Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wojslaw Szeszelj do Rosjan

Posted by Marucha w dniu 2014-12-22 (Poniedziałek)

Wojslaw Szeszelj: Kijowem rządzą naziści, zachodni agenci, których ojcowie służyli Hitlerowi i mordowali ludzi.

Po 12 latach na ławie oskarżonych, tylko za to, że jest Serbem, patriotą i jest zbyt popularny, Wojslaw Szeszelj nie musi być przedstawiany ani komentowany. Jeżeli został on zwolniony w związku z tym, że nie można go było o cokolwiek oskarżyć a otruć go nie udało się, to mówi to samo za siebie, że można i trzeba mu wierzyć dlatego, że nie ma on powodu ażeby kłamać i niemożliwe jest aby go przekupić (gdyby było można, to dawno by go kupili) a czasu na przemyślenia o tym co się dzieje w świecie miał więcej niż dużo.

Drodzy bracia!

Ja, moja rodzina, moja partia i cały naród serbski, jesteśmy z wami w tych ciężkich chwilach w jakich znalazł się wasz kraj. Ja wam chcę, po prostu, powiedzieć, że my także byliśmy objęci sankcjami zachodniego imperializmu w ciągu 5 lat. Nawet my, Serbowie, mali Rosjanie na Bałkanach, daliśmy radę przeżyć. Jeżeli pamiętacie, to oni usunęli Miloszewicza od władzy po bombardowaniach. Chcę po prostu żebyście wiedzieli, że oni chcą odsunąć Putina od władzy! Dlatego, że jest on patriotą, kocha swój kraj, nie jest zdrajcą.

Nie bierzcie udziału w demonstracjach, które oni przygotowali na wiosnę w celu destabilizacji Rosji i Putina! Macie poparcie wielu krajów, silne Chiny, silne Indie, Iran i Turcja powoli przechodzą na stronę Rosji, i oczywiście Serbia!

Sankcje nic nie mogły zrobić, i także Serbia nie szła na smyczy Zachodu, ale opozycja sponsorowana była pieniędzmi z Zachodu ażeby organizować demonstracje. Jedynym sposobem była interwencja zbrojna i oni osiągnęli sukces! Serbię bombardowały natowskie potwory! Powinniście zrozumieć, że sytuacja jest bardzo poważna, podzielcie się moją wiadomością z kim tylko możecie, mam nadzieję, że wszyscy Rosjanie ją przeczytają.

Nie zdradzajcie swojego kraju, nie opuszczajcie swojego najlepszego prezydenta Putina. Zwyciężycie jeżeli będziecie jednością! Nie dopuśćcie ażeby Rosja powtórzyła los Jugosławii!

Za http://rusdozor.ru/2014/12/19/sheshel-russkim-ne-pozvolyajte-rossii-povtorit-sudbu-yugoslavii/
Data publikacji: 19.12.2014

Przekład: RX
http://wolna-polska.pl

Komentarze 2 do “Wojslaw Szeszelj do Rosjan”

 1. marta15 said

  wyglada na to ,ze Zydzi planuja utworzyc „republike Zydowska” takze u naszych sasiadow z tzw.zgnilego Zachodu.

  http://www.deliberation.info/jewish-insanity-unbound-new-test-germany/

 2. KIEDY bedzie ROZLICZONY LUDOBUJCZY złodzejski żydo-masoński Waszynkton ? said

  A KIEDY oszukacze pdpłacane DUPKI z gównianej oszukanczej Hagi zajmą się żydo-amerykańskimi 100% LUDOBUJCAMI z Waszynktonu Bilem Clintonem, który na zamówienie żydo-masonów wynajoł krwawych zabijaków US Army, armię niemiecką ZABIJAKÓW z Kanady, aby zbombardować Belgrad i Jugosławię zabijając ponad 25 tysięcy bezbronnych nie winnych cywili w 1991-1992 roku ?!

  A KIEDY będzie aresztowany MEGA LUDOBUJCA Gergo W. Bush przez tych sadowych morderców z Hagi wykonujących zamówienia żydo-masonów ?! Przecież ten ZBRODNIARZ Gerge W.Bush jest WINNY zabicia 1,5 milona cywili arabów na Bliskim Wschodzie oraz ZNISZCZENIA, pozbawienia domostw co najmniej 7 milionów ludzi oraz całkowitego ZNISZCZENIA całych państw Iraku, Afganiztanu i Syrji !

  To jest dopiero BANDYTYZM tego zbrodniczego wampira USA !!!!

  A KIEDY będzie aresztowany LUDOBUJCA burak obama, który zamówił CAŁKOWITE zniszczenie państwa Libya i ZABICIE ok 200 tysięcy przeciętnych obywateli Libyi przez zabijaków ludobójców US Army. Na ZAMÓWIENIE bezkarnego zbrodniarza Oabmy ludobujcy US Army wystrzelili na cywilne osiedla w Libyi ponad 220 rakiet U.S. Tomahawk cruise Missiles której każda zawiera ponad 1000 kg trotylu !

  To jest dopiero bezkarny ludobójczy bandytyzm centralnej żydowskiej ludobójczej MELINY „biały dom” w Waszynktonie” który jest oszukańczo nazywany „misjami pokojowymi” przez tych żydo-masonskich BANDYTÓW z USA!

  Dzisiaj ten LUDOBUJCA Obama wspiera nazioli ukrów, którzy ostrzeliwują rakietami balistycznymi, altylerią, czołgami oraz zrzucają BOMBY KASETOWY na zwykłych cywili w Dombasie, którzy bronią się przed ZABICIEM przez banderowskich zabijaków z Kijowa, którymi kieruje ZBRODNIARZE Jaceniuk i Poroszenko !

Sorry, the comment form is closed at this time.