Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Leo o Walka z wiatrakami – wal…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zanim nastąpi żydowska ostateczna eksterminacja Polaków

Posted by Marucha w dniu 2014-12-30 (Wtorek)

Fajga Mindla Danielak

Już od momentu powstania filmu Pawła Pawlikowskiego „Ida” o stalinowskiej Żydówce, oprawczyni Polaków Wolińskiej [Fajga Mindla Danielak – admin] wiadomo, że ten film dostanie Oskara. Światowe żydostwo przystąpiło już niestety do ostatecznego rozwiązania kwestii Polaków.

Polacy są dla żydów bardzo niewygodni, więc podlegają póki co, medialnej eksterminacji. Robią też wszystko z myślą o tym, by było nas jak najmniej w momencie zaplanowanego względem nas Exodus-u.

Jeśli ktoś wam mówi że Polska jest małym niewiele znaczącym krajem w historii współczesnego świata, to jest to kompletna bzdura. Kto chce zrozumieć historię świata, musi poznać zakusy Żydów, a bez Polski nijak tego nie idzie zrozumieć.

Polska niestety wyżywiła i wykształciła Żydów, a oni niestety, nie widzieli nigdzie lepszego miejsca dla siebie jak właśnie w naszej Polsce. Przeszkadzamy im w tym miejscu na mapie. Prowadzą więc walkę z Polakami na wszystkich możliwych frontach: politycznym, ekonomicznym, religijnym, społecznym, każdym i to w ścisłej kooperacji z żydowstwem amerykańskim, niemieckim i tym na obszarze Palestyny. Nie byłoby państwa położonego na terenie Palestyny, gdyby niestety nie generał Anders.

Żydzi próbują na obszarze Polski osadzić swą chorą Judeę od wielu wieków. Nie byłoby rozbiorów Polski gdyby nie oni. Nie byłoby niepotrzebnie przelanej polskiej krwi w wielu zrywach narodowych inicjowanych przez nich tylko po to, by wykrwawić Polaków i innych Słowian, z Powstaniem Warszawskim włącznie. Doskonale bowiem zdają sobie sprawę z tego, że tylko Słowianie są w stanie rozumieć kulisy ich perfidnej gry, ich prowokacje i ich podstępy. Bez świadectwa Słowian świat uwierzyć gotów w każde ich kłamstwo, bo to oni piszą podręczniki historii i przemawiają w mediach swoimi ustami bądź ustami pożytecznych idiotów. Słowianie tym kłamstwom zaprzeczają, bo znają Żydów dobrze od wieków i wiedzą na co ich stać.

To oni wymordowali tysiące wspaniałych Polaków w katowniach UB, by po pierwsze zatrzeć ślady swej haniebnej roli w montowaniu holokaustu. Po drugie przygotowując grunt pod swoje państwo kosztem naszego, z nami w roli ich niewolników.

Teraz, gdy w Polsce już coraz więcej ludzi wie, że u władzy są tylko oni (tyle że pod polskimi nazwiskami), że PO i PiS to tylko pozorowana walka pod publikę, że katastrofa smoleńska tak naprawdę odbyła się nie całkiem w Smoleńsku, że obaj Kaczyńscy to tylko okrągłostołowa bomba z opóźnionym zapłonem wymierzona w Polaków, coraz intensywniej odsłaniają się prawdziwe oblicza żydowskich graczy. Afera goni za aferą, a wszystkie są zamiatane pod dywany i słomianki przez żydowski w każdym calu wymiar niesprawiedliwości wobec Polaków. Zaakceptowanie fałszerstwa ostatnich wyborów to tylko potwierdza. Idą już na całość.

Polskojęzyczna judejska kinematografia wypuszcza coraz to haniebniejsze odwrócone do góry nogami obrazy świata i pseudohistoryczne bzdety. Filmy Pokłosie Władysława Pasikowskiego, Ida Pawła Pawlikowskiego {zobacz: „Jak uwiarygadnia się przed opinią publiczną powroty żydów do antysemickiej ponoć Polski?” http://www.wicipolskie.org/prp/PRP_343.pdf} czy sztuka teatralna Nasza klasa Aleksandra Smolara, która była ponoć „pozytywnie” tzn. anty-polsko odebrana w prawie 30 krajach, są tego jaskrawym przykładem.

Polacy nie mają pieniędzy na promowanie takiego szmatłastwa. Ale Żydzi tak. Nie skąpią grosza, ba milionów!!! i dla piszących i dla wystawiających {zob. „Polscy patrioto-mordercy i donosiciele oraz zbrodniczy księża-pedofile spotkali dzielnych mścicieli z UB” http://wpolityce.pl/kultura/226205-polscy-patrioto-mordercy-i-donosiciele-oraz-zbrodniczy-ksieza-pedofile-spotkali-dzielnych-mscicieli-z-ub}

Jako naród naprawdę zostaliśmy najbardziej doświadczeni przez II wojnę światową, ale Żydzi od kilku dziesięcioleci kreują zmyślone historie na nasz i swój temat. Swoich różnych złoczyńców kreują na bohaterów, a Polskę obwiniają i o obozy koncentracyjne, o Holokaust (który nota bene jest niczym innym jak tylko Przedsiębiorstwem Holocaust), a wreszcie i o całą II wojnę światową.

Nie jest to żaden przypadek, że akurat w Polsce wśród zaufanych ludzi jak Stolzman (vel Kwaśniewski) Amerykanie torturowali swoich więźniów. Nieprzypadkowo też wysyłali polskich żołnierzy, by ginęli w interesie Żydów w dalekich od polskiej racji stanu zakątkach świata. Jarosław Kaczyński jako premier polskiego rządu nie miał pieniędzy ani na oświatę, ani na służbę zdrowia, ani na obronność, ale po wizycie w USA wyciągnął z polskiej kieszeni 300 milionów na wysłanie polskich chłopców na wojnę w Afganistanie.

Na wizy jednak do USA Polacy, jak by nie było członkowie NATO poczekają prawdopodobnie do momentu, gdy głośne już stanie się przesiedlanie 3 milionów Żydów z Izraela do Polski. Wtedy spuści się wentyl i otworzy się granice dla Polaków, licząc że tym samym zwolnią sami miejsce dla Zydów.

Globalny światowy rząd zadbał o to by zginęli w kwietniu 2010 roku ludzie niewygodni Polacy. Ten sam rząd zadbał o to, by Polska została rozprzedana, a miliony operatywnych Polaków wyjechało z kraju za chlebem. Teraz podjęto wysiłek by nas oczernić w opinii światowej.

Film Pawlikowskiego ma już zielone światło od żydowskiego rządu globalnego z piekła rodem. Wcześniej je zapalono dla Andrzeja Wajdy – zniekształcacza prawdy historycznej.

Tak jak w Naszej klasie, kanalie żydowskie w Polsce są przedstawione pozytywnie, natomiast prawi Polacy jako dranie.

I tak ma świat o nas myśleć, bo gdy zapadnie decyzja o fizycznej eksterminacji Polaków, by nikt nas nie żałował, bo nie jesteśmy tego warci.

Ida jest jednym z faworytów do Oskara. 13 grudnia na Europejskiej gali Nagród Filmowych zdobyła nagrody i za reżyserię i za scenariusz i za zdjęcia i w plebiscycie publiczności. Tak dobrze Żydzi o to zadbali, że ten film ma być nagłośniony na całym świecie, by zdjąć potępienie z karku oprawców – Żydów. To bardzo antypolski sztandar.

Sylwester Żółkiewski [28 grudnia 2014 r.]
http://www.wicipolskie.org

Komentarze 44 do “Zanim nastąpi żydowska ostateczna eksterminacja Polaków”

 1. Radosław37 said

  Trudno ale musimy sami uderzyć się w pierś. Poszliśmy za duchem odnowy SVII, przed II wojną światową żydów było kilka milionów tylko, że w sprawach państwowości gów.. mieli do gadania(jeżeli mieli to masońskim przewrocie majowym z 1926 roku).

 2. Antoni said

  Z tym że, wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią, że ta eksterminacja Polaków będzie wykonana łapami benderowców. Dlatego już teraz dobrze zorientowane kurwy łaszą sie do nich jako do swoich przyszłych panów…

 3. revers said

  Teraz moze zostac kilka milionow polakow ale tylko do uslug nowej rasy panow, tylko ichnie przedstaiciwlstwo w Sejmie RP liczacym o 100 poslow mniej , liczylo tylko 10 poslow z gminy za co nadrabiali chalasem i lisim po futerkach wygladem.

 4. lopek said

  Tak to właśnie wygląda jak opisał to Autor. Oczywiście depopulacja na tysiąc sposobów już tutaj od dawna trwa.

 5. aaaaaaa said

  jeszcze przed wojną , starzy Polacy ,którzy czuli się patriotami nie kupowali w ogóle u żyda – a dzisiaj ?………szkoda słów……

 6. Boydar said

  Do pełni satysfakcji z treści artykułu jeszcze mi trochę brakuje, ale to i tak poważny postęp w naświetlaniu i nagłaśnianiu sytuacji. W przyszłych publikacjach Pan Żółkiewski, jak mam nadzieję, nadrobi zaległości i dostanie ode mnie całą piątkę. Na razie cztery plus 🙂

 7. Kojak said

  Oni nie przemoga Polakow ! Oni sa zwyczajnie glupi i prymitywni ! Ludzie czesto biora ta zydowska bandycka bezczelnosc i tupet za madrosc ! Oni postepuja tepo i glupio ! Te sukcesy ktore osiaagneli w Polsce odebraly im rozum i poczucie realizmu ! Polacy juz widza ze zydowstwo coraz bardziej bandycko sobie poczyna i ze to ono sprawuje jawnie kryminalne rzady w Polsce ! Rzady zlodzieji, bandytow a wrecz mordercow ! Bo czym jest jawne mordowanie ludzi przez mordercow- tajniakow ? Ostentacyjnie i kryminalnie tuszowane ich przez tzw prokuratury ! Poszedl do piwincy po wode mineralna i znaleziono go z przestrzelona glowa ! Zabito go z pistoletu ktorego strzal powoduje niesamowity huk ! A nikt oczywiscie nic a nic nie slyszal ! ( zamordowanie Petelickiego ) Oni zreszta szykuja sobie miejsce na Ukrainie nie w Polsce ! Cala ta rozruba na Ukrainie glownie temu ma słuzyć

 8. Eliza said

  Mam tylko jedno życzenia na Nowy ROK , aby prawda wreście wypłynęła, była czytelna dla Narodu w kraju i zagranicą i zabiła wszystkie niecne pomysły niegodziwych teraz i w przyszłości.

 9. Ex said

  Jakiś czas temu słyszałem jak popularny historyk przy pełnej sali opowiadał o żołnierzach NSZ itd i wszystko ok, ale oprócz tego był też wątek „wielonarodowej” Polski (czy wielokulturowej) jako rzecz jasna zaleta. Ta kwestia jest w jego pogadankach często wplatana.

  To samo ten śmieszny RN z nowym Bolkiem w postaci poczciwego idioty MK, który ten cały szajs firmuje i holuje do zjednoczenia z PiS już pod wodzą Pobożnego Jarosława G.

  0:55 sek. filmu

  Ścibor – Ryski, TW Zdisławski w 2012:

 10. rafal z said

  „Globalny światowy rząd zadbał o to by zginęli w kwietniu 2010 roku ludzie niewygodni Polacy”

  Akurat ci ludzie byli chyba najmniej znaczącym elementem w operacji „Smoleńsk”. Ci tak bardzo niewygodni ludzie jechali do Katynia by razem uczestniczyć w fałszowaniu polskiej historii.

  Każda tego typu operacja a szczególnie te zaplanowane na długo przed ich zrealizowaniem w strategii bankierów ma wielopoziomowe cele. Głównym priorytetem jest KONTROLA wszystkiego i wszystkich. Cała reszta to tylko sposoby dojścia i zapewnienia celu nadrzędnego. Plan operacji Smoleńsk można datować na rok 2007 i to przy wariancie najpóźniejszym.

  1) cel nadrzędny – kontrola
  2) cele poboczne”
  a) zbudowanie antyrosyjskiego ruchu w oparciu Smoleńsk –> Katyń –> Smoleńsk–> Katyń –>Smoleńsk
  b) lekcja dla elit (nie tylko polskich)
  c) małe porządki w polskim kibucu

 11. bardzo said

  Przemogą. Przygotowywali się do tego przez wiele tysięcy lat, także w drodze praktyk. Kilkakrotnie przytaczalem epizod z indiańskiej stacji benzynowej, gdzie wdałem sie w pogawędke z szacownie wyglądającą niezbyt młodą Indianką. I pytam ją, w jaki sposób Indianie Seneka nie tylko przeżyli masowe ludobójstwo, ale jeszcze doszli do potęgi w stanie NY i odbieraja bladym twarzom, to co u nich jest najświętsze, mianowicie ich zielone dolary w monumentalnych indiańskich kasynach. I powiadam, że może byc ze mna szczera, bo sam pochodze z narodu przeznaczonego na odstrzał. To ona powiada, najwazniejsze, żeby naród nie utracił duszy, a to sie rozpoczyna od tego, żeby zmuszac dzieci, żeby mówiły i myslały po indiańsku. Właściciele tego świata o tym juz sie dowiedzieli na przykładzie Indian, w tym Seneca, i eksterminację Słowiańszczyzny poprzedzili systematycznym zamordowaniem duszy w ongis wielkim Narodzie. Reszta im wyjdzie sama. Nic dodac.

  Strategicznie uczmy się języków, począwszy od odkurzenia rosyjskiego. Może to jest nasza z góry upatrzona pozycja.

 12. Dziwi mnie tylko dlaczego Pawel Pawlikowski Polak nakrecil ten film?

 13. Ex said

  O tą „Nasz klasę” chodzi chyba: http://tinyurl.com/plgxy6y

 14. A-a said

  Polak?

 15. Marucha said

  Re 8:
  Pani Elizo… czy Pani jeszcze wierzy, że naszych czasach ryku bydła medialnego i polityków, prawda może kogokolwiek przekonać?
  Że ktoś może ją dostrzec spoza zwałów bełkotu, krętactw i kłamstw?
  Choćby się o prawdę potknęli – nie zobaczą jej.
  A jakby nawet zobaczyli – to oddadzą na nią mocz i pójdą dalej.

 16. Ex said

  [Poprzedni komentarz proszę skasować]

  „(…)I dopiero za sprawą Wikileaks ujawnione zostało, że prezydent Komorowski obiecał był amerykańskiemu ambasadorowi w Warszawie, iż roszczenia żydowskie zostaną zaspokojone ze sprzedaży lasów państwowych. Potwierdzeniem tej pogłoski była przygotowywana zmiana konstytucji, według której Lasy Państwowe nie podlegałyby „przekształceniom własnościowym”, chyba, żeby było to uzasadnione celem publicznym. Zmiana ta została odrzucona, bo do przeforsowania jej zabrakło zaledwie pięciu głosów. Obawiam się jednak, że zarówno Żydzi, jak i Amerykanie, będą nadal naciskali na spełnienie „obietnic” i zrealizowanie „umów” – aż dopną swego – bo w przeciwnym razie ani okupujące nasz nieszczęśliwy kraj bezpieczniackie watahy, ani wystrugani przez nie z bananów Umiłowani Przywódcy – ci wszyscy „prezydenci”, ci wszyscy „premierzy”, ci wszyscy „prezesi” – nie dostaną inwestytury. (…)”
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3291

 17. Kiedyś w Anglii Wajda wszedł do klubu/restauracji/baru, gdzie przebywali często Polacy emigranci powojenni. Wajda ledwo wszedł, a usłyszał warknięcie „WON!”. No to wyszedł. 🙂

 18. u said

  Nasz Narod jest glupi, w przewazjacej liczbie. Na pewno i z tego m.in. powodu, ze elity wybitne zostaly przeciez wymordowane w okresie powojennym (a takie indywidualnsoci nie rodza sie na kamieniu) przez krwiozercze Idy, po to zeby bylo jak jest obecnie w Polsce i jest grunt do ukorzenienia. Chyba Glupcy Syjonu ( podsumowanie przez j.Mackiewicza -swiatowej slawy hitowego programu dzialania medrkow)juz wtedy przewidywali, ze w Kurniku w tropiku moga im piora fruwac, wiec odlot azylowy wycelowali do kraju,w ktorym ukorzeniali sie przez wieki i to jest nasze przeklenstwo.

 19. Sara said

  Jak ja nie znoszę tych żydowskich kurew, czy to z czasów komuny, czy obecnych – wstrętne kurewskie ryje- brzydactwa z diabłem poczęte.

 20. Miet said

  Re.16.
  Michałkiewicz wprost jak na tacy podaje nam wszystkim cwaniacki program kolejnego rabunku Polski i Polaków.
  To, że Sejm w liczbie pięciu posłow na coś się nie zgodził to tylko dla niepoznaki odłożenie na jakiś okres procesu rabunku. Nie takie rzeczy starsi i mądrzejsi potrafili przeskoczyć.

  Plan jest bardzo chytry i jednocześnie wyjątkowo prosty: lasy będą sprzedane wiadomo jakiego pochodzenia kupcom, a następnie pieniądze które kupcy zapłacili (powiedzmy, że około 65 miliarów) będą im zwrócone w ramach rewindykacji.
  W ten sposób Żydzi dostaną od Polaków kawał Polski i to za darmochę. Ten kawał Polski będzie miał dla nich nieporównyalnie większą wartość niż żądane 65 miliardów papieru, nawet gdy w zielonym kolorze.
  Polskie lemingi nawet nie pisną słówkiem – najwyżej powiedzą: no mnie przecież nie okradli bo las nie mój a tylko państwowy.

 21. kresowiak said

  żeby polacy tak zidiocieli przez 25 lat to aż się wierzyć nie chce naród debili musi zginąć zero honoru i patriotyzmu każdy widzi tylko swój czubek nosa i reszta go nie obchodzi horror

 22. RomanK said

  Lrmingi- panie Mieciu,,,,tym roznia sie od Polakow ..ze sa doskonale zorganizowane i solidarne…i jesli juz rusza nie zmieniaja kierunku, ani nie rozpytuja o droge, pomnoszac czasami ciezkie ofiary i poswiecaja sie dla reszty.
  Gdzie pan to widzi u Polakow?????
  Cietrzewie …o …..to jest porownanie:-))))) nie wydaje sie panu???:_)))))

 23. Ad. 21

  To nie Polacy zidiocieli, to wróg się wycwanił. Byliśmy dobrzy w okopach. Dziś to oni kopią okopy, w które my co i raz wpadamy.

  Wraz z prawdziwymi elitami usunięto z polskiego życia poziom ducha właściwy tym elitom. A co pozostało? Co zajęło miejsce tych elit? Jakie wartości duchowe wszczepia się Polakom od 1926-go roku?

  Edukacja!

 24. NICK said

  Pozdrawiam.
  Towarzystwo aDORACJI. Wzajemnej.

 25. Miet said

  Re.22.
  Panie Romanie, jako stary myśliwy, który zna bardzo dobrze pięknego ptaka, zwącego się cietrzewiem, nigdy bym Polaków do niego nie porównał.
  To bardzo mądry ptak – tokuje zawsze nad ranem, kiedy jest jeszcze ciemno – potem za dnia nigdy go pan nie ujrzy. Jaja składa w takich kryjówkach że nie sposób je szkodnikom wykryć.
  Idąc za Pana myślą, ja bym raczej porównał moich rodaków do bażantów – dobrze się czują w wojlerach (czyli w niewoli) – na wolności składają jaja gdzie popadnie, nawet na wydeptanej przez ludzi leśnej ścieżce.
  Latwo je podejść i łatwo odstrzelić – same się pchają pod lufę.:-)))

 26. Toni said

  Mam tylko nadzieję, że Apokalipsa, zapowiedziana z woli Bożej przez św. Jana, szybciej się wypełni w odniesieniu do całej bezbożnej już ludzkości, niż nastąpi exodus Polaków planowany przez „panów świata”, za jakich sami siebie uwazają, gdy tymczasem jest jeden Pan, który przez nich, nota bene, został skazany na krzyż dwa tysiące lat temu, ale zmartwychwstał i powróci. Oby za życia naszego pokolenia. Wiele na to wskazuje, że tak będzie… Ze wszystkich znaków najbardziej znamiennym wydaje się finalizowanie przejęcia Kościoła katolickiego przez diabła i jego sługi…

 27. NICK said

  No to zrób Pan COŚ(25), qURWA. a NIE nabijanie się. Ze mnie. Z moich TUTEJSZYCH Rodaków! Pana komentarz potwierdza. Jestżeś Pan ? A, ja, bażantem… . Tacy jak Pan nie powinni zabierać głosu!!! We polskich, tu i teraz,sprawach.
  „Jako stary myśliwy”. Zawsze miałeś Pan „z górki”?

 28. akej said

  @ 1
  Zydzi, po przewrocie majowym, pod przewodem zyda Selma, mieli bardzo wiele do powiedzenia. Owocem tego byla kleska wrzesniowa, a pozniej konferencja w Teheranie, Jalcie i Poczdamie. Prosze nie pisac bzdur!

 29. Miet said

  Re.27.
  Panie Nick, bażant to też ładny ptak – takie piórka ma kolorowe – więc o co chodzi??? Co Pan może wiedzieć co ja i moja rodzina zrobiliśmy dla Polski – nie będę Panu objaśniał bo i tak tego Pan nie pojmie.
  Zrób Pan choćby jeden promile tego i dopiero wtedy rzucaj przekleństwami.
  A „We polskich, tu i teraz,sprawach”, to nie Pan mi będziesz gadał, czy powinienem się wypowiadać czy nie.

 30. Marucha said

  Re 27:
  Panie NICK, a komu, Pana zdaniem, winniśmy pozwolić, a komu zakazać wypowiadania się o polskich sprawach? Zdecyduje narodowość, obywatelstwo… czy jakieś inne kryteria?

 31. Kazik said

  Po wojnie tzw. chałaciarze poprzebierali się w polskie mundury , wystroili stopniami wojskowymi i poobwieszali medalami i tak z handlarzy śledzi i krawców przeistoczyli się w patryjotów . Tu jest na przykładzie tej ” pod pułkownik ” dowód .

 32. NICK said

  Najsampierw napiszę tak – jako kontrargument – w stylu i dla Pana Miet: zrób Pan choć 1:10 000 tego co ja zrobiłem i czynię „tu i teraz”.
  Po wtóre? Tak – przegiąłem. I, przepraszam. Adwersarza i Gospodarza.
  P.S. Od bażanta wolę kruka.

 33. revers said

  ad16

  nie lepszy los spotkal Ukraine , tam Soros siegnal bezposrednio po stanowisko naczelnika centralnego banku na Ukraine i Gruzje. Efekt spadek dochodu o -7,5%.

  Za Komorowskim jak i wieloma osobami z tzw. elit np. Kaczynski stoja tez rozni doradcy finansowi
  od Sorosa i jego fundacji Batory, Smith – Niemcy maja swoja dzialke przez Fundusz Adenauera,
  Bühla.

  Bielecki przewiduje spadek dochodu z 3% do 2%, czyzby juz nie bylo co sprzedac, opodatkowac, zakcyzowac, poddanych ddo opodatkowania tez jak by mniej bo masowo wyjezdzaja albo podlegaja demograficznej zapasci, depopulacji .

 34. Bronisław said

  Czcigodni Gajówkowicze!

  Lektura tego rzetelnego artykułu i komentarzy oraz posiadana przez Nas wiedza o stanie (sytuacji) Polski, a także pozostałych państw Europy i świata nie może Nas Kochani, w żadnym wypadku, wprowadzić w stan rezygnacji i apatii!!!
  Mieliśmy wprawdzie dzięki Bogu w historii naszego Narodu Polskiego, bardzo wielu wybitnie dzielnych przywódców i bohaterów oraz świętych, czy błogosławionych, ale niestety niewielu wielkich mężów stanu.
  Przypomnę tylko, że nasze prawdziwe nieszczęścia, jak wszyscy wiemy, rozpoczęły się od rozbicia dzielnicowego, a zwłaszcza od sprowadzenia na Nasze Ziemie Zakonu Krzyżackiego, a niedługo później (1264 r.) od wprowadzenia w swoim księstwie przez Bolesława Pobożnego tkz. Statutów Kaliskich, na mocy których osadnicy żydowskiego pochodzenia uzyskali uprzywilejowanie wobec ludności polskiej. Dokładnie sto lat później przywileje te król Kazimierz Wielki rozszerza na teren całego Królestwa. Żydzi nie tylko często mieli przywilej bicia monety, ale mogli się niemal bez ograniczeń u Nas osiedlać, prowadzić karczmy i lichwę (czego chrześcijanom nie wolno było robić), zajmowali się handlem (w średniowieczu specjalizowali się haniebnym handlem niewolników, w tym naszych braci Słowian). Mieli oni po prostu swoje państwo (samorządy-kahały, w tym sądy itd.) w Królestwie Polskim. Szczytem niefrasobliwości było nadawanie szlachectwa Żydom neofitom co było bardzo częstą praktyką, szczególnie na Litwie. Na przykład w 1759 roku we Lwowie ochrzciło się około 20 tys. Żydów z sekty Jakuba Franka. Warto byłoby prześledzić co robiła ta nowa „szlachta polska” w historii Naszego Narodu ((genealogia tkz.rodziny Piłsudskich (Selmanów), Dzierżyńskich (Rufinów) i itd.)). Zamiast doprowadzić do sojuszu, a nawet unii nie tylko z Litwą, Rusią i Rosją, ale i innymi państwami, jak Węgry, Czechy itp. (nasz królewicz Władysław był już nawet intronizowany na cara Rosji) to prowadziliśmy między sobą wojny, a później powstania na korzyść Austrii, a zwłaszcza Prus, Anglii i innych Państw. Kto odnosił największe korzyści po naszych klęskach powstaniowych to myślę, że nie muszę przypominać. Powstania te (poza Śląskimi i Wielkopolskim), w tym zwłaszcza Warszawskie, mimo nadludzkiego poświęcenia i bohaterstwa, usprawiedliwić po prostu w żaden sposób nie można! Można by jeszcze snuć wiele refleksji na temat negatywnych skutków Hołdu Pruskiego, czy Unii Lubelskiej, czy innych nierozważnych wydarzeń w naszych dziejach, ale fenomen, że mimo tylu popełnionych przez Nas błędów i agenturalnej działalności naszych wrogów wew/zewnętrznych (wiele razy byliśmy skazani na niebyt) jako Naród Polski istniejemy to przede wszystkim owoc Wszechpotężnej Opatrzności!
  Z trafnych opinii tutaj wyrażonych przez komentatorów najbliższa mi jest Pana Toniego. Ja również jestem przekonany i głęboko w to wierzę, proroctwa biblijne też tak mówią (potwierdzają), iż nasi wrogowie, po prostu, nie zdążą Nas unicestwić. Nie traćmy nadziei i róbmy co tylko możemy dla Naszego Państwa i Narodu. Śmiertelnego wroga pokonamy pod sztandarami Maryi Królowej Polski oraz Chrystusa Króla Polski i Wszechświata. Oczekiwania Nasze poprzeć nam trzeba surowym postem i modlitwą!!!

 35. Re: 34 Bronislaw
  Bardzo dobry komentarz…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 36. Anonim said

  Ad. 20
  Panie Miet Pan ma rację tylko myli się w kolejności działania. Une najpierw muszą dostać przynajmniej część z tych 65mld dularów, właśnie po ty by za to wykupić te lasy i ziemię…oni nas sprywatyzują za nasze pieniądze stary to i wypróbowany sposób działania.

 37. Ex said

  @RomanK 22 Lemingi to ci którzy w tym systemie jakoś funkcjonują, mają jakiś majątek i mają nadzieje, że jakoś przeżyją. I tyle.

  A kim sa Lemingi? W Polsce jest ok 1mln urzędników z rodzinami to ok. 4-6mln ludzi (bo nie tylko żona i dzieci, ale teściowie i rodzice zagłosują za pracą dla zięcia/dziecka). Uprawnionych do głosowania jest ok 30mln, do urn chodzi 40% czyli ok 12mln. 4mln z 12mln to ok 30% i jest to TYLKO elektorat urzędniczy.

  Do tego trzeba dodać tych co żerują na publicznej kasie, ludzi którym dają robotę. Nauczycieli, wykładowców, wszystkich których można łatwo zmanipulować (najnowsza emigracja) i pozamiatane. Tzw RN zabezpieczył tych co chcą zmian a nie dadzą się nabrać na PiS, okradł im już ok 3-4 lata.

  Polska ma ustawioną pojemność demograficzną na poziomie 15 mln:

  „(…)Faktycznie więc te 5,3 mln brakujących miejsc pracy trzeba przemnożyć jeszcze przez 4,5 osoby, co daje blisko 24 mln zbędnych w kraju Polaków. A to oznacza, że optymalna liczba ludności w Polsce wynosi już dzisiaj tylko 14 mln ludzi. Reszta jest zbędna.(…)” http://jow.pl/bilans-25-lecia-wolnosci-samozwanczych-elit-wladzy-iii-rp/

  To jest zaplanowane i konsekwentne działanie na poziomie wiedzy i możliwości intelektualnych niedostępnych większości. Demokratycznie niczego się nie zmieni. PRL przygotował ludzi, którzy dzisiaj rządzą, nikt ich nie wybierał.

 38. Przecław said

  #34.Bronisław

  „negatywnych skutków Unii Lubelskiej” ??? Jakich ???
  Unia Lubelska to jedno z najszczęśliwszych wydarzeń z naszych dziejach.

 39. akej said

  Nie pomstujcie tak bardzo na Polakow. Zebyscie poczytali wypowiedzi jankesow na forach na temat Rosji i Putina oraz
  wlasnego podworka to uszy by wam zwiedly. Nie macie nawet pojecia ilu bialych maszeruje razem z czarnymi w protestach przeciw brutalnosci policji.
  Jesli idzie o amerykanskie mendia to uprawiaja one znacznie wieksza oraz bardziej nachalna i brutalna propagande w porownaniu z Polska i UE.

 40. Miet said

  Re.36.
  Tak, zgadzam się z tą Pana korektą.
  Z drugiej strony to tak sobie myślę: une kontrolują podaż zielonych w US i nie tylko. Mogą dostać szmalu na „zakup” polskiej ziemi, lasów, skolko godno.
  Ale, oczywiście, nie mogą przeginać, bo doprowadzą do wiekiego światowego krachu i wtedy sami też dostaną po d.pie.

  Tylko ziemia ma niezniszczalną wartość – wszystko inne przemija i une o tym wiedzą i dlatego przewiduję ten cwaniacki skok na polskie lasy.
  Obym się mylił i oby do tego nigdy nie doszło.

 41. revers said

  Rotszyld i jego rodzinka wykupil cala amazonie z woda, gdzie qody slodkiej wbrod, to dlaczego nie moze wykupic ktoras ze starych rodzin Polskie Lasy z jeziorami i rzekami. zwlaszcza na pojezierzach, czy gorskich lasow z potokami.

 42. Bronisław said

  Czcigodny Panie Przecławie! Re:38.

  Obok niewątpliwie pozytywnych skutków Unii Lubelskiej, które chyba Panu nie potrzebuję wymieniać, określę te, które – w moim przekonaniu – bardzo poważnie przyczyniły się do przyszłego upadku Najjaśniejszej Rzeczypospolitej! I tak po kolei:

  1. Wprowadziły Koronę w bezpośredni konflikt z Rosją o ziemie, które dotąd były przedmiotem sporu między Litwą a Moskwą.
  W tej rywalizacji z Rosją, w której w pierwszej fazie odnosiliśmy spore sukcesy (Stefan Batory), a zwłaszcza znakomite zwycięstwo hetmana Stanisława Żółkiewskiego pod Kłuszynem w 1610 roku i w wyniku tego opanowanie (wręcz zaproszenie) Kremla i Hołd Ruski, zaczęliśmy – w rezultacie potężnego dyplomatycznego błędu króla Zygmunta III Wazy, a potem po wstąpieniu na tron cara Piotra Wielkiego – powoli, ale wyraźnie przegrywać,
  2. Przedmiotowe potraktowanie Rusi Kijowskiej w Unii Lubelskiej. Wyraziło się to brakiem podmiotowego (równoprawnego) potraktowania Kijowa w Unii Lubelskiej, a przez to nie umieszczenie w herbie Rzeczypospolitej, obok Polskiego Orła i Pogoni Litewskiej, postaci św. Michała Archanioła. Miast Rzeczypospolitej trojga, powstała unia – jedynie – dwóch narodów. Najgorsze w tym było potraktowanie ludności Rusi Kijowskiej, a zwłaszcza dumnych i niezwykle bitnych Kozaków. Z Kozaków, wyjątkowo dzielnych, żołnierzy usiłowano uczynić chłopów pańszczyźnianych, co tylko częściowo się udało, a w efekcie doprowadzało do wybuchów krwawych powstań, z powstaniem Chmielnickiego na czele! Osłabiona w wyniku tego powstania Rzeczypospolita utraciła nie tylko ogromne tereny na rzecz Rosji, ale wielkie zastępy niezwykle bojowych wojowników kozackich, które wcześniej gotowe były bronić Rzeczypospolitej, a odtąd stanęli w obozie Nam wrogim. Na skutek tych zdarzeń nie byliśmy wstanie odeprzeć – na czas – najazdu wojsk szwedzkich i siedmiogrodzkich. Po Potopie Rzeczypospolita – poza Wielką Viktorią Wiedeńską – już nie zdołała się podnieść.
  3. Największym nieszczęściem dla utrzymania integralności Rzeczypospolitej po zawarciu Unii Lubelskiej, okazały się ogromne latyfundia, które powstały na terenach wcielonych do Korony. Właściciele tych wielkich obszarów ziemskich tkz. „królewięta” uniezależnili się niemal zupełnie od władzy królewskiej i jako wielcy magnaci, zaczęli prawie wyłącznie dbać o swoje majątki, a w ich ślady podążali inni możnowładcy. Wszystko to zdecydowanie wpływało na ubożenie skarbu królewskiego. Brak dostatecznej troski o państwo przez możnowładców, a wszechwładna ich prywata, było powodem, że powszechnie zrywano sejmy, brano pieniądze od obcych dworów, przekupywano posłów. Powszechna anarchia i korupcja, oraz przy wielu innych destrukcyjnych czynnikach – panoszącej się agenturze wewnętrznej i wrogich sąsiednich państwach Austrii, Rosji, a zwłaszcza nienawidzących Nas Prus – musiało doprowadzić do upadku Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
  To tyle co mi na Pana zapytanie przyszło w tej chwili do głowy.
  I na koniec jeszcze luźna uwaga. Uważam, że w imię sprawiedliwości społecznej winno się prawnie określać wysokość maksymalnego majątku, który może posiadać indywidualna osoba. Człowiek, jak wierzymy, jest tylko dzierżawcą na tej ziemi i nie powinno się dopuszczać do tego, aby dobra naturalne, a szczególnie ziemia, były w posiadaniu nielicznej grupy ludzi, a pozostali byli w ogromnej liczbie nędzarzami lub całkowicie wydziedziczonymi. Ogromne różnice majątkowe najczęściej sprzyjają kreowaniu się skrajnego egoizmu u bardzo bogatych, a upokorzenia u ludzi biednych. Sytuacje takie prowokują do buntów i rewolucji. Obecna, trudna do wyobrażenia, koncentracja majątku światowego w rękach garstki ludzi – jestem przekonany – doprowadzi w najbliższych latach do potężnych peturbacji globalnych! Tym bardziej, że obecnie na siłę wprowadzana demokracja z natury swojej instaluje porządek lucyferyczny!!! Upadek obecnego porządku światowego to – jak jestem przekonany – ogromna szansa na odrodzenie się porządku chrześcijańskiego i przy tym Najjaśniejszej Rzeczypospolitej!

 43. AQQ said

 44. vv said

  „NICK” said
  …nich se ten parch gada,..polacy, nie tak jak partacz hitler, wkrótceb wybiją skutecznie każdego parcha,…parchy to wiedzą stąd ich sraczka,…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: