wynika ! Precz z ta holota z Polski !

 10. NICK said

  Teraz tak. Zaczyna się przelewać. „Ukraińców” ‚przyjmujemy’ praktycznie od początku tzw. III RP. Teraz to tylko i aż nasilanie procederu.
  Mowa jest o Pomorzu Środkowo-Zachodnim i krańcach południowo-wschodnich. Niestety, wpisuje się to w niektóre ‚mapy drogowe’, ukazujące kształt resztek Polski, też tymczasowej. To są PLANY. Całe ‚słownictwo’ też jest tymczasowe. Rządzi przecież, kto?

 11. parva said

  Myślę,że dojdzie do prowokacji takich małych , ogniskowo występujących,,które będą nagłaśniane na zapadzie.Pokażą one po raz n-ty ,,że Słowianie to tylko nacjonalizm i burdy i przez nas są wiecznie problemy w spokojnej Europie,Zaczynam się obawiać ŚDM{kato- Woodstock] w Krakowie 2016roku .Jest to idealna sytuacja na prowokację o charakterze międzynarodowym,nawet zakończoną interwencją zbrojną,która……………. przemebluje Europę,Myśl może bajeczna ,ale zaskakuje mnie popularność Polski jako organizatora” wielkich imprez”; ot choćby mistrzostwa piłki nożnej razem z Ukrainą co może tez wykorzystane w przyszłości .Mam podejrzenie, że materiałów filmowych tez będzie dostatek do każdego rodzaju propagandy antypolskiej uzasadniające radykalne posunięcia oczywiście po interwencji. Może na siłę łączę fakty,ale … .!?

 12. Ar said

  W Słupsku też przyjęto studentów z Ukrainy. 150 osób w tym roku, może w przyszłym więcej? Dodać do tego szkołę policji w której też wiele ukraińców, a i żydów na komendzie na 3-maja… Strach mi w rodzinne strony jeździć. Jestem osobą młodą i wracając do czasów szkolnych to jednak troche tych „ukrainców” było w szkole (wnioskuję po nazwiskach) Nigdy jakiejś złej energii od nich nie czułem, możę nie zwracałem uwagi. Nie jestem wstanie wyobraźić, że mogliby mordować Polaków. Chociaż na Wołyniu myślano tak samo?

 13. Ar said

  http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141013/SLUPSK/141019905 link na temat zachowania wschodnich żaków. Mam nadzieje, że dostają oklep w słupskich lokalach. Chociaż w tym tęczowym mieście??? ha

 14. Siggi said

  &-12,wiadomo mi ,że rektor tej szkółki w Słupsku to Ukrainiec o nazwisku Drozd.Autor i współautor tendencyjnych opracowań na temat historii stosunków pol.ukr. m.in. na temat Operacji „Wisła” i przesiedleń na Ziemie Zachodnie w 1947r.

  „Pamiętaj Lasze,
  że do Łaby nasze”.

 15. przemądrzałe bydlę said

  Ukraińców (zazwyczaj wyznawców kultu Bandery) Judeopolonia masowo przyjmuje na studia i je finansuje z pieniędzy polskiego podatnika, ale jak Polacy (w dodatku posiadający Kartę Polaka) z objętego wojenną pożogą Donbasu proszą o azyl w Polsce, to reżim syjonistyczny nad Wisłą na to ni ch*ja. K*rwa, ciężko to wytrzymać. Żydoland nie wyniszcza za pomocą rozstrzeliwań i głodu, tylko za pomocą emocji.
  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2068:msz-odmawia-przyjcia-polakow-z-donbasu

  PS.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: