Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ja o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Jabo o Nie chcą umierać za pomniki…
  Mietek o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Nie chcą umierać za pomniki…
  plausi o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Listwa o Nowa ustawa psychiatryczna. Ka…
  Liwiusz o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  prostopopolsku o Nie chcą umierać za pomniki…
  Marucha o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Ramirez o O tych, którzy się na niemieck…
  Liwiusz o O tych, którzy się na niemieck…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  ella o Upadek cywilizacji zachodniej
  Liwiusz o Czterech pancernych i Ukr…
  osoba prywatna o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska: Władze ściągają Ukraińców

Posted by Marucha w dniu 2014-12-10 (Środa)

W kwietniu 2014 r. koła biznesowe z Gdańska we współpracy z prezydentem miasta Pawłem Adamowiczem oraz Konsulatem Generalnym RP we Lwowie zaczęły ściągać Ukraińców na staże do Polski.

W ramach „I edycji” tego „projektu” sprowadzono do naszego kraju 20 studentów Uniwersytetu Iwana Franki oraz Politechniki Lwowskiej. W lecie bieżącego roku odbyli oni staże nie tylko w prywatnych firmach, ale także w państwowych spółkach o strategicznym znaczeniu (PKN Orlen) oraz w instytucjach publicznych, zarówno samorządowych (Urząd Miasta Gdańska), jak i państwowych (Narodowy Bank Polski).

„II edycja” planowana jest na lato 2015 r., kiedy to liczba miejsc dla ukraińskich stażystów wzrośnie do 25.

Źródło: kresy.pl

Komentarz Redakcji: Najpierw dowiadujemy się, iż ukraińscy dresiarze, którzy fotografowali się z flagą UPA w Przemyślu, przyjechali do Polski na studia, ponieważ polskie władze przyznały im Kartę Polaka. Następnie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz otrzymuje medal od Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – jako pierwszy w historii polski dziennikarz jawnie nagrodzony przez służby specjalne obcego państwa. Teraz okazuje się, że władze naszego państwa z inspiracji pasożytniczego świata biznesu sprowadzają do Polski Ukraińców, których następnie lokują w strategicznych przedsiębiorstwach państwowych czy centralnych państwowych instytucjach takich jak NBP.

Można by zapytać: a dlaczego nasze władze nie włożyły tego wysiłku w ściągnięcie na staże Polaków ze Lwowa? Ale ważniejsze jest inne pytanie: z jakich powodów polskie władze konsekwentnie budują w naszym państwie obcą V kolumnę? Czy to w ogóle jest jeszcze nasze państwo? Czy rakowata narośl, przed którą należy zacząć się bronić? (A.D.)

http://xportal.pl/?p=17859

Gajowy zacytuje to, co widnieje na głównej stronie witryny:
„Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnątrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.”
Admin

Komentarzy 13 do “Polska: Władze ściągają Ukraińców”

 1. pekok12 said

  Reblogged this on Pekok – antylichwiarz.

 2. lopek said

  Polska a raczej to co z niej zostało – od dawna jest w fazie likwidacji. Każde ręce nie wyłączając ukraińskich są do wspomnianej likwidacji – nieodzowne.

 3. Siekiera_Motyka said

  Kur&y !!!!!

  Chce się

  A dla Polaków i Polek ???? Pewnie miejsce w gwardii ochotniczej na wschód Ukrainy.

 4. Filo said

  No to chyba tylko w Polsce jeszcze rzad potrafi wmowic Polakom, ze dobrze jest popierac hitleryzm i partie nazistowskie.
  I co na to pan Walesa?

 5. Easy Terran said

  SQURVYSYNY

 6. Tak się zastanawiam, czy lepiej dać doopy do (…), czy gardło do poderżnięcia.

  Pamiętajcie państwo o długach… kto i jak ma je spłacić? Nie jesteśmy małą Islandią, żeby robić takie numery, jak ten, który zrobiła Islandia.

  Ruch Narodowy miał ciche zielone światło, bo władza chciała się zorientować, na ile naród jest zdeterminowany. I okazało się, że jest zdeterminowany w stopniu niewielkim. Więc co ma zrobić rząd w takiej sytuacji? – grać ostro nie może.

  Nie jesteśmy samotną wyspą na środku oceanu. Podlegamy uwarunkowaniom, o których części nie mamy na dole zielonego pojęcia.

 7. Pollack said

  Kuzyn, mlody chlopak, ktory studiuje na jednej z uczelni lubelskich opowiadal o nastepujacym incydencie.
  Z okazji Swieta Niepodleglosci 11 listopada polscy strudenci wywwiesili w domu akademickim polska flage.
  Wzbudzilo to ostree protesty mnieszkajacych tam rowniez studentoz z Ukrainy. Administracja ulegla tymprotestom 9i polecila sciagna bialo-czerwona flage. Wtedy Uktraincy wywiesili swoja narodowa niebiesko-zolta z tryzubem
  i nikt nie zaprotestowal. Taka to mamy mlodziez i uiczelnie w Polsce.

 8. revers said

  The CIA paid at least a million dollars to Poland for it to host secret prisons, where it incarcerated alleged 9/11 terror suspects, according to the recent US torture report. Warsaw had initially tried to halt the transfer of suspects, but after a generous offer, it suddenly became more “flexible.” On Wednesday, the country’s ex-President Aleksander Kwasniewski (in power 1995 -2005), confirmed that Poland agreed to CIA “black sites”. This is the first time a Polish leader has admitted that the country had secret CIA detention centers. We wonder how many years Ukrainian government will need to admit the fact of CIA intervention in the internal affairs of Ukraine?

  kto bedzie scigal polskie wladze za tortury na zlecenie cia? i to nie byle jakie, ale naruszajce gleboko zdrowie i psychike ludzi – za ktore sami psychopatolodzy zwani tez dla nie poznaki psychologami brali po 81 mln usd.

  A po za tym co za bezczelnoc unych robic hucpy z Jedwabnym a w tym samym czasie za zasieakmi z drutu kolczastego robic mala kaznie drugim osobom prawnym za min 15 mln usd.

 9. Siggi said

  Głos-wpis na forum.
  Przeczytałem trzy razy przecierając oczy.
  Trudno podważyć logikę tej opinii internauty,gdy weżmie się pod uwagę pewne fakty już dziejące się.
  Skóra cierpnie na karku…

  kt 2014-12-10 (20:42)
  Program tajnego ukraińskiego rządu, OUN, zakłada ciagłą ekspansję. Mapa zamieszczona na Facebook przez oficjalny organ rządu ukraińskiego to ostrzeżenie, iż tajny rząd Ukrainy, OUN, którego program ekspansji terytorialnej obecny hitlerowski rząd ukraiński realizuje, nigdy nie zrezygnuje z walki o odebranie Polsce wielu powiatów. . Oto polskie miasta związane z Sanem: Dynów, Jarosław, Lesko, Leżajsk, Nisko, Przemyśl, Radymno, Rudnik nad Sanem, Sandomierz, Sanok, Sieniawa, Stalowa Wola, Ulanów i Zagórz. Całą polską ziemię na wschód od Sanu Ukraińcy zamierzają znow utopić we krwi. Mapa zamieszczona przez Ukraińców na Facebook uprecyzyjnia ich zakusy na polską ziemię i jest wezwaniem do wojny z Polską. Nadszedł czas przygotowań do walki zbrojnej z ukraińskimi grupami dywersyjnymi, które hitlerowskie władze ukraińskie już mają i wykorzystają do odbierania Polsce terytorium. Nie należy spodziewać się wszczęcia takich przygotowań od rządzącego bloku POPiSu przeżartego przez zdradę i rządzonego przez agentów międzynarodowego oligarchatu. To może wyjść tylko ze grupowań patriotycznych, które muszą się zjednoczyć i szukać wsparcia WP. Formacja obrony terytorialnej opartej na miejscowej ludności jest konieczna. W strukturach wywiadu, kontrwywiadu i bezpieczeństwa winny być wydzielone departamenty do spraw zagrożenia ukraińskiego. . Działalność ukraińskich i proukraińskich polityków, działaczy i studentów w Polsce powinna zostać poddana obserwacji. Intensywność walk na wschodzie Ukrainy może się tak wzmóc, że reżym kijowski otrzyma wydatną pomoc z Zachodu. . W 2015 – 2016 r. Może tam już być nowocześnie uzbrojona armia o sile 400 000 – 500 000 ludzi. Nawet jej porażka w wojnie o Krym może skutkować w skierowaniu ukraińskiej agresji na Polskę. Międzynarodowy oligarchat nie dopuści do udzielenia Polsce pomocy przez NATO, szczególnie jeśli ukraińska agresja będzie miała charakter terrorystyczno-dywersyjny: skrytobójstwa urzędników państwowych, napady na szkoły, napady na banki, wysadzanie w powietrze szkół, szpitali, remiz strażackich, porwania, przejmowanie wsi i miasteczek. Zdajmy sobie sprawę z tego, że grupa 300 terrorystów ukraińskich może sparaliżować milionowe miasto polskie i spowodować śmierć setek cywilów, włączając w to dzieci i kobiety. Nie należy liczyć na NATO ani na pokonanie hitlerowskiego ukraińskiego gada przez armię rosyjską. Bo zabezpieczeniu swojego terytorium, armia rosyjska nie ruszy pomagać Polsce w walce z ukraińskim zagrożeniem, szczgólnie po tak intensywnej antyrosyjskiej działalności polskich polityków. Co powinniśmy robić? 1. Odeprzeć od władzy obecnie rządzącą grupę kanalii i zdrajców. Ponieważ fałszują wybory, jeśli nie da się przeprowadzić wyborów pod ścisłą kontrolą sił patriotycznych, nie należy wykluczyć konieczności bezpośredniej działalności. 2. Werbować sojuszników w pionie dowódczym WP, ze szczególnym uwzględnieniem formacji antyterrorystycznych. 3. Popierać powstanie silnej zbrojnej polskiej ochotniczej organizacji obrony terytorialnej opartej na lokalnej ludności. 4. Przyłączyć się do kółka strzeleckiego. 5. Zdobyć pozwolenie na broń i zaopatrzyć się w pistolet, karabin i śrutówkę (broń gładkolufowa z rozrzutem do walki na krótki dystans) oraz amunicję do nich. 7. . Zwalczać wybieranie lub dopuszczanie Ukraińców do wpływowych stanowisk i do oddziałów polskiej obrony terytorialnej. To są nasi śmiertelni wrogowie i walka z nimi jest tylko kwestią czasu z powodu ich hitlerowskiej i wrogiej Polsce zaborczej ideologii. Można założyć, że w 2016 r. dojdzie do pierwszych starć zbrojnych z polskiej obrony terytorialnej z Ukraińcami.

 10. RomanK said

  Co szykuja Ukraincom ichnioe pany chazary….

  http://www.zerohedge.com/news/2014-12-10/leaked-document-ukraines-government-set-eliminate-everything

 11. Filo said

  7
  Pollak
  A balismy sie inwazji islamistow na Polske!
  U nas nigdy do tego nie dojdzie?
  Pewnie nie, bo ich Ukry zjedza.

 12. RomanK said

  ad 7…nie wierze w ani jedno slowo pana Pollak….

 13. Marucha said

  Re 12:
  Tę informację znam też z innego źródła.
  Niewiarygodna… ale mało to rzeczy niewiarygodnych się dzieje w naszym kraju?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: