Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wojtulewicz: Kłamcy z koszernej!

Posted by Marucha w dniu 2014-12-22 (Poniedziałek)

Nie od dziś wiadomo, iż traktujemy „starszych braci w wierze”, jako osoby o niepełnej wiarygodności (delikatnie to ujmując)!

Artykuł opublikowany w Gazecie jednakże przekracza wszelkie normy dziennikarskiej pracy. Takich sztuczek nie stosował nawet Jerzy Urban w stanie wojennym zaś posługiwał się wyłącznie Goebbels!

Bezczelne kłamstwo nie zostanie pozostawione bez echa, bo nie może tak być, iż ci co się mianują obrońcami wolności słowa, sami bezczelnie na to szczają!

Fakty są takie. Odbyła się demonstracja przeciw wizycie prezydenta Ukrainy w Polsce. Przemawiały (m.in.) dwie osoby publiczne a mianowicie poseł Curyło oraz były parlamentarzysta dr Piskorski, były plakaty, banery, karykatury, flagi zbuntowanych republik, ukraińskie z kirem, polskie (a nawet syryjska)! No i oczywiście uczestnicy! Manifestację udokumentowały rosyjskie media przy pełnym braku zainteresowania polskojęzycznych przekaziorów!

Efektem był przede wszystkim wjazd „gościa” bocznym wejściem, tak by nie zobaczył „gorącego przywitania” przez polskich patriotów!

Rosyjskie media zrelacjonowały całe zdarzenie, zaś jakaś łajza z koszernej napisała, że jest to manipulacja rosyjskich mediów, gdyż żadnego protestu nie było a materiały i zdjęcia są ubiegłoroczne i z innych demonstracji!

Nie dość, że nie zainteresowali się wydarzeniem, to jeszcze napisali, że go nie było! Bezczelność w najwyższym stopniu wprost porażająca i dlatego można to podsumować kilkoma słowami: ”Święta prawda, gówno prawda i koszerna prawda!”.

Nie pozostawię sprawy bez echa i uczynię wszystko by ukazało się stosowne sprostowanie jak też i przeprosiny za kłamliwą informację!

Wojciech W.Wojtulewicz (Warszawa)
http://www.kronikanarodowa.pl

Komentarzy 8 do “Wojtulewicz: Kłamcy z koszernej!”

 1. gość said

  Chce pan informacji, kup se pan telewizję

  Monika Olejnik: Jak pan sobie kupi telewizję, to pan będzie transmitował co pan chce. Nikt nas nie będzie zmuszał do tego, co mamy transmitować.

  Oburzyła się Monika Olejnik na Jacka Sasina, bo się ośmielił skrytykować niewielkie zainteresowanie mediów ważnym wydarzeniem, jakim w każdym normalnym kraju byłoby przesłuchanie urzędującego prezydenta w grubej aferze ze służbami w tle. Na twitterze dziennikarze dwoją się i troją, żeby jakoś wybronić medialnych decydentów merytorycznymi argumentami. Podobno nie relacjonowali przesłuchania bo „ludzie i tak nic z tego nie rozumieją”, dlatego specjalne wydania i żółte pasku zarezerwowane są dla takich wydarzeń jak dziewiczy przejazd Pendolino, czy „afera sałatkowa”.

  Zawsze, gdy mnie nachodzi pozżymać się na media, przypominam sobie poufny list Jerzego Urbana do Czesława Kiszczaka z lutego 1983 roku, w którym Urban omawia swoją koncepcję ocieplania wizerunku MSW, z wykorzystaniem mediów. Kluczową rolę przewidział tam dla Waltera, którego tak opisywał:

  „Mariusz Walter – nadaje się na głównego konsultanta, jakiegoś szefa programowania, szefa realizacji programów radiowych i TV – jednym słowem nie kierownika pionu propagandy, lecz główną siłę koncepcyjno-fachową. Najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce, organizator i koncep- cjonista. Przedstawia tow. Rakowskiemu i mnie sporo interesujących koncepcji ogólnopolitycznych i propagandowych. (…) Sprawę zna gen. Jaruzelski. Dwukrotnie polecał przyjąć go na powrót do TV. Popiera ten zamysł także Rakowski, Główczyk, Bajdor. Nie przedstawiono jednak Walterowi konkretnej propozycji stanowiska. Walter zwleka z decyzją powrotu, żądając satysfakcji i pognębienia jego wrogów. Na razie pracuje w firmie polonijnej, gdzie robią wideo-kasety. Nie jest tą pracą usatysfakcjonowany. Materialnie też nie uznaje jej za dobrą. Walter jest więc w tej chwili do wzięcia i wkrótce będzie za późno, bo ma otrzymać wy- sokie stanowisko w TV, jak tam mu się oczyści przedpole. Wielki talent i wulkan energii. Oczywiście członek PZPR, ale raczej profesjonalista niż polityk. (…) Gdyby udało się pociągnąć Waltera, on zaproponuje dużo młodych, zdolnych ludzi. Ja dalej będę myśleć, rozglądać się i szukać.”

  Wtedy z pomysłów Urbana nic nie wyszło, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Nie udawajmy, że TVN powstał od zera, a Walter to taki self-made man. Jak w sprawach o kluczowym znaczeniu funkcjonują polskie media, wiemy choćby ze wspomnień Leszka Millera i Tomasza Lisa, którzy tak relacjonują okoliczności (nie)ujawnienia charkowskiego pijaństwa Aleksandra Kwaśniewskiego.

  Leszek Miller: W 1999 r. brałem udział w operacji ratunkowej związanej z „golenią” prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Po przylocie z Katynia i Charkowa w mroku alejek Ogrodu Saskiego przekonywałem Zygmunta Solorza i Piotra Nurowskiego, aby Polsat nie emitował zdjęć zataczającego się prezydenta. (…) W końcu uzyskałem deklarację, że jeśli inne stacje nie podejmą tematu, Polsat też tego nie uczyni. Inni wysłannicy prezydenta przynieśli podobne ustalenia.”

  Tomasz Lis: Mariusz Walter „z wściekłą miną wparował do newsroomu. „Chcecie mi stację wypierdolić w powietrze? Nie zgadzam się” i zamknął taśmę z Charkowa w sejfie, który opuściła dopiero gdy było jasne, że sprawy nagłośnionej przez Rodziny Katyńskie, Gazetę Polską i Życie nie da się już zamieść pod dywan.

  Jak to kiedyś mądrze powiedział Ryszard Bugaj „Dramat dla wolności słowa zaczyna się nie wtedy, gdy jedne media jakąś sprawę nagłaśniają, inne zaś ją przemilczają, lecz wtedy, gdy zdecydowana większość mediów to samo nagłaśnia i to samo przemilcza”. Kto chce, niech wierzy, że rezygnacja z obszernego zrelacjonowania przesłuchania urzędującego prezydenta była decyzją czysto merytoryczną, tak jak czysto merytoryczne względy przemawiają za tym, że „aferę sałatkową” media wałkują już czwarty dzień i końca nie widać. A Kiszczak siedzi, i zawija…

  http://kataryna.salon24.pl/622430,chce-pan-informacji-kup-se-pan-telewizje

 2. Plausi said

  O „GW”nie

  dopiero co pisaliśmy. To „GW”no Szechtera to jeden z ważniejszych oddziałów bojowych okupanta w wojnie o semantykę i od dziesiątków lat była to jednostka do zadań specjalnych koszernego okupanta, któremu gajowy Marucha poświęcił ważną analizę Mullinsa.

  Jes t rzeczą niepokojącą, że znaczna część członków NSZZ „S” i ich spadkobierców duchowych do dziś nie chce przyjąć do wiadomości faktu, że byli narzędziami koszernego okupanta i upiera się przy baśniach, które im „GW”no przed laty wpoiło. Pewnie nigdy nie dopatrzą się też zgubnej roli, jaką koszerni odgrywali w rozniecaniu wojen i będą się kajać za zbrodnie tych bandytów tzw. holokaustu.

 3. qwerty said

  Przydalby sie link do artykulu z wybiorczej i najlepiej kopia strony

 4. Kojak said

  Co tu sie dziwc ? To jest standardowe zachwanie zydowskich bandytow – pismakow ! Oni nie moga pisac jakiejkolwiek prawdy ! Cala dzialalnosc ich jest oparta bowierm na kryminalnych szwindlach i matactwach ! Prawda bowiem natychmiast by ich zdemaskowala i uwidocznila ich kryminalne manipulacje ! Unikaja jej wiec szubrawcy i oszusci jak diabel swieconej wiody ! Prwade powiedza jak sie pomyla lub ktos zawali z nich sprawe !!!

 5. Przysłowia mądrościa narodu said

  Gdy pijany sie modli, białogłowa płacze a żyd przysięga, rzadko wierzyc trzeba (staropolskie).

 6. Filo said

  Nic nie szkodzi.
  Jeszcze lepszy byl ‚szou’ jak Patroszenko i Jacyniuk chcieli pokazac Bidenowi jak ich tlum kocha. A tu taki wstyd i skadal! Majdanowcy sie uparli, zeby krzyczec hanba- hanba.
  No i pana prezydent z Jacyniukiem musieli spierd… przed rozwscieczonymi kijowskimi niewdziecznikami.
  Za tyle dobra co im Ameryka zrobila – taki afront i niewdziecznosc !!
  Tak jakos sie glupio zrobilo Poroszence po tym nieudanym majdanie- i dlatego zazyczyl sobie w Polsce drzwi kuchenne.
  Jeszcze nie rozumie, ze powinien chodzic kanalami.

  Skandal: Biden w Kijowie ( po raz trzeci) a tlum wyzywa prezydenta

 7. tubylec said

  Ja wam powiem na daremnie się oburzacie na starszych braci w wierze oni nas traktują jak bydło goje my powinniśmy zrozumieć że inaczej się nie da i trzeba ich traktować jak oni nas, inaczej nas wyprowadzą w pole będą nas wykorzystywać gospodarczo finansowo inaczej będą nami orać zrozumcie to bo będzie bardzo zile. pomydlcie się za uciśnionym narodem palestyńskim który aby przeżyć pokonuje co dziennie bramy tzw. Bramy piekieł aby dotrzeć do pracy

 8. revers said

  Dzis w Betlejem na Wigile BN pacyfikuja marsze, jutro koscioly.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelscy-zolnierze-spacyfikowali-pokojowy-marsz-bozonarodzeniowy-w-betlejem-2014-12

Sorry, the comment form is closed at this time.