Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  burakzkartoflandii o Polskość czarnych Polaków na…
  ats42 o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Polskość czarnych Polaków na…
  Swarozyc o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Przyszłe obozy śmierci. Ellie Katsnelson.

Posted by Marucha w dniu 2014-12-17 (Środa)

Moim zdaniem poniższy artykuł to jakaś  podpucha mająca wstrząsnąć gojami. Zbyt to nachalne, zbyt oczywiste… tego nie pisał Żyd, to napisał goj usiłujący – niekonsekwentnie – wczuć się w żydowską mentalność. Co nie znaczy, ze zaprezentowana wizja nie jest nieprawdopodobna.
Admin

Dobry izraelski przyjaciel niedawno zasugerował bym zajęła się pisaniem o ciemnych chmurach terroru jakie spadną na Amerykę.

Kiedy nadejdą rządy Żydów na świecie, dla kogo będę obozy śmierci?

Nie wiedząc od czego zacząć, pomyślałam, że rozpocznę od tego punktu zwrotnego w nadchodzącym wieku w Ameryce, a mianowicie spędzeniu tłumów, czyli was, Gojów, do obozów koncentracyjnych, kolokwialnie znanych pod nazwą FEMA.

Zapytałam się: od czego dokładnie mam zacząć o tych obozach? Tuż przed czy tuż po ich ustanowieniu? Wiedząc, że przyjaciel nie pozwoli mi skorzystać z jego lepszego żydowskiego mózgu, postanowiłam polegać całkowicie na własnych zasobach intelektualnych: czyli na mojej małej kobiecej jaźni, niekiedy delikatnej i kosmopolitycznej, niekiedy zaciekle żydowskiej. I zaczęłam opisywać życie w obozach od samego środka, po ustanowieniu obozów i kiedy już zaczną funkcjonować.

Teraz powiem o przyszłości: przyszłości kiedy zardzewiały żydowski sztylet zostanie wbity w serca prawdziwych miłośników wolności. W końcu, drodzy przyjaciele, przyszłość jaką zamierzam opisać będzie niczym innym, jak tylko wkrótce mającymi nadejść ŻYDOWSKIMI RZĄDAMI W AMERYCE.

A zatem ostrzeżeni, i z niezatrzymującą nas już preambułą, pozwolę sobie rozpocząć moje smutne zadanie opisania w szczegółach nachodzącego losu amerykańskich mas, wielu z nich antysemitów, którym na pewno trzeba dać zbawienną lekcję.

*                                            *                                          *

PIERWSZY DZIEŃ W OBOZIE FEMA “Nasza rasa jest rasą panów. Masy będą nam lizać stopy i służyć nam jako niewolnicy”. — Menachem Begin, premier Izraela.

I tak, przyjaciele, jesteśmy w obozie FEMA (obrazek). Witamy w „uroczych” komunistycznych rezydencjach, w których współwięźniowie będą usypiani do stanu półprzytomnego otępienia przy pomocy leków przeciwdepresyjnych, kojącej muzyki i nieustannej obowiązkowej TV w każdym pomieszczeniu – inteligentnych telewizorów które będą rejestrować wszystkie rozmowy i szpiegować w najbardziej intymnych dla współwięźniów chwilach.

Nadzieja, wielki oszust, będzie wam towarzyszyć w obozach. Ale my Żydzi nigdy nie pozwolimy, by te nadzieje przerodziły się w możliwości. Zniweczymy wszelkie wysiłki z waszej strony znalezienia sobie lepszej przyszłości.

Zarządzi się bicie, regularne bicie by wymusić uległość i zachować dyscyplinę. Będziemy zachęcać do szpiegowania. I każda próba ze strony więźniów zmiękczenia surowości ich życia lub osłabienia naszego rygoru dyscyplinarnego spowoduje szybką i drastyczną karę. Uporczywi przestępcy będą likwidowani bez litości.

Z biegiem czasu większość więźniów stopniowo pokocha obóz i spodobają im się codzienne upokorzenia w stylu maso, nawet zatęsknią za biczem kiedy używa się go niewystarczająco. I obóz też ich pokocha, nagradzając informatorów i mianując najbardziej okrutnych tyranów na stanowiska władzy.

Tak jak w świecie zewnętrznym, w obozach więziennych dla Gojów, najbardziej niekompetentni i zepsuci ludzie będą promowani do stanowisk władzy i będą wydawać wszystkie rozkazy wykonawcze, zaś najlepsi mężczyźni i kobiety będą zmuszane do zginania kolan i posłuszeństwa.

Rozrabiaka i zbir, tajny zabójca, uśmiechnięty sadysta, tylko ci będą mieli zagwarantowany wysoki urząd w naszym NWO.

UTRZYMYWANIE DYSCYPLINY W OBOZACH. Silni będą rządzić i bić słabych by ulegli

Promienie słońca mogą dawać ciepło, a zapach róży może nawet spowodować, że kochanek będzie bardziej kochał, ale nic — ABSOLUTNIE NIC! – co wy Goje zrobicie dla nas Żydów, nigdy nie spowoduje tego byśmy do was coś czuli.

Choć uniwersalny Stwórca mógł wykuć firmament i dodać życie gdzie wcześniej go nie było, On jeszcze doda komory miłości i wdzięczności do naszego żydowskiego mózgu, bo każdy Żyd, tu włączam siebie, KAŻDY ŻYD BEZ WYJĄTKU nosi w sobie taki bezkomorowy mózg – pozbawiony miłości, szlachetności, altruizmu i idealizmu.

Och, gdybyście tylko nas znali! Źli, źli Żydzi! Źli nie zasługujący na odkupienie, iskry w szalejącym piecu mózgu szatana.

Jak w Związku Sowieckim po rewolucji bolszewickiej w 1917, kiedy Żydzi doszli do władzy absolutnej za Lenina i Stalina, w naszym NWO antysemityzm będzie największą zbrodnią.

Każdy złapany na czytaniu Protokołów mędrców Syjonu w naszej odważnej nowej żydowskiej dystopii będzie skazany na śmierć.

Faktycznie, ci którzy w najlżejszy sposób krytykują Izrael, albo ubliżająco wypowiadają się o Żydach – odnosząc się bez szacunku do np. żydowskiego nosa – w obozach FEMA będą traktowani ze szczególną ostrością. Ich usta będą zamknięte żelazem (zob. zdjęcie powyżej) albo – OSTRZEŻENIE! NIE PATRZ NA TE ZDJĘCIA JEŚLI MASZ DELIKATNY ŻOŁĄDEK! – ich policzki i język przebiją metalowe zęby, albo igły i szpilki i drut kolczasty wykorzysta się do zaszywania im ust.

Tą i każdą inną nawet bardziej pomysłową metodą, Goje wkrótce poznają zalety poprawności politycznej i trudną sztukę trzymania języka za zębami.

*                                            *                                          *

 Kiedy przyzwyczaicie się do życia w obozach, na zewnątrz każdego baraku pojawią się widoki tak straszne i dziwne, że będziecie się zastanawiać czy jest po co dalej żyć.

Wykopane w idealnie prostej linii i sięgające aż po horyzont zimne, czarne, masowe groby będą zachłannie czekać na wszystkich tych których my, Żydzi, uznaliśmy za godnych kulki, czyli na was, Gojów. „Depozyty” – bo taka będzie wasze nowa nazwa, a nie „ofiary” – depozyty będą przybywać w środku nocy i w ciężarówkach, a là Czeka: czarne ciężarówki, nienumerowane i nieoznaczone ciężarówki.

Z boku każdej takiej ciężarówki pojawi się ogromna platforma z przymocowanym pasem transmisyjnym, przenoszącym martwe ciała Amerykanów w niekończących się liniach: ciała niemowląt które dopiero nauczyły się oddychać, małych dzieci które dopiero nauczyły się chodzić i skakać, pięknych młodych dziewcząt i przystojnych młodych mężczyzn w soczystej wiośnie ich życia. Światło w ich oczach będzie martwe, i uśmiechy na ustach skamieniałe.

Powoli i mechanicznie, bez śladu ludzkich uczuć, te ciała – a niektóre będą jeszcze żywe! – zostaną wrzucone do tych rowów, by gniły i karmiły robaki.

Kopanie dołów śmierci

Potem ciężarówki wrócą w melancholicznej procesji do kostnic miasta, Miasta Przerażającej Nocy, które rozciąga się na nieużytki neonowej Ameryki… jak ponure cmentarze czasu straconego w migotliwej mgle wieczności.

Miejsce z którego odjeżdżały ciężarówki śmierci obserwuje Żyd. Z założonymi rękami i sępimi oczami mocno zapatrzonymi w nieludzkie zadanie wprost przed nim, o zimnym sercu Żyd pokazuje swoją aprobatę lub dezaprobatę skinieniem lub kiwnięciem głowy… kiedy stalowe olbrzymy jeżdżą tam i z powrotem z ładunkiem ludzkich trupów.

Kopacz dołów

Poza Żydami, jak zombie amerykańskimi kierowcami w ciężarówkach śmierci i odurzonymi kopaczami dołów (powyżej), nikt nie widział dokonywania milczącego ludobójstwa na Gojach.

Wymaże się każdy ślad naszych zbrodni.

Bo my oczywiście unikamy kłopotliwych wpadek z przeszłości, gdzie, niestety, pokazała się nasza ukryta ręka: taka jak afera Lavona, incydent z USS Liberty, i nasza najbardziej katastrofalnie nieudana operacja do chwili obecnej, atak fałszywej flagi na Amerykę 11 września 2001.

Tutaj, przyznaję się, prawie złapano nas z ręką w słoiku z konfiturami!

Na pewno zostalibyśmy złapani in flagrante delicto i pokazywani w powszechnej hańbie jako międzynarodowi zbrodniarze wojenni, gdybyśmy nie mieli pełnej kontroli nad oficjalnym dochodzeniem i korporacyjnymi mediami.

Teraz jest tak, że 95% amerykańskiego społeczeństwa nadal uważa, że 11 IX to dzieło Arabów.

Do chwili obecnej oni wierzą w WIELKIE KŁAMSTWO 11 IX. Tak jak zostali oszukani przez nasze należące do Żydów media, że Irak miał broń masowego niszczenia. I że Saddam Hussejn miał w 45 minut wymazać Londyn! – sztuczka pokazana im przez brytyjskiego premiera Tony’ego Blaira, naszego dobrze opłacanego syjonistycznego pionka i nadal na wolności masowego mordercę!

Musicie to przyznać. Jesteśmy sprytni. Wiemy jak wymyślić Wielkie Kłamstwo. Tak, my możemy tak robić, by naiwne masy gojowskie wierzyły we wszystko!

To dlatego że mamy do dyspozycji media, środki masowej hipnozy.

*                                            *                                          *

Mój stary przyjaciel Dostojewski kiedyś powiedział rodakom Rosjanom: „Jeśli w ogóle Żydzi zdobędą władzę w Rosji, to żywcem obedrą Rosjan ze skóry”. Oni go zignorowali, i dużo ich to kosztowało. Żydzi przyszli, Żydzi zobaczyli, i Żydzi obdarli żywcem Rosjan ze skóry.

Tak dzieje się z ludźmi którzy mają uszy do słuchania, a nie słyszą.

We Francji piękna Charlotte Corday wskazała, że to Żydzi zatruli umysł Marata, i dlatego, co za tym idzie, wkrótce będą zatruwać duszę Francji swoimi śmiertelnymi toksynami moralnymi. W ciągu kilku godzin po wypowiedzeniu tych proroczych słów przez antyjudajską sukę, została schwytana przez swoich rodaków i doprowadzona pod gilotynę, żeby odciąć od ciała jej piękną białą szyję.

Głupcy, ci łatwo dający się otumanić jakobińscy rewolucjoniści! Mieli oczy do patrzenia, a nie widzieli. Oni też, w odpowiednim czasie, nauczą się czołgać w pyle i jeść chleb poniżenia, za żydowskich władców.

I był mój stary przyjaciel Schopenhauer. On też zmierzył się rogami z Żydami i żałował że im zaufał. Nie bez powodu ich ręce nazwał „diabelskimi pazurami”. Oni oszukali wielkiego niemieckiego filozofa, w teraz zapomnianym meksykańskim przekręcie, na 2 / 3 jego majątku.

Teraz to Madoff i banksterzy z Wall Street okradają Amerykę i śmieją się z naiwnych Gojów, wiedząc zbyt dobrze, że Goje są słabymi i godnymi pogardy mięczakami, bezradnymi w zatrzymaniu Żydów przed zdzieraniem z nich żywcem skóry.

I tak, był Shopenhauer i jego ludzie, doprowadzeni do rozpaczy przez drapieżnego Żyda, którego NIKT NIE WIE JAK ZATRZYMAĆ!

A później była Rosja, z 66 mln chrześcijańskimi ciałami zaśmiecającymi krajobraz.

A teraz, przyjaciele, jest Ameryka. Przyszła wasza kolej. Nadszedł wasz czas. Zegar tyka, i budzik zadzwoni!

Za kilka minut… za kilka sekund!

*                                            *                                          *

„Dużo bardziej święte jest zastrzelić Żyda nić pójść do kościoła” – powiedział kiedyś Schopenhauer, zanim dodał słynne słowa, które teraz stały się niemieckim przysłowiem: „Po podaniu ręki Żydowi, policz swoje palce”.

Powiem wam tyle, żałośni Amerykanie, opasłe góry smalcu i letargu: możecie mocno wierzyć w Boga Ojca i kochać Pana Jezusa Chrystusa miłością nieporównywalną – i choć Chrystus może ratować duszę, a Bóg przenosić góry, to nigdy nie zapominajcie tego: w świecie rządzonym przez Żydów załadowana broń jest dużo lepszym przyjacielem niż obaj – Bóg Ojciec i Syn Boży razem!

Jeśli waszym celem jest przetrwanie, przyjaciele, to powiem wam tyle: żadne modlitwy świata nie pomogą wam, kiedy oddacie swoją broń Żydom w państwie policyjnym Ameryce! Pamiętajcie: rosyjscy chłopi nie mieli broni – byli bezbronni! – wszystko co mieli to widły, kije i kamienie! – i dlatego ginęli w milionach z rąk Żydów-czekistów po rewolucji bolszewickiej.

„Bóg nas ukarał” – powiedział Sołżenicyn – „bo my Rosjanie zapomnieliśmy o nim”. Ale to nie tak, przyjaciele! Sołżenicyn nie miał racji. Byłoby lepiej gdyby powiedział „Nas Rosjan zabijano w milionach bo byliśmy na tyle głupi żeby pozwolić żydowskim ciemiężcom nas zabijać – powinniśmy zabić ich pierwsi!”

UKRYTY HOLOKAUST… ZGINĘŁO 66 MILIONÓW ROSJAN! „Jeśli Żydzi zdobędą władzę w Rosji, to żywcem obedrą ze skóry Rosjan”. – Dostojewski

Przyjaciele, posłuchajcie mnie. Zapamiętajcie moje słowa. Nie pozwólcie by rozdmuchał je wiatr jak liście. Kiedy Żydzi przyjdą was zabić, jak kiedyś zrobili z Rosjanami, nie będziecie mieć czasu by wtedy szukać Boga – bo Bóg opuści was na długo, zanim przyjdą Żydzi by zakończyć waszą żałosną egzystencję!

Tak, Bóg was opuści z powodu waszej bezdennej głupoty i tchórzostwa i niewolniczej mentalności!

Bo Bóg kocha odważnych i szlachetnych. On kocha tych którzy wiedzą jak bronić swoje żony, dzieci, swojego honoru. On kocha tych którzy są gotowi walczyć na śmierć za wszystko, co dla nich cenne.

Dlaczego Bóg miałby chronić kryjącego się niewolnika, który wkłada swoją szyję w żydowskie jarzmo? Człowiek, który pozwala własnej żonie i dzieciom iść w niewolę, w okrutną niewolę jak zwierzęta juczne, dlaczego Bóg miałby chronić tak żałosną namiastkę człowieka?

Rosjanie powiedzieli nam to wszystko. To jest napisane w ich ukrytych historiach. To jest tam dla wszystkich w zakazanej książce Sołżenicyna, której wasi żydowscy władcy nie pozwolą wam czytać – bo oni są właścicielami wszystkich dużych wydawnictw i mają władzę karania wszystkich którzy grzeszą rozpowszechnianiem Prawdy.

Ach, Święta Rosja już nie krwawi! Wydaje się że wyleczyła swoje rany, mimo że żydowscy oligarchowie ostatnio spadli na nią jak stado sępów i próbowali wyssać z niej krew. Judajskie sępy uciekły z łupami, jak wiecie, chroniąc się w większości w Izraelu i w dwu innych koloniach Izraela, Stanach Zjednoczonych i Brytanii – dwu krajach zawsze gotowych do skakania przez obręcze dla swoich żydowskich władców.

Choć Rosja już nie krwawi, spójrzcie na Amerykę krwawiącą jak ofiara wampira, wykrwawiającą się powoli na śmierć pod kłami drapieżnego Żyda! Ach, jak słodko jest być potężnym Żydem we współczesnej Ameryce! – jak książę Drakula mający pełną kontrolę nad bankiem krwi, z tysiącami białych szyj do wyboru!

*                                            *                                          *

Tutaj, daleko od rosyjskich stepów i zimnych obszarów Syberii, przez lazurowy Atlantyk, na wspaniałych ziemiach odważnych i wolnych, ostatnio było zamieszanie, obudzenie, pączkowanie, tak, dudnienie odległego grzmotu, jak przed nadciągającą burzą.

Śpiący olbrzym, wydaje się, już nie śpi. Kręci się. Zaczyna się budzić.

Plaga kosmosu, my Żydzi, możemy mieć prasę, i możemy głośno deklarować, że ziemia i człowiek są tu tylko by spełniać nasze potrzeby, ale powiem wam tyle, przyjaciele: kiedy Amerykanie, najlepszy naród świata, w końcu postanowią działać, nie będzie żadnej szczeliny na świecie tak dużej by mogła ukryć i chronić Żydów. [Pobożne życzenia – admin]

W tych dniach nie pomogą Żydom żadne kłamliwe wrzaski o antysemityzmie. Żadne odnoszenie się do sumienia, żadne wołania o litość nie uratują ich spod szponowatych rąk ich Mścicieli. Wtedy będzie za późno dla Żydów. Oni popchnęli Amerykę zbyt daleko. Przekroczywszy wszystkie czerwone linie, postawiwszy się poza nawiasem, doprowadziwszy Amerykę do uwolnienia się z pęt, Żydzi będą musieli przejść przez Dzień Rozrachunku.

Ten dzień nadejdzie, przyjaciele. Tak, musi nadejść, jak złodziej nocą! On już jest tuż za rogiem…

Czy taka będzie przyszłość?

*                                            *                                          *

Tak więc, przyjaciele – moi drodzy, drodzy przyjaciele! – kiedy trąbka w końcu wezwie do broni – i tak będzie! – i kiedy drapieżne bestie zrobią się tłuste i gotowe na rzeź – niech usłyszy ją każda od dawna cierpiąca amerykańska matka, niech zauważy to każdy od dawna cierpiący amerykański ojciec, i niech przygotuje się każdy od dawna obrażany amerykański syn i córka – niech przepaszą swoje biodra, każdy z nich, i przygotują się na nadchodzącą rzeź.

Bo ostateczni sędziowie Żydów, tłumy, kiedy już ogłoszą swój werdykt „winien” na Żydów, wtedy te tłumy same staną się oprawcami Żydów.

Tłumy wedrą się do każdej nędznej synagogi, wtargną do każdego żydowskiego domu, wpadną do banków i judejskich kantorów i muzeów holokaustu – bo amerykańska dusza w końcu się obudzi z katatonicznej drzemki, i, na Boga Wszechmogącego! oni wezmą prawo w swoje ręce i wytną każdego żywego Żyda na świecie.

„Nic lepiej nie oczyszcza duszy” – zauważył kiedyś arogancki Żyd – „niż patrzeć kiedy umierają ci którzy są niegodni życia”.

Pewnego dnia te słowa obrócą się przeciwko samemu aroganckiemu Żydowi.

Wtedy Żyd zostanie wymieciony i w konwulsjach pod nowym panowaniem terroru. Przyjdzie jego czas na spłacenie karmicznego długu. I krew Żydów będzie płynąć szkarłatnymi strumieniami ulicami Nowej Sodomy, oświetlonymi neonani ulicami Stanów Zjednoczonych Żydostwa, w pogromie kończącym wszystkie pogromy, w holokauście kończącym wszystkie holokausty, świat bez końca na zawsze…

Przygotujcie się na przyszłe obozy śmierci

__________________

ELLIE KATSNELSON: Nic nie wiadomo o tajemniczej Ms Katsnelson poza tym, co już nam sama powiedziała w różnych komentarzach na naszym portalu. Najwyraźniej jest żydowską suprematką mieszkającą w Izraelu i jest współwłaścicielką biznesu czekoladowego na południu Francji, wytwarzającego najdroższe de luxe czekolady na świecie. Uważa się iż jest również członkiem rodziny Rotszyldów.

Za: The Death Camps to Come
http://www.darkmoon.me/2014/the-death-camps-to-come-by-ellie-katsnelson
Ellie Katsnelson, redakcja i skrót Lasha Darkmoon

http://wolna-polska.pl

Komentarzy 20 do “Przyszłe obozy śmierci. Ellie Katsnelson.”

 1. Maciej said

  Postrzeganie rzeczywistości lub przyszłości w kategoriach jakimi rządzono w latach 40 to anachronizm. Dzisiejsze formy zniewolenia są wysublimowane, powszechny terror fizyczny zastąpiono modelem gospodarczym opartym na długu, monopolizacją globu jego zasobów, technologii produkcji oraz dystrybucji tych dóbr. Technologia pozwala utrzymywać masy za kratami, których nie ma … To nowe doświadczenie dla narodów, społeczeństw … Nie było takie formy okupacji, tak jak nie było konfliktu zbrojnego między dwoma mocarstwami atomowymi …

 2. Marucha said

  Re 1:
  Ma Pan wiele racji… ale une nie zrezygnowali i nie zrezygnują z tradycyjnych form opresji, czego dowodów mamy pełno na świecie.

 3. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – „Postrzeganie rzeczywistości lub przyszłości w kategoriach jakimi rządzono w latach 40 to anachronizm. Dzisiejsze formy zniewolenia są wysublimowane, powszechny terror fizyczny zastąpiono modelem gospodarczym opartym na długu, monopolizacją globu jego zasobów, technologii produkcji oraz dystrybucji tych dóbr. ”
  Tak, ale. Ten ale to jak najbardziej USA gdzie różne „Walki z XXX” spowodowały że więziennictwo jest w prywatnych rekach i największe na Świecie.

  Tak że jest to zmodernizowany system gułagów. Przecież gułagi sowieckie nie miały głownie przestępców w klasycznym znaczeniu tego słowa, no i tak jest w wypadku USA. „Zmodyfikowano” prawo tak że sędzia nie ma wyboru i musi dawać długie wyroki, 5, 10,15 lat i w górę. Te modyfikacje były robione w czasach Regana, tego ukochanego przez Polaków prezydenta który tak wiele na pomógł. Jak jest effekt? Przyzwyczaja się naród do zniewolenia, zarabia się na tym i usuwa się przyszłych nie zadowolonych Gojów.

  Oto jak walczono z marihuaną.

  A teraz ją pomału LEGALIZUJĄ. Czemu? Ewidentnie koszty przekraczają zarobek na tym szwindlu i nie opłaca się pakować Gojów do „gułagu” !!! Ile to kosztuje Goja ? Ojjj, bardzo dużo i nie tylko w pieniądzach !!

  „Dobry izraelski przyjaciel niedawno zasugerował bym zajęła się pisaniem o ciemnych chmurach terroru jakie spadną na Amerykę.”
  Tak tak, oni pomagają nam. Sporo ludzi zauważa że to co się stanie w przyszłości w dziwny sposób pokazuje się lata wcześniej w Hollywoodzkich filmach !!! Czemu? Przypuszczają że w ten sposób przygotowują Gojów do przyszłego „szczyżenia”. Wchodzimy tu w tematykę Pana Kosseckiego i psychologie.

  Ostatnio spodobał mi się wytłumaczenie tego stanu przez psychologie : „Trans”.
  „http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140105/MAGAZYN/140109861”

  „Trans hipnotyczny jest zjawiskiem powszechnym. Gdy czytam interesującą książkę, mogę być tak skoncentrowany, że nie słyszę, co ktoś do mnie mówi. To przykład płytkiego transu, człowiek koncentruje się na pewnych bodźcach, co redukuje odbiór innych.
  Czy każdy człowiek może nauczyć się redukować ból w ten sposób? Badania pokazują, że ok. 20 proc. ludzi ma trudności z tworzeniem sugestywnych wyobrażeń i poddawaniu się hipnozie. Reszta jednak może te umiejętności u siebie kształtować. Jack Schwarz poświęcił lata na to aby nauczyć się wywoływania głębszego transu niż ten codzienny poprzez rozwijanie wyobrażeń typu „wchodzę i wychodzę ze swojego ciała” i „moja ręka jest poręczą fotela”.”

  „Oni” kształtują te nasze „zdolności” przez Media i Szkole,
  „Niemiec nasz przyjaciel”
  „Demokracja to Raj”
  „Polacy to najgorsi antysemici”
  itd. itd. …..

 4. Agaton said

  //Christian Christmas Symbols Banned while Giant Jewish Menorahs Erected on Public Land!//
  http://davidduke.com/christian-symbols-banned-giant-jewish-menorah/

 5. lopek said

  Re3:
  Poniższy link wiele wyjaśnia:
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/BIOLOGICZNY-ZYD-czyli-pasozyt-ludzkosci-3560

 6. NICK said

  Artykuł powinien wstrząsnąć gojami. Ale nie wstrząśnie. A wśród nikłego procencika gojów, którzy go przeczytają, większość ‚pomyśli’ – jak tu zostać ‚kapo’.
  Będą też tak ‚przetworzeni’, nieliczni?, którzy z chęcią poświęcą najbliższe i najdroższe osoby dla jednego dnia życia swego, podłego.
  O poświęceniu Boga nie wspomnę. Chrystusa krzyżują codziennie.

 7. human said

  Mną ten art wstrząsnął. Zastanawiam sie tylko, czemu mają służyć mrzonki tej chorej baby.

 8. NICK said

  P. Human.(6).
  Przyzwyczajaniu = hodowaniu. Tzw. człowieka = niewolnika.
  A właściwie to ścierwa.
  Podobnie jak rzeczone produkcje (tfu) holiłudzkie.

  Mrzonki??? To-się-dzieje. W wymiarze nie początkowym.

 9. Filo said

  Niestety, ten artykul to nie zadna podpucha. Od kilku lat krazy w internecie pelno informacji na temat bardzo dziwnych zachowan FEMA- najpotezniejszej organizacji w USA. Wystarczy wejsc na „Obozy FEMA w USA” i miec pelna game informacji w jezyku polskim:

  FEMA – najpotezniejsza organizacja panstwowa swiata:
  http://www.eioba.pl/a/1r58/fema-najpotezniejsza-organizacja-rzadowa-swiata

  Oboz FEMA, od srodka:

  Rzad USA uruchamia obozy koncentracyjne FEMA:
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/12/12/rzad-usa-uruchamia-obozy-koncentracyjne-fema-na-terenie-calego-kraju/

  Obozy koncentracyjne FEMA
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516

 10. Marucha said

  Re 9:
  Pisząc „podpucha” miałem na myśli, że artykułu na pewno nie pisał Żyd ani Żydówka.
  A co do jego treści, to niech Pan przeczyta jeszcze raz moją b. krótką uwagę na samym początku.

 11. Filo said

  10
  Marucha.
  Ja nie mam pretensji. Zareagowalem na slowo podpucha BEZ zadnej intencji!!!
  Gajowy sie robi niepotrzebnie przeczulony. Ja nie ma osobistych wycieczek, a jak chce cos ‚zapodac’ to robie to wprost.
  A w ogole to gajowy wie, ze nie lubie sie podlizywac ale nie szanowalbym sam siebie gdybym odwiedzal gajowke jakby mi sie gospodarz albo goscie gajowki nie podobali.
  Moze jestem pyskaty ale nie masochista.
  A na gajowke wpadam, czasem za czesto bo kosztem innych zajec, glownie po to zeby sie czegos dowiedziec- i wtracic swoje trzy grosze. Tak jak to robi wiekszosc gosci na gajowce.

  Za czasow gierkowskich mielismy rozne kluby. Ja w liceum chodzilem do PTTK, gdzie kierowniczka byla mama naszego szkolnego kolegi i oddala nam jedna sale na granie w brydza i pyskowanie o polityce. Chodzilismy tez do Jaszczurow i roznych klubow studenckich gdzie wrzalo od dyskusji.
  W Krakowie byly kawiarnie ( a wiekszosc wokol Rynku) wiec wpadalo sie do knajpy gdzie wiadomo bylo w ktorej kogo mozna spotkac. W Sukiennicach ‚U Noworola’ spotykali sie studenci z roznych uczelni, na Jana w Rio mozna bylo spotkac krakowskich poetow, a Krzysztoforach,J aszczurach i Pod Baranami spotykaly sie snoby bez grosza przy duszy ale chetne do bitki i wypitki . W Jamie Michalika byla dobra kawa z ciastkami a w Antycznej na Rynku dawali sledzia po japonsku czyli polski sledz z polskim jajkiem i polska salatka .
  U Pietruszki na malym Rynku byly pyszne pierogi a do ‚Zapalczaka'(Collegium Paderevianum) chodzilo sie podrywac jedrne rusycystki i chetne panienki z romanistyki,.
  Gdzie te lata i te niekonczace sie dyskusje na sto tysiecy tematow w tym samym czasie!.
  Nie moge powiedziec, ze gajowka mi to wszystko zastepuje ale niewatpliwie w moim wieku i w mojej sytuacji w bardzo upalne noce i jeszcze bardziej upalne dnie – opinie Polakow z roznych stron swiata i z Polski bardzo mi sa potrzebne. Robi sie tak jakos cieplo, ze ktos mysli podobnie – albo wprost przeciwnie- jak za dawnych lat!. Pod tym wzgledm gajowka jest inna od wszytkich innych blogow.
  Pewnie bardziej potrzebna mi jest gajowka niz ja gajowce ale moj egoizm wrodzony nie zwraca uwagi na takie szczegoly.
  Wiec niech gajowy przestanie mnie podejrzewac o ‚podwojne dno’ ( jedno wystarczy) bo ja niestety, za co przepraszam, mam nawyki z lat mlodosci kiedy pyskowalismy na kazdy temat i nikt sie nie obrazal ani nie tlumaczyl. Wrzaski sie konczyly i trzeba bylo leciec na zajecia; po to zeby nastepnego dnia wykrzykiwac ze ta kolejna Noc Poetow pod Adasiem (Pomnik Mickiewicza) to byly kolejne bzdety i miernoty. No i zaczynala sie draka bo w Nocy Poetow brali udzial poeci ‚ z rodowodem’.

  Ojej, znow sie zagalopowalem.
  A mialo byc o wiezieniach FEMA.

  Napisal kiedys Bohumil Hrabal:
  ‚Bo kazdy ma w mozgu taka szczelinke: i nie da sie nas odwszyc z wolnosci.
  To tyle na temat obozow FEMA.

 12. Maciej said

  @ 2

  Zgoda Panie Gajowy, tylko, że na przykładzie świetnie funkcjonującej strefy okupacyjnej jaką jest Polska, masy są w pełni kontrolowane, a jednostki eliminowane fizycznie lub marginalizowane na tyle by nie grozić fundamentom okupacji.

  @ 3

  Akurat więzienia w Stanach, a właściwie odsetek więźniów w skali globu jest przerażający ! Pokazuje jak bardzo zdegradowany i zdemoralizowany jest to „naród”, bieda odgrywa tutaj czynnik decydujący wraz z podejściem mniejszości do funkcjonowania w społeczeństwie.

  Gułagi były przymusowe … Większość więźniów w Stanach siedzi za łamanie prawa – jakie by one nie było …

 13. aaaaaaaaaaaaaa said

  @3 Siekiera_Motyka said

  …kształtować to oni sobie mogą kupkę piasku przed domem ….jak ktoś ma trochę szarych komórek pod czaszką to nie przerobi go żadna propaganda .

 14. Filo said

  12
  Maciej ma racje.
  W gulagach mozna bylo isc do pracy i bylo poza gulagiem”normalne”zycie.
  Zycie moze nie normalne, ale byl kontakt z miejscowa ludnoscia.
  Nic nie mozna porownac z gulagiem anglosaskim!!! Chyba tylko satanistyczne pieklo.

 15. Marucha said

  Re 11:
  Jakie tam przewrażliwienie, panie Filo… zwykłe, na wszelki wypadek.wyjaśnienie wątpliwości, jakie mogą się komuś nasunąć. Ja mam skórę znieczuloną. Żeby Pan wiedział, jakie ja maile dostaję, gdzie autorzy niekiedy w szczegółach piszą, co zrobią mnie i mojej żonie i co będzie, jak już wyłapią ruskich szpiegów… No i cóż, cieszę się, że skurwysynom i gównojadom jakoś tam przeszkadzam.

  Jest Pan gajówce bardzo potrzebny,bo choć czasem coś Pan palnie, to w podwójnie potem to nadrabia.

 16. Boydar said

  Ja w kwestii „artykułu”. Moim zdaniem to nie jest artykuł. To mi wygląda na psychomanipulację ubraną jedynie w formę artykułu. Jeszcze nie mam pewności co do celu, ale spod użytych środków wystaje chyba raczej na pewno ogon. „do ustalenia pozostaje” do kogo jest adresowany, żeby było śmieszniej, chyba jednak nie do nas.

 17. Re: Artykul…
  W artykule posluzono sie koncepcja (planami) z „protokolow medrcow Sjonu” w kwestii zniewolnenia i likwidacji (redukcji) dosc znacznej czesci niezydowskiej populacji.
  Wracjajac do glownego watku, to pominieto bardzo wazne aspekty, ktore mozna by uzupelnic m.in., oznakowaniem (kolor niebieski, czerwony i rozowy) skynek pocztowych i podjazdow dla poszczegolnych obywateli (i ich rodzin) do likwidacji na miejscu, likwidacji podczas przewozenia w specjalnych pociagach (concentration trains – likwidation train) i tych „niezdecydowanych” a mogacych byc uzytecznym do obozow FEMA…do tzw., „przystosowania” do „nowego zydowskiego porzadku swiata”…
  Dzisiaj na terenie miast USA sa zabierani (sprzatani) bezdomni i po ustaleniu tozsamosci, maja wszczepiany „bio-chip” i sa przewozeni do obozow FEMA bez zadnych praw (mozliwosci opuszczenia) jakoby dla „ich dobra”, gdzie moga uzyskac dach nad glowa i zywnosc…
  Czyzby wkrotce nalezaloby oczekiwac na nastepna grupe emerytow i rencistow do przyjecia „bio-chipa”, gdyz sa na utrzymaniu tzw., „rzadowego budzetu” a potem na tych, ktorzy sa w sluzbach publicznych???…

  Ciekawi mnie odpowiedz na jedno pytanie: „Co dzieje sie z pieniedzmi, ktore pracownik odklada na emeryture przez ponad 30 lat a tuz przed wiekiem emerytalnym umiera???…
  Czy nie warto sie nad tym pytaniem chwile zastanowic????…
  ================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Oczywiscie, ze znam odpowiedz na to pytanie….

 18. MAcko said

  W normalny systemie te pieniadze dostaje rodzina w spadku.
  Albo wspólmalzonek jako emeryture…
  macko

 19. Re: 18 Macko
  Prosze wiec mi wskazac gdzie jest ten „normalny” system, (w jakim kraju) ze pieniadze otrzyma wspolmalzonek czy spadkobierca???…
  Ano wlasnie, i tutaj nastepuje problem, bowiem ten obecny swiat, nie jest zadnym normalnym swiatem…
  Pytanie bylo bardzo precyzyjne…

  Kiedy pisze, ze bogactwem Narodu sa ludzie (tworcy, producenci i uslugodawcy) ktorzy tworza dobra materialne na podstawie ktorych sa (powinny byc) emitowane banknoty w formie anonimowych powitowan (jako forma faktury), to zaraz pojawiaja sie „tfurcy i orendownicy” zydowskich „ekonomii” banknotowych bogactw gieldowo-nieruchomosciowych…

  Jesli chodzi o odpowiedz, to ZUS (zlodziejski uklad syndykatu) przejmuje cale skladki osoby, ktora nie ma mozliwosci (z tytulu zejscia z tego swiata) skorzystac i te zlozone skladki sa inwestowane poza granicami RP w formie inwestycji przynoszacej dochod osobie prywatnej naznaczonej przez ten syndykat „ubezpieczeniowy”…
  ==================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Kazdy ubezpieczony w „ZUS’ie” jest okradany i oszukiwany bez wzgledu czy to mu sie podoba czy nie… ZUS-woska mafia nie zna umiaru ani nie zna zadnych granic…

 20. marta15 said

  W Rosji tuz przed tzw. rewolucja pazdiernikwa NIE bylo obozow Fema czyli ianczej gulagow.
  Byl za to car ze swoja Biala Armia i co sie stalo? Ano ani car nie pomogl. ani jego biala armia.
  W przeciagau BARDZO krokiego czasu zniszczono cara z rodzina, pobito biala armie i 60++ milionow Rosjan poszlo do piachu na zawsze , szybciej niz ustawa przewidywala.
  . I tak sie dzieje z rzeczami niemozliwymi w historii.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: