Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Adwokat Julii Tymoszenko handlował organami ukraińskich żołnierzy – za wiedzą rządu

Posted by Marucha w dniu 2014-12-15 (Poniedziałek)

Według rosyjskich mediów, na Ukrainie, dzięki konfliktowi zbrojnemu, kwitnie makabryczny biznes – handel organami zabitych i ciężko rannych żołnierzy ukraińskich. W procederze tym ma brać udział Serhij Własenko – adwokat, powiernik i kochanek Julii Tymoszenko, niemiecka lekarka Olga Wieber oraz Siemon Semczenko, dowódca karnego batalionu „Donabass” Gwardii Narodowej.

Kompromitujące dowody opublikowali w internecie członkowie ukraińskiej grupy hakerskiej „CyberBerkut”. Hakerzy włamali się do kont założonych na Facebooku przez wspomniane osoby i ujawnili korespondencję pomiędzy nimi. Wynika z niej, że osobą zamawiającą jest Wieber, Własenko przekazuje zamówienia Semczence, a ten zajmuje się realizacją dostaw przy pomocy zespołu medycznego, który na miejscu wycina organy.

Uzyskane w ten sposób pieniądze miały iś na „wsparcie wojskowe i techniczne” dla Gwardii Narodowej. Z korespondencji obejmującej okres od lutego do maja 2014 roku, wynika nie tylko, to, że handel organami ma rzeczywiście miejsce, lecz również i to, że wiedzą o tym przedstawiciele najwyższych władz, w tym premier Arsen Jaceniuk, oraz Walentin Naliwajczenko- szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

Komórki społecznej milicji, które powstały na terenach objętych walkami, wielokrotnie informowały o znalezieniu ciał ukraińskich żołnierzy, kompletnie wypatroszonych z wnętrzności. Ze zdziwieniem stwierdzali, że władze Ukrainy nie wykorzystały tego propagandowo, przypisując to separatystom, jako dowód bestialskiego traktowania zwłok.

W korespondencji wspomnianej trójki, pozyskiwane organy nazywane są ogólnie: „towarem”, lub „materiałem”, ale gdy zamówienie było precyzowane wówczas stosowano szyfr, nb. bardzo łatwy do złamania, ponieważ używano skrótów łacińskich nazw poszczególnych organów. I tak np. serce miało skrót COR, wątroba – HEP, trzustka – PAN, nerki – NEP, płuca PUL itd. Poniżej publikujemy fragment korespondencji:

Olga Wieber 04.05.2014 19:1

17 cor, 50 nep 15 hep, 30 pan, 5 pul. Tacy to ci zachodni partnerzy. Diabetyków u nich sporo, więc jest popyt

Olga Wieber 10.05.2014 22:04:

Zamówienia rosną, u ciebie ludzi wystarcza? Przyjmuj: 15 cor, 63 nep, 35 hep, 20 pan, 5pul.

Olga Wieber 22.05.2014 21:51:

Udało wam się znaleźć potrzebną ilość, oczywiście to dobrze, ale jakość słaba. Moi ludzie za późno dostają materiał!!! Klienci tu czekają

Serhij Własenko 22.05.2014 21:56:

To poczekają, do kogo oni jeszcze pójdą? Gdzie jeszcze znajdą??? A tutaj strzelanina, miny wybuchają, jak twoim ludziom dostarczać? Choć twoi choć moi spece – zapewnić bezpieczeństwo jest bardzo trudno, zrozum. Materiał trzeba wywozić samemu!

Olga Wieber 22.05.2014 22:10

Róbcie choćby jak pod Aleksandrowką!!! Nie wystawiajcie mnie! Szukajcie więcej materiału, żeby można było wybrać najlepszy.

Serhij Własenko 22.05.2014 22:13

Materiału to wystarczy, wywozić go trudno.

Z innych fragmentów korespondencji wynika, że o sprawie wiedzieli zarówno premier Aresen Jaceniuk, jak i szef SBU Walentyn Naliwajczenko, ten ostatni miał nawet zakazać kontynuowania dostaw, obawiając się, że wszystko się wyda.

Władze Ukrainy nie odniosły się do rewelacji ujawnionych przez „CyberBerkut”, za pośrednictwem rosyjskich mediów, natomiast ukraińskie środki przekazu twierdzą, że jest to, od początku do końca, wytwór rosyjskiej propagandy. Twierdzą, że wszystko jest fałszywe począwszy od konta Olgi Wieber na Facebooku.

Prawdą jest, że są pewne nieścisłości, a właściwie nieścisłość – otóż Olga Wieber nie jest chirurgiem i nigdy w tym zawodzie nie pracowała. Sądząc po zawartości jej profilu na Facebooku, Wieber, choć nie ma wykształcenia medycznego, lecz marketingowe, oraz z zakresu doradztwa personalnego, to ma pewien, daleki związek ze środowiskiem medycznym pracowała (pracuje?) w IKA Werke produkującym sprzęt laboratoryjny. Jednak na tym samym profilu Wieber pozuje do fotografii na sali operacyjnej w pełnym, medycznym rynsztunku.

Wieber (panieńskie nazwisko Fiszkin), pochodzi z Zaporoża na Ukrainie, później wyjechała do Niemiec, nazwisko Wieber ma po mężu. Jenak fakt, że Olga Wieber nie jest lekarzem, nie oznacza, że jest poza wszelkim podejrzeniem – może być nim, ktoś z jej niemieckiej rodziny, tym bardziej, że w internecie można odnaleźć lekarzy o takim nazwisku, może też być ktoś z kręgu znajomych, faktem jest natomiast, że taki proceder jest bardzo dochodowy, a Ukraina w nielegalnym eksporcie organów do przeszczepów, ma długie tradycje. (emi)

http://www.thepolishreview.co.uk

Komentarzy 11 do “Adwokat Julii Tymoszenko handlował organami ukraińskich żołnierzy – za wiedzą rządu”

 1. Inkwizytor said

  Ja myślę, że to wredna moskiewski propaganda. My Polacy nie uwierzymy nigdy w te brednie kagiebisty Putina. Jeżeli coś było na rzeczy to raczej rosyjscy separatyści dokonywali tych makabrycznych czynów a teraz wszystko zwalają na Ukrainę, ale nas nie nabierzecie.

 2. Wally .. said

  pewnie Ty? masz racje bo jak to ukrainscy patryjoci dali by czesci zamienne dla swoich wrogow?

 3. Marucha said

  Znamy się na kagiebiście Putinie… ten łajdak celowo unika wciągnięcia Rosji w nową wojnę światową, żeby zrobić na złość miłującej pokój administracji USA, zdenerwować cały demokratyczny Zachód i sprowokować do słusznej i usprawiedliwionej reakcji.

 4. Anteas said

  „ukraińskie środki przekazu twierdzą, że jest to, od początku do końca, wytwór rosyjskiej propagandy.”
  Czyżby brak weny twórczej? przecież od dawna twierdzą że przyczyną całego zła na świecie jest Władimir Władimirowicz 9a nie diabeł), przecież to on właśnie zdaniem ukraińskiego ministerstwa prawdy wywołał obie wojny światowe, globalne ocieplenie i sobór watykański drugi (żeby wymienić tylko najważniejsze jego dokonania). nawet jak kogoś ząb boli, to jest to na pewno wina Władimira Władimirowicza.

 5. Henry said

  fakty, FAKTY ; FAKTY to nie propaganda.
  1 sztuka dobrej nerki od 30 do 30 tys $,
  1 sztuka mlodej watroby od 40 do 50 tys $

  Handel ludzkimi organami na Ukrainie‏

  http://www.polskiportal.net/videos/3852/226/handel-ludzkimi-organami-na-ukra

 6. Latwiej objawic to propaganda niz przyznac prawde. Rosja prowadzi sledztwo.

 7. Henry said

  To dobrze ze chociaz Rosja prowadzi sledztwo.

  W medjach zachodnich i pentaginistow milcza jakby sie nic nie stalo.
  Jeszcze ich popieraja.
  A co dziennie pokazuja, ze zabito nosorozca w Afryce.

  Zwierzeta w buszu maja wiecej zasad moralnych, niz ci co tam na. wsch. Ukrain. to robia.

  Ja mysle, ze zasadamy demokrycji zachodniej chyla sie do calkowitego upadku.

  Duzo zmian nas wkrotce czeka.

 8. Plausi said

  Recykling organów

  „Adwokat Julii Tymoszenko handlował organami ukraińskich żołnierzy – za wiedzą rządu”
  Recycling jest jednym z najważniejszych atrybutów naszej nowoczesnej cywilizacji, recycling organów jest jedną dziedzin jego zastosowania. W gospodarce globalnej jak nasza, rozwój medycyny w ważniejszych centrach imperium włącznie z takim małym kraikiem jak Izrael, jest ogromne zapotrzebowanie na organiczne części zamienne. Zagłębiami tego surowca są kraje słabe, wynędzniałe, czy też wyniszczone przez wojny imperialne. Jak widać Ukraina awansowała do grupy krajów surowcowych i to nie od dziś.
  Nie tylko „Według rosyjskich mediów”, już przed laty opublikowane zostały sprawozdania z Ukrainy o dostawach płodów, pozostałych jako odpad po skrobance, ten materiał komórkowy był dostarczany głównie do wiodących centrów imperium. Dostawy organów od osób żywych bezspornie są praktykowane na Ukrainie oligarchów już od lat. Wojna zwiększyła jedynie drastycznie podaż materiału, jednakże zamiast tuczyć potencjalnych dostawców organów, oligarchowie raczej dbają o ich dietę, skutek jest, że co prawda surowca jest dosyć, „ale jakość słaba”.

  O tym, że demokratyczne władze w Kosowie patroszyły jego mieszkańców, gdy im w ręce wpadli, to wspominaliśmy. Nasi przyjaciele z USA prowadzili nawet wojnę, aby osadzić tam tych dzielnych rzecznków demokracji, na czele z ich nadzorcą z Francji doktorem Kouschnerem, który jeśli chodzi o organy, to zna się na rzeczy jak mało kto. Swe ostrogi zdobył w tym zakresie działając w „Lekarzach bez granic” w krajach, gdzie organy można wypatroszyć stosunkowo tanio.

  Ten system demokracji aż się prosi o przywrócenie klasycznego niewolnictwa, wtedy każdy właściciel niewolnika będzie mógł go wypatroszyć z organów do woli, bo to jego własność. Wreszcie osiągnęliśmy stan, że cechy wewnętrzne człowieka stały się najważniejsze. Chrześcijaństwo mogłoby tyko przeszkadzać w realizacji wielkiej idei demokracji.

 9. pekok12 said

  Reblogged this on Pekok – antylichwiarz.

 10. ad. 1. Inkwizytor czy nie pomylil Pan forum? tu nie onet. i trolle ukrainskie nie maja racji stanu.
  A kysz a kysz a kysz!
  Pecunia non olet i to jest prawda ze handel organami zolnierzy kwitnie…pamietam pare lat temu jak glowny rabaj NYC byl zamieszany w ten haniebny proceder. Tymoszenko to przeciez skorzysta zeby zarobic swoje srebrniki.

 11. Jacek said

  No coz tak dziala talmudyczno-niemiecka agentura ( rowniez w ramach sekty watykanskiej) i coz w tym „zlego”? przeciez i tak zaczelo sie od przeszczepow od zwierzat i tak trzymaja. W Polsce ten handel rowniez sie odbywa, prosze poczytac p. Cierpisza na ten temat. Miejmy nadzieje , ze Rosjanie beda sie konsewkentnie bronic przed „rozbieraniem na czesci”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: