Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Zamach na fantastykę
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska + Ukraina = 100 milionów podludzi

Posted by Marucha w dniu 2014-12-05 (Piątek)

Od 25 lat wyłania się strategia, która dąży do całkowitego zniewolenia Słowian i sprowadzenia ich do poziomu tanich „untermenschen”, czyli podludzi.

„Uważam, że jest lepiej być wolnym człowiekiem niż niewolnikiem, nawet jeśli to pierwsze oznacza niebezpieczny a to drugie bezpieczny styl życia. Uważam, że najlepsze wartości człowieka mogą się rozwijać tylko na wolności – wszelki postęp w cieniu pałki policjanta jest błędny i nie ma stałego znaczenia. Uważam, że jeśli jakikolwiek człowiek zabiera wolność innemu, to stanie się tyranem. Każdy człowiek, który odda najmnieszą odrobinę swojej wolności stanie się niewolnikiem.”
H.L. Mencken (1880-1956), wpływowy publicysta, satyryk i krytyk amerykańskiej kultury

Nowoczesne niewolnictwo polega na zatrudnianiu ludzi poniżej kosztów utrzymania. Jak to pokazała grabieżcza prywatyzacja nie jest dzisiaj sztuką zagrabić coś jeden raz. Akumulacja bogactwa polega na taniej eksploatacji ludzi przez długi okres czasu. Nawet dziesięcioprocentowy zysk po 7-miu latach podwaja kapitał z możliwością dalszych korzyści inwestycyjnych.

Globaliści szukają obszarów na świecie do taniej eksploatacji ludzi. Ale nie wszystkie obszary są jednakowe. Produkcja nowoczesnych technologii, a tylko takie dają duzy zysk, wymaga ludzi którzy są precyzyjni, zdyscyplinowani i potrafią się skoncentrować na pracy aby zapewnić wysoką jakość. Takie właśnie predyspozycje mają Słowianie w kontraście do krajów afrykańskich, arabskich i latynoskich. Dobrym przykładem jest produkcja najnowszej generacji silników typu „diesel” w fabryce japońskiej Toyoty pod Wrocławiem. Takich precyzyjnych silników nie może Toyota produkować w Meksyku, w Nigerii czy nawet w Chinach. W Polsce natomiast zdolni Słowianie produkują je dobrze i tanio na globalne potrzeby Toyoty, która słynie z wysokiej jakości swoich samochodów.

Z tego właśnie powodu od 25 lat wyłania się strategia, która dąży do całkowitego zniewolenia Słowian i sprowadzenia ich do poziomu tanich „untermenschen”, czyli podludzi. Plan jest widoczny jak na dłoni: chazarska szlachta i (Polska + Ukraina). To 100 milionów zabiedzonych podludzi w charakterze nowoczesnych niewolników.

Dowodów tego planu jest wiele a całość jest wspierana przez fundacje, które finansuje George Soros: Fundacja Stefana Batorego w Polsce i Ukraińska Międzynarodowa Fundacja Renesansu na Ukrainie. Chazarów jest za mało aby ogarnęli tak dużą ilość ludzi, a więc zapraszają inne kraje do działalności inwestycyjno-eksploatacyjnej. W tej akcji Waszyngton jest partnerem Sorosa, ponieważ na Ukrainie chodziło o przejęcie władzy przez przyjacielskich Chazarów i umocnienie jej przy pomocy proporcjonalej ordynacji wyborczej, idealnej dla podbitych narodów. Sekretarz Stanu USA Victoria Nuland publicznie przyznała, że jej rząd wydał ogromne sumy pieniędzy na pucz na Ukrainie.Tak również postępuje okrążanie Rosji i na koniec pojawi sie próba rozsadzenia jej od wewnątrz przez kolorową rewolucję aby także biedą doprowadzić Rosjan do poziomu podludzi.

George Soros, który przy okazji piecze własne ciasto, otwarcie przyznał się do finansowania przejęcia władzy przez Chazarów na Ukrainie – do 1989 roku zainwestował w to ponad 100 milionów dolarów:
http://www.wnd.com/2014/03/soros-heavily-invested-in-ukraine-crisis/

Wiemy też jakie projekty finansuje Soros w Polsce, wszystko pod pozorami „demokracji”: http://www.batory.org.pl/o_fundacji/sprawozdania

Co więcej, Soros publicznie chełpił się, że byłe imperium Sowieckie stało się imperium Sorosa. Jednak prezydent Władymir Putin wstrzymał akcję całkowitego przejęcia Rosji przez chazarskich oligarchów, czego niestety nie udało się zrobić na Ukrainie. Rosjanie dawno temu wyrzucili ze swego kraju fundację Sorosa:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Fundacja-Sorosa-zawiesila-dzialalnosc-w-Rosji,wid,279529,wiadomosc.html?ticaid=113e49&_ticrsn=3

Dlatego wcale mnie nie dziwi, że wschodnia część Ukrainy, gdzie większość ludzi ma rosyjskie korzenie i mentalność imperialnego mocarstwa, broni się przed planem zniewolenia akcją zbrojną pod ryzykiem utraty życia. Nie można nikogo winić za to, że walczy z bronią w ręku, bo nie chce być współczesnym niewolnikiem. Wszyscy Słowianie powinni się bronić przed nowoczesnym zniewoleniem i upodleniem.

W historii naszego narodu mamy przykłady walki z wrogami, którzy nas chcieli zniewolić w charakterze podludzi. Robiły to przez pięc lat wojny hitlerowskie Niemcy. W XV wieku Król Jagiełło musiał złączyć wszystkie chorągwie Litwy i Polski aby rozprawić się z Krzyżakami pod Grunwaldem w 1410 roku. Podobnie dzisiaj ze względu na wspólne zagrożenie musimy łączyć chorągwie z sąsiadami ze Wschodu, ponieważ mamy tych samych wrogów i to samo zagrożenie. Już teraz mamy chazarskie rządy w Warszawie i w Kijowie. Szkolone są nowe kadry Chazarów na przejęcie na Ukrainie stanowisk politycznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach od samorządów wzwyż. Podobnie jak w Polsce, jest to umacnianie instytucjonalne oraz inwestycyjne.

Śmiertelnym zagrożeniem dla Chazarów jest państwo narodowe. Dlatego ludzie naszej narodowej elity są niszczeni na wszelkie sposoby. Nie możemy zapomnieć, że wielu naszych dzisiejszych wrogów to potomkowie członków Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Ich rodzice zabijali nas Polaków po wojnie za odchylenia nacjonalistyczne, które to były wtedy równoważne z antysemityzmem.

Chazarzy nie lubią się dzielić władzą. Antysemityzm jest dzisiaj używany w stosunku do narodowców jako polityczna broń, która grozi śmiercią cywilną. Można dyskutować, czy w przeszłości więcej krzywdy Polakom zrobili banderowcy, czy też dzieci byłych czlonków Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Od czasu wojny poczynając od slynnego głosowania „3 razy tak” w 1946 roku, wszystkie wybory polityków były sfingowane. Jednak w czasie sowieckiego komunizmu w Polsce i na Ukrainie nigdy nie było tak okrutnego upodlenia, jakie stwarza nowoczesne gospodarcze niewolnictwo.

Chazaria ma sięgać od morza Bałtyckiego do morza Czerwonego przez Czarne i Sródziemne. Chazarzy zgromadzili przeciw nam ogromne zasoby finansowe, propagandowe i zbrojne. Stale się obawiają, że ich diabelski plan wymknie im się spod kontroli. Dlatego konieczne jest przygotowanie do nowej bitwy pod Grunwaldem. Obecnie zamiast Litwy, musimy połączyć chorągwie z ludami Rosji i Ukrainy. Banderowcy nie reprezentują interesów ludów Ukrainy, tak jak w Polsce kolejne rządy nie reprezentują interesów Polaków. Banderowcy zostali tylko wykorzystani przez Chazarów do przejęcia władzy i teraz budzą się z ręką w nocniku.

Być może w przyszłości znajdzie się na Ukrainie taki lider, z którym będzie można o sojuszu normalnie rozmawiać. Taki jakim był tragicznie zmarły [zamordowany? – admin] założyciel i przewodniczący Ludowej Partii Ukrainy, Pan Wiaczesław Czornowił.

Zastrzegam, że do zbrojnej bitwy z Chazarami, jaką był Grunwald jeszcze nie namawiam. Walka zbrojna to ostateczność, która w dzisiejszych czasach nie spotyka się z poparciem większości Polaków. Wiem, ze organizują się grupy Strzelców w całej Polsce, ale najpierw musimy szukać rozwiązań politycznych. Możemy odnieść zwycięstwo i ujarzmić naszych wrogów umiejętnym wykorzystaniem wyborów na prezydenta RP w przyszłym roku. Jest to wielka szansa, bo są to wybory przy ordynacji większościowej. Będzie to pierwszy krok, konieczny do umocnienia naszej pozycji i do dalszej walki o normalność w naszym nieszczęsnym kraju.

Kij ma dwa końce i z dużym funduszem my też możemy użyć „demokracji” dla swoich celów. Ktokolwiek potrafi zebrać fundusz wyborczy z pewnością wygra następne wybory, bo każdy datek na poczet tej akcji liczy się jak głos wyborczy. Będzie to coś nowego w Polsce, zbiórka pieniędzy na poczet jednego kandydata – tak jak w USA ludzie masowo wysyłali małe datki pieniędzy na poczet akcji wyborczej prezydenta Baracka Obamy. Ilość zebranych pieniędzy od dużej ilości ludzi to realne prawybory, które zapowiadają klęskę lub zwycięstwo. Wybory prezydenckie w maju zaczną się w lutym 2015, a więc czasu jest mało.

Do takiej walki potrzebne są pieniądze na zaplecze logistyczne. Nasi adversarze już zgromadzili ponad 200 milionów złotych na swe akcje wyborcze w przyszłym roku. Potrzebne są równoważne fundusze na potężną akcję wyborczą, aby się z nimi poważnie zmierzyć. Polacy jednak na żadną walkę jeszcze nie zbierają. Według ostatnich badań nasi rodacy dają przeciętnie 23 zł. każdego miesiąca na tace w kościołach. Dodatkowo CARITAS zbiera przeszło 500 milionów złotych rocznie.

Jest więc możliwa jednorazowa zbiórka 10 zł. od każdego Polaka, któremu marzy się radosna Polska, gdzie ludzie mogą spokojnie pracować i zarabiać na godne życie, bez zagrożenia ze strony niecnych Chazarów. Ktokolwiek potrafi zebrać taki fundusz wyborczy z pewnością wygra następne wybory. 10 zł. to nie jest duża inwestycja w swoją przyszłość, aby nareszcie po 80 latach od 1944 roku w Polsce mogli dojść do władzy prawdziwi patrioci i pracować zgodnie z naszą Racją Stanu. Taka jest cena wyzwolenia się z marazmu i upodlenia. Aby znowu powstała z kolan radosna Polska, w której można spokojnie pracować i życ wychowując swoje dzieci.

Dać czy nie dać 10 zł. na poczet wolnej Polski jest podobne do pytania „być albo nie być” w sztuce „Hamlet” Szekspira, kiedy to bohater staje przed strategicznym wyborem pomiędzy bierną a czynną postawą. Musisz zdecydować, czy chcesz aby nasza Ojczyzna była prawdziwą matką, a nie okrutną macochą.

Stanisław Tymiński
Acton, Ontario, Kanada, 1 grudnia 2014
www.rzeczpospolita.com

http://rzeczpospolita.neon24.pl

Komentarze 43 do “Polska + Ukraina = 100 milionów podludzi”

 1. grzech said

  przywódcy neobanderowców to Chazarowie. A nam zostaje walka, bo wybory jak pan pisz są ustawicznie fałszowane.

 2. Siekiera_Motyka said

  No to po prostu nie ma określenia.

  Banda w Kijewie wsadza obcokrajowców na wysokie miejsca w rządzie. No dobra, mieliśmy Rostowskiego ale przynajmniej ten się tutaj urodził (mylę się ale zostawiam to co początkowo myślałem).
  http://www.president.gov.ua/en/news/31682.html

  Ten zamach na Ukrainę już przynajmniej w 2013 był przygotowany. Pani Natalia Yaresko, Kwaśniewski, Poroshenko i reszta banda jest widoczna w Davos na spotkanu zorganizowanego przez SB-eka Wiktora Pinczuka.
  http://pinchukfund.org/en/projects/20/photo/266/

  Na Jałcie było ciekawe spotkanie w 2004 roku.

  „In 2004 Pinchuk created the Yalta European Strategy (YES) – an international independent organization that is promoting Ukraine joining the European Union. Its annual summer meeting in Yalta has become the main high-level Ukraine-EU forum for debate and policy recommendations development. At the recent annual meetings among others, Bill Clinton, Hillary Clinton, Tony Blair, Stefan Fule, Paul Krugman, Alexei Kudrin, Shimon Peres, Dominique Strauss-Kahn, Larry Summers and other political and business leaders were present to discuss Ukraine’s European perspectives and global challenges. Pinchuk has long promoted closer ties between Ukraine and the EU.[9]”

 3. Siekiera_Motyka said

  Podludzie zanim się obudzą to będzie za późno bo rzad będzie z poza kraju. NWO.

  Obcokrajowcy dostali obywatelstwo 3 godziny przed glosowaniem by weszli w rzad.

  Pani Jaresko pracowała w ambasadzie USA na Ukrainie i miała rożne stanowiska w Departamencie Stanu (gniazdo Pani Nuland/Nudelman)

  Aivaras Abromavicius to Litwin, jest bankierem który ożenił się z Ukrainkom i robił tam interesy. Tak że jest pewne że ma powiązania z Londynem i New York tak jak nasz Rostowski.

  Aleksandr Kvitashvili to Gruzin. Spędził sporo czasu pracując w USA. Jak on do tej bandy pasuje to możemy tylko się domyślać.

  Jedno jest pewne, będą reformować tak samo jak u nas. Polepszą szkolnictwo, służby zdrowia no i wezmą się za prywatyzacje !!!

  http://www.zerohedge.com/news/2014-12-04/fight-breaks-out-parliament-when-ukraine-learns-it-has-quietly-become-newest-us-stat

  Kwaśniewski wie gdzie iść popić.

 4. Stolnik said

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2014.htm

  Jasna Góra, 29.12.2014
  Matka Boża mówi:

  Polacy! Trójca Święta chce was wywyższyć w potędze i chwale, ale za zbyt mocno tkwicie w swoich nieprawościach i grzechach, za bardzo one was ściągają w dół. Poddajecie się zbyt ochotnie ułudzie demona, mamieni jego wynalazkami, Internetem i TV. Pośród tego, nie ma już miejsca dla Boga. Cieszy Mnie, że choć wasza garstka udziela się, realizując to, o co usilnie proszę. Chcę widzieć o wiele więcej chętnych dusz do tego dzieła, jakim jest Krucjata Różańcowa, oraz posty i inne modlitwy.

  Z powody braku dostatecznej reakcji na wezwania z Nieba w gronie większości biskupów i duchowieństwa, z powodu krnąbrności i zaparcia się Mojego Syna, Jezusa Chrystusa Króla wielu z nich, a także z powodu odwrócenia się większości dzieci Bożych od Kościoła w Polsce, Trójca Święta zmuszona będzie dopuścić do Mojego Królestwa demona zniszczenia. Nie zdołam dłużej powstrzymywać Ręki Bożej Sprawiedliwości. Historia wasza powtórzy się, niejako zatoczy koło.

  Trójca Święta kładzie przed wami błogosławieństwo i przekleństwo, wspaniałości Miłości Bożej, albo płacz, śmierć i zniszczenie. To wasz jest wybór, co więc wybierzecie?

  Nadal Mój Syn Jezus Chrystus, czeka cierpliwie na Intronizację. Jeszcze wszystko może się wydarzyć, można jeszcze wiele zmienić, jeszcze możecie uniknąć rzezi waszego Narodu, ale musicie bardzo poważnie potraktować Moje Słowa, Słowa troski o was. Płaszcz Mojej ochrony został już zdjęty z waszego Narodu, czy tego nie widzicie?

 5. Pokręć said

  @4: Ja wybieram Intronizację, błogosławieństwo, głupi nie jestem, ale co z tego, jak innych 100 jej nie wybierze? To tak, jakbym ja nie wybrał. To mi pachnie zbiorową odpowiedzialnością…

  Poza tym dopóki się żyje – jest się niewolnikiem, bo nie ma człowieka, który od czegoś / kogoś nie jest zależny. Pół biedy, jak owa zależność jest wymuszona z zewnątrz, gorzej, jak jest z radością przyjęta.
  Myślicie, że najbogatszy człowiek świata, szef wszystkich szefów banków, lóż masońskich i Bóg jeden wie, czego jeszcze, jest człowiekiem wolnym? Nic bardziej mylnego, on jest niewolnikiem – i to u najgorszego pana, jaki istnieje – u księcia tego świata. Oczywiście, wydaje mu się, że może wszystko, ale może tylko tyle, na ile mu Mamona pozwala. I do tego jest ślepy, bo nie widzi krat, które go otaczają, i to ciasno. Opływa w to, co ma w swojej celi i pilnie wykonuje zlecenia od swojego pana – nawet o tym nie wiedząc.
  Dopóki czujesz, że jesteś niewolnikiem i Cię to męczy – Bogu dziękuj! Bo jak przestaniesz to czuć – oznacza, że zgubiłeś duszę.
  Pan Jezus nie przyszedł „tu i teraz” likwidować niewolnictwa. Nawet nie radził żadnemu niewolnikowi, aby się buntował przeciwko swemu panu. Jak myślicie, dlaczego?

 6. aaaaaaaaaaaaaa said

  brak logiki tego gościa zwala z nóg …..w roku 1990 wybory sfałszowano ….a teraz 10zł ma pomóc w kampanii wyborczej ,…..której efektem będą kolejne sfałszowane wybory …..

 7. aaaaaaaaaaaaaa said

  ….poza tym cześć tego narodu jest tak głupia ,że wybierze bezpieczne niewolnictwo …..co potwierdzają „nasi” politycy , celebryci i część społeczeństwa ,która już dobrowolnie zasuwa na 3 zmiany w niemieckich fabrykach – bo to w końcu niezła robota ……i no czym tu z lemingami dyskutować ?

 8. RomanK said

  Aaaaaaaaaaaaaaaaaa wiesz, ze niewolnik nie musi byc bezpieczny….jest rzecza..wlasnoscia innych.
  Tak gosciu wie co mowi w odrozniniu od ciebie..wwszystkie wybory zfalaszowano…bo falszowal te wybory ten- ktory za nie placil..jasa podatnikow……Rzad i establishment…tzw polski, jak na Ukrainie ukrainski etc,,,
  10 zl..to pomnozone przez milion 10 mln…to fundusz wyborczy dla tych , ktorzy postawia swojego kandydata, za swoje i przypilnuja liczenia.
  Niewolnik musi sie wykupic sam….
  Za darmo psi zra padline….a padalce sa padalcami.
  Na ile zlotych wyceniles swoja wolnosc????TY…..mozesz zmienic swoja przyszlosc..a mozesz zostac neiwolnikiem.. Twoj wybor i twoja dycha…..

 9. Bardzo Grube nici said

  GRUUUBE nici.
  Grube nici szyją tę waszą kampanię wyborczą na łamach Gajówki.
  Choćbym ja dostał, nawet nie 10 a milion złotych, nie poprę was. Sorry.
  A w ogóle to bezczelność. Płaci wam soros, czy inny diabeł, jesteście bogato urządzeni, a wy jeszcze rękę wyciągacie do Polaków.
  Dziady. Moralne i proszalne.

  >>> Kto to jest „WY”?
  Admin

 10. Peryskop said

  Cenna inicjatywa Pana Stana warta rozważenia.

  Ale – przepraszając za wejście w szczegóły gdzie jednak potrafi dybać licho, może jednak Szanowny Pan Stanisław rozwiałby uprzejmie wątpliwości do swoich niedawnych wypowiedzi dla „Gońca” w Toronto, wyszczególnione w mych kilku postach:
  #22 #23 #24 #26 – czyli od:

  https://marucha.wordpress.com/2014/12/01/niepokoi-mnie-przepasc-pokoleniowa-ze-stanislawem-tyminskim-rozmawia-andrzej-kumor/#comment-435157

  Także do kwestii piątej i szóstej – oczywiście po ich przepuszczeniu przez moderację czy inne licho, które nie śpi.

 11. Bardzo Grube nici said

  Admin – re – (9).
  ‚V’ kolumna. Czy tam któraś, z kolei.

 12. RomanK said

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Finansowanie_partii_politycznych_w_Polsce

  Do Grubych Nici….

  Tak masz racje- jestesmy dobrze urzadzeni…i to wcale nie dzieki Sorosowi- ale wlasnej pracy.
  Soros urzadzil ciebie w Polsce i swoich agentow, i urzadza ci wybory tych swoich agentow , ktorzy oplacaja je ,,wg zasad podanych w linku powyzej.
  Jesli to cie zadawala, a widac- ze tak…nic nie daj nikomu.
  Apel kieruje sie tylko i wylacznie do ludzi z mozgiem, ktorzy wiedza, ze przyjmujac darmowe prezenty wybrzydzac nie ma powodu, bo wyboru zadnego nie ma, I wiedza -ze moga sie dzieki tylko i wylacznie swojemu zaangazowaniu i fizycznemu i finansowemu urzadzic w Polsce wcale nie gorzej niz my tu, a nawet tak- jak Sorosowe AGENCI CO TOBA RZADZA, KIERUJA I INSPIRUJA.. wg przepisow – jak wyzej.

 13. Bardzo Grube nici said

  Jak Pan taki patriota, zakładam, to niech nas Pan wesprze. Da trochę kasy. Przedstawi realny, realny program i zwycięży. Poproszę też o pomoc finansową, dla milionów Polaków biedniejszych ode mnie, do których zwraca się Pan o „nędzne 10 złotych”. „Nędzne” bo nędza zieje! Tu, w Polsce.
  Proszę się podzielić z Polakiem, takim jak Pan jest. Bezpośrednio. Dam Panu adresy. Pana słowa są „gruszkami na wierzbie”. To już było i jest.
  REALNY program a nie pierdolenia, przepraszam, które słyszymy od wielu lat.

  Pan Tymiński gotów jest z własnej kieszeni wyłożyć znaczną sumę na wybory. Oczywiście jest to niewiele w porównaniu z zasobami rządzącej hołoty.
  Można krytykować jego program – ale po kiego ch…a czepiać się, że apeluje o zbiórkę dodatkowych pieniędzy?
  Jak Pan sobie wyobraża pomoc jednego, niechby i zamożnego człowieka, dla milionów Polaków? Pan to pisze tylko po to, aby dojebać Tymińskiemu.

  Kurwa, Polactfo to by chciało wszystko za darmo i się obraża, gdy trzeba dać symboliczną składkę.
  Admin

 14. Grube Nici to kolejna durna ksywka apologety banderowców, który (o ironio) sam jest zwolennikiem pisiactwa, które jest wspierane tak samo jako platfusy przez Sorosa, vide przemówienia w Fundacji Batorego zarówno Tuska jak i Kaczyńskiego.
  Pajac pewnie korzysta pewnie jak zwykle z proxy. Proszę o konsekwentne wykopywanie tego prowokatora.

 15. Proszę o dalsze blokowanie adresów proxy pisiackiego trolla z grajdołka Sakiewicza nagradzanego przez ukraińską bezpiekę.

  https://marucha.wordpress.com/2014/12/05/polska-ukraina-100-milionow-podludzi/#comment-435204
  https://marucha.wordpress.com/2014/12/05/polska-ukraina-100-milionow-podludzi/#comment-435236

 16. Bardzo Grube nici said

  P. Czołgista. Pan, chyba, nie zrozumiał. [Grube…] = (9), to było do Pana Romanak.
  Podobnie jak, zamoderowane, (13).
  Gdyby ‚admin’ odmoderował… .
  To Pan by się zaczerwienił.
  Chyba.
  Lubię Pana.

 17. revers said

  skad te 100 mln.? liczone po powojennym wyzu demograficznym, bo po komijach trojstronych, klubach rzymskich i brukselkich bedzie razem z tego 1/3.

 18. RomanK said

  Click to access dzieci-do-c59bmieci.pdf

 19. RomanK said

  Pamiętam jak dziś debatę Wałęsy z Tymińskim,, Wałęsa mówił jak to będzie pięknie jak wejdzie obcy kapitał i zbuduje w Polsce fabryki, pamiętam że Tymiński przeciera oczy ze zdumienia i odpowiedział Walesie: Pan nie wie o czym Pan mówi, jak zrealizuje to co obiecaliście to ludzi będą głodować i chorować na szkorbut, wtedy ludzie śmiali się z Tymińskiego ale dzisiaj wychodzi na to że to Stan miał racje..

  cytuje jedna z wypowiedzi z Neon-24….

 20. Bardzo Grube nici said

  Brak moderowanej wypowiedzi, numeracja zmieniona, nie pozwala dyskutować z P. Romanemk.
  Odpuszczam, więc.

 21. RomanK said

  Panie Bardzo Gruby Nic..jesli cokolwiek nie pozwala panu dyskutowac to wlasne ordynarne chamstwo…ktorym jedzie na odleglosc,,dlatego pan Gajowy przymyka wrota..
  Jak musi jechac, skoro przymyka domyslaja sie ci , ktorzy znaja Gajowego i Gajowke od zarania…
  Jesli pisze pan, ze zada pomocy dla wielu milionow biednych..a nie zrobil do tego czasu nic ,zeby nie pozwolic na okradzenie i sprowadzenie do nedzy tylu milionow..wystawia pan sobie sam cenzurke…
  Pan Tyminski pokazal klase, bez zadnego wsparcia z programem, ze swoja kasa , pojawil sie w Polsce przekonal Polakow i wygral wybory. POkonal i Walese i Mazowieckiego…i trzeba bylo sfalszowac wybory -zeby wypchac na prezydenta lobuza… Zal mi tej wiekszosc Polakow ktorzy na niego gloswali -a ktorym zabrano ich Prezydenta…. takie lobuzy- jak pan Bardzo Gruby Nic= jak nikt zaslugujecie na to co jest…

 22. aaaaaaaaaaaa said

  @8
  tymi 10 mln możesz się ,…wiesz co …….
  na kasę nie ma co liczyć bo żyd przebije wszystko w tym kraju , sam Kulczyk wyłoży 30 mln i możesz sobie popatrzeć na swoje „wygrane” wybory naiwniaku ……..
  ………

 23. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @admin komentarz do @13

  gościu ma rację to jest pierdolenie farmazonów i nic poza tym ….dałbym nawet 100zł a nawet więcej ,gdyby Tymiński nie ściemniał i gdyby byli 100%-owi Polacy do obsadzenia stanowisk ….i realne szanse na wygraną , co w tym kraju jak dla mnie jest niemożliwie przy takich koneksjach żydów …..

  czy ktoś się w ogóle zastanowił dlaczego facet ,który tyle lat siedzi poza granicami Polski jak widać nieźle zarabiający pcha się tutaj do polityki ???

  dlaczego nie ujawnił kompromitujących treści owej czarnej teczki ?….może ktoś nieźle zapłacił za milczenie ?
  a może dostał scyzoryk pod gardło ?…

  ..tylko jak się mówi A to trzeba powiedzieć B
  ….

  brak konsekwencji to wielki minus na karcie polityka czy startującego co dopiero …

  …..bardzo śliska sprawa w każdym razie

  ….cieszy mnie wypowiedź Bardzo Grube nici choć uważam że z tymi 10zł to przesadził ..chociaż pewnie są i tacy którzy żebrzą nawet o te 10zł …..

 24. Marucha said

  Re 23:
  W czym ma rację?
  W tym, że nie wie, że Tymiński chce dać dużą, jak na Polaka, kasę i szuka dodatkowego wsparcia?

  I co to kurwa Mać za „żebranie” o 10 zł?
  Pierdolony arystokrata się znalazł… co to pieniądze go nie obchodzą, bo ich pełno ma?
  Albo jest ponadto?

  Kurwa, jak ja nienawidzę pierdolonego w dupę Polactwa… za darmo to ewentualnie wezmą, choć nawybrzydzają i obrobią dupę darczyńcy.
  Ale żeby samemu się choć trochę złożyć?
  Oooo… głupich nie ma!

  Można się z wizją Tymińskiego nie zgadzać.
  Ale to się kurwa mać robi osobisty atak na niego.

 25. Inkwizytor said

  Re 24

  Acu rem, tetigisti, panie Marucha. Polactwo to zakała narodu polskiego

 26. aaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @24
  …..jest Pan przewrażliwiony ,….. ja tego wpisu nie odebrałem jako ataku, a jako zdrowo rozsądne podejście to wielce enigmatycznej postaci Tymińskiego

  ….pamiętam go z tych pierwszych wyborów doskonale bo to był „przelot meteorytu na Polską ” i w dalszym ciągu na jego osobę patrzę w ten sposób …

  pomysł w słusznej sprawie tylko , że to nie ta osoba ….

  niektórzy Polacy rzucą się na to jak Reksio na szynkę….. to oczywiste „ostatnia ” brzytwa nadziei……ale ten naród został już wykiwany wiele razy po 89 ….miała już być druga Japonia …i co …? ….gówno ….wyszedł zakamuflowany żyd i dziś z tymi ,którzy wraz z nim narażali własny tyłek śmieje się im prosto w twarz z tropikalnych wakacji ….

  dokładnie tak samo może być w przypadku Tymińskiego …….
  powącha Pan jedynie piaski Peru po nim………

  proszę mnie źle nie zrozumieć , czujność Bardzo Grubych nici jest zdrowym podejściem , tak jak napisałem przesadził z tymi10zł ….ale każdy ma swoje podejście …

  gdyby ten pomysł wyszedł od ludzi pokroju Świtoń lub ktoś podobny to nie sądzę ,aby takie komentarze się pojawiły……..ludzie mają już dosyć inwestowania w puste słowa ……ja zresztą również

  …..nie można nie docenić potencjału wroga,…. a niestety finansowo nie mamy wielkich szans w tym kraju z żydami ….

  potrzebny jest w tym kraju admirał Yamamoto i „podwodny lotniskowiec „, czyli plan który obejdzie problem finansowy ……..

  dziwi mnie, że po ostatnich wyborach ktoś jeszcze pokłada w tej możliwości nadzieje , ….wygrana Biedronia w Dupsku to śmiech wroga i potwarz !

 27. aaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @admin …
  jak Pan zarobi 1600zł w markecie tak jak niektórzy i połowę wyda Pan na czynsz z opłatami , to będzie Pan liczył nie tylko 10zł ,ale nawet 1zł …..to tak marginesie arystokracji …..

  pod Netto co drugi dzień żebrze jakaś babcia bo jej nie starcza albo na jedzenie albo na leki ……i bynajmniej nie są to „aktorki „

 28. aaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @ nie wiem czy Pan wie w ogóle, że w Polsce przez bardzo krótki okres czasu była możliwość wybrania sobie najlepszych lat pracy z najlepszymi zarobkami , po czym nagle to zniknęło

  jak Pan myśli dlaczego ?…..bo roczniki polityków w tym okresie schodziły na emeryturę , kto się dowiedział o tym- to się dowiedział ,…..resztę wyrolowano bez mydła ….

  dlatego jebane cwaniaczki z sejmu dzisiaj mają emerytury po 4500 i więcej, a babcia która zapierdalała 40 lat odbiera ochłapy .

 29. Marucha said

  Re 26-28:
  Trochę eksplodowałem. Za wulgaryzmy przepraszam. Mógłbym je wymazać, ale byłoby to nieuczciwe.

  Zwracam tylko uwagę, że Stan Tymiński NIE CHCE być żadnym kandydatem do czegokolwiek – choć po wszystkich Wałęsach, Stolzmanach i hrabiach Bulach jego kandydatura jawi się jako bardzo sensowna.

  Stan Tymiński po prostu chce uruchomić jakiś mechanizm do chociaż częściowego przeciwstawiania się zabetonowanym układom i wylansowania własnego kandydata czy kandydatów. Staruszki dorabiające do emerytury zbieraniem butelek nie musiałyby się zrzucać.

  Oczywiście, jeśli chodzi o finanse, to nie ma on szans konkurowania z układami, ale nie tylko forsa się liczy, lecz również zaangażowanie, entuzjazm, wiara we własne racje.

  Czy ktoś ma inny pomysł? Proszę bardzo, niech go zaprezentuje.

  Co zaś do wizerunku Tymińskiego – ma on tyle wspólnego z rzeczywistością, co zrzucenie bomby atomowej na Ukrainę dokonane przez Putina. Człowiek zagrażał establishmentowi ustalonemu przy Okrągłym Stole. Pokonał Mazowieckiego. Więc trzeba było go obsmarowywać w prasie, zmyślać historie o biciu żony, oszustwach itd. A i tak wygrał z Wałęsą, więc trzeba było jeszcze sfałszować wybory.

 30. Bardzo Grube nici said

  Skoro wówczas, w tej samej prasie co dzisiaj bo ustawionej we ‚Magdalence’, pisano o Stanisławie „stanie’ Tymińskim, ‚takie’ rzeczy, to, podobnie jak dzisiaj, należy je odczytywać odwrotnie i to podwójnie. Podwójnie? Bo, podwójny kamuflaż!
  Swego czasu pisano o Oleksym: „Olin”… . I, wiele innych. Osób i kamuflaży.
  Jeżeli persona „Stan”, wtedy ‚człowiek znikąd’ i teraz ‚człowiek znikąd’ idzie we śmierdzącą ‚politykę’, niby poświęcając zaniedbanie własnego biznesu stworzonego przez SB, będąc obudzonym po tylu latach, „śpiochem”, jako n-ta kolumna, będąc odznaczonym[ nomen omen] orderem jakiegoś tam słońca, Peru, bodajże. Teraz będąc w kapitule innego orderu. Jeżeli… .
  A czy będzie kandydatem do czegokolwiek – się okaże… .

 31. Marucha said

  Re 30:
  Pana wpis nie zawiera NIC oprócz domysłów i insynuacji.
  Nie jestem obrońcą Tymińskiego – ale skąd Pan wie, że jego biznes stworzyło SB? Że jest jakimś śpiochem, którego uaktywniono? Że zaniedbuje własny biznes?
  Wie Pan coś? Czy tylko insynuuje w stylu wolnoamerykanki?

 32. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @29

  ……….może Pan sobie eksplodować ,….mnie to nie rusza , …….niestety dzisiaj jest potrzebny dystans do wszelkich ” meteorytów ” tym bardziej ,że Tymiński wyskoczył z tym tak jak kilkadziesiąt lat temu o fotel …..

  pomysł jest dobry , ale gwarancje zrealizowania go przy tym fałszywym wrogu dosyć marne ….według mnie ….

  oczywiście, że dobra strategia i zaangażowanie może trochę zmienić nastawienie niektórych lemingów ….i raczej w tym upatruje ewentualnie sukcesu …..

  Tymiński musiałby znaleźć kogoś jako carte blanche – czyli 100%- owo wiarygodną osobę , która będzie swego rodzaju gwarantem, że kasa ” nie odpłynie do Peru „……,

  …..ale w dalszym ciągu uważam , że wszelkie instytucjonalne zabiegi mogą spalić na panewce przy kombinacjach wiadomych kręgów ……
  ostanie wybory to jest kuriozum cyrku na resorach ….

  dla mnie po aferze taśmowej i ostatnich wyborach lemingi powinny wyginąć niczym dinozaury ,……niestety mam wrażenie ,że to stado wciąż jest bardzo liczne …….no chyba ,że tylu już mamy „przyjezdnych” – to jest możliwe !

 33. Bardzo Grube nici said

  Re 31:
  Mój wpis opiera się na wieloletniej obserwacji i wiedzy. Trudno przywoływać cząsteczki; wiele. Domysłów jest niewiele. Insynuacji, jeszcze mniej. Ale, ponieważ są; daję spokój. Niedługo będą ‚owoce’. Bardzo zaczerwienione. Wtedy wrócę, bez satysfakcji. Wpisy „NIC” wiele zawierają a i za wiele napisać nie można.
  Szczerze pozdrawiam.

 34. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said

  @30

  te wyskoki Tymińskiego niczym królik z kapelusza rzeczywiście są dziwne , tym bardziej ,że one pojawiają się w momentach mega kryzysowych dla kraju ……

  …..nie posądzam , ale boje się ,że ktoś próbuje tu coś ugrać dla siebie …..

  Ostatnie wystąpienie her Thuske ,który nagle ogłasza wyjście Europy z kryzysu to jest następny cyrk na resorach …..kurwa! to jest bezczelność medialna !!!!
  Polski nie potrafi ustawić ,ale Europe ustawi !!!…. ludzie ..to już nie jest nawet cyrk tylko dom wariatów ……

 35. Marucha said

  Re 32:
  ……….może Pan sobie eksplodować ,….mnie to nie rusza ,

  Nie jestem przewrażliwiony na punkcie swojej osoby, ale powyższe zdanie odczytuję jako ostentacyjne nasranie na moje przeprosiny.
  Drugi raz tego błędu wobec Pana nie zrobię.

  Re 33:
  Wiem, ale nie powiem?
  Jak będą owoce, to wrócę.
  Jak nie będzie owoców – to przemilczę sprawę.
  To Pan chciał powiedzieć?

 36. aaaaaaaaaaaaaa said

  @35

  nie jest Pan obiektywny dla mnie …stąd moje przyzwyczajenie …..do kasowania moich wpisów itp …..

  …..nasrać to ja mogę na „rasę panów” bo od tego zaczęli ze mną wojnę na onecie i tak też skończą !….jeszcze zdążę się nimi podetrzeć ………mają to u mnie jak w banku .

 37. Bardzo Grube nici said

  P. Marucha.
  Nie! Jeżeli „stan” okaże się POLAKIEM, hm, uprzejmie przeproszę, nie przemilczę. To chciałem powiedzieć. Jeżeli będzie odwrotnie, postaram się przemilczeć.
  P.S.
  P. Aaaa…… . Delikatniej bo Pan przegina.

 38. Boydar said

  „Królestwo moje nie jest z tego świata …”

  Jeśli zmuszeni okolicznościami, przez chwilę musimy już udawać, że tylko to tutaj, to czego możemy dotknąć, stanowi przedmiot rozważań, przyjmijmy inną optykę.

  I pomyślmy przez chwilę do czego zmierza i co nam chce przekazać Pan Gajowy. Sądzę, że akurat Jemu można wierzyć, o ile w ogóle można wierzyć drugiemu człowiekowi.

  Otaczająca nas sytuacja nie może i nie będzie zmieniona na „pstryk”. Jest nas za mało. Sztuką decydującą jest przeciągnięcie na naszą stronę tych, którzy nie są nasi, którzy się wahają, którzy w kontynuacji tego co do tej pory, widzą zagrożenie dla swego bytu i swoich, niekoniecznie zawsze lewych, interesów.

  Bo potem, będzie jak w tym kawale – Mosiek, ja ci trzy razy łódkę przysyłałem.

  Putinowi jesteśmy w stanie zapomnieć i zrozumieć KGB. Choć należy domniemać, że potrafiłby zabić każdego z nas jednym ruchem własnej ręki. Ale jednak Mu wierzymy, wierzymy, że posiadane możliwości obróci na dobre. Pan Tymiński też się w żłóbku nie począł. I święty zapewne nie jest, ale może ma rozkaz aby być świętym. Może to ta łódka dla nas ?
  Wskazujmy sprzeczności, punktujmy niekonsekwencję, ale OBECNĄ. Nie wczorajszą. Nawet Putin, jeśli nie użyje Car Bomby, ma tylko ręce żywych ludzi. Mogą być i Stana Tymińskiego.
  I pamiętajmy o jednym; dopóki wszystkie męty nie wypłyną na wierzch, operacja ‚klar’ nie może być uznaną za zakończoną. A to jest sine qua non naszego jutra. Drugiej okazji nie będzie.

  A Pan Gajowy niech się tak nie wkurza; ludzie już prawie nikomu nie ufają, i trudno im się dziwić. Zresztą, co to znaczy ufać …
  Ufać i … sprawdzać, jak mawiał dziadek Feliks …

 39. aaaaaaaaaaaaaa said

  @37

  przeginam ? z czym ?……tylko totalne nonsensy wyprowadzają mnie z równowagi …

  mam tu na myśli polityków , którzy chyba uważają ,że Polak to jakiś skończony debil ….

  do naiwności ludzi zdążyłem się już przyzwyczaić ….choć nie powiem, żebym na to patrzył pozytywnie …..odczytuje to jako dreptanie w miejscu …..,a czas płynie i za naszymi plecami dzieją się kolejne rozbiory Polski …………

 40. Marucha said

  Re 38:
  Istotnie, wierzyć nie można nikomu, panie Boydar. Cóż pomogą np. moje zapewnienia, że „chcę dobrze”? Każdy (prawie) psychopata jest w stanie wygenerować piękną gadkę o uczciwości, dobru, szlachetności, patriotyzmie itd.

  Ja widzę jednak różnicę między sceptycyzmem a najeżdżaniem na kogoś przy pomocy insynuacji.

 41. Bardzo Grube nici said

  Ad. Powyżej. Cóż, czekamy.
  Ciągle i wciąż – czekamy. MY. Inni?

 42. Boydar said

  @ BGN (41)

  „… Cóż, czekamy …”

  … to za mało, to mniej niż nic, jeśli jednak sądzisz, że nic więcej nie możesz, że nie wiesz co dalej, gdzie prawda a gdzie fałsz, módl się – „Boże, nich się stanie wedle woli Twojej … ” Tylko, z WIARĄ w NIEGO ! I nie wstydź się wobec innych, że tak i że o to się modlisz, i wtedy TO się stanie …

  Zdziwisz się, jakie to było proste. Zawsze już będziesz wierzył, i zawsze będzie się stawało.

 43. Peryskop said

  Re 18

  Tylko zwolennicy teorii płaskiej Ziemi mogą twierdzić, że problem przeludnienia nie istnieje
  – oświadczył ostatnio w BBC sir David Attenborough, legendarny brytyjski twórca
  programów popularnonaukowych, w 1985 r. nagrodzony za swoją działalność tytułem
  szlacheckim. Attenborough jest patronem i twarzą organizacji Optimum Population Trust,
  która stawia sobie za cel przełamanie tabu związanego z kontrolą populacji ludzkiej…

  Panie Romaniek, dzięki za ten materiał z 2011, bo daję okazję do polemiki.

  Od napisania tamtych dyrdymałek zaistniały istotne fakty, które podważają wiarygodność całego przesłania o kataklizmie przeludniania planety Ziemia.

  David Attenborough przed śmiercią poczuł się zobowiązany aby wyjawić, iż materiały kręcone z jego udziałem były podkłamywane dla osiągnięcia efektu.

  Zatem trudno dziś mówić, że „legendarny brytyjski” tworzył programy popularnonaukowe, bo de facto były to materiały PROPAGANDOWE upozorowane jedynie na „naukowe”.

  Trudno aby o tym nie wiedziała wcześniej kancelaria Jej Q….. skiej Mości od MI5, MI6 i następnych, więc po raz kolejny wyszło na jaw kogo i za co promuje i nagradza tytułami szlacheckimi establiszmęt spod znaku Coburg Saxon von Gotha, bo tę dynastię reprezentuje panująca E2.

  BBC skompromitowała się bezpowrotnie gdy rok temu wybuchł skandal z innym celebrytą oszustem sir Jimmy Savile’m – pedofilem jakiego świat nie widział, zamieszanego w afery kryminalne z udziałem artystów, ludzi mediów (na czele z BBC), policji, sądownictwa i rezydentów Westminsteru.

  Tu przynajmniej z refleksem zachowały się władze jednego z uniwersytetów anulując doktorat honorowy Sir pedofila, władze miejscowości w której się urodził anulując nadanie jego Sir imienia kompleksowi handlowemu, a także najbliższa rodzina, która w obawie przed profanacją w porę ekshumowała zwłoki Sir pedofila pochowanego w złotej trumnie pod kątem 45 stopni, gdyż miał życzenie spoglądać na falujące morze w oddali…

  Rozważana jest możliwość precedensowego cofnięcia Sir pedofilowi tytułu szlacheckiego, ale nie jest to łatwe albowiem… karawana chce iść dalej.

  Jeśli w tym kontekście David Attenborough jest wciąż patronem i twarzą organizacji „Optimum Population Trust”, to trudno mieć trust (tj wiarę) w taką organizację oraz w całą globalno-banksterską chutzpę, którą jej agenci starają się lansować.

  Mam nadzieję, że ten link w #18 to nie pomyłka, a tylko zwykły kiks, bo Szanowny Gospodarz Gojówki zaświadcza od czasu do czasu, że pomylił się Pan tutaj tylko raz.

  A to przecież zobowiązuje jak szlachectwo, Sir !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: