Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Progejowskie ustawy zniszczyły katolickie agencje adopcyjne

Posted by Marucha w dniu 2014-12-17 (Środa)

Bydlactwo ukazane w ładnym opakowaniu.

Znana od 127 lat brytyjska agencja adopcyjna o katolickich korzeniach nieodwołalnie zakończyła swą działalność.

Zniszczyło ją to samo ustawodawstwo, które skutecznie doprowadziło do zamknięcia wszystkich katolickich ośrodków adopcyjnych. Wielka Brytania w 2009 r. zalegalizowała adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

Założone w 1887 r. prze biskupa Johna Butta, Catholic Children’s Society (Katolickie Stowarzyszenie Dziecięce) próbowało obejść to zdegenerowane prawo.

Zrezygnowało z katolicyzmu w nazwie i zaczęło działać pod szyldem Cabrini Children’s Society, chociaż nadal kierowało się katolicką etyką.

W skład rady nadzorczej stowarzyszenia wchodzili dwaj kapłani, a sponsorami były cztery angielskie diecezje. Prowadzenie działalności według dotychczasowych zasad nie powiodło się jednak z powodu anormalnych warunków prawnych i złego zarządzania.

Stowarzyszenie zaczęło też powoli tracić swoją katolicką tożsamość. Ze strony internetowej wycofano informacje o wartościach, jakimi się kieruje. Pozostało jedynie stwierdzenie, że CCS zostało założone przez biskupa.

Agencja adopcyjna w nowej formie szybko popadła w problemy finansowe. Z powodu trudności w pozyskiwaniu funduszy straty były ogromne, w bieżącym roku doszły do poziomu 875 tys. funtów. Zaczęły się zwolnienia pracowników i zamykanie kolejnych ośrodków lokalnych.

Ostatecznie Catholic Children’s Society musiało dać za wygraną. Jej majątek przeszedł na rzecz Diagrama Foundation, która to agencja przekazuje dzieci do adopcji także parom gejowskim.

[Na podstawie serwisu informacyjnego Radio Watykańskie (kb) via Deon – 14.12.2014 r.; także: „The Tablet” (T.Philpot) – l1.12.2014 r.]

http://www.hli.org.pl

Komentarzy 10 do “Progejowskie ustawy zniszczyły katolickie agencje adopcyjne”

 1. maurycy said

  Jaki progejowskie ? Nie dajmy sobie narzucic slowinctwa zwyrodnialcow i zboczencow !! W polskim slownictwie nie ma slowa GEJ ! Jest slowo pederasta ! Zboczeniec ! Tych slow uzywajmy Nie dajmy sobie narzucic slownictwa bydlakow zboczencow i ich bydlakow poplecznikow i protektorow ! !

  Taki był oryginalny tytuł – admin

 2. lopek said

  Czasami to sobie tak myślę, że une bawią się gojami – i oczekują reakcji. Przecież jeżeli goje nic nie robią w sytuacji, kiedy ich dzieci oddaje się zboczeńcom – to za chwile owe dzieci będzie się składać na ołtarzu Szatanowi. Szatanowi – wyrywając przedtem owym dzieciom jeszcze bijące serduszka i pożerać je w światłach fleszy.
  Że co? Że to niemożliwe? Niemożliwe byłoby jeszcze parę lat temu odebranie dzieci rodzicom i oddanie ich zboczeńcom. I co?

 3. maasteer said

  Tych panuf z obrazków można by oddać na resocjalizację do pierwszego lepszego pierdla. Poczuli by wtedy prawdziwą miłość bliźniego

 4. Dictum said

  Piekło ich pochłonie, a za nimi tych, co na to zezwalają, promują, tworzą „prawne” bezprawie.

 5. slowianin said

  odp.1 do Maurycy…..ma Pan rację.Już dawno o tym pisałem- istnieje wszędzie gra słów.Zamiast pederastów używa się dla zmyłki geje ,zamiast wojny zachód używa słowo tzw.misje albo operacje itd.Wymyślono też tzw.społeczność międzynarodową-oczywiście dla celów uprawiania propagandy zachodniej.

 6. Jack Ravenno said

  @5 SŁOWIANIN – … bo wszelkie zmiany należy rozpocząć od przedefiniowania ogólnie znanych pojęć i to w tak nieznaczny sposób aby pospólstwo się nie zbuntowało a nawet (!) zaczęło takie działania popierać.

  Ludzie mają coraz bardziej zryte banie i to w tak poważnym stopniu, że nie można prowadzić normalnej komunikacji.

  Une obecnie przedefiniowują gojowską terminologię. Jak widać bardzo skutecznie…

 7. Jack Ravenno said

  P.S. Nawet tytuł jest zrypany doszczętnie. Bo przecież nie można nazwać tych ustaw ANTYRODZINNYMI, prawda? Przecież to tak źle brzmi…

 8. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka pszeczytal te komentasze pelne nienawisci do nasza rasa co jest niesluszne i podle bo czasami nasza rasa tesz bardzo cierpi z powodu pedalstwa.

  Pan Mordka mosze tutaj podac pszyklad, sze curka od pan Dick Cheney zadeklarowala sie publicznie sze jest lesbijka i pan Cheney bardzo cierpi z ten powud.

 9. Dictum said

  ad. 8.
  Ale chyba Dick Cheney to nie wasza rasa?

 10. Mordka Rosenzweig said

  re 9

  Pan Mordka w takie sprawy sie nigdy nie myli.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: