Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kijów przyznał, że na Ukrainie są zagraniczni najemnicy

Posted by Marucha w dniu 2014-12-06 (Sobota)

Kijów potwierdził, że w siłach bezpieczeństwa służą zagraniczni najemnicy. Przedstawiciele Sztabu Generalnego Ukrainy poinformowali, że w działaniach zbrojnych w Donbasie uczestniczy ponad tysiąc obcokrajowców. Prezydent Petro Poroszenko obiecał im nadanie obywatelstwa ukraińskiego.

Każdy, kto przyjeżdża na wschód Ukrainy, łapie za broń i wycelowuje ją w stronę Donbasu, może otrzymać obywatelstwo ukraińskie. Nie jest ważne, kim jest, skąd pochodzi, jak przebiegała jego służba wojskowa, czy jakie przestępstwa popełnił. Poroszenko nada im obywatelstwo, jeśli walczą po stronie resortów siłowych.

Rzecznik Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy generał major Aleksander Rozmaznin powiedział, że na Ukrainie jest blisko tysiąc lub więcej najemników. Po raz pierwszy władze Kijowa przyznał ten fakt, choć bardzo długo temu zaprzeczały – powiedział wicedyrektor Instytutu Krajów Członkowskich Wspólnoty Niepodległych Państw Igor Szyszkin:

Nie można było długo tego ukrywać. Tym bardziej, że ukraińskie prorządowe media wielokrotnie publikowały wywiady z dowódcami jednostek pacyfikacyjnych, którzy z dumą opowiadali o tym, ilu w ich batalionach jest obcokrajowców. Inna sprawa, że na szczeblu ministra spraw zagranicznych i prezydenta zawsze zaprzeczano temu, sugerując, że to po stronie Donbasu walczą rosyjscy najemnicy.

W tym tygodniu w Kijowie formowano nowy rząd. Na wniosek prezydenta Poroszenki stanowiska ministerialne mogą teraz obejmować obywatele obcych państw. Na przykład, ministrem finansów została Amerykanka, ministrem gospodarki – Litwin, a zdrowia – Gruzin. W związku z tym nie ma powodów do poddawania w wątpliwość powagi zamiarów odnośnie naturalizacji najemników, – podkreśla dyrektor generalny Centrum Koniunktury Politycznej Siergiej Michiejew:

Można to odnieść do ustawy w sprawie zajmowania stanowisk państwowych na Ukrainie, w tym w rządzie, przez obcokrajowców. Oznacza to, że Ukraina zgadza się na rządzenie nią z zewnątrz. Natomiast własne siły zbrojne może uzupełniać o najemników z całego świata, legalizując swoje działania nadawaniem im obywatelstwa. Nie zakładam, że wśród nich znajdzie się wielu prawdziwych bojowników o wolność Ukrainy. Praktyka pokazuje, że na Ukrainę jadą ludzie, którym chodzi o pieniądze lub zwykli poszukiwacze przygód.

Zresztą, hojna oferta Poroszenki raczej nie będzie specjalnie popularna wśród najemnych żołnierzy. Wielu z nich walczy w prywatnych amerykańskich armiach i przenosi się z jednego punktu zapalnego do innego w zależności od zapotrzebowania. Nie są oni zainteresowani obywatelstwem jakiegokolwiek innego państw.

http://polish.ruvr.ru

Oczywiście można postawić zarzut, że po stronie Noworosji również walczą cudzoziemcy.
Jest jednak wielka różnica między płatnymi najemnikami, zwanymi „psami wojny” – a ochotnikami, którzy walczą dla samej idei, nie biorąc za to żadnego wynagrodzenia, wierząc po prostu w słuszność sprawy.
Najemnego żołdaka nie obchodzi o co walczy i do kogo strzela.
Kto udaje, że nie widzi tej różnicy, jest zwykłą gnidą.
Admin

Komentarze 23 do “Kijów przyznał, że na Ukrainie są zagraniczni najemnicy”

 1. markglogg said

  Wczoraj, w trakcie co piątkowego „show” w telewizji Rossija 24 (występowali w nim, obok Żyrynowskiego i polityków z Doniecka, także politycy z aktualnej Ukrainy) prowadzący spektakl powiedział, że z Kijowa do Polski samolotami odsyła się zwłoki aż 600 (sześciuset!) polskich najemników poległych na wschodzie Ukrainy.

  Prawda to, czy rosyjski fałsz? Politycy z Ukrainy nie mieli na ten temat nic do powiedzenia..

 2. JO said

  ad.2. Pan w to watpi??? Pan watpi , ze Kwasniewski – Stolzman z innymi judeopolonio pejsatymi nie wysyla najemnikow z Polski…?

 3. Kazik said

  ad 1 . Proszę Pana , należy tylko żałować , że tak mało , co prawda nie wszystkich jeszcze wyzbierali z pól i lasów . Do kompletu jeszcze przybędzie kilka transportów tych niedoszłych amatorów na kwaśne jabłka .

 4. wi42 said

  @1 M
  „prowadzący spektakl powiedział, że z Kijowa do Polski samolotami odsyła się zwłoki aż 600 (sześciuset!) polskich najemników poległych na wschodzie Ukrainy.”
  To nie prowadzący tylko jeden z uczestników dyskusji – Rogow z Zaporoża.

 5. wi42 said

  Admin.
  „Jest jednak wielka różnica między płatnymi najemnikami, zwanymi „psami wojny” – a ochotnikami, którzy walczą dla samej idei, nie biorąc za to żadnego wynagrodzenia, wierząc po prostu w słuszność sprawy.”
  Słuszność sprawy którą ogólnie można określić jako walkę dobra ze złem (wiem, że nie ma ideałów) powinna być głównym wyznacznikiem oceny. Ci ochotnicy nawet jeżeli mają jakieś wynagrodzenie nie są do „wynajęcia” do „roboty”, w odróżnieniu od najemników.

 6. markglogg said

  Czy na wschodzie Ukrainy walczy Niewidzialna Polska Armia?

  Strata aż 600 żołnierzy (żołnierz pochodzi od żołdu, czyli pieniędzy jakie się zarabia na wojowaniu) to strata porównywalna z poziomem strat regularnej armii w ciężkich bojach. Ukraina oficjalnie przyznała, że „na wschodzie walczy ponad tysiąc najemników obcokrajowców”. Ale aż takie POLSKIE straty? Co ma na ten temat do powiedzenia polski (czy on jest jeszcze polski?) MON, MSW i MSZ? Czy ta „niewidzialna polska armia” to TAJEMNICA PAŃSTWOWA, za której zdradzenie idzie się do więzienia w Wolnej Polsce?

  A tak przy okazji. Dla znających JĘZYK PANÓW polecam tekst wskazujący, do jakiego stopnia niektóre rosyjskie media, silnie powiązane z Kremlem, usiłują zakłamać historię wyrzucenia, nad Donbasem, blisko 200 „nieświeżych trupów wyglądających na azjatyckie” pod pretekstem „zestrzelenia” malezyjskiego Boeinga 777:

  patrz „Why « Russian Pravda » obscures details of Malaysian Boeing crush?”

  http://markglogg.eu/?p=932

  A oto jedno ze zdjęć, opublikowanych 18 lipca br. bezpośrednio po tej katastrofie przez francuskiego fotografa Jerome Sessini w angielskim „Time Magazine”. Ponad nim zamieszczam kadr z filmu „Jak ubito Boeinga” wyprodukowanego przez konsorcjum „PRAVDA.RU” w ubiegłym miesiącu. Na kadrze widać, dziurę w suficie oraz dachu jakiegoś domku, do którego wpadło ciało któregoś z „pasażerów” feralnego Boeinga. Co wpadło do tego pomieszczenia widać na zdjęciu poniżej zrobionym przez Sessiniego i opublikowanym w „Time”. Na blisko półtoragodzinnym filmie zrealizowanym przez PRAVDA.RU nie ma ani słowa o tym, jakie to trupy spadły w Donbasie. Natomiast nachalnie pokazuje się czarne plastykowe worki wypełnione czymś tam.

  Więcej podobnych horrorystycznych zdjęć, podobnych do poniższego:

  na „CRIMINAL FORGERIES OF NOVUS ORDO SECLORUM”

  http://markglogg.eu/?p=863

 7. Anteas said

  Nie wydaje mi się, aby znaleźli się amatorzy na obywatelstwo zbankrutowanego i rozpadającego się kraju. Prędzej by się znaleźli jak by oferował obywatelstwo Wysp Bergamuta. Zresztą większośc z najemników to pewnie pracownicy amerykańskich „firm wojskowych”. Wszak to obecnie jeden z najważniejszych instrumentów prowadzenia polityki siłowej USA.

 8. Filo said

  Trudno sie nie przyznac skoro zarowno „doradcy” jak i waleczni zolnierze chca pojsc do nieba.
  Wlasnie ubili jednego Polaka i dwoch amerykanskich desantowcow:
  Dwoch Amerykanow zabito w Doniecku:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-w-doniecku-zabite-dwie-amerykanskie-foki-2014-12

  No i polscy doradcy banderowskiej bandzie:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-polscy-najemnicy-przygotowuja-500-terrorystow-aktow-dywersji-w-doniecku-2014-12

 9. jowram said

 10. Kronikarz said

  – )

 11. Stary warszawiak said

  Płatny najemnik w książce Frederick’a Forsyth’a nazwał się SZAKALEM i chyba tak tych osobników należy
  nazywać.

 12. Filo said

  6
  Markglogg

  Re: MH17
  Pierwsi na miejscu katastrofy byli okoliczni mieszkancy a nie Francuzi!
  I pierwsze zdjecia robili miejscowi a takze opolczency i Rosjanie.
  A na tych zdjeciach, ktore pan Marklogg zamiescil nie widac samolotu i w ogole nie wiadomo o co chodzi.(zrzucanie ludzi z samolotu przez komin??)

  A tak przy okazji: wydawalo mi sie, ze troche znam jezyk PANOW ale za cholere nie moge zrozumiec o co w tym artykule chodzi. Wiadomo, ze nalezy wskazac na Rosjan jako winowajcow tylko dlaczego tak nieudolnie?

  Rosjanie calkiem glosno domagaja sie ujawnienia wszystkich dowodow i danych w sprawie katastrofy. Tymczasem to Holandia, Belgia, Anglia i Australia zupelnie publicznie przyznaja, ze nie moga oglosic wynikow sledztwa, bo to moze ” zagrazac interesom (miedzy) narodowym”.
  (a zaraz na poczatku domagalai sie ukrania winnych – teraz winnych nie chca ujawnic)
  To jest oficjalne oswiadczenie.
  Tymczasem, jak na razie nikt nie chce odpowiedziec dlaczego Malezji nie dopuszczono do komisji dochodzeniowej:
  To byly:
  Malezyjskie linie lotnicze
  Malezyjski pilot
  Malezyjska obsluga
  Samolot lecial do Malezji
  Czarne skrzynki dostarczyli opolczency ministrowi Malezji. Anglicy zabrali te skrzynki, bo twierdza, ze Malezja (kraj calkowicie zacofany) nie umie odczytywac czarnych skrzynek.

  Pozwole sobie zauwazyc, ze tylko ostatni kretyn i nieuk, ktory nigdy nie byl w Kuala Lumpur potrafi w to uwierzyc.
  Ja znam bardzo dobrze lotnisko w Kuala Lumpur. Jest to chyba najnowoczesniejsze (pieciopoziomowe) lotnisko na swiecie zaprojektowane przez japonskiego architekta, a malezyjskie linie lotnicze, ktorymi zawsze lece do Europy i Azji byly jedne z najlepszych w swiecie dopoki, nie wykupil wiekszosci akcji sam pan Rotszyld.
  Jakos jeden samolot malezyjski zginal w niebie nad oceanem w drodze do Chin (3-go marca 2014 ) a drugi … tajemniczo rozbil sie nad Ukraina.
  Do tej pory nie wiadomo co sie stalo z pierwszym samolotem ale juz w czasie ukrainskiej katastrofy wszyscy wiedzieli, ze MH17 zostal zestrzelony przez samego Putina! Niech te proroki najpierw poszukaja pierwszego samolotu! Tam tez byli ludzie! (289 pasazerow zginelo bez sladu)

  Jak ktos zna jezyk PANOW:
  http://rinf.com/alt-news/breaking-news/mh17-malaysias-barring-investigation-reeks-cover/

  Ewidentny dowod: (kanadyjskie zrodlo)
  http://www.globalresearch.ca/evidence-is-now-conclusive-two-ukrainian-government-fighter-jets-shot-down-malaysian-airlines-mh17-it-was-not-a-buk-surface-to-air-missile/5394814

  Bardzo ladne zdjecia:
  http://www.globalresearch.ca/malaysian-airlines-mh17-downed-by-ukrainian-military-aircraft-kiev-regime-false-flag/5414173

  A to juz po polsku:
  http://jeznach.neon24.pl/post/116115,nagroda-za-slad-boeinga

  A tu tylko dla ciekawskich: czym sie Malezja narazila i komu (zwlaszcza po slynnym Trybunale w Kuala Lumpur):

  http://alethonews.wordpress.com/2014/03/17/mossad-in-malaysia/

  http://nodisinfo.com/33128/

 13. Filo said

  Kto rzadzi na Ukrainie?
  Jak to kto?
  Amerykanski car-ambasador: czasami udziela audiencji – jak jest w dobrym humorze:

  http://polish.ruvr.ru/2014_12_05/Ukrainski-minister-na-audiencji-u-ambasadora-UAS-mroznym-kijowskim-porankiem-6569/

 14. Filo said

  12-13
  re: Markglogg

  Jeszcze taki dodatek:
  18 marca 2014 byly przewidywania, ze malezyjski samolot, MH370, ktory zaginal w drodze do Chin bedzie uzyty w wojnie przeciwko Rosji jako „false flag” – prowokacja wojenna, bo zbyt duzo Ukraincow (70%) popieralo przyjazne stosunki z Rosja. Trzeba bylo tak zalatwic, zeby sie ten proces odwrocil i Ukraincy zgodzili sie na samobojcza walke o … wlasciwie nie wiadomo o co, bo ich Europa zrobila w konia, Polacy naobiecywali Bog wie co, Amerykanie podzegali do wojny przeciwko Rosji – no i Ukraina zostala teraz doslownie na lodzie i mrozie i bez Krymu a pewnie i bez Wschodniej Ukrainy.
  I bez pieniedzy… na gaz.

  http://tapnewswire.com/2014/03/mh370-circumstances-prove-the-maldives-sighting-legit-pilot-had-diego-garcia-programmed-into-his-simulator/

  A ten artykul z 12 marca 2014 juz zostal usuniety z sieci. Ciekawe, dlaczego:

  http://theunhivedmind.com/wordpress3/2014/03/11/malaysian-aircraft-disappearance-for-later-false-flag-and-energy-wars/

 15. markglogg said

  Coś Filo chrzani, że zna JĘZYK PANÓW.

  1. Napisał:

  Re: MH17
  Pierwsi na miejscu katastrofy byli okoliczni mieszkancy a nie Francuzi!
  I pierwsze zdjecia robili miejscowi a takze opolczency i Rosjanie.

  Natomiast ten Jerome Sessini był, podobnie jak okoliczna ludność, na miejscu katastrofy już po kilkudziesięciu minutach:

  Jerome Sessini, a French photographer with the agency Magnum Photos, was one of the first people to arrive at the scene. A veteran war photographer who has worked in conflict sites like Iraq and Somalia, Sessini says he wasn’t prepared for the weight of what he saw.

  Sessini, who had been working in a nearby mining village in Donetsk, first heard about the crash when his driver received a call from a local journalist, who explained that a plane had been downed in nearby Torez, apparently by pro-Russian rebels. Initially assuming it was a Ukrainian military plane—the pro-Russian rebels had already destroyed a military transport plane and reportedly brought down two other military aircraft—Sessini and his driver headed out.

  2. Filo napisał:

  re: Markglogg

  Jeszcze taki dodatek:
  18 marca 2014 byly przewidywania, ze malezyjski samolot, MH370, ktory zaginal w drodze do Chin bedzie uzyty w wojnie przeciwko Rosji jako „false flag” – prowokacja wojenna.

  No właśnie, to ja to napisałem w JĘZYKU PANÓW:

  On a page of “politicus.ru” from July 18, we find an early supposition that in steppes of Donbas were found human rests from another Malaysian Boeing777, which disappeared on March 8 this year. Also the reminder that “one of Russian politicians in a TV program was predicting that this (lost) liner will be used in a provocation against Russia”:

  i dorzuciłem kopię tego newsa po rosyjsku:

  3. Filo napisał:

  A na tych zdjeciach, ktore pan Marklogg zamiescil nie widac samolotu i w ogole nie wiadomo o co chodzi.(zrzucanie ludzi z samolotu przez komin??)

  No to niech Filo oglądnie film, wyprodukowany przez „prawda.ru „Jak zginął Boeing?”

  do 17 minuty 30-34 sek jak na nim pokazują (najpierw z zewnątrz) dziurę w dachu przez którą „pasażer” Boeinga wpadł do pomieszczenia, w którym sfotografował go (a raczej „to”) Sessini – za te zdjęcia oskarżono Sessiniego, że jest w spisku z syjonistami, bo te sfotografowane przezeń trupy to inscenizacja. Np. ten poniżej:

  Tak np. „nodisinfo” omówiłpowyższe zdjęcie zrobione przez Sessiniego:
  there is this Sessini image which shows, once again, a naked entity. There is no way that real airliner crash victims could be so systematically stripped of their clothes. Therefore, once again, this is a staged image, with the naked element being a crisis or gore cadaver. The staged Sessini images implicates the global Zionist cabal …” (http://nodisinfo.com/sessini/)

  4. I ogólnie Filo stwierdził:

  A tak przy okazji: wydawalo mi sie, ze troche znam jezyk PANOW ale za cholere nie moge zrozumiec o co w tym artykule chodzi. Wiadomo, ze nalezy wskazac na Rosjan jako winowajcow tylko dlaczego tak nieudolnie?

  Są jednak ludzie, którzy dobrze zrozumieli o co mi chodzi. Np. obecnie ponad 80-letnia uczestniczka Powstania Warszawskiego, pani Dana Alvi (od organizacji PAPUREC) z Santa Monica w Kalifornii podziękowała mi za ten tekst i napisała, że roześle go dalej znajomym.

  A A. N. Petrov Chairman of the Organizing Committee

  „The International Russian Conservative Forum»

  ocenił ten tekst, którego nie potrafił zrozumieć nasz „Filo”: jako „Text interesting and correct”.

  A zatem COŚ JEST NIE TAK Z „FILO” I CO CHCIAŁBY ON ZAKRYĆ?

  Na wszelki wypadek podaję e-adres http://markglogg.eu/?p=843 polskiej wersji „KRYMINALNE INSCENIZACJE NOVUS ORDO SECLORUM”. Może w języku słowiańskiego plebsu Filo się wyrozumie o co mi chodzi. Mianowicie powtarzam tezę, którą przetłumaczyłem słowo w słowo z języka rosyjskiego:

  Wniosek: w Donbasie NIE MA rozbitego Boeinga 777-200ER

 16. markglogg said

  No i jeszcze znalazłem taki oto zestaw zdjęć z „ubitego” Boeinga:

  http://cutedeadguys.net/threads/40934-First-Pictures-of-Dead-Bodies-at-Malaysia-Airlines-Flight-MH17-Crash-Site?p=261037

  I czyż nie jest to, wyraźnie wyglądający na „azjatycki” trup, który będąc w „przechowalni” lodówkowej przez dłuższy czas się zdeformował?

 17. NICK said

  A smród niósł się na kilometry.
  Nawet formaliny… .

 18. revers said

  14

  nie zupelnie bez niczego, bo unia sypnela juz kolejna transza pieniedzy nie 270 mln a pol miliarda euro, tylko z tych pieniedzy nie zobaczy nic przcietny ukroman, rozejdzie sie wsrod nowych elit lub pojdzie na zakop kolejenej partii zachodniego zlomu militarnego z wloskiego Iveco, brytyjskich Saxow.
  francuskich Rafaelow, inne usraelskie radary artyleryjskie.

  A w Knesejmie sa juz glosy polsow trojanskich o przekazaniu Mistrali Ukrainie pod przyszla kampanie Krymska lub na Morzu Czarnym.

  Tylko kto wybuli 3 mld $$$$, bo rosyjskiepozwy juz sa gotowe, szabasgoje z Knesejmu, czy Wielki Wschod Orient – masonerka francuska z Hollandem na czele.

 19. revers said

  W ostanim zestawieniu trupow zwrotnych z Nowejrosji bylo sklasyfikowanych 900 osob prawnych z Polski-Otego, Czech, Rumuni takze kontygent jest szeroki i glownie opiera sie o najemnikow z dawnego bloku wschodniego.

 20. NICK said

  „ukraina” JEST hołubiona. Wszem i wobec. JEST najważniejszym punktem zapalnym świata. JEST ‚pochodnią’, JEST RAKIEM=NOWOTWOREM złośliwym.
  Są PRZERZUTY, ‚metastases’. Zwłaszcza u Nas. Medycyna rozkłada ręce… .

 21. Filo said

  17
  Revers
  Nie wiem jak jest naprawde, ale Holland sie zarzeka, ze chce oddac te Minstrale, ktore wlasciwie sa juz wlasnoscia Rosji ale mu Hameryka nie pozwala.
  Poniewaz Rosjanie zaplacili za te okrety, to musza wyrazic zgode na ich sprzedaz.
  I tu zaczyna sie zabawa. Ja tez czytalem, ze jakis polski awanturnik w Unii proponuje pol zartem, ze nie wiadomo czemu ale ze te Minstrale nalezaloby sprezentowac Ukrainie. Nie powiedzial tylko czy Wschodniej czy Zachodniej. Wiadomo, ze jesli , to pojda na Krym.
  W okresie przedswiatecznym niektorzy nabieraja przekonania, ze caly swiat jest Swietym Mikolajem na usluchach Ukrow.
  Bardzo mnie intryguje ostatnia rewelacja ze ten Minstral zostal okradziony z dokumentacji i oprzyrzadowania. Jesli isc za ciosem i trendami roznych Sherlokow Holmesow to nalezaloby standardowo podejrzewac Putina.

  http://pocketsandshasha.blogspot.com.au/2014/12/hi-tech-gear-stolen-from-russias.html

 22. boristhenes said

  Reblogged this on Wolna Polska ?.

 23. Inkwizytor said

  Żydostwo z ABW będzie ścigać Polaków walczących po stronie Ruskich w Donbasie

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,ABW-zajelo-sie-Polakami-walczacymi-na-Ukrainie,wid,17086070,wiadomosc.html?ticaid=113f10&_ticrsn=3

  Ukraińców z polskim obywatelstwie walczących po stronie UPAiny ścigać nie będzie, te skur…yny dostaną nagrodę

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: