Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Catolicus o Zielone ludziki
  Kojak o Jak rosyjska ropa umknęła…
  prostopopolsku o Zielone ludziki
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Ale dlaczego? o Kobieta jak modliszka – charak…
  Lily o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polacy, tylko prawda was wyzwoli!

Posted by Marucha w dniu 2014-12-07 (Niedziela)

A prawda jest okrutna. Większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, że nie jest tak, jak być powinno. Jednak nie wszyscy wiedzą dlaczego tak się dzieje. Kto jest za to winny, kto za tym stoi i jakie są przyczyny.

Połowa społeczeństwa upatruje przyczynę w złych rządach tej czy innej opcji i uważa, że wystarczy zmienić rząd na przedstawicieli ich opcji a wszystko nabierze pozytywnego charakteru.

Nic bardziej mylnego. Opcja, jaką reprezentują wszystkie ugrupowania jest jedna i ta sama a charakteryzuje się tym, że oni wszyscy realizują wytyczne uzurpatorskiego rządu światowego. Ktoś zapyta gdzie jest ten rząd, kiedy powstał, kto w nim zasiada. Inni, bardziej wnikliwie śledzący otaczający nas świat powiedzą, że dopiero dążą do utworzenia takiego rządu, który zaistnieje dopiero wtedy gdy opanują wszystkie regiony świata.

Niezauważenie ten rząd już przejął władzę i prężnie działa. Ich metoda działania jest bardzo przejrzysta dla wszystkich tych, którzy nie dali się zmanipulować poprzez propagandę, kłamstwa, intrygi, działania pozorowane, działania destrukcyjne, działania zastraszające, działania eliminujące najbardziej niewygodnych osobników, działania szantażu i dywersji i wreszcie działania wojenne używając armii, sił specjalnych czy też stosując broń ekonomiczno-gospodarczą.

Od kilkuset lat były przygotowywane podwaliny do ustanowienia takiego właśnie porządku światowego gdzie jest jeden ośrodek władzy, który dyktuje całemu światu swoje warunki i czerpie z całego świata swe profity mając podporządkowaną całą ludzkość.

Tym rządem światowym nie jest, jak by się mogło wydawać rząd USA a grupa ukrytych w cieniu ludzi pozbawionych jakichkolwiek cech ludzkich. Rząd USA, UE, ONZ, NATO, fundacje typu „Batorego”, to są organizacje, za pomocą których realizują swoje cele. Posiadają dziesiątki tysięcy poddanych, skłonnych wykonać każde ich polecenie bez względu na koszty społeczne w poszczególnych krajach. Strategicznymi dziedzinami, którymi zarządzają są bankowość, zbrojeniówka, media, przemysł farmaceutyczny, chemiczny, wydobywczy, elektroniczny i wszelkie inne, którymi można zniewalać ludzkość.

W krajach, które już zostały przejęte we władanie rządu światowego liczą się tylko ci, którzy są wierni ich ideologii zawłaszczania świata. Są oni jedynie ich marionetkami a nie faktycznie sprawującymi władzę, która powinna służyć swojemu społeczeństwu i krajowi.

Dla bardziej skutecznego zarządzania takim molochem jak Europa utworzono UE, której zadaniem jest wprowadzać regulacje pochodzące od „władców świata”. Nie bez znaczenia jest wysokość uposażeń dla komisarzy i wszystkich funkcjonariuszy powołanych do zniewalania ludów Europy.

Poza oficjalnymi władzami wybieranymi przez uzurpatorów rządu światowego, parlamentarzystami UE jest dziesiątki tysięcy lobbystów, którzy pilnują interesów rządu światowego aby przypadkiem ich interesy nie wymykały się spod kontroli. Wiele regulacji jakie aplikują ci włodarze Europy są idiotyczne, antyludzkie, antyspołeczne, antynarodowe ale właśnie te najbardziej idiotyczne mają dla nich największe znaczenie. To właśnie po to parlamentarzyści europejscy i wszyscy związani z wprowadzaniem regulacji mają takie wysokie uposażenia. Nie jest to nic innego jak oficjalna zdrada swoich narodów za judaszowe srebrniki.

To samo jest z mediami, które są podstawowym narzędziem w ogłupianiu społeczeństw. W Polsce tak jak i w innych krajach rządzonych przez marionetki rządu światowego media są w przeważającej większości w rękach mafiosów rządu światowego. Te natomiast, które oficjalnie nie są w ich rękach mogą istnieć tylko dlatego, że sprawują służebną dla nich rolę.

Nie można również wykluczyć z tej służalczości bardzo wiele tzw. niezależnych mediów, które pozornie mają stworzyć odmienność a tak naprawdę są w siatce mediów im podległych. Najlepszym tego przykładem są media red. Sakiewicza czy o. Rydzyka. Nie chcąc być gołosłownym niech dowodem na tę tezę będzie zachowanie się tych mediów w sprawie Majdanu, popierania tej czy innej partii czy też prowadzenie niewyobrażalnie wrogiej propagandy w stosunkach Polski z Białorusią czy Rosją oraz manipulacja prowadząca do obłędu w sprawie zamachu smoleńskiego.

Manipulacja w sprawie smoleńskiej ma bardzo ważny cel, którym jest dokonanie zasłony dymnej ukrywającej za nią prawdziwych sprawców tego zamachu. Nie ma żadnej wątpliwości, że zamachu tego dokonały służby specjalne co najmniej trzech krajów oraz V kolumna w jednym z krajów. Dlatego też, media robiące zasłonę dymną dla tej zbrodni są najbardziej niebezpiecznymi mediami w Polsce a ich przedstawiciele płatnymi lub usłużnymi za frico agentami służb specjalnych co najmniej jednego kraju.

Co do celu zamachu w Smoleńsku nie może być również żadnej wątpliwości. Rząd światowy wybrał Polskę jako zapalnik do wywołania wojny z Rosją, która nie jest póki co w zasięgu psycholi z rządu światowego. Nie sposób jest czegoś takiego dokonać nie antagonizując obydwie strony przyszłego konfliktu. Należy wdrukować w umysły ludzkie nienawiść, chęć zemsty, wojowniczość, poczucie zagrożenia i strachu w co najmniej jednej ze stron aby ludzie żyjący na co dzień w normalnym, nie zakłóconym rytmie stali się zwierzętami chcącymi rozszarpać żyjących dotąd obok siebie osobników tego samego gatunku, odwiedzających się, prowadzących biznesy, wymieniających się dobrami kultury oraz często mających relacje przyjacielskie czy nawet rodzinne.

Nie sposób zorganizować ni stąd ni zowąd chętnych zabijać i być zabijanymi bez żadnej przyczyny. Tą przyczynę trzeba stworzyć za wszelką cenę, tak jak stworzono przyczynę wybuchu I i II wojny światowej, ataku na Japonię, Irak, Afganistan, tak jak stworzono przyczynę rewolucji kolorowych i wszelkich innych waśni między narodami. Atak na Irak i Afganistan poprzedzony przez zamach na swoich obywateli w WTC jest jaskrawym przykładem na psychopatyczne, ludobójcze charaktery człekopodobnych istot z rządu światowego.

Manipulacja medialna związana z WTC, zamachem smoleńskim czy II wojną światową, która była przygotowana i sponsorowana przez rząd światowy a wykonana rękoma nazistowskich Niemców udowadnia, że ci renegaci są zdolni doprowadzić do III wojny światowej. I tu historia ma się powtórzyć dla Polaków, którzy są przygotowywani na mięso armatnie. Od lat działają na naszą świadomość i podświadomość wmawiając, że Rosja i jej władze to wróg, którego należy zabijać bez mrugnięcia oka, co jest nam wdrukowywane 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku. Robią to zarówno marionetki polityczne rządu światowego, media, oraz pożyteczni idioci jak chociażby niektórzy historycy, politolodzy, wojskowi i wszelcy „znawcy” od psychiki, psychologii i Bóg raczy wiedzieć od czego jeszcze.

Dla tych wszystkich marionetek liczy się tylko jedno: dobrze wypełnić zadania nie-rzadu światowego. Nie ma znaczenia czy te zadania są nakładane bezpośrednio przez wysłanników psychopatycznego, uzurpatorskiego rządu światowego, przez marionetki zainstalowane w rządzie USA, czy też poprzez marionetki zainstalowane w UE lub poszczególnych rządach UE. To, która sekta polityczna jest bardziej służalcza w stosunku do rządu światowego zależy kto będzie sprawował marionetkową władzę na danym terytorium ich kolonii. Dlatego też prześcigają się w realizacji nałożonych na nich zadań, mając za nic całe społeczeństwo i Polskę. Do manipulacji zaś stosują najnowocześniejsze techniki i narzędzia.

Do zadania pod nazwą „Majdan” została wyznaczona Polska jako prowadząca jednostka organizacyjna, w składzie której nie znalazł się nikt z kasty politycznej, kto by się sprzeciwił wykonaniu tego zadania. Wręcz przeciwnie, przygotowali i wspierali zbrojny zamach na Ukrainie z wielką ochotą i zaangażowaniem nie bacząc na wszelkie konsekwencje dla Polski w czasie obecnym i w przyszłości. Bezczelnie wymazali nawet ludobójstwo bandytów z UPA na narodzie polskim. Samo to pokazuje z jaką zdradziecką hołotą mamy do czynienie.

MARIONETKI RZĄDU ŚWIATOWEGO W POLSCE, TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, ZDRAJCY POLSKIEJ RACJI STANU, ZDRAJCY NAJŚWIĘTSZEJ ZE ŚWIĘTYCH RZECZY JAKIMI SĄ:€“ BEZPIECZEŃSTWO MILITARNE, GOSPODARCZE, FINANSOWE I ZDROWOTNE NARODU. WINNYMI ZA TEN STAN RZECZY JEST CAŁA ZDRADZIECKA KASTA POLITYCZNA, JEJ TOWARZYSZE MEDIALNI ORAZ KOLABORANCI.

TA ZDRADA MUSI DOCZEKAĆ SIĘ OSĄDZENIA PRZEZ SUWERENA, KTÓRYM JEST NARÓD POLSKI I TO ON OSTATECZNIE POSIADA NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ W PAŃSTWIE.

System, w jaki nas wpędzili ci zdrajcy nie ma nic wspólnego z demokracją. Żyjemy w systemie zlepionym z dwóch pokrak totalitarnych: komunistycznej i nazistowskiej, gdzie własność środków produkcji będących we władaniu państwa zamienili na swoją własność a zawłaszczanie kolejnych krajów przez rząd światowy stało się normą. Ten totalitarny zlepek nazwali DEMOKRACJĄ. Jest to szczyt bezczelności i arogancji. Nie wolno pozwolić aby ci psychopaci rządzili miliardami ludzi.

TEN SYSTEM MUSI UPAŚĆ JAK NAJSZYBCIEJ W IMIĘ WOLNYCH NARODÓW, W IMIĘ WOLNOŚCI KAŻDEJ JEDNOSTKI LUDZKIEJ, W IMIĘ WSPÓŁPRACY MIĘDZY NARODAMI !

Czy mamy szanse aby nie dać się unicestwić? Tak, ale o tym w następnej publikacji.

Jerzy Truchlewski
http://wiernipolsce1.wordpress.com

Komentarzy 58 do “Polacy, tylko prawda was wyzwoli!”

 1. Anteas said

  Naród nie jest żadnym suwerenem, to tylko ściema tzw. demokratów (wrogów monarchi). Tak na prawdę to naród ma gówno do powiedzenia, bo o wszystkim decydują jego obieralni „przedstawiciele”, a tak na prawdę to ci którzy pociągają za sznurki.

 2. lopek said

  Pełna zgoda z Autorem – dodam tylko, że równolegle prowadzona jest depopulacja na tysiąc sposobów i odczłowieczanie człowieka aby go potem zrównać ze zwierzętami i tak traktować jaki traktuje się np. muszkę owocówkę.

 3. „…TA ZDRADA MUSI DOCZEKAĆ SIĘ OSĄDZENIA PRZEZ SUWERENA, KTÓRYM JEST NARÓD POLSKI I TO ON OSTATECZNIE POSIADA NAJWYŻSZĄ WŁADZĘ W PAŃSTWIE.”
  Ostre pioro tego autora niestety nie opisuje calej PRAWDY i niestety chybia zakladanego celu. Wcale tak nie jest, ze „rzad swiatowy” zostal powolany te kilkaset lat temu. Swiatem rzadza sily znajdujace sie poza ludzkoscia OD ZAWSZE. Sposrod ludzi dobierani sa co najwyzej pojedynczy przedstawiciele, lub grupy, ktorych psychika nadaje sie do manipulacji reszta. Swiatem rzadzily i rzadza plemiona gwiezdne wsrod, ktorych tez sa hierarchie i konkurencja, a ktore pozostaja dla ludzi zawsze anonimowe. Sa one nieliczne, ale doposazone w wysoka technologie, maja bazy w podziemiach Ziemi i na orbitach poza nia, lub w ogole w wymiarach pozaoptycznych. Od niepamietnych czasow, niezliczonych milleniow, jest Ziemia ich prywatna kolonia, a nie jest to zadna „nasza planeta”. Gdyby taka byla, to wiedzielibysmy np., ze nie wolno z niej szabrowac zasobow dla pozyskiwania energii, ktorej niezmierzony ocean w postaci darmowej elektrycznosci zewszad nas otacza! Wiedzielibysmy, ze nie ma sencu budowanie milionowych metrpolii na brzegach oceanu, ze nie ma sensu rozmnazanie sie w miliardy osobnikow, i takie tam trywia. A tymczasem wcale nie zachowujemy sie jak swiadome swego egzystencjalnego celu plemie gwiezdne, ale jak jakis polslepy tlum na narkotykowym haju. To najpierw trzeba wyrugowac z naszej kultury, a doposazyc sie w WIEDZE. Notabene po to zostal powolany Internet i to wlasnie umiejetnosc korzystania z tego nerwu planety da nam szanse ze wspiecia sie na nastepny, wyzszy, stopien zorganizowania sie naszej cywilizacji.
  Zaden „zryw narodowy”, ani zadne „profesjonalne porady” w oparciu o informacje podana nam w przefiltrowanym spektrum medialnym nie jest rozwiazaniem dla ludzkosci, a juz tym bardziej dla Polski. Zreszta „zryw narodu” powinien wlasnie polegac na debacie, takiej jaka sie toczy w Gajowce, i w tym sensie juz wszystko sie wlasnie odbywa – MY TU JUZ JESTESMY W TRAKCIE ZRYWU! Trzeba nam tylko budzic innych wokol nas.
  Zanim wspolczesna ludzkosc zrobi jakis wiekszy konkretny ruch, musi najpierw dokonac GENERALNEJ REWIZJI CALEGO STANU SWEJ INFORMACJI. A to jest proces na lata pracy u podstaw nad naszym stanem Wiedzy, ktory musi sie opierac na jawnej, otwartej debacie wszystkich glow, a nie jakis kolejny poroniony „zryw narodowy”, ktory w naszych realiach jest niczym innym jak szarpaniem sie pozbawionego Swiadomosci i Wiedzy bydlecia na uwiezi. Artykul ten to nawolywanie do walenia kopytami w drzwi, gdy wystarczy ROZEJRZEC SIE WOKOL, zobaczyc gdzie lezy klucz, siegnac po niego i… NORMALNIE DRZWI SOBIE OTWORZYC. SPOKO.

 4. NICK said

  ??? (3).

 5. Paweł said

  ad.3 Dobrze mówi tylko ta nadbudowa kosmiczno…Chopie gdzie cię tak zawiało, wracaj na ziemia…a hyżo.

 6. Dictum said

  ad. 2
  „jak muszki owocówki”?
  Dobrze by było mieć pewne podobieństwa, bo te stworzonka są niezwykle silne i łatwo się rozmnażają. Rady sobie z nimi dać nie można i – daj, Boże – żeby tak ci zwyrodnialcy mieli z nami. I nie dadzą rady, bo z nami jest Pan Bóg i Matka Boża. A że ta walka jest okrutna i pochłania wiele ofiar, cóż, dla jakiegoś celu Bóg na to zezwala. A za ofiary uważam również – a może przede wszystkim – tych, co nas niszczą będąc na usługach biesów.

 7. ad 5.
  Przeciez zyjemy w Kosmosie, bo gdzie? A w nim pelno zycia wokolo, tylko ze troche lepiej zorganizowane niz to nasze na Ziemi – mnie tu dobrze i nigdzie nie wracam, chyba, ze piwo dla mnie zobacze na stoliku 🙂

 8. Żydo-reżimy Zachodu w przededniu wojen domowych – https://www.youtube.com/watch?v=GnVWpqMOBdI

 9. revers said

  cos nie tak, lub nie na czasie gdy odkrywa sie kolejne masowe groby studentow w meksyku stanie szczatkowym, kosci po spaleniu w meksyku ktorych spacyfikowla quasi mafijna policja i oddala w rece mafii narkotykowej.

  Jesli juz przemyt, narkoryki, prostytucje, handel ludzmi wlicza sie w dochody „zielonych gospodarek”, a do takich nalezy juz PL to takich kwiatkow z masowymi grobami bedzie coraz wiecej, lub pacyfikacji, w koncu nikt nie reagowal co bylo w Wasco-Teksas, w Odessie, czy teraz w Meksyku.

  To odnosi sie tez do ruchow narodowych, bo zaraz znajda sie lepsi antyfaszysci-nadfaszysci, lub nadreligie przez calopalenie np. Boko Haram .

 10. ALI BABA said

  …”Jednak nie wszyscy wiedzą dlaczego tak się dzieje..” NIE WSZYSCY…/??/…WIĘKSZOŚĆ NIE MA ZIELONEGO
  POJĘCIA..i tak to powinno być sformułowane.!!

 11. NICK said

  Morderstwa o znamionach ludobójstwa. Głównie dla narządów.

 12. Krzysztof P said

  Pan Stanisław z pstu Nr.3 chce nam powiedzieć o tajnym ” swiecie ” który ISTNIEJE poza naszym wzrokiem i KONTROLERAMI globu zwanego ZIEMIA z obcego wymiaru?. Temat zahacza o tzw. UFO co do istnienia którego są niezliczone dowody./ bo są, ale ukrywane przez rzady…z różnych powodów ?/. Swego czasu temat ten bardzo mnie frapowal i śledzilem mozliwe wszystkie publikacje na ten temat. Dopiero nie dawno d o c z y t a ł e m się, że owi REPTARIANIE albo inaczej plemiona JASZCZURÓW..już na pierwszym spotkaniu z Prez.USA przed 2 wojna światową,(bodajże Ejzenhauer ) ostrzegli go, że warunkiem udostępnienia kosmicznej technologii z ich strony, bedzie pozostawienie w spokoju…Ż Y D Ó W !!??? No to wszystko jest jasne, zatrybiło nareszcie !!
  Najwyższy stopień wtajemniczenia masońskiego / 33 trzeci / to zarząd skladający sie z 3 osób, dwoje ziemian i….gość… gadzinowaty.
  Zeby nie zabrzmiało iż są panami Świata i mamy sie BAĆ, dodam iż ponoć mają ” rywali ” także poza naszym wymiarem czyli, rasy międzygwiezdne PRZYJAZNE ludzkości.

  Przeciw wagą szaleństw LUCYFERIANÓW jest nasza WIARA w dobro nadprzyrodzone – czyli w BOGA 3 jedynego.
  Widocznym znakiem jest Kościól Chrystusa oraz nasza nie przymuszona WIARA jako j e d y n y sposób jaki ON nam pozostawił na ziemi, w celu OBRONY przed wszelkim ZŁEM !!
  A ponieważ żadne wielomilionowe MORDOWANIE ziemian, uprowadzanie, zastraszanie, manupulowanie /np. instynktami / NIE PRZYNOSI porządanych efektów, ostrze nienawiści zostało skierowane bezpośrednio przeciwko naszej OPOCE?!
  Wróg wdarł się na pokoje i jak mawiał Papa Paweł VI ” dym siarki czuć na Watykanie „. Znakiem tego było nie było jest,że MY istniejemy w czasach o s t a t e c z n y c h albowiem BÓG został praktycznie zmuszony do I N T E R W E N C J I w nasze zagubienie
  A ponieważ OBIECAŁ iż ” bramy piekielne nie przemoga GO ” – to tak sie STANIE Jest to zgodne z licznymi objawieniami, masowymi jak w Lurd, Miedżugorie, Fatimie, Garebandal jak innymi (prywatnymi ), z których czerpie swoje porywajace Kazania miedzy innymi Ks. Piotr Natanek.

  Mając te świadomość starcia gigantów o byc albo nie byc LUDZKOŚCI śmieszne wydają się nasze podskakiwania ; protesty, strajki, MARSZE itp !? Sami to juz NIC nie możemy, ale mając za sobą całą potęgę NIEBIAŃSKĄ jesteśmy nie do pokonania !!!!!
  Szczególną rolę w owej walce spełnia Naród POLSKI, stąd tak nas przez wieki w a l c u j ą na tym łez padole, pomioty szatańsko – masońskie.

  Ps. bardzo jestem ciekaw – JAK niby mamy sami wyjść z owej matni, co zapowiada autor w drugiej części tego artykułu?

 13. milton said

  Mam mieszane uczucia przy lekturze tekstu, z jednej strony dobry opis patologii i słuszne akcentowanie skali problemu, z drugiej strony brakuje mi aspektu transcendentalnego tj. odniesienie do religii, do Boga, do nauki Świętego Kościoła Katolickiego. Naród nie jest bogiem, wbrew temu co twierdzą przedstawiciele różnych „narodów wybranych”. W necie jest masa materiałów na temat „rządu światowego”, część z nich warto uważnie studiować, a część to są fantazje, którymi sobie nie należy zawracać głowy. Kwestią jest oczywiście granica między nimi. „Słudzy szatana” usiłują działać w tajemnicy, lecz uważna analiza skutków ich działań, przy Bożej pomocy, pozwala zerwać te maski. Oni wcale nie są tacy perfekcyjni, ich dziełem jest ciągłe budowanie „wieży Babel”, ciągła „syzyfiada”. Udało im się zmienić większość ludzi w Europie w „ludzi faustowskich”, tj. podporządkowanych technice, co doszło do granic absurdu, właśnie znajdujemy się przy tej granicy.

 14. Boydar said

  Słusznie, Pan Jezus nic o „… protestach, strajkach, marszach …” (10) nie wspominał. Widać nie tędy droga.

 15. Dictum said

  ad. 12.
  Droga, kierunek i cel dla nas są oczywiste, a na tej drodze – obok prawego postepowania i modlitwy – będą protesty, strajki i marsze, bo to nasza (obok modlitwy) najsilniejsza „bezbronna” forma walki.

 16. Ad.5: Pawel dopoki klapki z panskich oczu nie opadna to nie jest Pan niestety przygotowany do zrozumienia sytuacji w jakiej teraz jest istota ludzka.Wiedza jest juz szeroko dostepna pod palcami panskiego PC. Zacznij od tego ponizszego linka:

 17. Amadeus said

  Z artykułu:

  „System, w jaki nas wpędzili ci zdrajcy nie ma nic wspólnego z demokracją.”

  Ależ panie autorze, to jest właśnie demokracja w swej rzeczywistej i prawdziwej formie.

  Po drugie brakuje mi w tym artykule jasnego stwierdzenia kto tworzy ten rząd światowy.
  Oczywiście pełno wyrazów, że to ludzie z cienia, że sterują oni swoimi marionetkami, ale kto to jest ani słowa.
  A to są masoni i rządem światowym jest masoneria.
  Ale żeby to powiedzieć to trzeba powiedzieć, że żydzi są tymi skoor@#$%^łymi „ludźmi”.
  A tym już można podpaść jako antysemita, co widocznie autor tego artykułu się obawia.

 18. slowianin said

  Jeżeli chodzi znowu o Smoleńsk to opini nie podzielam (choć w moim mniemaniu dobrze że tak się stało)Należy pamiętać że na pokładzie był główny zdrajca Polski ..i gdybym był wierzący to powiedziałbym że dopadła ich boża sprawiedliwość http://www.youtube.com/watch?v=bGVwuGsZXZI

 19. Stolnik said

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2010.htm

  25.03.2010 r.

  Jezus Chrystus mówi:

  Jeżeli się nie nawrócicie o Polacy, dopuszczę do was demony. One bardzo was nienawidzą. Spowodują one, że bardzo wielu z was zginie i to niedługo. Żertwa ofiarna pochłonie 30 000 000 Polaków. Podczas wylewu czary Gniewu Bożego, demon zabije rękami swoich sług, bardzo wielu Kapłanów i Biskupów, którzy walczyli ukrycie z Bogiem i Jego Świętymi Prawami. Widząc co się dzieje, ci co pozostaną nawrócą się padając na oba kolana.

  Żywy Płomieniu pomóż wszystkim, co będą się do ciebie zgłaszać. Oczyszczę Mój Kościół, we krwi swych męczenników. Ogrom i powaga sytuacji przerażą wszystkich żyjących. To jedynie w Bogu jest i będzie jakakolwiek nadzieja i ratunek. Szatan będzie do końca zwodzić i oszukiwać każdego, kto pozwoli jemu na to. Kiedy będzie wam ciężko i źle, to zagłębiajcie się wówczas w Mojej Męce i cierpieniach. Najwięcej i najlepiej uczynicie czytając opisy Mojej Męki u Marii Valtorty. Nigdy nie próbujcie koncentrować się wyłącznie na sobie, zawsze pomagajcie i dzielcie się z innymi wszystkim, czym możecie. Tylko wtedy, atakujący was demon zmuszony będzie emigrować. Skupianie na sobie uwagi i czynienie wszystkiego, abyście to wy byli w centrum uwagi, jest jednym z wielu subtelnych ataków demona.

 20. NICK said

  Zwłaszcza (10 i 15).
  ???
  Bez pytajników! Toż pisałem: Polak St. i Słowianin to podobne Stworzenia… .
  Podobnie jak pewne Panie… .
  Czas na ew. folklor? Raczej nieodpowiedni.
  OJ, NIE!

 21. slowianin said

  odn 16.. a ten komentarz do czego przykleić?

 22. slowianin said

  odn17…..lubie jasne i przejrzyste komentarze …i nie tylko ja

 23. Szymon Klucznik said

  Ten tekst pomimo tego, że odsłania sporo prawdy to jednak jest nic nie warty.

  1) Teza, jakoby dzisiaj Rosja była poza zasięgiem NWO to kłamstwo. Dzisiaj Rosja jest fundamentem NWO i razem z resztą BRICS będzie wprowadzać nową światową walutę i nowy system finansowy. Zaraz po resecie finansowym, który żydzi planują na początku 2015 roku.

  2) W tekście nie ma ani słowa o żydach, a to przecież żydzi tworzą ten „rząd światowy”.

  3) Rząd światowy to nic innego jak rząd narodu żydowskiego, który istnieje od zawsze, a który swoim zasięgiem obejmuje obecnie cały świat.

 24. vigil said

  ad.3
  Panie Stanislawie, niech pan sobie przeczyta ten komunal co pan napisal moze kilka razy a zobaczy pna ze sobie sam zaprzecza.

  Pozdrawiam,

 25. TomUSAA+( said

  Naród, który na przywódców wybiera osoby skorumpowane, oszustów, złodziei, i zdrajców, nie jest ofiarą! Jest współwinowajcą! (George Orwell)

 26. marost said

  AD21
  Naród, który na przywódców wybiera osoby skorumpowane, oszustów, złodziei, i zdrajców, nie jest ofiarą! Jest współwinowajcą! (George Orwell)

  Swieta prawda – trudno sie oprzec by jej nie cytowac w kolko.

  Ponizej fragment artykulu z ND z marca 2000 roku.
  Artykul autorstwa S. Krajskiego nt Olechowskiego na podstawie wydanej jego autorstwa ksiazki – wowczas kandydata na prezydenta RP, przyszlego ideologa Platformy Obywatelskiej swoja postawa reprezentuje postawa wielu Polakow – „patriotow inaczej”, co widac w wynikach kolejnych wyborow, ktore jak ulal nawiazuja do powyzszej tezy Orwela.
  (…)
  Integracja z UE dyrektywą patriotyzmu?

  Olechowski jest tak „ortodoksyjnym globalistą”, że uznaje nawet SLD, jak i AWS za zbyt narodowe i „lokalne”, wręcz zaściankowe, bo przecież „geneza obu ugrupowań znajduje się w wydarzeniach i postawach, które szybko odchodzą do historii”.
  Kandydat na prezydenta stwierdza, że przecież „podział, który praktykują te ugrupowania, traci adekwatność, staje się coraz bardziej anachroniczny”, bo przecież wyróżnianie lewicy i prawicy to przeżytek (ss. 49-50).

  To „otwieranie się”, „zanik państwa” jest zarazem, według Olechowskiego, wzmacnianiem demokracji, bo: „Kontakty międzynarodowe pozwalają poznać innych ludzi, inne wartości i idee, powodują wzrost tolerancji. Bez pewnego poziomu tolerancji mniejszość nigdy nie zaakceptuje decyzji większości. Liberalizacja promuje więc demokrację” (s. 21).

  Trudno się w tym miejscu nie zgodzić z Olechowskim. Jeżeli większość promuje zło, proponuje np. zabijać psychicznie chorych, to mniejszość, kierująca się miłością, prawdą i dobrem, nie zgodzi się na to. Gdy mniejszość uzna tolerancję za jedyną czy choćby najwyższą wartość, będzie to tolerować.

  Państwo nie ma też sensu, bo jak stwierdza Olechowski, „nie wszystko możemy zrobić sami”, a tak naprawdę to sami nie możemy nic.

  Z tego można wyciągnąć następujące wnioski.

  Pierwszy: „integrację powinniśmy wspierać”, bo „Spoiwem łączącym narody europejskie jest dziś przede wszystkim przynależność do Unii Europejskiej”.

  Tak na marginesie, czy tym spoiwem nie powinny być wartości?

  Według Olechowskiego, integracja w ramach Unii Europejskiej powinna być jak najgłębsza i najszersza, bo jest „jedną z podstawowych dyrektyw patriotyzmu”.

  Inaczej, gdyby integracja była „płytka”, „fakultatywna”, to Europa „szybko by się rozwarstwiła na mniejsze, konkurujące ze sobą grupy”.
  Zyskamy za to „podstawy do odegrania roli regionalnej” (s. 26 i 27).

  Podsumowanie? Ano następujące: „Aby przetrwać – osłabić państwo. Aby utrwalić niepodległość – pozbawić państwo suwerenności. Co za paradoks! Ale tak właśnie powinniśmy zrobić” (s. 29).

 27. Marucha said

  Re 7:
  Panie Stanisławie, a gdzie Pan widział to życie w Kosmosie?
  Kto to był i jak wyglądał?

 28. wi42 said

  Podzielam #15 Słowianin oraz #20 Szymon.
  1. Katastrofa smoleńska mimo wszystko jest dowodem b. wątpliwym na cokolwiek (może narazie, ale tak jest)
  2. Rosja może nie jest fundamentem NWO, ale próbuje stworzyć wizję alternatywnego NWO, przedstawiając go bardiej sprawiedliwym dla ludzi i krajów oraz bardziej stabilnym dla elit finansowych (lub kto woli rządu światowego). To jest oferta. Rosja MUSI liczyć się z realiami.

 29. jowram said

  http://gloria.tv/media/686HugxQcrk

  Bezcenne! Widz zakpił z TVNowskich szyderców.
  Widz znanego z szyderstw programu TVNu zakpił sobie z gwiazd stacji. Grzegorz Miecugow i Marek Przybylik nie umieli zareagować na telefon sprytnego widza.
  „Panowie! Mam problem. Może mi poradzicie. Kupiłem telewizor” – zaczął niepozornie pan Bernard z Oleśnicy. Widz budował napięcie. „Wiecie co się stało? Do tej pory myślałem, że pan Grzegorz i pan Przybylik są różowi. Od tej chwili są czerwoni. Co się stało? Panowie, wytłumaczcie mi to. Nie uciekajcie od tematu” – ciągnął widz.
  Miecugow i Przybylik byli wyraźnie zbici z tropu. Nie wiedzieli jak się zachować. A to tylko napędzało pana Bernarda. „Wy jesteście czerwoni w tym telewizorze. A to jest nowa technologia, wy sobie wyobrażacie? Co ja mam zrobić?” – pytał rozbawiony widz.
  Z pomocą próbował pospieszyć Przybylik. „Do reklamacji zgłosić” – mówił, ale natychmiast nacią się na przytomną ripostę. „Ale kogo, was? Czy telewizor?” – zapytał widz. „Panie Przybyliku, Pan jest takie czerwony, jak Boga kocham. Pan jest czerwony” – mówił.
  Oberwało się również Miecugowowi. „Pan Grzegorz to jest taki czerwony, jak nigdy” – mówił.
  Wejść w słowo widza próbował Miecugow, ale był bezradny. Ze zrezygnowaną miną próbował przerwać wywód pana Bernarda.
  W końcu, gdy mu się udało, prezenter TVN poradził rozmówcy: „Proszę dbać o zdrowie, bo Pana zdaje się krew zalewa”. I w końcu rozmówcy się zgodzili. „Krew mnie zalewa, że czerwoni opanowali TVN24” – tłumaczył widz.
  Zdaje się jednak, że ten dowcip gwiazdom TVNu się nie spodobał…

 30. ad.21:to komentarz oryginalnie dla pana Pawla z wypowiedzi nr 5.
  Moze kolega wyslucha wykladu pani profesor z Finlandii? Bardzo interesujaca i nieprzecietna kobieta. Odwazna i bezkompromisowa. Malo takich obecnie .

 31. jowram said

  CHUCPA SZYKOWANA PRZEZ JarKacza W DNIU 13. GRUDNIA 2014 TO ZAMIERZONA PROWOKACJA !

 32. jowram said

  Zdrada elit politycznych – zdrada prawicy – zdrada PiS-u

  (Fragment książki pt. „Masoneria Polska 2014” Stanisława Krajskiego)

  za:http://www.bibula.com/?p=78282

  CHRISTUS VINCIT, CHRISTUS REGNAT, CHRISTUS IMPERAT !!!

 33. Krzysztof P said

  Ja także przesłuchałem ten wywiad p.dr. Luukanen Kilden.
  Zastanowiły mnie 2 fragmenty? Pierwszy; mowiła o reinkarnacji ( chociaz samo slowo nie padło ) czyli wielo powrotów do zycia fizycznego oraz o broni blokujacej ZŁO sterowane poprzez makroczipy? Ważna wiadomość- kto się SZCZEPIŁ,- może byc zacziowany…

  Odn.1 jeśli to prawda (?) to za przeproszeniem PO CO SYN BOGA (Jezus Chrystus ) wogóle UMIERAŁ za Nas na drzewie HAŃBY, udręczony i wzgardzony? Tu mi wyraźnie ” zgrzyta „? Jeśli są POWROTY dla wykasowania swoich grzechów z poprzednich wcielen, (?) – to wystarczyłoby jedynie uzbroić się w c i e r p l i w o ś ć – by stan NIRWANY / szczęśliwości / kiedyś osiągnąć? Ani chybi, – Pani Dr. Luukanen K. odebrala nijakie wychowanie Religijne w domu?. Tak jak 98% populacji Finlandii, Danii, Norwegi etc?

  Wątek 2. Powiada ona ( wywiad ),że każdy zaprogramowany pokojowo – powtarzajacy jak mantrę POKÓJ, Pax, dobro, Miłość; wzmacnia fale odpornościową. Jeszcze więcej gdy CZYNI to zbiorowość ludzka. No to podpowiadam o tym, co czyni sie od LAT na naszym polskim podwóreczku? Raz w roku około Bożego Narodzenia miesięcznik „Nieznany Świat ” / ezotoryczne pismo, mówią że New Age ?/ organizuje z b i o r o w e myślenie pozytywistyczne pod haslami np. Dobro, Miłośc, Piękno, Pokój.
  Skalę zjawiska bada się / sa to fale Szumana / albowiem toto faktycznie jest do uchwycenia?. Jest to tylko rodzaj zaprogramowanego marzenia bardzo wielu na dany TEMAT. Otóż TO !!!! Dlatego mówię i powtarzam, tarczą NASZĄ by pokonać SZATANA czyli ZŁO wcielone jest nasza zbiorowa MODLITWA / różaniec / !!!!!
  Te nasze ludzkie wyobrażenia, że pokonamy UNYCH poprzez marsze protestujących np. górników, stoczniowców czy szarpoący sie z Policją uczestników Ruchu Narodowego,(he he he) ?? jest tylko wyrazem naszej bezsilności. To takie żałosne podskakiwanie /przepraszam / jak wszy na grzebieniu.!!!?

 34. Zdravko said

  Re 19: Stolnik

  Generalnie, we wszelkich objawieniach, jakiekolwiek liczby, czy nawet daty należy traktować symbolicznie. Co do demona to rzeczywiście, wystarczy spojrzeć na żydów, nigdy od nikogo nie dostali takiej gościnności jak od Polaków, a nienawidzą nas bardziej niż Niemców.

 35. RomanK said

  Panie Jerzy pisze pan::A prawda jest okrutna. Większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, że nie jest tak, jak być powinno,…
  Ano…Okrutna…znana wiekszosci Polakow…jednych to niszczy- inni z tego dobrze zyja…ale wszyscy wiedza…
  Wiedza- jaka jest Prawda!
  Polakom panie Jerzy sie poprostu po ludzku ..NIE CHCE!
  I to nie od dzis..ale od polowy tysiaca lat….pod koniec XiX w pisal Wyspianski:
  a jo mysle, ze panowie duzo by juz mogli miec..ino Wom sie nie kce chciec….
  Dopisujaca druga czesc Wesela wielka poetka polska Lusia Oginska w swoim wieklim dziele wklada w usta Diabla slowa…
  WY???? Zmartwychwstac????A…dlaczego????
  Wy sluchacie grania mego…..

  Polacy stali sie odporni na prawde…..

 36. ad.33 Panie Krzysztofie kiedy i dlaczego chrzescijanstwo zostalo narzucone nam Slowianom i dlaczego? To jest pytanie b. wazne….inne odnosniki nie sa az tak wazkie.

 37. Re: 35 RomanK
  Alez oczywiscie, ze ma Pan calkowita racje, bo Polsce Polacy dosc dobrze poznali prawde na wlasnej skorze, tylko jeden problem: maja tylki „przyspawane” do wersalek, a oczy w telAwizyjnych „plasmach” na scianach…
  I kase (kredyty) w zydowskich bankach…

  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. http://www.naturalnews.com/032854_SV40_polio_vaccines.html
  Pamietam ze jako dziecko bylam szczepiona przeciwko polio a szczepionki byly z ‚zachodu’ przeciez wtedy w PRL w latach piecdziesiatych ub. wieku. Dlatego wielu ludzi umiera na raka wlasnie po poddaniu sie ‚kuracji’ chemioterapii i radioterapii.
  Nie wiemy prawie nic co dzieje sie za naszymi plecami prawdaz?
  Zycze udanego nadchodzacego tygodnia Gajowkowiczom i owocnych wypowiedzi.

 39. revers said

  Wlasnie niejaki VIP Hofman odkryl cala prawde o polskojezycznych elitach lgbtowsko-pedofilskich

  Hofman: Kaczynski proponowal mi seks

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/spiecie-u-moniki-olejnik-poszlo-o-wyjazdy-poslow/p5me1

 40. Frank said

  Re 35
  Napisał człowiek, któremu się CHCE… bluzgać prymitywnym slangiem i po chamsku na innych….
  Taki zawsze znajdzie sobie podobnych klakierów…

 41. Marucha said

  Re 40:
  W bluzgach p. Romana bywa więcej sensu, niż w elegancko opakowanych pierdołach serwowanych przez pięknoduchów.

 42. Boydar said

  Niestety, przychylam się do konkluzji Pana Gajowego (41), z bólem.

  „… A prawda jest okrutna. Większa część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, że nie jest tak, jak być powinno …
  Ano…Okrutna…znana większości Polaków … jednych to niszczy, inni z tego dobrze żyją …ale wszyscy wiedzą …
  wiedzą jaka jest Prawda! …”

  Jedni wiedzą, ci rozumniejsi, inni tylko czują, ale i tak wiedzą. Dawaliśmy, dajemy i pewnie będziemy dawać dupy.
  Wstyd, qurwa wstyd !!! Przyznać się nie sposób, tak wprost. Może się to zmienić tylko wtedy, gdy zdamy sobie sprawę DLACZEGO tak się dzieje. Ta prawda odsunie ów wstyd, wtedy wstydem będzie się nie przyznać.

 43. JO said

  ad.37. Pan zapytal, kogo wybierac w rozmowie pod artykulem Pana Dariusza. To Pan powinien wiedziec kogo wybierac.

  Wstyd, ze Pan sie pyta, kogo wybierac.

 44. JO said

  ad.31. Ciekawe jest, ze my Polacy nawet zapominamy jak wyglada Twarz Slowianska, twarz PLAKA a widzac Mordy Chazarskie nas nie odrzuca. Tak upadlismy.

 45. Boydar said

  Od trzech lat na łamach Gajówki to powtarzam, Panie JO (44)
  Jedyne niejewrejskie paszczęki to tylko na „ruskich”stronach jeszcze można pooglądać.

 46. JO said

  ad.26.

  „Podsumowanie? Ano następujące: „Aby przetrwać – osłabić państwo. Aby utrwalić niepodległość – pozbawić państwo suwerenności. Co za paradoks! Ale tak właśnie powinniśmy zrobić” (s. 29).”

  Tak zrobil Krol Polski – August Poniatowki.

  My nie mamy innego wyjascia jak tylko dolaczyc do Rosji – Przywrocic Krolestwo Polskie w obrebie Federacji Rosyjskiej

 47. Filo said

  45
  JO
  Moze JO ma i racje ale jest jeden klopot: jak osiagnac narodowa wspolnote?
  Przeciez w tej biednej Polsce jak i poza jej granicami to za przeproszeniem.. kazdy ch-j na swoj stoj.
  Czy my wiemy dokad chcemy dojsc? jakie mamy plany, zeby spelnily sie marzenia Polski suwerennej i dostatniej?
  RomanK tez moze ma i racje ale na jakiej pozlacanej tacy i komu podaje sie prawde?
  Kiedys Polska byla zagrozona przez gwaltowne burze dziejowe. Latwiej chyba bylo pozbierac sie do kupy i stawic czola zywiolom. Latwiej – ale nie latwo.
  A teraz jestesmy podgrzewani powoli i od srodka, hipnotyzowani wielkim haslami o demonkracji i propagandzie osobistych sukcesow kultury mamony i zlotego cielca.
  Inne wartosci nie sa istotne bo nie daja sie przeliczyc na zysk. A ludzie bez sukcesow wspartych mamona sie w ogole nie licza. Nieudaczniki. Smietnik socjalny.
  A w TV najbardziej popularne programy to sport i wybory. Bo tylko one sa miernikiem sukcesu i pozycji spolecznej.
  Zebrakow i bezdomnych nikt nie liczy. Sa poza nawiasem zlotego cielca.

 48. RomanK said

  Frank..parobie..zacytuj …….ten prymitwny slang…na jaki sie powolujesz.

 49. Alek said

  Panie Stanisławie, ludzkość a w tym Polacy nie dorośli do rozważania a nawet pomyślenia o takich sprawach o jakich Pan napisał. Polacy wolą się babrać w dysputach o tym czy lepszy jest kaczor od thuska albo czy kościół toruński ma przewagę nad łagiewnickim. Dyskusje o wyższości eskimosów nad pozostałymi i ich udział w rządach poszczególnych krajów i bankowości, to już prawie szczyt inteligencji. No i człowiek żyjący na Ziemi jest jedynym i idealnym stworzeniem we wszechświecie. Koniec, kropka !

 50. JO said

  ad.47. Trzeba przesiac a to sie robi Tradycja.

  Na lewo Lemingi a na Prawo Narod – Tradycjonalisci i Ortodoxi.

  Glosowac Trzeba na Prawo a nie Prawice nam Robiona…

  Kto nie glosuje na Prawo, to Leming. Tak, Tak, nie, nie.

  Jak to Pan Inkwizytor powiedzial…, nie powtorze ale powiem, ze nie mam zamiaru sie cackac z Lemingami a traktuje je jako Wroga i to nr jeden. Kazdego kto nie popiera Tradycju traktuje jako Wroga, bo jesogiem Kosciola a wiec Krolestwa Polskiego, czylo Polski bo Polska tylko Jest Polska gdy jest Katolickim Krolestwem.

  Proste.

  i Chociazby bylo po prawej stronie tylko Kilku lub nawet jedna osoba, to jak Noe wole odejsc z Gomory tylko z Kilkoma, z jedna, bo Gomora musi byc spalona.

  Ja Ide do Rosji z Polska, bo tam moi przodkowie i Krolowie wskazali Droge, ide do Tradycji, ktora jest Swieta dla Ortodoxow.

  A kto nie idzie, nich sobie zostaje z pedalami, hiper drakami, lezbami..etc, etc, calym zgnilym zachodem i Posoborowym Kosciolem.

 51. NICK said

  Zaprawdę. Pomieszanie z poplątaniem. No i wyzwiska! Komu?
  Co ma myśleć człek przeciętny? Zagubiony POLAK? W Polsce?
  Konieczna zmiana optyki, patrzenia.

 52. Boydar said

  Ciekaw jestem kto z Was stał kiedyś przed pajęczyną pośrodku której tkwił pająk. A Ci którzy stali, czy pamiętają dalszy rozwój wypadków.

 53. NICK said

  No i co, poeta, chce przekazać?(52).

 54. Boydar said

  Jak Pan nie stał, to Panu NICK’owi nie dam rady przekazać. A jak stał, to niech postąpi zgodnie z manualem (52)

 55. NICK said

  Re (54). Stał. Pana, słuszne, przekazy WINNY być nie dla mnie. Dla wszystkich. (51).

 56. Boydar said

  Uderz w stół … Panie NICK’u, czy Pan wszystko co ja napiszę pod Pańskim komentarzem, musi tak bezpośrednio brać do Siebie ? Musiał bym czekać na jakiś „izolacyjny” wpis. A Pan mnie zawsze tak niezwykle inspiruje …

 57. NICK said

  Panie Lubelaku! Cokolwiek by miało nie być. Pisałem, chyba nie raz, nawet wprost. Gajowy jest ponad Nami. Norma. Naturalnie. Potem uważam Pana, p. JO. I tyle. Prawda, że biorę na siebie, bezpośrednio. Taki jestem. A, z tą, inspiracją? Żadna ze mnie inspiracja. Naturszczyk. W Polsce. Po prostu. Wszystko jest nieźle, poza jednym facetem, wiecie?
  P.S. Wiecie! NIGDY nie przyjmę P. RomanaK we swoją zagrodę. Nie przyjmuję, ŻADNYCH argumentów. Wolę odejść. Dla mnie będzie to łatwe. Un? Będzie się starał utrzymać.
  Podkreślę! Nawet Szanownego Gospodarza, któremu wiele zawdzięczam!!! Pytam. Czy Pan nie przesadza? We wdzięcznościach?

 58. Boydar said

  Panie NICK’u

  W kwestii Pana Romana. Niepotrzebnie się Pan tak bulwersuje. Pan Roman jest bezcenny. Po pierwsze ma wiedzę. Powiedział bym nawet, że za wyjątkiem Gajowego Maruchy największą z nas wszystkich. Po drugie nie wypiera się że ją ma. Po trzecie jest zarozumiały jak jasna cholera i co daje nam tą przewagę, że nie przewiduje swojej przegranej w dyskusji. Po czwarte ma niewątpliwe choć szczególne poczucie humoru, to mi Go bardzo przybliża. Po piąte, On ma większy problem niż my; w przeciwieństwie do nas uważa że musi coś zrobić.
  Mógłbym jeszcze kilka punktów wylistować ale to nie pora i czas.
  Trzeba Mu po chrześcijańsku wybaczyć wszystko to czemu nie zawinił, a brać z Niego to, co najlepsze. Myśmy też nie Anioły, tyle że tego nie widać.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: