Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Usiłowanie morderstwa aktywisty Młodzieży Nordyckiej przez „antyfaszystów”

Posted by Marucha w dniu 2014-12-15 (Poniedziałek)

Jack Smeds

14 grudnia br.  w sobotę, Młodzież Nordycka (Nordisk Ungdom) zorganizowała we własnym klubie tradycyjny szwedzki obiad przedwigilijny.

Późnym wieczorem jeden z biorących udział w obiedzie, właściwie jeszcze dzieciak, Jack Smeds, wyszedł na zewnątrz, aby zapalić papierosa. Został wówczas napadnięty przez kilkunastoosobową grupę zamaskowanych „antyfaszystów” uzbrojonych m.in. w żelazne pręty i gaz pieprzowy.

Chłopiec został w stanie krytycznym odwieziony do szpitala, gdzie dokonano mu trepanacji czaszki z powodu krwawienia między kośćmi czaszki a mózgowiem. Obecnie znajduje się oddziale intensywnej terapii, lecz jego stan, choć krytyczny, wydaje się być stabilny.

Młodzież Nordycka  napisała na swej witrynie (http://nordiskungdom.com):

Polityczna przemoc w Szwecji nie była do tej pory brana na poważnie. Ton, w jakim mówi się o Szwedzkich Demokratach (Sverigedemokraterna) wysyła przerażające sygnały do lewicowych grup ekstremistycznych: że członkowie szwedzkich ugrupowań narodowych są zwierzyną łowną, na którą można bezkarnie polować.

To bynajmniej nie pierwszy przypadek jawnego bandytyzmu ze strony „antyfaszystów” walczących o tolerancję. Władze i media patrzą na to przez palce, a wypowiedzi o „neonazistach”, jakich dokonał np. socjalistyczny premier Szwecji Löfven wręcz zachęcają do takich napaści. Tymczasem problemem nie są żadni „neonaziści”, bo takich w Szwecji prawie nie ma, lecz ugrupowania antify, nieustannie dokonujące napadów i przestępstw, nierzadko na zupełnie przypadkowych ludzi, o których media prawie nigdy nie wspominają, a władze udają że nie widzą.

Dziś „antyfaszyści” (http://antifa.se) chwalą się ujawnieniem lokalu Młodzieży Nordyckiej (który nigdy nie był tajny), że goście klubu muszą być eskortowani w samochodach z obawy przed agresją,  oraz że swoimi bandyckimi napadami doprowadzili już do zamknięcia innego lokalu. I jakoś nikt ich nie ściga za nienawiść…

Patrik Forsén, rzecznik Młodzieży Nordyckiej swierdził na Twitterze, że chodzi o usiłowanie zabójstwa.

Młodzież Nordycka sama nigdy nie uciekała się do przemocy i nie ma nic wspólnego z żadnym nazizmem czy neonazizmem.

Nad. Sven av Stockholm

Komentarzy 20 do “Usiłowanie morderstwa aktywisty Młodzieży Nordyckiej przez „antyfaszystów””

 1. Cracovia Pany! said

  Dzielą i rządzą prawie wszystkimi narodami. Dla tego tak niebezpieczny był i jest dla nich Chrystus i Jego przykazanie miłości, bo gdyby tak wszyscy się wzajemnie miłowali… któż by poszedł rzezać sąsiadów, w imię wolności, równości i braterstwa? Albo bombardować cywilów w imię demokracji i przestrzegania praw człowieka.

 2. Dictum said

  To właśnie z tego kraju zrobiło pokolenie dziadków i rodziców takich dzieci. Młodzi chcą żyć normalnie, tak jak żyje domownik w swoim własnym domu. No, ale jak się posprowadzało prymitywną dzicz, a jeszcze popiera tę hołotę państwo – to obrywają te nieszczęsne, niewinne dzieci – nie za swoje.

 3. Taki jeden:-) said

  „….Młodzież Nordycka sama nigdy nie uciekała się do przemocy…” i za czas jakiś stwierdzą, że to był błąd.

 4. Easy Terran said

  „i za czas jakiś stwierdzą, że to był błąd.”
  I wtedy się ich wszystkich do więzień pozamyka, albo zaangażowany zostanie seryjny samobójca.

 5. Wąchacz said

  Bo tam rządzi ścierwo, które swój nasmród, znaczy „naród” chowa w talmudzie. Im jest to na szpony, żeby ludzie zajmowali się ustawionymi specjalnie bandziorkami i nie patrzyli im na racice.

 6. Walldek said

  Młodzież nordycka to młodzież pogańska, nie chrześcijańska. A przemoc wpisana jest w logikę pogaństwa lewackiego jak i nacjonalistycznego, u którego wystarczy zmienić semafor.
  Na razie czerwoni górą !

  Cieszy to Pana, kurwa jego mać, że bandyci napadają na spokojnych ludzi?
  Jacy tam czerwoni? Zwykłe bandziory szukający pretekstu do zbrodni.
  Admin

 7. Piotr Moskwa said

  Rządzenie Polską musi wrócić do Polaków, bowiem to oni mają prawo rządzić krajem – nie Żydzi, którzy zdradą jej interesów doprowadzili ją do ruiny gospodarczej i ekonomicznej
  0
  Rządzenie Polską musi wrócić do Polaków, bowiem to oni mają prawo rządzić krajem – nie Żydzi, którzy zdradą jej interesów doprowadzili ją do ruiny gospodarczej i ekonomicznej

  Polska jest w ruinie gospodarczej i ekonomicznej

  W związku z tym, że Polska na skraj niebezpieczeństwa doszła potrzeba jej natychmiast przywrócić blask władzy – państwa suwerennego, nadto siłę gospodarczą i ekonomiczną. Wszystkich, który przyczynili się po roku 1945 do takiego stanu Polski potrzeba jasno i po imieniu określać.

  Tak zatem zadaniem Polaków i prawdziwych patriotów jest: wszystkich winnych Żydów zdekonspirować i rozliczyć sądownie.

  Na mocy stosownych nowych przepisów ścigać żydowskie zbrodnie, jako zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu, bez możliwości przedawnienia.

  Na mocy stosownych nowych przepisów ścigać rabunek gospodarczy dokonany przy pseudoprywatyzacji i konfiskować w całości, bez możliwości przedawnienia..

  Zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu należy traktować podobnie jak zbrodnie nazistowskie, bowiem niczym się one nie różnią.

  Zgodnie z Prawdą historyczną, jej źródłami – dokumentami, które zostały nie zniszczone, (bowiem leżą w archiwach wielu krajów, a też posiada je Polonia Polska), Polacy za granicami Polski, którzy uciekli zaraz po wojnie „na zachód” cały czas liczą na odebranie władzy w Polsce ŻYDOM i ujawnienie ich prawdziwych tożsamości.

  W obowiązku polskich patriotów i Polaków: synów i córek Polski – służących wiernie ojczyźnie jest obecnie dekonspiracja Żydów, a też jasne określenie ich zgodnie z przyjętym powszechnie zasadami w sposób następujący:

  1. Zdrajcami Polski potrzeba nazwać wszystkich tych Żydów, którzy są zakonspirowani pod polskimi nazwiskami – udając Polaków, a będąc u władzy, czy też w polityce obecni, niszczyli Polskę od wewnątrz, tym też działaniem doprowadzili do jej gospodarczej i ekonomicznej ruiny,

  2. Żydzi, którzy u steru władzy w Polsce stali i stoją prawo polskie tak konstruowali i konstruują, aby nikt odpowiedzialności karnej i cywilnej – za przestępstwa – nie ponosił,

  3. Żydzi opracowali projekt zmian ustawowych i w wprowadzili w życie, aby nie było konfiskaty mienia gangsterów gospodarczych, co też dało im podstawę do rabunku przy pseudoprywatyzacji polskiej gospodarki,

  4. Żydzi od początku mieli na uwadze zniszczenie polskiej gospodarki, bowiem naród bez gospodarki jest słabym niewolnikiem w firmach obcych na terenie Polski lub na Wygnaniu zwanym Obczyzną,

  5. Żydom od początku chodził o to, aby w ten jak im się wydaje „sprytny sposób” doprowadzić całkowicie do upadku państwa polskiego – likwidując Polskę całkowicie,

  6. Zdrajcami Polski potrzeba nazwać wszystkich tych Żydów, którzy brali udział w spotkaniach Grupy Bilderberg, Komisji Trójstronnej i innych organizacji tajnych i jawnych tym podobnych – prowadzących narody do planowanej od lat zagłady,

  7. Zdrajcami Polski potrzeba nazwać wszystkich tych Żydów, którzy podstępnie wprowadzili nas do Unii Europejskiej, gdyż wiedzieli – jakie są zadania tego Tworu względem narodów świata ? To oni brali udział w tych tajnych i jawnych organizacjach już wyżej wymienionych, gdzie dokładnie przez lata i w ścisłej tajemnicy przygotowywano plany spisku globalnego na: wolność, suwerenność, moralność, religię, walutę – każdego kraju, aby zniszczyć państwowość, czyli państwa,

  8. Zdrajcami Polski potrzeba nazwać zakamuflowanych ŻYDÓW w szkolnictwie i kościele, bo uczestniczą oni w niszczeniu języka, polskiego, tradycji, kultury polskiej, wartości moralnych, a w końcu samej religii katolickiej – uznając ją za najważniejszego wroga na drodze procesu do zniewolenia narodów w Nowym Porządku Świata. W ramach zaś własnych interesów prowadzą indoktrynację dzieci i młodzieży (wpajanie ideologii unijno-faszystowskiej), dokonują manipulacji, nauczania nieprawdziwej historii Polski, nadto bzdur takich jak: ślimak jest rybą itp.,

  Za niebezpieczne należy uznać wprowadzenie do podręczników nauczania o „wartościach Unii Europejskiej i jej samej jako cudownej organizacji” – tym samym należy wszelkie zapisy o tym tworze zakończyć. W ramach Historii do podręczników tych należy wprowadzić termin: Unia Europejska – oznacza organizację skonstruowaną przez syjonistów, masonów i iluminatów – mającą na celu zniszczenie gospodarek i ekonomii państw, a co za tym idzie ich uzależnienie i podporządkowanie ich twórcom w celu wprowadzenia NWO, czyli Nowego Porządku Świata,

  9. Zdrajcami należy określić tych wszystkich Żydów, którzy przez lata byli w różnych partiach, a też udają, a to lewicę lub nią są, albo prawicę, a tak naprawdę – to wszystkie działają w jednym określonym celu. Dla zmylenia Polaków udają: „walkę polityczną”, „walkę medialną”, walkę w sądzie” etc.

  Żydzi też tak naprawdę dla wprowadzenia zamieszania udają: Wojnę Polsko-Polską, bowiem w zamieszaniu i manipulacji trudno się jest połapać zdezorientowanemu społeczeństwu. Mówiąc krótko: „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Oczywiści w naszym wypadku to: dwóch udaje od lat, że się bije. Żydzi układają scenariusz i taki pokazują medialnie przez opanowane massmedia i służalcze kontrolowane,

  10. (…) i inne.

  Omówiono temat szkodliwość massmediów opanowanych przez propagandę żydowską

  Obecnie media polskie nie są faktycznie w rękach Polaków, tylko Żydów i Niemców.

  Wygląda to następująco:

  Axel Springer razem z Żydami kontroluje około 80 procent prasy codziennej oraz tzw. prasy kolorowej.

  Pod kontrolą środowisk żydowskich znajduje się Telewizja Polska, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji – przyznająca koncesję na nadawanie, z naziemnych, nadziemnych (satelity) – stacjonarnych nadajników radiowych i telewizyjnych.

  Telewizja TVN i Telewizja Polsat powstała za pomocą służb specjalnych, co zresztą widać po nadawanych programach. Widać jakie tematy dominują ? Jakich tematów w telewizjach tych nie pokazują ? Jakie tematy nigdy nie są prezentowane ?

  Głębsza analiza śledcza powstania i powiązań ludzi, interesów – tworzących telewizje komercyjne – może w końcu człowieka doprowadzić do wniosku, który o trzech telewizjach w Polsce sformułował Wojciech Cejrowski: „Kiedy moi ludzie zarzucają mi, że idę do ‚ważnego’ TVN-u, odpowiadam, że wybór mamy dziś trochę jak za komuny. TVP to komuniści. TVN to TW, tajni współpracownicy komunistów, kapusie, donosiciele. A Polsat to tajne służby, goście o 17 paszportach i 18 nazwiskach.”

  Można więc z powodzeniem powiedzieć, że media w Polsce są kontrolowane w 90 procentach.

  W ostatnim czasie tematem dla śledczych z Polskich Mediów Niezależnych stała się sprawa zbadania: telewizji cyfrowej naziemnej.

  Śledczych pośród których są specjaliści z różnych dziedzin zastanawiali się – dlaczego wszystkie telewizje cyfrowe w tej ofercie – nawet TVP – są bezpłatne, skoro za urzędowo-polityczną Telewizję Polską każą płacić Polakom abonament ?

  Aby dojść Prawdy śledczy z jednostek specjalnych zaczęli badać – z jakich elementów są zbudowane wszystkie dekodery ?

  Badania i ekspertyzy trochę potrwają.

  Media w Polsce powojennej

  Od lat powojennych ulega transformacji niepolska prasa, niepolska telewizja i radio.

  Kiedyś te media służyły Komunistom i władzy oficjalnie. Dziś służą tak samo – tym samym ludziom i władzy, z tym, że interesom ukrytym, bo oficjalnie nie ma Cenzury i Komunizmu.

  Dzięki niepolskim mediom dokonuje się manipulacji Wyborcami, dzięki mediom Wygrywa się Wybory. Dzięki manipulacji medialnej można ludziom tworzyć świat wirtualny, ukrywając rzeczywiste fakty historyczne – można pokazywać nieprawdziwe.

  Zasadniczym elementem tych mediów jest działanie na wyobraźnię Polaków i ich tzw. urabianie.

  Media niepolskie mają za zadanie skłócać i pokazywać walkę o władzę i Polskę.

  Przyjąć należy, że to wszystko jest nieprawda.

  Nie ma rzeczywistej walki – jest tylko wirtualna dla widza.

  Żydom, którzy udają Polaków chodzi o jedno – zniszczyć Polskę, polskość, moralność, nacjonalizm, patriotyzm i chrześcijaństwo, a przede wszystkim kościół katolicki.

  Dzięki temu można bez sprzeciwu wprowadzać: aborcję, eutanazję, in vitro, a także zapisy ustawowe o związkach partnerskich (próbowano w Polsce).

  O ile jedne zjawiska są niczym innym jak formą zbrodniczej eugeniki, to inne są zjawiskami niemoralnymi, niereligijnymi, a tym samym nie zasługują na debatę w parlamencie. Kto i jakie ma jakie preferencje seksualne, jest jego sprawą. Takie rzeczy nie mogą absorbować Parlamentu.

  Potrzeba pamiętać o tym, że media mogą kreować rzeczywistość

  Kreować rzeczywistość w mediach oznacza, że mogą one działać na wyobraźnię widza.

  Innymi słowy media mogą kreować: głupotę i urojenia.

  Media mogą pokazywać sondaże partii, które są w Polsce ustawiane, podobnie jak medialne udawanie prawicy przez Żydów, którzy sprzyjają interesom żydowskim, jest specyfiką szybką do zobrazowania.

  Przy pomocy niepolski mediów – wybory zawsze wygrywają ci sami ludzie, ewentualnie zamieniający się stołkami. Przykład: dziś rządzą – jutro są opozycją.

  Schemat jest podobny do gry w kubeczki lub trzy karty. Banalnie proste oszustwo.

  Jednak zawsze ktoś się da nabrać. Podobnie jest z wyborami w Polsce, partiami rzekomo prawicowymi etc.

  Żydzi wszyscy grają swoje role, jakie już dawno ustalili. UDAJĄ i grają dla siebie – nie dla Polski, ani dla Polaków.

  Obrady TKNP-PS „Karta 93” toczyły się dwa dni i zawierały 86 punktów tematycznych. W trakcie obrad przyjęto 13 formalnych wniosków do omówienia w trybie nadzwyczajnym, podczas kolejnego zwołanego spotkania.

  Ponadto przyjęto 32 uchwały dotyczące działania dla Polski. Na spotkaniu omówiono też sprawę Polonii i jej zainteresowanie Polską z uwagi na zainteresowanie powrotem do kraju dużej rzeszy Polaków.

  W ramach zdekonspirowania wszystkich Żydów ukrywających się pod polskimi nazwiskami – omówiono szeroko Listy Agentów. Omówiono ten zakres działań i przekazanie kopii materiałów dla dziennikarzy śledczych, a także sposoby ujawniania, publikacji itp.

  TKNP-PS „Karta 93” obradował w dniach 21-22 lutego 2013 roku, przez 19 godzin.

  Organizacja „Karta 93” chroni uczestników i liczne informacje, które na obecnym etapie z powodów bezpieczeństwa ludzi i ich rodzin oraz interesów Polski – nie mogą być publikowane.

  Materiały powyższe zostały udostępnione do publikacji za zgodą ogólną zgromadzonych, tylko i wyłącznie dla Polskich Mediów Niezależnych.

 8. Piotr Moskwa said

  o zakończeniu OKUPACJI w Polsce – Zgodnie z Nowym Prawem i Międzynarodowymi Prawami Człowieka
  „Wszelkich przebierańców, skrytobójców, sprzedawczyków, złodziei, polityczne prostytutki, dewiantów, pospolitych tchórzy zarazem dzicz rasistowską, która się posługuje pieczęcią Szatana itp. zdrajców Polski i OKUPANTÓW – Polacy z Krwi i Kości, synowie ziemi polskiej rozliczą sądownie i konfiskatą mienia w całości, do piątego pokolenia włącznie, publicznie przed całym narodem. Zbrodniarze otrzymają dożywocie. Do dni swoich ostatnich w więzieniu będą pracowali na rzecz odbudowy gospodarczej Polski. Ci zaś, którym dane będzie wyjść na wolność po odbyciu kary, będą precz z Polski wygnani. Dopełnić sprawiedliwości musimy, bo to jesteśmy winni naszym dziadom i ojcom, którzy zostali wymordowani przez zbrodniarzy – walcząc o Polskę wolną i sprawiedliwą.” – Piotr Moskwa

 9. Henry said

  Ludzie ta sama propaganda jak za komuny – wszystko na zydow zganiaja,
  Cala wine jak za komuny zwalaja na zydow.
  Cos mi to smierdzi jakie smrody i trzonki to wszysko pisza?

  Moze te trzonki to synowie i corki dawnej inteligencji komunistycznej ?

  Nie moge wiecej ide do toalety po tym czytaniu wzielo mnie na pierdzeinie.

  Z tym sie zgadzam.
  Zasadniczym elementem tych mediów jest działanie na wyobraźnię Polaków i ich tzw. urabianie.

  Media niepolskie mają za zadanie skłócać i pokazywać walkę o władzę i Polskę.

 10. Siekiera_Motyka said

  Stary schron ANTIFY w Warszawie („Krytyka Polityczna” ich ściągnęła z Niemiec) jest teraz Banderowskim schroniskiem i bazą.

  „piątek, 21. lutego 2014 – 11:01, Magdalena Łań
  Prezydent Warszawy w Centrum Informacyjnym dla obywateli Ukrainy. Fot. R.Motyl

  Od piątku, 21 lutego, przy ul. Nowy Świat 63, działa Centrum Informacyjne dla obywateli Ukrainy, w którym będą mogli oni uzyskać pomoc prawną, psychologiczną oraz informacje m.in. o opiece medycznej, socjalnej, a także wsparcie tłumaczy. Punkt jest czynny 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 – 18.00.”
  „http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/centrum-informacyjne-dla-obywateli-ukrainy-w-warszawie”
  ANTIFA w akcji

  A teraz jest tam „Ukraiński Świat” i Polakom to się to nie podoba. Ale Bufetowa ma „rozkaz” i tam będą.

 11. Marcin said

  Nordycka młodzież jest do dupy. Powinna uprowadzić naczelną „antyfaszystowską” mendę w Szwecji i wydusić wszystko z tej mendy co się da tj. kto ich sponsoruje, ile i jak. A tak tak dalej będą szukać wiatru w polu.

 12. Eliza said

  @9 Panie Henry pisze Pan: „Ludzie ta sama propaganda jak za komuny – wszystko na zydow zganiają.”
  Pragnę zauważyć, że P. Moskwa określa o jakich ludzi uznanych za Żydów chodzi, a więc nie dotyczy wszystkich, tylko tych którzy podstępem zniszczyli na Polskę , wypaczają jej historię a wręcz ją zmieniają i chcą zniszczyć duszę Narodu. To co Pan Moskwa napisał przyjmuję za prawdę, bo takie również jest moje odczucie, potwierdzone historią 125 lat.

 13. Marucha said

  Re 12:
  Za komuny – z wyjątkiem jednego, krótkiego okresu rżądów Gomułkii – nikt nic nie zwalał na Żydów, bo byli pod ochroną

 14. Eliza said

  Czy doczekamy się spisu ludności w Polsce wg faktycznego pochodzenia, czy już tylko czekać czasów, że Polska będzie Polin, a rodowici Polacy będą mniejszością narodową..

 15. NICK said

  Nie patrzmy na nordycką młodzież. ŻADEN wzór.

 16. przemądrzałe bydlę said

  @6 (Walldek)
  „Młodzież nordycka to młodzież pogańska, nie chrześcijańska.”

  Po pierwsze jaka pogańska, skoro w tekście stoi, że cały incydent miał miejsce przy okazji zorganizowanej przez nią obiad przedwigilijny.

  „A przemoc wpisana jest w logikę pogaństwa lewackiego jak i nacjonalistycznego”

  Przemoc jest jedną (czasami jedyną możliwą – vide Palestyńczycy obecnie) z metod prowadzenia polityki. Jedyny żal to to, że w Szwecji ojkofoby biją tożsamościowców, a nie na odwrót. Trzeba trzymać kciuki, żeby karta się odwróciła. Każdego roku do Szwecji jest sprowadzanych około 100 tysięcy imigrantów. Zapaść demograficzna wśród Szwedów jest podobna do tej wśród reszty rdzennych narodów europejskich. To jest wyścig z czasem. Jeśli Szwedzi się nie obudzą i nie zrobią z tym porządku (a pokojowo się już nie da, bo sprawy zaszły za daleko), to po prostu znikną z powierzchni Ziemi, a ich niedobitki staną się rezerwatem, jak Serbołużyczanie.

 17. przemądrzałe bydlę said

  Młodzież Nordycka zasługuje na nasz szacunek choćby za to:
  http://www.nacjonalista.pl/2012/12/17/nordycka-mlodziez-odwiedzila-stefana-michnika/

 18. NICK said

  Za kilkoro, opłaconych, na manifie, które prowokują aby zidentyfikować nielicznych normalnych, nordyckich?
  Może racji nie mam. P. Robert jest ekspertem. Może będzie raczył?

 19. przemądrzałe bydlę said

  A co do wyżej poruszonego tematu Żydów – jedna z prominentnych żydowskich działaczek w Szwecji, niejaka Barbara Spectre, „puściła farbę” co do ich niszczycielskiej działalności:

  Warto poczytać w tym kontekście artykuły o Szwecji na whitegeNOcideproject.com
  np.
  http://whitegenocideproject.com/sweden-swedes-now-a-minority-in-malmo/
  http://whitegenocideproject.com/swedish-government-to-legally-deny-race-exists/
  http://whitegenocideproject.com/sweden-white-genocide-sucessful-according-to-integration-minister/
  http://whitegenocideproject.com/anti-white-college-no-whites-in-swedish-colleges/
  http://whitegenocideproject.com/sweden-a-third-world-county-in-15-years-massive-third-world-immigration-to-blame/

 20. przemądrzałe bydlę said

  http://www.nacjonalista.pl/2012/12/09/r-i-p-daniel-wretstrom/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: