Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Ukraina ostrzega Zimbabwe przed możliwym pogorszeniem wzajemnych stosunków

Posted by Marucha w dniu 2014-12-23 (Wtorek)

Ukraina zwróciła się do Zimbabwe, ostrzegając władze afrykańskiego kraju przed możliwym pogorszeniem wzajemnych stosunków. Władze w Kijowie uznały, że nieuzgodniona z nimi wizyta ministra środowiska naturalnego, gospodarki wodnej i klimatu na Krymie jest naruszeniem ukraińskiej integralności terytorialnej.

„Ukraina ocenia ten krok jako ignorowanie przez zimbabweńską stronę ukraińskiego ustawodawstwa, norm prawa międzynarodowego, Statutu ONZ i Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ „Integralność terytorialna Ukrainy”. Może to mieć negatywne skutki dla dalszego rozwoju stosunków ukraińsko-zimbabweńskich” – czytamy na stronie ukriańksiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

„Wzywamy Republikę Zimbabwe do nieustannego respektowania integralności terytorialnej i suwerenności Ukrainy oraz przestrzegania norm prawa międzynarodowego” – głosi oświadczenie MSZ Ukrainy.

mfa.gov.ua / Kresy.pl
http://www.kresy.pl

Komentarzy 12 do “Ukraina ostrzega Zimbabwe przed możliwym pogorszeniem wzajemnych stosunków”

 1. plasibo said

  ukraincy moga co najwyzejj pocalowac czarne tylki ludziom z Zimabwe. od straszenia sa duchy.

 2. Anonim said

  Gdyby tylko mogli dostrzec skalę swojego upadku…

 3. Anteas said

  Władzom w Kijowie odbiło i myślą że są drugim USA i mogą wszystkim dyktować co ci mogą lub nie mogą robić. może a ramach Polsko-Ukraińskiego „braterstwa” zafundować ukraińskim władzom leczenie w Kobierzynie…

 4. Filo said

  W zwiazku z tym bardzo powaznym konfliktem Ukraina poprosi rzad USA o pomoc militarna i pare czolgow zeby Kijow mogl wjechac nie tylko do Sewastopola ale i po drodze zbombardowac troche szkol i szpitali Lusaki. A jak sie juz rozprawia z Krymem i Zimbawe to wjada amerykanskimi czolgami do Przemysla zeby podkreslic integralnosc Ukrainy.

 5. Nawet w Zimbabwe wiedzą, że należy się trzymać w pierwszej kolejności Rosji, a nie jakiejś rozkradzionej dziury ze złodziejami poprzebieranymi za przywódców państwowych.

 6. Antoni said

  Ad. 4. Tymi czołgami to mogą naskoczyć tak samo Rosji jaki Zimbabwe, natomiast rzeczywiście najszybciej ich użyja przeciwko Polsce, bo o to właśnie chodzi, czyli żeby z Polski i zachodniej Ukrainy stworzyć nowy syjonistyczno-chazarski twór geopolitycny i geoekonomiczny.

 7. kresowiak said

  na polaków to oni szykują widły noże i siekiery

 8. slowianin said

  Przecież Krym nie należy ukrainy więc oco chodzi??

 9. Filo said

  8
  Slowianin
  Krym nie nalezy do Ukrainy?

  Lublin tez (jeszcze) nie. A Patroszenko juz tam przyjechal jak do siebie. Tyle, ze troszke pokatnie ale tylko dlatego, ze jest z natury bardzo niesmialy.
  Na drugi raz wezmie ze soba Ljaszko – dla kurasiu. ( z widlami)

 10. revers said

  tylko kto chce defilade urzadzic na Krymie i US Baze? kto swiatlo wylacza w swieto BN tatarskim chanom? lub dlaczego Tutsi i Hutowie w Rawandzi, Zimbabwie wyzynali sie w milionach? oni znaja czystki etniczne lepiej i sprawnosc ONZ-tu z Ananami i Kimami w tuszowaniu, pomocy stronom inaczej.

 11. Filo said

  10
  Revers
  Sorry, Revers
  Za ludobojstwo w Rwandzie osobiscie odpowiada Tony Blair.

 12. revers said

  tylko? jak Blair to caly jego gabinet i sluzby dyplomatyczne GB przy ONZ ktore w takich sprawach uzywja chetnie prawa veta i naciski na bananowych przewodniczacych, oczywiscie po wczesniejszych uzgodnieniach i podzialach wplywu ze swoimi strategicznymi partnerami z usraela.

  Iraku nie bylo i ma sie Blair dobrze do dzis sluzby Mi5, Mi6 pilnuja go zeby wlosek mu nie spadl z glowy, swego czasu publikowal zdjecia z urlopow motorojachtowych w otoczeniu swoich lepszych goryli, a nawet prowadzi dzialanosc dobroczyna dla imigrantow, ostanio nawet z ukrainy, przybedzie mu troche lepszych siepaczy ukrainskich, a dzwi do ukrainskich oligarchow z rezydencjani wartymi ze 2 mld funciakow od Kuczmy, przy ktorych to willa Janukowicza to kurnik pokazywany gawiedzi w mediach stoja zawsze otwarte.

Sorry, the comment form is closed at this time.