Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ukraina – Kijów wysyła do Europy „ładunki specjalne”

Posted by Marucha w dniu 2014-12-03 (Środa)

Nowina z Kijowa: z lotniska Borispol, pod osłoną nocy, specjalnymi samolotami wysyła się trupy najemników poległych w trakcie tak zwanej „Operacji Anty-Terrorystycznej”. Wyciek informacji ma swoje źródło w Radzie Bezpieczeństwa Ukrainy, informacja ta ma także potwierdzenie wśród pracowników SBU i pracowników lotniska.

Według danych, które dostały się do naszego informatora, który jest związany ze strukturami siłowymi, liczba poległych w trakcie tzw. „Operacji Anty-Terrorystycznej” obywateli obcych państw wynosi 631 ludzi.

Są to głównie obywatele Polski i Czech. Są także obywatele USA, Kanady i Rumunii. Połowa poległych (około 300 ludzi) posiada związki ze strukturą „Greystone Limited”, przeprowadzającą różnorakie operacje, początkowo na terytorium Donieckiej Republiki Ludowej, a następnie na terytorium Ługańskiej Republiki Ludowej.

Obecnie w Kijowie znajduje się około 500 ludzi z różnych struktur, zorganizowanych z obywateli obcych państw różnej przynależności. Wypełniają oni głównie funkcje ochronne, działają w dziedzinie łączności, logistyki, szkolenia. Według posiadanych informacji, dalsze wykorzystywanie „komandosów” w działaniach bojowych nie jest brane pod uwagę.

Za: http://3rm.info/53087-istochnik-kiev-otpravlyaet-v-evropu-gruz-200.html
Data publikacji: 2.12.2014

Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarzy 12 do “Ukraina – Kijów wysyła do Europy „ładunki specjalne””

 1. lopek said

  Po co oni wysyłają te trupy – przecież martwy najemnik nikomu jest już niepotrzebny? Zacierać w ten sposób ślady to też jakaś paranoja.

 2. plasibo said

  oby tych trupow bylo jak najwiecej.
  wsytd m ze ci najemnicy to tez Polacy.

 3. Inkwizytor said

  Re 2

  Nie Polacy, tylko Ukraińcy z Polski. Tak ciężko to w końcu zrozumieć ?

 4. Nemo said

  @2, 3
  Polacy jak już walczą na Ukrainie, to po przeciwnej stronie barykady.

 5. Zerohero said

  Panowie mają dobrą intuicję. Z pewnoscią niedobitki z akcji Wisła stanowią trzon, ale nie ma co się oszukiwać. Kto jechał na wojnę do Iraku, Afganistanu, kto atakował Serbię? Nie brakuje poyebów wśród Polaków. Na szczęscie najemnicza swołocz dostała mocno w D, a żydobanderowskie bandziory są już bankrutami. Nie będzie 30tys$ miesięcznie za byczenie się i strzelanie do dzieci dla zabawy (a tak się z początku nasi snajperzy zabawiali). Po drugiej stronie też są snajperzy, a jak trzeba to i z nożami podejdą i natowską k..wę zarżną jak świniaka.

 6. Siekiera_Motyka said

  Kijów może będzie coś innego wysyłać do Europy. Mieli wypadek w elektrowni atomowej.
  http://www.zerohedge.com/news/2014-12-03/accident-took-place-ukraine-nuclear-power-plant-prime-minister-reveals

  Po drodze podanych linków zauważyłem ciekawy artykuł na temat Kolomyskiego
  „https://www.youtube.com/watch?v=dpEv56YyPhI”
  „http://vineyardsaker.blogspot.ch/2014/05/ukrainian-news-two-phone-call-leaks.html”
  Czysta Ochlokracja !!!

 7. wi42 said

  @3 Inkwizytor, @4Nemo
  @3″Nie Polacy, tylko Ukraińcy z Polski. Tak ciężko to w końcu zrozumieć ?”
  @4″Polacy jak już walczą na Ukrainie, to po przeciwnej stronie barykady.”

  Zgodziłbym się z Inkwizytorem, natomiast nie całkiem z Nemo. Ochotnikami byli Ukraińcy, ale Polacy zrobią to co im każą (może jeszcze nie walczą). A tymi co każą jest m.i. Ukrainiec Semoniak (Siemoniuk?). Jak to możliwe???

 8. NICK said

  ad (3,4,5,7)
  Stare „śpiochy”, po prostu, budzą się. Nowi są nasyłani.
  Niedobrze.

 9. marta15 said

  BARDZO wazny artykul wart przetlumaczenia

  „…The report, written by a select panel of scholars of Jewish history drawn from academia and other research centers, CONCLUDED THAT that European Jews ARE IN FACT descended FROM Khazars, a war-like Mongol-Tatar group that ruled over Ukraine and southern Russia, which mass-converted to Judaism in the eighth century AD.

  Zionists have long argued that the land claimed by Israel was the biblical birthright of the Jewish people who were forced from the land in a so-called «diaspora» after repeated conquests by various empires. Proof that Ashkenazi Jews, which make up a majority of the Israeli Jewish population, have no historical link to Palestine would call into question the entire premise of Israel as the historical «5,000-year old» homeland of the Jewish people….”
  http://www.deliberation.info/israel-ukraine/

 10. marta15 said

  „…The Times of Israel’s explosive story about the Khazarian roots of the Ashkenazis also revealed that Israel, knowing that a Palestinian state is inevitable considering the increasing pressure for it from Europe, IS PREPARING TO RESETTLE Ashkenazi settlers in the West Bank TO UKRAINE .
  Israel’s advanced research in genetics resulted in a direct DNA line being established between Israel’s Ashkenazis and the Khazars who were dispersed across eastern and central Europe after Russia conquered the Khazarian Empire in the 11th century.

  Israelis and their Zionist allies around the world have always accused proponents of the Khazarian-Ashkenazi genetic connection of deep-rooted anti-Semitism. However, the genetic research contained in the secret Israeli report confirms what Israeli historian Shlomo Sand revealed in his book, «The Invention of the Jewish People.» The concept of the Khazarian bloodline was first broached by Hungarian historian Arthur Koestler in his 1976 «The Thirteenth Tribe.»…..”
  „…..The Israeli and Ukrainian Jewish PLAN IS TO RESETTLE the Ashkenazis from the West Bank in the Russian autonomous republic of Crimea after what they see will be an eventual retrocession of the peninsula to Ukraine.
  The ultimate plans of Ukrainian Zionists such as Kolomoisky, in addition to such American allies as Assistant Secretary of State for European and Eurasian Affairs Victoria Nuland and U.S. ambassador to Ukraine Geoffrey Pyatt, IS TO ESTABLISH AN AUTONOMOUS JEWISH REGION OF CRIMEA AND RESTORE to the peninsula the original Khazarian name of Chazera…………”
  http://www.deliberation.info/israel-ukraine/

 11. jowram said

 12. Stary warszawiak said

  Pisarz Forsyth na najemników znalazł określenie: SZAKAL.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: