Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Nina o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Unia prze do wprowadzenia tej…
  BK o Otchłań bez dna
  Yagiel o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  revers o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (45 – …
  Voodoosch o Zagrożenia wynikające z elektr…
  Yagiel o Wolne tematy (45 – …
  revers o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Yagiel o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  rycho08 o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Dr,Ga, o Unia prze do wprowadzenia tej…
  bryś o Unia prze do wprowadzenia tej…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Surrealizm natowski na modłę kijowską: blok kieruje Kijowem przez telewizor

Posted by Marucha w dniu 2014-12-05 (Piątek)

Po raz pierwszy w historii wzajemnych stosunków między Kijowem a NATO posiedzenie komisji Ukraina – NATO, utworzonej w 1997 roku, odbyło się 2 grudnia „w telewizji”. Minister spraw zagranicznych Ukrainy Paweł Klimkin wygłaszał raport w Radzie Najwyższej i nie miał możliwości stawienia się w Brukseli.

W Brukseli natomiast szefowie MSZ 28 krajów członkowskich bloku uznali, że ich przedstawiciele nie koniecznie muszą odwiedzać Kijów – wystarczy bowiem wskazówek udzielanych za pomocą nagrań wideo.

Kwestia członkostwa Kijowa w NATO w ostatnich tygodniach obrasta w dziwne atrybuty surrealizmu. Najnowszym przykładem tego stała się zaoczna potyczka między ambasadorem Kijowa przy Unii Europejskiej Konstantinem Jelisiejew a ministrem spraw zagranicznych Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem.

Wbrew doniesieniom prasy, nikt nie krzyczał na nikogo bezpośrednio, gdyż fizycznie Jelisiejew i Steinmeier nie spotkali się. Jednakże stały przedstawiciel Kijowa pod względem przepisów dyplomatycznych zachował się bardzo brutalnie wobec szefa MSZ Niemiec – kraju, w stosunkach z którym warto raczej unikać podobnych zwrotów. Jelisiejew udzielił wywiadu dla gazety „Die Welt”, „stawiając Berlin na właściwym miejscu” – oświadczył mianowicie, że „nie rozumie, dlaczego minister spraw zagranicznych Niemiec wyklucza wszelkie prawdopodobieństwo przystąpienia Ukrainy do NATO. „Żaden kraj nie ma prawa do wskazywania Ukrainy jej drogi” – powiedział Jelisiejew. Na kilka dni przed tym minister Steinberg w wywiadzie dla czasopisma „Der Sipegel” całkowicie wykluczył prawdopodobieństwo członkostwa Ukrainy w NATO. Ponieważ wszyscy ambasadorzy zazwyczaj uzgadniają wszystkie sformułowania ze swoim MSZ, to grubiaństwo stałego przedstawiciela Ukrainy można w pełni uznać za odpowiedź Kijowa Steinmeierowi.

Czasopismo „Der Spiegel” poinformowało, że przeciwko występuje również osobiście kanclerz RFN Angela Merkel. Zgodnie z jego informacjami, Berlin poczuł się jeszcze bardziej niekomfortowo po oświadczeniu ukraińskiego prezydenta Petra Poroszenki o tym, że na Ukrainie zostanie przeprowadzone referendum w sprawie przystąpienia do bloku. Niemcy przypominają, że kwestia przyjęcia czy też odmowy, jest rozstrzygana nie w trakcie referendów kandydatów do członkostwa w NATO, lecz przez szefów państw członkowskich bloku. Gdyby sprawa polegała jedynie na referendach, to, ewentualnie, należałoby przyjąć do niego, powiedzmy, Górną Woltę czy też Jemen.

Zresztą, bez przynależności Ukrainy do NATO Rosja ma powody do niepokoju ze względu na kroki podejmowane ostatnio przez Sojusz Północnoatlantycki. Obecnie jest już oczywiste, że Stany Zjednoczone zdecydowanie obrały kurs na nową wyprawę NATO na Wschód i kwestia polega jedynie na tym, w jakiej postaci będzie przebiegać, – powiedział członek Komisji ds. międzynarodowych Rady Federacji Igor Morozow:

Możemy już z pełnym uzasadnieniem mówić o budowie nowych baz NATO w Rumunii, Polsce, Bułgarii, w krajach bałtyckich. Wszystkie kroki, podejmowane obecnie przez NATO w celu wciągnięcia Ukrainy już w tym roku, a także zaangażowania tego kraju w niekończące się ćwiczenia wojskowe właśnie w tej chwili, gdy na Ukrainie toczy się wojna domowa, pokazują tylko jedno – NATO kontynuuje swoją agresywną politykę na wschodnim kierunku. NATO posuwa się naprzód i faktycznie stoi już przy naszych granicach. Do wspierania strategii marszu na wschód stosowane są własne wymysły i prowokacyjne oświadczenia na temat rzekomej agresywności Rosji.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg najpierw w Brukseli, a potem w orędziu telewizyjnym do Kijowa powtórzył swoje mgliste oświadczenie o tym, że NATO „nie może gwarantować, że Ukraina i Gruzja nie przystąpią do przymierza”.

Nie radziłbym specjalnego zwracania uwagi na wypowiedzi Norwega, który właśnie objął stanowisko sekretarza generalnego NATO – powiedział analityk z rosyjskiego Instytutu Badań Strategicznych Siergiej Michajłow. – Podobne decyzje nie należą do kompetencji Stoltenberga, to wcale nie on podejmuje decyzje o tym, kto ma należeć do NATO, a kto nie. Te decyzje podejmowane są przez przywódców państw członkowskich Przymierza Północnoatlantyckiego.

W tej chwili, zdaniem Siergieja Michajłowa, przystąpienie jest niemożliwe ze względu na zasady statutu NATO, który zakazuje przyjmowania do składu bloku krajów, mających spory terytorialne z sąsiadami. Natomiast Ukraina i Gruzja, jak sugerują one same, takie pretensje mają. Oczywiście, hipotetycznie, można ominąć każdy statut, jednak główna przyczyna polega nawet nie na tym – wyraża przekonanie Siergiej Michajłow.

Najważniejsze polega na tym, że w tej sprawie brak zgodnej woli politycznej wszystkich członków sojuszu. Oczywiście, do składu NATO należy grupa krajów – w tym także jest to najpotężniejszy członek i gospodarz bloku – Stany Zjednoczone, które życzyłyby sobie przyjęcia Kijowa. Jednakże istnieją równocześnie takie kraje, jak Niemcy i Francja, które nawet w aktualnej sytuacji złych stosunków z Rosją, blokowały i nadal blokują przystąpienie do NATO Ukrainy i Gruzji.

Dopóki przywódcy Francji i Niemiec nie zgodzą się na takie przystąpienie, Ukraina nie będzie członkiem NATO – wyraża przekonanie Siergiej Michajłow.

http://polish.ruvr.ru

Komentarze 4 to “Surrealizm natowski na modłę kijowską: blok kieruje Kijowem przez telewizor”

 1. Rosja ma 100% prawo ODEBRAĆ 80% terytorium tej WIRTUALNEJ "ukrainy" ! said

  Ten uwędzony skończony DUREŃ i ludobujca Burak Obama jako POPYCHADŁO z żydowskiej centralnej MELINY „biały dom” z Waszynktonu, ignurują zatwierdzony przez „rząd USA” KONTRAKT międzynarodowy z 1991 roku jaki został ZAWARTY przez mocarstwa atomowe Rosji, USA, Angli, Francji i Chin w 1991 roku w trakcie FABRYKOWANIA tej SZTUCZNEJ wielachnej wirtualnej leniwej „ukrainy” w GRANICACH „Radzieckiej Republiki Ukraińskiej”.

  Rozdarte na kawałki ZSRR z jej zasadniczą częścią ale wtedy odrodzona Rosja w 1991 roku ZGODZIŁA się na SPREZENTOWANIE w całości terytorium „Ukraińskiej Republiki Radzieckiej” i zamiany jej terytorium na nie zależne państwo tzw. „ukraina”, ale TYLKO pod WARUNKIEM, że sztuczna zmajstrowana ta „ukraina” z jej powstałym rządem w Kijowie ZADEKLAROWAŁO bez przymusu co następuje:

  1. WYRZEKA się na zawsze posiadania broni ATOMOWEJ.
  2. ZAWSZE będzie NEUTRALNYM POLITYCZNIE państwem IDENTYCZNIE jak Szwajcaria.
  3. Powstała NIGDY NIE będzie członkiem jakiego-kolwiek PAKTU wojskowego.
  4. NIGDY na jej terytorium nie będą stacjonować obce nie ukraińskie wojska.

  Gdyby ta powstała „ukraina” w 1991 roku nie wyrzekła się broni atomowej, nie zadeklarował NEUTRALNOŚCI, nie zadeklarowała członkostwa w jakim kolwiek PAKCIE WOJSKOWYM, to by NIGDY ta Rosja w 1991 roku NIE o tak za DARMO na ZAWSZ STARO-RUSKIEJ ziemi na Wschód od rzeki Dniepr ani Krymu tej jakieś tam SZTUCZNIEJ „ukrainie” która NIGDY NIE istniała historycznie na mapach świata !

  Dzisiaj ta banda ZABIJAKÓW ludobujców z żydowskiej MELINY „Biały Dom” z Waszynktonu UDAJĄ, że ZAPOMNIELI, kłamliwie twierdzą oficjalnie w zdemoralizowanym etycznie Kongresie oraz Senacie USA, że historia świat i WCZEŚNIEJ ustanowione prawa międzynarodowe, kontrakty międzynarodowe oraz FAKTY historyczne się DZISIAJ już NIE liczą, a jedynie ten obecny żydowski Waszynkton fałszywie NAUCZA, że JEDYNIE liczy się „prawo pięści” PRZEMOCY, gdyż to USA zostało zamioenione przez żydów na BANKRUTA finansowego nie mający wyjścia jak życ ze zwykłego pospolitego BRUTALNEGO RABUNKU na arenie międzynarodowej!
  Na tym właśnie polega obecna „polityka zagraniczna” tego moralnie zdemoralizowanego szkaradnego WAMPIRA o nazwie USA zarządzanego przez LUDOBUJCZĄ krwiopijczą mafie żydo-masońską czyli KASTĘ rządzącą w USA, która się najbardziej NAKRADŁA w tym USA z pogardliwym KOPANIEM okradzionego przeciętnego społeczeństwa amerykańskiego.

  Dzisiaj tzw. „elita USA z Waszynktonu i New Yorku” OKRADA przemocą cały Świat, KŁAMIĄ w żywe oczy, że JAKOBY nie wiedzą na jakich to ZASADACH oraz WARUNKACH powstała prawie PRZYPADKIEM i na prędce wirtualna SZTUCZNA „ukraina” lub to gówniane „kosowo” na ziemi Narodu Serbii w Europie przez co te DZIKUSY ludobójcy „Biały Dom” z Waszynktonu usiłują doprowadzić do tak POTĘŻNEGO KONFLIKTU międzynarodowego na tle ich ZŁODZEJSKIEJ CHCIWOŚCI kasty żydowskiej która popycha do wywołanie III wojny światowej !

  Ta SZTUCZNA utworzona wirtualna „ukraina” w GRANICACH terytorium „Radzieckiej Republiki Ukrańskiej” to przecież powstały SZTUCZNY POTWOREK ale powstały na ŚCIŚLE OKRESLONACH ZASADCH zakceptowanych przez „rząd USA” i przez społecznośc międzynarodową, a w tym też RDZENNIE POLSKIE terytorium POLSKICH Kresów Wschodnich, które FAKTYCZNIE były i są PRAWNIE WŁASNOŚCIĄ Polski od 1000 lat, ale które zostały zaanektowane przez Stalina ze ZGODĄ tych LUDOBUJCÓW „rząd USA” z żydo-masońskiej MELINY „Biały Dom” z Waszynktonu w 1945 roku !

  Wskutek celowego POŚPIECHU KŁAMCÓW żydo-masonów z żydowskiej centralnej MELINY „biały dom” w Waszynktonie oni spowodowali POMINIECIE negocjowania na forum międzynarodowym sprawy SPREZENTOWANIA o tak sobie, za DARMO tej gównianej powstającej SZTUCZNEJ wirtualnej „ukrainie” w 1991 roku POTĘŻNEGO POLSKIEGO terytorium, czyli DANIEM za darmo tej gównianej „ukrainie” POLSKICH ziem czyli Kresów Wschodnich, które 1000 lat należały do Krulów Polski !

  Faktycznie ten POŚPIECH wapirów ZŁODZIEJI ludobójców tzw. „rząd USA” w 1991 roku oraz chwilowa SŁOBOŚĆ polityczna Rosji doprowadziła do tego, że historycznie i PRAWNIE ziem staro-ruskich na Wschód od rzeki Dniepr razem z bezmylśnie oddanym też Krymem stało się NAGLE, BEZPODSTAWNIE własnością jakich zwariowanych BEZKARNYCH nazioli banderowcow ukraińskim, których żydo-amerykańskie CIA zebrało do kupy w 1991 roku.

  Przecież ta wirtualna SZTUCZNIE sfabrykowana „ukraina” w 1991 roku z jej TYMCZASOWYM rządem w Kijowie NIE WYWIĄZUJE się ze swoich ZOOBOWIĄZAŃ międzynardowych na jakich to otrzymali NIE za DARMO w 1991 roku to POTĘŻNE terytorium „Radzieckiej Republiki Ukrainskiej”.
  Te bardzo POWAŻNE FAKTY są dzisiaj celowo PRZEMILCZANE nie tylko w mediach głównego ścieku, ale też przez PŁATNYCH „profesorów” historyków na zafałszowanej samej BANDEROWSKIEJ sztucznej „ukranie” ale także w oligarchicznej obecnej Europie Wschodniej i też KOMUNISTYCZNEJ trockistowskiej tzw. „uni europejskiej” gdzie FAKTYCZNIE rządzi ZAKULISOWA dobrze zoorganizowana ZŁODZEJSKA żydo-masoneria na spółkę z bank-sterami.

  Dzisiaj Rosja wobec tego FAKTU NIE dotrzymania ZOOBOWIĄZAŃ miedzynarodowych z 1991 roku przez tą sztuczną „ukrainę” wobec Rosji i mocarstw atomowych, a w tym wobec Polski czy Wegier więc ta obecna Rosja MA CAŁKOWITE 100% PRAWO ODEBRAĆ nawet z użyciem PRZEMOCY tej obecnej sztucznie utworzonej Ukrainie co najmniej jej 80% obecnego jej terytorium, gdyż to jest ZIEMIA RDZENNIE ROSYJSKA !!!

  Ta „ukraina” NIE otrzymała za DARMO od Rosji 80% terytorium HISTORYCZNEJ ziemi STARO-ROSYJSKIEJ ani POLSKIEJ ziemi!

  Zobaczcie WYKOŁOWANEGO banderyzmem ukraińskiego młodego naziola WYHODOWANEGO na oczywistych OSZUSTWACH oraz FIKCJI fałszu ideologicznego.
  Posłuchajcie jakie BREDNIE wygaduje OSZUKANY ukraiński DEBIL ze Lwowa, który wykołowany przez swoich nauczycieli BANDZIORÓW jak Poroshenko czy Jaceniuk, absolutnie NIE liczy się z FAKTAMI PRAWNYMI i historycznymi, LEKCEWAŻY umowy i zobowiązanie miedzynarodowe tej GÓWNIANEJ wirtualnej „ukrainy” wobec społeczności międzynardowej.

  W ten to sposób za pomocą FAŁSZU oraz FABRYKOWANIA „ukraińskiej” NOWO-historii na tej NAIWNEJ nowo-mowie „ukraińskiej” od 1991 roku do dzisiaj ci wykołowani naziole ukraińscy SFABRYKOWALI MIT, że JAKOBY ta terytorialnie „ukraina” to jest to jest NIBY „Radziecka Republika Ukrainska” wampira Józefa Stalina lub komucha Nikity Chruszczowa … ale ZATAJENIEM tego że powstała na RABUNKU ziemi w tym także POLSKIEJ !

  Posłuchajcie i obejżyjcie jak BEŁKOCZE wykołowany WYHODOWANY na ZABIJAKĘ naziol ukraiński wierzący w ludobujczą drapieżną ideologię BANDERY z tej wirtulanej „ukrainy” który nauczał, że ta „ukraina” to jest TO, co zostaje PRZEMOCĄ ZRABOWANE po przez beztialskie ZABICIE siekierami, widłami czy czym kolwiek PRAWOWITEGO WŁAŚCICIELA majątku, a następnie PRZYWŁASZCZONE sobie majątku przez tzw. „ukrainca banderowca”, a ta ZIEMIA wraz MAJĄTKIEM zamordowanego, ma się NASTEPNIE nazywać „ukraina”.
  Na tym właśnie polega „ukraina” czyli KRWAWY RABUNEK tzw. „ukraińca”.

  Ci tzw. „UKRAINCY” zdziczeli do samego dna i należy ich UCYWILIZOWAĆ jeśli to jest w ogóle możliwe. Panosza się obecnej III RP ją cynicznie RABUJAC na różne sposoby.
  To złodzejstwo panoszących się ukroli w III RP zostało „ZALEGALIZOWANE” przez PRZEKUPIONA skorumpowaną żydo-złodzejską zdemoralizowaną władzę „warszawki” w tej III RP, sterowaną zdalnie jako anty-polskich podpłaconych PAJACY przez ZŁODZEJI z Brukseli i ludobujców z Waszynktonu.

 2. WIRTUALNA ukraina na witrynie swojej ambasady w USA wysuwa ROZCZENIA TERYTORIALNE wobec Polski !!! said

  Oficjalny profil ambasady tej GÓWNIANEJ tzw. „ukrainy” w Stanach Zjednoczonych na Facebooku zamieścił mapy, na których ziemie współczesnej Rzeczypospolitej ZNAJDUJĄ się w GRANICACH tego tzw. „państwa ukraińskiego” którego NIGDY NIE było na mapach Świata.

  Polacy zamieszkali w Kraju nie zdają sobie sprawy z tego, że ukraińscy NAZIOLE banderowcy z Kijowa na czele z tym ZBRODNIARZEMEM Arsenij Jaceniukiem ROZPOCZELI oficjalną WOJNĘ PROPAGANDOWĄ z Polską za pomocą BANDEROWSKIEGO nazistowskiego ukraińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych z ich zajadłą “Propagandą Kartograficzną” we wczorajszym poście umieszczonym na profilu Ambasady Ukrainy BANDEROWSKIEJ w Stanach Zjednoczonych.

  Post zawiera mapy tej tzw. „ukrainy”, na których część OBECNEGO terytorium Polski OZNACZONA jest jako „ziemie ukraińskie” do których to POLSKICH ziem ROZCZCI sobie ta nocjonalistyczna banderowska DZICZ z Kijowa i obecnia zamieszkała we Lwowie !

  Nie zapominać o tym, że 17 grudnia 2014 ma być witany z wielką pompią w Warszawie ten REWOZJONIASTA ZABIJAKA Petro Poroszenka przez tego skończonego DURNIA Komorowskiego i jego żydo-mafijną anty-polska klikę PO-PiS-PSL-SLD !

  Ci otwarci WROGOWIE istnienia instytucji Państwa Polskiego tzn. Komorowski, Kopacz, Tusk, Kaczyński, Piechociński i żydo-komunista Leszek Miller kasują Polską Armie i uzbrojenie Polskiego Wojska PRZEKAZUJĄ za DARMO tym dzikusom naziolom ukraińskim w Kijowie aby mieli NAS Polaków zmieszkałych w III RP czym zaatakować !

  Zobaczcie to WODOGŁOWIE bezczelnych nazioli banderowców tutaj, którzy usiłują wmówic CIEMNOCIE w USA, że JAKOBY ta FIKCYJNA „ukraina” powinna być rozszerzona po przez ZABRANIE polskiego terytorium na rzecz tej wirtualnej „ukrainy”:

 3. Czy UKRAINIC zamieszkały w Polsce - ten Siemieniak jako Minister polskiego MON prowadzi SABOTAŻ w Polskim Wojsku ? said

  DLACZEGO ZADEKLAROWANY UKRAINIC Tomasz Siemoniak zamieszkały w III RP MUSI być MINISTREM polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej ?

  CZY w III RP nie ma już LOJAJNYCH polskich obywateli z pośród których, jakiegoś ETNICZNEGO Polaka z POLSKĄ autentyczną AFIRMACJĄ mianowac na stanowisko POLSKIEGO Ministra Obrony !?

  PROSZĘ o WYTŁUMACZENIE tej ZAGADKI !

  Tomasz Siemoniak (ur. 1967r) obecny minister Obrony Narodowej to ZADEKLAROWANY UKRAINIEC z polskim obywatelstwem był i jest członkiem Związku Ukraińców w Polsce.
  Wcale jemu nikt nie zabrania być w zarządzie Związku Ukrainców w Polsce, ale to jego WYKLUCZA, aby był kim jak kim: ministrem MON w Polsce o ZGROZO !!!
  Niech Siemoniak sobie jedzie na tą wirtualna „ukrainę” i TAM sobie będzie ministrem UKRAINSKIEGO ministerstwa !

  Tomasz Siemoniak wspiera działania nacjonalisty ukraińskiego zamieszkałego w Polsce, Piotra Tymy, prezesa Związku Ukraińców – Spadkobiercy ukraińskich morderców z UPA i OUN.

  ZADEKLAROWANY UKRAINIEC Minister „polskiej obrony” Tomasz Siemoniak aktywnie uczestniczy w dzialności SKRAJNIE NACJONALISTYCZNEJ ukraińskiej organizacji Związku Ukrainców w Polsce. Zobaczcie poniżej na zdieciu.

  Obok UKRAIŃCA „polskiego ministra MON” Tomasza Siemoniaka na tym zebraniu Związku Ukrainców w Polsce siedzi z lewej strony NACJONALISTA UKRAINIEC, syn ukrainskiego UPA-ca: Miron Sycz z polskim obywatelstwem poseł do tego „polskiego Sejmu z Elbląga:

 4. UKRAINIEC Miron Sycz: "Wychowałem się w nienawiści do Polaków ... " said

  Poseł do Sejmu III RP z Elblag: Miron Sycz (53 l.), którego ojciec był członkiem mordującej Polaków Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów – UPA, wyznał niedawno tajemnicę swojego dzieciństwa. – Nie byłem chowany, delikatnie mówiąc, w miłości do Polaków.
  Tak, w nienawiści – stwierdził w wywiadzie prasowym.

  O pośle Syczu jest głośno od piątku, kiedy to w Sejmie wybuchła awantura dotycząca 70. rocznicy rzezi wołyńskiej.

  – Dom moich rodziców został spalony, podobnie jak reszta wsi. Ja wiem, że na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w bandzie, która spaliła tę wieś – grzmiał Mieczysław Golba (47 l.) z Solidarnej Polski.

  Słowa te kierował do Mirona Sycza. Jego ojciec Ołeksandr był członkiem Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów – UPA. Co więcej, w niedawnym wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego” Sycz opowiedział, jak był wychowywany. – Nie byłem chowany, delikatnie mówiąc, w miłości do Polaków. Tak, w nienawiści.
  Z czasem zacząłem pytać: „Dlaczego aż tak ich nienawidzicie?” – wyznał Sycz.
  W sprawie rzezi wołyńskiej dał się już poznać 5 lat temu. „Gazeta Polska” informowała wtedy, że po interwencji Sycza wojewoda warmińsko-mazurski wycofał swój patronat nad uroczystościami związanymi z 65. rocznicą tej tragedii.

  – Pamiętam te wydarzenia. Kresowiacy zarzucali wtedy Syczowi, że interweniował także, by nie odbyła się konferencja w Olsztynie na temat ludobójstwa.

  Miron Sycz mija się z prawdą także na temat swego ojca. Ojciec UKRAINCA Mirona Sycza był w batalionie „Mściciele”, który miał na sumieniu wiele polskich ofiar – zapewnia nas ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

  Niech ktoś powie jeszcze że PO…to jest „polska partia” i której zależy na dobru POLSKICH obywateli…..?

  „Platforma Obywatelska” jest zbiegowiskiem skrzykniętych bardzo aktywnych przedstawicieli MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w III RP nie nawidzących instytucji Państwa Polskiego usiłujący ją ZLIKWIDOWAĆ co czynił anty-polski gangster D.Tusk, który otwarcie pisał oraz publikował, że „polska to NIERMALNOŚĆ” oraz który twierdził w Izraelu że jest żydem, a teraz w Brukseli, że jest tam jakimś „Kaszubem” ale nie Polakiem.

  Wszyscy w Polsce wiedzą, że taki ukrainiec Sycz czy żydy Tusk, Palikot czy Leszek Miler nie nawidzą instytucji państwa Polskiego, a niby Polacy w wolnych wyborach na nich głosują ?

  NIE !
  Wszystkie wybory do urzedów lokalnych jak i do KNESETO-Sejmu w tej tzw. III RP były i są SFAŁSZOWANE wiec do tego Sejmu dostają się potworki takie Miron Sycz który NIE jest lojalny wobec Polski lecz nazistowskiej Ukrainy, a taki ukrainiec jak Siemieniak jest ministrem polskiego MON, czy ten śmierdziel R.Sikorski który został też ministrem MON, potem ministrem polskiego MSZ-u NIE mając nawet polskiego obywatelstwa, które się cynicznie ZRZEKŁ, a teraz nawet jest marszałkiem Polskiego Sejmu … o ZGROZO !

  Te GŁUPKI lemingi Polacy zamieszkali w III RP to durnowaty PLANKTON do zjedzenia nawet przez takich zorganizowanych nacjonalistów ukraińskich w Polsce nie mówiąc o żydowskiej złodzejskiej mafii, która wręcz DYSKRYMINUJE etnicznych Polaków w tej III RP!

  Taka sytucja w III RP doprowadziła do totalnej degradacji przeciętnego „Kowalskiego” czyli polskiego obywatela, iż w rzeczywistych instytucjach, które stanowią niby to Państwo zaczęli zarządzać zdegradowani anty-polacy NIENAWIDZACY polskości czyli te ścierwa z PO-PiS-PSL-SLD, którzy tą polske zamienili w PIEKŁO z której uciekają za granicą najmłodsi obywateli obawiający się tej BANDYCKO-złodziejskiego przestępczego gangu PO-PiS-PSL-SLD biorącego łapówki od niemców czy bezczelnego żydostwa waszyngtońskiego.

  ŚMIERĆ anty-polskim bandytom PO-PiS-PSL-SLD !

Sorry, the comment form is closed at this time.