Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Polska, Rosja, Ukraina: Wszyscy piszą o Hudźcu. A co na to on sam?

Posted by Marucha w dniu 2014-12-09 (Wtorek)

Największe polskojęzyczne tabloidy z nieukrywaną satysfakcją rozpisywały się o tym jak to Agencji Bezpieczeństwa Wenętrznego (ABW) udało się „namierzyć” pierwszych najemników. Najważniejszy okazał się działacz Obozu Wielkiej Polski (OWP) – Dawid Hudziec. Nasza Redakcja nie może wyjść z podziwu nad czujnością funkcjonariuszy bezpieki III RP tylko bowiem ślepy nie zauważyłby codziennych korespondencji Hudźca z Doniecka jakie publikujemy na „Kronice Narodowej”.


Jak się jednak okazuje agencja potrzebowała na wyśledzenie Hudźca dość dużo czasu a co najważniejsze środków pieniężnych z naszych podatków. Okazuje się, że siedzą tam nie dość, że lenie to jeszcze zwykli ćwierćinteligenci nie potrafiący czytać ze zrozumieniem. Tak się bowiem składa, że nasz reporter jest po prostu dziennikarzem a nie najemnikiem co potwierdziła w swoim programie TVP Info. Niezwykła akcja ABW pociągneła za sobą śledztwo czujnej prokuratury, która nie wykazała się ułamkiem opieszałości z jaką przychodzi jej ścigać pospolitych przestępców, że o „grubych rybach” w ogóle nie wspomnimy.

W ślad za polskojęzycznymi przekaziorami ruszyły media ukraińskie, nie kryjące zresztą satysfakcji. Wszak ścigany jest polski narodowiec, podczas kiedy banderowscy neonaziści zasiadają w parlamencie kijowskiego państewka. Całkiem rzeczowe opinie można znaleźć na stronach czołowych rosyjskich agencji informacyjnych. Obóz Wielkiej Polski (OWP) to dobrze znana w Rosji organizacja, przede wszystkim z organizowania antybanderowskich akcji w Polsce gdzie media zgodnie milczą na temat aktywności neoendecji.

Dawid HudziecWracając jednak do tematu, zamieszczamy wypowiedź samego zainteresowanego na temat postępowania jakie prawdopodobnie stało się jego udziałem:

„Pani Rzecznik Małgorzata Borkowska była lekko zszokowana, że dzwonię, że ja to ja, a mało tego, że jestem dziennikarzem. Otóż Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej prowadzi dochodzenie w sprawie dobrowolnego uczestnictwa Polaka w strukturach Milicji Noworosji, nie wyjawi o kogo chodzi ponieważ toczy się śledztwo w tej sprawie, ale osoba ta musi zamieszkiwać/być zameldowaną w obszarze działania tejże prokuratury – Lemański odpada :D. Zapytałem panią rzecznik o to, jak w zarzutach ma się sprawa do statusu Milicji, czy jest to ich zdaniem armia, czy organizacja. Pani prokurator odparła, że w trakcie śledztwa wyślą zapytanie do stosownych organów państwowych o status Milicji. Chyba się nie znam, ale czy przypadkiem nie powinno się najpierw ustalić tego, czym pod względem prawnym jest Milicja, a później bawić w śledztwa?”

Na odpowiedź z prokuratury jak się okazuje Hudziec nie musiał długo czekać:

„Dziękuję za niezbędne dokumenty potwierdzające Pana współpracę z Agencją Informacyjną. To standardowa procedura w przypadku pierwszego kontaktu z nieznanym dotąd dziennikarzem. Potwierdzam, ze w dniu 17 listopada 2014 r. Prokuratura Okręgowa w Bielsku- Białej wszczęła śledztwo w kierunku zaistnienia przestępstwa z art. 141 par. 1 kodeksu karnego tj. w sprawie przyjęcia na Ukrainie przez obywatela polskiego , bez zgody właściwego organu, obowiązków wojskowych w obcej organizacji wojskowej. Prokuratura powierzyła wykonanie czynności Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegaturze w Katowicach . Jednocześnie informuję, ze tut. Prokuratura , do czasu zakończenia śledztwa, nie będzie informowała o jego przebiegu tj. o planowanych i zrealizowanych czynnościach procesowych ani ich wyniku.

Rzecznik prasowy: prokurator Małgorzata Borkowska”

Interesujące w jaki sposób prokuratura będzie chciała udowodnić służbę milicyjną Hudźca, a następnie podłączyć to pod służbę wojskową. Pozostaje czekać na kolejne doniesienia mediów.

Redakcja „Kroniki Narodowej”
http://kronikanarodowa.pl

Komentarzy 17 do “Polska, Rosja, Ukraina: Wszyscy piszą o Hudźcu. A co na to on sam?”

 1. Cracovia Pany! said

  Czy ktoś słyszał o jakimś postępowaniu, albo chociaż donosie, w sprawie najemników walczących po stronie kijowskiej?

 2. Jacek said

  ad Cracovia Pany!

  prosze Pana, przeciez takich najemnikow „nie ma”. Zreszta, jaka roznica i tak maja na imie Dawid.

 3. wi42 said

  To samo w politicus.ru:

  http://politikus.ru/articles/37725-polyaki-ryschut-po-donbassu.html

 4. Ex said

  Chodzi oni tak na prawdę nic nie umieją i do niczego się nie nadają i chcą pod koniec roku budżetowego stworzyć pozory moralnego usprawiedliwienia dla dalszego rozkradania publicznych pieniędzy.

 5. Ex said

  Chodzi o to, że oni….

 6. moherowy beret said

  ABW nie zajmuje się polskimi najemnikami po stronie ukrowskiej,a może udają,że nie wiedzą.
  Nieco ich zginęło w obronie swojej ojczyzny (Ukrainy).Po wszystkich reformach w polskiej armii żołnierze raczej walczą tam,gdzie NATO wysyła ich na front.No i okazało się,że są braćmi banderowców.

 7. markglogg said

  Coś gdzieś pisałem, że na Wschodniej Ukrainie chyba walczy Niewidzialna Polska Armia, bo ponoć straciła ona aż 651 żołnierzy (to podały ukraińskie „wolne media”).

  A tu się okazuje, że na Ukrainę przybedzie wkrótce WIDZIALNA KANADYJSKA ŻANDARMERIA, pilnować aby nikt się nie wychylił przeciw LEGALNEJ WŁADZY — najwyraźniej także i w Donbasie i na Krymie:

  Bojcy z Kanady wkraczają

  Już nie prywatne firmy wojskowe, Kanada wyśle na Ukrainę swoją żandarmerię w ramach umowy o współpracy podpisanej w poniedziałek. Ma pomóc ukraińskiemu rządowi i siłom bezpieczeństwa zachować integralność terytorialną kraju.

  Kanadyjski minister obrony Rob Nicholson i jego ukraiński odpowiednik Stepan Poltorak podpisali list intencyjny w poniedziałek. Stwierdza się w nim, że oba kraje „zobowiązują się do kontynuowania współpracy w celu wzmocnienia zdolności ukraińskiego rządu i jego sił bezpieczeństwa do obrony integralności terytorialnej Ukrainy i jej mieszkańców.”

  Po oczekiwanym pobycie w Kijowie, Nicholson odwiedzi Polskę w celu promowania bezpieczeństwa i stabilności w Europie Środkowej i Wschodniej.

  W sierpniu, Kanada przekazała „niezabójczy” sprzęt Ukrainie, w tym sprzęt medyczny i logistyczny, kaski, kamizelki, okulary ochronne, apteczki, namioty i śpiwory.

  Ponadto Nicholson ogłosił pod koniec listopada decyzję swojego rządu o przyznaniu Ukrainie 11.000.000 dolarów zapomogi.

  Kanada wysyła jednostki Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF) do Europy Środkowej i Wschodniej dla „wzmocnienia wspólnej obrony NATO.”

  Większość ukraińskich zbrodniarzy wojennych wyemigrowała do Kanady po 2WŚ, niektórzy twierdzą, że z pomocą polskiego rządu na emigracji.

  http://interesariusz.neon24.pl/post/116366,wojna-domowa-na-ukrainie-9-12-2014r

  ——————————-
  Ich wnuki wracają znowu walczyć?

 8. Piotr Moskwa said

  Już 15-sty dzień trwają testy Radia Internetowego – Polskich Mediów Niezależnych – Bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe dla jego uruchomienia
  Inwestacje dla PMN, Media RiTVI, Prawo Konstytucji, RiTVI I Twitter, Wiadomości, Zarząd PMN | redakcja | niedziela 7 Grudzień 2014 01:56
  radio.infoekspres.ngiDokładnie w dniu 23 listopada 2014 roku rozpoczęły się testy Radia Internetowego przed jego formalnym uruchomieniem.

  Polska. Już 15 dzień trwają test Internetowego Radia – Mediów RiTVI czyli projektu pod nazwą: Radio i Telewizja Internetowa, która wchodzi w skład Polskich Mediów Niezależnych.
  Testy mocy określane są obecnie na poziomie dobrym. W ramach nich wiadomo już dzięki Internetowi, że radio nasze może docierać w najodleglejsze rejony Europy.
  Testy mocy to jedno. Druga kolejna rzecz to możliwość przejścia do emisji programów w czasie początkowym kilku godzin dziennie – poprzez prostą ramówkę programową – do czasu stałej rozbudowanej ramówki 24 godzinnej, czyli pracy radia Bez Przerwy. Kolejny etap to stopniowa rozbudowa sieci odbiorców, czyli słuchaczy.
  Proces tworzenia Radia Internetowego jest inny, niż radia stacjonarnego. Spowodowane to jest możliwościami technicznymi „dostarczanego Internetu”, a co za tym idzie przepustowością i szybkością łączy internetowych.
  Dzięki temu iż mamy sieć światłowodową możemy mieć Radio o bardzo wysokiej jakości i potężnym strumieniu przesyłu do odbiorców.
  Wiąże się to jednak z wyższymi opłatami za usługi Internetowe, potocznie mówiąc za „szybkie stałe łącza” itp. włączone moduły, czyli dodatkowe narzędzia – urządzenia do pracy.
  Musimy jeszcze zakupić niezbędne dodatkowe Stałe Adresy IP do kolejnych naszych serwerów, w tym multimedialnych (także do potężnej Filmoteki Filmów Cenzurowanych) o gigantycznej mocy, aby nie było problemów z cybernetycznymi atakami Dos i DDos.

  Do uruchomienia Radia potrzebne nam jest jeszcze wsparcie finansowe.
  Na dzień bieżący 12.870 złotych jest brakującą kwotą – dzięki której uruchomimy radio, które będzie nadawało ze Szczecina. W następnej kolejności ruszą studia radiowe w kilku miastach Polski.
  Oczywiście potrzeb finansowych jest sporo. Potrzebujemy w kolejnym etapie też kupić profesjonalny sprzęt typu: dwa mikrofony, dwa miksery, dwie kamery: jedna w studio, druga w terenie etc. W rzeczy samej zamierzamy rejestrować wiele rzeczy kamerami, aby móc je przekazywać dalej i wykorzystywać w naszej telewizji. Część programów bedzie szła „na żywo”, część w innym zakresie, będzie przy tym konieczny stały podgląd studia radiowego. Od dwóch lat montujemy szereg programów i filmów edukacyjno-informacyjnych, które pójdą na „antenę radia” potem „antenę telewizji” w określonym czasie programowym.
  Kiedy ruszy radio – pojawią się pieniądze, jak w każdej tego typu inwestycji. Dziś musimy prosić o wsparcie, dlatego iż jesteśmy niszczeni finansowo, a musimy i potrzebujemy działać szybko i skutecznie dla całego narodu polskiego w Polsce i za jej granicami.

  internet.ritvi.polska.250
  Po uruchomieniu Radia kolejnym etapem jest postawienie łączenie 17-stu masztów sieciowych w miastach wojewódzkich, abyśmy byli słyszalni u dużej liczby mieszkańców Polski, bez problemów łączy internetowych na własnej infrastrukturze sprzętowej i okablowaniu.
  Na tą realizację w kolejnym etapie potrzebować będziemy średnio po 10-13 tysięcy złotych na każde miasto z 17-stu.
  Oczywiście do tych kosztów nie doliczono kosztów postawienia masztów na platformach jezdnych i na dachach, w terenie prywatnym.
  W rzeczy samej czeka nas dużo pracy. Maszty będą w stanie obsługiwać cały projekt RiTVI.

  Irena Szumicka
  Koordynator Projektu RiTVI w Polsce
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 9. Cadyk said

  Niech te szumowiny z ABW ścigają polskich najemników, zbrodniarzy walczących w Iraku i Afganistanie w tzw. wojsku polskim

 10. RomanK said

  Tych ssynow trzeba pogonic…to nie beda scigac ..nikogo.

 11. Nemo said

  Nowe „zawieszenie broni”.
  „Dzisiaj 09 grudnia, od godziny 9.00 obowiązuje nowe zawieszenie broni i faktycznie cisza. Dziwna cisza. Nienaturalna, człowiek tak się przyzwyczaił do odgłosów wojny, że teraz jest to co najmniej dziwne. Poza jedną seria z karabinu (mogły to być ćwiczenia) nic kompletnie. Dotychczas jak jechałem w pobliże dworca to często ziemia drżała.”
  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2098%3Awieci-z-donbasu-reporta-z-artemowskiej-w-doniecku

 12. Kronikarz said

  David
  Davidowo
  Davidowsto

  Pełno tego toto !

 13. Peryskop said

  Re 8

  Zalecałbym ostrożność wobec p. Piotra M. po niedawnej wpadce w efekcie przejęcia nazwy bloga „Monitor Polski” bez euforii Marka Podleckiego:

  http://www.monitor-polski.pl/otruto-kazimierza-switonia/comment-page-4/#comment-188502

  Piotr Moskwa 30 listopada 2014 at 16:01
  Czy byliście już na Monitor Polski News ?
  Nie ? To czas zacząć przegląd informacji i filmów.
  https://twitter.com/MonitorPolski
  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

  monitorpolski 30 listopada 2014 at 16:41
  Piotr, dzięki za troskę w nagłaśnianiu Monitora Polskiego, ale powinieneś zaznaczyć, że to nie ja ten serwis prowadzę, a ty.
  Nie bądź skromny, zareklamuj ten serwis swoim zdjęciem. Marek
  ==

  A tu relacja poszkodowanej przez Piotra M. dot. innego podłoża afery:
  http://www.monitor-polski.pl/szczepienia-przeciwko-zoltaczce-wywoluja-stwardnienie-rozsiane-zgony-po-szczepieniach-na-grype/comment-page-6/#comment-188981
  ==

  Nie każdy środek uświęca nawet szczytne cele.

 14. andy said

  To pewnie wiezienia sa zapelnione polakami z Legii Cudzoziemskiej?

 15. efka said

  Od kiedy katolickie dziecko ma na imię Dawid? Nie słyszałam żeby było to popularne imię u Polaków katolików.
  Dlatego proszę mi nie pisać, że „Polak”.

 16. NICK said

  Gdyby był Dawid Warszawski a nie Chudziec, fau pas, Hudzieć?
  Co by było z optyką? Ha?
  Tym razem bliski jest mi P. Jacek (2) a zwłaszcza „różnica”.
  No i P. Kronikarz (12)
  -)
  Tyle.
  Dodam. Jak inni nie zaczną pisać – wprost?
  To ja też nie będę.
  Stylem P. Prawdzica powiem: kolejna hucpa kierownictwa SOLIDARNOŚCI.

 17. wi42 said

  @1,2,6
  tekst „…bez zgody właściwego organu, obowiązków wojskowych w obcej organizacji wojskowej. ”
  Zatem, jest taki „właściwy organ ” który może wydać zgodę wbrew konstytucji ….. I co?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: