Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Gojković: Serbia nigdy nie wprowadzi sankcji wobec Rosji

Posted by Marucha w dniu 2014-12-23 (Wtorek)

Przewodnicząca Zgromadzenia Narodowego Republiki Serbii Maja Gojković podkreśliła, że wejście kraju do UE nigdy nie wpłynie na stosunki z Rosją.

Pomimo strategicznej decyzji, aby dołączyć do UE, Serbia nigdy nie zrezygnuje z rozwoju stosunków z Rosją i nigdy nie wprowadzi wobec niej sankcji – oznajmiła przewodnicząca serbskiego Zgromadzenia Narodowego Maja Gojković.

Wcześniej przedstawiciele UE zażądali od Serbii dołączenia do antyrosyjskich sankcji, jeśli chce zostać członkiem UE. Później szef rządu Serbii Aleksandar Vucić komentując to oświadczenie potwierdził, że jego kraj dąży do UE, lecz nie wprowadzi sankcji wobec Rosji.

„Nasza strategiczna decyzja (w sprawie wstąpienia do UE) nie jest i nie będzie przeszkodą w dalszym rozwoju braterskich stosunków z Rosją. Serbia nigdy nie wprowadzi sankcji wobec Rosji, ponieważ sankcje nigdy nie przyniosły nikomu nic dobrego i nie mogą sprzyjać rozwiązaniu jakichkolwiek problemów” – powiedziała Gojković, zabierając głos przed deputowanymi do Dumy Państwowej Rosji.

Według niej, Serbia dobrze wie, że wskutek sankcji cierpią przede wszystkim zwykli ludzie. „Wiemy, że do rozwiązania problemów potrzebny jest dialog i tylko dialog” – dodała Gojković.

Dzisiaj delegacja serbskiego Zgromadzenia Narodowego przebywa z wizytą w Moskwie. Gojković przed wystąpieniem spotkała się z przewodniczącym rosyjskiego parlamentu Siergiejem Naryszkinem. Podkreślił on, że Rosja z szacunkiem i wdzięcznością traktuje stanowisko Serbii, która nie uległa presji Brukseli i Waszyngtonu. Naryszkin oznajmił także, że współpraca Rosji i Serbii w szeregu kierunkach wkroczyła na strategiczny poziom.

http://polish.ruvr.ru

Komentarzy 9 do “Gojković: Serbia nigdy nie wprowadzi sankcji wobec Rosji”

 1. luksusik said

  Serbia ma jakąś tożsamość i pamięta jeszcze, kto jest/był przyjacielem, a kto wrogiem. Polska wrogów już nie ma, obok są sami przyjaciele.

 2. POLAK said

  Polska to kolonia niemiecko-amerykańsko-izraelska, jak zresztą wiele krajów na świecie.

 3. kresowiak said

  polski już nie ma jest tylko na mapie 25 lat wystarczyło aby zrobić z polaków durniów

 4. revers said

  Serbia niech sie nie zapiera, bo i tak od 1.11.2014 glosy wschodnich prowicji unijnych nie sa wazne kwalifikujaco, a szmalcownicy unijni szybko przejma religie lgbt, poprawnosc polityczna do wspolnych mszy i modlow z wyznawcami alaha wylacznie a takze pakiety pomocowe z lombardow bankserskich IMF, EZB w zamian za infrastrukture,pozbawienie sie resztek suwerennosci, panstwowosci.

 5. maasteer said

  A kiedy będą sankcje za oderwanie kosova od Serbii?

 6. Filo said

  No wiec zbombardowana, zniszczona i okradziona i OKRADANA przez USA i Europe Serbia powinna teraz byc pokorna i posluszna tym, ktorzy ja zgwalcili i okradli???
  Sukinsyny, Serbow nie znaja!

 7. revers said

  Witamy Gojkowicow w europejskiej rzezni zwanej Haga lub obozow smierci dla Miloszewiczow w Hadze – takie unych sady i wiezienia z ktorych byle oprych, gangster moze ucie podstawionym na czas helikopterem. ale mezowie satnu nie.

  Ktore zwalnialy ustaszow chorwackich z masowych egzekucji, jak tez wynajetych muhadzewinow, tak jak w 2WS pozawlano gwozdziami w ciezarowkach i ambulansach mordowac masowo serbow przez przebcie gwozdziem czaszki, teraz to nie lepsze metody kazni jak na zdjeciach z porozrywanymi konczynami, genitaliami inne europejskie psychopacje unijne i tortury skrzetnie zamiatane pod dywany gabinetow i redkacji glownych sciekow goebbelsowskich, murdochowych propagandy.

  http://facebookreporter.org/2014/11/29/srebrenica-face-off-genocide-the-west-doesnt-want-you-to-know-about-warning-very-graphic-material/

  za szmal z fankfurckiej pod meliny FEDu mozna wszystko ….,

  lub jeszcze domovina serbska nie zginela, gdzie Chrobry i pancerniacy 2 Armii WP ( 80% strat w sprzecie ) gwarantowali bepieczenstwo i stablinosc czy w grodach nadluzyckich czy w bezposrednim starciu z bardzo silna Armia Poludnie ktora przesuwala sie z Wegier, przez Czechy na odsiecz Berlina.

 8. revers said

 9. AQQ said

  Uwielbiam tę piosenkę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: