Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Islamskie psy wojny na Ukrainie

Posted by Marucha w dniu 2014-12-09 (Wtorek)

Jak informuje agencja informacyjna Regnum, poszukiwana od lat przez Interpol Samantha Lewthwaite, tzw. „Biała Wdowa”, około dwa tygodnie temu została zabita w okolicach Debalcewa na pograniczu Ługańskiej Republiki Ludowej i Donieckiej Republiki Ludowej. Walczyła w batalionie Ajdar po stronie władz z Kijowa. W batalionie pełniła rolę snajpera. Została zabita przez rosyjskiego snajpera walczącego po stronie separatystów.

„Biała wdowa” brała udział w atakach terrorystycznych w Kenii. W Afryce Wschodniej była związana z somalijską filią Al-Kaidy o nazwie Asz–Szabab. Lewthwaite pochodziła z angielsko–irlandzkiej rodziny. W wieku 17 lat przeszła na islam.

Rosyjska policja zatrzymała również gang GTA, jak nazwały go rosyjskie media. Policja zabiła na podmoskiewskim osiedlu domków jednorodzinnych przywódcę grupy zatrzymując dziesięciu pozostałych członków.

Bandyci mieli rozsypywać kolce na drogach pod Moskwą i strzelać do swoich ofiar, gdy te zatrzymywały się i zmieniały opony. Zabijani byli również pasażerowie. Zginąć w te sposób miało około 20 osób. Źródła policyjne sugerują, że członkowie bandy wywodzą się z Azji Centralnej i są wyznawcami radykalnego wahabizmu. Zabójstwa miały być testem przed wypuszczeniem ich na wojnę z „niewiernymi”. Według policyjnych źródeł sprawa powiązana jest z werbunkiem ochotników w szeregi salafickich grup terrorystycznych w Syrii i Iraku.

„Siły które działały na wielu frontach organizowanych czy współorganizowanych przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników, m.in. w Syrii, ale również we wschodniej Afryce, znajdują się dziś na Ukrainie. Siły te posuwały się do takich działań jak: organizacja zamachów samobójczych w miejscach publicznych, jak porwania dla okupu, jak egzekucje przeciwników politycznych, przede wszystkim na płonącym bliskim wschodzie teraz również działają na Ukrainie”.

„Bardzo uzasadnione jest porównanie działań wykonywanych przez Prawy Sektor i te siły polityczne, które teraz wspierają władzę w Kijowie (władzę, która przypominam doszła do głosu w wyniku przewrotu na Ukrainie) z państwem islamskim lub innymi organizacjami terrorystycznymi, które funkcjonują obecnie na Bliskim Wschodzie. Cel jest bardzo podobny, bardzo podobne są też metody działania a czasami wręcz są to te same osoby” – powiedział Mateusz Piskorski, założyciel Centrum Analiz Geopolitycznych w wywiadzie, jaki z nim przeprowadziłem.

Po stronie kijowskiej walczą wszelkiej maści najemnicy z różnych części świata, zarówno z Europy zachodniej, krajów muzułmańskich jak i zachodnich prowincji chińskich – mam tu na myśli chińskich separatystów.

„Może nam się wydawać, że jest to sojusz trochę egzotyczny, ale wyraźnie widać wspólny mianownik, jakim jest jedno centrum siły, które jest zamawiającą stroną i organizatorem tego rodzaju działań. To jest kolejny dowód na to, że za podpaleniem Bliskiego Wchodu i Ukrainy stoją te same bardzo wpływowe Państwa i struktury organizacyjne.”

Na Ukrainie działają też bardzo aktywnie prywatne firmy militarne (tzw. Private Military Corporation) ze Stanów Zjednoczonych. Jak choćby firma Academy (dawniej znana pod nazwą Blackwater), dla której pracują polscy najemnicy. Ich stawka dzienna wynosi około 500 dolarów.

„To wynagrodzenie dość atrakcyjne dla tzw. psów wojny z bardzo różnych krajów. Problem polega na tym, że w wypadku polskich najemników są to żołnierze elitarnych jednostek Grom, a zatem ludzie, którzy co najmniej musieli uzyskać cichą akceptację kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej i polskiego sztabu generalnego. By w ogóle na terytorium Ukrainy, czy nowych republik, się znaleźć i uczestniczyć w tym konflikcie.”

Informacje te świadczą o bezpośrednim zaangażowaniu polskich sił zbrojnych w działania agresywne na Ukrainie. Konflikt na Ukrainie nosi piętno zbrodni wobec ludzkości. Polska jako kraj zaangażowany w tego rodzaju aktywności może być w przyszłości pociągnięta do odpowiedzialności za współudział w tych zbrodniach. Dodatkowo na terenach polskich zaczynają pojawiać członkowie Prawego sektora.

„W wyniku upadku państwowości Ukrainy docierają do nas bardzo liczne sygnały, że osoby związane z prawym sektorem są już obecne w niektórych powiatach województwa podkarpackiego, że prowadzą tam dość ożywioną działalność. Chyba nikt z nas tutaj w Polsce nie chciał by mieć do czynienia z funkcjonowaniem takich grup na naszym terytorium. Są to grupy uciekające się do aktów przemocy. Nie wykluczam, że za jakiś czas te grupy zaczną stosować przemoc na terytorium Polski.”

Jednak według SBU mamy do czynienia z zupełnie innymi „terrorystami” na terytorium Ukrainy. SBU na swojej stronie internetowej dokonało zniesławienia wszystkich zagranicznych obserwatorów wyborów w Noworosji, jakie odbyły się 2 listopada pisząc o tym, że są oni współpracownikami, wspólnikami terrorystów i bandytów.

Mateusz Piskorski, jako jeden z zachodnich obserwatorów wyborów w Nororosji, na podstawie prawa ukraińskiego zapowiedział wystąpienie na drogę sądową przeciwko SBU.

„Mamy do czynienia z przerażającą skalą przypadków łamania wewnętrznego prawa Ukrainy i przypadków łamania praw człowieka jako takich, ze zbrodniami wojennymi włącznie. Więc SBU ma coś do ukrycia bo w innym wypadku nie obawiało by się tak bardzo wizyty międzynarodowych obserwatorów którzy byli tam po to, aby zobaczyć jak rzeczywiście wygląda sytuacja na ogarniętych wojną obszarach Ukrainy.”

Wśród obserwatorów byli też obserwatorzy amerykańscy. Obywatele amerykańscy korzystając z amerykańskiego systemu będą składali pozwy przeciwko SBU na terytorium Stanów Zjednoczonych, co umożliwia im amerykański system.

Metody i motywacje SBU będą dla nas bardziej jasne gdy przyjrzymy się kto szefuje w SBU. Zgodnie ze stroną ukraineantifascistsolidarity.wordpress.com jest to Jurij Mychalczyszyn mający złą sławę skrajny prawicowiec, polityk partii Swoboda, który kiedyś promował publikacje Josepha Goebbelsa „Małe ABC narodowego socjalizmu i 25-punktów programu NSDAP”. Kieruje on propagandą i analizą Służb Bezpieczeństwa Ukrainy.

Autor: Konrad Stachnio
Źródło oryginalne: http://www.veteranstoday.com/2014/12/02/neo-islamist-dogs-of-war-in-ukraine/
Źródło polskie: http://www.prisonplanet.pl/polityka/islamskie_psy_wojny_na,p688768938

http://wolnemedia.net

Komentarzy 7 do “Islamskie psy wojny na Ukrainie”

 1. AQQ said

  …. http://podroze.onet.pl/ahmet-davutoglu-podjelismy-decyzje-o-zniesieniu-obowiazku-wizowego-dla-polakow/qhdw6
  Kopaczowa też zniesie….

 2. revers said

  Turko miasto pod poznaniem do zasiedlenia, nie daleko meczety – piekny powstal w Potsdamie na pamitke zwycieskiej wojny zjednoczonych i alianckich kalifatow.

  bylo by niezle gdyby w Biskupinie powstal meczet, w koncu juz tyle ich laczy wersetow i czarny papiez.

 3. Filo said

  „Bardzo uzasadnione jest porownanie dzialan wykopnywanych przez prawy sektor i t es ily, ktore popieraja Kijow z panstwem islamski i innymi organizacjami terrorystycznymi…

  Porownanie jest uzasadnione poniewaz dowodzi nimi ta sama centrala:

  Ukrainski prawy sektor jest z Izraela!
  http://www.monitor-polski.pl/ukrainski-prawy-sektor-jest-z-izralea/comment-page-8/

  Grupa ISIS kieruje Simon Elliot, agent Mossadu:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grupa-isis-kieruje-simon-elliot-agent-mosadu-2014-08

  ISIL completely fabricated enemy by USA , former CIA contractor:

  White widow?
  http://www.capitalfm.co.ke/news/2014/08/kenya-police-say-trail-gone-cold-in-white-widow-hunt/

  White widow?
  http://www.capitalfm.co.ke/news/2013/09/white-widow-says-westgate-victim

  white widow?
  To jakas bionic woman, zeby moc walczyc i mordowac w takich niewygodnych szmatach, ale policja nie potrafila potwierdzic jej udzialu w napadzie:
  http://www.independent.ie/irish-news/israeli-special-forces-take-on-nairobi-terrorist-group-which-may-include-irishwoman-29598984.html

 4. Filo said

  Ciekawe, ze mozna totalnie zniszczyc cale panstwo z armia i infrastruktura; mozna rozwalic kilka panstw na raz i puscic z dymem wiele miast.
  A takich organizacji, ktore nie maja za soba podobno zadnego zaplecza ani panstwowego ani militarnego, jakos nie mozna zlikwidowac nawet majac do dyspozycji satelity, radary, drony, podsluchy i kamery.
  Al Kaida nie miala zadnej armii, ani samolotow a przemieszczala sie z miejsca na miejsce szybciej od czarownicy na miotle. I byla nieuchwytna. Rosna te organizacje jak grzyby po deszczu, z coraz to glupsza nazwa i nawet teraz jak na czolgach zasuwaja sobie spokojnie po pustyni – nikt ich nie bombarduje, choc sa z daleka widoczni.
  Dziwny jest ten swiat.

  Prawy sektor i rozne grupy ‚islamistow’ to przewaznie zydowscy bojowkarze – bardzo dobrze zorganizowani i jeszcze lepiej uzbrojeni:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-udaja-ze-sa-muzulmanami-lub-chrzescijanami-2014-12

 5. kresowiak said

  „Ciapaty Ahmed w UNII EUROPEJSKIEJ mieszka. Głowę Ci uciąć chce ten koleżka. Ostrzy maczetę przez całe ranki. Czyta z koranu co lepsze wzmianki. O tym , co zrobić ma z niewiernymi. Gdy na ulicy spotka blond w mini. A gdy ze szkoły do domu wraca, bomby buduje , to jego praca. Aż mama krzycz: „Ahmed łobuzie” Kiedy dynamit chowa w swej bluzie. Mama powiada: „Poszukaj żony”. Ale on w kozy wciąż zapatrzony. Lecz mamy miłość ciągle czysta. Bo dobry z niego jest terrorysta. Dobrze, że Ahmed z islamistami. Nie chodzi tutaj do szkoły z nami.”

 6. Jacek said

  ad Filo:

  no i oczywiscie przez nikogo nie scigani w talmudolandach.

 7. Boydar said

  Dobre, Panie Kresowiak, jeśli open GL to sobie pozwolę … a jak nie, to i tak już pościłem dalej 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.