Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niemiecki apel przeciwko wojnie

Posted by Marucha w dniu 2014-12-10 (Środa)

Ponad 60 osobistości z niemieckiego świata polityki, nauki, kultury, mediów i gospodarki podpisało apel „przeciwko wojnie” z Rosją i za „nową polityką odprężenia”, który skierowano do rządu federalnego, do deputowanych do Bundestagu i do mediów.

Jako pierwsze medium pełen tekst apelu opublikował 5 grudnia tygodnik „Die Zeit”, jako ilustrację dodając… zdjęcie polskich i amerykańskich żołnierzy na wspólnych ćwiczeniach. To bardzo wymowny przykład stosunku sporej części niemieckiego społeczeństwa – i niemieckiej polityki – do sytuacji na wschodzie Ukrainy: Niemcy wciąż powtarzają, że aneksję Krymu uznają za naruszenie integralności terytorialnej Ukrainy. Ale za odpowiedzialnego za zaognianie kryzysu i napędzanie spirali agresji i nienawiści uznają w dużym stopniu nie Rosję, lecz USA i ich słabych, lecz głośnych sojuszników w Europie – z Polską na czele.

Inicjatorzy apelu wywodzą się praktycznie z wszystkich stron niemieckiej sceny politycznej: z chadeckiej CDU, socjaldemokratycznej SPD, konserwatywnej bawarskiej CSU, liberalno-demokratycznej FDP, a nawet lewackich/ekologicznych Zielonych.

Sygnatariusze podkreślają, że nie chodzi im o wybielanie roli Rosji, lecz o to, by odruch sprzeciwu i krytyki nie doprowadził do „nowej zimnej wojny” i zniwelowania relacji Zachodu z Rosją, jakie udało się zbudować w ciągu minionego ćwierćwiecza: „Chodzi nam o polityczny sygnał, by słuszna [?? – admin] krytyka rosyjskiej polityki wobec Ukrainy nie doprowadziła do tego, że postępy, jakie osiągnęliśmy w minionych 25 latach w stosunkach z Rosją, zostaną zniwelowane” – tak uzasadnił inicjator apelu, były doradca kanclerza Helmuta Kohla, pochodzący z czeskich Sudetów Horst Teltschik (CDU).

Poniżej zasadnicze fragmenty apelu [1]:

Znów wojna w Europie? Nie w naszym imieniu!

„Nikt nie chce wojny. Ale Ameryka Północna, Unia Europejska i Rosja nieuchronnie do niej zmierzają, jeśli w końcu nie powstrzymają zgubnej spirali gróźb (…) Ukraiński konflikt pokazuje: uzależnienie od władzy i dominacji nie zostało pokonane. W roku 1990, pod koniec zimnej wojny, wszyscy na to liczyliśmy. Ale sukcesy polityki odprężenia i pokojowych rewolucji uśpiły nas i uczyniły nieostrożnymi. W tym samym stopniu na Wschodzie, jak i na Zachodzie (…). Inaczej nie da się wytłumaczyć sprawiającego dla Rosji wrażenia zagrożenia rozszerzania Zachodu na wschód, bez jednoczesnego pogłębiania współpracy z Moskwą, jak i niezgodnej z prawem międzynarodowym aneksji Krymu przez Putina.

W tym momencie dużego zagrożenia dla kontynentu Niemcy ponoszą szczególną odpowiedzialność za zachowanie pokoju” – dalej w kilku zdaniach czytamy o wyjątkowym znaczeniu dla pokoju w Europie zjednoczenia Niemiec, o przezwyciężeniu podziałów, o pokojowym pogodzeniu dwóch bloków – ale marzenia o trwałym pokoju i porozumieniu nie tylko w Europie, ale na całym obszarze euro-atlantycko-azjatyckim – „wspólnego europejskiego domu”, i pokojowego porządku i bezpieczeństwa od Vancouver po Władywostok – nie spełniły się.

„My, sygnatariusze, apelujemy do rządu federalnego, aby sprostał swojej odpowiedzialności za pokój w Europie. Potrzebujemy nowej polityki odprężenia w Europie. Jest to możliwe tylko na podstawie takiego samego bezpieczeństwa dla wszystkich (…). Rząd niemiecki nie będzie szedł osobną droga, jeśli w tej zawikłanej sytuacji będzie nadal nawoływał do roztropności i do dialogu z Rosją. Potrzeba bezpieczeństwa Rosjan jest tak samo uzasadniona i widoczna, jak ta Niemców, Polaków, Bałtów czy Ukraińców.

Nie wolno nam wypychać Rosji z Europy. Byłoby to niehistoryczne, nierozsądne i niebezpieczne dla pokoju. Od Kongresu Wiedeńskiego 1814 Rosja należy do uznanych, kształtujących Europę potęg. Wszyscy, którzy próbowali to zmienić za pomocą przemocy, ponieśli krwawą klęskę – ostatnim razem były to cierpiące na megalomanię Niemcy Hitlera, które w 1941 roku mordując wyruszyły, by podbić Rosję”.

Dalej – apel do deputowanych Bundestagu i polityków, by stali na straży pokojowej polityki i staraniom o odprężenie rządu federalnego. I do mediów – by ich przekaz był wolny od uprzedzeń, by nie demonizowały całych narodów, nie znając ich historii! „Każdy doświadczony w polityce zagranicznej dziennikarz będzie rozumiał obawy Rosjan, od kiedy członkowie NATO w 2008 roku zaprosili Gruzję i Ukrainę do członkostwa w Sojuszu. Nie chodzi o Putina. Przywódcy państwowi przychodzą i odchodzą. Chodzi o Europę (…)”

Na zakończenie apelu przytoczono cytat prezydenta RFN Richarda von Weizsäcker z 3 października 1990 roku, czyli dnia zjednoczenia Niemiec, w którym mówił on, że po raz pierwszy cała Europa stoi przed szansą trwałego, pokojowego współistnienia. Ale: „Do momentu konfliktu ukraińskiego wydawało nam się w Europie, że znajdujemy się na właściwej drodze” – obecnie świat znów znalazł się na drodze nienawiści, strachu i podżegania wojennego.

Apel potwierdza, że Niemcy są świadomi swojej szczególnej roli mediatora między Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Że doskonale wiedzą, że prezydent Obama musi liczyć się z opinią kanclerz Merkel, jeśli chce podjąć nowe kroki przeciwko Putinowi. Potwierdza też, że Niemcy stoją twardo na pozycji porozumienia z Rosją, uwzględniania jej interesów, obaw i zastrzeżeń, i pokojowego – politycznego, a nie militarnego – rozwiązywania konfliktu, który bardzo szybko, „dzięki” zaangażowaniu każdej ze stron, przestał być konfliktem politycznym, a stał się militarnym.

Apel podpisali między innymi:

Roman Herzog – (CDU), były prezydent RFN w latach 1994-99, 1987-94 prezes Federalnego Trybunału Konstytucyjnego;
Antje Vollmer – (Sojusz 90/Zieloni), 1994-2005 wiceprzewodnicząca Bundestagu;
Wim Wenders – reżyser, fotograf, scenarzysta, producent filmowy;
Gerhard Schröder – (SPD), 1998-2005 kanclerz RFN;
Herta Däubler-Gmelin – (SPD), pochodząca ze słowackiej Bratysławy była federalna minister sprawiedliwości 1998-2002;
Erhard Eppler – (SPD), 1968-74 federalny minister ds. współpracy gospodarczej;
Burchard Hirsch – (FDP), obrońca praw człowieka, 1994-98 wiceprzewodniczący Bundestagu;
Sigmund Jähn – były NRD-owski kosmonauta, pierwszy Niemiec w kosmosie;
Lothar de Maiziere – (CDU), pierwszy i ostatni demokratycznie wybrany premier NRD (1990), jeden z autorów zjednoczenia Niemiec;
Otto Schily – (SPD), 1998-2005 federalny minister spraw wewnętrznych;

I ponadto wielu dziennikarzy, naukowców, pisarzy i aktorów, byłych ministrów, polityków na szczeblu federalnym i landowym…

Apel jest o tyle wymowny, że podpisały się pod nim postaci związane z najróżniejszymi opcjami politycznymi. I, co chyba najważniejsze, wcale nie reprezentuje stanowiska odmiennego od linii rządu federalnego i kanclerz Angeli Merkel.

Na zakończenie przytoczmy około 10-minutowy telewizyjny wywiad Angeli Merkel dla wiadomości pierwszego programu niemieckiej publicznej telewizji ARD z dnia 8 grudnia. Dziennikarz kilkakrotnie powtarzał w nim pytanie, czy w razie potrzeby Niemcy wywiążą się z sojuszniczych zobowiązań i pomogą militarnie krajom bałtyckim – Angela Merkel kilkakrotnie, konsekwentnie powtarzała, że Niemcy są za pokojowym, politycznym i dyplomatycznym rozwiązywaniem konfliktów. Czyli mówiąc wprost: Niemcy na wojnę z Rosją by nie poszły, bo nie mają w tym żadnych interesów.

Na agresywnie antyrosyjskim stanowisku USA są praktycznie osamotnione, nie licząc ich europejskich satelitów – słabych gospodarczo, militarnie i politycznie.

[1] http://www.zeit.de/politik/2014-12/aufruf-russland…, 07.12.2014, tłumaczenie: autor.

Michał Soska
http://mysl-polska.pl

Komentarze 44 do “Niemiecki apel przeciwko wojnie”

 1. czytelnik said

  To w kocu czyja ta UE jest – niemiecka czy zydowska ?
  A może to spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia ???

 2. GM said

  Świat stanął na głowie: najlepszym golfistą jest murzyn, papieżem – komunista, a Niemcy nie chcą wojny 😉

 3. lopek said

  Grandziarzom zza wielkiej wody zaczęło się spieszyć w niszczeniu Europy a tymczasem trauma po II WŚ Niemcom i nie tylko Niemcom – jeszcze nie przeszła – więc przynajmniej z gorącą wojenką – na razie klapa.

 4. Amadeus said

  Z artykułu:
  „Do momentu konfliktu ukraińskiego wydawało nam się w Europie, że znajdujemy się na właściwej drodze” – obecnie świat znów znalazł się na drodze nienawiści, strachu i podżegania wojennego.

  Na dobrej właściwej drodze? Czy, aby na pewno?
  Pozwalając na panoszenie się pedalstwa, atakując kościół i wierzących w Boga. Pod płaszczykiem walki z nienawiścią rozsiewanie potężnej nienawiści. Wołanie o tolerancje, a zabijanie i niszczeni tych co mają inne dobre, Boże i prawe poglądy.
  Wołanie o prawa człowieka do życia a jednoczesne propagowanie i dotowanie ośrodków aborcyjnych i eutanazji. Na świecie są zabijane tysiące dzieci nienarodzonych dziennie.
  Czy to jest ta właściwa droga!?
  Wojna to dopust Boży, kara za to, co robimy czy robi świat.
  Spłynie na nas wojna, rzeź jaką świat nie widział i oceany krwi.
  Bo szliśmy i idziemy droga nienawiści, wojny, zniszczenia i śmierci. A przez ostatnie 25 lat jeszcze ta droga jest gloryfikowana i nie można ją krytykować.

 5. Sybirak said

  Politykierstwo rządów europejskich oderwało się od społeczeństw i nie reprezentuje interesów swych narodów. To dowód żydowskich zakulisowych machinacji.

  Żydzi mogą wywierać presję na rządy czy polityków, ale z narodami sobie nie poradzą.

  Powoli przepowiednie WANGI sprawdzają się, oby jak najprędzej … Chwała Panu !!!

 6. Cracovia Pany! said

  ad 4. Amadeus

  Obawiam się, że masz rację.

 7. Cracovia Pany! said

  ad.4. „Wojna to dopust Boży, kara za to, co robimy czy robi świat.” – a za deprawowanie dzieci i młodzieży ” kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.”.

 8. @7 Cracovia Pany
  Panie. Szóste przykazanie się kłania. Proszę takich rzeczy nie wklejać. Szczególnie, że osoba na zdjęciu jest najpewniej nieletnia.

 9. slowianin said

  Niemiecki apel przeciw wojnie….dobre sobie.Widocznie Erika Szteinbach (szefowa związku przepędzonych )doszła do wniosku że państwo można podbić bez wojny – finansowo http://www.youtube.com/watch?v=qO7DVkdbru8

 10. Boydar said

  Letnia, nieletnia, zimna, gorąca, co za różnica; i tak wygląda jak świnia.

 11. slowianin said

 12. Jacek said

  „Nie wolno nam wypychać Rosji z Europy. Byłoby to niehistoryczne, nierozsądne i niebezpieczne dla pokoju. Od Kongresu Wiedeńskiego 1814 Rosja należy do uznanych, kształtujących Europę potęg. Wszyscy, którzy próbowali to zmienić za pomocą przemocy, ponieśli krwawą klęskę – ostatnim razem były to cierpiące na megalomanię Niemcy Hitlera, które w 1941 roku mordując wyruszyły, by podbić Rosję”.”

  no, no , cienko w gaciach po tym jak sie na ukranie sprawa z timoszenko i kliczko posliznela w zlym kierunku. Nie pierwszy to raz i nie ostatni odbywa sie taki „hold pruski”. No bo do skacerowanych knechtow nic innego jak rabanie po mordzie nie dociera. Te Rosje , ktora tak „kochali” w „Europie” sami wykreowali (za talmudyczne pieniadze) aby ja w odpowiednim czasie skonsumowac ( gdy juz uda im sie konsumpcja Polski). Ostatnie wydarzenia na „ukrainie” to nic nowego, lacznie z udzialem (jezeli nie wylacznoscia) w kreowaniu Putina ( zaczynal w Priotrogrodzie od interesow z niemcami). A tu wot taka sama siurpryza. Jakis Wania w Moskwie nie chce oddawac za biezdurno i jeszcze moze przygrzmocic, lacznie z zagrzybianiem Czarnego Lasu.

  Jezeli sa tacy „uczciwi” i „kulturalni” to niech zaczna od rewizji stosunkow z Polakami i zaproponuja rownoprawnosc, odszkodowania i traktat pokojowy wyrzekajac sie raz na zawsze „powortu na ziemie zabrane”. Obawiam sie ze takie propozycje z ich strony pojawia sie dopiero gdy na agendzie bedzie kwestia, w ktorym miejscu miedzy Renem a Laba ma rpzebiegac granica Polski z Francja.

 13. slowianin said

  odp.10….bez przesady-bardzo ładna dziewczyna tylko rozpuszczna a świnia to tak wygląda :http://www.youtube.com/watch?v=SHBNfdF5BNo

 14. NICK said

  (11) P. Słowianin. A, Olszewski, komu sprzedał?
  Słowianinom??? Słowianom???

 15. Boydar said

  Chyba się świnie jednak obrażą, zostaniemy wegetarianami przez własną głupotę.

 16. Niemcom wojna z Rosją się po prostu NIE OPŁACA! Niemcy na tej wojnie STRACĄ WIELE!

  Ciekawe, czy Niemcy już są gotowi zgodzić się na Rząd Światowy, byle tylko wojny nie było. 🙂

 17. NICK said

  NORMALNA świnia to pochodzenia ludzkiego nie ma.
  A, jak przeczyta co niektórych, to se weźmie ‚władzę’. Nad niemi.
  Ile razy można pisać: ‚Słowianin’ ma tyle ze Słowiańszczyzną co P. Stanisław z ‚polskością’?

 18. Peryskop said

  A propos, Bolek złamał nogę wychodząc z kościoła.

  Przecież gdyby nie wychodził, to by nie złamał.

  Czy ona kiedyś wreszcie zacznie znaki kojarzyć ?

 19. Jacek said

  ad Krzysztof M #16

  niemcy i sami maja ochote opanowac Polske i Rosje i sa do tego uzywani przez talmudystow ze wzgldu na duza, zdyscyplinowana, zkacerowana (ztalmudyzowana) i durna ludnosc. Sa okresy kiedy widza, ze im sie to „nie oplaca” , ale czekaja na moment kiedy bedzie sie oplacalo. Ukraina wg ich mniemania wlasnie sie oplacala bo mysleli , ze beda mogli sie prezentowac jako „lepsza alternatywa” od usraela dla Rosji. A tu sie okazalo, ze usrael sam sie do sprawy zabral i niemcy znalezli sie miedzy rosyjskim mlotem a usraelskim kowadlem, taka, na razie mini, powtorka II ws. Dlatego niemiecka agentura jest tak aktywnie antyrosyjska i proukrainska w Polsce – dla odwrocenia uwagi od niemiec i „wykazania sie” wobec usraela. Same niemcy natomiast deklaruja sie byc „bezbronne” ( do usraela – my nic nie mozemy, do Rosji – tylko nie w nas). U seniora Corleone mieliby juz przechlapane, wiec najprawdopodobniej maja tez przechlapane w Moskwie, ktora wlasnie zaczela rozmawiac z „europa” przez Francje, dlatego tak kwicza.

 20. hulsz said

  ad.4 Dlaczego caly swiat ma splynac krwia przez garstke zydowskich psychopatow ktorzy ten swiat wywracaja do gory nogami,czy dobry ogrodnik pali caly ogrod gdy pojawi sie kilka chwastow czy raczej usuwa te chwasty zachowujac inne pozyteczne rosliny

 21. Ad. 18

  „Dlaczego caly swiat ma splynac krwia przez garstke zydowskich psychopatow ktorzy ten swiat wywracaja do gory nogami”

  – Dobre pytanie. Chyba dlatego, że cały świat się nie organizuje, za to psychopaci – jak najbardziej.

 22. Jack Ravenno said

  @4 AMADEUS – mocne i prawdziwe. Dawno nie przeczytałem tak trafnego podsumowania obecnej rzeczywistości. Daj Boże aby znaleźć się po właściwej stronie w krytycznych momentach…

 23. Jack Ravenno said

  @18 ponieważ z chwasta nie da się zrobić czegokolwiek pożytecznego. Chwasty zaś najlepiej i najefektywniej traktuje się ogniem. Ależ tych sprawiedliwych i oczyszczonych dobry Bóg ocali czyli zachowa dobre a wypleni złe. To jest w Piśmie Świętym. czarno na białym wyłożone bardzo prosto.

 24. Jacek said

  ad Hulsz #20

  poniewaz „caly swiat” przyjal talmudyczne „wytlumaczenie” swego istnienia. Decydujacym momentem w tym wzgledize bylo przejecie kontroli nad Watykanem przez talmudyczna sekte w czasie sw II. Czyli wbrew, nielicznym juz zreszta, pozorom ten ogrod to w wiekszosci chwasty. Wiadomo co sie z nimi w koncu stanie: zostana wyciete i w ogien rzucone.

 25. Amadeus said

  Ad 18 Hulasz

  „Dlaczego caly swiat ma splynac krwia przez garstke zydowskich psychopatow ktorzy ten swiat wywracaja do gory nogami,czy dobry ogrodnik pali caly ogrod gdy pojawi sie kilka chwastow czy raczej usuwa te chwasty zachowujac inne pozyteczne rosliny”

  A skąd pan wie czy jest tylko parę chwastów w tym ogrodzie? A może jest tylko parę zdrowych roślin a reszta to chwasty?
  Psychopaci żydowscy to tylko czubek góry lodowej a jak głęboko ta góra sięga? Jak wiele jest psychopatów to można spostrzec wychodząc na ulice i słuchając ludzi, patrząc na ich zachowanie i zwracając uwagę na ich poglądy. A zapewniam pana okaże się, że jednak jest więcej chwastów.
  Aby się coś odrodziło na nowo te wcześniejsze musi zginąć.

  Po drugie wszyscy z nas grzeszą. To dlaczego musimy odpowiadać za swoje grzechy, kiedy to szatan jest ich ojcem i one wszystkie z niego pochodzą?
  Bo my bierzemy w nich udział, bo się taplamy w grzechach i jesteśmy umaczani w nich po czubek głowy. Więc jak szatan jest śmiercią, a my swoimi grzechami bierzemy w nim udział to więc musimy umrzeć.

  Tak samo jest ze światem, ten świat musi umrzeć, aby z niego powstał nowy.

  Powiem tak, jak pan twierdzi, jest tylko parę chwastów to czemu jest tak źle w tym ogrodzie?

 26. RomanK said

 27. Amadeus said

  Tylko w Jezusie droga i tak jak napisał pan Jack Ravenno Bóg ocali te dobre rośliny.

 28. RomanK said

 29. slowianin said

  odn.16 – jakiś NICK?..co oznacza? ….pełno przemądrzalców na tych forach.Słowianin to wiadomo a NICK?

 30. slowianin said

  Panie NICK czy jak tam…..jest waśc przemądrzały i ziejący nienawiścią do wszystkiego co żyje

 31. Miet said

  Panie Romanie,
  gdzieś do 1/4 zdzierżyłem – dalej już nie miałem siły oglądać. Myślę, że nadchodzi już najgorsze co może człowiek wymyślić.
  Bóg może wytrzymać wiele ludzkich wykroczeń – ale tych dotyczących tych maluczkich chyba nie wytrzyma. Wydaje mi się, że ludzkość już nie jest w stanie sama się odrodzić z tej zgnilizny w jaką popadła.
  Obawiam się, że Sodoma i Gomora – blisko.

 32. RomanK said

  Panie Mieczyslawie..to tylko dla ludzi o silnych nerwach.Nie kazdy moze zniesc Prawde…a taka jest Prawda.
  Tam nie ma retuszy. Tam jest oddzialywanie demoniczne i demoniczne opetanie…
  Sa cale wywiady z celebrytami ,ktore sa praktycznie wywiadem z demonem…czlowiek jest tylko medium..widzi pan taki epizod w wywiadze z B. S…sa jeszcze bardziej drastyczne jakie poprostu nie dopuscili do ropzpowszechiania w TV…
  Pisalem o tw Clubach..tak szeroko rozlewajacych sie po Polsce- jako o Gieldach Zywego Towaru a zarazem pelniace miejscow cultu Satanicznego i odzialywania mocy demonicznych…
  Malo kto zdaje sobie z zakresy oddzialywania i szkodliwosci….
  Zatrzymanie tego w Rosji spowodowalo wlasnei taki na nia wsciekly atak…. DOpelnieniem byla dekoracja i show na Olimpiadzie w Sochi..gdzie pokazano przciwwage Satanizmowi…
  Radze jednak panu mimo obrzydzenia obejrzec to do konca i dzieki temu zwracac uwage komu sie da na ten problem.

 33. hulsz said

  ad.21 W czasie drugiej wojny swiatowej zginelo prawie 60 mln zwyklych ludzi (przypuszczam ze nie byli bardziej grzeszni niz my)Tymczasem zadnemu bydlakowi z zydowskich rodzin bankierskich wlos nie spadl z glowy.Oby ten nastepny dopust rzekomo bozy nie wygldal tak ze na trupach milionow gojow zyd zbuduje NWO.

 34. Re: 30 Hulsz
  Wydaje mi sie, ze czegos Pan nie rozumie. Kto kontroluje finanse, ten kontroluje swiat. I ten swiat jest kontrolowany przez samego lucyfera (w domysle niewolnikow szatana)…
  Nie da sie zbudowac niczego na falszu i obludzie, a na „grobach powielanych” zawsze wylazi zginilzna i plesn…
  To nie jest wojna o zycie, ale wojna o dusze, bowiem zycie zaczyna sie dopiero po smierci…
  Ostatnio moja zona zapytala mnie: Janku, czy my jestesmy testowani przez Samego Boga?
  Alez tak! Odpowiedzialem i dodalem: Smierc jest tylko uwolnieniem od zycia materialnego, a na Sadzie krzyknij: „Prosze o sprawiedlwy (milosiernie lagodny) wymiar kary za moje przezyte zycie…”…
  Reasumujac, zycie to tylko chwila, a wiecznosc w jasnosci jest az nazbyt kosztowna, ktora wymaga poswiecen…w czasie tak bardzo krotkim…
  ==========================
  jasiek z toronto…
  http://polskawalczaca.com

  P.S. W zyciu osiagnelismy bardzo duzo, ale jakie bogactwa przedstawimy Jemu. Naszemu Zbawicielowi???….

 35. hulsz said

  ad.34 Wie pan nie trzeba byc wielkim filozofom zeby zrozumiec ze zydowskie rodziny bankierskie sa wyznawcami lucyfera chcialem sie tylko odniesc do komentarzy powyzej gdzie byla mowa o oczyszczeniu swiata i oceanie krwi.Uwazam ze takie niby oczyszczenia sa na reke szatanowi zgnila ludzkosc hurtem idzie do piekla a siedlisko zmij dalej pozostaje nietkniete.

 36. Peryskop said

  Re 28
  Tragikomiczne jest to, że w przeglądzie starszych filmów, które lansowały „wartości rodzinne” w samym centrum wianuszka 11:07 słynny molestant Bill Cosby. Miał mniej szczęścia niż Jimmy Savile…

  Oczywiście, to akurat nie jest winą RomanaK.

  Bo to jest przejaw totalnego zakłamania wszystkiego, czym Ameryka może się poszczycić – poczynając od wyrżnięcia Indian i rozpijania niedobitków native w rezerwatach.

  Już kilkaset lat trwa mord założycielski with no end 😦

  A trzeba przypomnieć, że współtwórca animowanej przełomki cywilizacyjnej Walt Disney był katolikiem.

  Parchaty hedonizm eksportowany na cały świat !

 37. Rokitnik said

  W rzeczy samej z dyskusji można wywieść wniosek, że Swiat nieodwołalnie czeka kara.
  Albo za sprawą WOJNY albo za sprawą BOSKIEGO uporządkowania ? Moje serce skłania sie ku 2 wariantowi z nadzieją że tym razem, owe oczyszczenie dosięgnie SPRAWCOW a nie tylko maluczkich? Zakładając nowy wariant ” sodomy i gomory ” nie zapomnijmy o żonie Lota? NIE wolno sie OGLĄDAĆ za ginącym Światem !!!!
  Jednakże, mój ludzki rozum nie może sie nadziwić, że BÓG od razu nie uderza na UNYCH, porzadkując minimalnymi posunięciami istniejący Świat, tylko dopuszcza KATAKLIZM całej ludzkości, z wyłączeniem nielicznych – PRAWYCH w oczach Pana ?

  Ps. zakopcie topory wojenne pp.Nik oraz Stanisławie.Zapewne wielu bywalców WAS ceni, a ja z przykrościa obserwuje ” napady pesrsonalne, które nie omijaja zazwyczaj też p.RomanaK „?

 38. pokojnaziemi said

  Proszę o wyjaśnienie dlaczego nie ukazały się moje dzisiejsze 2 komentarze?

  Po prostu nie wiem. Kiedy były – mniej więcej o jakiej godzinie – były wysłane?
  Admin

 39. Witek said

  Ojciec imperator promuje zwolennika USS- Izraela, pana Szeremietiewa.
  Czyzby wielebny z Torunia rwał się do wojenki i chce iść w kapelany 🙂

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/alert-bojowy-na-litwie/#comment-125421

 40. pokojnaziemi said

  @admin Wpisałem je w czwartek rano, około 7 chyba. Pierwszy (miał być 35.) miał kilka linków, więc mogę zrozumieć, że zadziałał automat, ale w drugim był tylko jeden link. Za chwilę spróbuję jeszcze raz. Dziękuję za odpowiedź (swoją drogą nie przyszło o niej powiadomienie, w przeciwieństwie do innych 4 komentarzy).

 41. pokojnaziemi said

  @amadeus: „panoszenie się pedalstwa” – głodnemu chleb na myśli?

  http://www.psychologia-spoleczna.pl/felietony/114-piorem-psychologa/1807-czyhomofobjestgejem.html

  A teraz do rzeczy, a konkretniej – do wyjaśnienia tytułu. Jakiś czas temu dotarł do mnie artykuł o tym, że ci, którzy najgłośniej obrażają homoseksualistów, sami nimi są, tylko bardzo silnie to wypierają ze swojej świadomości.

  Potwierdzać mają to 4 niezależne eksperymenty przeprowadzone przez profesora Richarda Ryana z Uniwersytetu Rochester na studentach z USA i Niemiec. Zdaniem badacza, wyniki potwierdzają teorię psychoanalityczną (to ta od Freuda), która mówi, że strach, lęk i niechęć wobec gejów i lesbijek może wynikać z tłumienia przez homofobów własnych pragnień homoseksualnych i próbę wyparcia.

  “W wielu przypadkach są to ludzie, którzy są w stanie wojny z samym sobą i przenoszą ten wewnętrzny konflikt na zewnątrz.”
  —————-

  „Wojna to dopust Boży, kara za to, co robimy czy robi świat.” – ta dziwaczna myśl to typowa propaganda babilońskiej sekty oddającej cześć antyludzkiemu, drapieżnemu, krwiożerczemu, okrutnemu demonowi Jahwe, Baalowi, Molochowi.

  Odpowiedzialność zbiorowa to metoda „szatana” kontroli nad ludźmi, kto ją propaguje, ten jest jego narzędziem. Znajduje ona poklask zwłaszcza u ludzi o słabych charakterach, o nieciekawej osobowości, u tchórzy pozbawionych silnej zdolności do krytycznego myślenia, dających się łatwo zastraszyć, u frustratów i nieudaczników życiowych, emocjonalnie niestabilnych, którzy potrzebują obiektów do wyżycia się za swoje niepowodzenia i porażki.

 42. pokojnaziemi said

  @7 Ta dziewczyna, Miley Cyrus, jest najpewniej kontrolowaną niewolnicą seksualną, stręczoną zresztą przez własnego ojca, pieśniarza muzyki country, co zdarzało się już wcześniej w takich przypadkach jak Michael Jackson i wielu innych „cudownych dzieci” świata show-businessu. Rządzą tam kręgi satanistyczno-talmudyczne, powiązane ze służbami specjalnymi, zwłaszcza z wywiadem US Navy. Eksperymenty i programy jak MK-Ultra, Monarch rozszczepiające osobowość (Multiple/Disassiciative Personality Disorder) przez długotrwała traumę (tortury, przemoc seksualna) itp, wywodzące się badań nazistów (m.in. Mengele) wbrew zapewnieniom z lat 70. wcale nie zostały zakończone, są związane z rewolucją hippisowską „dzieci kwiatów” lat 70. (to był wielki eksperyment społeczny CIA dot. rozprowadzenia narkotyków i ich wpływu na człowieka), z „odkryciem” muzyki rockowej w postaci The Beatles (Lennon zerwał z tą sitwą, mógł wyprowadzić miliony ludzi na ulicę w pokojowych demonstracjach przeciw elitom, dlatego został zamordowany przez nasłanego „manchurian candidate”), The Rolling Stones, Bob Zimmerman „Dylan” (stara się z tymi środowiskami zerwać od dawna), później The Led Zeppelin i innych (przewija się tam postać „Bestii” Edwarda Alestaira Crowleya, masona 33 stopnia, wyznawcy i kapłana podstawowej zasady satanizmu „rób co chcesz” i niczym się nie przejmuj – por. ceremonia „kremacji troski” w Bohemian Grove przez elity, gdzie byli Reagan, Bushowie, Cheney, Rumsfeld, Eisenhower, Nixon; bardzo możliwe, że Crowley to nieletni „Kuba Rozpruwacz”).

  Muzyka mi nie przeszkadza, jest często świetna, zdradza w tekstach tak naprawdę co się dzieje za kulisami prawdziwej władzy, jak naprawdę ten świat jest urządzony (np. Jim Morrison, syn admirała dowodzącego flotą USA koło Wietnamu w czasie zainscenizowanego „incydentu w zatoce Tonkin”), tylko trzeba sobie zdawać jakie stoją za nią moce. 🙂 ale wystarczy być odpowiednio uświadomionym, żeby się nie poddać manipulacji a wciąż cieszyć się talentami twórców.

  Jest tajemnicą poliszynela, że w Hollyweird żeby zrobić błyskotliwą karierę trzeba „sprzedać duszę diabłu”. Jak mówią sami zainteresowani „Bóg dał mi talent, szatan sławę”.

  W filmach i teledyskach pełno jest masońskiej symboliki: biało-czarne wzorce, motyle, tęcza, gesty, ułożenia ciała, dłoni, liczby

  mindcontrolblackassassins.com/2014/04/30/america-the-nation-of-hypocrites-nba-the-brady-bunch-alex-rampage-majestic-mind-control/

  streetdemocracy.wordpress.com/2013/09/22/miley-cyrus-mk-ultra-mind-control-victim/

  fitzinfo.wordpress.com/2012/05/20/the-hollywood-kabbalah-cult-unmasked/

  vigilantcitizen.com/musicbusiness/mtv-vmas-2013/”>MTV VMAs 2013: It Was About Miley Cyrus Taking the Fall

  aangirfan.blogspot.com/2013/03/miley-cyrus-history-of-satanism.html

  aangirfan.blogspot.com/2012/12/mysterious-miley-cyrus.html

  http://www.davesweb.cnchost.com/nwsltr93.html Inside the LC: Part I

  http://www.maebrussell.com/Mae%20Brussell%20Articles/Operation%20Chaos.html

  http://www.whale.to/b/brussell1.html OPERATION CHAOS The CIA’s War Against the Sixties Counter-Culture by Mae Brussel

  themurkynews.blogspot.com/2008/06/chapter-eleven-grand-tour-of-satans.html WOLVES IN SHEEP’S CLOTHING: CHAPTER TWELVE: Part Two of the Grand Tour-The Third Reich / „60’s Flower Child” Connection?

  http://www.terrorism-illuminati.com/blog/laurel-canyon-sex-drugs-and-aliens

  mindcontrolblackassassins.com/category/gram-parsons-the-mamas-and-papas-buffalo-springfield-the-byrds-the-monkees-steppenwolf-crosby/

  pokazywarka.pl/yjbwoz/ Globalna oligarchia faszystowskich monopolistów pokazywarka.pl/nrmyoz/ Część 2

 43. Amadeus said

  Ad 35 pan Hulasz

  Radze dokładnie zrozumieć co to jest dopust Boży.

  A jak jeszcze jest jakaś wątpliwość co do ilości chwastów w ogrodzie to można popatrzyć na to co napisała osoba podpisująca się „pokójnaziemi”. To dojdzie się do tego, że zdrowych roślin jest jednak bardzo, bardzo, ale to bardzo mało i świat musi zostać spalony.

 44. Boydar said

  @ Peryskop (36)

  Gdzie Peryskop wynalazł ten fake, że Walt Disney był katolikiem ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: